Utebo naar Valdecilla Dienstregeling
Woensdag 28 augustus 2024 om 07:00
Utebo Pamplona/Iruña Miranda de Ebro Valladolid Valdecilla
Utebo | 13:16 |
Castejon de Ebro | 14:19 |
Tafalla | 14:55 |
Pamplona/Iruña | 15:45 |
Treinnummer | 18021 |
Regional Exprés. | |
Overstappen | |
Pamplona/Iruña | 16:39 |
Vitoria/gasteiz | 17:50 |
Miranda de Ebro | 18:17 |
Treinnummer | 16015 |
Regional Exprés. | |
Overstappen | |
Miranda de Ebro | 19:12 |
Burgos-Rosa Manzano | 20:18 |
Valladolid | 21:04 |
Treinnummer | 04176 |
Alvia | |
Overstappen | |
Valladolid | 09:52 |
Valladolid-Universidad | 10:08 |
Cabezón del Pisuerga | 10:25 |
Corcos-Aguilarejo | 10:37 |
Cubillas de Santa Marta | 10:52 |
Dueñas | 11:04 |
Venta de Baños | 11:17 |
Palencia | 11:40 |
El Carrión | 11:45 |
Piña | 11:50 |
Fromista | 12:00 |
Osorno | 12:10 |
Espinosa de Villagonzalo (apd) | 12:20 |
Herrera de Pisuerga | 12:34 |
Alar del Rey-San Quirce | 12:59 |
Aguilar de Campoo | 13:19 |
Mataporquera | 13:35 |
Reinosa | 13:45 |
Bárcena | 13:50 |
Los Corrales de Buelna | 14:10 |
Las Caldas de Besaya | 14:12 |
Torrelavega | 14:27 |
Renedo | 14:30 |
Maliaño | 14:45 |
Valdecilla | 14:54 |
Treinnummer | 18101 |
Regional Exprés. | |
Reistijd | 25:38 |
Utebo Castejon de Ebro San Sebastian/donostia Burgos-Rosa Manzano Venta de Baños Valdecilla
Utebo | 14:50 |
Castejon de Ebro | 15:50 |
Treinnummer | 18073 |
Regional Exprés. | |
Overstappen | |
Castejon de Ebro | 17:33 |
Tafalla | 18:20 |
Zumarraga | 19:52 |
San Sebastian/donostia | 20:15 |
Treinnummer | 00530 |
Alvia | |
Overstappen | |
San Sebastian/donostia | 05:00 |
Tolosa | 05:28 |
Zumarraga | 05:55 |
Vitoria/gasteiz | 06:48 |
Miranda de Ebro | 07:10 |
Burgos-Rosa Manzano | 08:04 |
Treinnummer | 04056 |
Intercity | |
Overstappen | |
Burgos-Rosa Manzano | 09:00 |
Villaquiran | 09:19 |
Quintana del Puente | 09:32 |
Magaz | 09:45 |
Venta de Baños | 10:10 |
Treinnummer | 18010 |
Media Distancia | |
Overstappen | |
Venta de Baños | 11:17 |
Palencia | 11:40 |
El Carrión | 11:45 |
Piña | 11:50 |
Fromista | 12:00 |
Osorno | 12:10 |
Espinosa de Villagonzalo (apd) | 12:20 |
Herrera de Pisuerga | 12:34 |
Alar del Rey-San Quirce | 12:59 |
Aguilar de Campoo | 13:19 |
Mataporquera | 13:35 |
Reinosa | 13:45 |
Bárcena | 13:50 |
Los Corrales de Buelna | 14:10 |
Las Caldas de Besaya | 14:12 |
Torrelavega | 14:27 |
Renedo | 14:30 |
Maliaño | 14:45 |
Valdecilla | 14:54 |
Treinnummer | 18101 |
Regional Exprés. | |
Reistijd | 24:04 |
Donderdag 29 augustus 2024 om 07:00
Utebo Pamplona/Iruña Miranda de Ebro Valladolid Valdecilla
Utebo | 13:16 |
Castejon de Ebro | 14:19 |
Tafalla | 14:55 |
Pamplona/Iruña | 15:45 |
Treinnummer | 18021 |
Regional Exprés. | |
Overstappen | |
Pamplona/Iruña | 16:39 |
Vitoria/gasteiz | 17:50 |
Miranda de Ebro | 18:17 |
