Altafulla-Tamarit naar Tolosa Dienstregeling
Maandag 9 september 2024 om 07:00
Altafulla-Tamarit Barcelona-Sants Vitoria/gasteiz Tolosa
Altafulla-Tamarit | 07:27 |
Torredembarra | 07:31 |
Sant Vicenc de Calders | 07:39 |
Barcelona-Sants | 08:34 |
Treinnummer | 15022 |
Regional Exprés. | |
Overstappen | |
Barcelona-Sants | 09:05 |
Camp Tarragona | 09:41 |
Lleida | 10:13 |
Zaragoza-Delicias | 11:06 |
Tudela de Navarra | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:11 |
Tafalla | 12:38 |
Pamplona/Iruña | 13:08 |
Vitoria/gasteiz | 14:01 |
Treinnummer | 00626 |
Alvia | |
Overstappen | |
Vitoria/gasteiz | 14:50 |
Alegría de Álava-Dulantzi | 14:58 |
Salvatierra/agurain | 15:05 |
Araia | 15:10 |
Altsasu/Alsasua-Estación | 15:19 |
Legazpi | 15:40 |
Zumarraga | 15:45 |
Beasain | 16:00 |
Ordizia/ordicia | 16:03 |
Tolosa | 16:14 |
Treinnummer | 18061 |
Media Distancia | |
Reistijd | 8:47 |
Altafulla-Tamarit Lleida Zumarraga Tolosa
Altafulla-Tamarit | 13:06 |
Tarragona | 13:16 |
Vila-Seca | 13:25 |
Reus | 13:34 |
La Selva del Camp | 13:43 |
Alcover | 13:52 |
La Plana-Picamoixons | 13:58 |
Vilaverd | 14:05 |
Montblanc | 14:11 |
Lleida | 14:58 |
Treinnummer | 15043 |
Regional Exprés. | |
Overstappen | |
Lleida | 15:42 |
Zaragoza-Delicias | 16:36 |
Tudela de Navarra | 17:20 |
Castejon de Ebro | 17:33 |
Tafalla | 18:06 |
Pamplona/Iruña | 18:46 |
Altsasu/Alsasua-Estación | 19:17 |
Zumarraga | 19:50 |
Treinnummer | 00530 |
Alvia | |
Overstappen | |
Zumarraga | 21:50 |
Tolosa | 22:17 |
Treinnummer | 04167 |
Alvia | |
Reistijd | 9:11 |
Altafulla-Tamarit Zaragoza Portillo Vitoria/gasteiz San Sebastian/donostia Tolosa
Altafulla-Tamarit | 17:01 |
Tarragona | 17:10 |
Reus | 17:27 |
Marca-Falset | 18:01 |
Mora La Nova | 18:25 |
Caspe | 19:44 |
La Puebla de Hijar | 20:14 |
Zaragoza Portillo | 21:10 |
Treinnummer | 15015 |
Regional Exprés. | |
Overstappen | |
Zaragoza Portillo | 06:05 |
Zaragoza-Delicias | 06:11 |
Castejon de Ebro | 07:30 |
Pamplona/Iruña | 08:38 |
Vitoria/gasteiz | 09:53 |
Treinnummer | 18071 |
Regional Exprés. | |
Overstappen | |
Vitoria/gasteiz | 16:45 |
Altsasu/Alsasua-Estación | 17:25 |
Zumarraga | 17:55 |
San Sebastian/donostia | 18:50 |
Treinnummer | 00282 |
Intercity | |
Overstappen | |
San Sebastian/donostia | 20:33 |
Tolosa | 21:00 |
Treinnummer | 16004 |
Regional Exprés. | |
Reistijd | 27:59 |
Altafulla-Tamarit Barcelona-Sants Zaragoza-Delicias Pamplona/Iruña Araia Tolosa
Altafulla-Tamarit | 08:02 |
Sant Vicenc de Calders | 08:26 |
Calafell | 08:31 |
Vilanova I La Geltrú | 08:46 |
Sitges | 08:53 |
Castelldefels | 09:07 |
Gavà | 09:13 |
Barcelona-Sants | 09:32 |
Treinnummer | 15400 |
Regional | |
Overstappen | |
Barcelona-Sants | 10:00 |
Camp Tarragona | 10:34 |
Lleida | 11:01 |
Zaragoza-Delicias | 11:42 |
Treinnummer | 06304 |
AVE | |
Overstappen | |
Zaragoza-Delicias | 13:09 |
Castejon de Ebro | 14:19 |
Pamplona/Iruña | 15:27 |
Treinnummer | 18021 |
Regional Exprés. | |
Overstappen | |
Pamplona/Iruña | 16:39 |
Araia | 17:28 |
Treinnummer | 16015 |
Regional Exprés. | |
Overstappen | |
Araia | 18:35 |
Altsasu/Alsasua-Estación | 18:43 |
Legazpi | 19:03 |
Zumarraga | 19:07 |
Beasain | 19:21 |
Ordizia/ordicia | 19:24 |
