Vimbodi i Poblet naar Aldealengua Dienstregeling
Vrijdag 2 augustus 2024 om 07:00
Vimbodi I Poblet Lleida Madrid-Puerta de Atocha Madrid - Atocha Cercanias Avila Aldealengua
Vimbodi I Poblet | 14:22 | 16:25 |
Vinaixa | - | 16:33 |
Lleida | 14:58 | 17:04 |
Treinnummer | 15043 | 15041 |
Regional Exprés. | Regional Exprés. | |
Overstappen | ||
Lleida | 15:00 | 19:01 |
Zaragoza-Delicias | 15:44 | 19:45 |
Calatayud | 16:10 | 20:10 |
Madrid-Puerta de Atocha | 17:12 | 21:12 |
Treinnummer | 06308 | 03182 |
AVE | AVE | |
Overstappen | ||
Madrid - Atocha Cercanias | 21:31 | 21:31 |
Madrid-Chamartin | 21:47 | 21:47 |
Villalba de Guadarrama | 22:28 | 22:28 |
El Escorial | 22:55 | 22:55 |
Avila | 23:50 | 23:50 |
Treinnummer | 17113 | 17113 |
Regional | Regional | |
Overstappen | ||
Avila | 09:55 | 09:55 |
San Pedro del Arroyo | 10:21 | 10:21 |
Peñaranda de Bracamonte | 10:49 | 10:49 |
Babilafuente | 11:04 | 11:04 |
Aldealengua | 11:14 | 11:14 |
Treinnummer | 18921 | 18921 |
Media Distancia | Media Distancia | |
Reistijd | 20:52 | 18:49 |
Vimbodi I Poblet Lleida Salamanca Peñaranda de Bracamonte Aldealengua
Vimbodi I Poblet | 09:22 |
Vinaixa | 09:30 |
Les Borges Blanques | 09:42 |
Juneda | 09:47 |
Lleida | 10:00 |
Treinnummer | 15151 |
Regional | |
Overstappen | |
Lleida | 10:13 |
Zaragoza-Delicias | 11:06 |
Tudela de Navarra | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:11 |
Tafalla | 12:38 |
Pamplona/Iruña | 13:08 |
Vitoria/gasteiz | 14:03 |
Miranda de Ebro | 14:45 |
Burgos-Rosa Manzano | 15:41 |
Valladolid | 17:00 |
Medina del Campo | 17:27 |
Salamanca | 18:06 |
Treinnummer | 00632 |
Alvia | |
Overstappen | |
Salamanca | 20:01 |
Peñaranda de Bracamonte | 20:20 |
Treinnummer | 18908 |
Media Distancia | |
Overstappen | |
Peñaranda de Bracamonte | 10:49 |
Babilafuente | 11:04 |
Aldealengua | 11:14 |
Treinnummer | 18921 |
Media Distancia | |
Reistijd | 25:52 |
Zaterdag 3 augustus 2024 om 07:00
Vimbodi I Poblet Lleida Madrid-Puerta de Atocha Madrid - Atocha Cercanias Avila Aldealengua
Vimbodi I Poblet | 09:22 |
Vinaixa | 09:30 |
Les Borges Blanques | 09:42 |
Juneda | 09:47 |
Lleida | 10:00 |
Treinnummer | 15151 |
Regional | |
Overstappen | |
Lleida | 11:01 |
Zaragoza-Delicias | 11:45 |
Calatayud | 12:11 |
Guadalajara - Yebes | 12:51 |
Madrid-Puerta de Atocha | 13:17 |
Treinnummer | 06304 |
AVE | |
Overstappen | |
Madrid - Atocha Cercanias | 14:33 |
Madrid-Chamartin | 14:50 |
Villalba de Guadarrama | 15:31 |
El Escorial | 15:47 |
Avila | 16:48 |
Treinnummer | 17161 |
Regional | |
Overstappen | |
Avila | 09:55 |
San Pedro del Arroyo | 10:21 |
Peñaranda de Bracamonte | 10:49 |
Babilafuente | 11:04 |
Aldealengua | 11:14 |
Treinnummer | 18921 |
Media Distancia | |
Reistijd | 25:52 |
Zondag 4 augustus 2024 om 07:00
Vimbodi I Poblet Lleida Madrid-Puerta de Atocha Madrid - Atocha Cercanias Avila Aldealengua
Vimbodi I Poblet | 09:22 |
Vinaixa | 09:30 |
Les Borges Blanques | 09:42 |
Juneda | 09:47 |
Lleida | 10:00 |
Treinnummer | 15151 |
Regional | |
Overstappen | |
Lleida | 11:01 |
Zaragoza-Delicias | 11:45 |
Calatayud | 12:11 |
Guadalajara - Yebes | 12:51 |
Madrid-Puerta de Atocha | 13:17 |
Treinnummer | 06304 |
AVE | |
Overstappen | |
Madrid - Atocha Cercanias | 14:33 |
Madrid-Chamartin | 14:50 |
Villalba de Guadarrama | 15:31 |
El Escorial | 15:47 |
Avila | 16:48 |
Treinnummer | 17161 |
Regional | |
Overstappen | |
Avila | 09:09 |
San Pedro del Arroyo | 09:36 |
Peñaranda de Bracamonte | 10:05 |
Babilafuente | 10:20 |
Aldealengua | 10:30 |
Treinnummer | 18901 |
Media Distancia | |