Treinnummer | 16015 |
Regional Exprés. | |
Overstappen | |
Miranda de Ebro | 19:12 |
Burgos-Rosa Manzano | 20:18 |
Valladolid | 21:04 |
Treinnummer | 04176 |
Alvia | |
Overstappen | |
Valladolid | 09:52 |
Valladolid-Universidad | 10:08 |
Cabezón del Pisuerga | 10:25 |
Corcos-Aguilarejo | 10:37 |
Cubillas de Santa Marta | 10:52 |
Dueñas | 11:04 |
Venta de Baños | 11:17 |
Palencia | 11:40 |
El Carrión | 11:45 |
Piña | 11:50 |
Fromista | 12:00 |
Osorno | 12:10 |
Espinosa de Villagonzalo (apd) | 12:20 |
Herrera de Pisuerga | 12:34 |
Alar del Rey-San Quirce | 12:59 |
Aguilar de Campoo | 13:19 |
Mataporquera | 13:35 |
Reinosa | 13:45 |
Bárcena | 13:50 |
Los Corrales de Buelna | 14:10 |
Las Caldas de Besaya | 14:12 |
Torrelavega | 14:27 |
Renedo | 14:30 |
Maliaño | 14:45 |
Valdecilla | 14:54 |
Treinnummer | 18101 |
Regional Exprés. | |
Reistijd | 25:38 |
Utebo Castejon de Ebro San Sebastian/donostia Burgos-Rosa Manzano Venta de Baños Valdecilla
Utebo | 14:50 |
Castejon de Ebro | 15:50 |
Treinnummer | 18073 |
Regional Exprés. | |
Overstappen | |
Castejon de Ebro | 17:33 |
Tafalla | 18:20 |
Zumarraga | 19:52 |
San Sebastian/donostia | 20:15 |
Treinnummer | 00530 |
Alvia | |
Overstappen | |
San Sebastian/donostia | 05:00 |
Tolosa | 05:28 |
Zumarraga | 05:55 |
Vitoria/gasteiz | 06:48 |
Miranda de Ebro | 07:10 |
Burgos-Rosa Manzano | 08:04 |
Treinnummer | 04056 |
Intercity | |
Overstappen | |
Burgos-Rosa Manzano | 09:00 |
Villaquiran | 09:19 |
Quintana del Puente | 09:32 |
Magaz | 09:45 |
Venta de Baños | 10:10 |
Treinnummer | 18010 |
Media Distancia | |
Overstappen | |
Venta de Baños | 19:55 |
Palencia | 20:18 |
Monzon de Campos | 20:30 |
El Carrión | 20:40 |
Amusco | 20:48 |
Piña | 20:50 |
Fromista | 20:55 |
Osorno | 21:00 |
Espinosa de Villagonzalo (apd) | 21:05 |
Herrera de Pisuerga | 21:12 |
Alar del Rey-San Quirce | 21:37 |
Mave | 21:47 |
Aguilar de Campoo | 21:57 |
Quintanilla de Las Torres | 22:05 |
Mataporquera | 22:10 |
Reinosa | 22:23 |
Bárcena | 22:28 |
Los Corrales de Buelna | 22:48 |
Torrelavega | 23:05 |
Renedo | 23:09 |
Maliaño | 23:20 |
Valdecilla | 23:29 |
Treinnummer | 18105 |
Regional Exprés. | |
Reistijd | 32:39 |
Vrijdag 30 augustus 2024 om 07:00
Utebo Pamplona/Iruña Miranda de Ebro Valladolid Valdecilla
Utebo | 13:16 |
Castejon de Ebro | 14:19 |
Tafalla | 14:55 |
Pamplona/Iruña | 15:45 |
Treinnummer | 18021 |
Regional Exprés. | |
Overstappen | |
Pamplona/Iruña | 16:39 |
Vitoria/gasteiz | 17:50 |
Miranda de Ebro | 18:17 |
Treinnummer | 16015 |
Regional Exprés. | |
Overstappen | |
Miranda de Ebro | 19:12 |
Burgos-Rosa Manzano | 20:18 |
Valladolid | 21:04 |
Treinnummer | 04176 |
Alvia | |
Overstappen | |
Valladolid | 18:30 |
Valladolid-Universidad | 18:46 |
Cabezón del Pisuerga | 19:03 |
Corcos-Aguilarejo | 19:15 |
