Brassac-les-Mines - Sainte-Florine naar Bandol Dienstregeling
Maandag 12 augustus 2024 om 07:00
Brassac-les-Mines - Sainte-Florine Clermont-Ferrand Lyon Part Dieu Marseille Saint-Charles Bandol
Brassac-les-Mines - Sainte-Florine | 07:31 | 11:17 |
Le Breuil-sur-Couze | - | 11:25 |
Issoire | 07:46 | 11:32 |
Parent - Coudes - Champeix | - | 11:42 |
Vic-le-Comte | - | 11:49 |
Les Martres-de-Veyre | 08:04 | 11:53 |
Le Cendre - Orcet | 08:08 | 11:58 |
Sarliève - Cournon | - | 12:02 |
Clermont la Pardieu | 08:14 | 12:06 |
Clermont-Ferrand | 08:19 | 12:11 |
Treinnummer | 873800 | 873664 |
TER | TER | |
Overstappen | ||
Clermont-Ferrand | 09:02 | 14:02 |
Riom - Châtel-Guyon | 09:11 | 14:11 |
Vichy | 09:35 | 14:35 |
Roanne | 10:20 | 15:20 |
Tarare | 10:51 | 15:51 |
Lyon Part Dieu | 11:26 | 16:26 |
Treinnummer | 875704 | 875710 |
TER | TER | |
Overstappen | ||
Lyon Part Dieu | 11:40 | 17:06 |
Avignon TGV | 12:49 | 18:12 |
Aix-en-Provence TGV | 13:12 | 18:34 |
Marseille Saint-Charles | 13:28 | 18:45 |
Treinnummer | 5332 | 9830 |
TGV | TGV | |
Overstappen | ||
Marseille Saint-Charles | 13:50 | 19:02 |
Marseille Blancarde | 13:55 | 19:07 |
La Pomme | 13:59 | - |
Saint-Marcel | 14:02 | - |
La Barasse | 14:05 | - |
La Penne-sur-Huveaune | 14:09 | - |
Aubagne | 14:14 | 19:18 |
Cassis | 14:22 | 19:26 |
La Ciotat-Ceyreste | 14:29 | 19:33 |
Saint-Cyr Les Lecques - La Cadière | 14:36 | 19:39 |
Bandol | 14:41 | 19:45 |
Treinnummer | 881447 | 881483 |
TER | TER | |
Reistijd | 7:10 | 8:28 |
Brassac-les-Mines - Sainte-Florine Clermont-Ferrand Paris Bercy Bourg. Pays d'Auv. Paris Gare de Lyon Hall 1 - 2 Marseille Saint-Charles Bandol
Brassac-les-Mines - Sainte-Florine | 09:34 |
Le Breuil-sur-Couze | 09:42 |
Issoire | 09:49 |
Vic-le-Comte | 10:04 |
Clermont la Pardieu | 10:14 |
Clermont-Ferrand | 10:19 |
Treinnummer | 873704 |
TER | |
Overstappen | |
Clermont-Ferrand | 10:33 |
Riom - Châtel-Guyon | 10:43 |
Vichy | 11:06 |
Moulins sur Allier | 11:32 |
Nevers | 12:01 |
Paris Bercy Bourg. Pays d'Auv. | 13:57 |
Treinnummer | 5966 |
Intercités | |
Overstappen | |
Paris Gare de Lyon Hall 1 - 2 | 14:10 |
Marseille Saint-Charles | 17:14 |
Treinnummer | 6177 |
TGV | |
Overstappen | |
Marseille Saint-Charles | 17:33 |
Marseille Blancarde | 17:38 |
Aubagne | 17:48 |
Cassis | 17:56 |
La Ciotat-Ceyreste | 18:03 |
Saint-Cyr Les Lecques - La Cadière | 18:08 |
Bandol | 18:14 |
Treinnummer | 881651 |
TER | |
Reistijd | 8:40 |
Brassac-les-Mines - Sainte-Florine Clermont-Ferrand St-Etienne-Châtcrx. G Routière Saint-Étienne Châteaucreux Lyon Part Dieu Marseille Saint-Charles Bandol
Brassac-les-Mines - Sainte-Florine | 07:39 |
Le Breuil-sur-Couze | 07:47 |
Issoire | 07:54 |
Vic-le-Comte | 08:10 |
Clermont la Pardieu | 08:20 |
Clermont-Ferrand | 08:24 |
Treinnummer | 873702 |
TER | |
Overstappen | |
Clermont-Ferrand | 09:25 |
St-Etienne-Châtcrx. G Routière | 11:10 |
Treinnummer | 89803 |
Bus | |
Overstappen | |
Saint-Étienne Châteaucreux | 11:20 |
Saint-Chamond | 11:30 |
Rive-de-Gier | 11:37 |
Givors Ville | 11:48 |
Lyon Part Dieu | 12:06 |
Treinnummer | 886869 |
TER | |
Overstappen | |
Lyon Part Dieu | 13:10 |
Valence TGV Rhône-Alpes Sud | 13:51 |
Avignon TGV | 14:29 |
Aix-en-Provence TGV | 14:52 |
Marseille Saint-Charles | 15:04 |
Treinnummer | 9877 |
TGV | |
Overstappen | |
Marseille Saint-Charles | 15:24 |
Marseille Blancarde | 15:31 |
Saint-Marcel | 15:36 |
La Penne-sur-Huveaune | 15:41 |
Aubagne | 15:46 |
Cassis | 15:54 |
La Ciotat-Ceyreste | 16:01 |
Saint-Cyr Les Lecques - La Cadière | 16:06 |
Bandol | 16:12 |
Treinnummer | 881459 |
TER | |
Reistijd | 8:33 |
Brassac-les-Mines - Sainte-Florine Le Puy-en-Velay Saint-Étienne Châteaucreux Lyon Part Dieu Marseille Saint-Charles Bandol
Brassac-les-Mines - Sainte-Florine | 10:30 |
Arvant | 10:36 |
Brioude | 10:45 |
Paulhaguet | 10:59 |
Saint-Georges-d'Aurac | 11:10 |
Lachaud-Curmilhac | 11:27 |
Darsac | 11:40 |
Le Puy-en-Velay | 12:01 |
Treinnummer | 873723 |
TER | |
Overstappen | |
Le Puy-en-Velay | 12:35 |
Lavoûte-sur-Loire | 12:46 |
Saint-Vincent le Château | 12:51 |
Vorey | 12:56 |
Chamalières-sur-Loire | 13:05 |
Retournac | 13:10 |
Pont de Lignon | 13:21 |
Bas - Monistrol | 13:29 |
Aurec | 13:39 |
Firminy | 13:49 |
Saint-Étienne Bellevue | 13:57 |
Saint-Étienne Carnot | 14:02 |
