A Gudiña naar Tortosa Dienstregeling
Dinsdag 10 september 2024 om 07:00
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA Madrid-Chamartin Castelló Tortosa
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 09:13 |
PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | 09:34 |
Zamora | 10:08 |
Medina del Campo Alta Velocidad | 10:36 |
Segovia Guiomar | 11:06 |
Madrid-Chamartin | 11:34 |
Treinnummer | 04064 |
Alvia | |
Overstappen | |
Madrid-Chamartin | 15:30 |
Cuenca Fernando Zobel | 16:36 |
Valencia Joaquin Sorolla | 17:40 |
Sagunt/sagunto | 18:09 |
Castelló | 18:36 |
Treinnummer | 05750 |
AVE | |
Overstappen | |
Castelló | 21:07 |
Orpesa | 21:25 |
Torreblanca | 21:34 |
Alcalà de Xivert | 21:45 |
Benicarló-Peñíscola | 21:57 |
Vinaròs | 22:03 |
Laldea-Amposta-Tortosa | 22:27 |
Tortosa | 22:53 |
Treinnummer | 14016 |
Regional Exprés. | |
Reistijd | 13:40 |
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA Madrid-Chamartin Valencia Joaquin Sorolla Castelló Tortosa
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 08:25 |
PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | 08:44 |
Zamora | 09:14 |
Medina del Campo Alta Velocidad | 09:37 |
Segovia Guiomar | 10:04 |
Madrid-Chamartin | 10:32 |
Treinnummer | 04664 |
AVE | |
Overstappen | |
Madrid-Chamartin | 11:30 |
Valencia Joaquin Sorolla | 13:24 |
Treinnummer | 05110 |
AVE | |
Overstappen | |
Valencia Joaquin Sorolla | 15:02 |
Castelló | 15:48 |
Treinnummer | 01152 |
Euromed | |
Overstappen | |
Castelló | 18:08 |
Benicàssim | 18:27 |
Torreblanca | 18:43 |
Alcalà de Xivert | 18:54 |
Benicarló-Peñíscola | 19:06 |
Vinaròs | 19:12 |
Ulldecona -Alcanar-La Senia | 19:25 |
Tortosa | 20:15 |
Treinnummer | 18096 |
Regional Exprés. | |
Reistijd | 11:50 |
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA Madrid-Chamartin Valencia Joaquin Sorolla Laldea-Amposta-Tortosa Tortosa
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 09:13 |
PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | 09:34 |
Zamora | 10:08 |
Medina del Campo Alta Velocidad | 10:36 |
Segovia Guiomar | 11:06 |
Madrid-Chamartin | 11:34 |
Treinnummer | 04484 |
Alvia | |
Overstappen | |
Madrid-Chamartin | 12:30 |
Cuenca Fernando Zobel | 13:35 |
Requena Utiel | 14:09 |
Valencia Joaquin Sorolla | 14:34 |
Treinnummer | 05124 |
AVE | |
Overstappen | |
Valencia Joaquin Sorolla | 16:42 |
Castelló | 17:35 |
Benicarló-Peñíscola | 18:13 |
Vinaròs | 18:20 |
Laldea-Amposta-Tortosa | 18:35 |
Treinnummer | 00694 |
Torre Oro | |
Overstappen | |
Laldea-Amposta-Tortosa | 20:16 |
Tortosa | 20:38 |
Treinnummer | 18091 |
Regional Exprés. | |
Reistijd | 11:25 |
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA Madrid-Chamartin Valencia Joaquin Sorolla Castelló Vinaròs Tortosa
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 13:43 |
PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | 14:03 |
Zamora | 14:39 |
Medina del Campo Alta Velocidad | 15:07 |
Segovia Guiomar | 15:37 |
Madrid-Chamartin | 16:06 |
Treinnummer | 04114 |
Alvia | |
Overstappen | |
Madrid-Chamartin | 16:30 |
Valencia Joaquin Sorolla | 18:24 |
Treinnummer | 05160 |
AVE | |
Overstappen | |
Valencia Joaquin Sorolla | 18:55 |
Castelló | 19:38 |
Treinnummer | 01192 |
Euromed | |
Overstappen | |
Castelló | 20:10 |
Orpesa | 20:25 |
Benicarló-Peñíscola | 21:00 |
Vinaròs | 21:10 |
Treinnummer | 14452 |
Regional | |
Overstappen | |
Vinaròs | 06:48 |
Ulldecona -Alcanar-La Senia | 06:59 |
Tortosa | 07:29 |
Treinnummer | 18084 |
Regional Exprés. | |
Reistijd | 17:46 |
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA Medina del Campo Alta Velocidad Medina del Campo Avila Madrid - Atocha Cercanias Madrid-Puerta de Atocha Barcelona-Sants Tortosa
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 09:13 |
PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | 09:34 |
Zamora | 10:08 |
Medina del Campo Alta Velocidad | 10:34 |
Treinnummer | 04064 |
Alvia | |
Overstappen | |
Medina del Campo | 11:05 |
Arévalo | 11:24 |
Avila | 11:53 |
Treinnummer | 18010 |
Media Distancia | |
Overstappen | |
Avila | 13:15 |
El Escorial | 14:12 |
Villalba de Guadarrama | 14:25 |
Madrid-Chamartin | 15:07 |
Madrid - Atocha Cercanias | 15:20 |
Treinnummer | 17102 |
