Vilajuïga naar Brañuelas Dienstregeling
Maandag 9 september 2024 om 07:00
Vilajuiga Barcelona-Sants Astorga Brañuelas
Vilajuiga | 19:20 |
Figueres | 19:29 |
Flaçà | 19:52 |
Girona | 20:09 |
Sils | 20:29 |
Macanet-Massanes | 20:35 |
Sant Celoni | 20:52 |
Granollers Centre | 21:08 |
Barcelona-Sant Andreu Comtal | 21:25 |
Barcelona-Clot-Arago | 21:30 |
Barcelona-Passeig de Gracia | 21:35 |
Barcelona-Sants | 21:40 |
Treinnummer | 15820 |
Regional | |
Overstappen | |
Barcelona-Sants | 09:05 |
Camp Tarragona | 09:41 |
Lleida | 10:13 |
Zaragoza-Delicias | 11:06 |
Tudela de Navarra | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:11 |
Tafalla | 12:38 |
Pamplona/Iruña | 13:08 |
Vitoria/gasteiz | 14:03 |
Miranda de Ebro | 14:26 |
Burgos-Rosa Manzano | 15:35 |
Palencia | 16:12 |
León | 16:57 |
Astorga | 17:36 |
Treinnummer | 00626 |
Alvia | |
Overstappen | |
Astorga | 20:23 |
Vega-Magaz | 20:32 |
Brañuelas | 20:44 |
Treinnummer | 37179 |
Media Distancia | |
Reistijd | 25:24 |
Vilajuiga Girona Zaragoza-Delicias Bembibre Brañuelas
Vilajuiga | 07:20 |
Figueres | 07:29 |
Flaçà | 07:52 |
Girona | 08:08 |
Treinnummer | 15804 |
Regional | |
Overstappen | |
Girona | 08:11 |
Barcelona-Sants | 09:00 |
Zaragoza-Delicias | 10:23 |
Treinnummer | 03092 |
AVE | |
Overstappen | |
Zaragoza-Delicias | 11:06 |
Tudela de Navarra | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:11 |
Tafalla | 12:38 |
Pamplona/Iruña | 13:08 |
Vitoria/gasteiz | 14:03 |
Miranda de Ebro | 14:26 |
Burgos-Rosa Manzano | 15:35 |
Palencia | 16:12 |
León | 16:57 |
Astorga | 17:37 |
Bembibre | 18:19 |
Treinnummer | 00626 |
Alvia | |
Overstappen | |
Bembibre | 18:37 |
Brañuelas | 19:12 |
Treinnummer | 12604 |
Regional Exprés. | |
Reistijd | 11:52 |
Vilajuiga Llanca Barcelona-Sants Bembibre Brañuelas
Vilajuiga | 19:35 |
Llanca | 19:41 |
Treinnummer | 15839 |
Regional | |
Overstappen | |
Llanca | 20:32 |
Figueres | 20:46 |
Flaçà | 21:05 |
Girona | 21:19 |
Sant Celoni | 21:53 |
Barcelona-Clot-Arago | 22:30 |
Barcelona-Passeig de Gracia | 22:35 |
Barcelona-Sants | 22:40 |
Treinnummer | 15904 |
Media Distancia | |
Overstappen | |
Barcelona-Sants | 09:05 |
Camp Tarragona | 09:41 |
Lleida | 10:13 |
Zaragoza-Delicias | 11:06 |
Tudela de Navarra | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:11 |
Tafalla | 12:38 |
Pamplona/Iruña | 13:08 |
Vitoria/gasteiz | 14:03 |
Miranda de Ebro | 14:26 |
Burgos-Rosa Manzano | 15:35 |
Palencia | 16:12 |
León | 16:57 |
Astorga | 17:37 |
Bembibre | 18:19 |
Treinnummer | 00626 |
Alvia | |
Overstappen | |
Bembibre | 18:37 |
Brañuelas | 19:12 |
Treinnummer | 12604 |
Regional Exprés. | |
Reistijd | 23:37 |
Dinsdag 10 september 2024 om 07:00
Vilajuiga Barcelona-Sants Astorga Brañuelas
Vilajuiga | 19:20 |
Figueres | 19:29 |
Flaçà | 19:52 |
Girona | 20:09 |
Sils | 20:29 |
