Riells i Viabrea-Breda naar Miranda de Ebro Dienstregeling
Maandag 8 juli 2024 om 07:00
Riells I Viabrea-Breda Barcelona-Sants Miranda de Ebro
Riells I Viabrea-Breda | 20:44 |
Sant Celoni | 20:52 |
Granollers Centre | 21:08 |
Barcelona-Sant Andreu Comtal | 21:25 |
Barcelona-Clot-Arago | 21:30 |
Barcelona-Passeig de Gracia | 21:35 |
Barcelona-Sants | 21:40 |
Treinnummer | 15820 |
Regional | |
Overstappen | |
Barcelona-Sants | 09:05 |
Camp Tarragona | 09:41 |
Lleida | 10:13 |
Zaragoza-Delicias | 11:06 |
Tudela de Navarra | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:11 |
Tafalla | 12:38 |
Pamplona/Iruña | 13:08 |
Vitoria/gasteiz | 14:03 |
Miranda de Ebro | 14:24 |
Treinnummer | 00632 |
Alvia | |
Reistijd | 17:40 |
Riells I Viabrea-Breda Barcelona-Sants Altsasu/Alsasua-Estación Miranda de Ebro
Riells I Viabrea-Breda | 12:14 |
Sant Celoni | 12:22 |
Granollers Centre | 12:38 |
Barcelona-Sant Andreu Comtal | 12:55 |
Barcelona-Clot-Arago | 13:00 |
Barcelona-Passeig de Gracia | 13:05 |
Barcelona-Sants | 13:10 |
Treinnummer | 15808 |
Regional | |
Overstappen | |
Barcelona-Sants | 14:32 |
Camp Tarragona | 15:10 |
Lleida | 15:42 |
Zaragoza-Delicias | 16:36 |
Tudela de Navarra | 17:20 |
Castejon de Ebro | 17:33 |
Tafalla | 18:06 |
Pamplona/Iruña | 18:46 |
Altsasu/Alsasua-Estación | 19:15 |
Treinnummer | 00530 |
Alvia | |
Overstappen | |
Altsasu/Alsasua-Estación | 21:59 |
Araia | 22:07 |
Salvatierra/agurain | 22:12 |
Alegría de Álava-Dulantzi | 22:19 |
Vitoria/gasteiz | 22:33 |
Nanclares/langraiz | 22:42 |
La Puebla de Arganzon | 22:47 |
Miranda de Ebro | 22:59 |
Treinnummer | 16004 |
Regional Exprés. | |
Reistijd | 10:45 |
Riells I Viabrea-Breda Girona Zaragoza-Delicias Miranda de Ebro
Riells I Viabrea-Breda | 07:11 |
Macanet-Massanes | 07:21 |
Sils | 07:27 |
Caldes de Malavella | 07:33 |
Girona | 07:47 |
Treinnummer | 15827 |
Regional | |
Overstappen | |
Girona | 08:11 |
Barcelona-Sants | 09:00 |
Zaragoza-Delicias | 10:23 |
Treinnummer | 03092 |
AVE | |
Overstappen | |
Zaragoza-Delicias | 10:48 |
Tudela de Navarra | 11:34 |
Castejon de Ebro | 12:00 |
Calahorra | 12:17 |
Logroño | 12:53 |
Haro | 13:37 |
Miranda de Ebro | 13:51 |
Treinnummer | 37438 |
Media Distancia | |
Reistijd | 6:40 |
Riells I Viabrea-Breda Barcelona-Sants Valencia Joaquin Sorolla Madrid-Chamartin Miranda de Ebro
Riells I Viabrea-Breda | 16:14 |
Sant Celoni | 16:22 |
Granollers Centre | 16:38 |
Barcelona-Sant Andreu Comtal | 16:55 |
Barcelona-Clot-Arago | 17:00 |
Barcelona-Passeig de Gracia | 17:05 |
Barcelona-Sants | 17:10 |
