Chaponval naar Mennecy Dienstregeling
Vrijdag 12 juli 2024 om 07:00
Chaponval Persan - Beaumont Paris Gare du Nord Corbeil-Essonnes Mennecy
Chaponval | 09:15 |
Auvers-sur-Oise | 09:18 |
Valmondois | 09:22 |
L'Isle-Adam - Parmain | 09:25 |
Champagne-sur-Oise | 09:29 |
Persan - Beaumont | 09:32 |
Treinnummer | TSOL |
Lijn | H |
Transilien | |
Overstappen | |
Persan - Beaumont | 09:39 |
Nointel - Mours | 09:44 |
Presles - Courcelles | 09:47 |
Montsoult - Maffliers | 09:53 |
Bouffémont - Moisselles | 09:56 |
Domont | 09:59 |
Écouen - Ézanville | 10:02 |
Sarcelles - Saint-Brice | 10:05 |
Groslay | 10:08 |
Deuil - Montmagny | 10:10 |
Épinay - Villetaneuse | 10:14 |
Saint-Denis | 10:17 |
Paris Gare du Nord | 10:24 |
Treinnummer | AOMA |
Lijn | H |
Transilien | |
Overstappen | |
Paris Gare du Nord | 10:36 |
Châtelet les Halles | 10:40 |
Paris Gare de Lyon | 10:46 |
Maisons-Alfort - Alfortville | 10:53 |
Le Vert de Maisons | 10:55 |
Créteil Pompadour | 10:59 |
Villeneuve Triage | 11:03 |
Villeneuve-Saint-Georges | 11:06 |
Vigneux-sur-Seine | 11:10 |
Juvisy | 11:14 |
Viry-Châtillon | 11:17 |
Grigny Centre | 11:20 |
Orangis Bois de l'Épine | 11:24 |
Évry - Courcouronnes | 11:27 |
Le Bras de Fer | 11:30 |
Corbeil-Essonnes | 11:33 |
Treinnummer | ROPO |
Lijn | D |
RER | |
Overstappen | |
Corbeil-Essonnes | 12:23 |
Moulin Galant | 12:28 |
Mennecy | 12:32 |
Treinnummer | BOVO |
Lijn | D |
RER | |
Reistijd | 3:16 |
Chaponval Saint-Ouen-l'Aumône Bibliothèque François Mitterrand Juvisy Mennecy
Chaponval | 11:44 |
Pont Petit | 11:46 |
Gare Épluches | 11:48 |
Saint-Ouen-l'Aumône | 11:51 |
Treinnummer | TIMA |
Lijn | H |
Transilien | |
Overstappen | |
Saint-Ouen-l'Aumône | 12:00 |
Saint-Ouen-l'Aumône Liesse | 12:04 |
Pierrelaye | 12:07 |
Montigny - Beauchamp | 12:11 |
Franconville - Le Plessis-Bouchard | 12:14 |
Cernay | 12:17 |
Ermont - Eaubonne | 12:20 |
Saint-Gratien | 12:24 |
Épinay-sur-Seine | 12:26 |
Gennevilliers | 12:29 |
Les Grésillons | 12:32 |
Saint-Ouen | 12:36 |
Porte de Clichy | 12:39 |
Péreire Levallois | 12:42 |
Neuilly Porte Maillot | 12:45 |
Avenue Foch | 12:48 |
Avenue Henri Martin | 12:50 |
Boulainvilliers | 12:53 |
Avenue du Président Kennedy Maison de Radio France | 12:55 |
Champ de Mars Tour Eiffel | 12:57 |
Pont de l'Alma | 12:59 |
Invalides | 13:02 |
Musée d'Orsay | 13:04 |
Saint-Michel Notre-Dame | 13:07 |
Paris Austerlitz | 13:12 |
Bibliothèque François Mitterrand | 13:15 |
Treinnummer | MAEL |
Lijn | C |
RER | |
Overstappen | |
Bibliothèque François Mitterrand | 13:21 |
Juvisy | 13:30 |
Treinnummer | DEBA |
Lijn | C |
RER | |
Overstappen | |
Juvisy | 14:05 |
Viry-Châtillon | 14:08 |
Ris-Orangis | 14:12 |
Grand Bourg | 14:15 |
Évry - Val de Seine | 14:18 |
Corbeil-Essonnes | 14:23 |
Moulin Galant | 14:28 |
Mennecy | 14:32 |
Treinnummer | BOVO |
Lijn | D |
RER | |
Reistijd | 2:47 |
Chaponval Saint-Ouen-l'Aumône Paris Gare du Nord Corbeil-Essonnes Mennecy
Chaponval | 08:39 | 09:44 |
Pont Petit | 08:41 | 09:47 |
Gare Épluches | 08:43 | 09:49 |
Saint-Ouen-l'Aumône | 08:46 | 09:51 |
Treinnummer | TOLI | TOLI |
Lijn | H | H |
Transilien | Transilien | |
Overstappen | ||
Saint-Ouen-l'Aumône | 08:54 | 10:08 |
Saint-Ouen-l'Aumône Liesse | 08:57 | 10:12 |
Pierrelaye | 09:00 | 10:15 |
Montigny - Beauchamp | 09:04 | 10:18 |
Franconville - Le Plessis-Bouchard | 09:08 | 10:22 |
Cernay | 09:11 | 10:25 |
Ermont - Eaubonne | 09:13 | 10:27 |
Champ de Courses d'Enghien | 09:16 | 10:30 |
Enghien-les-Bains | 09:18 | 10:32 |
La Barre Ormesson | 09:20 | 10:34 |
Épinay - Villetaneuse | 09:23 | 10:37 |
Saint-Denis | 09:26 | 10:40 |
Paris Gare du Nord | 09:33 | 10:47 |
Treinnummer | APOR | APOR |
Lijn | H | H |
Transilien | Transilien | |
Overstappen | ||
Paris Gare du Nord | 09:36 | 10:51 |
Châtelet les Halles | 09:40 | 10:55 |
Paris Gare de Lyon | 09:46 | 11:01 |
Maisons-Alfort - Alfortville | 09:53 | 11:08 |
Le Vert de Maisons | 09:55 | 11:10 |
Créteil Pompadour | 09:59 | 11:14 |
Villeneuve Triage | 10:03 | 11:18 |
Villeneuve-Saint-Georges | 10:06 | 11:21 |
Vigneux-sur-Seine | 10:10 | 11:25 |
Juvisy | 10:14 | 11:29 |
Viry-Châtillon | - | 11:32 |
Grigny Centre | 10:19 | 11:35 |
Orangis Bois de l'Épine | 10:23 | 11:39 |
Évry - Courcouronnes | 10:26 | 11:42 |
Le Bras de Fer | 10:28 | 11:44 |
Corbeil-Essonnes | 10:32 | 11:48 |
Treinnummer | ROPE | ROPO |
Lijn | D | D |
RER | RER | |
Overstappen | ||
Corbeil-Essonnes | 11:23 | 13:23 |
Moulin Galant | 11:28 | 13:28 |
Mennecy | 11:32 | 13:32 |
Treinnummer | BOVO | BOVO |
Lijn | D | D |
RER | RER | |
Reistijd | 2:52 | 3:47 |
Chaponval Valmondois Paris Gare du Nord Corbeil-Essonnes Mennecy
Chaponval | 07:15 |
Auvers-sur-Oise | 07:19 |
Valmondois | 07:22 |
Treinnummer | TSOL |
Lijn | H |
Transilien | |
Overstappen | |
Valmondois | 07:36 |
