Vila-Seca naar Hernani-Centro Dienstregeling
Dinsdag 2 juli 2024 om 07:00
Vila-Seca La Plana-Picamoixons Lleida Vitoria/gasteiz Hernani-Centro
Vila-Seca | 08:07 |
Reus | 08:15 |
La Plana-Picamoixons | 08:37 |
Treinnummer | 15405 |
Regional | |
Overstappen | |
La Plana-Picamoixons | 08:58 |
La Riba | 09:02 |
Vilaverd | 09:05 |
Montblanc | 09:11 |
Lespluga de Francoli | 09:17 |
Vimbodi I Poblet | 09:22 |
Vinaixa | 09:30 |
Les Borges Blanques | 09:42 |
Juneda | 09:47 |
Lleida | 10:00 |
Treinnummer | 15151 |
Regional | |
Overstappen | |
Lleida | 10:13 |
Zaragoza-Delicias | 11:06 |
Tudela de Navarra | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:11 |
Tafalla | 12:38 |
Pamplona/Iruña | 13:08 |
Vitoria/gasteiz | 14:01 |
Treinnummer | 00626 |
Alvia | |
Overstappen | |
Vitoria/gasteiz | 14:50 |
Alegría de Álava-Dulantzi | 14:58 |
Salvatierra/agurain | 15:05 |
Araia | 15:10 |
Altsasu/Alsasua-Estación | 15:19 |
Legazpi | 15:40 |
Zumarraga | 15:45 |
Beasain | 16:00 |
Ordizia/ordicia | 16:03 |
Tolosa | 16:15 |
Villabona-Zizurkil | 16:21 |
Andoain-Centro | 16:26 |
Hernani-Centro | 16:35 |
Treinnummer | 18061 |
Media Distancia | |
Reistijd | 8:28 |
Vila-Seca Zaragoza Portillo Tudela de Navarra Zumarraga Hernani-Centro
Vila-Seca | 10:19 |
Reus | 10:28 |
Mora La Nova | 11:14 |
Flix | 11:37 |
Riba-Roja Debre | 11:45 |
Faio-La Pobla de Massaluca (fayon) | 11:57 |
Caspe | 12:30 |
La Puebla de Hijar | 13:10 |
Zaragoza Goya | 14:00 |
Zaragoza Portillo | 14:02 |
Treinnummer | 17501 |
Regional Exprés. | |
Overstappen | |
Zaragoza Portillo | 14:36 |
Zaragoza-Delicias | 14:43 |
Tudela de Navarra | 15:39 |
Treinnummer | 18073 |
Regional Exprés. | |
Overstappen | |
Tudela de Navarra | 17:20 |
Castejon de Ebro | 17:33 |
Tafalla | 18:06 |
Pamplona/Iruña | 18:46 |
Altsasu/Alsasua-Estación | 19:17 |
Zumarraga | 19:50 |
Treinnummer | 00530 |
Alvia | |
Overstappen | |
Zumarraga | 09:44 |
Beasain | 09:58 |
Ordizia/ordicia | 10:01 |
Tolosa | 10:13 |
Villabona-Zizurkil | 10:20 |
Andoain-Centro | 10:25 |
Hernani-Centro | 10:34 |
Treinnummer | 16001 |
Regional Exprés. | |
Reistijd | 24:15 |
Woensdag 3 juli 2024 om 07:00
Vila-Seca La Plana-Picamoixons Lleida Vitoria/gasteiz Hernani-Centro
Vila-Seca | 08:07 |
Reus | 08:15 |
La Plana-Picamoixons | 08:37 |
Treinnummer | 15405 |
Regional | |
Overstappen | |
La Plana-Picamoixons | 08:58 |
La Riba | 09:02 |
Vilaverd | 09:05 |
Montblanc | 09:11 |
Lespluga de Francoli | 09:17 |
Vimbodi I Poblet | 09:22 |
Vinaixa | 09:30 |
Les Borges Blanques | 09:42 |
Juneda | 09:47 |
Lleida | 10:00 |
Treinnummer | 15151 |
Regional | |
Overstappen | |
Lleida | 10:13 |
Zaragoza-Delicias | 11:06 |