Reistijd | 25:08 |
Maandag 5 augustus 2024 om 07:00
Vimbodi I Poblet Lleida Salamanca Peñaranda de Bracamonte Aldealengua
Vimbodi I Poblet | 09:22 |
Vinaixa | 09:30 |
Les Borges Blanques | 09:42 |
Juneda | 09:47 |
Lleida | 10:00 |
Treinnummer | 15151 |
Regional | |
Overstappen | |
Lleida | 10:13 |
Zaragoza-Delicias | 11:06 |
Tudela de Navarra | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:11 |
Tafalla | 12:38 |
Pamplona/Iruña | 13:08 |
Vitoria/gasteiz | 14:03 |
Miranda de Ebro | 14:45 |
Burgos-Rosa Manzano | 15:41 |
Valladolid | 17:00 |
Medina del Campo | 17:27 |
Salamanca | 18:06 |
Treinnummer | 00632 |
Alvia | |
Overstappen | |
Salamanca | 20:01 |
Peñaranda de Bracamonte | 20:20 |
Treinnummer | 18908 |
Media Distancia | |
Overstappen | |
Peñaranda de Bracamonte | 10:05 |
Babilafuente | 10:20 |
Aldealengua | 10:30 |
Treinnummer | 18901 |
Media Distancia | |
Reistijd | 25:08 |
Dinsdag 6 augustus 2024 om 07:00
Vimbodi I Poblet Lleida Salamanca Peñaranda de Bracamonte Aldealengua
Vimbodi I Poblet | 09:22 |
Vinaixa | 09:30 |
Les Borges Blanques | 09:42 |
Juneda | 09:47 |
Lleida | 10:00 |
Treinnummer | 15151 |
Regional | |
Overstappen | |
Lleida | 10:13 |
Zaragoza-Delicias | 11:06 |
Tudela de Navarra | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:11 |
Tafalla | 12:38 |
Pamplona/Iruña | 13:08 |
Vitoria/gasteiz | 14:03 |
Miranda de Ebro | 14:45 |
Burgos-Rosa Manzano | 15:41 |
Valladolid | 17:00 |
Medina del Campo | 17:27 |
Salamanca | 18:06 |
Treinnummer | 00632 |
Alvia | |
Overstappen | |
Salamanca | 20:01 |
Peñaranda de Bracamonte | 20:20 |
Treinnummer | 18908 |
Media Distancia | |
Overstappen | |
Peñaranda de Bracamonte | 10:05 |
Babilafuente | 10:20 |
Aldealengua | 10:30 |
Treinnummer | 18901 |
Media Distancia | |
Reistijd | 25:08 |
Woensdag 7 augustus 2024 om 07:00
Vimbodi I Poblet Lleida Salamanca Peñaranda de Bracamonte Aldealengua
Vimbodi I Poblet | 09:22 |
Vinaixa | 09:30 |
Les Borges Blanques | 09:42 |
Juneda | 09:47 |
Lleida | 10:00 |
Treinnummer | 15151 |
Regional | |
Overstappen | |
Lleida | 10:13 |
Zaragoza-Delicias | 11:06 |
Tudela de Navarra | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:11 |
Tafalla | 12:38 |
Pamplona/Iruña | 13:08 |
Vitoria/gasteiz | 14:03 |
Miranda de Ebro | 14:45 |
Burgos-Rosa Manzano | 15:41 |
Valladolid | 17:00 |
Medina del Campo | 17:27 |
Salamanca | 18:06 |
Treinnummer | 00632 |
Alvia | |
Overstappen | |
Salamanca | 20:01 |
Peñaranda de Bracamonte | 20:20 |
Treinnummer | 18908 |
Media Distancia | |
Overstappen | |
Peñaranda de Bracamonte | 10:05 |
Babilafuente | 10:20 |
Aldealengua | 10:30 |
Treinnummer | 18901 |
Media Distancia | |
Reistijd | 25:08 |
Donderdag 8 augustus 2024 om 07:00
Vimbodi I Poblet Lleida Salamanca Peñaranda de Bracamonte Aldealengua
Vimbodi I Poblet | 09:22 |
Vinaixa | 09:30 |
Les Borges Blanques | 09:42 |
Juneda | 09:47 |
Lleida | 10:00 |
Treinnummer | 15151 |
Regional | |
Overstappen | |
Lleida | 10:13 |
Zaragoza-Delicias | 11:06 |
Tudela de Navarra | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:11 |
Tafalla | 12:38 |
Pamplona/Iruña | 13:08 |
Vitoria/gasteiz | 14:03 |
Miranda de Ebro | 14:45 |
Burgos-Rosa Manzano | 15:41 |
Valladolid | 17:00 |
Medina del Campo | 17:27 |
Salamanca | 18:06 |
Treinnummer | 00632 |
Alvia | |
Overstappen | |
Salamanca | 20:01 |
Peñaranda de Bracamonte | 20:20 |
Treinnummer | 18908 |
Media Distancia | |
Overstappen | |
Peñaranda de Bracamonte | 10:05 |
Babilafuente | 10:20 |
Aldealengua | 10:30 |
Treinnummer | 18901 |
Media Distancia | |
Reistijd | 25:08 |