Treinnummer | 15812 |
Regional | |
Overstappen | |
Barcelona-Sants | 18:15 |
Camp Tarragona | 18:51 |
Castelló | 20:19 |
Valencia Joaquin Sorolla | 21:07 |
Treinnummer | 01181 |
Euromed | |
Overstappen | |
Valencia Joaquin Sorolla | 21:12 |
Requena Utiel | 21:39 |
Cuenca Fernando Zobel | 22:14 |
Madrid-Chamartin | 23:18 |
Treinnummer | 05215 |
AVE | |
Overstappen | |
Madrid-Chamartin | 07:15 |
Segovia Guiomar | 07:45 |
Valladolid | 08:22 |
Burgos-Rosa Manzano | 09:19 |
Miranda de Ebro | 10:17 |
Treinnummer | 04087 |
Alvia | |
Reistijd | 18:03 |
Riells I Viabrea-Breda Barcelona-Sants Zaragoza-Delicias Pamplona/Iruña Miranda de Ebro
Riells I Viabrea-Breda | 08:44 |
Sant Celoni | 08:52 |
Granollers Centre | 09:08 |
Barcelona-Sant Andreu Comtal | 09:25 |
Barcelona-Clot-Arago | 09:30 |
Barcelona-Passeig de Gracia | 09:35 |
Barcelona-Sants | 09:40 |
Treinnummer | 15804 |
Regional | |
Overstappen | |
Barcelona-Sants | 10:00 |
Camp Tarragona | 10:34 |
Lleida | 11:01 |
Zaragoza-Delicias | 11:42 |
Treinnummer | 06304 |
AVE | |
Overstappen | |
Zaragoza-Delicias | 13:09 |
Castejon de Ebro | 14:19 |
Pamplona/Iruña | 15:27 |
Treinnummer | 18021 |
Regional Exprés. | |
Overstappen | |
Pamplona/Iruña | 16:39 |
Vitoria/gasteiz | 17:50 |
Miranda de Ebro | 18:17 |
Treinnummer | 16015 |
Regional Exprés. | |
Reistijd | 9:33 |
Dinsdag 9 juli 2024 om 07:00
Riells I Viabrea-Breda Barcelona-Sants Miranda de Ebro
Riells I Viabrea-Breda | 20:44 |
Sant Celoni | 20:52 |
Granollers Centre | 21:08 |
Barcelona-Sant Andreu Comtal | 21:25 |
Barcelona-Clot-Arago | 21:30 |
Barcelona-Passeig de Gracia | 21:35 |
Barcelona-Sants | 21:40 |
Treinnummer | 15820 |
Regional | |
Overstappen | |
Barcelona-Sants | 09:05 |
Camp Tarragona | 09:41 |
Lleida | 10:13 |
Zaragoza-Delicias | 11:06 |
Tudela de Navarra | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:11 |
Tafalla | 12:38 |
Pamplona/Iruña | 13:08 |
Vitoria/gasteiz | 14:03 |
Miranda de Ebro | 14:24 |
Treinnummer | 00632 |
Alvia | |
Reistijd | 17:40 |
Riells I Viabrea-Breda Barcelona-Sants Altsasu/Alsasua-Estación Miranda de Ebro
Riells I Viabrea-Breda | 12:14 |
Sant Celoni | 12:22 |
Granollers Centre | 12:38 |
Barcelona-Sant Andreu Comtal | 12:55 |
Barcelona-Clot-Arago | 13:00 |
Barcelona-Passeig de Gracia | 13:05 |
Barcelona-Sants | 13:10 |
Treinnummer | 15808 |
Regional | |
Overstappen | |
Barcelona-Sants | 14:32 |
Camp Tarragona | 15:10 |
Lleida | 15:42 |
Zaragoza-Delicias | 16:36 |
Tudela de Navarra | 17:20 |
Castejon de Ebro | 17:33 |
Tafalla | 18:06 |
Pamplona/Iruña | 18:46 |