Regional | |
Overstappen | |
Madrid-Puerta de Atocha | 15:30 |
Calatayud | 16:26 |
Zaragoza-Delicias | 16:52 |
Lleida | 17:37 |
Camp Tarragona | 18:06 |
Barcelona-Sants | 18:42 |
Treinnummer | 06305 |
AVE | |
Overstappen | |
Barcelona-Sants | 20:00 |
Sant Vicenc de Calders | 20:53 |
Torredembarra | 21:02 |
Tarragona | 21:17 |
CAMBRILS | 21:36 |
L'HOSPITALET DE L'INFANT | 21:47 |
Lametlla de Mar | 21:59 |
Lampolla-El Perello-Deltebre | 22:08 |
Laldea-Amposta-Tortosa | 22:18 |
Tortosa | 22:32 |
Treinnummer | 18087 |
Regional Exprés. | |
Reistijd | 13:19 |
Woensdag 11 september 2024 om 07:00
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA Madrid-Chamartin Castelló Tortosa
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 09:13 |
PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | 09:34 |
Zamora | 10:08 |
Medina del Campo Alta Velocidad | 10:36 |
Segovia Guiomar | 11:06 |
Madrid-Chamartin | 11:34 |
Treinnummer | 04064 |
Alvia | |
Overstappen | |
Madrid-Chamartin | 15:30 |
Cuenca Fernando Zobel | 16:36 |
Valencia Joaquin Sorolla | 17:40 |
Sagunt/sagunto | 18:09 |
Castelló | 18:36 |
Treinnummer | 05750 |
AVE | |
Overstappen | |
Castelló | 21:07 |
Orpesa | 21:25 |
Torreblanca | 21:34 |
Alcalà de Xivert | 21:45 |
Benicarló-Peñíscola | 21:57 |
Vinaròs | 22:03 |
Laldea-Amposta-Tortosa | 22:27 |
Tortosa | 22:53 |
Treinnummer | 14016 |
Regional Exprés. | |
Reistijd | 13:40 |
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA Madrid-Chamartin Valencia Joaquin Sorolla Castelló Tortosa
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 08:26 |
PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | 08:44 |
Zamora | 09:14 |
Medina del Campo Alta Velocidad | 09:37 |
Segovia Guiomar | 10:04 |
Madrid-Chamartin | 10:32 |
Treinnummer | 04864 |
AVE | |
Overstappen | |
Madrid-Chamartin | 11:30 |
Valencia Joaquin Sorolla | 13:24 |
Treinnummer | 05110 |
AVE | |
Overstappen | |
Valencia Joaquin Sorolla | 15:02 |
Castelló | 15:48 |
Treinnummer | 01152 |
Euromed | |
Overstappen | |
Castelló | 18:08 |
Benicàssim | 18:27 |
Torreblanca | 18:43 |
Alcalà de Xivert | 18:54 |
Benicarló-Peñíscola | 19:06 |
Vinaròs | 19:12 |
Ulldecona -Alcanar-La Senia | 19:25 |
Tortosa | 20:15 |
Treinnummer | 18096 |
Regional Exprés. | |
Reistijd | 11:49 |
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA Madrid-Chamartin Valencia Joaquin Sorolla Laldea-Amposta-Tortosa Tortosa
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 09:13 |
PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | 09:34 |
Zamora | 10:08 |
Medina del Campo Alta Velocidad | 10:36 |
Segovia Guiomar | 11:06 |
Madrid-Chamartin | 11:34 |
Treinnummer | 04484 |
Alvia | |
Overstappen | |
Madrid-Chamartin | 12:30 |
Cuenca Fernando Zobel | 13:35 |
Requena Utiel | 14:09 |
Valencia Joaquin Sorolla | 14:34 |
Treinnummer | 05124 |
AVE | |
Overstappen | |
Valencia Joaquin Sorolla | 16:42 |
Castelló | 17:35 |
Benicarló-Peñíscola | 18:13 |
Vinaròs | 18:20 |
Laldea-Amposta-Tortosa | 18:35 |
Treinnummer | 00694 |
Torre Oro | |
Overstappen | |
Laldea-Amposta-Tortosa | 20:16 |
Tortosa | 20:38 |
Treinnummer | 18091 |
Regional Exprés. | |
Reistijd | 11:25 |
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA Madrid-Chamartin Valencia Joaquin Sorolla Castelló Vinaròs Tortosa
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 13:43 |
PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | 14:03 |
Zamora | 14:39 |
Medina del Campo Alta Velocidad | 15:07 |
Segovia Guiomar | 15:37 |
Madrid-Chamartin | 16:06 |
Treinnummer | 04114 |
Alvia | |
Overstappen | |
Madrid-Chamartin | 16:30 |
Valencia Joaquin Sorolla | 18:24 |
Treinnummer | 05160 |
AVE | |
Overstappen | |
Valencia Joaquin Sorolla | 18:55 |
Castelló | 19:38 |
Treinnummer | 01192 |
Euromed | |
Overstappen | |
Castelló | 20:10 |
Orpesa | 20:25 |
Benicarló-Peñíscola | 21:00 |
Vinaròs | 21:10 |
Treinnummer | 14452 |
Regional | |
Overstappen | |
Vinaròs | 06:48 |
Ulldecona -Alcanar-La Senia | 06:59 |
Tortosa | 07:29 |
Treinnummer | 18084 |
Regional Exprés. | |
Reistijd | 17:46 |
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA Medina del Campo Alta Velocidad Medina del Campo Avila Madrid - Atocha Cercanias Madrid-Puerta de Atocha Barcelona-Sants Tortosa
