Arcade naar La Riba Dienstregeling
Maandag 9 september 2024 om 07:00
Arcade Redondela Lleida La Riba
Arcade | 07:19 |
Redondela | 07:28 |
Treinnummer | 12411 |
Regional | |
Overstappen | |
Redondela | 07:31 |
Guillarei | 07:48 |
Ourense | 09:02 |
San Clodio-Quiroga | 10:44 |
A Rua-Petin | 11:07 |
O Barco de Valdeorras | 11:18 |
Ponferrada | 11:54 |
Bembibre | 12:10 |
Astorga | 12:54 |
León | 13:37 |
Palencia | 14:19 |
Burgos-Rosa Manzano | 14:58 |
Miranda de Ebro | 15:57 |
Vitoria/gasteiz | 16:26 |
Pamplona/Iruña | 17:25 |
Tafalla | 17:55 |
Castejon de Ebro | 18:24 |
Tudela de Navarra | 18:36 |
Zaragoza-Delicias | 19:24 |
Lleida | 20:12 |
Treinnummer | 00621 |
Alvia | |
Overstappen | |
Lleida | 06:15 |
Montblanc | 07:02 |
La Riba | 07:10 |
Treinnummer | 15400 |
Regional | |
Reistijd | 23:51 |
Arcade Pontevedra Madrid-Chamartin Valencia Joaquin Sorolla Tarragona La Riba
Arcade | 12:55 |
Pontevedra | 13:02 |
Treinnummer | 12528 |
Regional | |
Overstappen | |
Pontevedra | 13:36 |
Ourense | 14:50 |
Zamora | 16:20 |
Madrid-Chamartin | 17:36 |
Treinnummer | 04354 |
Alvia | |
Overstappen | |
Madrid-Chamartin | 18:30 |
Cuenca Fernando Zobel | 19:35 |
Requena Utiel | 20:09 |
Valencia Joaquin Sorolla | 20:34 |
Treinnummer | 05184 |
AVE | |
Overstappen | |
Valencia Joaquin Sorolla | 06:50 |
Castelló | 07:35 |
Tarragona | 09:06 |
Treinnummer | 01072 |
Intercity | |
Overstappen | |
Tarragona | 13:16 |
Vila-Seca | 13:25 |
Reus | 13:34 |
La Selva del Camp | 13:43 |
Alcover | 13:52 |
La Plana-Picamoixons | 13:58 |
La Riba | 14:01 |
Treinnummer | 15043 |
Regional Exprés. | |
Reistijd | 25:06 |
Arcade Santiago de Compostela Madrid-Chamartin Valencia Joaquin Sorolla Tarragona La Riba
Arcade | 15:24 |
Pontevedra | 15:33 |
Vilagarcia de Arousa | 15:52 |
Catoira | 16:02 |
Pontecesures | 16:11 |
Padron | 16:16 |
Santiago de Compostela | 16:34 |
Treinnummer | 12538 |
Regional | |
Overstappen | |
Santiago de Compostela | 16:56 |
Ourense | 17:33 |
Zamora | 19:03 |
Madrid-Chamartin | 20:18 |
Treinnummer | 04134 |
Alvia | |
Overstappen | |
Madrid-Chamartin | 21:00 |
Cuenca Fernando Zobel | 22:06 |
Requena Utiel | 22:40 |
Valencia Joaquin Sorolla | 23:05 |
Treinnummer | 05210 |
AVE | |
Overstappen | |
Valencia Joaquin Sorolla | 06:50 |
Castelló | 07:35 |
Tarragona | 09:06 |
Treinnummer | 01072 |
Intercity | |
Overstappen | |
Tarragona | 13:16 |
Vila-Seca | 13:25 |
Reus | 13:34 |
La Selva del Camp | 13:43 |
Alcover | 13:52 |
La Plana-Picamoixons | 13:58 |
La Riba | 14:01 |
Treinnummer | 15043 |
Regional Exprés. | |
Reistijd | 22:37 |
Arcade Santiago de Compostela Ourense Madrid-Chamartin Reus La Riba
Arcade | 09:33 | 13:54 |
Pontevedra | 09:43 | 14:02 |
Vilagarcia de Arousa | 10:09 | 14:20 |
Padron-Barbanza | - | 14:31 |
Catoira | 10:19 | - |
Pontecesures | 10:28 | - |
