Zumarraga naar Alcover Dienstregeling
Maandag 9 september 2024 om 07:00
Zumarraga Barcelona-Sants Alcover
Zumarraga | 08:03 |
Altsasu/Alsasua-Estación | 08:30 |
Pamplona/Iruña | 09:05 |
Tafalla | 09:31 |
Castejon de Ebro | 10:02 |
Tudela de Navarra | 10:19 |
Zaragoza-Delicias | 11:09 |
Lleida | 12:00 |
Camp Tarragona | 12:33 |
Barcelona-Sants | 13:09 |
Treinnummer | 00533 |
Alvia | |
Overstappen | |
Barcelona-Sants | 14:00 |
Sant Vicenc de Calders | 14:53 |
Tarragona | 15:16 |
Reus | 15:36 |
Alcover | 15:54 |
Treinnummer | 15041 |
Regional Exprés. | |
Reistijd | 7:51 |
Zumarraga Lleida Alcover
Zumarraga | 08:03 |
Altsasu/Alsasua-Estación | 08:30 |
Pamplona/Iruña | 09:05 |
Tafalla | 09:31 |
Castejon de Ebro | 10:02 |
Tudela de Navarra | 10:19 |
Zaragoza-Delicias | 11:09 |
Lleida | 11:58 |
Treinnummer | 00533 |
Alvia | |
Overstappen | |
Lleida | 13:05 |
Puigverd de Lleida-Artesa de Lleida | 13:14 |
Juneda | 13:20 |
Les Borges Blanques | 13:25 |
La Floresta | 13:30 |
Vinaixa | 13:39 |
Vimbodi I Poblet | 13:48 |
Lespluga de Francoli | 13:52 |
Montblanc | 13:58 |
Vilaverd | 14:03 |
La Riba | 14:09 |
La Plana-Picamoixons | 14:13 |
Alcover | 14:17 |
Treinnummer | 15402 |
Regional | |
Reistijd | 6:14 |
Zumarraga Araia Zaragoza-Delicias Barcelona-Sants Reus Alcover
Zumarraga | 15:05 |
Legazpi | 15:10 |
Altsasu/Alsasua-Estación | 15:31 |
Araia | 15:39 |
Treinnummer | 18014 |
Media Distancia | |
Overstappen | |
Araia | 15:44 |
Pamplona/Iruña | 16:29 |
Castejon de Ebro | 17:31 |
Zaragoza-Delicias | 18:40 |
Treinnummer | 18029 |
Regional Exprés. | |
Overstappen | |
Zaragoza-Delicias | 18:52 |
Lleida | 19:37 |
Camp Tarragona | 20:06 |
Barcelona-Sants | 20:42 |
Treinnummer | 03173 |
AVE | |
Overstappen | |
Barcelona-Sants | 21:30 |
Vilanova I La Geltrú | 22:09 |
Sant Vicenc de Calders | 22:25 |
Torredembarra | 22:34 |
Tarragona | 22:49 |
Vila-Seca | 22:58 |
Reus | 23:06 |
Treinnummer | 15027 |
Regional Exprés. | |
Overstappen | |
Reus | 08:15 |
Alcover | 08:32 |
Treinnummer | 15405 |
Regional | |
Reistijd | 17:27 |
Zumarraga Vitoria/gasteiz Castejon de Ebro Zaragoza-Delicias Barcelona-Sants Alcover
Zumarraga | 17:54 |
Vitoria/gasteiz | 18:44 |
Treinnummer | 04176 |
Alvia | |
Overstappen | |
Vitoria/gasteiz | 19:00 |
Pamplona/Iruña | 20:15 |
Castejon de Ebro | 21:11 |
Treinnummer | 16111 |
Regional Exprés. | |
Overstappen | |
Castejon de Ebro | 21:34 |
Zaragoza-Delicias | 22:42 |
Treinnummer | 18078 |
Regional Exprés. | |
Overstappen | |
Zaragoza-Delicias | 07:52 |
Barcelona-Sants | 09:20 |
Treinnummer | 03063 |
AVE | |
Overstappen | |
Barcelona-Sants | 12:03 |
Vilanova I La Geltrú | 12:41 |
Sant Vicenc de Calders | 12:56 |
Tarragona | 13:16 |
Vila-Seca | 13:25 |
Reus | 13:34 |
La Selva del Camp | 13:43 |
Alcover | 13:51 |
Treinnummer | 15043 |
Regional Exprés. | |
Reistijd | 19:57 |
Zumarraga Vitoria/gasteiz Lleida Valls La Plana-Picamoixons Alcover
Zumarraga | 15:05 |
Legazpi | 15:10 |
Altsasu/Alsasua-Estación | 15:31 |
Araia | 15:40 |
Salvatierra/agurain | 15:45 |
Alegría de Álava-Dulantzi | 15:52 |
Vitoria/gasteiz | 15:59 |
Treinnummer | 18014 |
Media Distancia | |
Overstappen | |
Vitoria/gasteiz | 16:26 |
Pamplona/Iruña | 17:25 |
Tafalla | 17:55 |
Castejon de Ebro | 18:24 |
Tudela de Navarra | 18:36 |
Zaragoza-Delicias | 19:24 |
Lleida | 20:12 |
Treinnummer | 00621 |
Alvia | |
Overstappen | |