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 09:13 |
PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | 09:34 |
Zamora | 10:08 |
Medina del Campo Alta Velocidad | 10:34 |
Treinnummer | 04064 |
Alvia | |
Overstappen | |
Medina del Campo | 11:05 |
Arévalo | 11:24 |
Avila | 11:53 |
Treinnummer | 18010 |
Media Distancia | |
Overstappen | |
Avila | 13:15 |
El Escorial | 14:12 |
Villalba de Guadarrama | 14:25 |
Madrid-Chamartin | 15:07 |
Madrid - Atocha Cercanias | 15:20 |
Treinnummer | 17102 |
Regional | |
Overstappen | |
Madrid-Puerta de Atocha | 15:30 |
Calatayud | 16:26 |
Zaragoza-Delicias | 16:52 |
Lleida | 17:37 |
Camp Tarragona | 18:06 |
Barcelona-Sants | 18:42 |
Treinnummer | 06305 |
AVE | |
Overstappen | |
Barcelona-Sants | 20:00 |
Sant Vicenc de Calders | 20:53 |
Torredembarra | 21:02 |
Tarragona | 21:17 |
CAMBRILS | 21:36 |
L'HOSPITALET DE L'INFANT | 21:47 |
Lametlla de Mar | 21:59 |
Lampolla-El Perello-Deltebre | 22:08 |
Laldea-Amposta-Tortosa | 22:18 |
Tortosa | 22:32 |
Treinnummer | 18087 |
Regional Exprés. | |
Reistijd | 13:19 |
Donderdag 12 september 2024 om 07:00
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA Madrid-Chamartin Castelló Tortosa
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 09:13 |
PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | 09:34 |
Zamora | 10:08 |
Medina del Campo Alta Velocidad | 10:36 |
Segovia Guiomar | 11:06 |
Madrid-Chamartin | 11:34 |
Treinnummer | 04064 |
Alvia | |
Overstappen | |
Madrid-Chamartin | 15:30 |
Cuenca Fernando Zobel | 16:36 |
Valencia Joaquin Sorolla | 17:40 |
Sagunt/sagunto | 18:09 |
Castelló | 18:36 |
Treinnummer | 05750 |
AVE | |
Overstappen | |
Castelló | 21:07 |
Orpesa | 21:25 |
Torreblanca | 21:34 |
Alcalà de Xivert | 21:45 |
Benicarló-Peñíscola | 21:57 |
Vinaròs | 22:03 |
Laldea-Amposta-Tortosa | 22:27 |
Tortosa | 22:53 |
Treinnummer | 14016 |
Regional Exprés. | |
Reistijd | 13:40 |
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA Madrid-Chamartin Valencia Joaquin Sorolla Castelló Tortosa
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 08:25 |
PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | 08:44 |
Zamora | 09:14 |
Medina del Campo Alta Velocidad | 09:37 |
Segovia Guiomar | 10:04 |
Madrid-Chamartin | 10:32 |
Treinnummer | 04664 |
AVE | |
Overstappen | |
Madrid-Chamartin | 11:30 |
Valencia Joaquin Sorolla | 13:24 |
Treinnummer | 05110 |
AVE | |
Overstappen | |
Valencia Joaquin Sorolla | 15:02 |
Castelló | 15:48 |
Treinnummer | 01152 |
Euromed | |
Overstappen | |
Castelló | 18:08 |
Benicàssim | 18:27 |
Torreblanca | 18:43 |
Alcalà de Xivert | 18:54 |
Benicarló-Peñíscola | 19:06 |
Vinaròs | 19:12 |
Ulldecona -Alcanar-La Senia | 19:25 |
Tortosa | 20:15 |
Treinnummer | 18096 |
Regional Exprés. | |
Reistijd | 11:50 |
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA Madrid-Chamartin Valencia Joaquin Sorolla Laldea-Amposta-Tortosa Tortosa
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 09:13 |
PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | 09:34 |
Zamora | 10:08 |
Medina del Campo Alta Velocidad | 10:36 |
Segovia Guiomar | 11:06 |
Madrid-Chamartin | 11:34 |
Treinnummer | 04484 |
Alvia | |
Overstappen | |
Madrid-Chamartin | 12:30 |
Cuenca Fernando Zobel | 13:35 |
Requena Utiel | 14:09 |
Valencia Joaquin Sorolla | 14:34 |
Treinnummer | 05124 |
AVE | |
Overstappen | |
Valencia Joaquin Sorolla | 16:42 |
Castelló | 17:35 |
Benicarló-Peñíscola | 18:13 |
Vinaròs | 18:20 |
Laldea-Amposta-Tortosa | 18:35 |
Treinnummer | 00694 |
Torre Oro | |
Overstappen | |
Laldea-Amposta-Tortosa | 20:16 |
Tortosa | 20:38 |
Treinnummer | 18091 |
Regional Exprés. | |
Reistijd | 11:25 |
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA Madrid-Chamartin Valencia Joaquin Sorolla Castelló Vinaròs Tortosa
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 13:43 |
PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | 14:03 |
Zamora | 14:39 |
Medina del Campo Alta Velocidad | 15:07 |
Segovia Guiomar | 15:37 |
Madrid-Chamartin | 16:06 |
Treinnummer | 04114 |
Alvia | |
Overstappen | |
Madrid-Chamartin | 16:30 |
Valencia Joaquin Sorolla | 18:24 |
Treinnummer | 05160 |
AVE | |
Overstappen | |