Altsasu/Alsasua-Estación | 19:15 |
Treinnummer | 00530 |
Alvia | |
Overstappen | |
Altsasu/Alsasua-Estación | 21:59 |
Araia | 22:07 |
Salvatierra/agurain | 22:12 |
Alegría de Álava-Dulantzi | 22:19 |
Vitoria/gasteiz | 22:33 |
Nanclares/langraiz | 22:42 |
La Puebla de Arganzon | 22:47 |
Miranda de Ebro | 22:59 |
Treinnummer | 16004 |
Regional Exprés. | |
Reistijd | 10:45 |
Riells I Viabrea-Breda Girona Zaragoza-Delicias Miranda de Ebro
Riells I Viabrea-Breda | 07:11 |
Macanet-Massanes | 07:21 |
Sils | 07:27 |
Caldes de Malavella | 07:33 |
Girona | 07:47 |
Treinnummer | 15827 |
Regional | |
Overstappen | |
Girona | 08:11 |
Barcelona-Sants | 09:00 |
Zaragoza-Delicias | 10:23 |
Treinnummer | 03092 |
AVE | |
Overstappen | |
Zaragoza-Delicias | 10:48 |
Tudela de Navarra | 11:34 |
Castejon de Ebro | 12:00 |
Calahorra | 12:17 |
Logroño | 12:53 |
Haro | 13:37 |
Miranda de Ebro | 13:51 |
Treinnummer | 00438 |
Alvia | |
Reistijd | 6:40 |
Riells I Viabrea-Breda Barcelona-Sants Valencia Joaquin Sorolla Madrid-Chamartin Miranda de Ebro
Riells I Viabrea-Breda | 16:14 |
Sant Celoni | 16:22 |
Granollers Centre | 16:38 |
Barcelona-Sant Andreu Comtal | 16:55 |
Barcelona-Clot-Arago | 17:00 |
Barcelona-Passeig de Gracia | 17:05 |
Barcelona-Sants | 17:10 |
Treinnummer | 15812 |
Regional | |
Overstappen | |
Barcelona-Sants | 18:15 |
Camp Tarragona | 18:51 |
Castelló | 20:19 |
Valencia Joaquin Sorolla | 21:07 |
Treinnummer | 01181 |
Euromed | |
Overstappen | |
Valencia Joaquin Sorolla | 21:12 |
Requena Utiel | 21:39 |
Cuenca Fernando Zobel | 22:14 |
Madrid-Chamartin | 23:18 |
Treinnummer | 05215 |
AVE | |
Overstappen | |
Madrid-Chamartin | 07:15 |
Segovia Guiomar | 07:45 |
Valladolid | 08:22 |
Burgos-Rosa Manzano | 09:19 |
Miranda de Ebro | 10:17 |
Treinnummer | 04087 |
Alvia | |
Reistijd | 18:03 |
Riells I Viabrea-Breda Barcelona-Sants Zaragoza-Delicias Pamplona/Iruña Miranda de Ebro
Riells I Viabrea-Breda | 08:44 |
Sant Celoni | 08:52 |
Granollers Centre | 09:08 |
Barcelona-Sant Andreu Comtal | 09:25 |
Barcelona-Clot-Arago | 09:30 |
Barcelona-Passeig de Gracia | 09:35 |
Barcelona-Sants | 09:40 |
Treinnummer | 15804 |
Regional | |
Overstappen | |
Barcelona-Sants | 10:00 |
Camp Tarragona | 10:34 |
Lleida | 11:01 |
Zaragoza-Delicias | 11:42 |
Treinnummer | 06304 |
AVE | |
Overstappen | |
Zaragoza-Delicias | 13:09 |
Castejon de Ebro | 14:19 |
Pamplona/Iruña | 15:27 |
Treinnummer | 18021 |
Regional Exprés. | |
Overstappen | |
Pamplona/Iruña | 16:39 |
Vitoria/gasteiz | 17:50 |
Miranda de Ebro | 18:17 |
Treinnummer | 16015 |
Regional Exprés. | |