Padron | 10:33 | - |
Santiago de Compostela | 10:54 | 14:44 |
Treinnummer | 12526 | 09132 |
Regional | Media Distancia | |
Overstappen | ||
Santiago de Compostela | 11:57 | 15:42 |
Ourense | 12:37 | 16:22 |
Treinnummer | 09111 | 09351 |
Avant | Avant | |
Overstappen | ||
Ourense | 12:58 | 16:25 |
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 13:43 | - |
PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | 14:03 | - |
Zamora | 14:39 | 17:36 |
Medina del Campo Alta Velocidad | 15:07 | - |
Segovia Guiomar | 15:37 | - |
Madrid-Chamartin | 16:06 | 18:40 |
Treinnummer | 04114 | 05382 |
Alvia | AVE | |
Overstappen | ||
Madrid-Chamartin | 07:24 | 07:24 |
Guadalajara | 08:06 | 08:06 |
Siguenza | 09:08 | 09:08 |
Calatayud | 10:25 | 10:25 |
Zaragoza-Delicias | 11:21 | 11:21 |
Zaragoza Portillo | 11:25 | 11:25 |
Zaragoza Goya | 11:28 | 11:28 |
La Puebla de Hijar | 12:19 | 12:19 |
Samper | 12:28 | 12:28 |
Faio-La Pobla de Massaluca (fayon) | 13:23 | 13:23 |
Flix | 13:42 | 13:42 |
Reus | 15:19 | 15:19 |
Treinnummer | 17050 | 17050 |
Regional Exprés. | Regional Exprés. | |
Overstappen | ||
Reus | 18:33 | 18:33 |
La Riba | 19:02 | 19:02 |
Treinnummer | 15045 | 15045 |
Regional Exprés. | Regional Exprés. | |
Reistijd | 33:29 | 29:08 |
Dinsdag 10 september 2024 om 07:00
Arcade Redondela Ourense Lleida La Riba
Arcade | 07:19 |
Redondela | 07:28 |
Treinnummer | 12411 |
Regional | |
Overstappen | |
Redondela | 07:31 |
Guillarei | 07:48 |
Ourense | 08:49 |
Treinnummer | 12474 |
Media Distancia | |
Overstappen | |
Ourense | 09:02 |
San Clodio-Quiroga | 10:44 |
A Rua-Petin | 11:07 |
O Barco de Valdeorras | 11:18 |
Ponferrada | 11:54 |
Bembibre | 12:10 |
Astorga | 12:54 |
León | 13:37 |
Palencia | 14:19 |
Burgos-Rosa Manzano | 14:58 |
Miranda de Ebro | 15:57 |
Vitoria/gasteiz | 16:26 |
Pamplona/Iruña | 17:25 |
Tafalla | 17:55 |
Castejon de Ebro | 18:24 |
Tudela de Navarra | 18:36 |
Zaragoza-Delicias | 19:24 |
Lleida | 20:12 |
Treinnummer | 00625 |
Alvia | |
Overstappen | |
Lleida | 13:05 |
Puigverd de Lleida-Artesa de Lleida | 13:14 |
Juneda | 13:20 |
Les Borges Blanques | 13:25 |
La Floresta | 13:30 |
Vinaixa | 13:39 |
Vimbodi I Poblet | 13:48 |
Lespluga de Francoli | 13:52 |
Montblanc | 13:58 |
Vilaverd | 14:03 |
La Riba | 14:08 |
Treinnummer | 15402 |
Regional | |
Reistijd | 30:49 |
Arcade Pontevedra Madrid-Chamartin Valencia Joaquin Sorolla Tarragona La Riba
Arcade | 12:55 |
Pontevedra | 13:02 |
Treinnummer | 12528 |
Regional | |
Overstappen | |
Pontevedra | 13:36 |
Ourense | 14:50 |
Zamora | 16:20 |
Madrid-Chamartin | 17:36 |
Treinnummer | 04354 |
Alvia | |
Overstappen | |
Madrid-Chamartin | 18:30 |
Cuenca Fernando Zobel | 19:35 |
Requena Utiel | 20:09 |
Valencia Joaquin Sorolla | 20:34 |
Treinnummer | 05184 |
AVE | |
Overstappen | |