Tolosa | 19:36 |
Treinnummer | 18063 |
Media Distancia | |
Reistijd | 11:34 |
Altafulla-Tamarit Barcelona-Sants Zaragoza-Delicias Vitoria/gasteiz San Sebastian/donostia Tolosa
Altafulla-Tamarit | 17:06 |
Torredembarra | 17:10 |
Sant Vicenc de Calders | 17:18 |
Barcelona-Sants | 18:08 |
Treinnummer | 18054 |
Regional Exprés. | |
Overstappen | |
Barcelona-Sants | 18:40 |
Camp Tarragona | 19:14 |
Lleida | 19:42 |
Zaragoza-Delicias | 20:23 |
Treinnummer | 03192 |
AVE | |
Overstappen | |
Zaragoza-Delicias | 06:11 |
Castejon de Ebro | 07:30 |
Pamplona/Iruña | 08:38 |
Vitoria/gasteiz | 09:53 |
Treinnummer | 18071 |
Regional Exprés. | |
Overstappen | |
Vitoria/gasteiz | 10:51 |
Zumarraga | 11:41 |
San Sebastian/donostia | 12:43 |
Treinnummer | 04087 |
Alvia | |
Overstappen | |
San Sebastian/donostia | 14:00 |
Hernani-Centro | 14:14 |
Andoain-Centro | 14:23 |
Villabona-Zizurkil | 14:28 |
Tolosa | 14:34 |
Treinnummer | 18014 |
Media Distancia | |
Reistijd | 21:28 |
Dinsdag 10 september 2024 om 07:00
Altafulla-Tamarit Barcelona-Sants Vitoria/gasteiz Tolosa
Altafulla-Tamarit | 07:27 |
Torredembarra | 07:31 |
Sant Vicenc de Calders | 07:39 |
Barcelona-Sants | 08:34 |
Treinnummer | 15022 |
Regional Exprés. | |
Overstappen | |
Barcelona-Sants | 09:05 |
Camp Tarragona | 09:41 |
Lleida | 10:13 |
Zaragoza-Delicias | 11:06 |
Tudela de Navarra | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:11 |
Tafalla | 12:38 |
Pamplona/Iruña | 13:08 |
Vitoria/gasteiz | 14:01 |
Treinnummer | 00626 |
Alvia | |
Overstappen | |
Vitoria/gasteiz | 14:50 |
Alegría de Álava-Dulantzi | 14:58 |
Salvatierra/agurain | 15:05 |
Araia | 15:10 |
Altsasu/Alsasua-Estación | 15:19 |
Legazpi | 15:40 |
Zumarraga | 15:45 |
Beasain | 16:00 |
Ordizia/ordicia | 16:03 |
Tolosa | 16:14 |
Treinnummer | 18061 |
Media Distancia | |
Reistijd | 8:47 |
Altafulla-Tamarit Barcelona-Sants Zumarraga Tolosa
Altafulla-Tamarit | 08:02 |
Sant Vicenc de Calders | 08:26 |
Calafell | 08:31 |
Vilanova I La Geltrú | 08:46 |
Sitges | 08:53 |
Castelldefels | 09:07 |
Gavà | 09:13 |
Barcelona-Sants | 09:32 |
Treinnummer | 15400 |
Regional | |
Overstappen | |
Barcelona-Sants | 14:32 |
Camp Tarragona | 15:10 |
Lleida | 15:42 |
Zaragoza-Delicias | 16:36 |
Tudela de Navarra | 17:20 |
Castejon de Ebro | 17:33 |
Tafalla | 18:06 |
Pamplona/Iruña | 18:46 |
Altsasu/Alsasua-Estación | 19:17 |
Zumarraga | 19:50 |
Treinnummer | 00530 |
Alvia | |
Overstappen | |
Zumarraga | 21:50 |
Tolosa | 22:17 |
Treinnummer | 04167 |
Alvia | |
Reistijd | 14:15 |
Altafulla-Tamarit Lleida San Sebastian/donostia Tolosa
Altafulla-Tamarit | 13:06 |
Tarragona | 13:16 |
Vila-Seca | 13:25 |
Reus | 13:34 |
La Selva del Camp | 13:43 |
Alcover | 13:52 |
La Plana-Picamoixons | 13:58 |
Vilaverd | 14:05 |
Montblanc | 14:11 |
Lleida | 14:58 |
Treinnummer | 15043 |
Regional Exprés. | |
Overstappen | |
Lleida | 15:42 |
Zaragoza-Delicias | 16:36 |
Tudela de Navarra | 17:20 |
Castejon de Ebro | 17:33 |
Tafalla | 18:06 |
Pamplona/Iruña | 18:46 |
Altsasu/Alsasua-Estación | 19:17 |
Zumarraga | 19:52 |
San Sebastian/donostia | 20:53 |
Treinnummer | 00530 |
Alvia | |
Overstappen | |
San Sebastian/donostia | 05:00 |
Tolosa | 05:27 |
Treinnummer | 04056 |