Lleida | 07:04 |
Juneda | 07:17 |
Les Borges Blanques | 07:23 |
Vinaixa | 07:37 |
Lespluga de Francoli | 07:48 |
Montblanc | 07:54 |
Valls | 08:10 |
Treinnummer | 15050 |
Regional Exprés. | |
Overstappen | |
Valls | 15:29 |
La Plana-Picamoixons | 15:35 |
Treinnummer | 15505 |
Regional | |
Overstappen | |
La Plana-Picamoixons | 19:06 |
Alcover | 19:11 |
Treinnummer | 15408 |
Regional | |
Reistijd | 28:06 |
Dinsdag 10 september 2024 om 07:00
Zumarraga Lleida Alcover
Zumarraga | 08:03 |
Altsasu/Alsasua-Estación | 08:30 |
Pamplona/Iruña | 09:05 |
Tafalla | 09:31 |
Castejon de Ebro | 10:02 |
Tudela de Navarra | 10:19 |
Zaragoza-Delicias | 11:09 |
Lleida | 11:58 |
Treinnummer | 00533 |
Alvia | |
Overstappen | |
Lleida | 13:05 |
Puigverd de Lleida-Artesa de Lleida | 13:14 |
Juneda | 13:20 |
Les Borges Blanques | 13:25 |
La Floresta | 13:30 |
Vinaixa | 13:39 |
Vimbodi I Poblet | 13:48 |
Lespluga de Francoli | 13:52 |
Montblanc | 13:58 |
Vilaverd | 14:03 |
La Riba | 14:09 |
La Plana-Picamoixons | 14:13 |
Alcover | 14:17 |
Treinnummer | 15402 |
Regional | |
Reistijd | 6:14 |
Zumarraga Lleida Barcelona-Sants Alcover
Zumarraga | 08:03 |
Altsasu/Alsasua-Estación | 08:30 |
Pamplona/Iruña | 09:05 |
Tafalla | 09:31 |
Castejon de Ebro | 10:02 |
Tudela de Navarra | 10:19 |
Zaragoza-Delicias | 11:09 |
Lleida | 11:58 |
Treinnummer | 00533 |
Alvia | |
Overstappen | |
Lleida | 12:00 |
Camp Tarragona | 12:33 |
Barcelona-Sants | 13:09 |
Treinnummer | 34433 |
Avant | |
Overstappen | |
Barcelona-Sants | 14:00 |
Sant Vicenc de Calders | 14:53 |
Tarragona | 15:16 |
Reus | 15:36 |
Alcover | 15:54 |
Treinnummer | 15041 |
Regional Exprés. | |
Reistijd | 7:51 |
Zumarraga Miranda de Ebro Lleida Alcover
Zumarraga | 12:11 |
Legazpi | 12:16 |
Altsasu/Alsasua-Estación | 12:37 |
Araia | 12:46 |
Salvatierra/agurain | 12:51 |
Alegría de Álava-Dulantzi | 12:58 |
Vitoria/gasteiz | 13:07 |
Miranda de Ebro | 13:26 |
Treinnummer | 18012 |
Media Distancia | |
Overstappen | |
Miranda de Ebro | 15:57 |
Vitoria/gasteiz | 16:26 |
Pamplona/Iruña | 17:25 |
Tafalla | 17:55 |
Castejon de Ebro | 18:24 |
Tudela de Navarra | 18:36 |
Zaragoza-Delicias | 19:24 |
Lleida | 20:12 |
Treinnummer | 00625 |
Alvia | |
Overstappen | |
Lleida | 15:36 |
Juneda | 15:48 |
Les Borges Blanques | 15:54 |
Vinaixa | 16:08 |
Vimbodi I Poblet | 16:15 |
Lespluga de Francoli | 16:19 |
Montblanc | 16:25 |
Vilaverd | 16:31 |
La Riba | 16:34 |
La Plana-Picamoixons | 16:39 |
Alcover | 16:44 |
Treinnummer | 15042 |
Regional Exprés. | |
Reistijd | 28:33 |
Zumarraga Miranda de Ebro Lleida Barcelona-Placa de Cataluña Barcelona-Passeig de Gracia Alcover
Zumarraga | 12:11 |
Legazpi | 12:16 |
Altsasu/Alsasua-Estación | 12:37 |
Araia | 12:46 |
Salvatierra/agurain | 12:51 |
Alegría de Álava-Dulantzi | 12:58 |
Vitoria/gasteiz | 13:07 |
Miranda de Ebro | 13:26 |
Treinnummer | 18012 |
Media Distancia | |
Overstappen | |
Miranda de Ebro | 15:57 |
Vitoria/gasteiz | 16:26 |
Pamplona/Iruña | 17:25 |
Tafalla | 17:55 |
Castejon de Ebro | 18:24 |
Tudela de Navarra | 18:36 |
Zaragoza-Delicias | 19:24 |
Lleida | 20:12 |
Treinnummer | 00625 |
Alvia | |
Overstappen | |
Lleida | 08:46 |
Barcelona-Placa de Cataluña | 11:56 |
Treinnummer | 15620 |
Regional | |
Overstappen | |
Barcelona-Passeig de Gracia | 16:54 |
Barcelona-Sants | 17:03 |
Sant Vicenc de Calders | 17:53 |
Torredembarra | 18:02 |
