Breuillet Village naar Chars Dienstregeling
Zondag 11 augustus 2024 om 07:00
Breuillet Village Champ de Mars Tour Eiffel Pontoise Chars
Breuillet Village | 22:50 |
Breuillet - Bruyères-le-Châtel | 22:54 |
Égly | 22:57 |
Arpajon | 23:00 |
La Norville - Saint-Germain-lès-Arpajon | 23:03 |
Brétigny | 23:09 |
Saint-Michel-sur-Orge | 23:13 |
Sainte-Geneviève-des-Bois | 23:16 |
Épinay-sur-Orge | 23:19 |
Savigny-sur-Orge | 23:22 |
Juvisy | 23:26 |
Bibliothèque François Mitterrand | 23:41 |
Paris Austerlitz | 23:44 |
Saint-Michel Notre-Dame | 23:49 |
Musée d'Orsay | 23:52 |
Invalides | 23:55 |
Pont de l'Alma | 23:58 |
Champ de Mars Tour Eiffel | 23:59 |
Treinnummer | SARA |
Lijn | C |
RER | |
Overstappen | |
Champ de Mars Tour Eiffel | 00:04 |
Avenue du Président Kennedy Maison de Radio France | 00:06 |
Boulainvilliers | 00:08 |
Avenue Henri Martin | 00:11 |
Avenue Foch | 00:12 |
Neuilly Porte Maillot | 00:15 |
Péreire Levallois | 00:18 |
Porte de Clichy | 00:21 |
Saint-Ouen | 00:24 |
Les Grésillons | 00:28 |
Gennevilliers | 00:30 |
Épinay-sur-Seine | 00:33 |
Saint-Gratien | 00:36 |
Ermont - Eaubonne | 00:40 |
Cernay | 00:42 |
Franconville - Le Plessis-Bouchard | 00:45 |
Montigny - Beauchamp | 00:49 |
Pierrelaye | 00:53 |
Saint-Ouen-l'Aumône Liesse | 00:56 |
Saint-Ouen-l'Aumône | 01:00 |
Pontoise | 01:02 |
Treinnummer | NORA |
Lijn | C |
RER | |
Overstappen | |
Pontoise | 07:36 |
Osny | 07:41 |
Boissy-l'Aillerie | 07:44 |
Montgeroult - Courcelles | 07:47 |
Us | 07:50 |
Santeuil - Le Perchay | 07:54 |
Chars | 07:57 |
Treinnummer | GEXA |
Lijn | J |
Transilien | |
Reistijd | 9:06 |
Maandag 12 augustus 2024 om 07:00
Breuillet Village Bibliothèque François Mitterrand Paris Saint Lazare Chars
Breuillet Village | 07:31 |
Breuillet - Bruyères-le-Châtel | 07:34 |
Égly | 07:38 |
Arpajon | 07:40 |
La Norville - Saint-Germain-lès-Arpajon | 07:43 |
Brétigny | 07:48 |
Saint-Michel-sur-Orge | 07:52 |
Sainte-Geneviève-des-Bois | 07:55 |
Épinay-sur-Orge | 07:58 |
Savigny-sur-Orge | 08:01 |
Juvisy | 08:06 |
Bibliothèque François Mitterrand | 08:16 |
Treinnummer | ORET |
Lijn | C |
RER | |
Overstappen | |
Paris Saint Lazare | 09:58 |
Argenteuil | 10:10 |
Val d'Argenteuil | 10:14 |
Cormeilles-en-Parisis | 10:18 |
La Frette - Montigny | 10:21 |
Herblay | 10:23 |
Conflans-Sainte-Honorine | 10:28 |
Éragny - Neuville | 10:32 |
Saint-Ouen-l'Aumône Quartier de l'Église | 10:35 |
Pontoise | 10:39 |
Osny | 10:44 |
Boissy-l'Aillerie | 10:47 |
Montgeroult - Courcelles | 10:50 |
Us | 10:53 |
Santeuil - Le Perchay | 10:57 |
Chars | 11:00 |
Treinnummer | GOCA |
Lijn | J |
Transilien | |
Reistijd | 3:29 |
Dinsdag 13 augustus 2024 om 07:00
Breuillet Village Bibliothèque François Mitterrand Paris Saint Lazare Chars
Breuillet Village | 07:31 |
Breuillet - Bruyères-le-Châtel | 07:34 |
Égly | 07:38 |
Arpajon | 07:40 |
La Norville - Saint-Germain-lès-Arpajon | 07:43 |
Brétigny | 07:48 |
Saint-Michel-sur-Orge | 07:52 |
Sainte-Geneviève-des-Bois | 07:55 |
Épinay-sur-Orge | 07:58 |
Savigny-sur-Orge | 08:01 |
Juvisy | 08:06 |
Bibliothèque François Mitterrand | 08:16 |
Treinnummer | ORET |
Lijn | C |
RER | |
Overstappen | |
Paris Saint Lazare | 09:58 |
Argenteuil | 10:10 |
Val d'Argenteuil | 10:14 |
Cormeilles-en-Parisis | 10:18 |
La Frette - Montigny | 10:21 |
Herblay | 10:23 |
Conflans-Sainte-Honorine | 10:28 |
Éragny - Neuville | 10:32 |
Saint-Ouen-l'Aumône Quartier de l'Église | 10:35 |
Pontoise | 10:39 |
Osny | 10:44 |
Boissy-l'Aillerie | 10:47 |
Montgeroult - Courcelles | 10:50 |
Us | 10:53 |
Santeuil - Le Perchay | 10:57 |
Chars | 11:00 |
Treinnummer | GOCA |
Lijn | J |
Transilien | |
Reistijd | 3:29 |
Woensdag 14 augustus 2024 om 07:00
Breuillet Village Bibliothèque François Mitterrand Paris Saint Lazare Chars
Breuillet Village | 07:31 |
Breuillet - Bruyères-le-Châtel | 07:34 |
Égly | 07:38 |
Arpajon | 07:40 |
La Norville - Saint-Germain-lès-Arpajon | 07:43 |
Brétigny | 07:48 |
Saint-Michel-sur-Orge | 07:52 |
Sainte-Geneviève-des-Bois | 07:55 |
Épinay-sur-Orge | 07:58 |
Savigny-sur-Orge | 08:01 |
Juvisy | 08:06 |
Bibliothèque François Mitterrand | 08:16 |
Treinnummer | ORET |
Lijn | C |
RER | |
Overstappen | |
Paris Saint Lazare | 09:58 |
Argenteuil | 10:10 |
Val d'Argenteuil | 10:14 |
Cormeilles-en-Parisis | 10:18 |
La Frette - Montigny | 10:21 |
Herblay | 10:23 |
Conflans-Sainte-Honorine | 10:28 |
Éragny - Neuville | 10:32 |
Saint-Ouen-l'Aumône Quartier de l'Église | 10:35 |
Pontoise | 10:39 |
Osny | 10:44 |
Boissy-l'Aillerie | 10:47 |
Montgeroult - Courcelles | 10:50 |
Us | 10:53 |
Santeuil - Le Perchay | 10:57 |
Chars | 11:00 |
Treinnummer | GOCA |
Lijn | J |
Transilien | |
Reistijd | 3:29 |