Intercity | |
Reistijd | 16:21 |
Altafulla-Tamarit Barcelona-Sants Zaragoza-Delicias Zumarraga Tolosa
Altafulla-Tamarit | 13:31 |
Torredembarra | 13:36 |
Sant Vicenc de Calders | 13:45 |
Vilanova I La Geltrú | 13:59 |
Barcelona-Sants | 14:38 |
Treinnummer | 15912 |
Regional Exprés. | |
Overstappen | |
Barcelona-Sants | 15:00 |
Zaragoza-Delicias | 16:23 |
Treinnummer | 03152 |
AVE | |
Overstappen | |
Zaragoza-Delicias | 16:36 |
Tudela de Navarra | 17:20 |
Castejon de Ebro | 17:33 |
Tafalla | 18:06 |
Pamplona/Iruña | 18:46 |
Altsasu/Alsasua-Estación | 19:17 |
Zumarraga | 19:50 |
Treinnummer | 00530 |
Alvia | |
Overstappen | |
Zumarraga | 21:50 |
Tolosa | 22:17 |
Treinnummer | 04167 |
Alvia | |
Reistijd | 8:46 |
Altafulla-Tamarit Sant Vicenc de Calders Lleida Vitoria/gasteiz Tolosa
Altafulla-Tamarit | 07:55 |
Torredembarra | 07:59 |
Sant Vicenc de Calders | 08:07 |
Treinnummer | 15030 |
Regional Exprés. | |
Overstappen | |
Sant Vicenc de Calders | 08:15 |
Roda de Mar | 08:22 |
Salomo | 08:36 |
Nulles-Brafim | 08:45 |
Valls | 08:51 |
La Plana-Picamoixons | 08:58 |
La Riba | 09:02 |
Vilaverd | 09:05 |
Montblanc | 09:11 |
Lespluga de Francoli | 09:17 |
Vimbodi I Poblet | 09:22 |
Vinaixa | 09:30 |
Les Borges Blanques | 09:42 |
Juneda | 09:47 |
Lleida | 10:00 |
Treinnummer | 15151 |
Regional | |
Overstappen | |
Lleida | 10:13 |
Zaragoza-Delicias | 11:06 |
Tudela de Navarra | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:11 |
Tafalla | 12:38 |
Pamplona/Iruña | 13:08 |
Vitoria/gasteiz | 14:01 |
Treinnummer | 00626 |
Alvia | |
Overstappen | |
Vitoria/gasteiz | 18:16 |
Alegría de Álava-Dulantzi | 18:24 |
Salvatierra/agurain | 18:30 |
Araia | 18:35 |
Altsasu/Alsasua-Estación | 18:43 |
Legazpi | 19:03 |
Zumarraga | 19:07 |
Beasain | 19:21 |
Ordizia/ordicia | 19:24 |
Tolosa | 19:36 |
Treinnummer | 18063 |
Media Distancia | |
Reistijd | 11:41 |
Woensdag 11 september 2024 om 07:00
Altafulla-Tamarit Barcelona-Sants Vitoria/gasteiz Tolosa
Altafulla-Tamarit | 22:28 |
Torredembarra | 22:32 |
Sant Vicenc de Calders | 22:40 |
Vilanova I La Geltrú | 22:55 |
Barcelona-Sants | 23:35 |
Treinnummer | 15240 |
Regional | |
Overstappen | |
Barcelona-Sants | 09:05 |
Camp Tarragona | 09:41 |
Lleida | 10:13 |
Zaragoza-Delicias | 11:06 |
Tudela de Navarra | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:11 |
Tafalla | 12:38 |
Pamplona/Iruña | 13:08 |
Vitoria/gasteiz | 14:01 |
Treinnummer | 00626 |
Alvia | |
Overstappen | |
Vitoria/gasteiz | 18:16 |
Alegría de Álava-Dulantzi | 18:24 |
Salvatierra/agurain | 18:30 |
Araia | 18:35 |
Altsasu/Alsasua-Estación | 18:43 |
Legazpi | 19:03 |
Zumarraga | 19:07 |
Beasain | 19:21 |
Ordizia/ordicia | 19:24 |
Tolosa | 19:36 |
Treinnummer | 18063 |
Media Distancia | |
Reistijd | 21:08 |
Altafulla-Tamarit Lleida Zumarraga Tolosa
Altafulla-Tamarit | 13:06 |
Tarragona | 13:16 |
Vila-Seca | 13:25 |
Reus | 13:34 |
La Selva del Camp | 13:43 |
Alcover | 13:52 |
La Plana-Picamoixons | 13:58 |
Vilaverd | 14:05 |
Montblanc | 14:11 |
Lleida | 14:58 |
Treinnummer | 15043 |
Regional Exprés. | |
Overstappen | |
Lleida | 15:42 |
Zaragoza-Delicias | 16:36 |
Tudela de Navarra | 17:20 |
Castejon de Ebro | 17:33 |
Tafalla | 18:06 |