Mériel | 07:39 |
Méry-sur-Oise | 07:42 |
Frépillon | 07:45 |
Bessancourt | 07:48 |
Taverny | 07:51 |
Vaucelles | 07:53 |
Saint-Leu-la-Forêt | 07:55 |
Gros Noyer Saint-Prix | 07:58 |
Ermont Halte | 08:00 |
Ermont - Eaubonne | 08:04 |
Enghien-les-Bains | 08:08 |
La Barre Ormesson | 08:10 |
Épinay - Villetaneuse | 08:12 |
Paris Gare du Nord | 08:21 |
Treinnummer | AREV |
Lijn | H |
Transilien | |
Overstappen | |
Paris Gare du Nord | 08:30 |
Châtelet les Halles | 08:34 |
Paris Gare de Lyon | 08:40 |
Maisons-Alfort - Alfortville | 08:46 |
Villeneuve-Saint-Georges | 08:57 |
Vigneux-sur-Seine | 09:01 |
Juvisy | 09:06 |
Viry-Châtillon | 09:08 |
Grigny Centre | 09:12 |
Orangis Bois de l'Épine | 09:16 |
Évry - Courcouronnes | 09:19 |
Le Bras de Fer | 09:21 |
Corbeil-Essonnes | 09:25 |
Treinnummer | RUPO |
Lijn | D |
RER | |
Overstappen | |
Corbeil-Essonnes | 09:29 |
Moulin Galant | 09:33 |
Mennecy | 09:37 |
Treinnummer | BOVO |
Lijn | D |
RER | |
Reistijd | 2:21 |
Zaterdag 13 juli 2024 om 07:00
Chaponval Persan - Beaumont Paris Gare du Nord Corbeil-Essonnes Mennecy
Chaponval | 11:53 |
Auvers-sur-Oise | 11:57 |
Valmondois | 12:00 |
L'Isle-Adam - Parmain | 12:03 |
Champagne-sur-Oise | 12:07 |
Persan - Beaumont | 12:10 |
Treinnummer | TSOL |
Lijn | H |
Transilien | |
Overstappen | |
Persan - Beaumont | 12:39 |
Nointel - Mours | 12:44 |
Presles - Courcelles | 12:47 |
Montsoult - Maffliers | 12:53 |
Bouffémont - Moisselles | 12:56 |
Domont | 12:59 |
Écouen - Ézanville | 13:02 |
Sarcelles - Saint-Brice | 13:05 |
Groslay | 13:08 |
Deuil - Montmagny | 13:10 |
Épinay - Villetaneuse | 13:14 |
Saint-Denis | 13:17 |
Paris Gare du Nord | 13:24 |
Treinnummer | AOMA |
Lijn | H |
Transilien | |
Overstappen | |
Paris Gare du Nord | 14:06 |
Châtelet les Halles | 14:10 |
Paris Gare de Lyon | 14:16 |
Maisons-Alfort - Alfortville | 14:23 |
Le Vert de Maisons | 14:25 |
Créteil Pompadour | 14:29 |
Villeneuve Triage | 14:33 |
Villeneuve-Saint-Georges | 14:36 |
Vigneux-sur-Seine | 14:40 |
Juvisy | 14:44 |
Viry-Châtillon | 14:47 |
Grigny Centre | 14:50 |
Orangis Bois de l'Épine | 14:54 |
Évry - Courcouronnes | 14:57 |
Le Bras de Fer | 14:59 |
Corbeil-Essonnes | 15:03 |
Treinnummer | ROPO |
Lijn | D |
RER | |
Overstappen | |
Corbeil-Essonnes | 15:23 |
Moulin Galant | 15:28 |
Mennecy | 15:32 |
Treinnummer | BOVO |
Lijn | D |
RER | |
Reistijd | 3:38 |
Chaponval Saint-Ouen-l'Aumône Paris Gare du Nord Corbeil-Essonnes Mennecy
Chaponval | 08:05 | 10:44 |
Pont Petit | 08:08 | 10:47 |
Gare Épluches | 08:09 | 10:49 |
Saint-Ouen-l'Aumône | 08:12 | 10:51 |
Treinnummer | TOLI | TOLI |
Lijn | H | H |
Transilien | Transilien | |
Overstappen | ||
Saint-Ouen-l'Aumône | 08:38 | 11:08 |
Saint-Ouen-l'Aumône Liesse | 08:42 | 11:12 |
Pierrelaye | 08:45 | 11:15 |
Montigny - Beauchamp | 08:48 | 11:18 |
Franconville - Le Plessis-Bouchard | 08:52 | 11:22 |
Cernay | 08:55 | 11:25 |
Ermont - Eaubonne | 08:57 | 11:27 |
Champ de Courses d'Enghien | 09:00 | 11:30 |
Enghien-les-Bains | 09:02 | 11:32 |
La Barre Ormesson | 09:04 | 11:34 |
Épinay - Villetaneuse | 09:07 | 11:37 |
Saint-Denis | 09:10 | 11:40 |
Paris Gare du Nord | 09:17 | 11:47 |
Treinnummer | APOR | APOR |
Lijn | H | H |
Transilien | Transilien | |
Overstappen | ||
Paris Gare du Nord | 09:36 | 12:06 |
Châtelet les Halles | 09:40 | 12:10 |
Paris Gare de Lyon | 09:46 | 12:16 |
Maisons-Alfort - Alfortville | 09:53 | 12:23 |
Le Vert de Maisons | 09:55 | 12:25 |
Créteil Pompadour | 09:59 | 12:29 |
Villeneuve Triage | 10:03 | 12:33 |
Villeneuve-Saint-Georges | 10:06 | 12:36 |
Vigneux-sur-Seine | 10:10 | 12:40 |
Juvisy | 10:14 | 12:44 |
Viry-Châtillon | 10:17 | 12:47 |
Grigny Centre | 10:20 | 12:50 |
Orangis Bois de l'Épine | 10:24 | 12:54 |
Évry - Courcouronnes | 10:27 | 12:57 |
Le Bras de Fer | 10:29 | 13:00 |
Corbeil-Essonnes | 10:33 | 13:03 |
Treinnummer | ROPO | ROPO |
Lijn | D | D |
RER | RER | |
Overstappen | ||
Corbeil-Essonnes | 11:23 | 13:23 |
Moulin Galant | 11:28 | 13:28 |
Mennecy | 11:32 | 13:32 |
Treinnummer | BOVO | BOVO |
Lijn | D | D |
RER | RER | |
Reistijd | 3:26 | 2:47 |
Chaponval Valmondois Paris Gare du Nord Corbeil-Essonnes Mennecy
Chaponval | 07:41 | 08:41 |
Auvers-sur-Oise | 07:45 | 08:45 |
Valmondois | 07:48 | 08:48 |
Treinnummer | TSOL | TSOL |
Lijn | H | H |
Transilien | Transilien | |
Overstappen | ||
Valmondois | 08:17 | 09:16 |
Mériel | 08:20 | 09:20 |
Méry-sur-Oise | 08:23 | 09:23 |
Frépillon | 08:26 | 09:25 |
Bessancourt | 08:28 | 09:28 |
Taverny | 08:31 | 09:30 |
Vaucelles | 08:32 | 09:32 |
Saint-Leu-la-Forêt | 08:35 | 09:34 |
Gros Noyer Saint-Prix | 08:38 | 09:38 |
Ermont Halte | 08:40 | 09:39 |
Ermont - Eaubonne | 08:42 | 09:42 |
Champ de Courses d'Enghien | 08:45 | 09:45 |
Enghien-les-Bains | 08:47 | 09:47 |
La Barre Ormesson | 08:50 | 09:49 |