Macanet-Massanes | 20:35 |
Sant Celoni | 20:52 |
Granollers Centre | 21:08 |
Barcelona-Sant Andreu Comtal | 21:25 |
Barcelona-Clot-Arago | 21:30 |
Barcelona-Passeig de Gracia | 21:35 |
Barcelona-Sants | 21:40 |
Treinnummer | 15820 |
Regional | |
Overstappen | |
Barcelona-Sants | 09:05 |
Camp Tarragona | 09:41 |
Lleida | 10:13 |
Zaragoza-Delicias | 11:06 |
Tudela de Navarra | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:11 |
Tafalla | 12:38 |
Pamplona/Iruña | 13:08 |
Vitoria/gasteiz | 14:03 |
Miranda de Ebro | 14:26 |
Burgos-Rosa Manzano | 15:35 |
Palencia | 16:12 |
León | 16:57 |
Astorga | 17:36 |
Treinnummer | 00622 |
Alvia | |
Overstappen | |
Astorga | 20:23 |
Vega-Magaz | 20:32 |
Brañuelas | 20:44 |
Treinnummer | 37179 |
Media Distancia | |
Reistijd | 25:24 |
Vilajuiga Girona Zaragoza-Delicias Bembibre Brañuelas
Vilajuiga | 07:20 |
Figueres | 07:29 |
Flaçà | 07:52 |
Girona | 08:08 |
Treinnummer | 15804 |
Regional | |
Overstappen | |
Girona | 08:11 |
Barcelona-Sants | 09:00 |
Zaragoza-Delicias | 10:23 |
Treinnummer | 03092 |
AVE | |
Overstappen | |
Zaragoza-Delicias | 11:06 |
Tudela de Navarra | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:11 |
Tafalla | 12:38 |
Pamplona/Iruña | 13:08 |
Vitoria/gasteiz | 14:03 |
Miranda de Ebro | 14:26 |
Burgos-Rosa Manzano | 15:35 |
Palencia | 16:12 |
León | 16:57 |
Astorga | 17:37 |
Bembibre | 18:19 |
Treinnummer | 00626 |
Alvia | |
Overstappen | |
Bembibre | 18:37 |
Brañuelas | 19:12 |
Treinnummer | 12604 |
Regional Exprés. | |
Reistijd | 11:52 |
Vilajuiga Llanca Barcelona-Sants Bembibre Brañuelas
Vilajuiga | 19:35 |
Llanca | 19:41 |
Treinnummer | 15839 |
Regional | |
Overstappen | |
Llanca | 20:32 |
Figueres | 20:46 |
Flaçà | 21:05 |
Girona | 21:19 |
Sant Celoni | 21:53 |
Barcelona-Clot-Arago | 22:30 |
Barcelona-Passeig de Gracia | 22:35 |
Barcelona-Sants | 22:40 |
Treinnummer | 15904 |
Media Distancia | |
Overstappen | |
Barcelona-Sants | 09:05 |
Camp Tarragona | 09:41 |
Lleida | 10:13 |
Zaragoza-Delicias | 11:06 |
Tudela de Navarra | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:11 |
Tafalla | 12:38 |
Pamplona/Iruña | 13:08 |
Vitoria/gasteiz | 14:03 |
Miranda de Ebro | 14:26 |
Burgos-Rosa Manzano | 15:35 |
Palencia | 16:12 |
León | 16:57 |
Astorga | 17:37 |
Bembibre | 18:19 |
Treinnummer | 00622 |
Alvia | |
Overstappen | |
Bembibre | 18:37 |
Brañuelas | 19:12 |
Treinnummer | 12604 |
Regional Exprés. | |
Reistijd | 23:37 |
Woensdag 11 september 2024 om 07:00
Vilajuiga Barcelona-Sants Bembibre Brañuelas
Vilajuiga | 20:00 |
Figueres | 20:09 |
Flaçà | 20:32 |
Girona | 20:49 |
Sils | 21:09 |
Macanet-Massanes | 21:15 |
Sant Celoni | 21:32 |
Granollers Centre | 21:48 |
Barcelona-Sant Andreu Comtal | 22:05 |
Barcelona-Clot-Arago | 22:10 |
Barcelona-Passeig de Gracia | 22:15 |
Barcelona-Sants | 22:20 |
