Ulldecona-Alcanar-La Senia naar Guadalajara Dienstregeling
Dinsdag 2 juli 2024 om 07:00
Ulldecona -Alcanar-La Senia Laldea-Amposta-Tortosa Vila-Seca Guadalajara
Ulldecona -Alcanar-La Senia | 16:21 |
Laldea-Amposta-Tortosa | 16:34 |
Treinnummer | 14302 |
Regional | |
Overstappen | |
Laldea-Amposta-Tortosa | 16:43 |
Lampolla-El Perello-Deltebre | 16:51 |
Lametlla de Mar | 17:00 |
L'HOSPITALET DE L'INFANT | 17:12 |
CAMBRILS | 17:26 |
Vila-Seca | 17:41 |
Treinnummer | 18056 |
Regional Exprés. | |
Overstappen | |
Vila-Seca | 10:19 |
Reus | 10:28 |
Mora La Nova | 11:14 |
Flix | 11:37 |
Riba-Roja Debre | 11:45 |
Faio-La Pobla de Massaluca (fayon) | 11:57 |
Caspe | 12:30 |
La Puebla de Hijar | 13:10 |
Zaragoza Goya | 14:00 |
Zaragoza Portillo | 14:03 |
Zaragoza-Delicias | 14:08 |
Guadalajara | 17:20 |
Treinnummer | 17501 |
Regional Exprés. | |
Reistijd | 24:59 |
Ulldecona -Alcanar-La Senia Castelló Valencia Joaquin Sorolla Madrid-Chamartin Guadalajara
Ulldecona -Alcanar-La Senia | 14:03 | 19:13 |
Vinaròs | 14:14 | 19:23 |
Benicarló-Peñíscola | 14:20 | 19:28 |
Benicàssim | - | 20:07 |
Torreblanca | 14:43 | - |
Orpesa | 14:53 | - |
Castelló | 15:06 | 20:27 |
Treinnummer | 14022 | 14304 |
Regional Exprés. | Regional | |
Overstappen | ||
Castelló | 18:14 | 22:00 |
Valencia Joaquin Sorolla | 19:02 | 23:07 |
Treinnummer | 01161 | 01201 |
Euromed | Intercity | |
Overstappen | ||
Valencia Joaquin Sorolla | 19:45 | 06:27 |
Requena Utiel | - | 06:54 |
Madrid-Chamartin | 21:38 | 08:38 |
Treinnummer | 05191 | 05061 |
AVE | AVE | |
Overstappen | ||
Madrid-Chamartin | 07:24 | 19:02 |
Guadalajara | 08:05 | 19:42 |
Treinnummer | 17050 | 17306 |
Regional Exprés. | Regional Exprés. | |
Reistijd | 18:02 | 24:29 |
Woensdag 3 juli 2024 om 07:00
Ulldecona -Alcanar-La Senia Laldea-Amposta-Tortosa Vila-Seca Guadalajara
Ulldecona -Alcanar-La Senia | 16:21 |
Laldea-Amposta-Tortosa | 16:34 |
Treinnummer | 14302 |
Regional | |
Overstappen | |
Laldea-Amposta-Tortosa | 16:43 |
Lampolla-El Perello-Deltebre | 16:51 |
Lametlla de Mar | 17:00 |
L'HOSPITALET DE L'INFANT | 17:12 |
CAMBRILS | 17:26 |
Vila-Seca | 17:41 |
Treinnummer | 18056 |
Regional Exprés. | |
Overstappen | |
Vila-Seca | 10:19 |
Reus | 10:28 |
Mora La Nova | 11:14 |
Flix | 11:37 |
Riba-Roja Debre | 11:45 |
Faio-La Pobla de Massaluca (fayon) | 11:57 |
Caspe | 12:30 |
La Puebla de Hijar | 13:10 |
Zaragoza Goya | 14:00 |
Zaragoza Portillo | 14:03 |
Zaragoza-Delicias | 14:08 |
Guadalajara | 17:20 |
Treinnummer | 17501 |
Regional Exprés. | |