Cubillas de Santa Marta | 19:30 |
Dueñas | 19:42 |
Venta de Baños | 19:55 |
Palencia | 20:18 |
Monzon de Campos | 20:30 |
El Carrión | 20:40 |
Amusco | 20:48 |
Piña | 20:50 |
Fromista | 20:55 |
Osorno | 21:00 |
Espinosa de Villagonzalo (apd) | 21:05 |
Herrera de Pisuerga | 21:12 |
Alar del Rey-San Quirce | 21:37 |
Mave | 21:47 |
Aguilar de Campoo | 21:57 |
Quintanilla de Las Torres | 22:05 |
Mataporquera | 22:10 |
Reinosa | 22:23 |
Bárcena | 22:28 |
Los Corrales de Buelna | 22:48 |
Torrelavega | 23:05 |
Renedo | 23:09 |
Maliaño | 23:20 |
Valdecilla | 23:29 |
Treinnummer | 18105 |
Regional Exprés. | |
Reistijd | 34:13 |
Zaterdag 31 augustus 2024 om 07:00
Utebo Pamplona/Iruña Miranda de Ebro Valladolid Valdecilla
Utebo | 13:16 |
Castejon de Ebro | 14:19 |
Tafalla | 14:55 |
Pamplona/Iruña | 15:45 |
Treinnummer | 18021 |
Regional Exprés. | |
Overstappen | |
Pamplona/Iruña | 16:39 |
Vitoria/gasteiz | 17:50 |
Miranda de Ebro | 18:17 |
Treinnummer | 16015 |
Regional Exprés. | |
Overstappen | |
Miranda de Ebro | 19:12 |
Burgos-Rosa Manzano | 20:18 |
Valladolid | 21:04 |
Treinnummer | 04176 |
Alvia | |
Overstappen | |
Valladolid | 18:30 |
Valladolid-Universidad | 18:35 |
Cabezón del Pisuerga | 18:43 |
Corcos-Aguilarejo | 18:49 |
Cubillas de Santa Marta | 18:54 |
Dueñas | 19:00 |
Venta de Baños | 19:05 |
Palencia | 19:17 |
Monzon de Campos | 19:25 |
El Carrión | 19:27 |
Amusco | 19:32 |
Piña | 19:36 |
Fromista | 19:41 |
Osorno | 19:52 |
Espinosa de Villagonzalo (apd) | 19:58 |
Herrera de Pisuerga | 20:07 |
Alar del Rey-San Quirce | 20:13 |
Mave | 20:21 |
Aguilar de Campoo | 20:32 |
Quintanilla de Las Torres | 20:37 |
Mataporquera | 20:43 |
Reinosa | 20:59 |
Bárcena | 21:32 |
Los Corrales de Buelna | 21:46 |
Torrelavega | 22:00 |
Renedo | 22:10 |
Maliaño | 22:20 |
Valdecilla | 22:24 |
Treinnummer | 18105 |
Regional Exprés. | |
Reistijd | 33:08 |
Utebo Zaragoza-Delicias Madrid-Puerta de Atocha Madrid - Atocha Cercanias Avila Palencia Valdecilla
Utebo | 11:26 |
Zaragoza-Delicias | 11:34 |
Treinnummer | 16020 |
Regional Exprés. | |
Overstappen | |
Zaragoza-Delicias | 11:45 |
Calatayud | 12:11 |
Guadalajara - Yebes | 12:51 |
Madrid-Puerta de Atocha | 13:17 |
Treinnummer | 06304 |
AVE | |
Overstappen | |
Madrid - Atocha Cercanias | 14:29 |
Madrid-Chamartin | 14:45 |
Villalba de Guadarrama | 15:26 |
El Escorial | 15:47 |
Avila | 16:48 |
Treinnummer | 17161 |
Regional | |
Overstappen | |
Avila | 17:59 |
Arévalo | 18:26 |
Medina del Campo | 18:45 |
Valladolid | 19:13 |
Venta de Baños | 19:38 |
Palencia | 19:48 |
Treinnummer | 18003 |
Media Distancia | |
Overstappen | |
Palencia | 20:18 |
Monzon de Campos | 20:30 |
El Carrión | 20:40 |
Amusco | 20:48 |
Piña | 20:50 |
Fromista | 20:55 |
Osorno | 21:00 |
Espinosa de Villagonzalo (apd) | 21:05 |
Herrera de Pisuerga | 21:12 |