Reistijd | 9:33 |
Woensdag 10 juli 2024 om 07:00
Riells I Viabrea-Breda Barcelona-Sants Miranda de Ebro
Riells I Viabrea-Breda | 20:44 |
Sant Celoni | 20:52 |
Granollers Centre | 21:08 |
Barcelona-Sant Andreu Comtal | 21:25 |
Barcelona-Clot-Arago | 21:30 |
Barcelona-Passeig de Gracia | 21:35 |
Barcelona-Sants | 21:40 |
Treinnummer | 15820 |
Regional | |
Overstappen | |
Barcelona-Sants | 09:05 |
Camp Tarragona | 09:41 |
Lleida | 10:13 |
Zaragoza-Delicias | 11:06 |
Tudela de Navarra | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:11 |
Tafalla | 12:38 |
Pamplona/Iruña | 13:08 |
Vitoria/gasteiz | 14:03 |
Miranda de Ebro | 14:24 |
Treinnummer | 00626 |
Alvia | |
Reistijd | 17:40 |
Riells I Viabrea-Breda Barcelona-Sants Altsasu/Alsasua-Estación Miranda de Ebro
Riells I Viabrea-Breda | 12:14 |
Sant Celoni | 12:22 |
Granollers Centre | 12:38 |
Barcelona-Sant Andreu Comtal | 12:55 |
Barcelona-Clot-Arago | 13:00 |
Barcelona-Passeig de Gracia | 13:05 |
Barcelona-Sants | 13:10 |
Treinnummer | 15808 |
Regional | |
Overstappen | |
Barcelona-Sants | 14:32 |
Camp Tarragona | 15:10 |
Lleida | 15:42 |
Zaragoza-Delicias | 16:36 |
Tudela de Navarra | 17:20 |
Castejon de Ebro | 17:33 |
Tafalla | 18:06 |
Pamplona/Iruña | 18:46 |
Altsasu/Alsasua-Estación | 19:15 |
Treinnummer | 00530 |
Alvia | |
Overstappen | |
Altsasu/Alsasua-Estación | 21:59 |
Araia | 22:07 |
Salvatierra/agurain | 22:12 |
Alegría de Álava-Dulantzi | 22:19 |
Vitoria/gasteiz | 22:33 |
Nanclares/langraiz | 22:42 |
La Puebla de Arganzon | 22:47 |
Miranda de Ebro | 22:59 |
Treinnummer | 16004 |
Regional Exprés. | |
Reistijd | 10:45 |
Riells I Viabrea-Breda Girona Zaragoza-Delicias Miranda de Ebro
Riells I Viabrea-Breda | 07:11 |
Macanet-Massanes | 07:21 |
Sils | 07:27 |
Caldes de Malavella | 07:33 |
Girona | 07:47 |
Treinnummer | 15827 |
Regional | |
Overstappen | |
Girona | 08:11 |
Barcelona-Sants | 09:00 |
Zaragoza-Delicias | 10:23 |
Treinnummer | 03092 |
AVE | |
Overstappen | |
Zaragoza-Delicias | 10:48 |
Tudela de Navarra | 11:34 |
Castejon de Ebro | 12:00 |
Calahorra | 12:17 |
Logroño | 12:53 |
Haro | 13:37 |
Miranda de Ebro | 13:51 |
Treinnummer | 00438 |
Alvia | |
Reistijd | 6:40 |
Riells I Viabrea-Breda Barcelona-Sants Valencia Joaquin Sorolla Madrid-Chamartin Miranda de Ebro
Riells I Viabrea-Breda | 16:14 |
Sant Celoni | 16:22 |
Granollers Centre | 16:38 |
Barcelona-Sant Andreu Comtal | 16:55 |
Barcelona-Clot-Arago | 17:00 |
Barcelona-Passeig de Gracia | 17:05 |
Barcelona-Sants | 17:10 |
Treinnummer | 15812 |
Regional | |
Overstappen | |
