Auch naar Brassac-les-Mines - Sainte-Florine Dienstregeling
Zondag 8 september 2024 om 07:00
Auch Toulouse Matabiau Brassac-les-Mines - Sainte-Florine
Auch | 10:05 |
Aubiet | 10:20 |
Gimont Cahuzac | 10:28 |
L'Isle-Jourdain | 10:45 |
Brax - Léguevin | 10:59 |
Pibrac | 11:04 |
Colomiers Lycée International | 11:08 |
Colomiers | 11:12 |
Saint-Cyprien Arènes | 11:18 |
Gallieni-Cancéropôle | 11:23 |
Saint-Agne | 11:28 |
Toulouse Matabiau | 11:34 |
Treinnummer | 870306 |
TER | |
Overstappen | |
Toulouse Matabiau | 13:03 |
Saint-Sulpice | 13:24 |
Lisle-sur-Tarn | 13:33 |
Gaillac | 13:41 |
Cordes - Vindrac | 14:02 |
Najac | 14:29 |
Villefranche-de-Rouergue | 14:44 |
Salles-Courbatiès | 14:59 |
Capdenac | 15:14 |
Figeac | 15:21 |
Bagnac | 15:37 |
Maurs | 15:44 |
Le Rouget | 16:09 |
Aurillac | 16:33 |
Vic-sur-Cère | 16:47 |
Le Lioran | 17:08 |
Murat | 17:19 |
Neussargues | 17:30 |
Massiac - Blesle | 17:58 |
Arvant | 18:17 |
Brassac-les-Mines - Sainte-Florine | 18:22 |
Treinnummer | 871206 |
TER | |
Reistijd | 8:17 |
Auch Toulouse Matabiau Aurillac Brassac-les-Mines - Sainte-Florine
Auch | 16:05 |
Aubiet | 16:21 |
Gimont Cahuzac | 16:29 |
L'Isle-Jourdain | 16:47 |
Brax - Léguevin | 17:01 |
Pibrac | 17:06 |
Colomiers Lycée International | 17:10 |
Colomiers | 17:14 |
Saint-Cyprien Arènes | 17:21 |
Gallieni-Cancéropôle | 17:26 |
Saint-Agne | 17:31 |
Toulouse Matabiau | 17:37 |
Treinnummer | 870312 |
TER | |
Overstappen | |
Toulouse Matabiau | 19:09 |
Saint-Sulpice | 19:30 |
Lisle-sur-Tarn | 19:41 |
Gaillac | 19:49 |
Cordes - Vindrac | 20:09 |
Lexos | 20:19 |
Laguépie | 20:27 |
Najac | 20:37 |
Villefranche-de-Rouergue | 20:53 |
Salles-Courbatiès | 21:08 |
Capdenac | 21:23 |
Figeac | 21:31 |
Bagnac | 21:45 |
Maurs | 21:52 |
Le Rouget | 22:17 |
Aurillac | 22:40 |
Treinnummer | 871222 |
TER | |
Overstappen | |
Aurillac | 05:51 |
Vic-sur-Cère | 06:05 |
Le Lioran | 06:22 |
Murat | 06:33 |
Neussargues | 06:42 |
Massiac - Blesle | 07:06 |
Arvant | 07:26 |
Brassac-les-Mines - Sainte-Florine | 07:30 |
Treinnummer | 873800 |
TER | |
Reistijd | 15:25 |
Auch Toulouse Matabiau Lyon Part Dieu Clermont-Ferrand Brassac-les-Mines - Sainte-Florine
Auch | 14:05 |
Aubiet | 14:21 |
Gimont Cahuzac | 14:29 |
L'Isle-Jourdain | 14:47 |
Brax - Léguevin | 15:02 |
Pibrac | 15:07 |
Colomiers Lycée International | 15:11 |
Colomiers | 15:15 |
Saint-Cyprien Arènes | 15:21 |
Gallieni-Cancéropôle | 15:26 |
Saint-Agne | 15:31 |
Toulouse Matabiau | 15:36 |
Treinnummer | 870310 |
TER | |
Overstappen | |
Toulouse Matabiau | 15:38 |
Carcassonne | 16:24 |
Narbonne | 16:56 |
Béziers | 17:12 |
Sète | 17:37 |
Montpellier Saint-Roch | 17:59 |
Nîmes Centre | 18:27 |
Valence TGV Rhône-Alpes Sud | 19:15 |
Lyon Part Dieu | 19:50 |
Treinnummer | 6873 |
TGV | |
Overstappen | |
Lyon Part Dieu | 20:34 |
Tarare | 21:10 |
Roanne | 21:43 |
Vichy | 22:28 |
Riom - Châtel-Guyon | 22:50 |
Clermont-Ferrand | 22:59 |
Treinnummer | 875748 |
TER | |
Overstappen | |
Clermont-Ferrand | 05:42 |
Clermont la Pardieu | 05:46 |
Issoire | 06:10 |
Brassac-les-Mines - Sainte-Florine | 06:22 |
Treinnummer | 873721 |
TER | |
Reistijd | 16:17 |
Auch Toulouse Matabiau Nîmes Centre Langogne Langeac Brassac-les-Mines - Sainte-Florine
Auch | 18:05 |
Aubiet | 18:22 |
Gimont Cahuzac | 18:32 |
L'Isle-Jourdain | 18:50 |
Brax - Léguevin | 19:03 |
Pibrac | 19:08 |
Colomiers Lycée International | 19:12 |
Colomiers | 19:16 |
Saint-Cyprien Arènes | 19:22 |
Gallieni-Cancéropôle | 19:26 |
Saint-Agne | 19:31 |
Toulouse Matabiau | 19:36 |
Treinnummer | 870316 |
TER | |
Overstappen | |
Toulouse Matabiau | 20:44 |
Carcassonne | 21:31 |
Narbonne | 22:04 |
Sète | 22:39 |
Montpellier Saint-Roch | 23:02 |
Nîmes Centre | 23:27 |
Treinnummer | 4669 |
Intercités | |
Overstappen | |
Nîmes Centre | 07:14 |
Fons - Saint-Mamert | 07:28 |
Saint-Geniès-de-Malgoirès | 07:33 |
Alès | 07:51 |
Grand-Combe la Pise | 08:13 |
La Levade | 08:17 |
Sainte-Cécile-d'Andorge | 08:24 |
Chamborigaud | 08:32 |
Génolhac | 08:43 |
Villefort | 08:56 |
La Bastide-St-Laurent-les-B. | 09:15 |
Luc | 09:23 |
Langogne | 09:35 |
Treinnummer | 878918 |
TER | |
Overstappen | |
Langogne | 10:22 |
Langeac | 11:34 |
Treinnummer | 406682 |
Bus | |
Overstappen | |
Langeac | 11:52 |
Saint-Georges-d'Aurac | 12:00 |
Brioude | 12:19 |
Arvant | 12:28 |
Brassac-les-Mines - Sainte-Florine | 12:32 |
Treinnummer | 873790 |
TER | |
Reistijd | 18:27 |
Maandag 9 september 2024 om 07:00
Auch Toulouse Matabiau Brassac-les-Mines - Sainte-Florine
Auch | 10:05 |
Aubiet | 10:20 |
Gimont Cahuzac | 10:28 |
L'Isle-Jourdain | 10:45 |