Épinay - Villetaneuse | 08:52 | 09:52 |
Saint-Denis | 08:56 | 09:55 |
Paris Gare du Nord | 09:02 | 10:02 |
Treinnummer | AVOP | AVOP |
Lijn | H | H |
Transilien | Transilien | |
Overstappen | ||
Paris Gare du Nord | 09:06 | 10:06 |
Châtelet les Halles | 09:10 | 10:10 |
Paris Gare de Lyon | 09:16 | 10:16 |
Maisons-Alfort - Alfortville | 09:23 | 10:23 |
Le Vert de Maisons | 09:25 | 10:25 |
Créteil Pompadour | 09:29 | 10:29 |
Villeneuve Triage | 09:33 | 10:33 |
Villeneuve-Saint-Georges | 09:36 | 10:36 |
Vigneux-sur-Seine | 09:40 | 10:40 |
Juvisy | 09:44 | 10:44 |
Viry-Châtillon | 09:47 | 10:47 |
Grigny Centre | 09:50 | 10:50 |
Orangis Bois de l'Épine | 09:54 | 10:54 |
Évry - Courcouronnes | 09:57 | 10:57 |
Le Bras de Fer | 09:59 | 10:59 |
Corbeil-Essonnes | 10:03 | 11:03 |
Treinnummer | ROPO | ROPO |
Lijn | D | D |
RER | RER | |
Overstappen | ||
Corbeil-Essonnes | 10:23 | 12:23 |
Moulin Galant | 10:28 | 12:28 |
Mennecy | 10:32 | 12:32 |
Treinnummer | BOVO | BOVO |
Lijn | D | D |
RER | RER | |
Reistijd | 2:50 | 3:50 |
Zondag 14 juli 2024 om 07:00
Chaponval Saint-Ouen-l'Aumône Bibliothèque François Mitterrand Juvisy Mennecy
Chaponval | 09:43 |
Pont Petit | 09:45 |
Gare Épluches | 09:47 |
Saint-Ouen-l'Aumône | 09:50 |
Treinnummer | TOLI |
Lijn | H |
Transilien | |
Overstappen | |
Saint-Ouen-l'Aumône | 10:00 |
Saint-Ouen-l'Aumône Liesse | 10:04 |
Pierrelaye | 10:07 |
Montigny - Beauchamp | 10:11 |
Franconville - Le Plessis-Bouchard | 10:14 |
Cernay | 10:17 |
Ermont - Eaubonne | 10:20 |
Saint-Gratien | 10:24 |
Épinay-sur-Seine | 10:26 |
Gennevilliers | 10:29 |
Les Grésillons | 10:32 |
Saint-Ouen | 10:36 |
Porte de Clichy | 10:39 |
Péreire Levallois | 10:42 |
Neuilly Porte Maillot | 10:45 |
Avenue Foch | 10:48 |
Avenue Henri Martin | 10:50 |
Boulainvilliers | 10:53 |
Avenue du Président Kennedy Maison de Radio France | 10:55 |
Champ de Mars Tour Eiffel | 10:57 |
Pont de l'Alma | 10:59 |
Invalides | 11:02 |
Musée d'Orsay | 11:04 |
Saint-Michel Notre-Dame | 11:07 |
Paris Austerlitz | 11:12 |
Bibliothèque François Mitterrand | 11:15 |
Treinnummer | MONA |
Lijn | C |
RER | |
Overstappen | |
Bibliothèque François Mitterrand | 11:21 |
Juvisy | 11:30 |
Treinnummer | DEBA |
Lijn | C |
RER | |
Overstappen | |
Juvisy | 12:05 |
Viry-Châtillon | 12:08 |
Ris-Orangis | 12:12 |
Grand Bourg | 12:15 |
Évry - Val de Seine | 12:18 |
Corbeil-Essonnes | 12:23 |
Moulin Galant | 12:28 |
Mennecy | 12:32 |
Treinnummer | BOVO |
Lijn | D |
RER | |
Reistijd | 2:48 |
Chaponval Saint-Ouen-l'Aumône Paris Gare du Nord Corbeil-Essonnes Mennecy
Chaponval | 08:05 | 12:13 |
Pont Petit | 08:08 | 12:16 |
Gare Épluches | 08:09 | 12:18 |
Saint-Ouen-l'Aumône | 08:12 | 12:20 |
Treinnummer | TOLI | TOLI |
Lijn | H | H |
Transilien | Transilien | |
Overstappen | ||
Saint-Ouen-l'Aumône | 08:38 | 12:38 |
Saint-Ouen-l'Aumône Liesse | 08:42 | 12:42 |
Pierrelaye | 08:45 | 12:45 |
Montigny - Beauchamp | 08:48 | 12:48 |
Franconville - Le Plessis-Bouchard | 08:52 | 12:52 |
Cernay | 08:55 | 12:55 |
Ermont - Eaubonne | 08:57 | 12:57 |
Champ de Courses d'Enghien | 09:00 | 13:00 |
Enghien-les-Bains | 09:02 | 13:02 |
La Barre Ormesson | 09:04 | 13:04 |
Épinay - Villetaneuse | 09:07 | 13:07 |
Saint-Denis | 09:10 | 13:10 |
Paris Gare du Nord | 09:17 | 13:17 |
Treinnummer | APOR | APOR |
Lijn | H | H |
Transilien | Transilien | |
Overstappen | ||
Paris Gare du Nord | 09:51 | 13:21 |
Châtelet les Halles | 09:55 | 13:25 |
Paris Gare de Lyon | 10:01 | 13:31 |
Maisons-Alfort - Alfortville | 10:08 | 13:38 |
Le Vert de Maisons | 10:10 | 13:40 |
Créteil Pompadour | 10:14 | 13:44 |
Villeneuve Triage | 10:18 | 13:48 |
Villeneuve-Saint-Georges | 10:21 | 13:51 |
Vigneux-sur-Seine | 10:25 | 13:55 |
Juvisy | 10:29 | 13:59 |
Viry-Châtillon | 10:32 | 14:02 |
Grigny Centre | 10:35 | 14:05 |
Orangis Bois de l'Épine | 10:39 | 14:09 |
Évry - Courcouronnes | 10:42 | 14:12 |
Le Bras de Fer | 10:44 | 14:14 |
Corbeil-Essonnes | 10:48 | 14:18 |
Treinnummer | ROPO | ROPO |
Lijn | D | D |
RER | RER | |
Overstappen | ||
Corbeil-Essonnes | 11:23 | 15:23 |
Moulin Galant | 11:28 | 15:28 |
Mennecy | 11:32 | 15:32 |
Treinnummer | BOVO | BOVO |
Lijn | D | D |
RER | RER | |
Reistijd | 3:26 | 3:18 |
Chaponval Valmondois Paris Gare du Nord Corbeil-Essonnes Mennecy
Chaponval | 07:41 | 10:09 |
Auvers-sur-Oise | 07:45 | 10:13 |
Valmondois | 07:48 | 10:15 |
Treinnummer | TSOL | TSOL |
Lijn | H | H |
Transilien | Transilien | |
Overstappen | ||
Valmondois | 08:17 | 11:16 |
Mériel | 08:20 | 11:20 |
Méry-sur-Oise | 08:23 | 11:23 |
Frépillon | 08:26 | 11:25 |
Bessancourt | 08:28 | 11:28 |
Taverny | 08:31 | 11:30 |
Vaucelles | 08:32 | 11:32 |
Saint-Leu-la-Forêt | 08:35 | 11:34 |
Gros Noyer Saint-Prix | 08:38 | 11:38 |
Ermont Halte | 08:40 | 11:39 |
Ermont - Eaubonne | 08:42 | 11:42 |