Valencia Joaquin Sorolla | 06:50 |
Castelló | 07:35 |
Tarragona | 09:06 |
Treinnummer | 01072 |
Intercity | |
Overstappen | |
Tarragona | 13:16 |
Vila-Seca | 13:25 |
Reus | 13:34 |
La Selva del Camp | 13:43 |
Alcover | 13:52 |
La Plana-Picamoixons | 13:58 |
La Riba | 14:01 |
Treinnummer | 15043 |
Regional Exprés. | |
Reistijd | 25:06 |
Arcade Santiago de Compostela Madrid-Chamartin Valencia Joaquin Sorolla Barcelona-Sants La Riba
Arcade | 07:13 |
Pontevedra | 07:22 |
Vilagarcia de Arousa | 07:41 |
Catoira | 07:51 |
Pontecesures | 08:00 |
Padron | 08:04 |
Santiago de Compostela | 08:23 |
Treinnummer | 12480 |
Regional | |
Overstappen | |
Santiago de Compostela | 10:34 |
Ourense | 11:12 |
Zamora | 12:29 |
Madrid-Chamartin | 13:34 |
Treinnummer | 04454 |
AVE | |
Overstappen | |
Madrid-Chamartin | 14:30 |
Cuenca Fernando Zobel | 15:35 |
Requena Utiel | 16:10 |
Valencia Joaquin Sorolla | 16:31 |
Treinnummer | 05140 |
AVE | |
Overstappen | |
Valencia Joaquin Sorolla | 16:42 |
Castelló | 17:35 |
Benicarló-Peñíscola | 18:13 |
Vinaròs | 18:20 |
Laldea-Amposta-Tortosa | 18:37 |
CAMBRILS | 19:09 |
Camp Tarragona | 19:35 |
Barcelona-Sants | 20:24 |
Treinnummer | 00694 |
Torre Oro | |
Overstappen | |
Barcelona-Sants | 12:03 |
Vilanova I La Geltrú | 12:41 |
Sant Vicenc de Calders | 12:56 |
Tarragona | 13:16 |
Vila-Seca | 13:25 |
Reus | 13:34 |
La Selva del Camp | 13:43 |
Alcover | 13:52 |
La Plana-Picamoixons | 13:58 |
La Riba | 14:01 |
Treinnummer | 15043 |
Regional Exprés. | |
Reistijd | 30:48 |
Arcade Santiago de Compostela Ourense Madrid-Chamartin Reus La Riba
Arcade | 09:33 | 13:54 |
Pontevedra | 09:43 | 14:02 |
Vilagarcia de Arousa | 10:09 | 14:20 |
Padron-Barbanza | - | 14:31 |
Catoira | 10:19 | - |
Pontecesures | 10:28 | - |
Padron | 10:33 | - |
Santiago de Compostela | 10:54 | 14:44 |
Treinnummer | 12526 | 09132 |
Regional | Media Distancia | |
Overstappen | ||
Santiago de Compostela | 11:57 | 15:42 |
Ourense | 12:37 | 16:22 |
Treinnummer | 09111 | 09351 |
Avant | Avant | |
Overstappen | ||
Ourense | 12:58 | 16:25 |
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 13:43 | - |
PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | 14:03 | - |
Zamora | 14:39 | 17:36 |
Medina del Campo Alta Velocidad | 15:07 | - |
Segovia Guiomar | 15:37 | - |
Madrid-Chamartin | 16:06 | 18:40 |
Treinnummer | 04114 | 05382 |
Alvia | AVE | |
Overstappen | ||
Madrid-Chamartin | 07:24 | 07:24 |
Guadalajara | 08:06 | 08:06 |
Siguenza | 09:08 | 09:08 |
Calatayud | 10:25 | 10:25 |
Zaragoza-Delicias | 11:21 | 11:21 |
Zaragoza Portillo | 11:25 | 11:25 |
Zaragoza Goya | 11:28 | 11:28 |
La Puebla de Hijar | 12:19 | 12:19 |
Samper | 12:28 | 12:28 |
Faio-La Pobla de Massaluca (fayon) | 13:23 | 13:23 |
Flix | 13:42 | 13:42 |
Reus | 15:19 | 15:19 |
Treinnummer | 17050 | 17050 |