Tarragona | 18:15 |
Vila-Seca | 18:24 |
Reus | 18:33 |
Alcover | 18:52 |
Treinnummer | 15045 |
Regional Exprés. | |
Reistijd | 30:41 |
Zumarraga Madrid-Chamartin Valencia Joaquin Sorolla CAMBRILS Vila-Seca Alcover
Zumarraga | 09:52 |
Vitoria/gasteiz | 10:43 |
Miranda de Ebro | 11:05 |
Burgos-Rosa Manzano | 12:08 |
Valladolid | 12:50 |
Segovia Guiomar | 13:28 |
Madrid-Chamartin | 13:56 |
Treinnummer | 04086 |
Alvia | |
Overstappen | |
Madrid-Chamartin | 14:30 |
Cuenca Fernando Zobel | 15:35 |
Requena Utiel | 16:10 |
Valencia Joaquin Sorolla | 16:31 |
Treinnummer | 05140 |
AVE | |
Overstappen | |
Valencia Joaquin Sorolla | 16:42 |
Castelló | 17:35 |
Benicarló-Peñíscola | 18:13 |
Vinaròs | 18:20 |
Laldea-Amposta-Tortosa | 18:37 |
CAMBRILS | 19:07 |
Treinnummer | 00694 |
Torre Oro | |
Overstappen | |
CAMBRILS | 19:27 |
Vila-Seca | 19:41 |
Treinnummer | 18058 |
Regional Exprés. | |
Overstappen | |
Vila-Seca | 13:25 |
Reus | 13:34 |
La Selva del Camp | 13:43 |
Alcover | 13:51 |
Treinnummer | 15043 |
Regional Exprés. | |
Reistijd | 27:59 |
Woensdag 11 september 2024 om 07:00
Zumarraga Barcelona-Sants Alcover
Zumarraga | 08:03 |
Altsasu/Alsasua-Estación | 08:30 |
Pamplona/Iruña | 09:05 |
Tafalla | 09:31 |
Castejon de Ebro | 10:02 |
Tudela de Navarra | 10:19 |
Zaragoza-Delicias | 11:09 |
Lleida | 12:00 |
Camp Tarragona | 12:33 |
Barcelona-Sants | 13:09 |
Treinnummer | 00533 |
Alvia | |
Overstappen | |
Barcelona-Sants | 14:00 |
Sant Vicenc de Calders | 14:53 |
Tarragona | 15:16 |
Reus | 15:36 |
Alcover | 15:54 |
Treinnummer | 15041 |
Regional Exprés. | |
Reistijd | 7:51 |
Zumarraga Lleida Alcover
Zumarraga | 08:03 |
Altsasu/Alsasua-Estación | 08:30 |
Pamplona/Iruña | 09:05 |
Tafalla | 09:31 |
Castejon de Ebro | 10:02 |
Tudela de Navarra | 10:19 |
Zaragoza-Delicias | 11:09 |
Lleida | 11:58 |
Treinnummer | 00533 |
Alvia | |
Overstappen | |
Lleida | 13:05 |
Puigverd de Lleida-Artesa de Lleida | 13:14 |
Juneda | 13:20 |
Les Borges Blanques | 13:25 |
La Floresta | 13:30 |
Vinaixa | 13:39 |
Vimbodi I Poblet | 13:48 |
Lespluga de Francoli | 13:52 |
Montblanc | 13:58 |
Vilaverd | 14:03 |
La Riba | 14:09 |
La Plana-Picamoixons | 14:13 |
Alcover | 14:17 |
Treinnummer | 15402 |
Regional | |
Reistijd | 6:14 |
Zumarraga Miranda de Ebro Lleida Alcover
Zumarraga | 12:11 |
Legazpi | 12:16 |
Altsasu/Alsasua-Estación | 12:37 |
Araia | 12:46 |
Salvatierra/agurain | 12:51 |
Alegría de Álava-Dulantzi | 12:58 |
Vitoria/gasteiz | 13:07 |
Miranda de Ebro | 13:26 |
Treinnummer | 18012 |
Media Distancia | |
Overstappen | |
Miranda de Ebro | 15:57 |
Vitoria/gasteiz | 16:26 |
Pamplona/Iruña | 17:25 |
Tafalla | 17:55 |
Castejon de Ebro | 18:24 |
Tudela de Navarra | 18:36 |
Zaragoza-Delicias | 19:24 |
Lleida | 20:12 |
Treinnummer | 00625 |
Alvia | |
Overstappen | |
Lleida | 06:15 |
Montblanc | 07:02 |
Alcover | 07:20 |
Treinnummer | 15400 |
Regional | |
Reistijd | 19:09 |
Zumarraga Araia Zaragoza-Delicias Barcelona-Sants Reus Alcover
Zumarraga | 15:05 |
Legazpi | 15:10 |
Altsasu/Alsasua-Estación | 15:31 |
Araia | 15:39 |
Treinnummer | 18014 |
Media Distancia | |
Overstappen | |
Araia | 15:44 |
Pamplona/Iruña | 16:29 |
Castejon de Ebro | 17:31 |
Zaragoza-Delicias | 18:40 |
Treinnummer | 18029 |
Regional Exprés. | |
Overstappen | |
Zaragoza-Delicias | 18:52 |
Lleida | 19:37 |
Camp Tarragona | 20:06 |
Barcelona-Sants | 20:42 |