Alar del Rey-San Quirce | 21:37 |
Mave | 21:47 |
Aguilar de Campoo | 21:57 |
Quintanilla de Las Torres | 22:05 |
Mataporquera | 22:10 |
Reinosa | 22:23 |
Bárcena | 22:28 |
Los Corrales de Buelna | 22:48 |
Torrelavega | 23:05 |
Renedo | 23:09 |
Maliaño | 23:20 |
Valdecilla | 23:29 |
Treinnummer | 18105 |
Regional Exprés. | |
Reistijd | 12:03 |
Zondag 1 september 2024 om 07:00
Utebo Calatayud Madrid-Puerta de Atocha Madrid - Atocha Cercanias Avila Valladolid-Universidad Valdecilla
Utebo | 16:16 |
Calatayud | 17:42 |
Treinnummer | 18753 |
Regional | |
Overstappen | |
Calatayud | 18:10 |
Madrid-Puerta de Atocha | 19:12 |
Treinnummer | 03162 |
AVE | |
Overstappen | |
Madrid - Atocha Cercanias | 21:30 |
Madrid-Chamartin | 21:45 |
Villalba de Guadarrama | 22:26 |
El Escorial | 22:55 |
Avila | 23:50 |
Treinnummer | 17113 |
Regional | |
Overstappen | |
Avila | 06:45 |
Medina del Campo | 07:33 |
Valladolid | 08:08 |
Valladolid-Universidad | 08:14 |
Treinnummer | 17201 |
Regional Exprés. | |
Overstappen | |
Valladolid-Universidad | 18:35 |
Cabezón del Pisuerga | 18:43 |
Corcos-Aguilarejo | 18:49 |
Cubillas de Santa Marta | 18:54 |
Dueñas | 19:00 |
Venta de Baños | 19:05 |
Palencia | 19:17 |
Monzon de Campos | 19:25 |
El Carrión | 19:27 |
Amusco | 19:32 |
Piña | 19:36 |
Fromista | 19:41 |
Osorno | 19:52 |
Espinosa de Villagonzalo (apd) | 19:58 |
Herrera de Pisuerga | 20:07 |
Alar del Rey-San Quirce | 20:13 |
Mave | 20:21 |
Aguilar de Campoo | 20:32 |
Quintanilla de Las Torres | 20:37 |
Mataporquera | 20:43 |
Reinosa | 20:59 |
Bárcena | 21:32 |
Los Corrales de Buelna | 21:46 |
Torrelavega | 22:00 |
Renedo | 22:10 |
Maliaño | 22:20 |
Valdecilla | 22:24 |
Treinnummer | 18105 |
Regional Exprés. | |
Reistijd | 30:08 |
Utebo Zaragoza-Delicias Madrid-Puerta de Atocha Madrid - Atocha Cercanias Avila Venta de Baños Valdecilla
Utebo | 11:26 |
Zaragoza-Delicias | 11:34 |
Treinnummer | 16020 |
Regional Exprés. | |
Overstappen | |
Zaragoza-Delicias | 11:45 |
Calatayud | 12:11 |
Guadalajara - Yebes | 12:51 |
Madrid-Puerta de Atocha | 13:17 |
Treinnummer | 06304 |
AVE | |
Overstappen | |
Madrid - Atocha Cercanias | 14:29 |
Madrid-Chamartin | 14:45 |
Villalba de Guadarrama | 15:26 |
El Escorial | 15:47 |
Avila | 16:48 |
Treinnummer | 17161 |
Regional | |
Overstappen | |
Avila | 17:59 |
Arévalo | 18:26 |
Medina del Campo | 18:45 |
Valladolid | 19:13 |
Venta de Baños | 19:37 |
Treinnummer | 18003 |
Media Distancia | |
Overstappen | |
Venta de Baños | 10:27 |
Palencia | 10:39 |
El Carrión | 10:48 |
Piña | 10:57 |
Fromista | 11:03 |
Osorno | 11:15 |
Espinosa de Villagonzalo (apd) | 11:21 |
Herrera de Pisuerga | 11:30 |
Alar del Rey-San Quirce | 11:36 |
Aguilar de Campoo | 11:53 |
Mataporquera | 12:02 |
Reinosa | 12:18 |
Bárcena | 12:48 |