Champ de Courses d'Enghien | 08:45 | 11:45 |
Enghien-les-Bains | 08:47 | 11:47 |
La Barre Ormesson | 08:50 | 11:49 |
Épinay - Villetaneuse | 08:52 | 11:52 |
Saint-Denis | 08:56 | 11:55 |
Paris Gare du Nord | 09:02 | 12:02 |
Treinnummer | AVOP | AVOP |
Lijn | H | H |
Transilien | Transilien | |
Overstappen | ||
Paris Gare du Nord | 09:21 | 12:06 |
Châtelet les Halles | 09:25 | 12:10 |
Paris Gare de Lyon | 09:31 | 12:16 |
Maisons-Alfort - Alfortville | 09:38 | 12:23 |
Le Vert de Maisons | 09:40 | 12:25 |
Créteil Pompadour | 09:44 | 12:29 |
Villeneuve Triage | 09:48 | 12:33 |
Villeneuve-Saint-Georges | 09:51 | 12:36 |
Vigneux-sur-Seine | 09:55 | 12:40 |
Juvisy | 09:59 | 12:44 |
Viry-Châtillon | 10:02 | 12:47 |
Grigny Centre | 10:05 | 12:50 |
Orangis Bois de l'Épine | 10:09 | 12:54 |
Évry - Courcouronnes | 10:12 | 12:57 |
Le Bras de Fer | 10:14 | 13:00 |
Corbeil-Essonnes | 10:18 | 13:03 |
Treinnummer | ROPO | ROPO |
Lijn | D | D |
RER | RER | |
Overstappen | ||
Corbeil-Essonnes | 10:23 | 13:23 |
Moulin Galant | 10:28 | 13:28 |
Mennecy | 10:32 | 13:32 |
Treinnummer | BOVO | BOVO |
Lijn | D | D |
RER | RER | |
Reistijd | 2:50 | 3:22 |
Maandag 15 juli 2024 om 07:00
Chaponval Persan - Beaumont Paris Gare du Nord Corbeil-Essonnes Mennecy
Chaponval | 09:15 |
Auvers-sur-Oise | 09:18 |
Valmondois | 09:22 |
L'Isle-Adam - Parmain | 09:25 |
Champagne-sur-Oise | 09:29 |
Persan - Beaumont | 09:32 |
Treinnummer | TSOL |
Lijn | H |
Transilien | |
Overstappen | |
Persan - Beaumont | 09:39 |
Nointel - Mours | 09:44 |
Presles - Courcelles | 09:47 |
Montsoult - Maffliers | 09:53 |
Bouffémont - Moisselles | 09:56 |
Domont | 09:59 |
Écouen - Ézanville | 10:02 |
Sarcelles - Saint-Brice | 10:05 |
Groslay | 10:08 |
Deuil - Montmagny | 10:10 |
Épinay - Villetaneuse | 10:14 |
Saint-Denis | 10:17 |
Paris Gare du Nord | 10:24 |
Treinnummer | AOMA |
Lijn | H |
Transilien | |
Overstappen | |
Paris Gare du Nord | 10:36 |
Châtelet les Halles | 10:40 |
Paris Gare de Lyon | 10:46 |
Maisons-Alfort - Alfortville | 10:53 |
Le Vert de Maisons | 10:55 |
Créteil Pompadour | 10:59 |
Villeneuve Triage | 11:03 |
Villeneuve-Saint-Georges | 11:06 |
Vigneux-sur-Seine | 11:10 |
Juvisy | 11:14 |
Viry-Châtillon | 11:17 |
Grigny Centre | 11:20 |
Orangis Bois de l'Épine | 11:24 |
Évry - Courcouronnes | 11:27 |
Le Bras de Fer | 11:30 |
Corbeil-Essonnes | 11:33 |
Treinnummer | ROPO |
Lijn | D |
RER | |
Overstappen | |
Corbeil-Essonnes | 12:23 |
Moulin Galant | 12:28 |
Mennecy | 12:32 |
Treinnummer | BOVO |
Lijn | D |
RER | |
Reistijd | 3:16 |
Chaponval Saint-Ouen-l'Aumône Bibliothèque François Mitterrand Juvisy Mennecy
Chaponval | 11:44 |
Pont Petit | 11:46 |
Gare Épluches | 11:48 |
Saint-Ouen-l'Aumône | 11:51 |
Treinnummer | TIMA |
Lijn | H |
Transilien | |
Overstappen | |
Saint-Ouen-l'Aumône | 12:00 |
Saint-Ouen-l'Aumône Liesse | 12:04 |
Pierrelaye | 12:07 |
Montigny - Beauchamp | 12:11 |
Franconville - Le Plessis-Bouchard | 12:14 |
Cernay | 12:17 |
Ermont - Eaubonne | 12:20 |
Saint-Gratien | 12:24 |
Épinay-sur-Seine | 12:26 |
Gennevilliers | 12:29 |
Les Grésillons | 12:32 |
Saint-Ouen | 12:36 |
Porte de Clichy | 12:39 |
Péreire Levallois | 12:42 |
Neuilly Porte Maillot | 12:45 |
Avenue Foch | 12:48 |
Avenue Henri Martin | 12:50 |
Boulainvilliers | 12:53 |
Avenue du Président Kennedy Maison de Radio France | 12:55 |
Champ de Mars Tour Eiffel | 12:57 |
Pont de l'Alma | 12:59 |
Invalides | 13:02 |
Musée d'Orsay | 13:04 |
Saint-Michel Notre-Dame | 13:07 |
Paris Austerlitz | 13:12 |
Bibliothèque François Mitterrand | 13:15 |
Treinnummer | MONA |
Lijn | C |
RER | |
Overstappen | |
Bibliothèque François Mitterrand | 13:21 |
Juvisy | 13:30 |
Treinnummer | DEBA |
Lijn | C |
RER | |
Overstappen | |
Juvisy | 14:05 |
Viry-Châtillon | 14:08 |
Ris-Orangis | 14:12 |
Grand Bourg | 14:15 |
Évry - Val de Seine | 14:18 |
Corbeil-Essonnes | 14:23 |
Moulin Galant | 14:28 |
Mennecy | 14:32 |
Treinnummer | BOVO |
Lijn | D |
RER | |
Reistijd | 2:47 |
Chaponval Saint-Ouen-l'Aumône Paris Gare du Nord Corbeil-Essonnes Mennecy
Chaponval | 08:39 | 09:44 |
Pont Petit | 08:41 | 09:47 |
Gare Épluches | 08:43 | 09:49 |
Saint-Ouen-l'Aumône | 08:46 | 09:51 |
Treinnummer | TOLI | TOLI |
Lijn | H | H |
Transilien | Transilien | |
Overstappen | ||
Saint-Ouen-l'Aumône | 08:54 | 10:08 |
Saint-Ouen-l'Aumône Liesse | 08:57 | 10:12 |
Pierrelaye | 09:00 | 10:15 |
Montigny - Beauchamp | 09:04 | 10:18 |
Franconville - Le Plessis-Bouchard | 09:08 | 10:22 |
Cernay | 09:11 | 10:25 |
Ermont - Eaubonne | 09:13 | 10:27 |
Champ de Courses d'Enghien | 09:16 | 10:30 |
Enghien-les-Bains | 09:18 | 10:32 |
La Barre Ormesson | 09:20 | 10:34 |
Épinay - Villetaneuse | 09:23 | 10:37 |
Saint-Denis | 09:26 | 10:40 |
Paris Gare du Nord | 09:33 | 10:47 |
Treinnummer | APOR | APOR |