Pamplona/Iruña | 18:46 |
Altsasu/Alsasua-Estación | 19:17 |
Zumarraga | 19:50 |
Treinnummer | 00530 |
Alvia | |
Overstappen | |
Zumarraga | 21:50 |
Tolosa | 22:17 |
Treinnummer | 04167 |
Alvia | |
Reistijd | 9:11 |
Altafulla-Tamarit Sant Vicenc de Calders Lleida Vitoria/gasteiz Tolosa
Altafulla-Tamarit | 07:55 |
Torredembarra | 07:59 |
Sant Vicenc de Calders | 08:07 |
Treinnummer | 15030 |
Regional Exprés. | |
Overstappen | |
Sant Vicenc de Calders | 08:15 |
Roda de Mar | 08:22 |
Salomo | 08:36 |
Nulles-Brafim | 08:45 |
Valls | 08:51 |
La Plana-Picamoixons | 08:58 |
La Riba | 09:02 |
Vilaverd | 09:05 |
Montblanc | 09:11 |
Lespluga de Francoli | 09:17 |
Vimbodi I Poblet | 09:22 |
Vinaixa | 09:30 |
Les Borges Blanques | 09:42 |
Juneda | 09:47 |
Lleida | 10:00 |
Treinnummer | 15151 |
Regional | |
Overstappen | |
Lleida | 10:13 |
Zaragoza-Delicias | 11:06 |
Tudela de Navarra | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:11 |
Tafalla | 12:38 |
Pamplona/Iruña | 13:08 |
Vitoria/gasteiz | 14:01 |
Treinnummer | 00622 |
Alvia | |
Overstappen | |
Vitoria/gasteiz | 14:50 |
Alegría de Álava-Dulantzi | 14:58 |
Salvatierra/agurain | 15:05 |
Araia | 15:10 |
Altsasu/Alsasua-Estación | 15:19 |
Legazpi | 15:40 |
Zumarraga | 15:45 |
Beasain | 16:00 |
Ordizia/ordicia | 16:03 |
Tolosa | 16:14 |
Treinnummer | 18061 |
Media Distancia | |
Reistijd | 8:19 |
Altafulla-Tamarit Zaragoza Portillo Vitoria/gasteiz San Sebastian/donostia Tolosa
Altafulla-Tamarit | 17:01 |
Tarragona | 17:10 |
Reus | 17:27 |
Marca-Falset | 18:01 |
Mora La Nova | 18:25 |
Caspe | 19:44 |
La Puebla de Hijar | 20:14 |
Zaragoza Portillo | 21:10 |
Treinnummer | 15015 |
Regional Exprés. | |
Overstappen | |
Zaragoza Portillo | 06:05 |
Zaragoza-Delicias | 06:11 |
Castejon de Ebro | 07:30 |
Pamplona/Iruña | 08:38 |
Vitoria/gasteiz | 09:53 |
Treinnummer | 18071 |
Regional Exprés. | |
Overstappen | |
Vitoria/gasteiz | 10:51 |
Zumarraga | 11:41 |
San Sebastian/donostia | 12:43 |
Treinnummer | 04087 |
Alvia | |
Overstappen | |
San Sebastian/donostia | 14:00 |
Hernani-Centro | 14:14 |
Andoain-Centro | 14:23 |
Villabona-Zizurkil | 14:28 |
Tolosa | 14:34 |
Treinnummer | 18014 |
Media Distancia | |
Reistijd | 21:33 |
Altafulla-Tamarit Barcelona-Sants Zaragoza-Delicias Pamplona/Iruña Vitoria/gasteiz Tolosa
Altafulla-Tamarit | 08:02 |
Sant Vicenc de Calders | 08:26 |
Calafell | 08:31 |
Vilanova I La Geltrú | 08:46 |
Sitges | 08:53 |
Castelldefels | 09:07 |
Gavà | 09:13 |
Barcelona-Sants | 09:32 |
Treinnummer | 15400 |
Regional | |
Overstappen | |
Barcelona-Sants | 10:00 |
Camp Tarragona | 10:34 |
Lleida | 11:01 |
Zaragoza-Delicias | 11:42 |
Treinnummer | 06304 |
AVE | |
Overstappen | |
Zaragoza-Delicias | 13:09 |
Castejon de Ebro | 14:19 |
Pamplona/Iruña | 15:27 |
Treinnummer | 18021 |
Regional Exprés. | |
Overstappen | |
Pamplona/Iruña | 16:39 |
Vitoria/gasteiz | 17:48 |
Treinnummer | 16015 |
Regional Exprés. | |
Overstappen | |
Vitoria/gasteiz | 17:50 |
Zumarraga | 18:40 |
Tolosa | 19:10 |
Treinnummer | 04257 |
Intercity | |
Reistijd | 11:08 |
Donderdag 12 september 2024 om 07:00
Altafulla-Tamarit Lleida Vitoria/gasteiz Tolosa
Altafulla-Tamarit | 15:05 |
Tarragona | 15:16 |