Brax - Léguevin | 10:59 |
Pibrac | 11:04 |
Colomiers Lycée International | 11:08 |
Colomiers | 11:12 |
Saint-Cyprien Arènes | 11:18 |
Gallieni-Cancéropôle | 11:23 |
Saint-Agne | 11:28 |
Toulouse Matabiau | 11:34 |
Treinnummer | 870306 |
TER | |
Overstappen | |
Toulouse Matabiau | 13:03 |
Saint-Sulpice | 13:24 |
Lisle-sur-Tarn | 13:33 |
Gaillac | 13:41 |
Cordes - Vindrac | 14:02 |
Najac | 14:29 |
Villefranche-de-Rouergue | 14:44 |
Salles-Courbatiès | 14:59 |
Capdenac | 15:14 |
Figeac | 15:21 |
Bagnac | 15:37 |
Maurs | 15:44 |
Le Rouget | 16:09 |
Aurillac | 16:33 |
Vic-sur-Cère | 16:47 |
Le Lioran | 17:08 |
Murat | 17:19 |
Neussargues | 17:30 |
Massiac - Blesle | 17:58 |
Arvant | 18:17 |
Brassac-les-Mines - Sainte-Florine | 18:22 |
Treinnummer | 871206 |
TER | |
Reistijd | 8:17 |
Auch Toulouse Matabiau Aurillac Brassac-les-Mines - Sainte-Florine
Auch | 16:05 |
Aubiet | 16:21 |
Gimont Cahuzac | 16:29 |
L'Isle-Jourdain | 16:47 |
Brax - Léguevin | 17:01 |
Pibrac | 17:06 |
Colomiers Lycée International | 17:10 |
Colomiers | 17:14 |
Saint-Cyprien Arènes | 17:21 |
Gallieni-Cancéropôle | 17:26 |
Saint-Agne | 17:31 |
Toulouse Matabiau | 17:37 |
Treinnummer | 870312 |
TER | |
Overstappen | |
Toulouse Matabiau | 18:11 |
Saint-Sulpice | 18:32 |
Lisle-sur-Tarn | 18:43 |
Gaillac | 18:50 |
Cordes - Vindrac | 19:09 |
Lexos | 19:19 |
Laguépie | 19:27 |
Najac | 19:37 |
Villefranche-de-Rouergue | 19:53 |
Salles-Courbatiès | 20:08 |
Capdenac | 20:23 |
Figeac | 20:31 |
Bagnac | 20:45 |
Maurs | 20:52 |
Le Rouget | 21:17 |
Aurillac | 21:40 |
Treinnummer | 871210 |
TER | |
Overstappen | |
Aurillac | 05:51 |
Vic-sur-Cère | 06:05 |
Le Lioran | 06:22 |
Murat | 06:33 |
Neussargues | 06:42 |
Massiac - Blesle | 07:06 |
Arvant | 07:26 |
Brassac-les-Mines - Sainte-Florine | 07:30 |
Treinnummer | 873800 |
TER | |
Reistijd | 15:25 |
Auch Toulouse Matabiau Figeac Aurillac Brassac-les-Mines - Sainte-Florine
Auch | 17:05 |
Aubiet | 17:21 |
Gimont Cahuzac | 17:30 |
L'Isle-Jourdain | 17:48 |
Brax - Léguevin | 18:01 |
Pibrac | 18:06 |
Colomiers Lycée International | 18:11 |
Colomiers | 18:15 |
Saint-Cyprien Arènes | 18:21 |
Gallieni-Cancéropôle | 18:26 |
Saint-Agne | 18:31 |
Toulouse Matabiau | 18:36 |
Treinnummer | 870314 |
TER | |
Overstappen | |
Toulouse Matabiau | 19:09 |
Saint-Sulpice | 19:30 |
Lisle-sur-Tarn | 19:41 |
Gaillac | 19:49 |
Cordes - Vindrac | 20:09 |
Lexos | 20:19 |
Laguépie | 20:27 |
Najac | 20:37 |
Villefranche-de-Rouergue | 20:53 |
Salles-Courbatiès | 21:08 |
Capdenac | 21:23 |
Figeac | 21:30 |
Treinnummer | 871212 |
TER | |
Overstappen | |
Figeac | 05:58 |
Bagnac | 06:12 |
Maurs | 06:19 |
Boisset | 06:34 |
Le Rouget | 06:45 |
Pers | 06:51 |
Lacapelle-Viescamp | 06:58 |
Ytrac | 07:09 |
Aurillac | 07:15 |
Treinnummer | 870200 |
TER | |
Overstappen | |
Aurillac | 10:22 |
Vic-sur-Cère | 10:36 |
Le Lioran | 10:53 |
Murat | 11:05 |
Neussargues | 11:14 |
Massiac - Blesle | 11:40 |
Arvant | 11:59 |
Brassac-les-Mines - Sainte-Florine | 12:04 |
Treinnummer | 873802 |
TER | |
Reistijd | 18:59 |
Auch Toulouse Matabiau Lyon Part Dieu Clermont-Ferrand Brassac-les-Mines - Sainte-Florine
Auch | 14:05 |
Aubiet | 14:21 |
Gimont Cahuzac | 14:29 |
L'Isle-Jourdain | 14:47 |
Brax - Léguevin | 15:02 |
Pibrac | 15:07 |
Colomiers Lycée International | 15:11 |
Colomiers | 15:15 |
Saint-Cyprien Arènes | 15:21 |
Gallieni-Cancéropôle | 15:26 |
Saint-Agne | 15:31 |
Toulouse Matabiau | 15:36 |
Treinnummer | 870310 |
TER | |
Overstappen | |
Toulouse Matabiau | 15:38 |
Carcassonne | 16:24 |
Narbonne | 16:56 |
Béziers | 17:12 |
Sète | 17:37 |
Montpellier Saint-Roch | 17:59 |
Nîmes Centre | 18:27 |
Valence TGV Rhône-Alpes Sud | 19:15 |
Lyon Part Dieu | 19:50 |
Treinnummer | 6873 |
TGV | |
Overstappen | |
Lyon Part Dieu | 20:34 |
Tarare | 21:10 |
Roanne | 21:43 |
Vichy | 22:28 |
Riom - Châtel-Guyon | 22:50 |
Clermont-Ferrand | 22:59 |
Treinnummer | 875748 |
TER | |
Overstappen | |
Clermont-Ferrand | 05:42 |
Clermont la Pardieu | 05:46 |
Issoire | 06:10 |
Brassac-les-Mines - Sainte-Florine | 06:22 |
Treinnummer | 873721 |
TER | |
Reistijd | 16:17 |
Auch Toulouse Matabiau Figeac Aurillac Neussargues Brassac-les-Mines - Sainte-Florine
Auch | 07:05 |
Aubiet | 07:21 |
Gimont Cahuzac | 07:30 |
L'Isle-Jourdain | 07:48 |
Brax - Léguevin | 08:02 |
Pibrac | 08:07 |
Colomiers Lycée International | 08:12 |
Colomiers | 08:16 |
Saint-Cyprien Arènes | 08:22 |
Gallieni-Cancéropôle | 08:27 |
Saint-Agne | 08:33 |
Toulouse Matabiau | 08:38 |
Treinnummer | 870302 |
TER | |
Overstappen | |
Toulouse Matabiau | 08:57 |
Saint-Sulpice | 09:18 |
Lisle-sur-Tarn | 09:28 |