Reistijd | 24:59 |
Ulldecona -Alcanar-La Senia Castelló Valencia Joaquin Sorolla Madrid-Chamartin Guadalajara
Ulldecona -Alcanar-La Senia | 14:03 | 19:13 |
Vinaròs | 14:14 | 19:23 |
Benicarló-Peñíscola | 14:20 | 19:28 |
Benicàssim | - | 20:07 |
Torreblanca | 14:43 | - |
Orpesa | 14:53 | - |
Castelló | 15:06 | 20:27 |
Treinnummer | 14022 | 14304 |
Regional Exprés. | Regional | |
Overstappen | ||
Castelló | 18:14 | 22:00 |
Valencia Joaquin Sorolla | 19:02 | 23:07 |
Treinnummer | 01161 | 01201 |
Euromed | Intercity | |
Overstappen | ||
Valencia Joaquin Sorolla | 19:45 | 06:27 |
Requena Utiel | - | 06:54 |
Madrid-Chamartin | 21:38 | 08:38 |
Treinnummer | 05191 | 05061 |
AVE | AVE | |
Overstappen | ||
Madrid-Chamartin | 07:24 | 19:02 |
Guadalajara | 08:05 | 19:42 |
Treinnummer | 17050 | 17306 |
Regional Exprés. | Regional Exprés. | |
Reistijd | 18:02 | 24:29 |
Donderdag 4 juli 2024 om 07:00
Ulldecona -Alcanar-La Senia Vila-Seca Guadalajara
Ulldecona -Alcanar-La Senia | 19:25 |
Tortosa | 20:24 |
Laldea-Amposta-Tortosa | 20:42 |
Lampolla-El Perello-Deltebre | 20:51 |
Lametlla de Mar | 21:01 |
L'HOSPITALET DE L'INFANT | 21:12 |
CAMBRILS | 21:22 |
Vila-Seca | 21:37 |
Treinnummer | 18096 |
Regional Exprés. | |
Overstappen | |
Vila-Seca | 10:19 |
Reus | 10:28 |
Mora La Nova | 11:14 |
Flix | 11:37 |
Riba-Roja Debre | 11:45 |
Faio-La Pobla de Massaluca (fayon) | 11:57 |
Caspe | 12:30 |
La Puebla de Hijar | 13:10 |
Zaragoza Goya | 14:00 |
Zaragoza Portillo | 14:03 |
Zaragoza-Delicias | 14:08 |
Guadalajara | 17:20 |
Treinnummer | 17501 |
Regional Exprés. | |
Reistijd | 21:55 |
Ulldecona -Alcanar-La Senia Castelló Valencia Joaquin Sorolla Madrid-Chamartin Guadalajara
Ulldecona -Alcanar-La Senia | 14:03 |
Vinaròs | 14:14 |
Benicarló-Peñíscola | 14:20 |
Torreblanca | 14:43 |
Orpesa | 14:53 |
Castelló | 15:06 |
Treinnummer | 14022 |
Regional Exprés. | |
Overstappen | |
Castelló | 18:14 |
Valencia Joaquin Sorolla | 19:02 |
Treinnummer | 01161 |
Euromed | |
Overstappen | |
Valencia Joaquin Sorolla | 19:45 |
Madrid-Chamartin | 21:38 |
Treinnummer | 05191 |
AVE | |
Overstappen | |
Madrid-Chamartin | 07:24 |
Guadalajara | 08:05 |
Treinnummer | 17050 |
Regional Exprés. | |
Reistijd | 18:02 |
Ulldecona -Alcanar-La Senia Laldea-Amposta-Tortosa Castelló Valencia Joaquin Sorolla Madrid-Chamartin Guadalajara
Ulldecona -Alcanar-La Senia | 16:21 |
Laldea-Amposta-Tortosa | 16:34 |
Treinnummer | 14302 |
Regional | |
Overstappen | |
Laldea-Amposta-Tortosa | 16:38 |
Vinaròs | 16:55 |