Saint-Étienne Châteaucreux | 14:05 |
Treinnummer | 889977 |
TER | |
Overstappen | |
Saint-Étienne Châteaucreux | 14:20 |
Saint-Chamond | 14:30 |
Rive-de-Gier | 14:37 |
Givors Ville | 14:48 |
Lyon Part Dieu | 15:06 |
Treinnummer | 886871 |
TER | |
Overstappen | |
Lyon Part Dieu | 16:06 |
Avignon TGV | 17:12 |
Marseille Saint-Charles | 17:45 |
Treinnummer | 7835 |
Ouigo | |
Overstappen | |
Marseille Saint-Charles | 18:02 |
Marseille Blancarde | 18:07 |
Aubagne | 18:18 |
Cassis | 18:26 |
La Ciotat-Ceyreste | 18:33 |
Saint-Cyr Les Lecques - La Cadière | 18:38 |
Bandol | 18:44 |
Treinnummer | 881653 |
TER | |
Reistijd | 8:14 |
Dinsdag 13 augustus 2024 om 07:00
Brassac-les-Mines - Sainte-Florine Clermont-Ferrand Lyon Part Dieu Marseille Saint-Charles Bandol
Brassac-les-Mines - Sainte-Florine | 07:31 | 11:17 |
Le Breuil-sur-Couze | - | 11:25 |
Issoire | 07:46 | 11:32 |
Parent - Coudes - Champeix | - | 11:42 |
Vic-le-Comte | - | 11:49 |
Les Martres-de-Veyre | 08:04 | 11:53 |
Le Cendre - Orcet | 08:08 | 11:58 |
Sarliève - Cournon | - | 12:02 |
Clermont la Pardieu | 08:14 | 12:06 |
Clermont-Ferrand | 08:19 | 12:11 |
Treinnummer | 873800 | 873664 |
TER | TER | |
Overstappen | ||
Clermont-Ferrand | 09:02 | 14:02 |
Riom - Châtel-Guyon | 09:11 | 14:11 |
Vichy | 09:35 | 14:35 |
Roanne | 10:20 | 15:20 |
Tarare | 10:51 | 15:51 |
Lyon Part Dieu | 11:26 | 16:26 |
Treinnummer | 875704 | 875710 |
TER | TER | |
Overstappen | ||
Lyon Part Dieu | 11:40 | 17:06 |
Avignon TGV | 12:49 | 18:12 |
Aix-en-Provence TGV | 13:12 | 18:34 |
Marseille Saint-Charles | 13:28 | 18:45 |
Treinnummer | 5332 | 9830 |
TGV | TGV | |
Overstappen | ||
Marseille Saint-Charles | 13:50 | 19:02 |
Marseille Blancarde | 13:55 | 19:07 |
La Pomme | 13:59 | - |
Saint-Marcel | 14:02 | - |
La Barasse | 14:05 | - |
La Penne-sur-Huveaune | 14:09 | - |
Aubagne | 14:14 | 19:18 |
Cassis | 14:22 | 19:26 |
La Ciotat-Ceyreste | 14:29 | 19:33 |
Saint-Cyr Les Lecques - La Cadière | 14:36 | 19:39 |
Bandol | 14:41 | 19:45 |
Treinnummer | 881447 | 881483 |
TER | TER | |
Reistijd | 7:10 | 8:28 |
Brassac-les-Mines - Sainte-Florine Clermont-Ferrand Paris Bercy Bourg. Pays d'Auv. Paris Gare de Lyon Hall 1 - 2 Marseille Saint-Charles Bandol
Brassac-les-Mines - Sainte-Florine | 09:34 |
Le Breuil-sur-Couze | 09:42 |
Issoire | 09:49 |
Vic-le-Comte | 10:04 |
Clermont la Pardieu | 10:14 |
Clermont-Ferrand | 10:19 |
Treinnummer | 873704 |
TER | |
Overstappen | |
Clermont-Ferrand | 10:33 |
Riom - Châtel-Guyon | 10:43 |
Vichy | 11:06 |
Moulins sur Allier | 11:32 |
Nevers | 12:01 |
Paris Bercy Bourg. Pays d'Auv. | 13:57 |
Treinnummer | 5966 |
Intercités | |
Overstappen | |
Paris Gare de Lyon Hall 1 - 2 | 14:10 |
Marseille Saint-Charles | 17:14 |
Treinnummer | 6177 |
TGV | |
Overstappen | |
Marseille Saint-Charles | 17:33 |
Marseille Blancarde | 17:38 |
Aubagne | 17:48 |
Cassis | 17:56 |
La Ciotat-Ceyreste | 18:03 |
Saint-Cyr Les Lecques - La Cadière | 18:08 |
Bandol | 18:14 |
Treinnummer | 881651 |
TER | |
Reistijd | 8:40 |
Brassac-les-Mines - Sainte-Florine Clermont-Ferrand St-Etienne-Châtcrx. G Routière Saint-Étienne Châteaucreux Lyon Part Dieu Marseille Saint-Charles Bandol
Brassac-les-Mines - Sainte-Florine | 07:39 |
Le Breuil-sur-Couze | 07:47 |
Issoire | 07:54 |
Vic-le-Comte | 08:10 |
Clermont la Pardieu | 08:20 |
Clermont-Ferrand | 08:24 |
Treinnummer | 873702 |
TER | |
Overstappen | |
Clermont-Ferrand | 09:25 |
St-Etienne-Châtcrx. G Routière | 11:10 |
Treinnummer | 89803 |
Bus | |
Overstappen | |
Saint-Étienne Châteaucreux | 11:20 |
Saint-Chamond | 11:30 |
Rive-de-Gier | 11:37 |
Givors Ville | 11:48 |
Lyon Part Dieu | 12:06 |
Treinnummer | 886869 |
TER | |
Overstappen | |
Lyon Part Dieu | 13:10 |
Valence TGV Rhône-Alpes Sud | 13:51 |
Avignon TGV | 14:29 |
Aix-en-Provence TGV | 14:52 |
Marseille Saint-Charles | 15:04 |
Treinnummer | 2087 |
TGV | |
Overstappen | |
Marseille Saint-Charles | 15:24 |
Marseille Blancarde | 15:31 |
Saint-Marcel | 15:36 |
La Penne-sur-Huveaune | 15:41 |
Aubagne | 15:46 |
Cassis | 15:54 |
La Ciotat-Ceyreste | 16:01 |
Saint-Cyr Les Lecques - La Cadière | 16:06 |
Bandol | 16:12 |
Treinnummer | 881459 |
TER | |
Reistijd | 8:33 |
Brassac-les-Mines - Sainte-Florine Le Puy-en-Velay Saint-Étienne Châteaucreux Lyon Part Dieu Marseille Saint-Charles Bandol