Valencia Joaquin Sorolla | 18:55 |
Castelló | 19:38 |
Treinnummer | 01192 |
Euromed | |
Overstappen | |
Castelló | 20:10 |
Orpesa | 20:25 |
Benicarló-Peñíscola | 21:00 |
Vinaròs | 21:10 |
Treinnummer | 14452 |
Regional | |
Overstappen | |
Vinaròs | 06:48 |
Ulldecona -Alcanar-La Senia | 06:59 |
Tortosa | 07:29 |
Treinnummer | 18084 |
Regional Exprés. | |
Reistijd | 17:46 |
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA Medina del Campo Alta Velocidad Medina del Campo Avila Madrid - Atocha Cercanias Madrid-Puerta de Atocha Barcelona-Sants Tortosa
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 09:13 |
PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | 09:34 |
Zamora | 10:08 |
Medina del Campo Alta Velocidad | 10:34 |
Treinnummer | 04064 |
Alvia | |
Overstappen | |
Medina del Campo | 11:05 |
Arévalo | 11:24 |
Avila | 11:53 |
Treinnummer | 18010 |
Media Distancia | |
Overstappen | |
Avila | 13:15 |
El Escorial | 14:12 |
Villalba de Guadarrama | 14:25 |
Madrid-Chamartin | 15:07 |
Madrid - Atocha Cercanias | 15:20 |
Treinnummer | 17102 |
Regional | |
Overstappen | |
Madrid-Puerta de Atocha | 15:30 |
Calatayud | 16:26 |
Zaragoza-Delicias | 16:52 |
Lleida | 17:37 |
Camp Tarragona | 18:06 |
Barcelona-Sants | 18:42 |
Treinnummer | 06305 |
AVE | |
Overstappen | |
Barcelona-Sants | 20:00 |
Sant Vicenc de Calders | 20:53 |
Torredembarra | 21:02 |
Tarragona | 21:17 |
CAMBRILS | 21:36 |
L'HOSPITALET DE L'INFANT | 21:47 |
Lametlla de Mar | 21:59 |
Lampolla-El Perello-Deltebre | 22:08 |
Laldea-Amposta-Tortosa | 22:18 |
Tortosa | 22:32 |
Treinnummer | 18087 |
Regional Exprés. | |
Reistijd | 13:19 |
Vrijdag 13 september 2024 om 07:00
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA Madrid-Chamartin Castelló Tortosa
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 09:13 |
PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | 09:34 |
Zamora | 10:08 |
Medina del Campo Alta Velocidad | 10:36 |
Segovia Guiomar | 11:06 |
Madrid-Chamartin | 11:34 |
Treinnummer | 04064 |
Alvia | |
Overstappen | |
Madrid-Chamartin | 15:30 |
Cuenca Fernando Zobel | 16:36 |
Valencia Joaquin Sorolla | 17:40 |
Sagunt/sagunto | 18:09 |
Castelló | 18:36 |
Treinnummer | 05750 |
AVE | |
Overstappen | |
Castelló | 21:07 |
Orpesa | 21:25 |
Torreblanca | 21:34 |
Alcalà de Xivert | 21:45 |
Benicarló-Peñíscola | 21:57 |
Vinaròs | 22:03 |
Laldea-Amposta-Tortosa | 22:27 |
Tortosa | 22:53 |
Treinnummer | 14016 |
Regional Exprés. | |
Reistijd | 13:40 |
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA Madrid-Chamartin Valencia Joaquin Sorolla Barcelona-Sants Tortosa
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 09:13 |
PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | 09:34 |
Zamora | 10:08 |
Medina del Campo Alta Velocidad | 10:36 |
Segovia Guiomar | 11:06 |
Madrid-Chamartin | 11:34 |
Treinnummer | 04064 |
Alvia | |
Overstappen | |
Madrid-Chamartin | 12:30 |
Cuenca Fernando Zobel | 13:35 |
Requena Utiel | 14:09 |
Valencia Joaquin Sorolla | 14:34 |
Treinnummer | 05124 |
AVE | |
Overstappen | |
Valencia Joaquin Sorolla | 15:35 |
Castelló | 16:19 |
Camp Tarragona | 18:02 |
Barcelona-Sants | 18:49 |
Treinnummer | 01162 |
Euromed | |
Overstappen | |
Barcelona-Sants | 20:00 |
Sant Vicenc de Calders | 20:53 |
Torredembarra | 21:02 |
Tarragona | 21:17 |
CAMBRILS | 21:36 |
L'HOSPITALET DE L'INFANT | 21:47 |
Lametlla de Mar | 21:59 |
Lampolla-El Perello-Deltebre | 22:08 |
Laldea-Amposta-Tortosa | 22:18 |
Tortosa | 22:32 |
Treinnummer | 18087 |
Regional Exprés. | |
Reistijd | 13:19 |
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA Madrid-Chamartin Valencia Joaquin Sorolla Castelló Tortosa
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 08:26 |
PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | 08:44 |
Zamora | 09:14 |
Medina del Campo Alta Velocidad | 09:37 |
Segovia Guiomar | 10:04 |
Madrid-Chamartin | 10:32 |
Treinnummer | 04864 |
AVE | |
Overstappen | |
Madrid-Chamartin | 11:30 |
Valencia Joaquin Sorolla | 13:24 |
Treinnummer | 05110 |
AVE | |
Overstappen | |
Valencia Joaquin Sorolla | 15:02 |
Castelló | 15:48 |
Treinnummer | 01152 |
Euromed | |
Overstappen | |
Castelló | 18:08 |
Benicàssim | 18:27 |
Torreblanca | 18:43 |