Barcelona-Sants | 18:15 |
Camp Tarragona | 18:51 |
Castelló | 20:19 |
Valencia Joaquin Sorolla | 21:07 |
Treinnummer | 01181 |
Euromed | |
Overstappen | |
Valencia Joaquin Sorolla | 21:12 |
Requena Utiel | 21:39 |
Cuenca Fernando Zobel | 22:14 |
Madrid-Chamartin | 23:18 |
Treinnummer | 05215 |
AVE | |
Overstappen | |
Madrid-Chamartin | 07:15 |
Segovia Guiomar | 07:45 |
Valladolid | 08:22 |
Burgos-Rosa Manzano | 09:19 |
Miranda de Ebro | 10:17 |
Treinnummer | 04087 |
Alvia | |
Reistijd | 18:03 |
Riells I Viabrea-Breda Barcelona-Sants Zaragoza-Delicias Pamplona/Iruña Miranda de Ebro
Riells I Viabrea-Breda | 08:44 |
Sant Celoni | 08:52 |
Granollers Centre | 09:08 |
Barcelona-Sant Andreu Comtal | 09:25 |
Barcelona-Clot-Arago | 09:30 |
Barcelona-Passeig de Gracia | 09:35 |
Barcelona-Sants | 09:40 |
Treinnummer | 15804 |
Regional | |
Overstappen | |
Barcelona-Sants | 10:00 |
Camp Tarragona | 10:34 |
Lleida | 11:01 |
Zaragoza-Delicias | 11:42 |
Treinnummer | 06304 |
AVE | |
Overstappen | |
Zaragoza-Delicias | 13:09 |
Castejon de Ebro | 14:19 |
Pamplona/Iruña | 15:27 |
Treinnummer | 18021 |
Regional Exprés. | |
Overstappen | |
Pamplona/Iruña | 16:39 |
Vitoria/gasteiz | 17:50 |
Miranda de Ebro | 18:17 |
Treinnummer | 16015 |
Regional Exprés. | |
Reistijd | 9:33 |
Donderdag 11 juli 2024 om 07:00
Riells I Viabrea-Breda Barcelona-Sants Miranda de Ebro
Riells I Viabrea-Breda | 20:44 |
Sant Celoni | 20:52 |
Granollers Centre | 21:08 |
Barcelona-Sant Andreu Comtal | 21:25 |
Barcelona-Clot-Arago | 21:30 |
Barcelona-Passeig de Gracia | 21:35 |
Barcelona-Sants | 21:40 |
Treinnummer | 15820 |
Regional | |
Overstappen | |
Barcelona-Sants | 09:05 |
Camp Tarragona | 09:41 |
Lleida | 10:13 |
Zaragoza-Delicias | 11:06 |
Tudela de Navarra | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:11 |
Tafalla | 12:38 |
Pamplona/Iruña | 13:08 |
Vitoria/gasteiz | 14:03 |
Miranda de Ebro | 14:24 |
Treinnummer | 00632 |
Alvia | |
Reistijd | 17:40 |
Riells I Viabrea-Breda Barcelona-Sants Altsasu/Alsasua-Estación Miranda de Ebro
Riells I Viabrea-Breda | 12:14 |
Sant Celoni | 12:22 |
Granollers Centre | 12:38 |
Barcelona-Sant Andreu Comtal | 12:55 |
Barcelona-Clot-Arago | 13:00 |
Barcelona-Passeig de Gracia | 13:05 |
Barcelona-Sants | 13:10 |
Treinnummer | 15808 |
Regional | |
Overstappen | |
Barcelona-Sants | 14:32 |
Camp Tarragona | 15:10 |
Lleida | 15:42 |
Zaragoza-Delicias | 16:36 |
Tudela de Navarra | 17:20 |
Castejon de Ebro | 17:33 |
Tafalla | 18:06 |
Pamplona/Iruña | 18:46 |
Altsasu/Alsasua-Estación | 19:15 |
Treinnummer | 00530 |
Alvia | |