Regional Exprés. | Regional Exprés. | |
Overstappen | ||
Reus | 18:33 | 18:33 |
La Riba | 19:02 | 19:02 |
Treinnummer | 15045 | 15045 |
Regional Exprés. | Regional Exprés. | |
Reistijd | 33:29 | 29:08 |
Woensdag 11 september 2024 om 07:00
Arcade Redondela Ourense Lleida La Riba
Arcade | 07:19 |
Redondela | 07:28 |
Treinnummer | 12411 |
Regional | |
Overstappen | |
Redondela | 07:31 |
Guillarei | 07:48 |
Ourense | 08:49 |
Treinnummer | 12474 |
Media Distancia | |
Overstappen | |
Ourense | 09:02 |
San Clodio-Quiroga | 10:44 |
A Rua-Petin | 11:07 |
O Barco de Valdeorras | 11:18 |
Ponferrada | 11:54 |
Bembibre | 12:10 |
Astorga | 12:54 |
León | 13:37 |
Palencia | 14:19 |
Burgos-Rosa Manzano | 14:58 |
Miranda de Ebro | 15:57 |
Vitoria/gasteiz | 16:26 |
Pamplona/Iruña | 17:25 |
Tafalla | 17:55 |
Castejon de Ebro | 18:24 |
Tudela de Navarra | 18:36 |
Zaragoza-Delicias | 19:24 |
Lleida | 20:12 |
Treinnummer | 00625 |
Alvia | |
Overstappen | |
Lleida | 06:15 |
Montblanc | 07:02 |
La Riba | 07:10 |
Treinnummer | 15400 |
Regional | |
Reistijd | 23:51 |
Arcade Pontevedra Madrid-Chamartin Valencia Joaquin Sorolla Barcelona-Sants La Riba
Arcade | 09:33 |
Pontevedra | 09:41 |
Treinnummer | 12526 |
Regional | |
Overstappen | |
Pontevedra | 09:46 |
Vilagarcia de Arousa | 10:05 |
Santiago de Compostela | 10:34 |
Ourense | 11:12 |
Zamora | 12:29 |
Madrid-Chamartin | 13:34 |
Treinnummer | 04454 |
AVE | |
Overstappen | |
Madrid-Chamartin | 14:30 |
Cuenca Fernando Zobel | 15:35 |
Requena Utiel | 16:10 |
Valencia Joaquin Sorolla | 16:31 |
Treinnummer | 05140 |
AVE | |
Overstappen | |
Valencia Joaquin Sorolla | 16:42 |
Castelló | 17:35 |
Benicarló-Peñíscola | 18:13 |
Vinaròs | 18:20 |
Laldea-Amposta-Tortosa | 18:37 |
CAMBRILS | 19:09 |
Camp Tarragona | 19:35 |
Barcelona-Sants | 20:24 |
Treinnummer | 00694 |
Torre Oro | |
Overstappen | |
Barcelona-Sants | 07:04 |
Viladecans | 07:20 |
Gavà | 07:23 |
Castelldefels | 07:29 |
Sitges | 07:42 |
Vilanova I La Geltrú | 07:49 |
Cubelles | 07:54 |
Cunit | 07:58 |
Segur de Calafell | 08:01 |
Calafell | 08:05 |
Sant Vicenc de Calders | 08:15 |
Roda de Mar | 08:22 |
Salomo | 08:36 |
Nulles-Brafim | 08:45 |
Valls | 08:51 |
La Plana-Picamoixons | 08:58 |
La Riba | 09:01 |
Treinnummer | 15151 |
Regional | |
Reistijd | 23:28 |
Arcade Pontevedra Madrid-Chamartin Valencia Joaquin Sorolla Tarragona La Riba
Arcade | 12:55 |
Pontevedra | 13:02 |
Treinnummer | 12528 |
Regional | |
Overstappen | |
Pontevedra | 13:36 |
Ourense | 14:50 |
Zamora | 16:20 |
Madrid-Chamartin | 17:36 |
Treinnummer | 04354 |
Alvia | |
Overstappen | |
Madrid-Chamartin | 18:30 |
Cuenca Fernando Zobel | 19:35 |
Requena Utiel | 20:09 |
Valencia Joaquin Sorolla | 20:34 |
Treinnummer | 05184 |
AVE | |
Overstappen | |
Valencia Joaquin Sorolla | 06:50 |
Castelló | 07:35 |