Treinnummer | 03173 |
AVE | |
Overstappen | |
Barcelona-Sants | 21:30 |
Vilanova I La Geltrú | 22:09 |
Sant Vicenc de Calders | 22:25 |
Torredembarra | 22:34 |
Tarragona | 22:49 |
Vila-Seca | 22:58 |
Reus | 23:06 |
Treinnummer | 15027 |
Regional Exprés. | |
Overstappen | |
Reus | 12:45 |
Alcover | 13:02 |
Treinnummer | 15407 |
Regional | |
Reistijd | 21:57 |
Zumarraga Miranda de Ebro Lleida Salomo La Plana-Picamoixons Alcover
Zumarraga | 12:11 |
Legazpi | 12:16 |
Altsasu/Alsasua-Estación | 12:37 |
Araia | 12:46 |
Salvatierra/agurain | 12:51 |
Alegría de Álava-Dulantzi | 12:58 |
Vitoria/gasteiz | 13:07 |
Miranda de Ebro | 13:26 |
Treinnummer | 18012 |
Media Distancia | |
Overstappen | |
Miranda de Ebro | 15:57 |
Vitoria/gasteiz | 16:26 |
Pamplona/Iruña | 17:25 |
Tafalla | 17:55 |
Castejon de Ebro | 18:24 |
Tudela de Navarra | 18:36 |
Zaragoza-Delicias | 19:24 |
Lleida | 20:12 |
Treinnummer | 00625 |
Alvia | |
Overstappen | |
Lleida | 07:04 |
Juneda | 07:17 |
Les Borges Blanques | 07:23 |
Vinaixa | 07:37 |
Lespluga de Francoli | 07:48 |
Montblanc | 07:54 |
Valls | 08:11 |
Salomo | 08:20 |
Treinnummer | 15050 |
Regional Exprés. | |
Overstappen | |
Salomo | 08:36 |
Nulles-Brafim | 08:45 |
Valls | 08:51 |
La Plana-Picamoixons | 08:57 |
Treinnummer | 15151 |
Regional | |
Overstappen | |
La Plana-Picamoixons | 09:14 |
Alcover | 09:19 |
Treinnummer | 15404 |
Regional | |
Reistijd | 21:08 |
Donderdag 12 september 2024 om 07:00
Zumarraga Lleida Alcover
Zumarraga | 08:03 |
Altsasu/Alsasua-Estación | 08:30 |
Pamplona/Iruña | 09:05 |
Tafalla | 09:31 |
Castejon de Ebro | 10:02 |
Tudela de Navarra | 10:19 |
Zaragoza-Delicias | 11:09 |
Lleida | 11:58 |
Treinnummer | 00533 |
Alvia | |
Overstappen | |
Lleida | 13:05 |
Puigverd de Lleida-Artesa de Lleida | 13:14 |
Juneda | 13:20 |
Les Borges Blanques | 13:25 |
La Floresta | 13:30 |
Vinaixa | 13:39 |
Vimbodi I Poblet | 13:48 |
Lespluga de Francoli | 13:52 |
Montblanc | 13:58 |
Vilaverd | 14:03 |
La Riba | 14:09 |
La Plana-Picamoixons | 14:13 |
Alcover | 14:17 |
Treinnummer | 15402 |
Regional | |
Reistijd | 6:14 |
Zumarraga Lleida Barcelona-Sants Alcover
Zumarraga | 08:03 |
Altsasu/Alsasua-Estación | 08:30 |
Pamplona/Iruña | 09:05 |
Tafalla | 09:31 |
Castejon de Ebro | 10:02 |
Tudela de Navarra | 10:19 |
Zaragoza-Delicias | 11:09 |
Lleida | 11:58 |
Treinnummer | 00533 |
Alvia | |
Overstappen | |
Lleida | 12:00 |
Camp Tarragona | 12:33 |
Barcelona-Sants | 13:09 |
Treinnummer | 34433 |
Avant | |
Overstappen | |
Barcelona-Sants | 14:00 |
Sant Vicenc de Calders | 14:53 |
Tarragona | 15:16 |
Reus | 15:36 |
Alcover | 15:54 |
Treinnummer | 15041 |
Regional Exprés. | |
Reistijd | 7:51 |
Zumarraga Miranda de Ebro Lleida Alcover
Zumarraga | 12:11 |
Legazpi | 12:16 |
Altsasu/Alsasua-Estación | 12:37 |
Araia | 12:46 |
Salvatierra/agurain | 12:51 |
Alegría de Álava-Dulantzi | 12:58 |
Vitoria/gasteiz | 13:07 |
Miranda de Ebro | 13:26 |
Treinnummer | 18012 |
Media Distancia | |
Overstappen | |
Miranda de Ebro | 15:57 |
Vitoria/gasteiz | 16:26 |
Pamplona/Iruña | 17:25 |
Tafalla | 17:55 |
Castejon de Ebro | 18:24 |
Tudela de Navarra | 18:36 |
Zaragoza-Delicias | 19:24 |
Lleida | 20:12 |
Treinnummer | 00631 |
Alvia | |
Overstappen | |
Lleida | 06:15 |
Montblanc | 07:02 |
Alcover | 07:20 |
Treinnummer | 15400 |
Regional | |
Reistijd | 19:09 |
Zumarraga Araia Zaragoza-Delicias Barcelona-Sants Reus Alcover