Tudela de Navarra | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:11 |
Tafalla | 12:38 |
Pamplona/Iruña | 13:08 |
Vitoria/gasteiz | 14:01 |
Treinnummer | 00632 |
Alvia | |
Overstappen | |
Vitoria/gasteiz | 14:50 |
Alegría de Álava-Dulantzi | 14:58 |
Salvatierra/agurain | 15:05 |
Araia | 15:10 |
Altsasu/Alsasua-Estación | 15:19 |
Legazpi | 15:40 |
Zumarraga | 15:45 |
Beasain | 16:00 |
Ordizia/ordicia | 16:03 |
Tolosa | 16:15 |
Villabona-Zizurkil | 16:21 |
Andoain-Centro | 16:26 |
Hernani-Centro | 16:35 |
Treinnummer | 18061 |
Media Distancia | |
Reistijd | 8:28 |
Vila-Seca Zaragoza Portillo Tudela de Navarra Zumarraga Hernani-Centro
Vila-Seca | 10:19 |
Reus | 10:28 |
Mora La Nova | 11:14 |
Flix | 11:37 |
Riba-Roja Debre | 11:45 |
Faio-La Pobla de Massaluca (fayon) | 11:57 |
Caspe | 12:30 |
La Puebla de Hijar | 13:10 |
Zaragoza Goya | 14:00 |
Zaragoza Portillo | 14:02 |
Treinnummer | 17501 |
Regional Exprés. | |
Overstappen | |
Zaragoza Portillo | 14:36 |
Zaragoza-Delicias | 14:43 |
Tudela de Navarra | 15:39 |
Treinnummer | 18073 |
Regional Exprés. | |
Overstappen | |
Tudela de Navarra | 17:20 |
Castejon de Ebro | 17:33 |
Tafalla | 18:06 |
Pamplona/Iruña | 18:46 |
Altsasu/Alsasua-Estación | 19:17 |
Zumarraga | 19:50 |
Treinnummer | 00530 |
Alvia | |
Overstappen | |
Zumarraga | 09:44 |
Beasain | 09:58 |
Ordizia/ordicia | 10:01 |
Tolosa | 10:13 |
Villabona-Zizurkil | 10:20 |
Andoain-Centro | 10:25 |
Hernani-Centro | 10:34 |
Treinnummer | 16001 |
Regional Exprés. | |
Reistijd | 24:15 |
Donderdag 4 juli 2024 om 07:00
Vila-Seca La Plana-Picamoixons Lleida Vitoria/gasteiz Hernani-Centro
Vila-Seca | 08:07 |
Reus | 08:15 |
La Plana-Picamoixons | 08:37 |
Treinnummer | 15405 |
Regional | |
Overstappen | |
La Plana-Picamoixons | 08:58 |
La Riba | 09:02 |
Vilaverd | 09:05 |
Montblanc | 09:11 |
Lespluga de Francoli | 09:17 |
Vimbodi I Poblet | 09:22 |
Vinaixa | 09:30 |
Les Borges Blanques | 09:42 |
Juneda | 09:47 |
Lleida | 10:00 |
Treinnummer | 15151 |
Regional | |
Overstappen | |
Lleida | 10:13 |
Zaragoza-Delicias | 11:06 |
Tudela de Navarra | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:11 |
Tafalla | 12:38 |
Pamplona/Iruña | 13:08 |
Vitoria/gasteiz | 14:01 |
Treinnummer | 00632 |
Alvia | |
Overstappen | |
Vitoria/gasteiz | 14:50 |
Alegría de Álava-Dulantzi | 14:58 |
Salvatierra/agurain | 15:05 |
Araia | 15:10 |
Altsasu/Alsasua-Estación | 15:19 |
Legazpi | 15:40 |
Zumarraga | 15:45 |
Beasain | 16:00 |
Ordizia/ordicia | 16:03 |
Tolosa | 16:15 |
Villabona-Zizurkil | 16:21 |
Andoain-Centro | 16:26 |
Hernani-Centro | 16:35 |
Treinnummer | 18061 |
Media Distancia | |
Reistijd | 8:28 |
Vila-Seca Zaragoza Portillo Castejon de Ebro Zumarraga Hernani-Centro
