Elviña-Universidade naar La Riba Dienstregeling
Dinsdag 10 september 2024 om 07:00
Elviña-Universidade A Coruña Madrid-Chamartin Reus Montblanc La Riba
Elviña-Universidade | 18:33 |
A Coruña | 18:38 |
Treinnummer | 12685 |
Media Distancia | |
Overstappen | |
A Coruña | 19:30 |
Santiago de Compostela | 20:01 |
Ourense | 20:40 |
Zamora | 21:57 |
Madrid-Chamartin | 23:03 |
Treinnummer | 04404 |
AVE | |
Overstappen | |
Madrid-Chamartin | 07:24 |
Guadalajara | 08:06 |
Siguenza | 09:08 |
Calatayud | 10:25 |
Zaragoza-Delicias | 11:21 |
Zaragoza Portillo | 11:25 |
Zaragoza Goya | 11:28 |
La Puebla de Hijar | 12:19 |
Samper | 12:28 |
Faio-La Pobla de Massaluca (fayon) | 13:23 |
Flix | 13:42 |
Reus | 15:19 |
Treinnummer | 17050 |
Regional Exprés. | |
Overstappen | |
Reus | 15:36 |
Montblanc | 16:11 |
Treinnummer | 15041 |
Regional Exprés. | |
Overstappen | |
Montblanc | 16:25 |
Vilaverd | 16:31 |
La Riba | 16:33 |
Treinnummer | 15042 |
Regional Exprés. | |
Reistijd | 22:00 |
Elviña-Universidade A Coruña Madrid-Chamartin Valencia Joaquin Sorolla Tarragona La Riba
Elviña-Universidade | 15:24 |
A Coruña | 15:31 |
Treinnummer | 12683 |
Media Distancia | |
Overstappen | |
A Coruña | 16:26 |
Santiago de Compostela | 16:56 |
Ourense | 17:33 |
Zamora | 19:03 |
Madrid-Chamartin | 20:18 |
Treinnummer | 04134 |
Alvia | |
Overstappen | |
Madrid-Chamartin | 21:00 |
Cuenca Fernando Zobel | 22:06 |
Requena Utiel | 22:40 |
Valencia Joaquin Sorolla | 23:05 |
Treinnummer | 05210 |
AVE | |
Overstappen | |
Valencia Joaquin Sorolla | 06:50 |
Castelló | 07:35 |
Tarragona | 09:06 |
Treinnummer | 01072 |
Intercity | |
Overstappen | |
Tarragona | 13:16 |
Vila-Seca | 13:25 |
Reus | 13:34 |
La Selva del Camp | 13:43 |
Alcover | 13:52 |
La Plana-Picamoixons | 13:58 |
La Riba | 14:01 |
Treinnummer | 15043 |
Regional Exprés. | |
Reistijd | 22:37 |
Elviña-Universidade Ourense Madrid-Chamartin Valencia Joaquin Sorolla Barcelona-Sants La Riba
Elviña-Universidade | 07:12 |
Betanzos-Infesta | 07:35 |
Curtis | 08:00 |
Teixeiro | 08:08 |
Lugo | 08:54 |
Monforte de Lemos | 10:00 |
Ourense | 10:50 |
Treinnummer | 12644 |
Media Distancia | |
Overstappen | |
Ourense | 11:12 |
Zamora | 12:29 |
Madrid-Chamartin | 13:34 |
Treinnummer | 04454 |
AVE | |
Overstappen | |
Madrid-Chamartin | 14:30 |
Cuenca Fernando Zobel | 15:35 |
Requena Utiel | 16:10 |
Valencia Joaquin Sorolla | 16:31 |
Treinnummer | 05140 |
AVE | |
Overstappen | |
Valencia Joaquin Sorolla | 16:42 |
Castelló | 17:35 |
Benicarló-Peñíscola | 18:13 |
Vinaròs | 18:20 |
Laldea-Amposta-Tortosa | 18:37 |
CAMBRILS | 19:09 |
Camp Tarragona | 19:35 |
Barcelona-Sants | 20:24 |
Treinnummer | 00694 |
Torre Oro | |
Overstappen | |
Barcelona-Sants | 07:04 |
Viladecans | 07:20 |