Zumarraga | 15:05 |
Legazpi | 15:10 |
Altsasu/Alsasua-Estación | 15:31 |
Araia | 15:39 |
Treinnummer | 18014 |
Media Distancia | |
Overstappen | |
Araia | 15:44 |
Pamplona/Iruña | 16:29 |
Castejon de Ebro | 17:31 |
Zaragoza-Delicias | 18:40 |
Treinnummer | 18029 |
Regional Exprés. | |
Overstappen | |
Zaragoza-Delicias | 18:52 |
Lleida | 19:37 |
Camp Tarragona | 20:06 |
Barcelona-Sants | 20:42 |
Treinnummer | 03173 |
AVE | |
Overstappen | |
Barcelona-Sants | 21:30 |
Vilanova I La Geltrú | 22:09 |
Sant Vicenc de Calders | 22:25 |
Torredembarra | 22:34 |
Tarragona | 22:49 |
Vila-Seca | 22:58 |
Reus | 23:06 |
Treinnummer | 15027 |
Regional Exprés. | |
Overstappen | |
Reus | 12:45 |
Alcover | 13:02 |
Treinnummer | 15407 |
Regional | |
Reistijd | 21:57 |
Zumarraga Miranda de Ebro Lleida Salomo La Plana-Picamoixons Alcover
Zumarraga | 12:11 |
Legazpi | 12:16 |
Altsasu/Alsasua-Estación | 12:37 |
Araia | 12:46 |
Salvatierra/agurain | 12:51 |
Alegría de Álava-Dulantzi | 12:58 |
Vitoria/gasteiz | 13:07 |
Miranda de Ebro | 13:26 |
Treinnummer | 18012 |
Media Distancia | |
Overstappen | |
Miranda de Ebro | 15:57 |
Vitoria/gasteiz | 16:26 |
Pamplona/Iruña | 17:25 |
Tafalla | 17:55 |
Castejon de Ebro | 18:24 |
Tudela de Navarra | 18:36 |
Zaragoza-Delicias | 19:24 |
Lleida | 20:12 |
Treinnummer | 00621 |
Alvia | |
Overstappen | |
Lleida | 07:04 |
Juneda | 07:17 |
Les Borges Blanques | 07:23 |
Vinaixa | 07:37 |
Lespluga de Francoli | 07:48 |
Montblanc | 07:54 |
Valls | 08:11 |
Salomo | 08:20 |
Treinnummer | 15050 |
Regional Exprés. | |
Overstappen | |
Salomo | 08:36 |
Nulles-Brafim | 08:45 |
Valls | 08:51 |
La Plana-Picamoixons | 08:57 |
Treinnummer | 15151 |
Regional | |
Overstappen | |
La Plana-Picamoixons | 09:14 |
Alcover | 09:19 |
Treinnummer | 15404 |
Regional | |
Reistijd | 21:08 |
Vrijdag 13 september 2024 om 07:00
Zumarraga Barcelona-Sants Alcover
Zumarraga | 08:03 |
Altsasu/Alsasua-Estación | 08:30 |
Pamplona/Iruña | 09:05 |
Tafalla | 09:31 |
Castejon de Ebro | 10:02 |
Tudela de Navarra | 10:19 |
Zaragoza-Delicias | 11:09 |
Lleida | 12:00 |
Camp Tarragona | 12:33 |
Barcelona-Sants | 13:09 |
Treinnummer | 00533 |
Alvia | |
Overstappen | |
Barcelona-Sants | 14:00 |
Sant Vicenc de Calders | 14:53 |
Tarragona | 15:16 |
Reus | 15:36 |
Alcover | 15:54 |
Treinnummer | 15041 |
Regional Exprés. | |
Reistijd | 7:51 |
Zumarraga Lleida Alcover
Zumarraga | 08:03 |
Altsasu/Alsasua-Estación | 08:30 |
Pamplona/Iruña | 09:05 |
Tafalla | 09:31 |
Castejon de Ebro | 10:02 |
Tudela de Navarra | 10:19 |
Zaragoza-Delicias | 11:09 |
Lleida | 11:58 |
Treinnummer | 00533 |
Alvia | |
Overstappen | |
Lleida | 13:05 |
Puigverd de Lleida-Artesa de Lleida | 13:14 |
Juneda | 13:20 |
Les Borges Blanques | 13:25 |
La Floresta | 13:30 |
Vinaixa | 13:39 |
Vimbodi I Poblet | 13:48 |
Lespluga de Francoli | 13:52 |
Montblanc | 13:58 |
Vilaverd | 14:03 |
La Riba | 14:09 |
La Plana-Picamoixons | 14:13 |
Alcover | 14:17 |
Treinnummer | 15402 |
Regional | |
Reistijd | 6:14 |
Zumarraga Miranda de Ebro Lleida Alcover
Zumarraga | 12:11 |
Legazpi | 12:16 |
Altsasu/Alsasua-Estación | 12:37 |
Araia | 12:46 |
Salvatierra/agurain | 12:51 |
Alegría de Álava-Dulantzi | 12:58 |
Vitoria/gasteiz | 13:07 |
Miranda de Ebro | 13:26 |
Treinnummer | 18012 |
Media Distancia | |
Overstappen | |
Miranda de Ebro | 15:57 |