Treinnummer | 15850 |
Regional | |
Overstappen | |
Barcelona-Sants | 09:05 |
Camp Tarragona | 09:41 |
Lleida | 10:13 |
Zaragoza-Delicias | 11:06 |
Tudela de Navarra | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:11 |
Tafalla | 12:38 |
Pamplona/Iruña | 13:08 |
Vitoria/gasteiz | 14:03 |
Miranda de Ebro | 14:26 |
Burgos-Rosa Manzano | 15:35 |
Palencia | 16:12 |
León | 16:57 |
Astorga | 17:37 |
Bembibre | 18:19 |
Treinnummer | 00626 |
Alvia | |
Overstappen | |
Bembibre | 18:37 |
Brañuelas | 19:12 |
Treinnummer | 12604 |
Regional Exprés. | |
Reistijd | 23:12 |
Donderdag 12 september 2024 om 07:00
Vilajuiga Barcelona-Sants Astorga Brañuelas
Vilajuiga | 19:20 |
Figueres | 19:29 |
Flaçà | 19:52 |
Girona | 20:09 |
Sils | 20:29 |
Macanet-Massanes | 20:35 |
Sant Celoni | 20:52 |
Granollers Centre | 21:08 |
Barcelona-Sant Andreu Comtal | 21:25 |
Barcelona-Clot-Arago | 21:30 |
Barcelona-Passeig de Gracia | 21:35 |
Barcelona-Sants | 21:40 |
Treinnummer | 15820 |
Regional | |
Overstappen | |
Barcelona-Sants | 09:05 |
Camp Tarragona | 09:41 |
Lleida | 10:13 |
Zaragoza-Delicias | 11:06 |
Tudela de Navarra | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:11 |
Tafalla | 12:38 |
Pamplona/Iruña | 13:08 |
Vitoria/gasteiz | 14:03 |
Miranda de Ebro | 14:26 |
Burgos-Rosa Manzano | 15:35 |
Palencia | 16:12 |
León | 16:57 |
Astorga | 17:36 |
Treinnummer | 00622 |
Alvia | |
Overstappen | |
Astorga | 18:59 |
Brañuelas | 19:29 |
Treinnummer | 12603 |
Regional Exprés. | |
Reistijd | 24:09 |
Vilajuiga Girona Zaragoza-Delicias Bembibre Brañuelas
Vilajuiga | 07:20 |
Figueres | 07:29 |
Flaçà | 07:52 |
Girona | 08:08 |
Treinnummer | 15804 |
Regional | |
Overstappen | |
Girona | 08:11 |
Barcelona-Sants | 09:00 |
Zaragoza-Delicias | 10:23 |
Treinnummer | 03092 |
AVE | |
Overstappen | |
Zaragoza-Delicias | 11:06 |
Tudela de Navarra | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:11 |
Tafalla | 12:38 |
Pamplona/Iruña | 13:08 |
Vitoria/gasteiz | 14:03 |
Miranda de Ebro | 14:26 |
Burgos-Rosa Manzano | 15:35 |
Palencia | 16:12 |
León | 16:57 |
Astorga | 17:37 |
Bembibre | 18:19 |
Treinnummer | 00626 |
Alvia | |
Overstappen | |
Bembibre | 18:37 |
Brañuelas | 19:12 |
Treinnummer | 12604 |
Regional Exprés. | |
Reistijd | 11:52 |
Vrijdag 13 september 2024 om 07:00
Vilajuiga Girona Zaragoza-Delicias Bembibre Brañuelas
Vilajuiga | 07:20 |
Figueres | 07:29 |
Flaçà | 07:52 |
Girona | 08:08 |
Treinnummer | 15804 |
Regional | |
Overstappen | |
Girona | 08:11 |
Barcelona-Sants | 09:00 |
Zaragoza-Delicias | 10:23 |
Treinnummer | 03092 |
AVE | |
Overstappen | |
Zaragoza-Delicias | 11:06 |
Tudela de Navarra | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:11 |
Tafalla | 12:38 |
Pamplona/Iruña | 13:08 |
Vitoria/gasteiz | 14:03 |
Miranda de Ebro | 14:26 |
Burgos-Rosa Manzano | 15:35 |