Overstappen | |
Altsasu/Alsasua-Estación | 21:59 |
Araia | 22:07 |
Salvatierra/agurain | 22:12 |
Alegría de Álava-Dulantzi | 22:19 |
Vitoria/gasteiz | 22:33 |
Nanclares/langraiz | 22:42 |
La Puebla de Arganzon | 22:47 |
Miranda de Ebro | 22:59 |
Treinnummer | 16004 |
Regional Exprés. | |
Reistijd | 10:45 |
Riells I Viabrea-Breda Girona Zaragoza-Delicias Miranda de Ebro
Riells I Viabrea-Breda | 07:11 |
Macanet-Massanes | 07:21 |
Sils | 07:27 |
Caldes de Malavella | 07:33 |
Girona | 07:47 |
Treinnummer | 15827 |
Regional | |
Overstappen | |
Girona | 08:11 |
Barcelona-Sants | 09:00 |
Zaragoza-Delicias | 10:23 |
Treinnummer | 03092 |
AVE | |
Overstappen | |
Zaragoza-Delicias | 10:48 |
Tudela de Navarra | 11:34 |
Castejon de Ebro | 12:00 |
Calahorra | 12:17 |
Logroño | 12:53 |
Haro | 13:37 |
Miranda de Ebro | 13:51 |
Treinnummer | 00438 |
Alvia | |
Reistijd | 6:40 |
Riells I Viabrea-Breda Barcelona-Sants Valencia Joaquin Sorolla Madrid-Chamartin Miranda de Ebro
Riells I Viabrea-Breda | 16:14 |
Sant Celoni | 16:22 |
Granollers Centre | 16:38 |
Barcelona-Sant Andreu Comtal | 16:55 |
Barcelona-Clot-Arago | 17:00 |
Barcelona-Passeig de Gracia | 17:05 |
Barcelona-Sants | 17:10 |
Treinnummer | 15812 |
Regional | |
Overstappen | |
Barcelona-Sants | 18:15 |
Camp Tarragona | 18:51 |
Castelló | 20:19 |
Valencia Joaquin Sorolla | 21:07 |
Treinnummer | 01181 |
Euromed | |
Overstappen | |
Valencia Joaquin Sorolla | 21:12 |
Requena Utiel | 21:39 |
Cuenca Fernando Zobel | 22:14 |
Madrid-Chamartin | 23:18 |
Treinnummer | 05215 |
AVE | |
Overstappen | |
Madrid-Chamartin | 07:15 |
Segovia Guiomar | 07:45 |
Valladolid | 08:22 |
Burgos-Rosa Manzano | 09:19 |
Miranda de Ebro | 10:17 |
Treinnummer | 04087 |
Alvia | |
Reistijd | 18:03 |
Riells I Viabrea-Breda Barcelona-Sants Zaragoza-Delicias Pamplona/Iruña Miranda de Ebro
Riells I Viabrea-Breda | 08:44 |
Sant Celoni | 08:52 |
Granollers Centre | 09:08 |
Barcelona-Sant Andreu Comtal | 09:25 |
Barcelona-Clot-Arago | 09:30 |
Barcelona-Passeig de Gracia | 09:35 |
Barcelona-Sants | 09:40 |
Treinnummer | 15804 |
Regional | |
Overstappen | |
Barcelona-Sants | 10:00 |
Camp Tarragona | 10:34 |
Lleida | 11:01 |
Zaragoza-Delicias | 11:42 |
Treinnummer | 06304 |
AVE | |
Overstappen | |
Zaragoza-Delicias | 13:09 |
Castejon de Ebro | 14:19 |
Pamplona/Iruña | 15:27 |
Treinnummer | 18021 |
Regional Exprés. | |
Overstappen | |
Pamplona/Iruña | 16:39 |
Vitoria/gasteiz | 17:50 |
Miranda de Ebro | 18:17 |
Treinnummer | 16015 |
Regional Exprés. | |
Reistijd | 9:33 |
Vrijdag 12 juli 2024 om 07:00