Vitoria/gasteiz | 16:26 |
Pamplona/Iruña | 17:25 |
Tafalla | 17:55 |
Castejon de Ebro | 18:24 |
Tudela de Navarra | 18:36 |
Zaragoza-Delicias | 19:24 |
Lleida | 20:12 |
Treinnummer | 00625 |
Alvia | |
Overstappen | |
Lleida | 06:15 |
Montblanc | 07:02 |
Alcover | 07:20 |
Treinnummer | 15400 |
Regional | |
Reistijd | 19:09 |
Zumarraga Araia Zaragoza-Delicias Barcelona-Sants Reus Alcover
Zumarraga | 15:05 |
Legazpi | 15:10 |
Altsasu/Alsasua-Estación | 15:31 |
Araia | 15:39 |
Treinnummer | 18014 |
Media Distancia | |
Overstappen | |
Araia | 15:44 |
Pamplona/Iruña | 16:29 |
Castejon de Ebro | 17:31 |
Zaragoza-Delicias | 18:40 |
Treinnummer | 18029 |
Regional Exprés. | |
Overstappen | |
Zaragoza-Delicias | 18:52 |
Lleida | 19:37 |
Camp Tarragona | 20:06 |
Barcelona-Sants | 20:42 |
Treinnummer | 03173 |
AVE | |
Overstappen | |
Barcelona-Sants | 21:30 |
Vilanova I La Geltrú | 22:09 |
Sant Vicenc de Calders | 22:25 |
Torredembarra | 22:34 |
Tarragona | 22:49 |
Vila-Seca | 22:58 |
Reus | 23:06 |
Treinnummer | 15027 |
Regional Exprés. | |
Overstappen | |
Reus | 12:45 |
Alcover | 13:02 |
Treinnummer | 15407 |
Regional | |
Reistijd | 21:57 |
Zumarraga Miranda de Ebro Lleida Salomo La Plana-Picamoixons Alcover
Zumarraga | 12:11 |
Legazpi | 12:16 |
Altsasu/Alsasua-Estación | 12:37 |
Araia | 12:46 |
Salvatierra/agurain | 12:51 |
Alegría de Álava-Dulantzi | 12:58 |
Vitoria/gasteiz | 13:07 |
Miranda de Ebro | 13:26 |
Treinnummer | 18012 |
Media Distancia | |
Overstappen | |
Miranda de Ebro | 15:57 |
Vitoria/gasteiz | 16:26 |
Pamplona/Iruña | 17:25 |
Tafalla | 17:55 |
Castejon de Ebro | 18:24 |
Tudela de Navarra | 18:36 |
Zaragoza-Delicias | 19:24 |
Lleida | 20:12 |
Treinnummer | 00631 |
Alvia | |
Overstappen | |
Lleida | 07:04 |
Juneda | 07:17 |
Les Borges Blanques | 07:23 |
Vinaixa | 07:37 |
Lespluga de Francoli | 07:48 |
Montblanc | 07:54 |
Valls | 08:11 |
Salomo | 08:20 |
Treinnummer | 15050 |
Regional Exprés. | |
Overstappen | |
Salomo | 08:36 |
Nulles-Brafim | 08:45 |
Valls | 08:51 |
La Plana-Picamoixons | 08:57 |
Treinnummer | 15151 |
Regional | |
Overstappen | |
La Plana-Picamoixons | 09:14 |
Alcover | 09:19 |
Treinnummer | 15404 |
Regional | |
Reistijd | 21:08 |
Zaterdag 14 september 2024 om 07:00
Zumarraga Lleida Alcover
Zumarraga | 08:03 |
Altsasu/Alsasua-Estación | 08:30 |
Pamplona/Iruña | 09:05 |
Tafalla | 09:31 |
Castejon de Ebro | 10:02 |
Tudela de Navarra | 10:19 |
Zaragoza-Delicias | 11:09 |
Lleida | 11:58 |
Treinnummer | 00533 |
Alvia | |
Overstappen | |
Lleida | 13:05 |
Puigverd de Lleida-Artesa de Lleida | 13:14 |
Juneda | 13:20 |
Les Borges Blanques | 13:25 |
La Floresta | 13:30 |
Vinaixa | 13:39 |
Vimbodi I Poblet | 13:48 |
Lespluga de Francoli | 13:52 |
Montblanc | 13:58 |
Vilaverd | 14:03 |
La Riba | 14:09 |
La Plana-Picamoixons | 14:13 |
Alcover | 14:17 |
Treinnummer | 15402 |
Regional | |
Reistijd | 6:14 |
Zumarraga Lleida Barcelona-Sants Alcover
Zumarraga | 08:03 |
Altsasu/Alsasua-Estación | 08:30 |
Pamplona/Iruña | 09:05 |
Tafalla | 09:31 |
Castejon de Ebro | 10:02 |
Tudela de Navarra | 10:19 |
Zaragoza-Delicias | 11:09 |
Lleida | 11:58 |
Treinnummer | 00533 |
Alvia | |
Overstappen | |
Lleida | 12:00 |
Camp Tarragona | 12:33 |
Barcelona-Sants | 13:09 |
Treinnummer | 34433 |
Avant | |
Overstappen | |
Barcelona-Sants | 14:00 |
Sant Vicenc de Calders | 14:53 |
Tarragona | 15:16 |