Reus | 15:36 |
Lespluga de Francoli | 16:17 |
Vinaixa | 16:33 |
Lleida | 17:04 |
Treinnummer | 15041 |
Regional Exprés. | |
Overstappen | |
Lleida | 10:13 |
Zaragoza-Delicias | 11:06 |
Tudela de Navarra | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:11 |
Tafalla | 12:38 |
Pamplona/Iruña | 13:08 |
Vitoria/gasteiz | 14:01 |
Treinnummer | 00632 |
Alvia | |
Overstappen | |
Vitoria/gasteiz | 18:16 |
Alegría de Álava-Dulantzi | 18:24 |
Salvatierra/agurain | 18:30 |
Araia | 18:35 |
Altsasu/Alsasua-Estación | 18:43 |
Legazpi | 19:03 |
Zumarraga | 19:07 |
Beasain | 19:21 |
Ordizia/ordicia | 19:24 |
Tolosa | 19:36 |
Treinnummer | 18063 |
Media Distancia | |
Reistijd | 28:31 |
Altafulla-Tamarit Lleida Zumarraga Tolosa
Altafulla-Tamarit | 13:06 |
Tarragona | 13:16 |
Vila-Seca | 13:25 |
Reus | 13:34 |
La Selva del Camp | 13:43 |
Alcover | 13:52 |
La Plana-Picamoixons | 13:58 |
Vilaverd | 14:05 |
Montblanc | 14:11 |
Lleida | 14:58 |
Treinnummer | 15043 |
Regional Exprés. | |
Overstappen | |
Lleida | 15:42 |
Zaragoza-Delicias | 16:36 |
Tudela de Navarra | 17:20 |
Castejon de Ebro | 17:33 |
Tafalla | 18:06 |
Pamplona/Iruña | 18:46 |
Altsasu/Alsasua-Estación | 19:17 |
Zumarraga | 19:50 |
Treinnummer | 00530 |
Alvia | |
Overstappen | |
Zumarraga | 21:50 |
Tolosa | 22:17 |
Treinnummer | 04167 |
Alvia | |
Reistijd | 9:11 |
Altafulla-Tamarit Sant Vicenc de Calders Lleida Vitoria/gasteiz Tolosa
Altafulla-Tamarit | 07:55 |
Torredembarra | 07:59 |
Sant Vicenc de Calders | 08:07 |
Treinnummer | 15030 |
Regional Exprés. | |
Overstappen | |
Sant Vicenc de Calders | 08:15 |
Roda de Mar | 08:22 |
Salomo | 08:36 |
Nulles-Brafim | 08:45 |
Valls | 08:51 |
La Plana-Picamoixons | 08:58 |
La Riba | 09:02 |
Vilaverd | 09:05 |
Montblanc | 09:11 |
Lespluga de Francoli | 09:17 |
Vimbodi I Poblet | 09:22 |
Vinaixa | 09:30 |
Les Borges Blanques | 09:42 |
Juneda | 09:47 |
Lleida | 10:00 |
Treinnummer | 15151 |
Regional | |
Overstappen | |
Lleida | 10:13 |
Zaragoza-Delicias | 11:06 |
Tudela de Navarra | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:11 |
Tafalla | 12:38 |
Pamplona/Iruña | 13:08 |
Vitoria/gasteiz | 14:01 |
Treinnummer | 00632 |
Alvia | |
Overstappen | |
Vitoria/gasteiz | 14:50 |
Alegría de Álava-Dulantzi | 14:58 |
Salvatierra/agurain | 15:05 |
Araia | 15:10 |
Altsasu/Alsasua-Estación | 15:19 |
Legazpi | 15:40 |
Zumarraga | 15:45 |
Beasain | 16:00 |
Ordizia/ordicia | 16:03 |
Tolosa | 16:14 |
Treinnummer | 18061 |
Media Distancia | |
Reistijd | 8:19 |
Altafulla-Tamarit Barcelona-Sants Zaragoza-Delicias Pamplona/Iruña Vitoria/gasteiz Tolosa
Altafulla-Tamarit | 08:02 |
Sant Vicenc de Calders | 08:26 |
Calafell | 08:31 |
Vilanova I La Geltrú | 08:46 |
Sitges | 08:53 |
Castelldefels | 09:07 |
Gavà | 09:13 |
Barcelona-Sants | 09:32 |
Treinnummer | 15400 |
Regional | |
Overstappen | |
Barcelona-Sants | 10:00 |
Camp Tarragona | 10:34 |
Lleida | 11:01 |
Zaragoza-Delicias | 11:42 |
Treinnummer | 06304 |
AVE | |
Overstappen | |
Zaragoza-Delicias | 13:09 |
Castejon de Ebro | 14:19 |
Pamplona/Iruña | 15:27 |
Treinnummer | 18021 |
Regional Exprés. | |
Overstappen | |
Pamplona/Iruña | 16:39 |
Vitoria/gasteiz | 17:48 |
Treinnummer | 16015 |
Regional Exprés. | |