Lijn | H | H |
Transilien | Transilien | |
Overstappen | ||
Paris Gare du Nord | 09:36 | 10:51 |
Châtelet les Halles | 09:40 | 10:55 |
Paris Gare de Lyon | 09:46 | 11:01 |
Maisons-Alfort - Alfortville | 09:53 | 11:08 |
Le Vert de Maisons | 09:55 | 11:10 |
Créteil Pompadour | 09:59 | 11:14 |
Villeneuve Triage | 10:03 | 11:18 |
Villeneuve-Saint-Georges | 10:06 | 11:21 |
Vigneux-sur-Seine | 10:10 | 11:25 |
Juvisy | 10:14 | 11:29 |
Viry-Châtillon | - | 11:32 |
Grigny Centre | 10:19 | 11:35 |
Orangis Bois de l'Épine | 10:23 | 11:39 |
Évry - Courcouronnes | 10:26 | 11:42 |
Le Bras de Fer | 10:28 | 11:44 |
Corbeil-Essonnes | 10:32 | 11:48 |
Treinnummer | ROPE | ROPO |
Lijn | D | D |
RER | RER | |
Overstappen | ||
Corbeil-Essonnes | 11:23 | 13:23 |
Moulin Galant | 11:28 | 13:28 |
Mennecy | 11:32 | 13:32 |
Treinnummer | BOVO | BOVO |
Lijn | D | D |
RER | RER | |
Reistijd | 2:52 | 3:47 |
Chaponval Valmondois Paris Gare du Nord Corbeil-Essonnes Mennecy
Chaponval | 07:15 |
Auvers-sur-Oise | 07:19 |
Valmondois | 07:22 |
Treinnummer | TSOL |
Lijn | H |
Transilien | |
Overstappen | |
Valmondois | 07:36 |
Mériel | 07:39 |
Méry-sur-Oise | 07:42 |
Frépillon | 07:45 |
Bessancourt | 07:48 |
Taverny | 07:51 |
Vaucelles | 07:53 |
Saint-Leu-la-Forêt | 07:55 |
Gros Noyer Saint-Prix | 07:58 |
Ermont Halte | 08:00 |
Ermont - Eaubonne | 08:04 |
Enghien-les-Bains | 08:08 |
La Barre Ormesson | 08:10 |
Épinay - Villetaneuse | 08:12 |
Paris Gare du Nord | 08:21 |
Treinnummer | AREV |
Lijn | H |
Transilien | |
Overstappen | |
Paris Gare du Nord | 08:30 |
Châtelet les Halles | 08:34 |
Paris Gare de Lyon | 08:40 |
Maisons-Alfort - Alfortville | 08:46 |
Villeneuve-Saint-Georges | 08:57 |
Vigneux-sur-Seine | 09:01 |
Juvisy | 09:06 |
Viry-Châtillon | 09:08 |
Grigny Centre | 09:12 |
Orangis Bois de l'Épine | 09:16 |
Évry - Courcouronnes | 09:19 |
Le Bras de Fer | 09:21 |
Corbeil-Essonnes | 09:25 |
Treinnummer | RUPO |
Lijn | D |
RER | |
Overstappen | |
Corbeil-Essonnes | 09:29 |
Moulin Galant | 09:33 |
Mennecy | 09:37 |
Treinnummer | BOVO |
Lijn | D |
RER | |
Reistijd | 2:21 |
Dinsdag 16 juli 2024 om 07:00
Chaponval Persan - Beaumont Paris Gare du Nord Corbeil-Essonnes Mennecy
Chaponval | 09:15 |
Auvers-sur-Oise | 09:18 |
Valmondois | 09:22 |
L'Isle-Adam - Parmain | 09:25 |
Champagne-sur-Oise | 09:29 |
Persan - Beaumont | 09:32 |
Treinnummer | TSOL |
Lijn | H |
Transilien | |
Overstappen | |
Persan - Beaumont | 09:39 |
Nointel - Mours | 09:44 |
Presles - Courcelles | 09:47 |
Montsoult - Maffliers | 09:53 |
Bouffémont - Moisselles | 09:56 |
Domont | 09:59 |
Écouen - Ézanville | 10:02 |
Sarcelles - Saint-Brice | 10:05 |
Groslay | 10:08 |
Deuil - Montmagny | 10:10 |
Épinay - Villetaneuse | 10:14 |
Saint-Denis | 10:17 |
Paris Gare du Nord | 10:24 |
Treinnummer | AOMA |
Lijn | H |
Transilien | |
Overstappen | |
Paris Gare du Nord | 10:36 |
Châtelet les Halles | 10:40 |
Paris Gare de Lyon | 10:46 |
Maisons-Alfort - Alfortville | 10:53 |
Le Vert de Maisons | 10:55 |
Créteil Pompadour | 10:59 |
Villeneuve Triage | 11:03 |
Villeneuve-Saint-Georges | 11:06 |
Vigneux-sur-Seine | 11:10 |
Juvisy | 11:14 |
Viry-Châtillon | 11:17 |
Grigny Centre | 11:20 |
Orangis Bois de l'Épine | 11:24 |
Évry - Courcouronnes | 11:27 |
Le Bras de Fer | 11:30 |
Corbeil-Essonnes | 11:33 |
Treinnummer | ROPO |
Lijn | D |
RER | |
Overstappen | |
Corbeil-Essonnes | 12:23 |
Moulin Galant | 12:28 |
Mennecy | 12:32 |
Treinnummer | BOVO |
Lijn | D |
RER | |
Reistijd | 3:16 |
Chaponval Saint-Ouen-l'Aumône Bibliothèque François Mitterrand Juvisy Mennecy
Chaponval | 11:44 |
Pont Petit | 11:46 |
Gare Épluches | 11:48 |
Saint-Ouen-l'Aumône | 11:51 |
Treinnummer | TIMA |
Lijn | H |
Transilien | |
Overstappen | |
Saint-Ouen-l'Aumône | 12:00 |
Saint-Ouen-l'Aumône Liesse | 12:04 |
Pierrelaye | 12:07 |
Montigny - Beauchamp | 12:11 |
Franconville - Le Plessis-Bouchard | 12:14 |
Cernay | 12:17 |
Ermont - Eaubonne | 12:20 |
Saint-Gratien | 12:24 |
Épinay-sur-Seine | 12:26 |
Gennevilliers | 12:29 |
Les Grésillons | 12:32 |
Saint-Ouen | 12:36 |
Porte de Clichy | 12:39 |
Péreire Levallois | 12:42 |
Neuilly Porte Maillot | 12:45 |
Avenue Foch | 12:48 |
Avenue Henri Martin | 12:50 |
Boulainvilliers | 12:53 |
Avenue du Président Kennedy Maison de Radio France | 12:55 |
Champ de Mars Tour Eiffel | 12:57 |
Pont de l'Alma | 12:59 |
Invalides | 13:02 |
Musée d'Orsay | 13:04 |
Saint-Michel Notre-Dame | 13:07 |
Paris Austerlitz | 13:12 |
Bibliothèque François Mitterrand | 13:15 |
Treinnummer | MONA |
Lijn | C |
RER | |
Overstappen | |
Bibliothèque François Mitterrand | 13:21 |
Juvisy | 13:30 |
Treinnummer | DEBA |
Lijn | C |
RER | |
Overstappen | |
Juvisy | 14:05 |
Viry-Châtillon | 14:08 |
Ris-Orangis | 14:12 |
Grand Bourg | 14:15 |
Évry - Val de Seine | 14:18 |