Alcalà de Xivert | 18:54 |
Benicarló-Peñíscola | 19:06 |
Vinaròs | 19:12 |
Ulldecona -Alcanar-La Senia | 19:25 |
Tortosa | 20:15 |
Treinnummer | 18096 |
Regional Exprés. | |
Reistijd | 11:49 |
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA Madrid-Chamartin Valencia Joaquin Sorolla Laldea-Amposta-Tortosa Tortosa
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 09:13 |
PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | 09:34 |
Zamora | 10:08 |
Medina del Campo Alta Velocidad | 10:36 |
Segovia Guiomar | 11:06 |
Madrid-Chamartin | 11:34 |
Treinnummer | 04484 |
Alvia | |
Overstappen | |
Madrid-Chamartin | 12:15 |
Cuenca Fernando Zobel | 13:25 |
Requena Utiel | 14:03 |
Valencia Joaquin Sorolla | 14:30 |
Treinnummer | 05910 |
Intercity | |
Overstappen | |
Valencia Joaquin Sorolla | 16:42 |
Castelló | 17:35 |
Benicarló-Peñíscola | 18:13 |
Vinaròs | 18:20 |
Laldea-Amposta-Tortosa | 18:35 |
Treinnummer | 00694 |
Torre Oro | |
Overstappen | |
Laldea-Amposta-Tortosa | 20:16 |
Tortosa | 20:38 |
Treinnummer | 18091 |
Regional Exprés. | |
Reistijd | 11:25 |
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA Ourense Madrid-Chamartin Valencia Joaquin Sorolla Laldea-Amposta-Tortosa Tortosa
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 10:12 |
Ourense | 10:52 |
Treinnummer | 04095 |
Alvia | |
Overstappen | |
Ourense | 11:12 |
Zamora | 12:29 |
Madrid-Chamartin | 13:34 |
Treinnummer | 04454 |
AVE | |
Overstappen | |
Madrid-Chamartin | 14:30 |
Cuenca Fernando Zobel | 15:35 |
Requena Utiel | 16:10 |
Valencia Joaquin Sorolla | 16:31 |
Treinnummer | 05140 |
AVE | |
Overstappen | |
Valencia Joaquin Sorolla | 18:10 |
Sagunt/sagunto | 18:37 |
Castelló | 19:02 |
Benicàssim | 19:14 |
Orpesa | 19:21 |
Benicarló-Peñíscola | 19:46 |
Vinaròs | 19:51 |
Laldea-Amposta-Tortosa | 20:05 |
Treinnummer | 01402 |
Intercity | |
Overstappen | |
Laldea-Amposta-Tortosa | 23:23 |
Tortosa | 23:39 |
Treinnummer | 18259 |
Regional Exprés. | |
Reistijd | 13:27 |
Zaterdag 14 september 2024 om 07:00
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA Madrid-Chamartin Alicante/alacant Laldea-Amposta-Tortosa Tortosa
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 09:13 |
PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | 09:34 |
Zamora | 10:08 |
Medina del Campo Alta Velocidad | 10:36 |
Segovia Guiomar | 11:06 |
Madrid-Chamartin | 11:34 |
Treinnummer | 04064 |
Alvia | |
Overstappen | |
Madrid-Chamartin | 12:00 |
Cuenca Fernando Zobel | 13:06 |
Albacete-Los Llanos | 13:40 |
Alicante/alacant | 14:28 |
Treinnummer | 05312 |
AVE | |
Overstappen | |
Alicante/alacant | 14:44 |
Elda-Petrer | 15:23 |
Villena | 15:37 |
Xàtiva | 16:20 |
Valencia-Estacio del Nord | 17:12 |
Castelló | 18:01 |
Benicàssim | 18:10 |
Benicarló-Peñíscola | 18:38 |
Vinaròs | 18:44 |
Laldea-Amposta-Tortosa | 18:59 |
Treinnummer | 00264 |
Intercity | |
Overstappen | |
Laldea-Amposta-Tortosa | 20:16 |
Tortosa | 20:38 |
Treinnummer | 18091 |
Regional Exprés. | |
Reistijd | 11:25 |
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA Madrid-Chamartin Valencia Joaquin Sorolla Vinaròs Tortosa
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 08:25 |
PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | 08:44 |
Zamora | 09:14 |
Medina del Campo Alta Velocidad | 09:37 |
Segovia Guiomar | 10:04 |
Madrid-Chamartin | 10:32 |
Treinnummer | 04664 |
AVE | |
Overstappen | |
Madrid-Chamartin | 12:30 |
Cuenca Fernando Zobel | 13:35 |
Requena Utiel | 14:09 |
Valencia Joaquin Sorolla | 14:34 |
Treinnummer | 05124 |
AVE | |
Overstappen | |
Valencia Joaquin Sorolla | 16:42 |
Castelló | 17:35 |
Benicarló-Peñíscola | 18:13 |
Vinaròs | 18:18 |
Treinnummer | 00694 |
Torre Oro | |
Overstappen | |
Vinaròs | 19:12 |
Ulldecona -Alcanar-La Senia | 19:25 |
Tortosa | 20:15 |
Treinnummer | 18096 |
Regional Exprés. | |
Reistijd | 11:50 |
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA Madrid-Chamartin Aranjuez Madrid - Atocha Cercanias Madrid-Puerta de Atocha Barcelona-Sants Tortosa
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 13:43 |
PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | 14:03 |
Zamora | 14:39 |
Medina del Campo Alta Velocidad | 15:07 |
Segovia Guiomar | 15:37 |