Palencia | 16:12 |
León | 16:57 |
Astorga | 17:37 |
Bembibre | 18:19 |
Treinnummer | 00622 |
Alvia | |
Overstappen | |
Bembibre | 18:37 |
Brañuelas | 19:12 |
Treinnummer | 12604 |
Regional Exprés. | |
Reistijd | 11:52 |
Zaterdag 14 september 2024 om 07:00
Vilajuiga Barcelona-Sants Astorga Brañuelas
Vilajuiga | 20:00 |
Figueres | 20:09 |
Flaçà | 20:32 |
Girona | 20:49 |
Sils | 21:09 |
Macanet-Massanes | 21:15 |
Sant Celoni | 21:32 |
Granollers Centre | 21:48 |
Barcelona-Sant Andreu Comtal | 22:05 |
Barcelona-Clot-Arago | 22:10 |
Barcelona-Passeig de Gracia | 22:15 |
Barcelona-Sants | 22:20 |
Treinnummer | 15850 |
Regional | |
Overstappen | |
Barcelona-Sants | 09:05 |
Camp Tarragona | 09:41 |
Lleida | 10:13 |
Zaragoza-Delicias | 11:06 |
Tudela de Navarra | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:11 |
Tafalla | 12:38 |
Pamplona/Iruña | 13:08 |
Vitoria/gasteiz | 14:03 |
Miranda de Ebro | 14:26 |
Burgos-Rosa Manzano | 15:35 |
Palencia | 16:12 |
León | 16:57 |
Astorga | 17:36 |
Treinnummer | 00622 |
Alvia | |
Overstappen | |
Astorga | 20:23 |
Vega-Magaz | 20:32 |
Brañuelas | 20:44 |
Treinnummer | 04179 |
Intercity | |
Reistijd | 24:44 |
Vilajuiga Barcelona-Sants Valencia Joaquin Sorolla León Brañuelas
Vilajuiga | 14:50 |
Figueres | 14:59 |
Flaçà | 15:22 |
Girona | 15:39 |
Sils | 15:59 |
Macanet-Massanes | 16:05 |
Sant Celoni | 16:22 |
Granollers Centre | 16:38 |
Barcelona-Sant Andreu Comtal | 16:55 |
Barcelona-Clot-Arago | 17:00 |
Barcelona-Passeig de Gracia | 17:05 |
Barcelona-Sants | 17:10 |
Treinnummer | 15812 |
Regional | |
Overstappen | |
Barcelona-Sants | 18:15 |
Camp Tarragona | 18:51 |
Castelló | 20:19 |
Valencia Joaquin Sorolla | 21:07 |
Treinnummer | 01181 |
Euromed | |
Overstappen | |
Valencia Joaquin Sorolla | 07:42 |
Madrid-Chamartin | 09:56 |
Valladolid | 10:56 |
Palencia | 11:21 |
León | 11:59 |
Treinnummer | 05071 |
AVE | |
Overstappen | |
León | 12:30 |
Astorga | 13:23 |
Brañuelas | 13:47 |
Treinnummer | 12601 |
Regional Exprés. | |
Reistijd | 22:57 |
Vilajuiga Girona Zaragoza-Delicias Bembibre Brañuelas
Vilajuiga | 07:20 |
Figueres | 07:29 |
Flaçà | 07:52 |
Girona | 08:08 |
Treinnummer | 15804 |
Regional | |
Overstappen | |
Girona | 08:11 |
Barcelona-Sants | 09:00 |
Zaragoza-Delicias | 10:23 |
Treinnummer | 03092 |
AVE | |
Overstappen | |
Zaragoza-Delicias | 11:06 |
Tudela de Navarra | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:11 |
Tafalla | 12:38 |
Pamplona/Iruña | 13:08 |
Vitoria/gasteiz | 14:03 |
Miranda de Ebro | 14:26 |
Burgos-Rosa Manzano | 15:35 |
Palencia | 16:12 |
León | 16:57 |
Astorga | 17:37 |
Bembibre | 18:19 |
Treinnummer | 00626 |
Alvia | |
Overstappen | |
Bembibre | 18:37 |
Brañuelas | 19:12 |
Treinnummer | 12604 |
Regional Exprés. | |
Reistijd | 11:52 |
Zondag 15 september 2024 om 07:00