Corbeil-Essonnes | 14:23 |
Moulin Galant | 14:28 |
Mennecy | 14:32 |
Treinnummer | BOVO |
Lijn | D |
RER | |
Reistijd | 2:47 |
Chaponval Saint-Ouen-l'Aumône Paris Gare du Nord Corbeil-Essonnes Mennecy
Chaponval | 08:39 | 09:44 |
Pont Petit | 08:41 | 09:47 |
Gare Épluches | 08:43 | 09:49 |
Saint-Ouen-l'Aumône | 08:46 | 09:51 |
Treinnummer | TOLI | TOLI |
Lijn | H | H |
Transilien | Transilien | |
Overstappen | ||
Saint-Ouen-l'Aumône | 08:54 | 10:08 |
Saint-Ouen-l'Aumône Liesse | 08:57 | 10:12 |
Pierrelaye | 09:00 | 10:15 |
Montigny - Beauchamp | 09:04 | 10:18 |
Franconville - Le Plessis-Bouchard | 09:08 | 10:22 |
Cernay | 09:11 | 10:25 |
Ermont - Eaubonne | 09:13 | 10:27 |
Champ de Courses d'Enghien | 09:16 | 10:30 |
Enghien-les-Bains | 09:18 | 10:32 |
La Barre Ormesson | 09:20 | 10:34 |
Épinay - Villetaneuse | 09:23 | 10:37 |
Saint-Denis | 09:26 | 10:40 |
Paris Gare du Nord | 09:33 | 10:47 |
Treinnummer | APOR | APOR |
Lijn | H | H |
Transilien | Transilien | |
Overstappen | ||
Paris Gare du Nord | 09:36 | 10:51 |
Châtelet les Halles | 09:40 | 10:55 |
Paris Gare de Lyon | 09:46 | 11:01 |
Maisons-Alfort - Alfortville | 09:53 | 11:08 |
Le Vert de Maisons | 09:55 | 11:10 |
Créteil Pompadour | 09:59 | 11:14 |
Villeneuve Triage | 10:03 | 11:18 |
Villeneuve-Saint-Georges | 10:06 | 11:21 |
Vigneux-sur-Seine | 10:10 | 11:25 |
Juvisy | 10:14 | 11:29 |
Viry-Châtillon | - | 11:32 |
Grigny Centre | 10:19 | 11:35 |
Orangis Bois de l'Épine | 10:23 | 11:39 |
Évry - Courcouronnes | 10:26 | 11:42 |
Le Bras de Fer | 10:28 | 11:44 |
Corbeil-Essonnes | 10:32 | 11:48 |
Treinnummer | ROPE | ROPO |
Lijn | D | D |
RER | RER | |
Overstappen | ||
Corbeil-Essonnes | 11:23 | 13:23 |
Moulin Galant | 11:28 | 13:28 |
Mennecy | 11:32 | 13:32 |
Treinnummer | BOVO | BOVO |
Lijn | D | D |
RER | RER | |
Reistijd | 2:52 | 3:47 |
Chaponval Valmondois Paris Gare du Nord Corbeil-Essonnes Mennecy
Chaponval | 07:15 |
Auvers-sur-Oise | 07:19 |
Valmondois | 07:22 |
Treinnummer | TSOL |
Lijn | H |
Transilien | |
Overstappen | |
Valmondois | 07:36 |
Mériel | 07:39 |
Méry-sur-Oise | 07:42 |
Frépillon | 07:45 |
Bessancourt | 07:48 |
Taverny | 07:51 |
Vaucelles | 07:53 |
Saint-Leu-la-Forêt | 07:55 |
Gros Noyer Saint-Prix | 07:58 |
Ermont Halte | 08:00 |
Ermont - Eaubonne | 08:04 |
Enghien-les-Bains | 08:08 |
La Barre Ormesson | 08:10 |
Épinay - Villetaneuse | 08:12 |
Paris Gare du Nord | 08:21 |
Treinnummer | AREV |
Lijn | H |
Transilien | |
Overstappen | |
Paris Gare du Nord | 08:30 |
Châtelet les Halles | 08:34 |
Paris Gare de Lyon | 08:40 |
Maisons-Alfort - Alfortville | 08:46 |
Villeneuve-Saint-Georges | 08:57 |
Vigneux-sur-Seine | 09:01 |
Juvisy | 09:06 |
Viry-Châtillon | 09:08 |
Grigny Centre | 09:12 |
Orangis Bois de l'Épine | 09:16 |
Évry - Courcouronnes | 09:19 |
Le Bras de Fer | 09:21 |
Corbeil-Essonnes | 09:25 |
Treinnummer | RUPO |
Lijn | D |
RER | |
Overstappen | |
Corbeil-Essonnes | 09:29 |
Moulin Galant | 09:33 |
Mennecy | 09:37 |
Treinnummer | BOVO |
Lijn | D |
RER | |
Reistijd | 2:21 |
Woensdag 17 juli 2024 om 07:00
Chaponval Persan - Beaumont Paris Gare du Nord Corbeil-Essonnes Mennecy
Chaponval | 09:15 |
Auvers-sur-Oise | 09:18 |
Valmondois | 09:22 |
L'Isle-Adam - Parmain | 09:25 |
Champagne-sur-Oise | 09:29 |
Persan - Beaumont | 09:32 |
Treinnummer | TSOL |
Lijn | H |
Transilien | |
Overstappen | |
Persan - Beaumont | 09:39 |
Nointel - Mours | 09:44 |
Presles - Courcelles | 09:47 |
Montsoult - Maffliers | 09:53 |
Bouffémont - Moisselles | 09:56 |
Domont | 09:59 |
Écouen - Ézanville | 10:02 |
Sarcelles - Saint-Brice | 10:05 |
Groslay | 10:08 |
Deuil - Montmagny | 10:10 |
Épinay - Villetaneuse | 10:14 |
Saint-Denis | 10:17 |
Paris Gare du Nord | 10:24 |
Treinnummer | AOMA |
Lijn | H |
Transilien | |
Overstappen | |
Paris Gare du Nord | 10:36 |
Châtelet les Halles | 10:40 |
Paris Gare de Lyon | 10:46 |
Maisons-Alfort - Alfortville | 10:53 |
Le Vert de Maisons | 10:55 |
Créteil Pompadour | 10:59 |
Villeneuve Triage | 11:03 |
Villeneuve-Saint-Georges | 11:06 |
Vigneux-sur-Seine | 11:10 |
Juvisy | 11:14 |
Viry-Châtillon | 11:17 |
Grigny Centre | 11:20 |
Orangis Bois de l'Épine | 11:24 |
Évry - Courcouronnes | 11:27 |
Le Bras de Fer | 11:30 |
Corbeil-Essonnes | 11:33 |
Treinnummer | ROPO |
Lijn | D |
RER | |
Overstappen | |
Corbeil-Essonnes | 12:23 |
Moulin Galant | 12:28 |
Mennecy | 12:32 |
Treinnummer | BOVO |
Lijn | D |
RER | |
Reistijd | 3:16 |
Chaponval Saint-Ouen-l'Aumône Bibliothèque François Mitterrand Juvisy Mennecy
Chaponval | 11:44 |
Pont Petit | 11:46 |
Gare Épluches | 11:48 |
Saint-Ouen-l'Aumône | 11:51 |
Treinnummer | TIMA |
Lijn | H |
Transilien | |
Overstappen | |
Saint-Ouen-l'Aumône | 12:00 |
Saint-Ouen-l'Aumône Liesse | 12:04 |
Pierrelaye | 12:07 |
Montigny - Beauchamp | 12:11 |