Gavà | 07:23 |
Castelldefels | 07:29 |
Sitges | 07:42 |
Vilanova I La Geltrú | 07:49 |
Cubelles | 07:54 |
Cunit | 07:58 |
Segur de Calafell | 08:01 |
Calafell | 08:05 |
Sant Vicenc de Calders | 08:15 |
Roda de Mar | 08:22 |
Salomo | 08:36 |
Nulles-Brafim | 08:45 |
Valls | 08:51 |
La Plana-Picamoixons | 08:58 |
La Riba | 09:01 |
Treinnummer | 15151 |
Regional | |
Reistijd | 25:49 |
Woensdag 11 september 2024 om 07:00
Elviña-Universidade Ourense Madrid-Chamartin Valencia Joaquin Sorolla Barcelona-Sants La Riba
Elviña-Universidade | 07:12 |
Betanzos-Infesta | 07:35 |
Curtis | 08:00 |
Teixeiro | 08:08 |
Lugo | 08:54 |
Monforte de Lemos | 10:00 |
Ourense | 10:50 |
Treinnummer | 12644 |
Media Distancia | |
Overstappen | |
Ourense | 11:12 |
Zamora | 12:29 |
Madrid-Chamartin | 13:34 |
Treinnummer | 04454 |
AVE | |
Overstappen | |
Madrid-Chamartin | 14:30 |
Cuenca Fernando Zobel | 15:35 |
Requena Utiel | 16:10 |
Valencia Joaquin Sorolla | 16:31 |
Treinnummer | 05140 |
AVE | |
Overstappen | |
Valencia Joaquin Sorolla | 16:42 |
Castelló | 17:35 |
Benicarló-Peñíscola | 18:13 |
Vinaròs | 18:20 |
Laldea-Amposta-Tortosa | 18:37 |
CAMBRILS | 19:09 |
Camp Tarragona | 19:35 |
Barcelona-Sants | 20:24 |
Treinnummer | 00694 |
Torre Oro | |
Overstappen | |
Barcelona-Sants | 07:04 |
Viladecans | 07:20 |
Gavà | 07:23 |
Castelldefels | 07:29 |
Sitges | 07:42 |
Vilanova I La Geltrú | 07:49 |
Cubelles | 07:54 |
Cunit | 07:58 |
Segur de Calafell | 08:01 |
Calafell | 08:05 |
Sant Vicenc de Calders | 08:15 |
Roda de Mar | 08:22 |
Salomo | 08:36 |
Nulles-Brafim | 08:45 |
Valls | 08:51 |
La Plana-Picamoixons | 08:58 |
La Riba | 09:01 |
Treinnummer | 15151 |
Regional | |
Reistijd | 25:49 |
Donderdag 12 september 2024 om 07:00
Elviña-Universidade Ourense Madrid-Chamartin Valencia Joaquin Sorolla Barcelona-Sants La Riba
Elviña-Universidade | 07:12 |
Betanzos-Infesta | 07:35 |
Curtis | 08:00 |
Teixeiro | 08:08 |
Lugo | 08:54 |
Monforte de Lemos | 10:00 |
Ourense | 10:50 |
Treinnummer | 12644 |
Media Distancia | |
Overstappen | |
Ourense | 11:12 |
Zamora | 12:29 |
Madrid-Chamartin | 13:34 |
Treinnummer | 04454 |
AVE | |
Overstappen | |
Madrid-Chamartin | 14:30 |
Cuenca Fernando Zobel | 15:35 |
Requena Utiel | 16:10 |
Valencia Joaquin Sorolla | 16:31 |
Treinnummer | 05140 |
AVE | |
Overstappen | |
Valencia Joaquin Sorolla | 16:42 |
Castelló | 17:35 |
Benicarló-Peñíscola | 18:13 |
Vinaròs | 18:20 |
Laldea-Amposta-Tortosa | 18:37 |
CAMBRILS | 19:09 |
Camp Tarragona | 19:35 |
Barcelona-Sants | 20:24 |
Treinnummer | 00694 |
Torre Oro | |
Overstappen | |
Barcelona-Sants | 07:04 |
Viladecans | 07:20 |
Gavà | 07:23 |
Castelldefels | 07:29 |
Sitges | 07:42 |
Vilanova I La Geltrú | 07:49 |
Cubelles | 07:54 |
Cunit | 07:58 |