Riells I Viabrea-Breda Girona Zaragoza-Delicias Miranda de Ebro
Riells I Viabrea-Breda | 07:11 |
Macanet-Massanes | 07:21 |
Sils | 07:27 |
Caldes de Malavella | 07:33 |
Girona | 07:47 |
Treinnummer | 15827 |
Regional | |
Overstappen | |
Girona | 08:11 |
Barcelona-Sants | 09:00 |
Zaragoza-Delicias | 10:23 |
Treinnummer | 03092 |
AVE | |
Overstappen | |
Zaragoza-Delicias | 10:48 |
Tudela de Navarra | 11:34 |
Castejon de Ebro | 12:00 |
Calahorra | 12:17 |
Logroño | 12:53 |
Haro | 13:37 |
Miranda de Ebro | 13:51 |
Treinnummer | 37438 |
Media Distancia | |
Reistijd | 6:40 |
Riells I Viabrea-Breda Barcelona-Sants Zaragoza-Delicias Altsasu/Alsasua-Estación Miranda de Ebro
Riells I Viabrea-Breda | 10:14 |
Sant Celoni | 10:22 |
Granollers Centre | 10:38 |
Barcelona-Sant Andreu Comtal | 10:55 |
Barcelona-Clot-Arago | 11:00 |
Barcelona-Passeig de Gracia | 11:05 |
Barcelona-Sants | 11:10 |
Treinnummer | 15806 |
Regional | |
Overstappen | |
Barcelona-Sants | 12:00 |
Camp Tarragona | 12:34 |
Lleida | 13:01 |
Zaragoza-Delicias | 13:42 |
Treinnummer | 03122 |
AVE | |
Overstappen | |
Zaragoza-Delicias | 16:36 |
Tudela de Navarra | 17:20 |
Castejon de Ebro | 17:33 |
Tafalla | 18:06 |
Pamplona/Iruña | 18:46 |
Altsasu/Alsasua-Estación | 19:15 |
Treinnummer | 00530 |
Alvia | |
Overstappen | |
Altsasu/Alsasua-Estación | 21:59 |
Araia | 22:07 |
Salvatierra/agurain | 22:12 |
Alegría de Álava-Dulantzi | 22:19 |
Vitoria/gasteiz | 22:33 |
Nanclares/langraiz | 22:42 |
La Puebla de Arganzon | 22:47 |
Miranda de Ebro | 22:59 |
Treinnummer | 16004 |
Regional Exprés. | |
Reistijd | 12:45 |
Riells I Viabrea-Breda Barcelona-Sants Zaragoza-Delicias Pamplona/Iruña Miranda de Ebro
Riells I Viabrea-Breda | 08:44 |
Sant Celoni | 08:52 |
Granollers Centre | 09:08 |
Barcelona-Sant Andreu Comtal | 09:25 |
Barcelona-Clot-Arago | 09:30 |
Barcelona-Passeig de Gracia | 09:35 |
Barcelona-Sants | 09:40 |
Treinnummer | 15804 |
Regional | |
Overstappen | |
Barcelona-Sants | 10:00 |
Camp Tarragona | 10:34 |
Lleida | 11:01 |
Zaragoza-Delicias | 11:42 |
Treinnummer | 06304 |
AVE | |
Overstappen | |
Zaragoza-Delicias | 13:09 |
Castejon de Ebro | 14:19 |
Pamplona/Iruña | 15:27 |
Treinnummer | 18021 |
Regional Exprés. | |
Overstappen | |
Pamplona/Iruña | 16:39 |
Vitoria/gasteiz | 17:50 |
Miranda de Ebro | 18:17 |
Treinnummer | 16015 |
Regional Exprés. | |
Reistijd | 9:33 |
Zaterdag 13 juli 2024 om 07:00
Riells I Viabrea-Breda Barcelona-Sants Zaragoza-Delicias Altsasu/Alsasua-Estación Miranda de Ebro
Riells I Viabrea-Breda | 10:14 |
Sant Celoni | 10:22 |