Overstappen | |
Vitoria/gasteiz | 17:50 |
Zumarraga | 18:40 |
Tolosa | 19:10 |
Treinnummer | 04257 |
Intercity | |
Reistijd | 11:08 |
Vrijdag 13 september 2024 om 07:00
Altafulla-Tamarit Lleida Zumarraga Tolosa
Altafulla-Tamarit | 13:06 |
Tarragona | 13:16 |
Vila-Seca | 13:25 |
Reus | 13:34 |
La Selva del Camp | 13:43 |
Alcover | 13:52 |
La Plana-Picamoixons | 13:58 |
Vilaverd | 14:05 |
Montblanc | 14:11 |
Lleida | 14:58 |
Treinnummer | 15043 |
Regional Exprés. | |
Overstappen | |
Lleida | 15:42 |
Zaragoza-Delicias | 16:36 |
Tudela de Navarra | 17:20 |
Castejon de Ebro | 17:33 |
Tafalla | 18:06 |
Pamplona/Iruña | 18:46 |
Altsasu/Alsasua-Estación | 19:17 |
Zumarraga | 19:50 |
Treinnummer | 00530 |
Alvia | |
Overstappen | |
Zumarraga | 21:50 |
Tolosa | 22:17 |
Treinnummer | 04167 |
Alvia | |
Reistijd | 9:11 |
Altafulla-Tamarit Lleida Pamplona/Iruña Araia Tolosa
Altafulla-Tamarit | 15:05 |
Tarragona | 15:16 |
Reus | 15:36 |
Lespluga de Francoli | 16:17 |
Vinaixa | 16:33 |
Lleida | 17:04 |
Treinnummer | 15041 |
Regional Exprés. | |
Overstappen | |
Lleida | 17:48 |
Zaragoza-Delicias | 18:42 |
Tudela de Navarra | 19:23 |
Castejon de Ebro | 19:33 |
Tafalla | 19:57 |
Pamplona/Iruña | 20:32 |
Treinnummer | 00562 |
Intercity | |
Overstappen | |
Pamplona/Iruña | 08:38 |
Araia | 09:32 |
Treinnummer | 18071 |
Regional Exprés. | |
Overstappen | |
Araia | 18:42 |
Altsasu/Alsasua-Estación | 18:50 |
Legazpi | 19:12 |
Zumarraga | 19:17 |
Beasain | 19:30 |
Ordizia/ordicia | 19:33 |
Tolosa | 19:45 |
Treinnummer | 18063 |
Media Distancia | |
Reistijd | 28:40 |
Altafulla-Tamarit Sant Vicenc de Calders Lleida Vitoria/gasteiz Tolosa
Altafulla-Tamarit | 07:55 |
Torredembarra | 07:59 |
Sant Vicenc de Calders | 08:07 |
Treinnummer | 15030 |
Regional Exprés. | |
Overstappen | |
Sant Vicenc de Calders | 08:15 |
Roda de Mar | 08:22 |
Salomo | 08:36 |
Nulles-Brafim | 08:45 |
Valls | 08:51 |
La Plana-Picamoixons | 08:58 |
La Riba | 09:02 |
Vilaverd | 09:05 |
Montblanc | 09:11 |
Lespluga de Francoli | 09:17 |
Vimbodi I Poblet | 09:22 |
Vinaixa | 09:30 |
Les Borges Blanques | 09:42 |
Juneda | 09:47 |
Lleida | 10:00 |
Treinnummer | 15151 |
Regional | |
Overstappen | |
Lleida | 10:13 |
Zaragoza-Delicias | 11:06 |
Tudela de Navarra | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:11 |
Tafalla | 12:38 |
Pamplona/Iruña | 13:08 |
Vitoria/gasteiz | 14:01 |
Treinnummer | 00622 |
Alvia | |
Overstappen | |
Vitoria/gasteiz | 14:50 |
Alegría de Álava-Dulantzi | 14:58 |
Salvatierra/agurain | 15:05 |
Araia | 15:10 |
Altsasu/Alsasua-Estación | 15:19 |
Legazpi | 15:40 |
Zumarraga | 15:45 |
Beasain | 16:00 |
Ordizia/ordicia | 16:03 |
Tolosa | 16:14 |
Treinnummer | 18061 |
Media Distancia | |
Reistijd | 8:19 |
Altafulla-Tamarit Barcelona-Sants Zaragoza-Delicias Pamplona/Iruña Vitoria/gasteiz Tolosa
Altafulla-Tamarit | 08:02 |
Sant Vicenc de Calders | 08:26 |
Calafell | 08:31 |
Vilanova I La Geltrú | 08:46 |
Sitges | 08:53 |
Castelldefels | 09:07 |
Gavà | 09:13 |
Barcelona-Sants | 09:32 |
Treinnummer | 15400 |
Regional | |
Overstappen | |
Barcelona-Sants | 10:00 |
Camp Tarragona | 10:34 |
Lleida | 11:01 |
Zaragoza-Delicias | 11:42 |
Treinnummer | 06304 |
AVE | |
