Treintijden
A Gudiña naar Tortosa Treintijden 10 september 2024 om 01:40
08:25 | A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 11:50 3 overstappen 13 stops AVE04664 AVE05110 Euromed01152 Regional Exprés.18096 | 11:50 | 3 overstappen 13 stops | AVE04664 AVE05110 Euromed01152 Regional Exprés.18096 | AVE04664 | |
08:44 | PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | ||||||
09:14 | Zamora | ||||||
09:37 | Medina del Campo Alta Velocidad | ||||||
10:04 | Segovia Guiomar | ||||||
10:32 | Madrid-Chamartin | ||||||
11:30 | Madrid-Chamartin | AVE05110 | |||||
13:24 | Valencia Joaquin Sorolla | ||||||
15:02 | Valencia Joaquin Sorolla | Euromed01152 | |||||
15:48 | Castelló | ||||||
18:08 | Castelló | Regional Exprés.18096 | |||||
18:27 | Benicàssim | ||||||
18:43 | Torreblanca | ||||||
18:54 | Alcalà de Xivert | ||||||
19:06 | Benicarló-Peñíscola | ||||||
19:12 | Vinaròs | ||||||
19:25 | Ulldecona -Alcanar-La Senia | ||||||
20:15 | Tortosa |
09:13 | A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 11:25 3 overstappen 12 stops Alvia04484 AVE05124 Torre Oro00694 Regional Exprés.18091 | 11:25 | 3 overstappen 12 stops | Alvia04484 AVE05124 Torre Oro00694 Regional Exprés.18091 | Alvia04484 | |
09:34 | PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | ||||||
10:08 | Zamora | ||||||
10:36 | Medina del Campo Alta Velocidad | ||||||
11:06 | Segovia Guiomar | ||||||
11:34 | Madrid-Chamartin | ||||||
12:30 | Madrid-Chamartin | AVE05124 | |||||
13:35 | Cuenca Fernando Zobel | ||||||
14:09 | Requena Utiel | ||||||
14:34 | Valencia Joaquin Sorolla | ||||||
16:42 | Valencia Joaquin Sorolla | Torre Oro00694 | |||||
17:35 | Castelló | ||||||
18:13 | Benicarló-Peñíscola | ||||||
18:20 | Vinaròs | ||||||
18:35 | Laldea-Amposta-Tortosa | ||||||
20:16 | Laldea-Amposta-Tortosa | Regional Exprés.18091 | |||||
20:38 | Tortosa |
09:13 | A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 13:19 4 overstappen 22 stops Alvia04064 Media Distancia18010 Regional17102 AVE06305 Regional Exprés.18087 | 13:19 | 4 overstappen 22 stops | Alvia04064 Media Distancia18010 Regional17102 AVE06305 Regional Exprés.18087 | Alvia04064 | |
09:34 | PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | ||||||
10:08 | Zamora | ||||||
10:34 | Medina del Campo Alta Velocidad | ||||||
11:05 | Medina del Campo | Media Distancia18010 | |||||
11:24 | Arévalo | ||||||
11:53 | Avila | ||||||
13:15 | Avila | Regional17102 | |||||
14:12 | El Escorial | ||||||
14:25 | Villalba de Guadarrama | ||||||
15:07 | Madrid-Chamartin | ||||||
15:20 | Madrid - Atocha Cercanias | ||||||
15:30 | Madrid-Puerta de Atocha | AVE06305 | |||||
16:26 | Calatayud | ||||||
16:52 | Zaragoza-Delicias | ||||||
17:37 | Lleida | ||||||
18:06 | Camp Tarragona | ||||||
18:42 | Barcelona-Sants | ||||||
20:00 | Barcelona-Sants | Regional Exprés.18087 | |||||
20:53 | Sant Vicenc de Calders | ||||||
21:02 | Torredembarra | ||||||
21:17 | Tarragona | ||||||
21:36 | CAMBRILS | ||||||
21:47 | L'HOSPITALET DE L'INFANT | ||||||
21:59 | Lametlla de Mar | ||||||
22:08 | Lampolla-El Perello-Deltebre | ||||||
22:18 | Laldea-Amposta-Tortosa | ||||||
22:32 | Tortosa |
09:13 | A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 13:40 2 overstappen 15 stops Alvia04064 AVE05750 Regional Exprés.14016 | 13:40 | 2 overstappen 15 stops | Alvia04064 AVE05750 Regional Exprés.14016 | Alvia04064 | |
09:34 | PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | ||||||
10:08 | Zamora | ||||||
10:36 | Medina del Campo Alta Velocidad | ||||||
