Archena-Fortuna naar Segunda Aguada Dienstregeling
Maandag 9 september 2024 om 07:00
Archena-Fortuna Albacete-Los Llanos Andujar Segunda Aguada
Archena-Fortuna | 08:15 |
Cieza | 08:40 |
Hellin | 09:25 |
Albacete-Los Llanos | 10:15 |
Treinnummer | 11093 |
Intercity | |
Overstappen | |
Albacete-Los Llanos | 13:49 |
Villarrobledo | 14:23 |
Socuellamos | 14:36 |
Alcazar de San Juan | 15:01 |
Manzanares | 15:39 |
Valdepeñas | 15:58 |
Vilches | 16:47 |
Linares-Baeza | 17:03 |
Espeluy | 17:19 |
Andujar | 17:36 |
Treinnummer | 00697 |
Torre Oro | |
Overstappen | |
Andujar | 18:58 |
Villa del Rio | 19:19 |
Cordoba | 20:03 |
Posadas | 20:37 |
Palma del Rio | 20:53 |
Penyaflor | 20:58 |
Lora del Río | 21:13 |
Sevilla-Santa Justa | 22:10 |
Dos Hermanas | 22:23 |
Utrera | 22:33 |
Lebrija | 22:57 |
Jerez Aeropuerto | 23:08 |
Jerez de La Frontera | 23:16 |
Puerto de Santa María | 23:25 |
Puerto Real | 23:33 |
San Fernando-Bahía Sur | 23:41 |
Segunda Aguada | 23:52 |
Treinnummer | 13073 |
Media Distancia | |
Reistijd | 15:37 |
Archena-Fortuna Albacete-Los Llanos Ciudad Real Sevilla-Santa Justa Segunda Aguada
Archena-Fortuna | 16:20 |
Cieza | 16:40 |
Hellin | 17:20 |
Albacete-Los Llanos | 18:13 |
Treinnummer | 11183 |
Intercity | |
Overstappen | |
Albacete-Los Llanos | 18:41 |
La Roda de Albacete | 18:59 |
Villarrobledo | 19:19 |
Socuellamos | 19:29 |
Campo de Criptana | 19:46 |
Alcazar de San Juan | 19:57 |
Manzanares | 20:24 |
Daimiel | 20:39 |
Almagro | 20:52 |
Ciudad Real | 21:08 |
Treinnummer | 18083 |
Media Distancia | |
Overstappen | |
Ciudad Real | 22:06 |
Puertollano | 22:21 |
Villanueva de Cordoba-Los Pedroches | 22:47 |
Cordoba | 23:12 |
Sevilla-Santa Justa | 00:06 |
Treinnummer | 02216 |
AVE | |
Overstappen | |
Sevilla-Santa Justa | 22:10 |
Dos Hermanas | 22:23 |
Utrera | 22:33 |
Lebrija | 22:57 |
Jerez Aeropuerto | 23:08 |
Jerez de La Frontera | 23:16 |
Puerto de Santa María | 23:25 |
Puerto Real | 23:33 |
San Fernando-Bahía Sur | 23:41 |
Segunda Aguada | 23:52 |
Treinnummer | 13073 |
Media Distancia | |
Reistijd | 31:32 |
Archena-Fortuna Murcia Madrid-Chamartin Jaen Segunda Aguada
Archena-Fortuna | 12:40 |
Murcia | 13:05 |
Treinnummer | 11092 |
Intercity | |
Overstappen | |
Murcia | 13:53 |
Orihuela-Miguel Hernández | 14:08 |
ELX AV | 14:22 |
Madrid-Chamartin | 16:38 |
Treinnummer | 05843 |
AVE | |
Overstappen | |
Madrid-Chamartin | 17:25 |
Madrid - Atocha Cercanias | 17:39 |
Alcazar de San Juan | 19:04 |
Manzanares | 19:29 |
Valdepeñas | 19:44 |
Linares-Baeza | 20:48 |
Jaen | 21:30 |
Treinnummer | 18034 |
Media Distancia | |
Overstappen | |
Jaen | 18:18 |
Espeluy | 18:43 |
Andujar | 18:58 |
Villa del Rio | 19:19 |
Cordoba | 20:03 |
Posadas | 20:37 |
Palma del Rio | 20:53 |
Penyaflor | 20:58 |