Overstappen | |
Zaragoza-Delicias | 13:09 |
Castejon de Ebro | 14:19 |
Pamplona/Iruña | 15:27 |
Treinnummer | 18021 |
Regional Exprés. | |
Overstappen | |
Pamplona/Iruña | 16:39 |
Vitoria/gasteiz | 17:48 |
Treinnummer | 16015 |
Regional Exprés. | |
Overstappen | |
Vitoria/gasteiz | 17:50 |
Zumarraga | 18:40 |
Tolosa | 19:10 |
Treinnummer | 04257 |
Intercity | |
Reistijd | 11:08 |
Zaterdag 14 september 2024 om 07:00
Altafulla-Tamarit Barcelona-Sants Vitoria/gasteiz Tolosa
Altafulla-Tamarit | 07:27 | 20:01 |
Torredembarra | 07:31 | 20:05 |
Sant Vicenc de Calders | 07:39 | 20:14 |
Vilanova I La Geltrú | - | 20:32 |
Barcelona-Sants | 08:35 | 21:10 |
Treinnummer | 18090 | 18058 |
Regional Exprés. | Regional Exprés. | |
Overstappen | ||
Barcelona-Sants | 09:05 | 09:05 |
Camp Tarragona | 09:41 | 09:41 |
Lleida | 10:13 | 10:13 |
Zaragoza-Delicias | 11:06 | 11:06 |
Tudela de Navarra | 11:58 | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:11 | 12:11 |
Tafalla | 12:38 | 12:38 |
Pamplona/Iruña | 13:08 | 13:08 |
Vitoria/gasteiz | 14:01 | 14:01 |
Treinnummer | 00626 | 00622 |
Alvia | Alvia | |
Overstappen | ||
Vitoria/gasteiz | 14:50 | 18:16 |
Alegría de Álava-Dulantzi | 14:58 | 18:24 |
Salvatierra/agurain | 15:05 | 18:30 |
Araia | 15:10 | 18:35 |
Altsasu/Alsasua-Estación | 15:19 | 18:43 |
Legazpi | 15:40 | 19:03 |
Zumarraga | 15:45 | 19:07 |
Beasain | 16:00 | 19:21 |
Ordizia/ordicia | 16:03 | 19:24 |
Tolosa | 16:14 | 19:36 |
Treinnummer | 18061 | 18063 |
Media Distancia | Media Distancia | |
Reistijd | 8:47 | 23:35 |
Altafulla-Tamarit Lleida Vitoria/gasteiz Tolosa
Altafulla-Tamarit | 15:05 |
Tarragona | 15:16 |
Reus | 15:36 |
Lespluga de Francoli | 16:17 |
Vinaixa | 16:33 |
Lleida | 17:04 |
Treinnummer | 15041 |
Regional Exprés. | |
Overstappen | |
Lleida | 10:13 |
Zaragoza-Delicias | 11:06 |
Tudela de Navarra | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:11 |
Tafalla | 12:38 |
Pamplona/Iruña | 13:08 |
Vitoria/gasteiz | 14:01 |
Treinnummer | 00622 |
Alvia | |
Overstappen | |
Vitoria/gasteiz | 17:50 |
Zumarraga | 18:40 |
Tolosa | 19:10 |
Treinnummer | 04257 |
Intercity | |
Reistijd | 28:05 |
Altafulla-Tamarit Lleida Zumarraga Tolosa
Altafulla-Tamarit | 13:06 |
Tarragona | 13:16 |
Vila-Seca | 13:25 |
Reus | 13:34 |
La Selva del Camp | 13:43 |
Alcover | 13:52 |
La Plana-Picamoixons | 13:58 |
Vilaverd | 14:05 |
Montblanc | 14:11 |
Lleida | 14:58 |
Treinnummer | 15043 |
Regional Exprés. | |
Overstappen | |
Lleida | 15:42 |
Zaragoza-Delicias | 16:36 |
Tudela de Navarra | 17:20 |
Castejon de Ebro | 17:33 |
Tafalla | 18:06 |
Pamplona/Iruña | 18:46 |
Altsasu/Alsasua-Estación | 19:17 |
Zumarraga | 19:50 |
Treinnummer | 00530 |
Alvia | |
Overstappen | |
Zumarraga | 21:50 |
Tolosa | 22:17 |
Treinnummer | 04167 |
Alvia | |
Reistijd | 9:11 |
Altafulla-Tamarit Barcelona-Sants Zaragoza-Delicias Pamplona/Iruña Araia Tolosa
Altafulla-Tamarit | 08:02 |
Sant Vicenc de Calders | 08:26 |
Calafell | 08:31 |
Vilanova I La Geltrú | 08:46 |
Sitges | 08:53 |
Castelldefels | 09:07 |
Gavà | 09:13 |
Barcelona-Sants | 09:32 |
Treinnummer | 15400 |
Regional | |
Overstappen | |
Barcelona-Sants | 10:00 |
Camp Tarragona | 10:34 |
Lleida | 11:01 |
Zaragoza-Delicias | 11:42 |
