La Riba naar Linares-Congostinas Dienstregeling
Dinsdag 10 september 2024 om 07:00
La Riba Lleida León Linares-Congostinas
La Riba | 09:02 |
Vilaverd | 09:05 |
Montblanc | 09:11 |
Lespluga de Francoli | 09:17 |
Vimbodi I Poblet | 09:22 |
Vinaixa | 09:30 |
Les Borges Blanques | 09:42 |
Juneda | 09:47 |
Lleida | 10:00 |
Treinnummer | 15151 |
Regional | |
Overstappen | |
Lleida | 10:13 |
Zaragoza-Delicias | 11:06 |
Tudela de Navarra | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:11 |
Tafalla | 12:38 |
Pamplona/Iruña | 13:08 |
Vitoria/gasteiz | 14:03 |
Miranda de Ebro | 14:26 |
Burgos-Rosa Manzano | 15:35 |
Palencia | 16:12 |
León | 16:52 |
Treinnummer | 00626 |
Alvia | |
Overstappen | |
León | 09:18 |
Linares-Congostinas | 10:43 |
Treinnummer | 12101 |
Regional | |
Reistijd | 25:41 |
La Riba Barcelona-Sants Valencia Joaquin Sorolla Madrid-Chamartin Pola de Lena Linares-Congostinas
La Riba | 14:09 |
La Plana-Picamoixons | 14:13 |
Alcover | 14:18 |
La Selva del Camp | 14:26 |
Reus | 14:34 |
Vila-Seca | 14:43 |
Tarragona | 14:52 |
Torredembarra | 15:03 |
Sant Vicenc de Calders | 15:13 |
Vilanova I La Geltrú | 15:27 |
Barcelona-Sants | 16:07 |
Treinnummer | 15402 |
Regional | |
Overstappen | |
Barcelona-Sants | 16:10 |
Camp Tarragona | 16:48 |
Castelló | 18:14 |
Valencia Joaquin Sorolla | 19:02 |
Treinnummer | 01161 |
Euromed | |
Overstappen | |
Valencia Joaquin Sorolla | 19:45 |
Madrid-Chamartin | 21:38 |
Treinnummer | 05191 |
AVE | |
Overstappen | |
Madrid-Chamartin | 06:49 |
Valladolid | 07:52 |
Palencia | 08:18 |
León | 09:05 |
Pola de Lena | 09:39 |
Treinnummer | 04261 |
Alvia | |
Overstappen | |
Pola de Lena | 15:28 |
Puente de Los Fierros | 15:44 |
Linares-Congostinas | 16:04 |
Treinnummer | 12100 |
Regional | |
Reistijd | 25:55 |
La Riba Lleida Madrid-Puerta de Atocha Cuenca Fernando Zobel León Linares-Congostinas
La Riba | 14:01 |
Vilaverd | 14:05 |
Montblanc | 14:11 |
Lleida | 14:58 |
Treinnummer | 15043 |
Regional Exprés. | |
Overstappen | |
Lleida | 15:00 |
Zaragoza-Delicias | 15:44 |
Calatayud | 16:10 |
Madrid-Puerta de Atocha | 17:12 |
Treinnummer | 06308 |
AVE | |
Overstappen | |
Madrid-Puerta de Atocha | 17:30 |
Cuenca Fernando Zobel | 18:44 |
Treinnummer | 08163 |
Avant | |
Overstappen | |
Cuenca Fernando Zobel | 19:06 |
Madrid-Chamartin | 20:30 |
Valladolid | 21:27 |
Palencia | 21:52 |
León | 22:28 |
Treinnummer | 05183 |
AVE | |
Overstappen | |
León | 09:18 |
Linares-Congostinas | 10:43 |
Treinnummer | 12101 |
Regional | |
Reistijd | 20:42 |
Woensdag 11 september 2024 om 07:00
La Riba Lleida León Linares-Congostinas
La Riba | 09:02 |
Vilaverd | 09:05 |
Montblanc | 09:11 |
Lespluga de Francoli | 09:17 |
Vimbodi I Poblet | 09:22 |
Vinaixa | 09:30 |
Les Borges Blanques | 09:42 |
Juneda | 09:47 |
Lleida | 10:00 |
Treinnummer | 15151 |
Regional | |
Overstappen | |
Lleida | 10:13 |
Zaragoza-Delicias | 11:06 |
Tudela de Navarra | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:11 |