Brassac-les-Mines - Sainte-Florine | 10:30 |
Arvant | 10:36 |
Brioude | 10:45 |
Paulhaguet | 10:59 |
Saint-Georges-d'Aurac | 11:10 |
Lachaud-Curmilhac | 11:27 |
Darsac | 11:40 |
Le Puy-en-Velay | 12:01 |
Treinnummer | 873723 |
TER | |
Overstappen | |
Le Puy-en-Velay | 12:35 |
Lavoûte-sur-Loire | 12:46 |
Saint-Vincent le Château | 12:51 |
Vorey | 12:56 |
Chamalières-sur-Loire | 13:05 |
Retournac | 13:10 |
Pont de Lignon | 13:21 |
Bas - Monistrol | 13:29 |
Aurec | 13:39 |
Firminy | 13:49 |
Saint-Étienne Bellevue | 13:57 |
Saint-Étienne Carnot | 14:02 |
Saint-Étienne Châteaucreux | 14:05 |
Treinnummer | 889977 |
TER | |
Overstappen | |
Saint-Étienne Châteaucreux | 14:20 |
Saint-Chamond | 14:30 |
Rive-de-Gier | 14:37 |
Givors Ville | 14:48 |
Lyon Part Dieu | 15:06 |
Treinnummer | 886871 |
TER | |
Overstappen | |
Lyon Part Dieu | 16:06 |
Avignon TGV | 17:12 |
Marseille Saint-Charles | 17:45 |
Treinnummer | 7835 |
Ouigo | |
Overstappen | |
Marseille Saint-Charles | 18:02 |
Marseille Blancarde | 18:07 |
Aubagne | 18:18 |
Cassis | 18:26 |
La Ciotat-Ceyreste | 18:33 |
Saint-Cyr Les Lecques - La Cadière | 18:38 |
Bandol | 18:44 |
Treinnummer | 881653 |
TER | |
Reistijd | 8:14 |
Woensdag 14 augustus 2024 om 07:00
Brassac-les-Mines - Sainte-Florine Clermont-Ferrand Lyon Part Dieu Marseille Saint-Charles Bandol
Brassac-les-Mines - Sainte-Florine | 07:31 | 11:17 |
Le Breuil-sur-Couze | - | 11:25 |
Issoire | 07:46 | 11:32 |
Parent - Coudes - Champeix | - | 11:42 |
Vic-le-Comte | - | 11:49 |
Les Martres-de-Veyre | 08:04 | 11:53 |
Le Cendre - Orcet | 08:08 | 11:58 |
Sarliève - Cournon | - | 12:02 |
Clermont la Pardieu | 08:14 | 12:06 |
Clermont-Ferrand | 08:19 | 12:11 |
Treinnummer | 873800 | 873664 |
TER | TER | |
Overstappen | ||
Clermont-Ferrand | 09:02 | 14:02 |
Riom - Châtel-Guyon | 09:11 | 14:11 |
Vichy | 09:35 | 14:35 |
Roanne | 10:20 | 15:20 |
Tarare | 10:51 | 15:51 |
Lyon Part Dieu | 11:26 | 16:26 |
Treinnummer | 875704 | 875710 |
TER | TER | |
Overstappen | ||
Lyon Part Dieu | 11:40 | 17:06 |
Avignon TGV | 12:49 | 18:12 |
Aix-en-Provence TGV | 13:12 | 18:34 |
Marseille Saint-Charles | 13:28 | 18:45 |
Treinnummer | 5332 | 5030 |
TGV | TGV | |
Overstappen | ||
Marseille Saint-Charles | 14:02 | 19:02 |
Marseille Blancarde | 14:07 | 19:07 |
Aubagne | 14:18 | 19:18 |
Cassis | 14:26 | 19:26 |
La Ciotat-Ceyreste | 14:33 | 19:33 |
Saint-Cyr Les Lecques - La Cadière | 14:38 | 19:39 |
Bandol | 14:44 | 19:45 |
Treinnummer | 881447 | 881483 |
TER | TER | |
Reistijd | 7:13 | 8:28 |
Brassac-les-Mines - Sainte-Florine Clermont-Ferrand Paris Bercy Bourg. Pays d'Auv. Paris Gare de Lyon Hall 1 - 2 Marseille Saint-Charles Bandol
Brassac-les-Mines - Sainte-Florine | 09:34 |
Le Breuil-sur-Couze | 09:42 |
Issoire | 09:49 |
Vic-le-Comte | 10:04 |
Clermont la Pardieu | 10:14 |
Clermont-Ferrand | 10:19 |
Treinnummer | 873704 |
TER | |
Overstappen | |
Clermont-Ferrand | 10:33 |
Riom - Châtel-Guyon | 10:43 |
Vichy | 11:06 |
Moulins sur Allier | 11:32 |
Nevers | 12:01 |
Paris Bercy Bourg. Pays d'Auv. | 13:57 |
Treinnummer | 5966 |
Intercités | |
Overstappen | |
Paris Gare de Lyon Hall 1 - 2 | 14:10 |
Marseille Saint-Charles | 17:14 |
Treinnummer | 6177 |
TGV | |
Overstappen | |
Marseille Saint-Charles | 17:33 |
Marseille Blancarde | 17:38 |
Aubagne | 17:48 |
Cassis | 17:56 |
La Ciotat-Ceyreste | 18:03 |
Saint-Cyr Les Lecques - La Cadière | 18:08 |
Bandol | 18:14 |
Treinnummer | 881651 |
TER | |
Reistijd | 8:40 |
Brassac-les-Mines - Sainte-Florine Clermont-Ferrand St-Etienne-Châtcrx. G Routière Saint-Étienne Châteaucreux Lyon Part Dieu Marseille Saint-Charles Bandol
Brassac-les-Mines - Sainte-Florine | 07:39 |
Le Breuil-sur-Couze | 07:47 |
Issoire | 07:54 |
Vic-le-Comte | 08:10 |
Clermont la Pardieu | 08:20 |
Clermont-Ferrand | 08:24 |
Treinnummer | 873702 |
TER | |
Overstappen | |
Clermont-Ferrand | 09:25 |
St-Etienne-Châtcrx. G Routière | 11:10 |
Treinnummer | 89803 |
Bus | |
Overstappen | |
Saint-Étienne Châteaucreux | 11:20 |
Saint-Chamond | 11:30 |
Rive-de-Gier | 11:37 |
Givors Ville | 11:48 |
Lyon Part Dieu | 12:06 |
Treinnummer | 886869 |
TER | |
Overstappen | |
Lyon Part Dieu | 13:10 |
Valence TGV Rhône-Alpes Sud | 13:51 |
Avignon TGV | 14:29 |
Aix-en-Provence TGV | 14:52 |
Marseille Saint-Charles | 15:04 |
Treinnummer | 9877 |
TGV | |