Benicarló-Peñíscola | 17:01 |
Benicàssim | 17:30 |
Castelló | 17:38 |
Treinnummer | 00165 |
Intercity | |
Overstappen | |
Castelló | 20:19 |
Valencia Joaquin Sorolla | 21:07 |
Treinnummer | 01181 |
Euromed | |
Overstappen | |
Valencia Joaquin Sorolla | 21:12 |
Requena Utiel | 21:39 |
Cuenca Fernando Zobel | 22:14 |
Madrid-Chamartin | 23:18 |
Treinnummer | 05215 |
AVE | |
Overstappen | |
Madrid-Chamartin | 15:43 |
Alcala de Henares | 16:09 |
Guadalajara | 16:27 |
Treinnummer | 17304 |
Regional Exprés. | |
Reistijd | 24:06 |
Vrijdag 5 juli 2024 om 07:00
Ulldecona -Alcanar-La Senia Castelló Valencia Joaquin Sorolla Madrid-Chamartin Guadalajara
Ulldecona -Alcanar-La Senia | 19:13 |
Vinaròs | 19:23 |
Benicarló-Peñíscola | 19:28 |
Benicàssim | 20:07 |
Castelló | 20:27 |
Treinnummer | 14304 |
Regional | |
Overstappen | |
Castelló | 22:00 |
Valencia Joaquin Sorolla | 23:07 |
Treinnummer | 01201 |
Intercity | |
Overstappen | |
Valencia Joaquin Sorolla | 07:42 |
Madrid-Chamartin | 09:38 |
Treinnummer | 05071 |
AVE | |
Overstappen | |
Madrid-Chamartin | 19:02 |
Guadalajara | 19:42 |
Treinnummer | 17306 |
Regional Exprés. | |
Reistijd | 24:29 |
Ulldecona -Alcanar-La Senia Sagunt/sagunto Valencia Joaquin Sorolla Madrid-Chamartin Guadalajara
Ulldecona -Alcanar-La Senia | 14:03 |
Vinaròs | 14:14 |
Benicarló-Peñíscola | 14:20 |
Torreblanca | 14:43 |
Orpesa | 14:53 |
Castelló | 15:07 |
Sagunt/sagunto | 15:41 |
Treinnummer | 14022 |
Regional Exprés. | |
Overstappen | |
Sagunt/sagunto | 16:22 |
Valencia Joaquin Sorolla | 17:02 |
Treinnummer | 01131 |
Intercity | |
Overstappen | |
Valencia Joaquin Sorolla | 17:42 |
Madrid-Chamartin | 19:37 |
Treinnummer | 05171 |
AVE | |
Overstappen | |
Madrid-Chamartin | 08:14 |
Guadalajara | 08:54 |
Treinnummer | 17302 |
Regional Exprés. | |
Reistijd | 18:51 |
Ulldecona -Alcanar-La Senia Laldea-Amposta-Tortosa Castelló Valencia Joaquin Sorolla Madrid-Chamartin Guadalajara
Ulldecona -Alcanar-La Senia | 16:21 |
Laldea-Amposta-Tortosa | 16:34 |
Treinnummer | 14302 |
Regional | |
Overstappen | |
Laldea-Amposta-Tortosa | 16:38 |
Vinaròs | 16:55 |
Benicarló-Peñíscola | 17:01 |
Benicàssim | 17:30 |
Castelló | 17:38 |
Treinnummer | 00165 |
Intercity | |
Overstappen | |
Castelló | 18:14 |
Valencia Joaquin Sorolla | 19:02 |
Treinnummer | 01161 |
Euromed | |
Overstappen | |
Valencia Joaquin Sorolla | 19:45 |
Madrid-Chamartin | 21:38 |
Treinnummer | 05191 |
AVE | |
Overstappen | |
Madrid-Chamartin | 09:15 |
Guadalajara | 09:58 |
Treinnummer | 17054 |
Regional Exprés. | |