Vila-Seca | 10:19 |
Reus | 10:28 |
Mora La Nova | 11:14 |
Flix | 11:37 |
Riba-Roja Debre | 11:45 |
Faio-La Pobla de Massaluca (fayon) | 11:57 |
Caspe | 12:30 |
La Puebla de Hijar | 13:10 |
Zaragoza Goya | 14:00 |
Zaragoza Portillo | 14:02 |
Treinnummer | 17501 |
Regional Exprés. | |
Overstappen | |
Zaragoza Portillo | 14:36 |
Zaragoza-Delicias | 14:43 |
Castejon de Ebro | 15:50 |
Treinnummer | 18073 |
Regional Exprés. | |
Overstappen | |
Castejon de Ebro | 17:33 |
Tafalla | 18:06 |
Pamplona/Iruña | 18:46 |
Altsasu/Alsasua-Estación | 19:17 |
Zumarraga | 19:50 |
Treinnummer | 00530 |
Alvia | |
Overstappen | |
Zumarraga | 09:44 |
Beasain | 09:58 |
Ordizia/ordicia | 10:01 |
Tolosa | 10:13 |
Villabona-Zizurkil | 10:20 |
Andoain-Centro | 10:25 |
Hernani-Centro | 10:34 |
Treinnummer | 16001 |
Regional Exprés. | |
Reistijd | 24:15 |
Vrijdag 5 juli 2024 om 07:00
Vila-Seca La Plana-Picamoixons Lleida Vitoria/gasteiz Hernani-Centro
Vila-Seca | 08:07 |
Reus | 08:15 |
La Plana-Picamoixons | 08:37 |
Treinnummer | 15405 |
Regional | |
Overstappen | |
La Plana-Picamoixons | 08:58 |
La Riba | 09:02 |
Vilaverd | 09:05 |
Montblanc | 09:11 |
Lespluga de Francoli | 09:17 |
Vimbodi I Poblet | 09:22 |
Vinaixa | 09:30 |
Les Borges Blanques | 09:42 |
Juneda | 09:47 |
Lleida | 10:00 |
Treinnummer | 15151 |
Regional | |
Overstappen | |
Lleida | 10:13 |
Zaragoza-Delicias | 11:06 |
Tudela de Navarra | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:11 |
Tafalla | 12:38 |
Pamplona/Iruña | 13:08 |
Vitoria/gasteiz | 14:01 |
Treinnummer | 00622 |
Alvia | |
Overstappen | |
Vitoria/gasteiz | 14:50 |
Alegría de Álava-Dulantzi | 14:58 |
Salvatierra/agurain | 15:05 |
Araia | 15:10 |
Altsasu/Alsasua-Estación | 15:19 |
Legazpi | 15:40 |
Zumarraga | 15:45 |
Beasain | 16:00 |
Ordizia/ordicia | 16:03 |
Tolosa | 16:15 |
Villabona-Zizurkil | 16:21 |
Andoain-Centro | 16:26 |
Hernani-Centro | 16:35 |
Treinnummer | 18061 |
Media Distancia | |
Reistijd | 8:28 |
Vila-Seca Zaragoza Portillo Castejon de Ebro Zumarraga Hernani-Centro
Vila-Seca | 10:19 |
Reus | 10:28 |
Mora La Nova | 11:14 |
Flix | 11:37 |
Riba-Roja Debre | 11:45 |
Faio-La Pobla de Massaluca (fayon) | 11:57 |
Caspe | 12:30 |
La Puebla de Hijar | 13:10 |
Zaragoza Goya | 14:00 |
Zaragoza Portillo | 14:02 |
Treinnummer | 17501 |
Regional Exprés. | |
Overstappen | |
Zaragoza Portillo | 14:36 |
Zaragoza-Delicias | 14:43 |
Castejon de Ebro | 15:50 |
Treinnummer | 18073 |
Regional Exprés. | |
Overstappen | |
Castejon de Ebro | 17:33 |
Tafalla | 18:06 |
Pamplona/Iruña | 18:46 |
Altsasu/Alsasua-Estación | 19:17 |
Zumarraga | 19:50 |
Treinnummer | 00530 |
Alvia | |
Overstappen | |