Lora del Río | 21:13 |
Sevilla-Santa Justa | 22:10 |
Dos Hermanas | 22:23 |
Utrera | 22:33 |
Lebrija | 22:57 |
Jerez Aeropuerto | 23:08 |
Jerez de La Frontera | 23:16 |
Puerto de Santa María | 23:25 |
Puerto Real | 23:33 |
San Fernando-Bahía Sur | 23:41 |
Segunda Aguada | 23:52 |
Treinnummer | 13073 |
Media Distancia | |
Reistijd | 35:12 |
Dinsdag 10 september 2024 om 07:00
Archena-Fortuna Albacete-Los Llanos Andujar Segunda Aguada
Archena-Fortuna | 08:15 |
Cieza | 08:40 |
Hellin | 09:25 |
Albacete-Los Llanos | 10:15 |
Treinnummer | 11093 |
Intercity | |
Overstappen | |
Albacete-Los Llanos | 13:49 |
Villarrobledo | 14:23 |
Socuellamos | 14:36 |
Alcazar de San Juan | 15:01 |
Manzanares | 15:39 |
Valdepeñas | 15:58 |
Vilches | 16:47 |
Linares-Baeza | 17:03 |
Espeluy | 17:19 |
Andujar | 17:36 |
Treinnummer | 00697 |
Torre Oro | |
Overstappen | |
Andujar | 18:58 |
Villa del Rio | 19:19 |
Cordoba | 20:03 |
Posadas | 20:37 |
Palma del Rio | 20:53 |
Penyaflor | 20:58 |
Lora del Río | 21:13 |
Sevilla-Santa Justa | 22:10 |
Dos Hermanas | 22:23 |
Utrera | 22:33 |
Lebrija | 22:57 |
Jerez Aeropuerto | 23:08 |
Jerez de La Frontera | 23:16 |
Puerto de Santa María | 23:25 |
Puerto Real | 23:33 |
San Fernando-Bahía Sur | 23:41 |
Segunda Aguada | 23:52 |
Treinnummer | 13073 |
Media Distancia | |
Reistijd | 15:37 |
Archena-Fortuna Albacete-Los Llanos Ciudad Real Sevilla-Santa Justa Segunda Aguada
Archena-Fortuna | 16:20 |
Cieza | 16:40 |
Hellin | 17:20 |
Albacete-Los Llanos | 18:13 |
Treinnummer | 11183 |
Intercity | |
Overstappen | |
Albacete-Los Llanos | 18:41 |
La Roda de Albacete | 18:59 |
Villarrobledo | 19:19 |
Socuellamos | 19:29 |
Campo de Criptana | 19:46 |
Alcazar de San Juan | 19:57 |
Manzanares | 20:24 |
Daimiel | 20:39 |
Almagro | 20:52 |
Ciudad Real | 21:08 |
Treinnummer | 18083 |
Media Distancia | |
Overstappen | |
Ciudad Real | 22:06 |
Puertollano | 22:21 |
Villanueva de Cordoba-Los Pedroches | 22:47 |
Cordoba | 23:12 |
Sevilla-Santa Justa | 00:06 |
Treinnummer | 02216 |
AVE | |
Overstappen | |
Sevilla-Santa Justa | 22:10 |
Dos Hermanas | 22:23 |
Utrera | 22:33 |
Lebrija | 22:57 |
Jerez Aeropuerto | 23:08 |
Jerez de La Frontera | 23:16 |
Puerto de Santa María | 23:25 |
Puerto Real | 23:33 |
San Fernando-Bahía Sur | 23:41 |
Segunda Aguada | 23:52 |
Treinnummer | 13073 |
Media Distancia | |
Reistijd | 31:32 |
Archena-Fortuna Murcia Madrid-Chamartin Jaen Segunda Aguada
Archena-Fortuna | 12:40 |
Murcia | 13:05 |
Treinnummer | 11092 |
Intercity | |
Overstappen | |
Murcia | 13:53 |
Orihuela-Miguel Hernández | 14:08 |
ELX AV | 14:22 |
Madrid-Chamartin | 16:38 |
Treinnummer | 05843 |
AVE | |
Overstappen | |
Madrid-Chamartin | 17:25 |
Madrid - Atocha Cercanias | 17:39 |
Alcazar de San Juan | 19:04 |
Manzanares | 19:29 |