Tafalla | 12:38 |
Pamplona/Iruña | 13:08 |
Vitoria/gasteiz | 14:03 |
Miranda de Ebro | 14:26 |
Burgos-Rosa Manzano | 15:35 |
Palencia | 16:12 |
León | 16:52 |
Treinnummer | 00622 |
Alvia | |
Overstappen | |
León | 09:18 |
Linares-Congostinas | 10:43 |
Treinnummer | 12101 |
Regional | |
Reistijd | 25:41 |
La Riba Barcelona-Sants Valencia Joaquin Sorolla Madrid-Chamartin Pola de Lena Linares-Congostinas
La Riba | 14:09 |
La Plana-Picamoixons | 14:13 |
Alcover | 14:18 |
La Selva del Camp | 14:26 |
Reus | 14:34 |
Vila-Seca | 14:43 |
Tarragona | 14:52 |
Torredembarra | 15:03 |
Sant Vicenc de Calders | 15:13 |
Vilanova I La Geltrú | 15:27 |
Barcelona-Sants | 16:07 |
Treinnummer | 15402 |
Regional | |
Overstappen | |
Barcelona-Sants | 16:10 |
Camp Tarragona | 16:48 |
Castelló | 18:14 |
Valencia Joaquin Sorolla | 19:02 |
Treinnummer | 01161 |
Euromed | |
Overstappen | |
Valencia Joaquin Sorolla | 19:45 |
Madrid-Chamartin | 21:38 |
Treinnummer | 05191 |
AVE | |
Overstappen | |
Madrid-Chamartin | 06:49 |
Valladolid | 07:52 |
Palencia | 08:18 |
León | 09:05 |
Pola de Lena | 09:39 |
Treinnummer | 04261 |
Alvia | |
Overstappen | |
Pola de Lena | 15:28 |
Puente de Los Fierros | 15:44 |
Linares-Congostinas | 16:04 |
Treinnummer | 12100 |
Regional | |
Reistijd | 25:55 |
La Riba Lleida Madrid-Puerta de Atocha Cuenca Fernando Zobel León Linares-Congostinas
La Riba | 14:01 |
Vilaverd | 14:05 |
Montblanc | 14:11 |
Lleida | 14:58 |
Treinnummer | 15043 |
Regional Exprés. | |
Overstappen | |
Lleida | 15:00 |
Zaragoza-Delicias | 15:44 |
Calatayud | 16:10 |
Madrid-Puerta de Atocha | 17:12 |
Treinnummer | 06308 |
AVE | |
Overstappen | |
Madrid-Puerta de Atocha | 17:30 |
Cuenca Fernando Zobel | 18:44 |
Treinnummer | 08163 |
Avant | |
Overstappen | |
Cuenca Fernando Zobel | 19:06 |
Madrid-Chamartin | 20:30 |
Valladolid | 21:27 |
Palencia | 21:52 |
León | 22:28 |
Treinnummer | 05183 |
AVE | |
Overstappen | |
León | 09:18 |
Linares-Congostinas | 10:43 |
Treinnummer | 12101 |
Regional | |
Reistijd | 20:42 |
Donderdag 12 september 2024 om 07:00
La Riba Lleida León Linares-Congostinas
La Riba | 09:02 |
Vilaverd | 09:05 |
Montblanc | 09:11 |
Lespluga de Francoli | 09:17 |
Vimbodi I Poblet | 09:22 |
Vinaixa | 09:30 |
Les Borges Blanques | 09:42 |
Juneda | 09:47 |
Lleida | 10:00 |
Treinnummer | 15151 |
Regional | |
Overstappen | |
Lleida | 10:13 |
Zaragoza-Delicias | 11:06 |
Tudela de Navarra | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:11 |
Tafalla | 12:38 |
Pamplona/Iruña | 13:08 |
Vitoria/gasteiz | 14:03 |
Miranda de Ebro | 14:26 |
Burgos-Rosa Manzano | 15:35 |
Palencia | 16:12 |
León | 16:52 |
Treinnummer | 00626 |
Alvia | |
Overstappen | |
León | 09:18 |
Linares-Congostinas | 10:43 |
Treinnummer | 12101 |
Regional | |
Reistijd | 25:41 |
Vrijdag 13 september 2024 om 07:00
La Riba Lleida León Linares-Congostinas
La Riba | 09:02 |
Vilaverd | 09:05 |
Montblanc | 09:11 |
Lespluga de Francoli | 09:17 |
Vimbodi I Poblet | 09:22 |