Treinnummer | 06304 |
AVE | |
Overstappen | |
Zaragoza-Delicias | 13:09 |
Castejon de Ebro | 14:19 |
Pamplona/Iruña | 15:27 |
Treinnummer | 18021 |
Regional Exprés. | |
Overstappen | |
Pamplona/Iruña | 16:39 |
Araia | 17:28 |
Treinnummer | 16015 |
Regional Exprés. | |
Overstappen | |
Araia | 18:42 |
Altsasu/Alsasua-Estación | 18:50 |
Legazpi | 19:12 |
Zumarraga | 19:17 |
Beasain | 19:30 |
Ordizia/ordicia | 19:33 |
Tolosa | 19:45 |
Treinnummer | 18063 |
Media Distancia | |
Reistijd | 11:43 |
Zondag 15 september 2024 om 07:00
Altafulla-Tamarit Lleida Zumarraga Tolosa
Altafulla-Tamarit | 13:06 |
Tarragona | 13:16 |
Vila-Seca | 13:25 |
Reus | 13:34 |
La Selva del Camp | 13:43 |
Alcover | 13:52 |
La Plana-Picamoixons | 13:58 |
Vilaverd | 14:05 |
Montblanc | 14:11 |
Lleida | 14:58 |
Treinnummer | 15043 |
Regional Exprés. | |
Overstappen | |
Lleida | 15:42 |
Zaragoza-Delicias | 16:36 |
Tudela de Navarra | 17:20 |
Castejon de Ebro | 17:33 |
Tafalla | 18:06 |
Pamplona/Iruña | 18:46 |
Altsasu/Alsasua-Estación | 19:17 |
Zumarraga | 19:50 |
Treinnummer | 00530 |
Alvia | |
Overstappen | |
Zumarraga | 21:50 |
Tolosa | 22:17 |
Treinnummer | 04167 |
Alvia | |
Reistijd | 9:11 |
Altafulla-Tamarit Sant Vicenc de Calders Lleida Vitoria/gasteiz Tolosa
Altafulla-Tamarit | 07:55 |
Torredembarra | 07:59 |
Sant Vicenc de Calders | 08:07 |
Treinnummer | 15030 |
Regional Exprés. | |
Overstappen | |
Sant Vicenc de Calders | 08:15 |
Roda de Mar | 08:22 |
Salomo | 08:36 |
Nulles-Brafim | 08:45 |
Valls | 08:51 |
La Plana-Picamoixons | 08:58 |
La Riba | 09:02 |
Vilaverd | 09:05 |
Montblanc | 09:11 |
Lespluga de Francoli | 09:17 |
Vimbodi I Poblet | 09:22 |
Vinaixa | 09:30 |
Les Borges Blanques | 09:42 |
Juneda | 09:47 |
Lleida | 10:00 |
Treinnummer | 15151 |
Regional | |
Overstappen | |
Lleida | 10:13 |
Zaragoza-Delicias | 11:06 |
Tudela de Navarra | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:11 |
Tafalla | 12:38 |
Pamplona/Iruña | 13:08 |
Vitoria/gasteiz | 14:01 |
Treinnummer | 00622 |
Alvia | |
Overstappen | |
Vitoria/gasteiz | 14:50 |
Alegría de Álava-Dulantzi | 14:58 |
Salvatierra/agurain | 15:05 |
Araia | 15:10 |
Altsasu/Alsasua-Estación | 15:19 |
Legazpi | 15:40 |
Zumarraga | 15:45 |
Beasain | 16:00 |
Ordizia/ordicia | 16:03 |
Tolosa | 16:14 |
Treinnummer | 18061 |
Media Distancia | |
Reistijd | 8:19 |
Altafulla-Tamarit Barcelona-Sants Zaragoza-Delicias Pamplona/Iruña Vitoria/gasteiz Tolosa
Altafulla-Tamarit | 08:02 |
Sant Vicenc de Calders | 08:26 |
Calafell | 08:31 |
Vilanova I La Geltrú | 08:46 |
Sitges | 08:53 |
Castelldefels | 09:07 |
Gavà | 09:13 |
Barcelona-Sants | 09:32 |
Treinnummer | 15400 |
Regional | |
Overstappen | |
Barcelona-Sants | 10:00 |
Camp Tarragona | 10:34 |
Lleida | 11:01 |
Zaragoza-Delicias | 11:42 |
Treinnummer | 06304 |
AVE | |
Overstappen | |
Zaragoza-Delicias | 13:09 |
Castejon de Ebro | 14:19 |
Pamplona/Iruña | 15:27 |
Treinnummer | 18021 |
Regional Exprés. | |
Overstappen | |
Pamplona/Iruña | 16:39 |
Vitoria/gasteiz | 17:48 |
Treinnummer | 16015 |
Regional Exprés. | |
Overstappen | |
Vitoria/gasteiz | 17:50 |
Zumarraga | 18:40 |
Tolosa | 19:10 |
Treinnummer | 04257 |
Intercity | |
Reistijd | 11:08 |