Gaillac | 09:37 |
Cordes - Vindrac | 10:01 |
Laguépie | 10:18 |
Villefranche-de-Rouergue | 10:43 |
Salles-Courbatiès | 10:57 |
Capdenac | 11:12 |
Figeac | 11:19 |
Treinnummer | 871204 |
TER | |
Overstappen | |
Figeac | 11:25 |
Aurillac | 12:45 |
Treinnummer | 406914 |
Bus | |
Overstappen | |
Aurillac | 13:30 |
Vic-sur-Cère | 13:44 |
Le Lioran | 14:02 |
Murat | 14:13 |
Neussargues | 14:22 |
Treinnummer | 873840 |
TER | |
Overstappen | |
Neussargues | 14:44 |
Massiac - Blesle | 15:08 |
Arvant | 15:27 |
Brassac-les-Mines - Sainte-Florine | 15:32 |
Treinnummer | 15944 |
Intercités | |
Reistijd | 8:27 |
Dinsdag 10 september 2024 om 07:00
Auch Toulouse Matabiau Brassac-les-Mines - Sainte-Florine
Auch | 08:05 |
Aubiet | 08:21 |
Gimont Cahuzac | 08:30 |
L'Isle-Jourdain | 08:48 |
Brax - Léguevin | 09:02 |
Pibrac | 09:07 |
Colomiers Lycée International | 09:11 |
Colomiers | 09:15 |
Saint-Cyprien Arènes | 09:21 |
Gallieni-Cancéropôle | 09:26 |
Saint-Agne | 09:31 |
Toulouse Matabiau | 09:36 |
Treinnummer | 870304 |
TER | |
Overstappen | |
Toulouse Matabiau | 13:03 |
Saint-Sulpice | 13:24 |
Lisle-sur-Tarn | 13:33 |
Gaillac | 13:41 |
Cordes - Vindrac | 14:02 |
Najac | 14:29 |
Villefranche-de-Rouergue | 14:44 |
Salles-Courbatiès | 14:59 |
Capdenac | 15:14 |
Figeac | 15:21 |
Bagnac | 15:37 |
Maurs | 15:44 |
Le Rouget | 16:09 |
Aurillac | 16:33 |
Vic-sur-Cère | 16:47 |
Le Lioran | 17:08 |
Murat | 17:19 |
Neussargues | 17:30 |
Massiac - Blesle | 17:58 |
Arvant | 18:17 |
Brassac-les-Mines - Sainte-Florine | 18:22 |
Treinnummer | 871206 |
TER | |
Reistijd | 10:17 |
Auch Toulouse Matabiau Nîmes Centre Brassac-les-Mines - Sainte-Florine
Auch | 10:05 |
Aubiet | 10:20 |
Gimont Cahuzac | 10:28 |
L'Isle-Jourdain | 10:45 |
Brax - Léguevin | 10:59 |
Colomiers | 11:07 |
Saint-Cyprien Arènes | 11:13 |
Gallieni-Cancéropôle | 11:17 |
Saint-Agne | 11:23 |
Toulouse Matabiau | 11:28 |
Treinnummer | 870306 |
TER | |
Overstappen | |
Toulouse Matabiau | 12:41 |
Carcassonne | 13:30 |
Narbonne | 14:03 |
Béziers | 14:19 |
Montpellier Saint-Roch | 15:01 |
Nîmes Centre | 15:25 |
Treinnummer | 4659 |
Intercités | |
Overstappen | |
Nîmes Centre | 17:01 |
Fons - Saint-Mamert | 17:14 |
Saint-Geniès-de-Malgoirès | 17:19 |
Nozières - Brignon | 17:23 |
Alès | 17:50 |
Grand-Combe la Pise | 18:13 |
La Levade | 18:18 |
Sainte-Cécile-d'Andorge | 18:25 |
Chamborigaud | 18:33 |
Génolhac | 18:43 |
Villefort | 18:57 |
La Bastide-St-Laurent-les-B. | 19:16 |
Luc | 19:24 |
Langogne | 19:39 |
Chapeauroux | 19:58 |
Alleyras | 20:21 |
Monistrol-d'Allier | 20:38 |
Langeac | 21:02 |
Saint-Georges-d'Aurac | 21:10 |
Brioude | 21:29 |
Arvant | 21:37 |
Brassac-les-Mines - Sainte-Florine | 21:41 |
Treinnummer | 873994 |
TER | |
Reistijd | 11:36 |
Auch Toulouse Matabiau Lyon Part Dieu Clermont-Ferrand Brassac-les-Mines - Sainte-Florine
Auch | 14:05 |
Aubiet | 14:21 |
Gimont Cahuzac | 14:29 |
L'Isle-Jourdain | 14:47 |
Brax - Léguevin | 15:02 |
Pibrac | 15:07 |
Colomiers Lycée International | 15:11 |
Colomiers | 15:15 |
Saint-Cyprien Arènes | 15:21 |
Gallieni-Cancéropôle | 15:26 |
Saint-Agne | 15:31 |
Toulouse Matabiau | 15:36 |
Treinnummer | 870310 |
TER | |
Overstappen | |
Toulouse Matabiau | 15:38 |
Carcassonne | 16:24 |
Narbonne | 16:56 |
Béziers | 17:12 |
Sète | 17:37 |
Montpellier Saint-Roch | 17:59 |
Nîmes Centre | 18:27 |
Valence TGV Rhône-Alpes Sud | 19:15 |
Lyon Part Dieu | 19:50 |
Treinnummer | 6873 |
TGV | |
Overstappen | |
Lyon Part Dieu | 20:34 |
Tarare | 21:10 |
Roanne | 21:43 |
Vichy | 22:28 |
Riom - Châtel-Guyon | 22:50 |
Clermont-Ferrand | 22:59 |
Treinnummer | 875748 |
TER | |
Overstappen | |
Clermont-Ferrand | 05:42 |
Clermont la Pardieu | 05:46 |
Issoire | 06:10 |
Brassac-les-Mines - Sainte-Florine | 06:22 |
Treinnummer | 873721 |
TER | |
Reistijd | 16:17 |
Auch Toulouse Matabiau Montpellier Saint-Roch Nîmes Centre Brassac-les-Mines - Sainte-Florine
Auch | 09:05 |
Gimont Cahuzac | 09:30 |
L'Isle-Jourdain | 09:48 |
Brax - Léguevin | 10:01 |
Pibrac | 10:06 |
Colomiers Lycée International | 10:11 |
Colomiers | 10:15 |
Saint-Cyprien Arènes | 10:21 |
Gallieni-Cancéropôle | 10:26 |
Saint-Agne | 10:31 |
Toulouse Matabiau | 10:40 |
Treinnummer | 870320 |
TER | |
Overstappen | |
Toulouse Matabiau | 10:43 |
Carcassonne | 11:31 |
Narbonne | 12:04 |
Sète | 12:39 |
Montpellier Saint-Roch | 12:56 |
Treinnummer | 4657 |
Intercités | |
Overstappen | |
Montpellier Saint-Roch | 13:13 |
Baillargues | 13:21 |
Lunel | 13:30 |
Vergèze - Codognan | 13:37 |
Nîmes Centre | 13:47 |
Treinnummer | 876414 |
TER | |
Overstappen | |
Nîmes Centre | 14:22 |