Segur de Calafell | 08:01 |
Calafell | 08:05 |
Sant Vicenc de Calders | 08:15 |
Roda de Mar | 08:22 |
Salomo | 08:36 |
Nulles-Brafim | 08:45 |
Valls | 08:51 |
La Plana-Picamoixons | 08:58 |
La Riba | 09:01 |
Treinnummer | 15151 |
Regional | |
Reistijd | 25:49 |
Vrijdag 13 september 2024 om 07:00
Elviña-Universidade Ourense Madrid-Chamartin Valencia Joaquin Sorolla Barcelona-Sants La Riba
Elviña-Universidade | 07:12 |
Betanzos-Infesta | 07:35 |
Curtis | 08:00 |
Teixeiro | 08:08 |
Lugo | 08:54 |
Monforte de Lemos | 10:00 |
Ourense | 10:50 |
Treinnummer | 12644 |
Media Distancia | |
Overstappen | |
Ourense | 11:12 |
Zamora | 12:29 |
Madrid-Chamartin | 13:34 |
Treinnummer | 04454 |
AVE | |
Overstappen | |
Madrid-Chamartin | 14:30 |
Cuenca Fernando Zobel | 15:35 |
Requena Utiel | 16:10 |
Valencia Joaquin Sorolla | 16:31 |
Treinnummer | 05140 |
AVE | |
Overstappen | |
Valencia Joaquin Sorolla | 16:42 |
Castelló | 17:35 |
Benicarló-Peñíscola | 18:13 |
Vinaròs | 18:20 |
Laldea-Amposta-Tortosa | 18:37 |
CAMBRILS | 19:09 |
Camp Tarragona | 19:35 |
Barcelona-Sants | 20:24 |
Treinnummer | 00694 |
Torre Oro | |
Overstappen | |
Barcelona-Sants | 07:04 |
Viladecans | 07:20 |
Gavà | 07:23 |
Castelldefels | 07:29 |
Sitges | 07:42 |
Vilanova I La Geltrú | 07:49 |
Cubelles | 07:54 |
Cunit | 07:58 |
Segur de Calafell | 08:01 |
Calafell | 08:05 |
Sant Vicenc de Calders | 08:15 |
Roda de Mar | 08:22 |
Salomo | 08:36 |
Nulles-Brafim | 08:45 |
Valls | 08:51 |
La Plana-Picamoixons | 08:58 |
La Riba | 09:01 |
Treinnummer | 15151 |
Regional | |
Reistijd | 25:49 |
Zaterdag 14 september 2024 om 07:00
Elviña-Universidade Ourense Madrid-Chamartin Valencia Joaquin Sorolla Barcelona-Sants La Riba
Elviña-Universidade | 07:12 |
Betanzos-Infesta | 07:35 |
Curtis | 08:00 |
Teixeiro | 08:08 |
Lugo | 08:54 |
Monforte de Lemos | 10:00 |
Ourense | 10:50 |
Treinnummer | 12644 |
Media Distancia | |
Overstappen | |
Ourense | 11:12 |
Zamora | 12:29 |
Madrid-Chamartin | 13:34 |
Treinnummer | 04454 |
AVE | |
Overstappen | |
Madrid-Chamartin | 14:30 |
Cuenca Fernando Zobel | 15:35 |
Requena Utiel | 16:10 |
Valencia Joaquin Sorolla | 16:31 |
Treinnummer | 05140 |
AVE | |
Overstappen | |
Valencia Joaquin Sorolla | 16:42 |
Castelló | 17:35 |
Benicarló-Peñíscola | 18:13 |
Vinaròs | 18:20 |
Laldea-Amposta-Tortosa | 18:37 |
CAMBRILS | 19:09 |
Camp Tarragona | 19:35 |
Barcelona-Sants | 20:24 |
Treinnummer | 00694 |
Torre Oro | |
Overstappen | |
Barcelona-Sants | 07:04 |
Viladecans | 07:20 |
Gavà | 07:23 |
Castelldefels | 07:29 |
Sitges | 07:42 |
Vilanova I La Geltrú | 07:49 |
Cubelles | 07:54 |
Cunit | 07:58 |
Segur de Calafell | 08:01 |
Calafell | 08:05 |
Sant Vicenc de Calders | 08:15 |
Roda de Mar | 08:22 |
Salomo | 08:36 |
Nulles-Brafim | 08:45 |