Reistijd | 17:37 |
Zaterdag 6 juli 2024 om 07:00
Ulldecona -Alcanar-La Senia Castelló Madrid-Puerta de Atocha Madrid - Atocha Cercanias Guadalajara
Ulldecona -Alcanar-La Senia | 19:13 |
Vinaròs | 19:23 |
Benicarló-Peñíscola | 19:28 |
Benicàssim | 20:07 |
Castelló | 20:27 |
Treinnummer | 14304 |
Regional | |
Overstappen | |
Castelló | 06:02 |
Valencia Joaquin Sorolla | 06:57 |
Requena Utiel | 07:25 |
Cuenca Fernando Zobel | 08:02 |
Madrid-Puerta de Atocha | 09:08 |
Treinnummer | 05871 |
AVE | |
Overstappen | |
Madrid - Atocha Cercanias | 19:21 |
Alcala de Henares | 20:01 |
Guadalajara | 20:22 |
Treinnummer | 17408 |
Regional | |
Reistijd | 25:09 |
Ulldecona -Alcanar-La Senia Castelló Camp Tarragona Zaragoza-Delicias Guadalajara
Ulldecona -Alcanar-La Senia | 08:37 |
Vinaròs | 08:47 |
Benicarló-Peñíscola | 08:53 |
Torreblanca | 09:15 |
Orpesa | 09:24 |
Castelló | 09:41 |
Treinnummer | 14014 |
Regional Exprés. | |
Overstappen | |
Castelló | 09:50 |
Camp Tarragona | 11:29 |
Treinnummer | 01092 |
Euromed | |
Overstappen | |
Camp Tarragona | 12:34 |
Lleida | 13:01 |
Zaragoza-Delicias | 13:42 |
Treinnummer | 03122 |
AVE | |
Overstappen | |
Zaragoza-Delicias | 14:08 |
Guadalajara | 17:20 |
Treinnummer | 17501 |
Regional Exprés. | |
Reistijd | 8:43 |
Ulldecona -Alcanar-La Senia Castelló Valencia Joaquin Sorolla Madrid-Chamartin Guadalajara
Ulldecona -Alcanar-La Senia | 14:03 |
Vinaròs | 14:14 |
Benicarló-Peñíscola | 14:20 |
Torreblanca | 14:43 |
Orpesa | 14:53 |
Castelló | 15:06 |
Treinnummer | 14022 |
Regional Exprés. | |
Overstappen | |
Castelló | 18:14 |
Valencia Joaquin Sorolla | 19:02 |
Treinnummer | 01161 |
Euromed | |
Overstappen | |
Valencia Joaquin Sorolla | 20:21 |
Requena Utiel | 20:50 |
Cuenca Fernando Zobel | 21:35 |
Madrid-Chamartin | 22:43 |
Treinnummer | 05791 |
Intercity | |
Overstappen | |
Madrid-Chamartin | 08:14 |
Guadalajara | 08:54 |
Treinnummer | 17302 |
Regional Exprés. | |
Reistijd | 18:51 |
Ulldecona -Alcanar-La Senia Laldea-Amposta-Tortosa Alicante/alacant Madrid-Chamartin Guadalajara
Ulldecona -Alcanar-La Senia | 16:21 |
Laldea-Amposta-Tortosa | 16:34 |
Treinnummer | 14302 |
Regional | |
Overstappen | |
Laldea-Amposta-Tortosa | 16:38 |
Vinaròs | 16:55 |
Benicarló-Peñíscola | 17:01 |
Benicàssim | 17:30 |
Castelló | 17:40 |
Valencia-Estacio del Nord | 18:51 |
Xàtiva | 19:43 |
Villena | 20:22 |
Elda-Petrer | 20:32 |
Alicante/alacant | 21:02 |
Treinnummer | 00165 |
Intercity | |
Overstappen | |
Alicante/alacant | 21:04 |
Villena Av | 21:25 |