Overstappen | |
Marseille Saint-Charles | 15:24 |
Marseille Blancarde | 15:31 |
Saint-Marcel | 15:36 |
La Penne-sur-Huveaune | 15:41 |
Aubagne | 15:46 |
Cassis | 15:54 |
La Ciotat-Ceyreste | 16:01 |
Saint-Cyr Les Lecques - La Cadière | 16:06 |
Bandol | 16:12 |
Treinnummer | 881459 |
TER | |
Reistijd | 8:33 |
Brassac-les-Mines - Sainte-Florine Le Puy-en-Velay Saint-Étienne Châteaucreux Lyon Part Dieu Marseille Saint-Charles Bandol
Brassac-les-Mines - Sainte-Florine | 10:30 |
Arvant | 10:36 |
Brioude | 10:45 |
Paulhaguet | 10:59 |
Saint-Georges-d'Aurac | 11:10 |
Lachaud-Curmilhac | 11:27 |
Darsac | 11:40 |
Le Puy-en-Velay | 12:01 |
Treinnummer | 873723 |
TER | |
Overstappen | |
Le Puy-en-Velay | 12:35 |
Lavoûte-sur-Loire | 12:46 |
Saint-Vincent le Château | 12:51 |
Vorey | 12:56 |
Chamalières-sur-Loire | 13:05 |
Retournac | 13:10 |
Pont de Lignon | 13:21 |
Bas - Monistrol | 13:29 |
Aurec | 13:39 |
Firminy | 13:49 |
Saint-Étienne Bellevue | 13:57 |
Saint-Étienne Carnot | 14:02 |
Saint-Étienne Châteaucreux | 14:05 |
Treinnummer | 889977 |
TER | |
Overstappen | |
Saint-Étienne Châteaucreux | 14:20 |
Saint-Chamond | 14:30 |
Rive-de-Gier | 14:37 |
Givors Ville | 14:48 |
Lyon Part Dieu | 15:06 |
Treinnummer | 886871 |
TER | |
Overstappen | |
Lyon Part Dieu | 16:06 |
Avignon TGV | 17:12 |
Marseille Saint-Charles | 17:45 |
Treinnummer | 7835 |
Ouigo | |
Overstappen | |
Marseille Saint-Charles | 18:02 |
Marseille Blancarde | 18:07 |
Aubagne | 18:18 |
Cassis | 18:26 |
La Ciotat-Ceyreste | 18:33 |
Saint-Cyr Les Lecques - La Cadière | 18:38 |
Bandol | 18:44 |
Treinnummer | 881653 |
TER | |
Reistijd | 8:14 |
Donderdag 15 augustus 2024 om 07:00
Brassac-les-Mines - Sainte-Florine Nîmes Centre Marseille Saint-Charles Bandol
Brassac-les-Mines - Sainte-Florine | 08:16 |
Arvant | 08:22 |
Brioude | 08:31 |
Saint-Georges-d'Aurac | 08:49 |
Langeac | 08:57 |
Monistrol-d'Allier | 09:22 |
Alleyras | 09:39 |
Chapeauroux | 10:03 |
Langogne | 10:25 |
Luc | 10:38 |
La Bastide-St-Laurent-les-B. | 10:46 |
Villefort | 11:05 |
Génolhac | 11:48 |
Chamborigaud | 11:58 |
Grand-Combe la Pise | 12:14 |
Alès | 12:35 |
Saint-Geniès-de-Malgoirès | 12:51 |
Nîmes Centre | 13:07 |
Treinnummer | 873993 |
TER | |
Overstappen | |
Nîmes Centre | 13:27 |
Arles | 13:50 |
Marseille Saint-Charles | 14:38 |
Treinnummer | 4657 |
Intercités | |
Overstappen | |
Marseille Saint-Charles | 15:02 |
Marseille Blancarde | 15:07 |
Aubagne | 15:18 |
Cassis | 15:26 |
La Ciotat-Ceyreste | 15:33 |
Saint-Cyr Les Lecques - La Cadière | 15:38 |
Bandol | 15:44 |
Treinnummer | 881455 |
TER | |
Reistijd | 7:28 |
Brassac-les-Mines - Sainte-Florine Clermont-Ferrand Lyon Part Dieu Marseille Saint-Charles Bandol
Brassac-les-Mines - Sainte-Florine | 07:31 |
Issoire | 07:46 |
Les Martres-de-Veyre | 08:03 |
Le Cendre - Orcet | 08:08 |
Clermont la Pardieu | 08:14 |
Clermont-Ferrand | 08:19 |
Treinnummer | 873800 |
TER | |
Overstappen | |
Clermont-Ferrand | 09:02 |
Riom - Châtel-Guyon | 09:11 |
Vichy | 09:35 |
Roanne | 10:20 |
Tarare | 10:51 |
Lyon Part Dieu | 11:26 |
Treinnummer | 875704 |
TER | |
Overstappen | |
Lyon Part Dieu | 11:40 |
Avignon TGV | 12:49 |
Aix-en-Provence TGV | 13:12 |
Marseille Saint-Charles | 13:28 |
Treinnummer | 5332 |
TGV | |
Overstappen | |
Marseille Saint-Charles | 13:32 |
Marseille Blancarde | 13:37 |
Aubagne | 13:47 |
Cassis | 13:55 |
La Ciotat-Ceyreste | 14:02 |
Saint-Cyr Les Lecques - La Cadière | 14:08 |
Bandol | 14:13 |
Treinnummer | 881635 |
TER | |
Reistijd | 6:42 |
Brassac-les-Mines - Sainte-Florine Langogne Nîmes Centre Marseille Saint-Charles Bandol
Brassac-les-Mines - Sainte-Florine | 10:02 |
Arvant | 10:08 |
Brioude | 10:17 |
Saint-Georges-d'Aurac | 10:41 |
Langeac | 10:55 |
Monistrol-d'Allier | 11:28 |
Alleyras | 11:44 |
Chapeauroux | 12:06 |
Langogne | 12:25 |
Treinnummer | 873997 |
TER | |
Overstappen | |
Langogne | 12:51 |
La Bastide-St-Laurent-les-B. | 13:14 |
Villefort | 13:33 |
Génolhac | 13:49 |
Chamborigaud | 13:59 |
Sainte-Cécile-d'Andorge | 14:06 |
La Levade | 14:14 |
Grand-Combe la Pise | 14:18 |
Alès | 14:35 |
Saint-Geniès-de-Malgoirès | 14:52 |
Nîmes Centre | 15:07 |
Treinnummer | 878913 |
TER | |
Overstappen | |
Nîmes Centre | 15:28 |
Marseille Saint-Charles | 16:38 |
Treinnummer | 4659 |
Intercités | |
Overstappen | |