Saint-Geniès-de-Malgoirès | 14:38 |
Alès | 14:55 |
Grand-Combe la Pise | 15:12 |
Génolhac | 15:37 |
Villefort | 15:50 |
La Bastide-St-Laurent-les-B. | 16:11 |
Langogne | 16:31 |
Chapeauroux | 16:50 |
Alleyras | 17:13 |
Monistrol-d'Allier | 17:29 |
Langeac | 17:54 |
Saint-Georges-d'Aurac | 18:03 |
Brioude | 18:22 |
Arvant | 18:31 |
Brassac-les-Mines - Sainte-Florine | 18:35 |
Treinnummer | 877952 |
TER | |
Reistijd | 9:30 |
Auch Toulouse Matabiau Figeac Aurillac Neussargues Brassac-les-Mines - Sainte-Florine
Auch | 07:05 |
Aubiet | 07:21 |
Gimont Cahuzac | 07:30 |
L'Isle-Jourdain | 07:48 |
Brax - Léguevin | 08:02 |
Pibrac | 08:07 |
Colomiers Lycée International | 08:12 |
Colomiers | 08:16 |
Saint-Cyprien Arènes | 08:22 |
Gallieni-Cancéropôle | 08:27 |
Saint-Agne | 08:33 |
Toulouse Matabiau | 08:38 |
Treinnummer | 870302 |
TER | |
Overstappen | |
Toulouse Matabiau | 08:57 |
Saint-Sulpice | 09:18 |
Lisle-sur-Tarn | 09:28 |
Gaillac | 09:37 |
Cordes - Vindrac | 10:01 |
Laguépie | 10:18 |
Villefranche-de-Rouergue | 10:43 |
Salles-Courbatiès | 10:57 |
Capdenac | 11:12 |
Figeac | 11:19 |
Treinnummer | 871204 |
TER | |
Overstappen | |
Figeac | 11:25 |
Aurillac | 12:45 |
Treinnummer | 406914 |
Bus | |
Overstappen | |
Aurillac | 13:30 |
Vic-sur-Cère | 13:44 |
Le Lioran | 14:02 |
Murat | 14:13 |
Neussargues | 14:22 |
Treinnummer | 873840 |
TER | |
Overstappen | |
Neussargues | 14:44 |
Massiac - Blesle | 15:08 |
Arvant | 15:27 |
Brassac-les-Mines - Sainte-Florine | 15:32 |
Treinnummer | 15944 |
Intercités | |
Reistijd | 8:27 |
Woensdag 11 september 2024 om 07:00
Auch Toulouse Matabiau Brassac-les-Mines - Sainte-Florine
Auch | 08:05 |
Aubiet | 08:21 |
Gimont Cahuzac | 08:30 |
L'Isle-Jourdain | 08:48 |
Brax - Léguevin | 09:02 |
Pibrac | 09:07 |
Colomiers Lycée International | 09:11 |
Colomiers | 09:15 |
Saint-Cyprien Arènes | 09:21 |
Gallieni-Cancéropôle | 09:26 |
Saint-Agne | 09:31 |
Toulouse Matabiau | 09:36 |
Treinnummer | 870304 |
TER | |
Overstappen | |
Toulouse Matabiau | 13:03 |
Saint-Sulpice | 13:24 |
Lisle-sur-Tarn | 13:33 |
Gaillac | 13:41 |
Cordes - Vindrac | 14:02 |
Najac | 14:29 |
Villefranche-de-Rouergue | 14:44 |
Salles-Courbatiès | 14:59 |
Capdenac | 15:14 |
Figeac | 15:21 |
Bagnac | 15:37 |
Maurs | 15:44 |
Le Rouget | 16:09 |
Aurillac | 16:33 |
Vic-sur-Cère | 16:47 |
Le Lioran | 17:08 |
Murat | 17:19 |
Neussargues | 17:30 |
Massiac - Blesle | 17:58 |
Arvant | 18:17 |
Brassac-les-Mines - Sainte-Florine | 18:22 |
Treinnummer | 871206 |
TER | |
Reistijd | 10:17 |
Auch Toulouse Matabiau Nîmes Centre Brassac-les-Mines - Sainte-Florine
Auch | 10:05 |
Aubiet | 10:20 |
Gimont Cahuzac | 10:28 |
L'Isle-Jourdain | 10:45 |
Brax - Léguevin | 10:59 |
Colomiers | 11:07 |
Saint-Cyprien Arènes | 11:13 |
Gallieni-Cancéropôle | 11:17 |
Saint-Agne | 11:23 |
Toulouse Matabiau | 11:28 |
Treinnummer | 870306 |
TER | |
Overstappen | |
Toulouse Matabiau | 12:41 |
Carcassonne | 13:30 |
Narbonne | 14:03 |
Béziers | 14:19 |
Montpellier Saint-Roch | 15:01 |
Nîmes Centre | 15:25 |
Treinnummer | 4659 |
Intercités | |
Overstappen | |
Nîmes Centre | 17:01 |
Fons - Saint-Mamert | 17:14 |
Saint-Geniès-de-Malgoirès | 17:19 |
Nozières - Brignon | 17:23 |
Alès | 17:50 |
Grand-Combe la Pise | 18:13 |
La Levade | 18:18 |
Sainte-Cécile-d'Andorge | 18:25 |
Chamborigaud | 18:33 |
Génolhac | 18:43 |
Villefort | 18:57 |
La Bastide-St-Laurent-les-B. | 19:16 |
Luc | 19:24 |
Langogne | 19:39 |
Chapeauroux | 19:58 |
Alleyras | 20:21 |
Monistrol-d'Allier | 20:38 |
Langeac | 21:02 |
Saint-Georges-d'Aurac | 21:10 |
Brioude | 21:29 |
Arvant | 21:37 |
Brassac-les-Mines - Sainte-Florine | 21:41 |
Treinnummer | 873994 |
TER | |
Reistijd | 11:36 |
Auch Toulouse Matabiau Lyon Part Dieu Clermont-Ferrand Brassac-les-Mines - Sainte-Florine
Auch | 14:05 |
Aubiet | 14:21 |
Gimont Cahuzac | 14:29 |
L'Isle-Jourdain | 14:47 |
Brax - Léguevin | 15:02 |
Pibrac | 15:07 |
Colomiers Lycée International | 15:11 |
Colomiers | 15:15 |
Saint-Cyprien Arènes | 15:21 |
Gallieni-Cancéropôle | 15:26 |
Saint-Agne | 15:31 |
Toulouse Matabiau | 15:36 |
Treinnummer | 870310 |
TER | |
Overstappen | |
Toulouse Matabiau | 15:38 |
Carcassonne | 16:24 |
Narbonne | 16:56 |
Béziers | 17:12 |
Sète | 17:37 |
Montpellier Saint-Roch | 17:59 |
Nîmes Centre | 18:27 |
Valence TGV Rhône-Alpes Sud | 19:15 |
Lyon Part Dieu | 19:50 |
Treinnummer | 6873 |
TGV | |
Overstappen | |
Lyon Part Dieu | 20:34 |
Tarare | 21:10 |
Roanne | 21:43 |
Vichy | 22:28 |
Riom - Châtel-Guyon | 22:50 |
Clermont-Ferrand | 22:59 |
Treinnummer | 875748 |
TER | |
Overstappen | |