Tarragona | 09:06 |
Treinnummer | 01072 |
Intercity | |
Overstappen | |
Tarragona | 13:16 |
Vila-Seca | 13:25 |
Reus | 13:34 |
La Selva del Camp | 13:43 |
Alcover | 13:52 |
La Plana-Picamoixons | 13:58 |
La Riba | 14:01 |
Treinnummer | 15043 |
Regional Exprés. | |
Reistijd | 25:06 |
Arcade Santiago de Compostela Madrid-Chamartin Valencia Joaquin Sorolla Tarragona La Riba
Arcade | 15:24 |
Pontevedra | 15:33 |
Vilagarcia de Arousa | 15:52 |
Catoira | 16:02 |
Pontecesures | 16:11 |
Padron | 16:16 |
Santiago de Compostela | 16:34 |
Treinnummer | 12538 |
Regional | |
Overstappen | |
Santiago de Compostela | 16:56 |
Ourense | 17:33 |
Zamora | 19:03 |
Madrid-Chamartin | 20:18 |
Treinnummer | 04134 |
Alvia | |
Overstappen | |
Madrid-Chamartin | 21:00 |
Cuenca Fernando Zobel | 22:06 |
Requena Utiel | 22:40 |
Valencia Joaquin Sorolla | 23:05 |
Treinnummer | 05210 |
AVE | |
Overstappen | |
Valencia Joaquin Sorolla | 06:50 |
Castelló | 07:35 |
Tarragona | 09:06 |
Treinnummer | 01072 |
Intercity | |
Overstappen | |
Tarragona | 13:16 |
Vila-Seca | 13:25 |
Reus | 13:34 |
La Selva del Camp | 13:43 |
Alcover | 13:52 |
La Plana-Picamoixons | 13:58 |
La Riba | 14:01 |
Treinnummer | 15043 |
Regional Exprés. | |
Reistijd | 22:37 |
Arcade Santiago de Compostela Ourense Alicante/alacant Tarragona La Riba
Arcade | 13:54 |
Pontevedra | 14:02 |
Vilagarcia de Arousa | 14:20 |
Padron-Barbanza | 14:31 |
Santiago de Compostela | 14:44 |
Treinnummer | 09132 |
Media Distancia | |
Overstappen | |
Santiago de Compostela | 15:42 |
Ourense | 16:22 |
Treinnummer | 09351 |
Avant | |
Overstappen | |
Ourense | 16:25 |
Zamora | 17:36 |
Madrid-Chamartin | 19:00 |
Cuenca Fernando Zobel | 20:06 |
Albacete-Los Llanos | 20:41 |
Alicante/alacant | 21:28 |
Treinnummer | 05382 |
AVE | |
Overstappen | |
Alicante/alacant | 10:29 |
Elda-Petrer | 10:58 |
Villena | 11:11 |
Xàtiva | 11:55 |
Valencia-Estacio del Nord | 12:54 |
Castelló | 13:52 |
Benicàssim | 14:01 |
Benicarló-Peñíscola | 14:29 |
Vinaròs | 14:34 |
Laldea-Amposta-Tortosa | 14:50 |
CAMBRILS | 15:20 |
Tarragona | 15:46 |
Treinnummer | 00460 |
Intercity | |
Overstappen | |
Tarragona | 18:15 |
Vila-Seca | 18:24 |
Reus | 18:33 |
La Riba | 19:02 |
Treinnummer | 15045 |
Regional Exprés. | |
Reistijd | 29:08 |
Donderdag 12 september 2024 om 07:00
Arcade Redondela Lleida La Riba
Arcade | 07:19 |
Redondela | 07:28 |
Treinnummer | 12411 |
Regional | |
Overstappen | |
Redondela | 07:31 |
Guillarei | 07:48 |
Ourense | 09:02 |
San Clodio-Quiroga | 10:44 |
A Rua-Petin | 11:07 |
O Barco de Valdeorras | 11:18 |
Ponferrada | 11:54 |
Bembibre | 12:10 |
Astorga | 12:54 |
León | 13:37 |
Palencia | 14:19 |
Burgos-Rosa Manzano | 14:58 |
Miranda de Ebro | 15:57 |
Vitoria/gasteiz | 16:26 |
Pamplona/Iruña | 17:25 |
Tafalla | 17:55 |
Castejon de Ebro | 18:24 |