Valdepeñas | 19:44 |
Linares-Baeza | 20:48 |
Jaen | 21:30 |
Treinnummer | 18034 |
Media Distancia | |
Overstappen | |
Jaen | 18:18 |
Espeluy | 18:43 |
Andujar | 18:58 |
Villa del Rio | 19:19 |
Cordoba | 20:03 |
Posadas | 20:37 |
Palma del Rio | 20:53 |
Penyaflor | 20:58 |
Lora del Río | 21:13 |
Sevilla-Santa Justa | 22:10 |
Dos Hermanas | 22:23 |
Utrera | 22:33 |
Lebrija | 22:57 |
Jerez Aeropuerto | 23:08 |
Jerez de La Frontera | 23:16 |
Puerto de Santa María | 23:25 |
Puerto Real | 23:33 |
San Fernando-Bahía Sur | 23:41 |
Segunda Aguada | 23:52 |
Treinnummer | 13073 |
Media Distancia | |
Reistijd | 35:12 |
Woensdag 11 september 2024 om 07:00
Archena-Fortuna Albacete-Los Llanos Andujar Segunda Aguada
Archena-Fortuna | 08:15 |
Cieza | 08:40 |
Hellin | 09:25 |
Albacete-Los Llanos | 10:15 |
Treinnummer | 11093 |
Intercity | |
Overstappen | |
Albacete-Los Llanos | 13:49 |
Villarrobledo | 14:23 |
Socuellamos | 14:36 |
Alcazar de San Juan | 15:01 |
Manzanares | 15:39 |
Valdepeñas | 15:58 |
Vilches | 16:47 |
Linares-Baeza | 17:03 |
Espeluy | 17:19 |
Andujar | 17:36 |
Treinnummer | 00697 |
Torre Oro | |
Overstappen | |
Andujar | 18:58 |
Villa del Rio | 19:19 |
Cordoba | 20:03 |
Posadas | 20:37 |
Palma del Rio | 20:53 |
Penyaflor | 20:58 |
Lora del Río | 21:13 |
Sevilla-Santa Justa | 22:10 |
Dos Hermanas | 22:23 |
Utrera | 22:33 |
Lebrija | 22:57 |
Jerez Aeropuerto | 23:08 |
Jerez de La Frontera | 23:16 |
Puerto de Santa María | 23:25 |
Puerto Real | 23:33 |
San Fernando-Bahía Sur | 23:41 |
Segunda Aguada | 23:52 |
Treinnummer | 13073 |
Media Distancia | |
Reistijd | 15:37 |
Donderdag 12 september 2024 om 07:00
Archena-Fortuna Albacete-Los Llanos Andujar Segunda Aguada
Archena-Fortuna | 08:15 |
Cieza | 08:40 |
Hellin | 09:25 |
Albacete-Los Llanos | 10:15 |
Treinnummer | 11093 |
Intercity | |
Overstappen | |
Albacete-Los Llanos | 13:49 |
Villarrobledo | 14:23 |
Socuellamos | 14:36 |
Alcazar de San Juan | 15:01 |
Manzanares | 15:39 |
Valdepeñas | 15:58 |
Vilches | 16:47 |
Linares-Baeza | 17:03 |
Espeluy | 17:19 |
Andujar | 17:36 |
Treinnummer | 00697 |
Torre Oro | |
Overstappen | |
Andujar | 18:58 |
Villa del Rio | 19:19 |
Cordoba | 20:03 |
Posadas | 20:37 |
Palma del Rio | 20:53 |
Penyaflor | 20:58 |
Lora del Río | 21:13 |
Sevilla-Santa Justa | 22:10 |
Dos Hermanas | 22:23 |
Utrera | 22:33 |
Lebrija | 22:57 |
Jerez Aeropuerto | 23:08 |
Jerez de La Frontera | 23:16 |
Puerto de Santa María | 23:25 |
Puerto Real | 23:33 |
San Fernando-Bahía Sur | 23:41 |
Segunda Aguada | 23:52 |
Treinnummer | 13073 |
Media Distancia | |
Reistijd | 15:37 |
Vrijdag 13 september 2024 om 07:00
Archena-Fortuna Albacete-Los Llanos Andujar Segunda Aguada
Archena-Fortuna | 08:15 |
Cieza | 08:40 |
Hellin | 09:25 |
Albacete-Los Llanos | 10:15 |