Clermont-Ferrand | 05:42 |
Clermont la Pardieu | 05:46 |
Issoire | 06:10 |
Brassac-les-Mines - Sainte-Florine | 06:22 |
Treinnummer | 873721 |
TER | |
Reistijd | 16:17 |
Auch Toulouse Matabiau Montpellier Saint-Roch Nîmes Centre Brassac-les-Mines - Sainte-Florine
Auch | 09:05 |
Gimont Cahuzac | 09:30 |
L'Isle-Jourdain | 09:48 |
Brax - Léguevin | 10:01 |
Pibrac | 10:06 |
Colomiers Lycée International | 10:11 |
Colomiers | 10:15 |
Saint-Cyprien Arènes | 10:21 |
Gallieni-Cancéropôle | 10:26 |
Saint-Agne | 10:31 |
Toulouse Matabiau | 10:40 |
Treinnummer | 870320 |
TER | |
Overstappen | |
Toulouse Matabiau | 10:43 |
Carcassonne | 11:31 |
Narbonne | 12:04 |
Sète | 12:39 |
Montpellier Saint-Roch | 12:56 |
Treinnummer | 4657 |
Intercités | |
Overstappen | |
Montpellier Saint-Roch | 13:13 |
Baillargues | 13:21 |
Lunel | 13:30 |
Vergèze - Codognan | 13:37 |
Nîmes Centre | 13:47 |
Treinnummer | 876414 |
TER | |
Overstappen | |
Nîmes Centre | 14:22 |
Saint-Geniès-de-Malgoirès | 14:38 |
Alès | 14:55 |
Grand-Combe la Pise | 15:12 |
Génolhac | 15:37 |
Villefort | 15:50 |
La Bastide-St-Laurent-les-B. | 16:11 |
Langogne | 16:31 |
Chapeauroux | 16:50 |
Alleyras | 17:13 |
Monistrol-d'Allier | 17:29 |
Langeac | 17:54 |
Saint-Georges-d'Aurac | 18:03 |
Brioude | 18:22 |
Arvant | 18:31 |
Brassac-les-Mines - Sainte-Florine | 18:35 |
Treinnummer | 877952 |
TER | |
Reistijd | 9:30 |
Auch Toulouse Matabiau Figeac Aurillac Neussargues Brassac-les-Mines - Sainte-Florine
Auch | 07:05 |
Aubiet | 07:21 |
Gimont Cahuzac | 07:30 |
L'Isle-Jourdain | 07:48 |
Brax - Léguevin | 08:02 |
Pibrac | 08:07 |
Colomiers Lycée International | 08:12 |
Colomiers | 08:16 |
Saint-Cyprien Arènes | 08:22 |
Gallieni-Cancéropôle | 08:27 |
Saint-Agne | 08:33 |
Toulouse Matabiau | 08:38 |
Treinnummer | 870302 |
TER | |
Overstappen | |
Toulouse Matabiau | 08:57 |
Saint-Sulpice | 09:18 |
Lisle-sur-Tarn | 09:28 |
Gaillac | 09:37 |
Cordes - Vindrac | 10:01 |
Laguépie | 10:18 |
Villefranche-de-Rouergue | 10:43 |
Salles-Courbatiès | 10:57 |
Capdenac | 11:12 |
Figeac | 11:19 |
Treinnummer | 871204 |
TER | |
Overstappen | |
Figeac | 11:25 |
Aurillac | 12:45 |
Treinnummer | 406914 |
Bus | |
Overstappen | |
Aurillac | 13:30 |
Vic-sur-Cère | 13:44 |
Le Lioran | 14:02 |
Murat | 14:13 |
Neussargues | 14:22 |
Treinnummer | 873840 |
TER | |
Overstappen | |
Neussargues | 14:44 |
Massiac - Blesle | 15:08 |
Arvant | 15:27 |
Brassac-les-Mines - Sainte-Florine | 15:32 |
Treinnummer | 15944 |
Intercités | |
Reistijd | 8:27 |
Donderdag 12 september 2024 om 07:00
Auch Toulouse Matabiau Brassac-les-Mines - Sainte-Florine
Auch | 08:05 |
Aubiet | 08:21 |
Gimont Cahuzac | 08:30 |
L'Isle-Jourdain | 08:48 |
Brax - Léguevin | 09:02 |
Pibrac | 09:07 |
Colomiers Lycée International | 09:11 |
Colomiers | 09:15 |
Saint-Cyprien Arènes | 09:21 |
Gallieni-Cancéropôle | 09:26 |
Saint-Agne | 09:31 |
Toulouse Matabiau | 09:36 |
Treinnummer | 870304 |
TER | |
Overstappen | |
Toulouse Matabiau | 13:03 |
Saint-Sulpice | 13:24 |
Lisle-sur-Tarn | 13:33 |
Gaillac | 13:41 |
Cordes - Vindrac | 14:02 |
Najac | 14:29 |
Villefranche-de-Rouergue | 14:44 |
Salles-Courbatiès | 14:59 |
Capdenac | 15:14 |
Figeac | 15:21 |
Bagnac | 15:37 |
Maurs | 15:44 |
Le Rouget | 16:09 |
Aurillac | 16:33 |
Vic-sur-Cère | 16:47 |
Le Lioran | 17:08 |
Murat | 17:19 |
Neussargues | 17:30 |
Massiac - Blesle | 17:58 |
Arvant | 18:17 |
Brassac-les-Mines - Sainte-Florine | 18:22 |
Treinnummer | 871206 |
TER | |
Reistijd | 10:17 |
Auch Toulouse Matabiau Nîmes Centre Brassac-les-Mines - Sainte-Florine
Auch | 10:05 |
Aubiet | 10:20 |
Gimont Cahuzac | 10:28 |
L'Isle-Jourdain | 10:45 |
Brax - Léguevin | 10:59 |
Colomiers | 11:07 |
Saint-Cyprien Arènes | 11:13 |
Gallieni-Cancéropôle | 11:17 |
Saint-Agne | 11:23 |
Toulouse Matabiau | 11:28 |
Treinnummer | 870306 |
TER | |
Overstappen | |
Toulouse Matabiau | 12:41 |
Carcassonne | 13:30 |
Narbonne | 14:03 |
Béziers | 14:19 |
Montpellier Saint-Roch | 15:01 |
Nîmes Centre | 15:25 |
Treinnummer | 4659 |
Intercités | |
Overstappen | |
Nîmes Centre | 17:01 |
Fons - Saint-Mamert | 17:14 |
Saint-Geniès-de-Malgoirès | 17:19 |
Nozières - Brignon | 17:23 |
Alès | 17:50 |
Grand-Combe la Pise | 18:13 |
La Levade | 18:18 |
Sainte-Cécile-d'Andorge | 18:25 |
Chamborigaud | 18:33 |
Génolhac | 18:43 |
Villefort | 18:57 |
La Bastide-St-Laurent-les-B. | 19:16 |
Luc | 19:24 |
Langogne | 19:39 |
Chapeauroux | 19:58 |
Alleyras | 20:21 |
Monistrol-d'Allier | 20:38 |
Langeac | 21:02 |
Saint-Georges-d'Aurac | 21:10 |
Brioude | 21:29 |
Arvant | 21:37 |
Brassac-les-Mines - Sainte-Florine | 21:41 |