Tudela de Navarra | 18:36 |
Zaragoza-Delicias | 19:24 |
Lleida | 20:12 |
Treinnummer | 00621 |
Alvia | |
Overstappen | |
Lleida | 06:15 |
Montblanc | 07:02 |
La Riba | 07:10 |
Treinnummer | 15400 |
Regional | |
Reistijd | 23:51 |
Vrijdag 13 september 2024 om 07:00
Arcade Redondela Ourense Lleida La Riba
Arcade | 07:19 |
Redondela | 07:28 |
Treinnummer | 12411 |
Regional | |
Overstappen | |
Redondela | 07:31 |
Guillarei | 07:48 |
Ourense | 08:49 |
Treinnummer | 12474 |
Media Distancia | |
Overstappen | |
Ourense | 09:08 |
Monforte de Lemos | 10:17 |
San Clodio-Quiroga | 10:44 |
A Rua-Petin | 11:07 |
O Barco de Valdeorras | 11:18 |
Ponferrada | 11:54 |
Bembibre | 12:10 |
Astorga | 12:54 |
León | 13:37 |
Palencia | 14:19 |
Burgos-Rosa Manzano | 14:58 |
Miranda de Ebro | 15:57 |
Vitoria/gasteiz | 16:26 |
Pamplona/Iruña | 17:25 |
Tafalla | 17:55 |
Castejon de Ebro | 18:24 |
Tudela de Navarra | 18:36 |
Zaragoza-Delicias | 19:24 |
Lleida | 20:12 |
Treinnummer | 00625 |
Alvia | |
Overstappen | |
Lleida | 06:15 |
Montblanc | 07:02 |
La Riba | 07:10 |
Treinnummer | 15400 |
Regional | |
Reistijd | 23:51 |
Zaterdag 14 september 2024 om 07:00
Arcade Vigo Guixar Vigo Urzaiz Madrid-Chamartin Alicante/alacant Tarragona La Riba
Arcade | 11:21 |
Redondela-Picota | 11:29 |
Redondela | 11:33 |
Vigo Guixar | 11:46 |
Treinnummer | 12421 |
Regional | |
Overstappen | |
Vigo Urzaiz | 13:20 |
Pontevedra | 13:36 |
Ourense | 14:50 |
Zamora | 16:20 |
Madrid-Chamartin | 17:36 |
Treinnummer | 04354 |
Alvia | |
Overstappen | |
Madrid-Chamartin | 18:00 |
Albacete-Los Llanos | 19:36 |
Alicante/alacant | 20:23 |
Treinnummer | 05182 |
AVE | |
Overstappen | |
Alicante/alacant | 10:29 |
Elda-Petrer | 10:58 |
Villena | 11:11 |
Xàtiva | 11:55 |
Valencia-Estacio del Nord | 12:54 |
Castelló | 13:52 |
Benicàssim | 14:01 |
Benicarló-Peñíscola | 14:29 |
Vinaròs | 14:34 |
Laldea-Amposta-Tortosa | 14:50 |
CAMBRILS | 15:20 |
Tarragona | 15:46 |
Treinnummer | 00460 |
Intercity | |
Overstappen | |
Tarragona | 18:15 |
Vila-Seca | 18:24 |
Reus | 18:33 |
La Riba | 19:02 |
Treinnummer | 15045 |
Regional Exprés. | |
Reistijd | 31:41 |
Arcade Vigo Urzaiz Madrid-Chamartin Valencia Joaquin Sorolla Barcelona-Sants La Riba
Arcade | 08:25 |
Redondela Av | 08:31 |
Vigo Urzaiz | 08:39 |
Treinnummer | 09073 |
Media Distancia | |
Overstappen | |
Vigo Urzaiz | 09:28 |
Pontevedra | 09:46 |
Vilagarcia de Arousa | 10:05 |
Santiago de Compostela | 10:34 |
Ourense | 11:12 |
Zamora | 12:29 |
Madrid-Chamartin | 13:34 |
Treinnummer | 04454 |
AVE | |
Overstappen | |
Madrid-Chamartin | 14:30 |
Cuenca Fernando Zobel | 15:35 |
Requena Utiel | 16:10 |
Valencia Joaquin Sorolla | 16:31 |
Treinnummer | 05140 |
AVE | |
Overstappen | |
Valencia Joaquin Sorolla | 16:42 |
Castelló | 17:35 |
Benicarló-Peñíscola | 18:13 |