Marseille Saint-Charles | 17:33 |
Marseille Blancarde | 17:38 |
Aubagne | 17:48 |
Cassis | 17:56 |
La Ciotat-Ceyreste | 18:03 |
Saint-Cyr Les Lecques - La Cadière | 18:08 |
Bandol | 18:14 |
Treinnummer | 881651 |
TER | |
Reistijd | 8:12 |
Brassac-les-Mines - Sainte-Florine Clermont-Ferrand Saint-Germain-des-Fossés Lyon Part Dieu Marseille Saint-Charles Bandol
Brassac-les-Mines - Sainte-Florine | 09:34 |
Le Breuil-sur-Couze | 09:42 |
Issoire | 09:49 |
Vic-le-Comte | 10:04 |
Clermont la Pardieu | 10:14 |
Clermont-Ferrand | 10:19 |
Treinnummer | 873704 |
TER | |
Overstappen | |
Clermont-Ferrand | 10:42 |
Riom - Châtel-Guyon | 10:51 |
Vichy | 11:13 |
Saint-Germain-des-Fossés | 11:22 |
Treinnummer | 874004 |
TER | |
Overstappen | |
Saint-Germain-des-Fossés | 11:27 |
Roanne | 12:07 |
Lyon Part Dieu | 13:10 |
Treinnummer | 4402 |
Intercités | |
Overstappen | |
Lyon Part Dieu | 14:06 |
Avignon TGV | 15:12 |
Aix-en-Provence TGV | 15:34 |
Marseille Saint-Charles | 15:46 |
Treinnummer | 6813 |
TGV | |
Overstappen | |
Marseille Saint-Charles | 16:02 |
Marseille Blancarde | 16:08 |
Saint-Marcel | 16:13 |
La Penne-sur-Huveaune | 16:17 |
Aubagne | 16:22 |
Cassis | 16:29 |
La Ciotat-Ceyreste | 16:37 |
Saint-Cyr Les Lecques - La Cadière | 16:42 |
Bandol | 16:48 |
Treinnummer | 881463 |
TER | |
Reistijd | 7:14 |
Brassac-les-Mines - Sainte-Florine Le Puy-en-Velay Saint-Étienne Châteaucreux Lyon Part Dieu Marseille Saint-Charles Bandol
Brassac-les-Mines - Sainte-Florine | 10:30 |
Arvant | 10:36 |
Brioude | 10:45 |
Paulhaguet | 10:59 |
Saint-Georges-d'Aurac | 11:10 |
Lachaud-Curmilhac | 11:27 |
Darsac | 11:40 |
Le Puy-en-Velay | 12:01 |
Treinnummer | 873723 |
TER | |
Overstappen | |
Le Puy-en-Velay | 12:35 |
Lavoûte-sur-Loire | 12:46 |
Saint-Vincent le Château | 12:51 |
Vorey | 12:56 |
Chamalières-sur-Loire | 13:05 |
Retournac | 13:10 |
Pont de Lignon | 13:21 |
Bas - Monistrol | 13:29 |
Aurec | 13:40 |
Firminy | 13:49 |
Saint-Étienne Bellevue | 13:57 |
Saint-Étienne Carnot | 14:02 |
Saint-Étienne Châteaucreux | 14:05 |
Treinnummer | 889977 |
TER | |
Overstappen | |
Saint-Étienne Châteaucreux | 14:20 |
Saint-Chamond | 14:30 |
Rive-de-Gier | 14:37 |
Givors Ville | 14:48 |
Lyon Part Dieu | 15:06 |
Treinnummer | 886871 |
TER | |
Overstappen | |
Lyon Part Dieu | 16:06 |
Avignon TGV | 17:12 |
Marseille Saint-Charles | 17:45 |
Treinnummer | 7835 |
Ouigo | |
Overstappen | |
Marseille Saint-Charles | 18:32 |
Marseille Blancarde | 18:38 |
Aubagne | 18:53 |
Cassis | 19:03 |
La Ciotat-Ceyreste | 19:10 |
Saint-Cyr Les Lecques - La Cadière | 19:16 |
Bandol | 19:21 |
Treinnummer | 881655 |
TER | |
Reistijd | 8:51 |
Vrijdag 16 augustus 2024 om 07:00
Brassac-les-Mines - Sainte-Florine Clermont-Ferrand Lyon Part Dieu Marseille Saint-Charles Bandol
Brassac-les-Mines - Sainte-Florine | 07:31 | 11:17 |
Le Breuil-sur-Couze | - | 11:25 |
Issoire | 07:46 | 11:32 |
Parent - Coudes - Champeix | - | 11:42 |
Vic-le-Comte | - | 11:49 |
Les Martres-de-Veyre | 08:04 | 11:53 |
Le Cendre - Orcet | 08:08 | 11:58 |
Sarliève - Cournon | - | 12:02 |
Clermont la Pardieu | 08:14 | 12:06 |
Clermont-Ferrand | 08:19 | 12:11 |
Treinnummer | 873800 | 873664 |
TER | TER | |
Overstappen | ||
Clermont-Ferrand | 09:02 | 14:02 |
Riom - Châtel-Guyon | 09:11 | 14:11 |
Vichy | 09:35 | 14:35 |
Roanne | 10:20 | 15:20 |
Tarare | 10:51 | 15:51 |
Lyon Part Dieu | 11:26 | 16:26 |
Treinnummer | 875704 | 875710 |
TER | TER | |
Overstappen | ||
Lyon Part Dieu | 11:40 | 17:06 |
Avignon TGV | 12:49 | 18:12 |
Aix-en-Provence TGV | 13:12 | 18:34 |
Marseille Saint-Charles | 13:28 | 18:45 |
Treinnummer | 5332 | 5030 |
TGV | TGV | |
Overstappen | ||
Marseille Saint-Charles | 13:50 | 19:02 |
Marseille Blancarde | 13:55 | 19:07 |
La Pomme | 13:59 | - |
Saint-Marcel | 14:02 | - |
La Barasse | 14:05 | - |
La Penne-sur-Huveaune | 14:09 | - |
Aubagne | 14:14 | 19:18 |
Cassis | 14:22 | 19:26 |
La Ciotat-Ceyreste | 14:29 | 19:33 |
Saint-Cyr Les Lecques - La Cadière | 14:36 | 19:38 |
Bandol | 14:41 | 19:44 |
Treinnummer | 881447 | 881483 |
TER | TER | |
Reistijd | 7:10 | 8:27 |
Brassac-les-Mines - Sainte-Florine Clermont-Ferrand Paris Bercy Bourg. Pays d'Auv. Paris Gare de Lyon Hall 1 - 2 Marseille Saint-Charles Bandol
Brassac-les-Mines - Sainte-Florine | 09:34 |
Le Breuil-sur-Couze | 09:42 |
Issoire | 09:49 |