Treinnummer | 873994 |
TER | |
Reistijd | 11:36 |
Auch Toulouse Matabiau Lyon Part Dieu Clermont-Ferrand Brassac-les-Mines - Sainte-Florine
Auch | 14:05 |
Aubiet | 14:21 |
Gimont Cahuzac | 14:29 |
L'Isle-Jourdain | 14:47 |
Brax - Léguevin | 15:02 |
Pibrac | 15:07 |
Colomiers Lycée International | 15:11 |
Colomiers | 15:15 |
Saint-Cyprien Arènes | 15:21 |
Gallieni-Cancéropôle | 15:26 |
Saint-Agne | 15:31 |
Toulouse Matabiau | 15:36 |
Treinnummer | 870310 |
TER | |
Overstappen | |
Toulouse Matabiau | 15:38 |
Carcassonne | 16:24 |
Narbonne | 16:56 |
Béziers | 17:12 |
Sète | 17:37 |
Montpellier Saint-Roch | 17:59 |
Nîmes Centre | 18:27 |
Valence TGV Rhône-Alpes Sud | 19:15 |
Lyon Part Dieu | 19:50 |
Treinnummer | 6873 |
TGV | |
Overstappen | |
Lyon Part Dieu | 20:34 |
Tarare | 21:10 |
Roanne | 21:43 |
Vichy | 22:28 |
Riom - Châtel-Guyon | 22:50 |
Clermont-Ferrand | 22:59 |
Treinnummer | 875748 |
TER | |
Overstappen | |
Clermont-Ferrand | 05:42 |
Clermont la Pardieu | 05:46 |
Issoire | 06:10 |
Brassac-les-Mines - Sainte-Florine | 06:22 |
Treinnummer | 873721 |
TER | |
Reistijd | 16:17 |
Auch Toulouse Matabiau Montpellier Saint-Roch Nîmes Centre Brassac-les-Mines - Sainte-Florine
Auch | 09:05 |
Gimont Cahuzac | 09:30 |
L'Isle-Jourdain | 09:48 |
Brax - Léguevin | 10:01 |
Pibrac | 10:06 |
Colomiers Lycée International | 10:11 |
Colomiers | 10:15 |
Saint-Cyprien Arènes | 10:21 |
Gallieni-Cancéropôle | 10:26 |
Saint-Agne | 10:31 |
Toulouse Matabiau | 10:40 |
Treinnummer | 870320 |
TER | |
Overstappen | |
Toulouse Matabiau | 10:43 |
Carcassonne | 11:31 |
Narbonne | 12:04 |
Sète | 12:39 |
Montpellier Saint-Roch | 12:56 |
Treinnummer | 4657 |
Intercités | |
Overstappen | |
Montpellier Saint-Roch | 13:13 |
Baillargues | 13:21 |
Lunel | 13:30 |
Vergèze - Codognan | 13:37 |
Nîmes Centre | 13:47 |
Treinnummer | 876414 |
TER | |
Overstappen | |
Nîmes Centre | 14:22 |
Saint-Geniès-de-Malgoirès | 14:38 |
Alès | 14:55 |
Grand-Combe la Pise | 15:12 |
Génolhac | 15:37 |
Villefort | 15:50 |
La Bastide-St-Laurent-les-B. | 16:11 |
Langogne | 16:31 |
Chapeauroux | 16:50 |
Alleyras | 17:13 |
Monistrol-d'Allier | 17:29 |
Langeac | 17:54 |
Saint-Georges-d'Aurac | 18:03 |
Brioude | 18:22 |
Arvant | 18:31 |
Brassac-les-Mines - Sainte-Florine | 18:35 |
Treinnummer | 877952 |
TER | |
Reistijd | 9:30 |
Auch Toulouse Matabiau Figeac Aurillac Neussargues Brassac-les-Mines - Sainte-Florine
Auch | 07:05 |
Aubiet | 07:21 |
Gimont Cahuzac | 07:30 |
L'Isle-Jourdain | 07:48 |
Brax - Léguevin | 08:02 |
Pibrac | 08:07 |
Colomiers Lycée International | 08:12 |
Colomiers | 08:16 |
Saint-Cyprien Arènes | 08:22 |
Gallieni-Cancéropôle | 08:27 |
Saint-Agne | 08:33 |
Toulouse Matabiau | 08:38 |
Treinnummer | 870302 |
TER | |
Overstappen | |
Toulouse Matabiau | 08:57 |
Saint-Sulpice | 09:18 |
Lisle-sur-Tarn | 09:28 |
Gaillac | 09:37 |
Cordes - Vindrac | 10:01 |
Laguépie | 10:18 |
Villefranche-de-Rouergue | 10:43 |
Salles-Courbatiès | 10:57 |
Capdenac | 11:12 |
Figeac | 11:19 |
Treinnummer | 871204 |
TER | |
Overstappen | |
Figeac | 11:25 |
Aurillac | 12:45 |
Treinnummer | 406914 |
Bus | |
Overstappen | |
Aurillac | 13:30 |
Vic-sur-Cère | 13:44 |
Le Lioran | 14:02 |
Murat | 14:13 |
Neussargues | 14:22 |
Treinnummer | 873840 |
TER | |
Overstappen | |
Neussargues | 14:44 |
Massiac - Blesle | 15:08 |
Arvant | 15:27 |
Brassac-les-Mines - Sainte-Florine | 15:32 |
Treinnummer | 15944 |
Intercités | |
Reistijd | 8:27 |
Vrijdag 13 september 2024 om 07:00
Auch Toulouse Matabiau Brassac-les-Mines - Sainte-Florine
Auch | 10:05 |
Aubiet | 10:20 |
Gimont Cahuzac | 10:28 |
L'Isle-Jourdain | 10:45 |
Brax - Léguevin | 10:59 |
Pibrac | 11:04 |
Colomiers Lycée International | 11:08 |
Colomiers | 11:12 |
Saint-Cyprien Arènes | 11:18 |
Gallieni-Cancéropôle | 11:23 |
Saint-Agne | 11:28 |
Toulouse Matabiau | 11:34 |
Treinnummer | 870306 |
TER | |
Overstappen | |
Toulouse Matabiau | 13:03 |
Saint-Sulpice | 13:24 |
Lisle-sur-Tarn | 13:33 |
Gaillac | 13:41 |
Cordes - Vindrac | 14:02 |
Najac | 14:29 |
Villefranche-de-Rouergue | 14:44 |
Salles-Courbatiès | 14:59 |
Capdenac | 15:14 |
Figeac | 15:21 |
Bagnac | 15:37 |
Maurs | 15:44 |
Le Rouget | 16:09 |
Aurillac | 16:33 |
Vic-sur-Cère | 16:47 |
Le Lioran | 17:08 |
Murat | 17:19 |
Neussargues | 17:30 |
Massiac - Blesle | 17:58 |
Arvant | 18:17 |
Brassac-les-Mines - Sainte-Florine | 18:22 |
Treinnummer | 871206 |
TER | |
Reistijd | 8:17 |
Auch Toulouse Matabiau Aurillac Brassac-les-Mines - Sainte-Florine
Auch | 14:05 | 16:05 |
Aubiet | 14:21 | 16:21 |
Gimont Cahuzac | 14:29 | 16:29 |
L'Isle-Jourdain | 14:47 | 16:47 |