Treinnummer | 11093 |
Intercity | |
Overstappen | |
Albacete-Los Llanos | 13:49 |
Villarrobledo | 14:23 |
Socuellamos | 14:36 |
Alcazar de San Juan | 15:01 |
Manzanares | 15:39 |
Valdepeñas | 15:58 |
Vilches | 16:47 |
Linares-Baeza | 17:03 |
Espeluy | 17:19 |
Andujar | 17:36 |
Treinnummer | 00697 |
Torre Oro | |
Overstappen | |
Andujar | 18:58 |
Villa del Rio | 19:19 |
Cordoba | 20:03 |
Posadas | 20:37 |
Palma del Rio | 20:53 |
Penyaflor | 20:58 |
Lora del Río | 21:13 |
Sevilla-Santa Justa | 22:10 |
Dos Hermanas | 22:23 |
Utrera | 22:33 |
Lebrija | 22:57 |
Jerez Aeropuerto | 23:08 |
Jerez de La Frontera | 23:16 |
Puerto de Santa María | 23:25 |
Puerto Real | 23:33 |
San Fernando-Bahía Sur | 23:41 |
Segunda Aguada | 23:52 |
Treinnummer | 13073 |
Media Distancia | |
Reistijd | 15:37 |
Zaterdag 14 september 2024 om 07:00
Archena-Fortuna Albacete-Los Llanos Andujar Segunda Aguada
Archena-Fortuna | 08:15 |
Cieza | 08:40 |
Hellin | 09:25 |
Albacete-Los Llanos | 10:15 |
Treinnummer | 11093 |
Intercity | |
Overstappen | |
Albacete-Los Llanos | 13:49 |
Villarrobledo | 14:23 |
Socuellamos | 14:36 |
Alcazar de San Juan | 15:01 |
Manzanares | 15:39 |
Valdepeñas | 15:58 |
Vilches | 16:47 |
Linares-Baeza | 17:03 |
Espeluy | 17:19 |
Andujar | 17:36 |
Treinnummer | 00697 |
Torre Oro | |
Overstappen | |
Andujar | 18:58 |
Villa del Rio | 19:19 |
Cordoba | 20:03 |
Posadas | 20:37 |
Palma del Rio | 20:53 |
Penyaflor | 20:58 |
Lora del Río | 21:13 |
Sevilla-Santa Justa | 22:10 |
Dos Hermanas | 22:23 |
Utrera | 22:33 |
Lebrija | 22:57 |
Jerez Aeropuerto | 23:08 |
Jerez de La Frontera | 23:16 |
Puerto de Santa María | 23:25 |
Puerto Real | 23:33 |
San Fernando-Bahía Sur | 23:41 |
Segunda Aguada | 23:52 |
Treinnummer | 13073 |
Media Distancia | |
Reistijd | 15:37 |
Zondag 15 september 2024 om 07:00
Archena-Fortuna Albacete-Los Llanos Andujar Segunda Aguada
Archena-Fortuna | 08:15 |
Cieza | 08:40 |
Hellin | 09:25 |
Albacete-Los Llanos | 10:15 |
Treinnummer | 11093 |
Intercity | |
Overstappen | |
Albacete-Los Llanos | 13:49 |
Villarrobledo | 14:23 |
Socuellamos | 14:36 |
Alcazar de San Juan | 15:01 |
Manzanares | 15:39 |
Valdepeñas | 15:58 |
Vilches | 16:47 |
Linares-Baeza | 17:03 |
Espeluy | 17:19 |
Andujar | 17:36 |
Treinnummer | 00697 |
Torre Oro | |
Overstappen | |
Andujar | 18:58 |
Villa del Rio | 19:19 |
Cordoba | 20:03 |
Posadas | 20:37 |
Palma del Rio | 20:53 |
Penyaflor | 20:58 |
Lora del Río | 21:13 |
Sevilla-Santa Justa | 22:10 |
Dos Hermanas | 22:23 |
Utrera | 22:33 |
Lebrija | 22:57 |
Jerez Aeropuerto | 23:08 |
Jerez de La Frontera | 23:16 |
Puerto de Santa María | 23:25 |
Puerto Real | 23:33 |
San Fernando-Bahía Sur | 23:41 |
Segunda Aguada | 23:52 |
Treinnummer | 13073 |
Media Distancia | |
Reistijd | 15:37 |