Madrid-Chamartin | 16:06 |
Treinnummer | 04114 |
Alvia | |
Overstappen | |
Madrid-Chamartin | 18:27 |
Madrid - Atocha Cercanias | 18:40 |
Aranjuez | 19:15 |
Treinnummer | 18042 |
Media Distancia | |
Overstappen | |
Aranjuez | 19:47 |
Madrid - Atocha Cercanias | 20:27 |
Treinnummer | 18043 |
Media Distancia | |
Overstappen | |
Madrid-Puerta de Atocha | 20:40 |
Guadalajara - Yebes | 21:04 |
Calatayud | 21:41 |
Zaragoza-Delicias | 22:06 |
Lleida | 22:51 |
Camp Tarragona | 23:20 |
Barcelona-Sants | 23:55 |
Treinnummer | 03203 |
AVE | |
Overstappen | |
Barcelona-Sants | 08:03 |
Sant Vicenc de Calders | 08:48 |
Torredembarra | 08:58 |
Tarragona | 09:11 |
Vila-Seca | 09:20 |
CAMBRILS | 09:32 |
L'HOSPITALET DE L'INFANT | 09:43 |
Lametlla de Mar | 09:55 |
Lampolla-El Perello-Deltebre | 10:05 |
Laldea-Amposta-Tortosa | 10:16 |
Tortosa | 10:32 |
Treinnummer | 18051 |
Regional Exprés. | |
Reistijd | 20:49 |
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA Medina del Campo Alta Velocidad Medina del Campo Avila Madrid - Atocha Cercanias Madrid-Puerta de Atocha Barcelona-Sants Tortosa
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 09:13 |
PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | 09:34 |
Zamora | 10:08 |
Medina del Campo Alta Velocidad | 10:34 |
Treinnummer | 04064 |
Alvia | |
Overstappen | |
Medina del Campo | 11:05 |
Arévalo | 11:24 |
Avila | 11:53 |
Treinnummer | 18010 |
Media Distancia | |
Overstappen | |
Avila | 13:15 |
El Escorial | 14:12 |
Villalba de Guadarrama | 14:25 |
Madrid-Chamartin | 15:07 |
Madrid-Nuevos Ministerios | 15:11 |
Madrid - Atocha Cercanias | 15:20 |
Treinnummer | 17102 |
Regional | |
Overstappen | |
Madrid-Puerta de Atocha | 15:30 |
Calatayud | 16:26 |
Zaragoza-Delicias | 16:52 |
Lleida | 17:37 |
Camp Tarragona | 18:06 |
Barcelona-Sants | 18:42 |
Treinnummer | 06305 |
AVE | |
Overstappen | |
Barcelona-Sants | 20:00 |
Sant Vicenc de Calders | 20:53 |
Torredembarra | 21:02 |
Tarragona | 21:17 |
CAMBRILS | 21:36 |
L'HOSPITALET DE L'INFANT | 21:47 |
Lametlla de Mar | 21:59 |
Lampolla-El Perello-Deltebre | 22:08 |
Laldea-Amposta-Tortosa | 22:18 |
Tortosa | 22:32 |
Treinnummer | 18087 |
Regional Exprés. | |
Reistijd | 13:19 |
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA Ourense Madrid-Chamartin Castelló Vinaròs Tortosa
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 10:12 |
Ourense | 10:52 |
Treinnummer | 04095 |
Alvia | |
Overstappen | |
Ourense | 11:12 |
Zamora | 12:29 |
Madrid-Chamartin | 13:34 |
Treinnummer | 04454 |
AVE | |
Overstappen | |
Madrid-Chamartin | 15:30 |
Cuenca Fernando Zobel | 16:36 |
Valencia Joaquin Sorolla | 17:40 |
Sagunt/sagunto | 18:09 |
Castelló | 18:36 |
Treinnummer | 05750 |
AVE | |
Overstappen | |
Castelló | 20:10 |
Orpesa | 20:25 |
Benicarló-Peñíscola | 21:00 |
Vinaròs | 21:10 |
Treinnummer | 14452 |
Regional | |
Overstappen | |
Vinaròs | 06:43 |
Ulldecona -Alcanar-La Senia | 06:54 |
Tortosa | 07:24 |
Treinnummer | 18084 |
Regional Exprés. | |
Reistijd | 21:12 |
Zondag 15 september 2024 om 07:00
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA Madrid-Chamartin Alicante/alacant Laldea-Amposta-Tortosa Tortosa
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 19:28 |
PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | 19:47 |
Zamora | 20:24 |
Medina del Campo Alta Velocidad | 20:52 |
Segovia Guiomar | 21:23 |
Madrid-Chamartin | 21:52 |
Treinnummer | 04184 |
Alvia | |
Overstappen | |
Madrid-Chamartin | 06:15 |
Cuenca Fernando Zobel | 07:20 |
Albacete-Los Llanos | 07:55 |
Villena Av | 08:29 |
Alicante/alacant | 08:48 |
Treinnummer | 05668 |
AVE | |
Overstappen | |
Alicante/alacant | 10:29 |
Elda-Petrer | 10:58 |
Villena | 11:11 |
Xàtiva | 11:55 |
Valencia-Estacio del Nord | 12:54 |
Castelló | 13:52 |
Benicàssim | 14:01 |
Benicarló-Peñíscola | 14:29 |
Vinaròs | 14:34 |
Laldea-Amposta-Tortosa | 14:49 |
Treinnummer | 00460 |
Intercity | |
Overstappen | |
Laldea-Amposta-Tortosa | 15:20 |
Tortosa | 15:35 |
Treinnummer | 18055 |
Regional Exprés. | |
Reistijd | 20:07 |
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA Madrid-Chamartin Valencia Joaquin Sorolla Tarragona Tortosa
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 13:43 |
PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | 14:03 |
Zamora | 14:39 |
Medina del Campo Alta Velocidad | 15:07 |
Segovia Guiomar | 15:37 |
Madrid-Chamartin | 16:06 |
Treinnummer | 04114 |
Alvia | |
Overstappen | |
Madrid-Chamartin | 16:30 |
Valencia Joaquin Sorolla | 18:24 |
Treinnummer | 05160 |
AVE | |
Overstappen | |
Valencia Joaquin Sorolla | 18:40 |
Castelló | 19:30 |
Tarragona | 20:59 |
Treinnummer | 01382 |
Intercity | |
Overstappen | |
Tarragona | 21:17 |
CAMBRILS | 21:36 |
L'HOSPITALET DE L'INFANT | 21:47 |
Lametlla de Mar | 21:59 |
Lampolla-El Perello-Deltebre | 22:08 |
Laldea-Amposta-Tortosa | 22:18 |
Tortosa | 22:32 |
Treinnummer | 18087 |
Regional Exprés. | |
Reistijd | 8:49 |
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA Madrid-Chamartin Valencia Joaquin Sorolla Vinaròs Tortosa
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 08:25 |
PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | 08:44 |
Zamora | 09:14 |
Medina del Campo Alta Velocidad | 09:37 |
Segovia Guiomar | 10:04 |
Madrid-Chamartin | 10:32 |
Treinnummer | 04664 |
AVE | |
Overstappen | |
Madrid-Chamartin | 12:15 |
Cuenca Fernando Zobel | 13:25 |
Requena Utiel | 14:03 |
Valencia Joaquin Sorolla | 14:30 |
Treinnummer | 05910 |
Intercity | |
Overstappen | |
Valencia Joaquin Sorolla | 16:42 |
Castelló | 17:35 |
Benicarló-Peñíscola | 18:13 |
Vinaròs | 18:18 |
Treinnummer | 00694 |
Torre Oro | |
Overstappen | |
Vinaròs | 19:12 |
Ulldecona -Alcanar-La Senia | 19:25 |
Tortosa | 20:15 |
Treinnummer | 18096 |
Regional Exprés. | |
Reistijd | 11:50 |
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA Madrid-Chamartin Aranjuez Madrid - Atocha Cercanias Madrid-Puerta de Atocha Barcelona-Sants Tortosa
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 13:43 |
PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | 14:03 |
Zamora | 14:39 |
Medina del Campo Alta Velocidad | 15:07 |
Segovia Guiomar | 15:37 |
Madrid-Chamartin | 16:06 |
Treinnummer | 04114 |
Alvia | |
Overstappen | |
Madrid-Chamartin | 18:27 |
Madrid - Atocha Cercanias | 18:40 |
Aranjuez | 19:15 |
Treinnummer | 18042 |
Media Distancia | |
Overstappen | |
Aranjuez | 19:47 |
Madrid - Atocha Cercanias | 20:27 |
Treinnummer | 18043 |
Media Distancia | |
Overstappen | |
Madrid-Puerta de Atocha | 21:10 |
Barcelona-Sants | 23:40 |
Treinnummer | 03211 |
AVE | |
Overstappen | |
Barcelona-Sants | 06:00 |
Vilanova I La Geltrú | 06:37 |
Sant Vicenc de Calders | 06:50 |
Torredembarra | 06:58 |
Altafulla-Tamarit | 07:02 |
Tarragona | 07:12 |
Vila-Seca | 07:22 |
CAMBRILS | 07:33 |
L'HOSPITALET DE L'INFANT | 07:44 |
Lametlla de Mar | 07:56 |
Lampolla-El Perello-Deltebre | 08:06 |
Laldea-Amposta-Tortosa | 08:18 |
Tortosa | 08:34 |
Treinnummer | 18059 |
Regional Exprés. | |
Reistijd | 18:51 |
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA Ourense Cuenca Fernando Zobel Castelló Tarragona Tortosa
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 15:37 |
Ourense | 16:17 |
Treinnummer | 04325 |
Alvia | |
Overstappen | |
Ourense | 16:25 |
Zamora | 17:36 |
Madrid-Chamartin | 19:00 |
Cuenca Fernando Zobel | 20:04 |
Treinnummer | 05382 |
AVE | |
Overstappen | |
Cuenca Fernando Zobel | 20:42 |
Requena Utiel | 21:18 |
Valencia Joaquin Sorolla | 21:51 |
Castelló | 22:42 |
Treinnummer | 05990 |
AVE | |
Overstappen | |
Castelló | 07:35 |
Tarragona | 09:06 |
Treinnummer | 01072 |
Intercity | |
Overstappen | |
Tarragona | 09:11 |
Vila-Seca | 09:20 |
CAMBRILS | 09:32 |
L'HOSPITALET DE L'INFANT | 09:43 |
Lametlla de Mar | 09:55 |
Lampolla-El Perello-Deltebre | 10:05 |
Laldea-Amposta-Tortosa | 10:16 |
Tortosa | 10:32 |
Treinnummer | 18051 |
Regional Exprés. | |
Reistijd | 18:55 |
Maandag 16 september 2024 om 07:00
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA Madrid-Chamartin Castelló Tortosa
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 09:13 |
PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | 09:34 |
Zamora | 10:08 |
Medina del Campo Alta Velocidad | 10:36 |
Segovia Guiomar | 11:06 |
Madrid-Chamartin | 11:34 |
Treinnummer | 04064 |
Alvia | |
Overstappen | |
Madrid-Chamartin | 15:30 |
Cuenca Fernando Zobel | 16:36 |
Valencia Joaquin Sorolla | 17:40 |
Sagunt/sagunto | 18:09 |