Franconville - Le Plessis-Bouchard | 12:14 |
Cernay | 12:17 |
Ermont - Eaubonne | 12:20 |
Saint-Gratien | 12:24 |
Épinay-sur-Seine | 12:26 |
Gennevilliers | 12:29 |
Les Grésillons | 12:32 |
Saint-Ouen | 12:36 |
Porte de Clichy | 12:39 |
Péreire Levallois | 12:42 |
Neuilly Porte Maillot | 12:45 |
Avenue Foch | 12:48 |
Avenue Henri Martin | 12:50 |
Boulainvilliers | 12:53 |
Avenue du Président Kennedy Maison de Radio France | 12:55 |
Champ de Mars Tour Eiffel | 12:57 |
Pont de l'Alma | 12:59 |
Invalides | 13:02 |
Musée d'Orsay | 13:04 |
Saint-Michel Notre-Dame | 13:07 |
Paris Austerlitz | 13:12 |
Bibliothèque François Mitterrand | 13:15 |
Treinnummer | MONA |
Lijn | C |
RER | |
Overstappen | |
Bibliothèque François Mitterrand | 13:21 |
Juvisy | 13:30 |
Treinnummer | DEBA |
Lijn | C |
RER | |
Overstappen | |
Juvisy | 14:05 |
Viry-Châtillon | 14:08 |
Ris-Orangis | 14:12 |
Grand Bourg | 14:15 |
Évry - Val de Seine | 14:18 |
Corbeil-Essonnes | 14:23 |
Moulin Galant | 14:28 |
Mennecy | 14:32 |
Treinnummer | BOVO |
Lijn | D |
RER | |
Reistijd | 2:47 |
Chaponval Saint-Ouen-l'Aumône Paris Gare du Nord Corbeil-Essonnes Mennecy
Chaponval | 08:39 | 09:44 |
Pont Petit | 08:41 | 09:47 |
Gare Épluches | 08:43 | 09:49 |
Saint-Ouen-l'Aumône | 08:46 | 09:51 |
Treinnummer | TOLI | TOLI |
Lijn | H | H |
Transilien | Transilien | |
Overstappen | ||
Saint-Ouen-l'Aumône | 08:54 | 10:08 |
Saint-Ouen-l'Aumône Liesse | 08:57 | 10:12 |
Pierrelaye | 09:00 | 10:15 |
Montigny - Beauchamp | 09:04 | 10:18 |
Franconville - Le Plessis-Bouchard | 09:08 | 10:22 |
Cernay | 09:11 | 10:25 |
Ermont - Eaubonne | 09:13 | 10:27 |
Champ de Courses d'Enghien | 09:16 | 10:30 |
Enghien-les-Bains | 09:18 | 10:32 |
La Barre Ormesson | 09:20 | 10:34 |
Épinay - Villetaneuse | 09:23 | 10:37 |
Saint-Denis | 09:26 | 10:40 |
Paris Gare du Nord | 09:33 | 10:47 |
Treinnummer | APOR | APOR |
Lijn | H | H |
Transilien | Transilien | |
Overstappen | ||
Paris Gare du Nord | 09:36 | 10:51 |
Châtelet les Halles | 09:40 | 10:55 |
Paris Gare de Lyon | 09:46 | 11:01 |
Maisons-Alfort - Alfortville | 09:53 | 11:08 |
Le Vert de Maisons | 09:55 | 11:10 |
Créteil Pompadour | 09:59 | 11:14 |
Villeneuve Triage | 10:03 | 11:18 |
Villeneuve-Saint-Georges | 10:06 | 11:21 |
Vigneux-sur-Seine | 10:10 | 11:25 |
Juvisy | 10:14 | 11:29 |
Viry-Châtillon | - | 11:32 |
Grigny Centre | 10:19 | 11:35 |
Orangis Bois de l'Épine | 10:23 | 11:39 |
Évry - Courcouronnes | 10:26 | 11:42 |
Le Bras de Fer | 10:28 | 11:44 |
Corbeil-Essonnes | 10:32 | 11:48 |
Treinnummer | ROPE | ROPO |
Lijn | D | D |
RER | RER | |
Overstappen | ||
Corbeil-Essonnes | 11:23 | 13:23 |
Moulin Galant | 11:28 | 13:28 |
Mennecy | 11:32 | 13:32 |
Treinnummer | BOVO | BOVO |
Lijn | D | D |
RER | RER | |
Reistijd | 2:52 | 3:47 |
Chaponval Valmondois Paris Gare du Nord Corbeil-Essonnes Mennecy
Chaponval | 07:15 |
Auvers-sur-Oise | 07:19 |
Valmondois | 07:22 |
Treinnummer | TSOL |
Lijn | H |
Transilien | |
Overstappen | |
Valmondois | 07:36 |
Mériel | 07:39 |
Méry-sur-Oise | 07:42 |
Frépillon | 07:45 |
Bessancourt | 07:48 |
Taverny | 07:51 |
Vaucelles | 07:53 |
Saint-Leu-la-Forêt | 07:55 |
Gros Noyer Saint-Prix | 07:58 |
Ermont Halte | 08:00 |
Ermont - Eaubonne | 08:04 |
Enghien-les-Bains | 08:08 |
La Barre Ormesson | 08:10 |
Épinay - Villetaneuse | 08:12 |
Paris Gare du Nord | 08:21 |
Treinnummer | AREV |
Lijn | H |
Transilien | |
Overstappen | |
Paris Gare du Nord | 08:30 |
Châtelet les Halles | 08:34 |
Paris Gare de Lyon | 08:40 |
Maisons-Alfort - Alfortville | 08:46 |
Villeneuve-Saint-Georges | 08:57 |
Vigneux-sur-Seine | 09:01 |
Juvisy | 09:06 |
Viry-Châtillon | 09:08 |
Grigny Centre | 09:12 |
Orangis Bois de l'Épine | 09:16 |
Évry - Courcouronnes | 09:19 |
Le Bras de Fer | 09:21 |
Corbeil-Essonnes | 09:25 |
Treinnummer | RUPO |
Lijn | D |
RER | |
Overstappen | |
Corbeil-Essonnes | 09:29 |
Moulin Galant | 09:33 |
Mennecy | 09:37 |
Treinnummer | BOVO |
Lijn | D |
RER | |
Reistijd | 2:21 |
Donderdag 18 juli 2024 om 07:00
Chaponval Persan - Beaumont Paris Gare du Nord Corbeil-Essonnes Mennecy
Chaponval | 09:15 |
Auvers-sur-Oise | 09:18 |
Valmondois | 09:22 |
L'Isle-Adam - Parmain | 09:25 |
Champagne-sur-Oise | 09:29 |
Persan - Beaumont | 09:32 |
Treinnummer | TSOL |
Lijn | H |
Transilien | |
Overstappen | |
Persan - Beaumont | 09:39 |
Nointel - Mours | 09:44 |
Presles - Courcelles | 09:47 |
Montsoult - Maffliers | 09:53 |
Bouffémont - Moisselles | 09:56 |
Domont | 09:59 |
Écouen - Ézanville | 10:02 |
Sarcelles - Saint-Brice | 10:05 |
Groslay | 10:08 |
Deuil - Montmagny | 10:10 |
Épinay - Villetaneuse | 10:14 |
Saint-Denis | 10:17 |
Paris Gare du Nord | 10:24 |
Treinnummer | AOMA |
Lijn | H |
Transilien | |
Overstappen | |
Paris Gare du Nord | 10:36 |
Châtelet les Halles | 10:40 |
Paris Gare de Lyon | 10:46 |