Vinaròs | 18:20 |
Laldea-Amposta-Tortosa | 18:37 |
CAMBRILS | 19:09 |
Camp Tarragona | 19:35 |
Barcelona-Sants | 20:24 |
Treinnummer | 00694 |
Torre Oro | |
Overstappen | |
Barcelona-Sants | 07:04 |
Viladecans | 07:20 |
Gavà | 07:23 |
Castelldefels | 07:29 |
Sitges | 07:42 |
Vilanova I La Geltrú | 07:49 |
Cubelles | 07:54 |
Cunit | 07:58 |
Segur de Calafell | 08:01 |
Calafell | 08:05 |
Sant Vicenc de Calders | 08:15 |
Roda de Mar | 08:22 |
Salomo | 08:36 |
Nulles-Brafim | 08:45 |
Valls | 08:51 |
La Plana-Picamoixons | 08:58 |
La Riba | 09:01 |
Treinnummer | 15151 |
Regional | |
Reistijd | 24:36 |
Zondag 15 september 2024 om 07:00
Arcade Vigo Guixar Vigo Urzaiz Madrid-Chamartin Valencia Joaquin Sorolla Tarragona La Riba
Arcade | 11:21 |
Redondela-Picota | 11:29 |
Redondela | 11:33 |
Vigo Guixar | 11:46 |
Treinnummer | 12421 |
Regional | |
Overstappen | |
Vigo Urzaiz | 13:20 |
Pontevedra | 13:36 |
Ourense | 14:50 |
Zamora | 16:20 |
Madrid-Chamartin | 17:36 |
Treinnummer | 04354 |
Alvia | |
Overstappen | |
Madrid-Chamartin | 18:30 |
Cuenca Fernando Zobel | 19:35 |
Requena Utiel | 20:09 |
Valencia Joaquin Sorolla | 20:34 |
Treinnummer | 05184 |
AVE | |
Overstappen | |
Valencia Joaquin Sorolla | 06:50 |
Castelló | 07:35 |
Tarragona | 09:06 |
Treinnummer | 01072 |
Intercity | |
Overstappen | |
Tarragona | 13:16 |
Vila-Seca | 13:25 |
Reus | 13:34 |
La Selva del Camp | 13:43 |
Alcover | 13:52 |
La Plana-Picamoixons | 13:58 |
La Riba | 14:01 |
Treinnummer | 15043 |
Regional Exprés. | |
Reistijd | 26:40 |
Arcade Vigo Urzaiz Madrid-Chamartin Valencia Joaquin Sorolla Barcelona-Sants La Riba
Arcade | 08:25 |
Redondela Av | 08:31 |
Vigo Urzaiz | 08:39 |
Treinnummer | 09073 |
Media Distancia | |
Overstappen | |
Vigo Urzaiz | 09:28 |
Pontevedra | 09:46 |
Vilagarcia de Arousa | 10:05 |
Santiago de Compostela | 10:34 |
Ourense | 11:12 |
Zamora | 12:29 |
Madrid-Chamartin | 13:34 |
Treinnummer | 04454 |
AVE | |
Overstappen | |
Madrid-Chamartin | 14:30 |
Cuenca Fernando Zobel | 15:35 |
Requena Utiel | 16:10 |
Valencia Joaquin Sorolla | 16:31 |
Treinnummer | 05140 |
AVE | |
Overstappen | |
Valencia Joaquin Sorolla | 16:42 |
Castelló | 17:35 |
Benicarló-Peñíscola | 18:13 |
Vinaròs | 18:20 |
Laldea-Amposta-Tortosa | 18:37 |
CAMBRILS | 19:09 |
Camp Tarragona | 19:35 |
Barcelona-Sants | 20:24 |
Treinnummer | 00694 |
Torre Oro | |
Overstappen | |
Barcelona-Sants | 07:04 |
Viladecans | 07:20 |
Gavà | 07:23 |
Castelldefels | 07:29 |
Sitges | 07:42 |
Vilanova I La Geltrú | 07:49 |
Cubelles | 07:54 |
Cunit | 07:58 |
Segur de Calafell | 08:01 |
Calafell | 08:05 |
Sant Vicenc de Calders | 08:15 |
Roda de Mar | 08:22 |
Salomo | 08:36 |
Nulles-Brafim | 08:45 |
Valls | 08:51 |
La Plana-Picamoixons | 08:58 |
La Riba | 09:01 |
Treinnummer | 15151 |
Regional | |
Reistijd | 24:36 |