Vic-le-Comte | 10:04 |
Clermont la Pardieu | 10:14 |
Clermont-Ferrand | 10:19 |
Treinnummer | 873704 |
TER | |
Overstappen | |
Clermont-Ferrand | 10:33 |
Riom - Châtel-Guyon | 10:43 |
Vichy | 11:06 |
Moulins sur Allier | 11:32 |
Nevers | 12:01 |
Paris Bercy Bourg. Pays d'Auv. | 13:57 |
Treinnummer | 5966 |
Intercités | |
Overstappen | |
Paris Gare de Lyon Hall 1 - 2 | 14:10 |
Marseille Saint-Charles | 17:14 |
Treinnummer | 6177 |
TGV | |
Overstappen | |
Marseille Saint-Charles | 17:33 |
Marseille Blancarde | 17:38 |
Aubagne | 17:48 |
Cassis | 17:56 |
La Ciotat-Ceyreste | 18:03 |
Saint-Cyr Les Lecques - La Cadière | 18:08 |
Bandol | 18:14 |
Treinnummer | 881651 |
TER | |
Reistijd | 8:40 |
Brassac-les-Mines - Sainte-Florine Clermont-Ferrand St-Etienne-Châtcrx. G Routière Saint-Étienne Châteaucreux Lyon Part Dieu Marseille Saint-Charles Bandol
Brassac-les-Mines - Sainte-Florine | 07:39 |
Le Breuil-sur-Couze | 07:47 |
Issoire | 07:54 |
Vic-le-Comte | 08:10 |
Clermont la Pardieu | 08:20 |
Clermont-Ferrand | 08:24 |
Treinnummer | 873702 |
TER | |
Overstappen | |
Clermont-Ferrand | 09:25 |
St-Etienne-Châtcrx. G Routière | 11:10 |
Treinnummer | 89803 |
Bus | |
Overstappen | |
Saint-Étienne Châteaucreux | 11:20 |
Saint-Chamond | 11:30 |
Rive-de-Gier | 11:37 |
Givors Ville | 11:48 |
Lyon Part Dieu | 12:06 |
Treinnummer | 886869 |
TER | |
Overstappen | |
Lyon Part Dieu | 12:10 |
Valence TGV Rhône-Alpes Sud | 12:59 |
Avignon TGV | 13:34 |
Marseille Saint-Charles | 14:03 |
Treinnummer | 5113 |
TGV | |
Overstappen | |
Marseille Saint-Charles | 14:36 |
Marseille Blancarde | 14:41 |
Aubagne | 14:50 |
Cassis | 14:58 |
La Ciotat-Ceyreste | 15:05 |
Saint-Cyr Les Lecques - La Cadière | 15:10 |
Bandol | 15:15 |
Treinnummer | 881639 |
TER | |
Reistijd | 7:36 |
Brassac-les-Mines - Sainte-Florine Le Puy-en-Velay Saint-Étienne Châteaucreux Lyon Part Dieu Marseille Saint-Charles Bandol
Brassac-les-Mines - Sainte-Florine | 10:30 |
Arvant | 10:36 |
Brioude | 10:45 |
Paulhaguet | 10:59 |
Saint-Georges-d'Aurac | 11:10 |
Lachaud-Curmilhac | 11:27 |
Darsac | 11:40 |
Le Puy-en-Velay | 12:01 |
Treinnummer | 873723 |
TER | |
Overstappen | |
Le Puy-en-Velay | 12:35 |
Lavoûte-sur-Loire | 12:46 |
Saint-Vincent le Château | 12:51 |
Vorey | 12:56 |
Chamalières-sur-Loire | 13:05 |
Retournac | 13:10 |
Pont de Lignon | 13:21 |
Bas - Monistrol | 13:29 |
Aurec | 13:39 |
Firminy | 13:49 |
Saint-Étienne Bellevue | 13:57 |
Saint-Étienne Carnot | 14:02 |
Saint-Étienne Châteaucreux | 14:05 |
Treinnummer | 889977 |
TER | |
Overstappen | |
Saint-Étienne Châteaucreux | 14:20 |
Saint-Chamond | 14:30 |
Rive-de-Gier | 14:37 |
Givors Ville | 14:48 |
Lyon Part Dieu | 15:06 |
Treinnummer | 886871 |
TER | |
Overstappen | |
Lyon Part Dieu | 16:06 |
Avignon TGV | 17:12 |
Marseille Saint-Charles | 17:45 |
Treinnummer | 7835 |
Ouigo | |
Overstappen | |
Marseille Saint-Charles | 18:02 |
Marseille Blancarde | 18:07 |
Aubagne | 18:18 |
Cassis | 18:26 |
La Ciotat-Ceyreste | 18:33 |
Saint-Cyr Les Lecques - La Cadière | 18:38 |
Bandol | 18:44 |
Treinnummer | 881653 |
TER | |
Reistijd | 8:14 |
Zaterdag 17 augustus 2024 om 07:00
Brassac-les-Mines - Sainte-Florine Nîmes Centre Marseille Saint-Charles Bandol
Brassac-les-Mines - Sainte-Florine | 08:16 |
Arvant | 08:22 |
Brioude | 08:31 |
Saint-Georges-d'Aurac | 08:49 |
Langeac | 08:57 |
Monistrol-d'Allier | 09:22 |
Alleyras | 09:39 |
Chapeauroux | 10:03 |
Langogne | 10:25 |
Luc | 10:38 |
La Bastide-St-Laurent-les-B. | 10:46 |
Villefort | 11:05 |
Génolhac | 11:19 |
Chamborigaud | 11:29 |
Grand-Combe la Pise | 11:45 |
Alès | 12:06 |
Saint-Geniès-de-Malgoirès | 12:22 |
Nîmes Centre | 12:38 |
Treinnummer | 873993 |
TER | |
Overstappen | |
Nîmes Centre | 13:27 |
Arles | 13:50 |
Marseille Saint-Charles | 14:38 |
Treinnummer | 4657 |
Intercités | |
Overstappen | |
Marseille Saint-Charles | 15:02 |
Marseille Blancarde | 15:07 |
Aubagne | 15:18 |
Cassis | 15:26 |
La Ciotat-Ceyreste | 15:33 |
Saint-Cyr Les Lecques - La Cadière | 15:38 |
Bandol | 15:44 |
Treinnummer | 881455 |
TER | |
Reistijd | 7:28 |
Brassac-les-Mines - Sainte-Florine Clermont-Ferrand Lyon Part Dieu Marseille Saint-Charles Bandol
Brassac-les-Mines - Sainte-Florine | 07:31 |
Issoire | 07:46 |
Les Martres-de-Veyre | 08:03 |
Le Cendre - Orcet | 08:08 |