Zumarraga | 09:44 |
Beasain | 09:58 |
Ordizia/ordicia | 10:01 |
Tolosa | 10:13 |
Villabona-Zizurkil | 10:20 |
Andoain-Centro | 10:25 |
Hernani-Centro | 10:34 |
Treinnummer | 16001 |
Regional Exprés. | |
Reistijd | 24:15 |
Zaterdag 6 juli 2024 om 07:00
Vila-Seca La Plana-Picamoixons Lleida Vitoria/gasteiz Hernani-Centro
Vila-Seca | 08:07 |
Reus | 08:15 |
La Plana-Picamoixons | 08:37 |
Treinnummer | 15405 |
Regional | |
Overstappen | |
La Plana-Picamoixons | 08:58 |
La Riba | 09:02 |
Vilaverd | 09:05 |
Montblanc | 09:11 |
Lespluga de Francoli | 09:17 |
Vimbodi I Poblet | 09:22 |
Vinaixa | 09:30 |
Les Borges Blanques | 09:42 |
Juneda | 09:47 |
Lleida | 10:00 |
Treinnummer | 15151 |
Regional | |
Overstappen | |
Lleida | 10:13 |
Zaragoza-Delicias | 11:06 |
Tudela de Navarra | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:11 |
Tafalla | 12:38 |
Pamplona/Iruña | 13:08 |
Vitoria/gasteiz | 14:01 |
Treinnummer | 00626 |
Alvia | |
Overstappen | |
Vitoria/gasteiz | 14:50 |
Alegría de Álava-Dulantzi | 14:58 |
Salvatierra/agurain | 15:05 |
Araia | 15:10 |
Altsasu/Alsasua-Estación | 15:19 |
Legazpi | 15:40 |
Zumarraga | 15:45 |
Beasain | 16:00 |
Ordizia/ordicia | 16:03 |
Tolosa | 16:15 |
Villabona-Zizurkil | 16:21 |
Andoain-Centro | 16:26 |
Hernani-Centro | 16:35 |
Treinnummer | 18061 |
Media Distancia | |
Reistijd | 8:28 |
Zondag 7 juli 2024 om 07:00
Vila-Seca Lleida San Sebastian/donostia Hernani-Centro
Vila-Seca | 13:25 |
Reus | 13:34 |
La Selva del Camp | 13:43 |
Alcover | 13:52 |
La Plana-Picamoixons | 13:58 |
Vilaverd | 14:05 |
Montblanc | 14:11 |
Lleida | 14:58 |
Treinnummer | 15043 |
Regional Exprés. | |
Overstappen | |
Lleida | 15:42 |
Zaragoza-Delicias | 16:36 |
Tudela de Navarra | 17:20 |
Castejon de Ebro | 17:33 |
Tafalla | 18:06 |
Pamplona/Iruña | 18:46 |
Altsasu/Alsasua-Estación | 19:17 |
Zumarraga | 19:52 |
San Sebastian/donostia | 20:53 |
Treinnummer | 00530 |
Alvia | |
Overstappen | |
San Sebastian/donostia | 06:25 |
Hernani-Centro | 06:38 |
Treinnummer | 16000 |
Regional Exprés. | |
Reistijd | 17:13 |
Vila-Seca Sant Vicenc de Calders Lleida Vitoria/gasteiz Hernani-Centro
Vila-Seca | 07:39 |
Tarragona | 07:47 |
Torredembarra | 07:59 |
Sant Vicenc de Calders | 08:07 |
Treinnummer | 15030 |
Regional Exprés. | |
Overstappen | |
Sant Vicenc de Calders | 08:15 |
Roda de Mar | 08:22 |
Salomo | 08:36 |
Nulles-Brafim | 08:45 |
Valls | 08:51 |
La Plana-Picamoixons | 08:58 |
La Riba | 09:02 |
Vilaverd | 09:05 |
Montblanc | 09:11 |
Lespluga de Francoli | 09:17 |
Vimbodi I Poblet | 09:22 |
Vinaixa | 09:30 |
Les Borges Blanques | 09:42 |
Juneda | 09:47 |
Lleida | 10:00 |
Treinnummer | 15151 |
Regional | |