Brax - Léguevin | 15:02 | 17:01 |
Pibrac | 15:07 | 17:06 |
Colomiers Lycée International | 15:11 | 17:10 |
Colomiers | 15:15 | 17:14 |
Saint-Cyprien Arènes | 15:21 | 17:21 |
Gallieni-Cancéropôle | 15:26 | 17:26 |
Saint-Agne | 15:31 | 17:31 |
Toulouse Matabiau | 15:36 | 17:37 |
Treinnummer | 870310 | 870312 |
TER | TER | |
Overstappen | ||
Toulouse Matabiau | 17:01 | 18:11 |
Saint-Sulpice | 17:23 | 18:32 |
Lisle-sur-Tarn | 17:34 | 18:43 |
Gaillac | 17:42 | 18:50 |
Cordes - Vindrac | 18:02 | 19:09 |
Lexos | 18:11 | 19:19 |
Laguépie | 18:19 | 19:27 |
Najac | - | 19:37 |
Villefranche-de-Rouergue | 18:44 | 19:53 |
Salles-Courbatiès | 18:59 | 20:08 |
Capdenac | 19:14 | 20:23 |
Figeac | 19:22 | 20:31 |
Bagnac | 19:36 | 20:45 |
Maurs | 19:43 | 20:52 |
Boisset | 19:57 | - |
Le Rouget | 20:09 | 21:17 |
Aurillac | 20:32 | 21:40 |
Treinnummer | 871218 | 871210 |
TER | TER | |
Overstappen | ||
Aurillac | 05:51 | 10:22 |
Vic-sur-Cère | 06:04 | 10:36 |
Le Lioran | 06:22 | 10:53 |
Murat | 06:34 | 11:05 |
Neussargues | 06:42 | 11:14 |
Massiac - Blesle | 07:06 | 11:40 |
Arvant | 07:26 | 11:59 |
Brassac-les-Mines - Sainte-Florine | 07:30 | 12:04 |
Treinnummer | 873800 | 873802 |
TER | TER | |
Reistijd | 17:25 | 19:59 |
Auch Toulouse Matabiau Nîmes Centre Brassac-les-Mines - Sainte-Florine
Auch | 17:05 |
Aubiet | 17:21 |
Gimont Cahuzac | 17:30 |
L'Isle-Jourdain | 17:48 |
Brax - Léguevin | 18:01 |
Pibrac | 18:06 |
Colomiers Lycée International | 18:11 |
Colomiers | 18:15 |
Saint-Cyprien Arènes | 18:21 |
Gallieni-Cancéropôle | 18:26 |
Saint-Agne | 18:31 |
Toulouse Matabiau | 18:36 |
Treinnummer | 870314 |
TER | |
Overstappen | |
Toulouse Matabiau | 18:43 |
Carcassonne | 19:30 |
Narbonne | 20:03 |
Béziers | 20:18 |
Montpellier Saint-Roch | 21:00 |
Nîmes Centre | 21:24 |
Treinnummer | 4665 |
Intercités | |
Overstappen | |
Nîmes Centre | 08:14 |
Saint-Geniès-de-Malgoirès | 08:30 |
Alès | 08:48 |
Grand-Combe la Pise | 09:04 |
Chamborigaud | 09:20 |
Génolhac | 09:30 |
Villefort | 09:44 |
La Bastide-St-Laurent-les-B. | 10:03 |
Luc | 10:12 |
Langogne | 10:28 |
Chapeauroux | 10:47 |
Alleyras | 11:10 |
Monistrol-d'Allier | 11:27 |
Langeac | 11:52 |
Saint-Georges-d'Aurac | 12:00 |
Brioude | 12:19 |
Arvant | 12:28 |
Brassac-les-Mines - Sainte-Florine | 12:32 |
Treinnummer | 873990 |
TER | |
Reistijd | 19:27 |
Auch Toulouse Matabiau Figeac Aurillac Neussargues Brassac-les-Mines - Sainte-Florine
Auch | 07:05 |
Aubiet | 07:21 |
Gimont Cahuzac | 07:30 |
L'Isle-Jourdain | 07:48 |
Brax - Léguevin | 08:02 |
Pibrac | 08:07 |
Colomiers Lycée International | 08:12 |
Colomiers | 08:16 |
Saint-Cyprien Arènes | 08:22 |
Gallieni-Cancéropôle | 08:27 |
Saint-Agne | 08:33 |
Toulouse Matabiau | 08:38 |
Treinnummer | 870302 |
TER | |
Overstappen | |
Toulouse Matabiau | 08:57 |
Saint-Sulpice | 09:18 |
Lisle-sur-Tarn | 09:28 |
Gaillac | 09:37 |
Cordes - Vindrac | 10:01 |
Laguépie | 10:18 |
Villefranche-de-Rouergue | 10:43 |
Salles-Courbatiès | 10:57 |
Capdenac | 11:12 |
Figeac | 11:19 |
Treinnummer | 871204 |
TER | |
Overstappen | |
Figeac | 11:25 |
Aurillac | 12:45 |
Treinnummer | 406914 |
Bus | |
Overstappen | |
Aurillac | 13:30 |
Vic-sur-Cère | 13:44 |
Le Lioran | 14:02 |
Murat | 14:13 |
Neussargues | 14:22 |
Treinnummer | 873840 |
TER | |
Overstappen | |
Neussargues | 14:44 |
Massiac - Blesle | 15:08 |
Arvant | 15:27 |
Brassac-les-Mines - Sainte-Florine | 15:32 |
Treinnummer | 15944 |
Intercités | |
Reistijd | 8:27 |
Zaterdag 14 september 2024 om 07:00
Auch Toulouse Matabiau Brassac-les-Mines - Sainte-Florine
Auch | 10:05 |
Aubiet | 10:20 |
Gimont Cahuzac | 10:28 |
L'Isle-Jourdain | 10:45 |
Brax - Léguevin | 10:59 |
Pibrac | 11:04 |
Colomiers Lycée International | 11:08 |
Colomiers | 11:12 |
Saint-Cyprien Arènes | 11:18 |
Gallieni-Cancéropôle | 11:23 |
Saint-Agne | 11:28 |
Toulouse Matabiau | 11:34 |
Treinnummer | 870306 |
TER | |
Overstappen | |
Toulouse Matabiau | 13:03 |
Saint-Sulpice | 13:24 |
Lisle-sur-Tarn | 13:33 |
Gaillac | 13:41 |
Cordes - Vindrac | 14:02 |
Najac | 14:29 |
Villefranche-de-Rouergue | 14:44 |
Salles-Courbatiès | 14:59 |
Capdenac | 15:14 |
Figeac | 15:21 |
Bagnac | 15:37 |
Maurs | 15:44 |
Le Rouget | 16:09 |
Aurillac | 16:33 |
Vic-sur-Cère | 16:47 |
Le Lioran | 17:08 |
Murat | 17:19 |
Neussargues | 17:30 |
Massiac - Blesle | 17:58 |
Arvant | 18:17 |
Brassac-les-Mines - Sainte-Florine | 18:22 |
Treinnummer | 871206 |
TER | |
Reistijd | 8:17 |
Auch Toulouse Matabiau Aurillac Brassac-les-Mines - Sainte-Florine
Auch | 16:05 |
Aubiet | 16:21 |
Gimont Cahuzac | 16:29 |
L'Isle-Jourdain | 16:47 |