Valls | 08:51 |
La Plana-Picamoixons | 08:58 |
La Riba | 09:01 |
Treinnummer | 15151 |
Regional | |
Reistijd | 25:49 |
Zondag 15 september 2024 om 07:00
Elviña-Universidade Ourense Madrid-Chamartin Valencia Joaquin Sorolla Barcelona-Sants La Riba
Elviña-Universidade | 07:12 |
Betanzos-Infesta | 07:35 |
Curtis | 08:00 |
Teixeiro | 08:08 |
Lugo | 08:54 |
Monforte de Lemos | 10:00 |
Ourense | 10:50 |
Treinnummer | 12644 |
Media Distancia | |
Overstappen | |
Ourense | 11:12 |
Zamora | 12:29 |
Madrid-Chamartin | 13:34 |
Treinnummer | 04454 |
AVE | |
Overstappen | |
Madrid-Chamartin | 14:30 |
Cuenca Fernando Zobel | 15:35 |
Requena Utiel | 16:10 |
Valencia Joaquin Sorolla | 16:31 |
Treinnummer | 05140 |
AVE | |
Overstappen | |
Valencia Joaquin Sorolla | 16:42 |
Castelló | 17:35 |
Benicarló-Peñíscola | 18:13 |
Vinaròs | 18:20 |
Laldea-Amposta-Tortosa | 18:37 |
CAMBRILS | 19:09 |
Camp Tarragona | 19:35 |
Barcelona-Sants | 20:24 |
Treinnummer | 00694 |
Torre Oro | |
Overstappen | |
Barcelona-Sants | 07:04 |
Viladecans | 07:20 |
Gavà | 07:23 |
Castelldefels | 07:29 |
Sitges | 07:42 |
Vilanova I La Geltrú | 07:49 |
Cubelles | 07:54 |
Cunit | 07:58 |
Segur de Calafell | 08:01 |
Calafell | 08:05 |
Sant Vicenc de Calders | 08:15 |
Roda de Mar | 08:22 |
Salomo | 08:36 |
Nulles-Brafim | 08:45 |
Valls | 08:51 |
La Plana-Picamoixons | 08:58 |
La Riba | 09:01 |
Treinnummer | 15151 |
Regional | |
Reistijd | 25:49 |
Maandag 16 september 2024 om 07:00
Elviña-Universidade Ourense Madrid-Chamartin Valencia Joaquin Sorolla Barcelona-Sants La Riba
Elviña-Universidade | 07:12 |
Betanzos-Infesta | 07:35 |
Curtis | 08:00 |
Teixeiro | 08:08 |
Lugo | 08:54 |
Monforte de Lemos | 10:00 |
Ourense | 10:50 |
Treinnummer | 12644 |
Media Distancia | |
Overstappen | |
Ourense | 11:12 |
Zamora | 12:29 |
Madrid-Chamartin | 13:34 |
Treinnummer | 04454 |
AVE | |
Overstappen | |
Madrid-Chamartin | 14:30 |
Cuenca Fernando Zobel | 15:35 |
Requena Utiel | 16:10 |
Valencia Joaquin Sorolla | 16:31 |
Treinnummer | 05140 |
AVE | |
Overstappen | |
Valencia Joaquin Sorolla | 16:42 |
Castelló | 17:35 |
Benicarló-Peñíscola | 18:13 |
Vinaròs | 18:20 |
Laldea-Amposta-Tortosa | 18:37 |
CAMBRILS | 19:09 |
Camp Tarragona | 19:35 |
Barcelona-Sants | 20:24 |
Treinnummer | 00694 |
Torre Oro | |
Overstappen | |
Barcelona-Sants | 07:04 |
Viladecans | 07:20 |
Gavà | 07:23 |
Castelldefels | 07:29 |
Sitges | 07:42 |
Vilanova I La Geltrú | 07:49 |
Cubelles | 07:54 |
Cunit | 07:58 |
Segur de Calafell | 08:01 |
Calafell | 08:05 |
Sant Vicenc de Calders | 08:15 |
Roda de Mar | 08:22 |
Salomo | 08:36 |
Nulles-Brafim | 08:45 |
Valls | 08:51 |
La Plana-Picamoixons | 08:58 |
La Riba | 09:01 |
Treinnummer | 15151 |
Regional | |
Reistijd | 25:49 |