Clermont la Pardieu | 08:14 |
Clermont-Ferrand | 08:19 |
Treinnummer | 873800 |
TER | |
Overstappen | |
Clermont-Ferrand | 09:02 |
Riom - Châtel-Guyon | 09:11 |
Vichy | 09:35 |
Roanne | 10:20 |
Tarare | 10:51 |
Lyon Part Dieu | 11:26 |
Treinnummer | 875704 |
TER | |
Overstappen | |
Lyon Part Dieu | 11:40 |
Avignon TGV | 12:49 |
Aix-en-Provence TGV | 13:12 |
Marseille Saint-Charles | 13:28 |
Treinnummer | 5332 |
TGV | |
Overstappen | |
Marseille Saint-Charles | 13:32 |
Marseille Blancarde | 13:37 |
Aubagne | 13:47 |
Cassis | 13:55 |
La Ciotat-Ceyreste | 14:02 |
Saint-Cyr Les Lecques - La Cadière | 14:08 |
Bandol | 14:13 |
Treinnummer | 881635 |
TER | |
Reistijd | 6:42 |
Brassac-les-Mines - Sainte-Florine Langogne Nîmes Centre Marseille Saint-Charles Bandol
Brassac-les-Mines - Sainte-Florine | 10:02 |
Arvant | 10:08 |
Brioude | 10:17 |
Saint-Georges-d'Aurac | 10:41 |
Langeac | 10:55 |
Monistrol-d'Allier | 11:28 |
Alleyras | 11:44 |
Chapeauroux | 12:06 |
Langogne | 12:25 |
Treinnummer | 873997 |
TER | |
Overstappen | |
Langogne | 12:44 |
La Bastide-St-Laurent-les-B. | 13:07 |
Villefort | 13:26 |
Génolhac | 13:42 |
Chamborigaud | 13:52 |
Sainte-Cécile-d'Andorge | 14:00 |
La Levade | 14:07 |
Grand-Combe la Pise | 14:13 |
Alès | 14:30 |
Saint-Geniès-de-Malgoirès | 14:46 |
Nîmes Centre | 15:03 |
Treinnummer | 878913 |
TER | |
Overstappen | |
Nîmes Centre | 15:28 |
Marseille Saint-Charles | 16:38 |
Treinnummer | 4659 |
Intercités | |
Overstappen | |
Marseille Saint-Charles | 17:33 |
Marseille Blancarde | 17:38 |
Aubagne | 17:48 |
Cassis | 17:56 |
La Ciotat-Ceyreste | 18:03 |
Saint-Cyr Les Lecques - La Cadière | 18:08 |
Bandol | 18:14 |
Treinnummer | 881651 |
TER | |
Reistijd | 8:12 |
Brassac-les-Mines - Sainte-Florine Clermont-Ferrand Saint-Germain-des-Fossés Lyon Part Dieu Marseille Saint-Charles Bandol
Brassac-les-Mines - Sainte-Florine | 09:34 |
Le Breuil-sur-Couze | 09:42 |
Issoire | 09:49 |
Vic-le-Comte | 10:04 |
Clermont la Pardieu | 10:14 |
Clermont-Ferrand | 10:19 |
Treinnummer | 873704 |
TER | |
Overstappen | |
Clermont-Ferrand | 10:42 |
Riom - Châtel-Guyon | 10:51 |
Vichy | 11:13 |
Saint-Germain-des-Fossés | 11:22 |
Treinnummer | 874004 |
TER | |
Overstappen | |
Saint-Germain-des-Fossés | 11:27 |
Roanne | 12:07 |
Lyon Part Dieu | 13:10 |
Treinnummer | 4402 |
Intercités | |
Overstappen | |
Lyon Part Dieu | 14:06 |
Avignon TGV | 15:12 |
Aix-en-Provence TGV | 15:34 |
Marseille Saint-Charles | 15:46 |
Treinnummer | 6813 |
TGV | |
Overstappen | |
Marseille Saint-Charles | 16:02 |
Marseille Blancarde | 16:08 |
Saint-Marcel | 16:13 |
La Penne-sur-Huveaune | 16:17 |
Aubagne | 16:22 |
Cassis | 16:29 |
La Ciotat-Ceyreste | 16:37 |
Saint-Cyr Les Lecques - La Cadière | 16:42 |
Bandol | 16:48 |
Treinnummer | 881463 |
TER | |
Reistijd | 7:14 |
Brassac-les-Mines - Sainte-Florine Le Puy-en-Velay Saint-Étienne Châteaucreux Lyon Part Dieu Marseille Saint-Charles Bandol
Brassac-les-Mines - Sainte-Florine | 10:30 |
Arvant | 10:36 |
Brioude | 10:45 |
Paulhaguet | 10:59 |
Saint-Georges-d'Aurac | 11:10 |
Lachaud-Curmilhac | 11:27 |
Darsac | 11:40 |
Le Puy-en-Velay | 12:01 |
Treinnummer | 873723 |
TER | |
Overstappen | |
Le Puy-en-Velay | 12:35 |
Lavoûte-sur-Loire | 12:46 |
Saint-Vincent le Château | 12:51 |
Vorey | 12:56 |
Chamalières-sur-Loire | 13:05 |
Retournac | 13:10 |
Pont de Lignon | 13:21 |
Bas - Monistrol | 13:29 |
Aurec | 13:40 |
Firminy | 13:49 |
Saint-Étienne Bellevue | 13:57 |
Saint-Étienne Carnot | 14:02 |
Saint-Étienne Châteaucreux | 14:05 |
Treinnummer | 889977 |
TER | |
Overstappen | |
Saint-Étienne Châteaucreux | 14:20 |
Saint-Chamond | 14:30 |
Rive-de-Gier | 14:37 |
Givors Ville | 14:48 |
Lyon Part Dieu | 15:06 |
Treinnummer | 886871 |
TER | |
Overstappen | |
Lyon Part Dieu | 16:06 |
Avignon TGV | 17:12 |
Marseille Saint-Charles | 17:45 |
Treinnummer | 7835 |
Ouigo | |
Overstappen | |
Marseille Saint-Charles | 18:32 |
Marseille Blancarde | 18:38 |
Aubagne | 18:53 |
Cassis | 19:03 |
La Ciotat-Ceyreste | 19:10 |
Saint-Cyr Les Lecques - La Cadière | 19:16 |
Bandol | 19:21 |
Treinnummer | 881655 |
TER | |
Reistijd | 8:51 |
Zondag 18 augustus 2024 om 07:00
Brassac-les-Mines - Sainte-Florine Clermont-Ferrand Lyon Part Dieu Marseille Saint-Charles Bandol
Brassac-les-Mines - Sainte-Florine | 07:20 | 12:05 |