Albacete-Los Llanos | 22:00 |
Cuenca Fernando Zobel | 22:34 |
Madrid-Chamartin | 23:38 |
Treinnummer | 05217 |
AVE | |
Overstappen | |
Madrid-Chamartin | 19:02 |
Guadalajara | 19:42 |
Treinnummer | 17306 |
Regional Exprés. | |
Reistijd | 27:21 |
Zondag 7 juli 2024 om 07:00
Ulldecona -Alcanar-La Senia Vila-Seca Guadalajara
Ulldecona -Alcanar-La Senia | 19:25 |
Tortosa | 20:24 |
Laldea-Amposta-Tortosa | 20:42 |
Lampolla-El Perello-Deltebre | 20:51 |
Lametlla de Mar | 21:01 |
L'HOSPITALET DE L'INFANT | 21:12 |
CAMBRILS | 21:22 |
Vila-Seca | 21:37 |
Treinnummer | 18096 |
Regional Exprés. | |
Overstappen | |
Vila-Seca | 10:19 |
Reus | 10:28 |
Mora La Nova | 11:14 |
Flix | 11:37 |
Riba-Roja Debre | 11:45 |
Faio-La Pobla de Massaluca (fayon) | 11:57 |
Caspe | 12:30 |
La Puebla de Hijar | 13:10 |
Zaragoza Goya | 14:00 |
Zaragoza Portillo | 14:03 |
Zaragoza-Delicias | 14:08 |
Guadalajara | 17:20 |
Treinnummer | 17501 |
Regional Exprés. | |
Reistijd | 21:55 |
Ulldecona -Alcanar-La Senia Sagunt/sagunto Valencia Joaquin Sorolla Madrid-Chamartin Guadalajara
Ulldecona -Alcanar-La Senia | 14:03 |
Vinaròs | 14:14 |
Benicarló-Peñíscola | 14:20 |
Torreblanca | 14:43 |
Orpesa | 14:53 |
Castelló | 15:07 |
Sagunt/sagunto | 15:41 |
Treinnummer | 14022 |
Regional Exprés. | |
Overstappen | |
Sagunt/sagunto | 16:22 |
Valencia Joaquin Sorolla | 17:02 |
Treinnummer | 01131 |
Intercity | |
Overstappen | |
Valencia Joaquin Sorolla | 17:42 |
Madrid-Chamartin | 19:37 |
Treinnummer | 05171 |
AVE | |
Overstappen | |
Madrid-Chamartin | 07:24 |
Guadalajara | 08:05 |
Treinnummer | 17050 |
Regional Exprés. | |
Reistijd | 18:02 |
Ulldecona -Alcanar-La Senia Laldea-Amposta-Tortosa Castelló Valencia Joaquin Sorolla Madrid-Chamartin Guadalajara
Ulldecona -Alcanar-La Senia | 16:21 |
Laldea-Amposta-Tortosa | 16:34 |
Treinnummer | 14302 |
Regional | |
Overstappen | |
Laldea-Amposta-Tortosa | 16:38 |
Vinaròs | 16:55 |
Benicarló-Peñíscola | 17:01 |
Benicàssim | 17:30 |
Castelló | 17:38 |
Treinnummer | 00165 |
Intercity | |
Overstappen | |
Castelló | 18:14 |
Valencia Joaquin Sorolla | 19:02 |
Treinnummer | 01161 |
Euromed | |
Overstappen | |
Valencia Joaquin Sorolla | 19:45 |
Madrid-Chamartin | 21:38 |
Treinnummer | 05191 |
AVE | |
Overstappen | |
Madrid-Chamartin | 08:00 |
Guadalajara | 08:39 |
Treinnummer | 17300 |
Regional Exprés. | |
Reistijd | 16:18 |
Ulldecona -Alcanar-La Senia Laldea-Amposta-Tortosa Vila-Seca Lleida Madrid-Puerta de Atocha Madrid - Atocha Cercanias Guadalajara
Ulldecona -Alcanar-La Senia | 10:35 |