11:06 | Segovia Guiomar | ||||||
11:34 | Madrid-Chamartin | ||||||
15:30 | Madrid-Chamartin | AVE05750 | |||||
16:36 | Cuenca Fernando Zobel | ||||||
17:40 | Valencia Joaquin Sorolla | ||||||
18:09 | Sagunt/sagunto | ||||||
18:36 | Castelló | ||||||
21:07 | Castelló | Regional Exprés.14016 | |||||
21:25 | Orpesa | ||||||
21:34 | Torreblanca | ||||||
21:45 | Alcalà de Xivert | ||||||
21:57 | Benicarló-Peñíscola | ||||||
22:03 | Vinaròs | ||||||
22:27 | Laldea-Amposta-Tortosa | ||||||
22:53 | Tortosa |
13:43 | A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 17:46 4 overstappen 11 stops Alvia04114 AVE05160 Euromed01192 Regional14452 Regional Exprés.18084 | 17:46 | 4 overstappen 11 stops | Alvia04114 AVE05160 Euromed01192 Regional14452 Regional Exprés.18084 | Alvia04114 | |
14:03 | PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | ||||||
14:39 | Zamora | ||||||
15:07 | Medina del Campo Alta Velocidad | ||||||
15:37 | Segovia Guiomar | ||||||
16:06 | Madrid-Chamartin | ||||||
16:30 | Madrid-Chamartin | AVE05160 | |||||
18:24 | Valencia Joaquin Sorolla | ||||||
18:55 | Valencia Joaquin Sorolla | Euromed01192 | |||||
19:38 | Castelló | ||||||
20:10 | Castelló | Regional14452 | |||||
20:25 | Orpesa | ||||||
21:00 | Benicarló-Peñíscola | ||||||
21:10 | Vinaròs | ||||||
06:48 | Vinaròs | Regional Exprés.18084 | |||||
06:59 | Ulldecona -Alcanar-La Senia | ||||||
07:29 | Tortosa |
13:43 | A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 21:38 3 overstappen 12 stops Alvia04114 AVE05170 AVE05990 Regional Exprés.14020 | 21:38 | 3 overstappen 12 stops | Alvia04114 AVE05170 AVE05990 Regional Exprés.14020 | Alvia04114 | |
14:03 | PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | ||||||
14:39 | Zamora | ||||||
15:07 | Medina del Campo Alta Velocidad | ||||||
15:37 | Segovia Guiomar | ||||||
16:06 | Madrid-Chamartin | ||||||
17:30 | Madrid-Chamartin | AVE05170 | |||||
19:24 | Valencia Joaquin Sorolla | ||||||
21:51 | Valencia Joaquin Sorolla | AVE05990 | |||||
22:42 | Castelló | ||||||
09:26 | Castelló | Regional Exprés.14020 | |||||
09:45 | Orpesa | ||||||
09:55 | Torreblanca | ||||||
10:05 | Alcalà de Xivert | ||||||
10:25 | Vinaròs | ||||||
10:49 | Laldea-Amposta-Tortosa | ||||||
11:21 | Tortosa |
19:28 | A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 22:02 3 overstappen 21 stops Alvia04184 Regional Exprés.17050 AVE06303 Regional Exprés.18057 | 22:02 | 3 overstappen 21 stops | Alvia04184 Regional Exprés.17050 AVE06303 Regional Exprés.18057 | Alvia04184 | |
19:47 | PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | ||||||
20:24 | Zamora | ||||||
20:52 | Medina del Campo Alta Velocidad | ||||||
21:23 | Segovia Guiomar | ||||||
21:52 | Madrid-Chamartin | ||||||
07:24 | Madrid-Chamartin | Regional Exprés.17050 | |||||
08:06 | Guadalajara | ||||||
09:08 | Siguenza | ||||||
10:25 | Calatayud | ||||||
11:19 | Zaragoza-Delicias | ||||||
11:45 | Zaragoza-Delicias | AVE06303 | |||||
13:15 | Barcelona-Sants | ||||||
15:03 | Barcelona-Sants | Regional Exprés.18057 | |||||
15:47 | Sant Vicenc de Calders | ||||||
15:56 | Torredembarra | ||||||
16:09 | Tarragona | ||||||
16:18 | Vila-Seca | ||||||
16:29 | CAMBRILS | ||||||
16:41 | L'HOSPITALET DE L'INFANT | ||||||
16:53 | Lametlla de Mar | ||||||
17:02 | Lampolla-El Perello-Deltebre | ||||||
17:07 | Camarles-Deltebre | ||||||
17:12 | Laldea-Amposta-Tortosa | ||||||
17:19 | Camp-Redo | ||||||
17:30 | Tortosa |
Duur van de reis
De reistijd tussen A Gudiña en Tortosa is 8:49