Vilajuiga Llanca Barcelona-Sants Astorga Brañuelas
Vilajuiga | 17:35 |
Llanca | 17:41 |
Treinnummer | 15837 |
Regional | |
Overstappen | |
Llanca | 18:02 |
Figueres | 18:16 |
Flaçà | 18:35 |
Girona | 18:49 |
Sant Celoni | 19:23 |
Barcelona-Clot-Arago | 20:00 |
Barcelona-Passeig de Gracia | 20:05 |
Barcelona-Sants | 20:10 |
Treinnummer | 15918 |
Media Distancia | |
Overstappen | |
Barcelona-Sants | 09:05 |
Camp Tarragona | 09:41 |
Lleida | 10:13 |
Zaragoza-Delicias | 11:06 |
Tudela de Navarra | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:11 |
Tafalla | 12:38 |
Pamplona/Iruña | 13:08 |
Vitoria/gasteiz | 14:03 |
Miranda de Ebro | 14:26 |
Burgos-Rosa Manzano | 15:35 |
Palencia | 16:12 |
León | 16:57 |
Astorga | 17:36 |
Treinnummer | 00626 |
Alvia | |
Overstappen | |
Astorga | 20:23 |
Vega-Magaz | 20:32 |
Brañuelas | 20:44 |
Treinnummer | 37179 |
Media Distancia | |
Reistijd | 27:09 |
Vilajuiga Barcelona-Sants Valencia Joaquin Sorolla Valladolid León Brañuelas
Vilajuiga | 08:50 |
Figueres | 08:59 |
Flaçà | 09:22 |
Girona | 09:39 |
Sils | 09:59 |
Macanet-Massanes | 10:05 |
Sant Celoni | 10:22 |
Granollers Centre | 10:38 |
Barcelona-Sant Andreu Comtal | 10:55 |
Barcelona-Clot-Arago | 11:00 |
Barcelona-Passeig de Gracia | 11:05 |
Barcelona-Sants | 11:10 |
Treinnummer | 15806 |
Regional | |
Overstappen | |
Barcelona-Sants | 13:00 |
Tarragona | 14:02 |
CAMBRILS | 14:21 |
Laldea-Amposta-Tortosa | 14:45 |
Vinaròs | 15:00 |
Benicarló-Peñíscola | 15:06 |
Orpesa | 15:34 |
Benicàssim | 15:41 |
Castelló | 15:53 |
Sagunt/sagunto | 16:22 |
Valencia Joaquin Sorolla | 17:07 |
Treinnummer | 01131 |
Intercity | |
Overstappen | |
Valencia Joaquin Sorolla | 17:42 |
Madrid-Chamartin | 19:53 |
Valladolid | 20:47 |
Treinnummer | 05171 |
AVE | |
Overstappen | |
Valladolid | 21:27 |
Palencia | 21:52 |
León | 22:28 |
Treinnummer | 05183 |
AVE | |
Overstappen | |
León | 07:09 |
Astorga | 07:58 |
Brañuelas | 08:21 |
Treinnummer | 12613 |
Regional Exprés. | |
Reistijd | 23:31 |
Vilajuiga Llanca Barcelona-Sants Valencia Joaquin Sorolla León Brañuelas
Vilajuiga | 15:05 |
Llanca | 15:11 |
Treinnummer | 15847 |
Regional | |
Overstappen | |
Llanca | 15:32 |
Figueres | 15:46 |
Flaçà | 16:05 |
Girona | 16:19 |
Sant Celoni | 16:53 |
Barcelona-Clot-Arago | 17:30 |
Barcelona-Passeig de Gracia | 17:35 |
Barcelona-Sants | 17:40 |
Treinnummer | 15072 |
Media Distancia | |
Overstappen | |
Barcelona-Sants | 18:15 |
Camp Tarragona | 18:51 |
Castelló | 20:19 |
Valencia Joaquin Sorolla | 21:07 |
Treinnummer | 01181 |
Euromed | |
Overstappen | |
Valencia Joaquin Sorolla | 07:42 |
Madrid-Chamartin | 09:56 |
Valladolid | 10:56 |
Palencia | 11:21 |
León | 11:59 |
Treinnummer | 05071 |
AVE | |
Overstappen | |
León | 12:30 |
Astorga | 13:23 |
Brañuelas | 13:47 |
Treinnummer | 12601 |
Regional Exprés. | |
Reistijd | 22:42 |