Reus | 15:36 |
Alcover | 15:54 |
Treinnummer | 15041 |
Regional Exprés. | |
Reistijd | 7:51 |
Zumarraga Madrid-Chamartin Valencia Joaquin Sorolla Barcelona-Sants Alcover
Zumarraga | 09:52 |
Vitoria/gasteiz | 10:43 |
Miranda de Ebro | 11:05 |
Burgos-Rosa Manzano | 12:08 |
Valladolid | 12:50 |
Segovia Guiomar | 13:28 |
Madrid-Chamartin | 13:56 |
Treinnummer | 04086 |
Alvia | |
Overstappen | |
Madrid-Chamartin | 14:30 |
Cuenca Fernando Zobel | 15:35 |
Requena Utiel | 16:10 |
Valencia Joaquin Sorolla | 16:31 |
Treinnummer | 05140 |
AVE | |
Overstappen | |
Valencia Joaquin Sorolla | 16:42 |
Castelló | 17:35 |
Benicarló-Peñíscola | 18:13 |
Vinaròs | 18:20 |
Laldea-Amposta-Tortosa | 18:37 |
CAMBRILS | 19:09 |
Camp Tarragona | 19:35 |
Barcelona-Sants | 20:24 |
Treinnummer | 00694 |
Torre Oro | |
Overstappen | |
Barcelona-Sants | 12:03 |
Vilanova I La Geltrú | 12:41 |
Sant Vicenc de Calders | 12:56 |
Tarragona | 13:16 |
Vila-Seca | 13:25 |
Reus | 13:34 |
La Selva del Camp | 13:43 |
Alcover | 13:51 |
Treinnummer | 15043 |
Regional Exprés. | |
Reistijd | 27:59 |
Zumarraga Miranda de Ebro Zaragoza-Delicias Barcelona-Sants Alcover
Zumarraga | 12:11 |
Legazpi | 12:16 |
Altsasu/Alsasua-Estación | 12:37 |
Araia | 12:46 |
Salvatierra/agurain | 12:51 |
Alegría de Álava-Dulantzi | 12:58 |
Vitoria/gasteiz | 13:07 |
Miranda de Ebro | 13:26 |
Treinnummer | 18012 |
Media Distancia | |
Overstappen | |
Miranda de Ebro | 15:57 |
Vitoria/gasteiz | 16:26 |
Pamplona/Iruña | 17:25 |
Tafalla | 17:55 |
Castejon de Ebro | 18:24 |
Tudela de Navarra | 18:36 |
Zaragoza-Delicias | 19:21 |
Treinnummer | 00631 |
Alvia | |
Overstappen | |
Zaragoza-Delicias | 19:46 |
Camp Tarragona | 20:46 |
Barcelona-Sants | 21:20 |
Treinnummer | 03183 |
AVE | |
Overstappen | |
Barcelona-Sants | 17:03 |
Sant Vicenc de Calders | 17:53 |
Torredembarra | 18:02 |
Tarragona | 18:15 |
Vila-Seca | 18:24 |
Reus | 18:33 |
Alcover | 18:52 |
Treinnummer | 15045 |
Regional Exprés. | |
Reistijd | 30:41 |
Zumarraga Miranda de Ebro Zaragoza-Delicias Lleida Alcover
Zumarraga | 12:11 |
Legazpi | 12:16 |
Altsasu/Alsasua-Estación | 12:37 |
Araia | 12:46 |
Salvatierra/agurain | 12:51 |
Alegría de Álava-Dulantzi | 12:58 |
Vitoria/gasteiz | 13:07 |
Miranda de Ebro | 13:26 |
Treinnummer | 18012 |
Media Distancia | |
Overstappen | |
Miranda de Ebro | 14:55 |
Vitoria/gasteiz | 15:24 |
Pamplona/Iruña | 16:29 |
Castejon de Ebro | 17:31 |
Zaragoza-Delicias | 18:40 |
Treinnummer | 18029 |
Regional Exprés. | |
Overstappen | |
Zaragoza-Delicias | 18:52 |
Lleida | 19:35 |
Treinnummer | 06373 |
AVE | |
Overstappen | |
Lleida | 15:36 |
Juneda | 15:48 |
Les Borges Blanques | 15:54 |
Vinaixa | 16:08 |
Vimbodi I Poblet | 16:15 |
Lespluga de Francoli | 16:19 |
Montblanc | 16:25 |
Vilaverd | 16:31 |
La Riba | 16:34 |
La Plana-Picamoixons | 16:39 |
Alcover | 16:44 |
Treinnummer | 15042 |
Regional Exprés. | |
Reistijd | 28:33 |
Zondag 15 september 2024 om 07:00
Zumarraga Lleida Alcover
Zumarraga | 08:03 |
Altsasu/Alsasua-Estación | 08:30 |
Pamplona/Iruña | 09:05 |
Tafalla | 09:31 |
Castejon de Ebro | 10:02 |
Tudela de Navarra | 10:19 |
Zaragoza-Delicias | 11:09 |
Lleida | 11:58 |
Treinnummer | 00533 |
Alvia | |
Overstappen | |
Lleida | 13:05 |
Puigverd de Lleida-Artesa de Lleida | 13:14 |
Juneda | 13:20 |
Les Borges Blanques | 13:25 |
La Floresta | 13:30 |
Vinaixa | 13:39 |