Maisons-Alfort - Alfortville | 10:53 |
Le Vert de Maisons | 10:55 |
Créteil Pompadour | 10:59 |
Villeneuve Triage | 11:03 |
Villeneuve-Saint-Georges | 11:06 |
Vigneux-sur-Seine | 11:10 |
Juvisy | 11:14 |
Viry-Châtillon | 11:17 |
Grigny Centre | 11:20 |
Orangis Bois de l'Épine | 11:24 |
Évry - Courcouronnes | 11:27 |
Le Bras de Fer | 11:30 |
Corbeil-Essonnes | 11:33 |
Treinnummer | ROPO |
Lijn | D |
RER | |
Overstappen | |
Corbeil-Essonnes | 12:23 |
Moulin Galant | 12:28 |
Mennecy | 12:32 |
Treinnummer | BOVO |
Lijn | D |
RER | |
Reistijd | 3:16 |
Chaponval Saint-Ouen-l'Aumône Bibliothèque François Mitterrand Juvisy Mennecy
Chaponval | 11:44 |
Pont Petit | 11:46 |
Gare Épluches | 11:48 |
Saint-Ouen-l'Aumône | 11:51 |
Treinnummer | TIMA |
Lijn | H |
Transilien | |
Overstappen | |
Saint-Ouen-l'Aumône | 12:00 |
Saint-Ouen-l'Aumône Liesse | 12:04 |
Pierrelaye | 12:07 |
Montigny - Beauchamp | 12:11 |
Franconville - Le Plessis-Bouchard | 12:14 |
Cernay | 12:17 |
Ermont - Eaubonne | 12:20 |
Saint-Gratien | 12:24 |
Épinay-sur-Seine | 12:26 |
Gennevilliers | 12:29 |
Les Grésillons | 12:32 |
Saint-Ouen | 12:36 |
Porte de Clichy | 12:39 |
Péreire Levallois | 12:42 |
Neuilly Porte Maillot | 12:45 |
Avenue Foch | 12:48 |
Avenue Henri Martin | 12:50 |
Boulainvilliers | 12:53 |
Avenue du Président Kennedy Maison de Radio France | 12:55 |
Invalides | 13:02 |
Saint-Michel Notre-Dame | 13:07 |
Paris Austerlitz | 13:12 |
Bibliothèque François Mitterrand | 13:15 |
Lijn | C |
RER | |
Overstappen | |
Bibliothèque François Mitterrand | 13:21 |
Juvisy | 13:30 |
Treinnummer | DEBA |
Lijn | C |
RER | |
Overstappen | |
Juvisy | 14:05 |
Viry-Châtillon | 14:08 |
Ris-Orangis | 14:12 |
Grand Bourg | 14:15 |
Évry - Val de Seine | 14:18 |
Corbeil-Essonnes | 14:23 |
Moulin Galant | 14:28 |
Mennecy | 14:32 |
Treinnummer | BOVO |
Lijn | D |
RER | |
Reistijd | 2:47 |
Chaponval Saint-Ouen-l'Aumône Paris Gare du Nord Corbeil-Essonnes Mennecy
Chaponval | 08:39 | 09:44 |
Pont Petit | 08:41 | 09:47 |
Gare Épluches | 08:43 | 09:49 |
Saint-Ouen-l'Aumône | 08:46 | 09:51 |
Treinnummer | TOLI | TOLI |
Lijn | H | H |
Transilien | Transilien | |
Overstappen | ||
Saint-Ouen-l'Aumône | 08:54 | 10:08 |
Saint-Ouen-l'Aumône Liesse | 08:57 | 10:12 |
Pierrelaye | 09:00 | 10:15 |
Montigny - Beauchamp | 09:04 | 10:18 |
Franconville - Le Plessis-Bouchard | 09:08 | 10:22 |
Cernay | 09:11 | 10:25 |
Ermont - Eaubonne | 09:13 | 10:27 |
Champ de Courses d'Enghien | 09:16 | 10:30 |
Enghien-les-Bains | 09:18 | 10:32 |
La Barre Ormesson | 09:20 | 10:34 |
Épinay - Villetaneuse | 09:23 | 10:37 |
Saint-Denis | 09:26 | 10:40 |
Paris Gare du Nord | 09:33 | 10:47 |
Treinnummer | APOR | APOR |
Lijn | H | H |
Transilien | Transilien | |
Overstappen | ||
Paris Gare du Nord | 09:36 | 10:51 |
Châtelet les Halles | 09:40 | 10:55 |
Paris Gare de Lyon | 09:46 | 11:01 |
Maisons-Alfort - Alfortville | 09:53 | 11:08 |
Le Vert de Maisons | 09:55 | 11:10 |
Créteil Pompadour | 09:59 | 11:14 |
Villeneuve Triage | 10:03 | 11:18 |
Villeneuve-Saint-Georges | 10:06 | 11:21 |
Vigneux-sur-Seine | 10:10 | 11:25 |
Juvisy | 10:14 | 11:29 |
Viry-Châtillon | - | 11:32 |
Grigny Centre | 10:19 | 11:35 |
Orangis Bois de l'Épine | 10:23 | 11:39 |
Évry - Courcouronnes | 10:26 | 11:42 |
Le Bras de Fer | 10:28 | 11:44 |
Corbeil-Essonnes | 10:32 | 11:48 |
Treinnummer | ROPE | ROPO |
Lijn | D | D |
RER | RER | |
Overstappen | ||
Corbeil-Essonnes | 11:23 | 13:23 |
Moulin Galant | 11:28 | 13:28 |
Mennecy | 11:32 | 13:32 |
Treinnummer | BOVO | BOVO |
Lijn | D | D |
RER | RER | |
Reistijd | 2:52 | 3:47 |
Chaponval Valmondois Paris Gare du Nord Corbeil-Essonnes Mennecy
Chaponval | 07:15 |
Auvers-sur-Oise | 07:19 |
Valmondois | 07:22 |
Treinnummer | TSOL |
Lijn | H |
Transilien | |
Overstappen | |
Valmondois | 07:36 |
Mériel | 07:39 |
Méry-sur-Oise | 07:42 |
Frépillon | 07:45 |
Bessancourt | 07:48 |
Taverny | 07:51 |
Vaucelles | 07:53 |
Saint-Leu-la-Forêt | 07:55 |
Gros Noyer Saint-Prix | 07:58 |
Ermont Halte | 08:00 |
Ermont - Eaubonne | 08:04 |
Enghien-les-Bains | 08:08 |
La Barre Ormesson | 08:10 |
Épinay - Villetaneuse | 08:12 |
Paris Gare du Nord | 08:21 |
Treinnummer | AREV |
Lijn | H |
Transilien | |
Overstappen | |
Paris Gare du Nord | 08:30 |
Châtelet les Halles | 08:34 |
Paris Gare de Lyon | 08:40 |
Maisons-Alfort - Alfortville | 08:46 |
Villeneuve-Saint-Georges | 08:57 |
Vigneux-sur-Seine | 09:01 |
Juvisy | 09:06 |
Viry-Châtillon | 09:08 |
Grigny Centre | 09:12 |
Orangis Bois de l'Épine | 09:16 |
Évry - Courcouronnes | 09:19 |
Le Bras de Fer | 09:21 |
Corbeil-Essonnes | 09:25 |
Treinnummer | RUPO |
Lijn | D |
RER | |
Overstappen | |
Corbeil-Essonnes | 09:29 |
Moulin Galant | 09:33 |
Mennecy | 09:37 |
Treinnummer | BOVO |
Lijn | D |
RER | |
Reistijd | 2:21 |