Castelló | 18:36 |
Treinnummer | 05750 |
AVE | |
Overstappen | |
Castelló | 21:07 |
Orpesa | 21:25 |
Torreblanca | 21:34 |
Alcalà de Xivert | 21:45 |
Benicarló-Peñíscola | 21:57 |
Vinaròs | 22:03 |
Laldea-Amposta-Tortosa | 22:27 |
Tortosa | 22:53 |
Treinnummer | 14016 |
Regional Exprés. | |
Reistijd | 13:40 |
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA Madrid-Chamartin Valencia Joaquin Sorolla Castelló Tortosa
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 08:26 |
PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | 08:44 |
Zamora | 09:14 |
Medina del Campo Alta Velocidad | 09:37 |
Segovia Guiomar | 10:04 |
Madrid-Chamartin | 10:32 |
Treinnummer | 04864 |
AVE | |
Overstappen | |
Madrid-Chamartin | 11:30 |
Valencia Joaquin Sorolla | 13:24 |
Treinnummer | 05110 |
AVE | |
Overstappen | |
Valencia Joaquin Sorolla | 15:02 |
Castelló | 15:48 |
Treinnummer | 01152 |
Euromed | |
Overstappen | |
Castelló | 18:08 |
Benicàssim | 18:27 |
Torreblanca | 18:43 |
Alcalà de Xivert | 18:54 |
Benicarló-Peñíscola | 19:06 |
Vinaròs | 19:12 |
Ulldecona -Alcanar-La Senia | 19:25 |
Tortosa | 20:15 |
Treinnummer | 18096 |
Regional Exprés. | |
Reistijd | 11:49 |
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA Madrid-Chamartin Valencia Joaquin Sorolla Laldea-Amposta-Tortosa Tortosa
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 09:13 |
PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | 09:34 |
Zamora | 10:08 |
Medina del Campo Alta Velocidad | 10:36 |
Segovia Guiomar | 11:06 |
Madrid-Chamartin | 11:34 |
Treinnummer | 04484 |
Alvia | |
Overstappen | |
Madrid-Chamartin | 12:30 |
Cuenca Fernando Zobel | 13:35 |
Requena Utiel | 14:09 |
Valencia Joaquin Sorolla | 14:34 |
Treinnummer | 05124 |
AVE | |
Overstappen | |
Valencia Joaquin Sorolla | 16:42 |
Castelló | 17:35 |
Benicarló-Peñíscola | 18:13 |
Vinaròs | 18:20 |
Laldea-Amposta-Tortosa | 18:35 |
Treinnummer | 00694 |
Torre Oro | |
Overstappen | |
Laldea-Amposta-Tortosa | 20:16 |
Tortosa | 20:38 |
Treinnummer | 18091 |
Regional Exprés. | |
Reistijd | 11:25 |
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA Madrid-Chamartin Valencia Joaquin Sorolla Castelló Vinaròs Tortosa
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 13:43 |
PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | 14:03 |
Zamora | 14:39 |
Medina del Campo Alta Velocidad | 15:07 |
Segovia Guiomar | 15:37 |
Madrid-Chamartin | 16:06 |
Treinnummer | 04114 |
Alvia | |
Overstappen | |
Madrid-Chamartin | 16:30 |
Valencia Joaquin Sorolla | 18:24 |
Treinnummer | 05160 |
AVE | |
Overstappen | |
Valencia Joaquin Sorolla | 18:55 |
Castelló | 19:38 |
Treinnummer | 01192 |
Euromed | |
Overstappen | |
Castelló | 20:10 |
Orpesa | 20:25 |
Benicarló-Peñíscola | 21:00 |
Vinaròs | 21:10 |
Treinnummer | 14452 |
Regional | |
Overstappen | |
Vinaròs | 06:48 |
Ulldecona -Alcanar-La Senia | 06:59 |
Tortosa | 07:29 |
Treinnummer | 18084 |
Regional Exprés. | |
Reistijd | 17:46 |
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA Medina del Campo Alta Velocidad Medina del Campo Avila Madrid - Atocha Cercanias Madrid-Puerta de Atocha Barcelona-Sants Tortosa
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 09:13 |
PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | 09:34 |
Zamora | 10:08 |
Medina del Campo Alta Velocidad | 10:34 |
Treinnummer | 04064 |
Alvia | |
Overstappen | |
Medina del Campo | 11:05 |
Arévalo | 11:24 |
Avila | 11:53 |
Treinnummer | 18010 |
Media Distancia | |
Overstappen | |
Avila | 13:15 |
El Escorial | 14:12 |
Villalba de Guadarrama | 14:25 |
Madrid-Chamartin | 15:07 |
Madrid - Atocha Cercanias | 15:20 |
Treinnummer | 17102 |
Regional | |
Overstappen | |
Madrid-Puerta de Atocha | 15:30 |
Calatayud | 16:26 |
Zaragoza-Delicias | 16:52 |
Lleida | 17:37 |
Camp Tarragona | 18:06 |
Barcelona-Sants | 18:42 |
Treinnummer | 06305 |
AVE | |
Overstappen | |
Barcelona-Sants | 20:00 |
Sant Vicenc de Calders | 20:53 |
Torredembarra | 21:02 |
Tarragona | 21:17 |
CAMBRILS | 21:36 |
L'HOSPITALET DE L'INFANT | 21:47 |
Lametlla de Mar | 21:59 |
Lampolla-El Perello-Deltebre | 22:08 |
Laldea-Amposta-Tortosa | 22:18 |
Tortosa | 22:32 |
Treinnummer | 18087 |
Regional Exprés. | |
Reistijd | 13:19 |