Granollers Centre | 10:38 |
Barcelona-Sant Andreu Comtal | 10:55 |
Barcelona-Clot-Arago | 11:00 |
Barcelona-Passeig de Gracia | 11:05 |
Barcelona-Sants | 11:10 |
Treinnummer | 15806 |
Regional | |
Overstappen | |
Barcelona-Sants | 12:00 |
Camp Tarragona | 12:34 |
Lleida | 13:01 |
Zaragoza-Delicias | 13:42 |
Treinnummer | 03122 |
AVE | |
Overstappen | |
Zaragoza-Delicias | 16:36 |
Tudela de Navarra | 17:20 |
Castejon de Ebro | 17:33 |
Tafalla | 18:06 |
Pamplona/Iruña | 18:46 |
Altsasu/Alsasua-Estación | 19:15 |
Treinnummer | 00530 |
Alvia | |
Overstappen | |
Altsasu/Alsasua-Estación | 21:59 |
Araia | 22:07 |
Salvatierra/agurain | 22:12 |
Alegría de Álava-Dulantzi | 22:19 |
Vitoria/gasteiz | 22:33 |
Nanclares/langraiz | 22:42 |
La Puebla de Arganzon | 22:47 |
Miranda de Ebro | 22:59 |
Treinnummer | 16004 |
Regional Exprés. | |
Reistijd | 12:45 |
Riells I Viabrea-Breda Barcelona-Sants Zaragoza-Delicias Pamplona/Iruña Miranda de Ebro
Riells I Viabrea-Breda | 08:44 |
Sant Celoni | 08:52 |
Granollers Centre | 09:08 |
Barcelona-Sant Andreu Comtal | 09:25 |
Barcelona-Clot-Arago | 09:30 |
Barcelona-Passeig de Gracia | 09:35 |
Barcelona-Sants | 09:40 |
Treinnummer | 15804 |
Regional | |
Overstappen | |
Barcelona-Sants | 10:00 |
Camp Tarragona | 10:34 |
Lleida | 11:01 |
Zaragoza-Delicias | 11:42 |
Treinnummer | 06304 |
AVE | |
Overstappen | |
Zaragoza-Delicias | 13:09 |
Castejon de Ebro | 14:19 |
Pamplona/Iruña | 15:27 |
Treinnummer | 18021 |
Regional Exprés. | |
Overstappen | |
Pamplona/Iruña | 16:39 |
Vitoria/gasteiz | 17:50 |
Miranda de Ebro | 18:17 |
Treinnummer | 16015 |
Regional Exprés. | |
Reistijd | 9:33 |
Zondag 14 juli 2024 om 07:00
Riells I Viabrea-Breda Barcelona-Sants Zaragoza-Delicias Madrid-Chamartin Burgos-Rosa Manzano Miranda de Ebro
Riells I Viabrea-Breda | 10:14 |
Sant Celoni | 10:22 |
Granollers Centre | 10:38 |
Barcelona-Sant Andreu Comtal | 10:55 |
Barcelona-Clot-Arago | 11:00 |
Barcelona-Passeig de Gracia | 11:05 |
Barcelona-Sants | 11:10 |
Treinnummer | 15806 |
Regional | |
Overstappen | |
Barcelona-Sants | 12:00 |
Camp Tarragona | 12:34 |
Lleida | 13:01 |
Zaragoza-Delicias | 13:42 |
Treinnummer | 03122 |
AVE | |
Overstappen | |
Zaragoza-Delicias | 14:08 |
Madrid-Chamartin | 18:09 |
Treinnummer | 17501 |
Regional Exprés. | |
Overstappen | |
Madrid-Chamartin | 19:53 |
Valladolid | 20:50 |
Burgos-Rosa Manzano | 21:29 |
Treinnummer | 05171 |
AVE | |
Overstappen | |
Burgos-Rosa Manzano | 21:43 |
Briviesca | 22:11 |
Miranda de Ebro | 22:38 |
Treinnummer | 18065 |
Media Distancia | |
Reistijd | 12:24 |