Laldea-Amposta-Tortosa | 10:48 |
Treinnummer | 14020 |
Regional Exprés. | |
Overstappen | |
Laldea-Amposta-Tortosa | 11:43 |
Lampolla-El Perello-Deltebre | 11:52 |
Lametlla de Mar | 12:01 |
L'HOSPITALET DE L'INFANT | 12:12 |
CAMBRILS | 12:25 |
Vila-Seca | 12:40 |
Treinnummer | 18256 |
Regional Exprés. | |
Overstappen | |
Vila-Seca | 13:25 |
Reus | 13:34 |
La Selva del Camp | 13:43 |
Alcover | 13:52 |
La Plana-Picamoixons | 13:58 |
Vilaverd | 14:05 |
Montblanc | 14:11 |
Lleida | 14:58 |
Treinnummer | 15043 |
Regional Exprés. | |
Overstappen | |
Lleida | 15:00 |
Zaragoza-Delicias | 15:44 |
Calatayud | 16:10 |
Madrid-Puerta de Atocha | 17:12 |
Treinnummer | 03142 |
AVE | |
Overstappen | |
Madrid - Atocha Cercanias | 19:21 |
Alcala de Henares | 20:01 |
Guadalajara | 20:22 |
Treinnummer | 17408 |
Regional | |
Reistijd | 9:47 |
Maandag 8 juli 2024 om 07:00
Ulldecona -Alcanar-La Senia Laldea-Amposta-Tortosa Vila-Seca Guadalajara
Ulldecona -Alcanar-La Senia | 16:21 |
Laldea-Amposta-Tortosa | 16:34 |
Treinnummer | 14302 |
Regional | |
Overstappen | |
Laldea-Amposta-Tortosa | 16:43 |
Lampolla-El Perello-Deltebre | 16:51 |
Lametlla de Mar | 17:00 |
L'HOSPITALET DE L'INFANT | 17:12 |
CAMBRILS | 17:26 |
Vila-Seca | 17:41 |
Treinnummer | 18056 |
Regional Exprés. | |
Overstappen | |
Vila-Seca | 10:19 |
Reus | 10:28 |
Mora La Nova | 11:14 |
Flix | 11:37 |
Riba-Roja Debre | 11:45 |
Faio-La Pobla de Massaluca (fayon) | 11:57 |
Caspe | 12:30 |
La Puebla de Hijar | 13:10 |
Zaragoza Goya | 14:00 |
Zaragoza Portillo | 14:03 |
Zaragoza-Delicias | 14:08 |
Guadalajara | 17:20 |
Treinnummer | 17501 |
Regional Exprés. | |
Reistijd | 24:59 |
Ulldecona -Alcanar-La Senia Castelló Valencia Joaquin Sorolla Madrid-Chamartin Guadalajara
Ulldecona -Alcanar-La Senia | 14:03 | 19:13 |
Vinaròs | 14:14 | 19:23 |
Benicarló-Peñíscola | 14:20 | 19:28 |
Benicàssim | - | 20:07 |
Torreblanca | 14:43 | - |
Orpesa | 14:53 | - |
Castelló | 15:06 | 20:27 |
Treinnummer | 14022 | 14304 |
Regional Exprés. | Regional | |
Overstappen | ||
Castelló | 18:14 | 22:00 |
Valencia Joaquin Sorolla | 19:02 | 23:07 |
Treinnummer | 01161 | 01201 |
Euromed | Intercity | |
Overstappen | ||
Valencia Joaquin Sorolla | 19:45 | 06:27 |
Requena Utiel | - | 06:54 |
Madrid-Chamartin | 21:38 | 08:38 |
Treinnummer | 05191 | 05061 |
AVE | AVE | |
Overstappen | ||
Madrid-Chamartin | 07:24 | 19:02 |
Guadalajara | 08:05 | 19:42 |
Treinnummer | 17050 | 17306 |
Regional Exprés. | Regional Exprés. | |
Reistijd | 18:02 | 24:29 |