Los Corrales de Buelna | 13:01 |
Torrelavega | 13:15 |
Renedo | 13:25 |
Maliaño | 13:35 |
Valdecilla | 13:39 |
Treinnummer | 18101 |
Regional Exprés. | |
Reistijd | 26:13 |
Maandag 2 september 2024 om 07:00
Utebo Calatayud Madrid-Puerta de Atocha Madrid - Atocha Cercanias Avila Valladolid-Universidad Valdecilla
Utebo | 16:16 |
Calatayud | 17:42 |
Treinnummer | 18753 |
Regional | |
Overstappen | |
Calatayud | 18:10 |
Madrid-Puerta de Atocha | 19:12 |
Treinnummer | 03162 |
AVE | |
Overstappen | |
Madrid - Atocha Cercanias | 21:31 |
Madrid-Chamartin | 21:47 |
Villalba de Guadarrama | 22:28 |
El Escorial | 22:55 |
Avila | 23:50 |
Treinnummer | 17113 |
Regional | |
Overstappen | |
Avila | 06:45 |
Medina del Campo | 07:33 |
Valladolid | 08:08 |
Valladolid-Universidad | 08:14 |
Treinnummer | 17201 |
Regional Exprés. | |
Overstappen | |
Valladolid-Universidad | 09:57 |
Cabezón del Pisuerga | 10:05 |
Corcos-Aguilarejo | 10:10 |
Cubillas de Santa Marta | 10:16 |
Dueñas | 10:21 |
Venta de Baños | 10:27 |
Palencia | 10:39 |
El Carrión | 10:48 |
Piña | 10:57 |
Fromista | 11:03 |
Osorno | 11:15 |
Espinosa de Villagonzalo (apd) | 11:21 |
Herrera de Pisuerga | 11:30 |
Alar del Rey-San Quirce | 11:36 |
Aguilar de Campoo | 11:53 |
Mataporquera | 12:02 |
Reinosa | 12:18 |
Bárcena | 12:48 |
Los Corrales de Buelna | 13:01 |
Torrelavega | 13:15 |
Renedo | 13:25 |
Maliaño | 13:35 |
Valdecilla | 13:39 |
Treinnummer | 18101 |
Regional Exprés. | |
Reistijd | 21:23 |
Dinsdag 3 september 2024 om 07:00
Utebo Calatayud Madrid-Puerta de Atocha Madrid - Atocha Cercanias Avila Valladolid-Universidad Valdecilla
Utebo | 16:16 |
Calatayud | 17:42 |
Treinnummer | 18753 |
Regional | |
Overstappen | |
Calatayud | 18:10 |
Madrid-Puerta de Atocha | 19:12 |
Treinnummer | 03162 |
AVE | |
Overstappen | |
Madrid - Atocha Cercanias | 21:31 |
Madrid-Chamartin | 21:47 |
Villalba de Guadarrama | 22:28 |
El Escorial | 22:55 |
Avila | 23:50 |
Treinnummer | 17113 |
Regional | |
Overstappen | |
Avila | 06:45 |
Medina del Campo | 07:33 |
Valladolid | 08:08 |
Valladolid-Universidad | 08:14 |
Treinnummer | 17201 |
Regional Exprés. | |
Overstappen | |
Valladolid-Universidad | 09:57 |
Cabezón del Pisuerga | 10:05 |
Corcos-Aguilarejo | 10:10 |
Cubillas de Santa Marta | 10:16 |
Dueñas | 10:21 |
Venta de Baños | 10:27 |
Palencia | 10:39 |
El Carrión | 10:48 |
Piña | 10:57 |
Fromista | 11:03 |
Osorno | 11:15 |
Espinosa de Villagonzalo (apd) | 11:21 |
Herrera de Pisuerga | 11:30 |
Alar del Rey-San Quirce | 11:36 |
Aguilar de Campoo | 11:53 |
Mataporquera | 12:02 |
Reinosa | 12:18 |
Bárcena | 12:48 |
Los Corrales de Buelna | 13:01 |
Las Caldas de Besaya | 13:07 |
Torrelavega | 13:15 |
Renedo | 13:25 |
Maliaño | 13:35 |
Valdecilla | 13:39 |
Treinnummer | 18101 |
Regional Exprés. | |
Reistijd | 21:23 |