Overstappen | |
Lleida | 10:13 |
Zaragoza-Delicias | 11:06 |
Tudela de Navarra | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:11 |
Tafalla | 12:38 |
Pamplona/Iruña | 13:08 |
Vitoria/gasteiz | 14:01 |
Treinnummer | 00632 |
Alvia | |
Overstappen | |
Vitoria/gasteiz | 14:50 |
Alegría de Álava-Dulantzi | 14:58 |
Salvatierra/agurain | 15:05 |
Araia | 15:10 |
Altsasu/Alsasua-Estación | 15:19 |
Legazpi | 15:40 |
Zumarraga | 15:45 |
Beasain | 16:00 |
Ordizia/ordicia | 16:03 |
Tolosa | 16:15 |
Villabona-Zizurkil | 16:21 |
Andoain-Centro | 16:26 |
Hernani-Centro | 16:35 |
Treinnummer | 18061 |
Media Distancia | |
Reistijd | 8:56 |
Maandag 8 juli 2024 om 07:00
Vila-Seca La Plana-Picamoixons Lleida Vitoria/gasteiz Hernani-Centro
Vila-Seca | 08:07 |
Reus | 08:15 |
La Plana-Picamoixons | 08:37 |
Treinnummer | 15405 |
Regional | |
Overstappen | |
La Plana-Picamoixons | 08:58 |
La Riba | 09:02 |
Vilaverd | 09:05 |
Montblanc | 09:11 |
Lespluga de Francoli | 09:17 |
Vimbodi I Poblet | 09:22 |
Vinaixa | 09:30 |
Les Borges Blanques | 09:42 |
Juneda | 09:47 |
Lleida | 10:00 |
Treinnummer | 15151 |
Regional | |
Overstappen | |
Lleida | 10:13 |
Zaragoza-Delicias | 11:06 |
Tudela de Navarra | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:11 |
Tafalla | 12:38 |
Pamplona/Iruña | 13:08 |
Vitoria/gasteiz | 14:01 |
Treinnummer | 00632 |
Alvia | |
Overstappen | |
Vitoria/gasteiz | 14:50 |
Alegría de Álava-Dulantzi | 14:58 |
Salvatierra/agurain | 15:05 |
Araia | 15:10 |
Altsasu/Alsasua-Estación | 15:19 |
Legazpi | 15:40 |
Zumarraga | 15:45 |
Beasain | 16:00 |
Ordizia/ordicia | 16:03 |
Tolosa | 16:15 |
Villabona-Zizurkil | 16:21 |
Andoain-Centro | 16:26 |
Hernani-Centro | 16:35 |
Treinnummer | 18061 |
Media Distancia | |
Reistijd | 8:28 |
Vila-Seca Zaragoza Portillo Castejon de Ebro Zumarraga Hernani-Centro
Vila-Seca | 10:19 |
Reus | 10:28 |
Mora La Nova | 11:14 |
Flix | 11:37 |
Riba-Roja Debre | 11:45 |
Faio-La Pobla de Massaluca (fayon) | 11:57 |
Caspe | 12:30 |
La Puebla de Hijar | 13:10 |
Zaragoza Goya | 14:00 |
Zaragoza Portillo | 14:02 |
Treinnummer | 17501 |
Regional Exprés. | |
Overstappen | |
Zaragoza Portillo | 14:36 |
Zaragoza-Delicias | 14:43 |
Castejon de Ebro | 15:50 |
Treinnummer | 18073 |
Regional Exprés. | |
Overstappen | |
Castejon de Ebro | 17:33 |
Tafalla | 18:06 |
Pamplona/Iruña | 18:46 |
Altsasu/Alsasua-Estación | 19:17 |
Zumarraga | 19:50 |
Treinnummer | 00530 |
Alvia | |
Overstappen | |
Zumarraga | 09:44 |
Beasain | 09:58 |
Ordizia/ordicia | 10:01 |
Tolosa | 10:13 |
Villabona-Zizurkil | 10:20 |
Andoain-Centro | 10:25 |
Hernani-Centro | 10:34 |
Treinnummer | 16001 |
Regional Exprés. | |
Reistijd | 24:15 |