Vinaixa | 09:30 |
Les Borges Blanques | 09:42 |
Juneda | 09:47 |
Lleida | 10:00 |
Treinnummer | 15151 |
Regional | |
Overstappen | |
Lleida | 10:13 |
Zaragoza-Delicias | 11:06 |
Tudela de Navarra | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:11 |
Tafalla | 12:38 |
Pamplona/Iruña | 13:08 |
Vitoria/gasteiz | 14:03 |
Miranda de Ebro | 14:26 |
Burgos-Rosa Manzano | 15:35 |
Palencia | 16:12 |
León | 16:52 |
Treinnummer | 00622 |
Alvia | |
Overstappen | |
León | 09:29 |
Linares-Congostinas | 10:56 |
Treinnummer | 12101 |
Regional | |
Reistijd | 25:54 |
Zaterdag 14 september 2024 om 07:00
La Riba Lleida León Linares-Congostinas
La Riba | 09:02 |
Vilaverd | 09:05 |
Montblanc | 09:11 |
Lespluga de Francoli | 09:17 |
Vimbodi I Poblet | 09:22 |
Vinaixa | 09:30 |
Les Borges Blanques | 09:42 |
Juneda | 09:47 |
Lleida | 10:00 |
Treinnummer | 15151 |
Regional | |
Overstappen | |
Lleida | 10:13 |
Zaragoza-Delicias | 11:06 |
Tudela de Navarra | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:11 |
Tafalla | 12:38 |
Pamplona/Iruña | 13:08 |
Vitoria/gasteiz | 14:03 |
Miranda de Ebro | 14:26 |
Burgos-Rosa Manzano | 15:35 |
Palencia | 16:12 |
León | 16:52 |
Treinnummer | 00626 |
Alvia | |
Overstappen | |
León | 09:29 |
Linares-Congostinas | 10:56 |
Treinnummer | 12101 |
Regional | |
Reistijd | 25:54 |
Zondag 15 september 2024 om 07:00
La Riba Lleida León Oviedo Linares-Congostinas
La Riba | 09:02 |
Vilaverd | 09:05 |
Montblanc | 09:11 |
Lespluga de Francoli | 09:17 |
Vimbodi I Poblet | 09:22 |
Vinaixa | 09:30 |
Les Borges Blanques | 09:42 |
Juneda | 09:47 |
Lleida | 10:00 |
Treinnummer | 15151 |
Regional | |
Overstappen | |
Lleida | 10:13 |
Zaragoza-Delicias | 11:06 |
Tudela de Navarra | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:11 |
Tafalla | 12:38 |
Pamplona/Iruña | 13:08 |
Vitoria/gasteiz | 14:03 |
Miranda de Ebro | 14:26 |
Burgos-Rosa Manzano | 15:35 |
Palencia | 16:12 |
León | 16:52 |
Treinnummer | 00622 |
Alvia | |
Overstappen | |
León | 17:08 |
Pola de Lena | 17:44 |
Mieres-Puente | 17:59 |
Oviedo | 18:09 |
Treinnummer | 05721 |
AVE | |
Overstappen | |
Oviedo | 20:55 |
Linares-Congostinas | 22:01 |
Treinnummer | 12102 |
Regional | |
Reistijd | 12:59 |
Maandag 16 september 2024 om 07:00
La Riba Lleida León Linares-Congostinas
La Riba | 09:02 |
Vilaverd | 09:05 |
Montblanc | 09:11 |
Lespluga de Francoli | 09:17 |
Vimbodi I Poblet | 09:22 |
Vinaixa | 09:30 |
Les Borges Blanques | 09:42 |
Juneda | 09:47 |
Lleida | 10:00 |
Treinnummer | 15151 |
Regional | |
Overstappen | |
Lleida | 10:13 |
Zaragoza-Delicias | 11:06 |
Tudela de Navarra | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:11 |
Tafalla | 12:38 |
Pamplona/Iruña | 13:08 |
Vitoria/gasteiz | 14:03 |
Miranda de Ebro | 14:26 |
Burgos-Rosa Manzano | 15:35 |
Palencia | 16:12 |
León | 16:52 |
Treinnummer | 00626 |
Alvia | |
Overstappen | |
León | 09:18 |
Linares-Congostinas | 10:43 |
Treinnummer | 12101 |
Regional | |
Reistijd | 25:41 |