Le Breuil-sur-Couze | 07:28 | - |
Issoire | 07:35 | 12:18 |
Parent - Coudes - Champeix | 07:45 | - |
Vic-le-Comte | 07:52 | - |
Les Martres-de-Veyre | 07:56 | - |
Le Cendre - Orcet | 08:01 | - |
Sarliève - Cournon | 08:05 | - |
Clermont la Pardieu | 08:09 | 12:41 |
Clermont-Ferrand | 08:14 | 12:46 |
Treinnummer | 873662 | 873802 |
TER | TER | |
Overstappen | ||
Clermont-Ferrand | 09:02 | 14:02 |
Riom - Châtel-Guyon | 09:11 | 14:11 |
Vichy | 09:35 | 14:35 |
Roanne | 10:20 | 15:20 |
Tarare | 10:51 | 15:51 |
Lyon Part Dieu | 11:26 | 16:26 |
Treinnummer | 875704 | 875710 |
TER | TER | |
Overstappen | ||
Lyon Part Dieu | 13:10 | 17:06 |
Valence TGV Rhône-Alpes Sud | 13:51 | - |
Avignon TGV | 14:29 | 18:12 |
Aix-en-Provence TGV | 14:52 | 18:34 |
Marseille Saint-Charles | 15:04 | 18:45 |
Treinnummer | 2087 | 9830 |
TGV | TGV | |
Overstappen | ||
Marseille Saint-Charles | 15:30 | 19:32 |
Marseille Blancarde | 15:35 | 19:37 |
Aubagne | 15:46 | 19:48 |
Cassis | 15:54 | 19:56 |
La Ciotat-Ceyreste | 16:01 | 20:03 |
Saint-Cyr Les Lecques - La Cadière | 16:06 | 20:08 |
Bandol | 16:12 | 20:14 |
Treinnummer | 881643 | 881659 |
TER | TER | |
Reistijd | 8:52 | 8:09 |
Brassac-les-Mines - Sainte-Florine Clermont-Ferrand Lyon Part Dieu Toulon Bandol
Brassac-les-Mines - Sainte-Florine | 12:33 |
Le Breuil-sur-Couze | 12:42 |
Issoire | 12:49 |
Clermont la Pardieu | 13:12 |
Clermont-Ferrand | 13:17 |
Treinnummer | 873990 |
TER | |
Overstappen | |
Clermont-Ferrand | 15:02 |
Riom - Châtel-Guyon | 15:11 |
Vichy | 15:35 |
Roanne | 16:20 |
Tarare | 16:51 |
Lyon Part Dieu | 17:26 |
Treinnummer | 875712 |
TER | |
Overstappen | |
Lyon Part Dieu | 18:06 |
Avignon TGV | 19:11 |
Aix-en-Provence TGV | 19:33 |
Marseille Saint-Charles | 19:59 |
Toulon | 20:41 |
Treinnummer | 5537 |
TGV | |
Overstappen | |
Toulon | 20:58 |
La Seyne - Six Fours | 21:04 |
Ollioules - Sanary-sur-Mer | 21:08 |
Bandol | 21:13 |
Treinnummer | 881658 |
TER | |
Reistijd | 8:40 |
Brassac-les-Mines - Sainte-Florine Langogne Nîmes Centre Marseille Saint-Charles Bandol
Brassac-les-Mines - Sainte-Florine | 10:02 |
Arvant | 10:08 |
Brioude | 10:17 |
Saint-Georges-d'Aurac | 10:41 |
Langeac | 10:55 |
Monistrol-d'Allier | 11:28 |
Alleyras | 11:44 |
Chapeauroux | 12:20 |
Langogne | 12:39 |
Treinnummer | 873997 |
TER | |
Overstappen | |
Langogne | 12:51 |
La Bastide-St-Laurent-les-B. | 13:14 |
Villefort | 13:33 |
Génolhac | 13:49 |
Chamborigaud | 13:59 |
Sainte-Cécile-d'Andorge | 14:06 |
La Levade | 14:14 |
Grand-Combe la Pise | 14:18 |
Alès | 14:35 |
Saint-Geniès-de-Malgoirès | 14:52 |
Nîmes Centre | 15:07 |
Treinnummer | 878913 |
TER | |
Overstappen | |
Nîmes Centre | 15:28 |
Marseille Saint-Charles | 16:38 |
Treinnummer | 4659 |
Intercités | |
Overstappen | |
Marseille Saint-Charles | 17:33 |
Marseille Blancarde | 17:38 |
Aubagne | 17:48 |
Cassis | 17:56 |
La Ciotat-Ceyreste | 18:03 |
Saint-Cyr Les Lecques - La Cadière | 18:08 |
Bandol | 18:14 |
Treinnummer | 881651 |
TER | |
Reistijd | 8:12 |
Brassac-les-Mines - Sainte-Florine Le Puy-en-Velay Saint-Étienne Châteaucreux Lyon Part Dieu Marseille Saint-Charles Bandol
Brassac-les-Mines - Sainte-Florine | 10:30 |
Arvant | 10:36 |
Brioude | 10:45 |
Paulhaguet | 10:59 |
Saint-Georges-d'Aurac | 11:10 |
Lachaud-Curmilhac | 11:27 |
Darsac | 11:40 |
Le Puy-en-Velay | 12:01 |
Treinnummer | 873723 |
TER | |
Overstappen | |
Le Puy-en-Velay | 12:35 |
Lavoûte-sur-Loire | 12:46 |
Saint-Vincent le Château | 12:51 |
Vorey | 12:56 |
Chamalières-sur-Loire | 13:05 |
Retournac | 13:10 |
Pont de Lignon | 13:21 |
Bas - Monistrol | 13:29 |
Aurec | 13:39 |
Firminy | 13:49 |
Saint-Étienne Bellevue | 13:57 |
Saint-Étienne Carnot | 14:02 |
Saint-Étienne Châteaucreux | 14:05 |
Treinnummer | 889977 |
TER | |
Overstappen | |
Saint-Étienne Châteaucreux | 14:20 |
Saint-Chamond | 14:30 |
Rive-de-Gier | 14:37 |
Givors Ville | 14:48 |
Lyon Part Dieu | 15:06 |
Treinnummer | 886871 |
TER | |
Overstappen | |
Lyon Part Dieu | 16:06 |
Avignon TGV | 17:12 |
Marseille Saint-Charles | 17:45 |
Treinnummer | 7835 |
Ouigo | |
Overstappen | |
Marseille Saint-Charles | 18:32 |
Marseille Blancarde | 18:38 |
Aubagne | 18:53 |
Cassis | 19:03 |
La Ciotat-Ceyreste | 19:10 |
Saint-Cyr Les Lecques - La Cadière | 19:16 |
Bandol | 19:21 |
Treinnummer | 881655 |
TER | |
Reistijd | 8:51 |