Brax - Léguevin | 17:01 |
Pibrac | 17:06 |
Colomiers Lycée International | 17:10 |
Colomiers | 17:14 |
Saint-Cyprien Arènes | 17:21 |
Gallieni-Cancéropôle | 17:26 |
Saint-Agne | 17:31 |
Toulouse Matabiau | 17:37 |
Treinnummer | 870312 |
TER | |
Overstappen | |
Toulouse Matabiau | 19:09 |
Saint-Sulpice | 19:30 |
Lisle-sur-Tarn | 19:41 |
Gaillac | 19:49 |
Cordes - Vindrac | 20:09 |
Lexos | 20:19 |
Laguépie | 20:27 |
Najac | 20:37 |
Villefranche-de-Rouergue | 20:53 |
Salles-Courbatiès | 21:08 |
Capdenac | 21:23 |
Figeac | 21:31 |
Bagnac | 21:45 |
Maurs | 21:52 |
Le Rouget | 22:17 |
Aurillac | 22:40 |
Treinnummer | 871222 |
TER | |
Overstappen | |
Aurillac | 10:22 |
Vic-sur-Cère | 10:36 |
Le Lioran | 10:53 |
Murat | 11:05 |
Neussargues | 11:14 |
Massiac - Blesle | 11:40 |
Arvant | 11:59 |
Brassac-les-Mines - Sainte-Florine | 12:04 |
Treinnummer | 873802 |
TER | |
Reistijd | 19:59 |
Auch Toulouse Matabiau Lyon Part Dieu Clermont-Ferrand Brassac-les-Mines - Sainte-Florine
Auch | 14:05 |
Aubiet | 14:21 |
Gimont Cahuzac | 14:29 |
L'Isle-Jourdain | 14:47 |
Brax - Léguevin | 15:02 |
Pibrac | 15:07 |
Colomiers Lycée International | 15:11 |
Colomiers | 15:15 |
Saint-Cyprien Arènes | 15:21 |
Gallieni-Cancéropôle | 15:26 |
Saint-Agne | 15:31 |
Toulouse Matabiau | 15:36 |
Treinnummer | 870310 |
TER | |
Overstappen | |
Toulouse Matabiau | 15:38 |
Carcassonne | 16:24 |
Narbonne | 16:56 |
Béziers | 17:12 |
Sète | 17:37 |
Montpellier Saint-Roch | 17:59 |
Nîmes Centre | 18:27 |
Valence TGV Rhône-Alpes Sud | 19:15 |
Lyon Part Dieu | 19:50 |
Treinnummer | 6873 |
TGV | |
Overstappen | |
Lyon Part Dieu | 20:34 |
Tarare | 21:10 |
Roanne | 21:43 |
Vichy | 22:28 |
Riom - Châtel-Guyon | 22:50 |
Clermont-Ferrand | 22:59 |
Treinnummer | 875748 |
TER | |
Overstappen | |
Clermont-Ferrand | 09:18 |
Clermont la Pardieu | 09:23 |
Vic-le-Comte | 09:33 |
Issoire | 09:48 |
Brassac-les-Mines - Sainte-Florine | 10:01 |
Treinnummer | 873997 |
TER | |
Reistijd | 19:56 |
Auch Toulouse Matabiau Lyon Part Dieu Moulins sur Allier Clermont-Ferrand Brassac-les-Mines - Sainte-Florine
Auch | 18:05 |
Aubiet | 18:22 |
Gimont Cahuzac | 18:32 |
L'Isle-Jourdain | 18:50 |
Brax - Léguevin | 19:03 |
Pibrac | 19:08 |
Colomiers Lycée International | 19:12 |
Colomiers | 19:16 |
Saint-Cyprien Arènes | 19:22 |
Gallieni-Cancéropôle | 19:26 |
Saint-Agne | 19:31 |
Toulouse Matabiau | 19:36 |
Treinnummer | 870316 |
TER | |
Overstappen | |
Toulouse Matabiau | 07:39 |
Carcassonne | 08:25 |
Narbonne | 08:57 |
Béziers | 09:13 |
Sète | 09:37 |
Montpellier Sud de France | 10:05 |
Nîmes Pont du Gard | 10:30 |
Valence TGV Rhône-Alpes Sud | 11:12 |
Lyon Part Dieu | 11:48 |
Treinnummer | 6871 |
TGV | |
Overstappen | |
Lyon Part Dieu | 12:34 |
Roanne | 13:41 |
Saint-Germain-des-Fossés | 14:20 |
Moulins sur Allier | 14:39 |
Treinnummer | 4504 |
Intercités | |
Overstappen | |
Moulins sur Allier | 15:27 |
Vichy | 15:55 |
Riom - Châtel-Guyon | 16:18 |
Clermont-Ferrand | 16:27 |
Treinnummer | 5959 |
Intercités | |
Overstappen | |
Clermont-Ferrand | 16:40 |
Clermont la Pardieu | 16:44 |
Issoire | 17:08 |
Brassac-les-Mines - Sainte-Florine | 17:20 |
Treinnummer | 873995 |
TER | |
Reistijd | 23:15 |
Auch Toulouse Matabiau Paris Austerlitz Vierzon Saint-Germain-des-Fossés Brassac-les-Mines - Sainte-Florine
Auch | 20:05 |
Aubiet | 20:20 |
Gimont Cahuzac | 20:28 |
L'Isle-Jourdain | 20:47 |
Brax - Léguevin | 21:01 |
Pibrac | 21:06 |
Colomiers Lycée International | 21:11 |
Colomiers | 21:15 |
Saint-Cyprien Arènes | 21:21 |
Gallieni-Cancéropôle | 21:26 |
Saint-Agne | 21:31 |
Toulouse Matabiau | 21:36 |
Treinnummer | 870318 |
TER | |
Overstappen | |
Toulouse Matabiau | 22:23 |
Montauban Ville Bourbon | 22:58 |
Caussade | 23:14 |
Cahors | 23:46 |
Gourdon | 00:18 |
Souillac | 00:36 |
Les Aubrais | 05:58 |
Paris Austerlitz | 07:03 |
Treinnummer | 3750 |
Intercités | |
Overstappen | |
Paris Austerlitz | 07:28 |
Vierzon | 08:56 |
Treinnummer | 3615 |
Intercités | |
Overstappen | |
Vierzon | 09:19 |
Bourges | 09:40 |
Nevers | 10:36 |
Moulins sur Allier | 11:05 |
Saint-Germain-des-Fossés | 11:25 |
Treinnummer | 4402 |
Intercités | |
Overstappen | |
Saint-Germain-des-Fossés | 18:33 |
Vichy | 18:42 |
Riom - Châtel-Guyon | 19:04 |
Clermont-Ferrand | 19:37 |
Clermont la Pardieu | 19:41 |
Sarliève - Cournon | 19:46 |
Le Cendre - Orcet | 19:49 |
Les Martres-de-Veyre | 19:54 |
Vic-le-Comte | 19:58 |
Parent - Coudes - Champeix | 20:06 |
Issoire | 20:15 |
Le Breuil-sur-Couze | 20:22 |
Brassac-les-Mines - Sainte-Florine | 20:30 |
Treinnummer | 874221 |
TER | |
Reistijd | 24:25 |