Vimbodi I Poblet | 13:48 |
Lespluga de Francoli | 13:52 |
Montblanc | 13:58 |
Vilaverd | 14:03 |
La Riba | 14:09 |
La Plana-Picamoixons | 14:13 |
Alcover | 14:17 |
Treinnummer | 15402 |
Regional | |
Reistijd | 6:14 |
Zumarraga Vitoria/gasteiz Barcelona-Sants Alcover
Zumarraga | 15:05 |
Legazpi | 15:10 |
Altsasu/Alsasua-Estación | 15:31 |
Araia | 15:40 |
Salvatierra/agurain | 15:45 |
Alegría de Álava-Dulantzi | 15:52 |
Vitoria/gasteiz | 15:59 |
Treinnummer | 18014 |
Media Distancia | |
Overstappen | |
Vitoria/gasteiz | 16:26 |
Pamplona/Iruña | 17:25 |
Tafalla | 17:55 |
Castejon de Ebro | 18:24 |
Tudela de Navarra | 18:36 |
Zaragoza-Delicias | 19:24 |
Lleida | 20:14 |
Camp Tarragona | 20:54 |
Barcelona-Sants | 21:35 |
Treinnummer | 00625 |
Alvia | |
Overstappen | |
Barcelona-Sants | 12:03 |
Vilanova I La Geltrú | 12:41 |
Sant Vicenc de Calders | 12:56 |
Tarragona | 13:16 |
Vila-Seca | 13:25 |
Reus | 13:34 |
La Selva del Camp | 13:43 |
Alcover | 13:51 |
Treinnummer | 15043 |
Regional Exprés. | |
Reistijd | 22:46 |
Zumarraga Araia Zaragoza-Delicias Lleida Alcover
Zumarraga | 12:10 |
Legazpi | 12:15 |
Altsasu/Alsasua-Estación | 12:36 |
Araia | 12:44 |
Treinnummer | 18012 |
Media Distancia | |
Overstappen | |
Araia | 15:44 |
Pamplona/Iruña | 16:29 |
Castejon de Ebro | 17:31 |
Zaragoza-Delicias | 18:40 |
Treinnummer | 18029 |
Regional Exprés. | |
Overstappen | |
Zaragoza-Delicias | 18:52 |
Lleida | 19:35 |
Treinnummer | 06373 |
AVE | |
Overstappen | |
Lleida | 06:15 |
Montblanc | 07:02 |
Alcover | 07:20 |
Treinnummer | 15400 |
Regional | |
Reistijd | 19:10 |
Zumarraga Vitoria/gasteiz Lleida Valls La Plana-Picamoixons Alcover
Zumarraga | 12:10 |
Legazpi | 12:15 |
Altsasu/Alsasua-Estación | 12:36 |
Araia | 12:45 |
Salvatierra/agurain | 12:50 |
Alegría de Álava-Dulantzi | 12:57 |
Vitoria/gasteiz | 13:04 |
Treinnummer | 18012 |
Media Distancia | |
Overstappen | |
Vitoria/gasteiz | 16:26 |
Pamplona/Iruña | 17:25 |
Tafalla | 17:55 |
Castejon de Ebro | 18:24 |
Tudela de Navarra | 18:36 |
Zaragoza-Delicias | 19:24 |
Lleida | 20:12 |
Treinnummer | 00631 |
Alvia | |
Overstappen | |
Lleida | 07:04 |
Juneda | 07:17 |
Les Borges Blanques | 07:23 |
Vinaixa | 07:37 |
Lespluga de Francoli | 07:48 |
Montblanc | 07:54 |
Valls | 08:10 |
Treinnummer | 15050 |
Regional Exprés. | |
Overstappen | |
Valls | 08:51 |
La Plana-Picamoixons | 08:57 |
Treinnummer | 15151 |
Regional | |
Overstappen | |
La Plana-Picamoixons | 09:14 |
Alcover | 09:19 |
Treinnummer | 15404 |
Regional | |
Reistijd | 21:09 |
Zumarraga Vitoria/gasteiz Zaragoza-Delicias Barcelona-Sants Reus Alcover
Zumarraga | 12:15 |
Altsasu/Alsasua-Estación | 12:45 |
Vitoria/gasteiz | 13:35 |
Treinnummer | 00281 |
Intercity | |
Overstappen | |
Vitoria/gasteiz | 16:26 |
Pamplona/Iruña | 17:25 |
Tafalla | 17:55 |
Castejon de Ebro | 18:24 |
Tudela de Navarra | 18:36 |
Zaragoza-Delicias | 19:21 |
Treinnummer | 00625 |
Alvia | |
Overstappen | |
Zaragoza-Delicias | 19:46 |
Camp Tarragona | 20:46 |
Barcelona-Sants | 21:20 |
Treinnummer | 03183 |
AVE | |
Overstappen | |
Barcelona-Sants | 21:30 |
Vilanova I La Geltrú | 22:09 |
Sant Vicenc de Calders | 22:25 |
Torredembarra | 22:34 |
Tarragona | 22:49 |
Vila-Seca | 22:58 |
Reus | 23:06 |
Treinnummer | 15027 |
Regional Exprés. | |
Overstappen | |
Reus | 12:45 |
Alcover | 13:02 |
Treinnummer | 15407 |
Regional | |
Reistijd | 24:47 |