Ermont - Eaubonne naar Saint-Fargeau Dienstregeling
Maandag 9 september 2024 om 07:00
Ermont - Eaubonne Paris Gare du Nord Corbeil-Essonnes Saint-Fargeau
Ermont - Eaubonne | 07:00 | 07:34 |
Enghien-les-Bains | 07:04 | 07:38 |
La Barre Ormesson | - | 07:40 |
Épinay - Villetaneuse | 07:07 | 07:42 |
Saint-Denis | 07:11 | - |
Paris Gare du Nord | 07:18 | 07:51 |
Treinnummer | ADDO | AREV |
Lijn | H | H |
Transilien | Transilien | |
Overstappen | ||
Paris Gare du Nord | 07:21 | 08:00 |
Châtelet les Halles | 07:25 | 08:04 |
Paris Gare de Lyon | 07:31 | 08:10 |
Maisons-Alfort - Alfortville | 07:38 | 08:16 |
Le Vert de Maisons | 07:40 | - |
Créteil Pompadour | 07:44 | - |
Villeneuve Triage | 07:48 | - |
Viry-Châtillon | - | 08:38 |
Villeneuve-Saint-Georges | 07:51 | 08:27 |
Vigneux-sur-Seine | 07:55 | 08:31 |
Juvisy | 07:59 | 08:36 |
Grigny Centre | 08:04 | 08:42 |
Orangis Bois de l'Épine | 08:08 | 08:46 |
Évry - Courcouronnes | 08:11 | 08:49 |
Le Bras de Fer | 08:13 | 08:51 |
Corbeil-Essonnes | 08:17 | 08:55 |
Treinnummer | ROPE | RUPO |
Lijn | D | D |
RER | RER | |
Overstappen | ||
Corbeil-Essonnes | 08:47 | 09:02 |
Essonnes Robinson | 08:49 | 09:04 |
Villabé | 08:52 | 09:07 |
Le Plessis Chenet | 08:55 | 09:10 |
Le Coudray-Montceaux | 08:57 | 09:12 |
Saint-Fargeau | 09:01 | 09:16 |
Treinnummer | ZOSO | ZOSO |
Lijn | D | D |
RER | RER | |
Reistijd | 2:01 | 1:42 |
Ermont - Eaubonne Paris Gare du Nord Melun Saint-Fargeau
Ermont - Eaubonne | 07:45 | 08:19 |
Enghien-les-Bains | 07:49 | 08:23 |
La Barre Ormesson | - | 08:25 |
Épinay - Villetaneuse | 07:52 | 08:27 |
Saint-Denis | 07:56 | - |
Paris Gare du Nord | 08:03 | 08:36 |
Treinnummer | ADDO | AREP |
Lijn | H | H |
Transilien | Transilien | |
Overstappen | ||
Paris Gare du Nord | 08:12 | 08:42 |
Châtelet les Halles | 08:16 | 08:46 |
Paris Gare de Lyon | 08:21 | 08:51 |
Maisons-Alfort - Alfortville | 08:28 | 08:58 |
Créteil Pompadour | 08:32 | 09:02 |
Villeneuve-Saint-Georges | 08:39 | 09:09 |
Montgeron - Crosne | 08:44 | 09:14 |
Yerres | 08:47 | 09:17 |
Brunoy | 08:50 | 09:20 |
Boussy-Saint-Antoine | 08:53 | 09:23 |
Combs-la-Ville - Quincy | 08:56 | 09:26 |
Lieusaint - Moissy | 09:01 | 09:31 |
Savigny-le-Temple - Nandy | 09:05 | 09:35 |
Cesson | 09:09 | 09:39 |
Le Mée | 09:13 | 09:43 |
Melun | 09:16 | 09:46 |
Treinnummer | ZACO | ZACO |
Lijn | D | D |
RER | RER | |
Overstappen | ||
Melun | 09:26 | 09:56 |
Vosves | 09:31 | 10:01 |
Boissise-le-Roi | 09:35 | 10:05 |
Ponthierry - Pringy | 09:37 | 10:07 |
Saint-Fargeau | 09:41 | 10:11 |
Treinnummer | ROSA | ROSA |
Lijn | D | D |
RER | RER | |
Reistijd | 1:56 | 1:52 |
Ermont - Eaubonne Paris Gare du Nord Paris Gare de Lyon Melun Saint-Fargeau
Ermont - Eaubonne | 07:04 |
Enghien-les-Bains | 07:08 |
La Barre Ormesson | 07:10 |
Épinay - Villetaneuse | 07:12 |
Paris Gare du Nord | 07:21 |
Treinnummer | AREV |
Lijn | H |
Transilien | |
Overstappen | |
Paris Gare du Nord | 07:27 |
Châtelet les Halles | 07:31 |
Paris Gare de Lyon | 07:34 |
Treinnummer | ZACO |
Lijn | D |
RER | |
Overstappen | |
Paris Gare de Lyon | 07:46 |
Melun | 08:12 |
Treinnummer | KUMO |
Lijn | R |
Transilien | |
Overstappen | |
Melun | 08:56 |
Vosves | 09:01 |
Boissise-le-Roi | 09:05 |
Ponthierry - Pringy | 09:07 |
Saint-Fargeau | 09:11 |
Treinnummer | ROSA |
Lijn | D |
RER | |
Reistijd | 2:07 |
Dinsdag 10 september 2024 om 07:00
Ermont - Eaubonne Paris Gare du Nord Corbeil-Essonnes Saint-Fargeau
Ermont - Eaubonne | 07:00 | 07:34 |
Enghien-les-Bains | 07:04 | 07:38 |
La Barre Ormesson | - | 07:40 |
Épinay - Villetaneuse | 07:07 | 07:42 |
Saint-Denis | 07:11 | - |
Paris Gare du Nord | 07:18 | 07:51 |
Treinnummer | ADDO | AREV |
Lijn | H | H |
Transilien | Transilien | |
Overstappen | ||
Paris Gare du Nord | 07:21 | 08:00 |
Châtelet les Halles | 07:25 | 08:04 |
Paris Gare de Lyon | 07:31 | 08:10 |
Maisons-Alfort - Alfortville | 07:38 | 08:16 |
Le Vert de Maisons | 07:40 | - |
Créteil Pompadour | 07:44 | - |
Villeneuve Triage | 07:48 | - |
Viry-Châtillon | - | 08:38 |
Villeneuve-Saint-Georges | 07:51 | 08:27 |
Vigneux-sur-Seine | 07:55 | 08:31 |
Juvisy | 07:59 | 08:36 |
Grigny Centre | 08:04 | 08:42 |
Orangis Bois de l'Épine | 08:08 | 08:46 |
Évry - Courcouronnes | 08:11 | 08:49 |
Le Bras de Fer | 08:13 | 08:51 |
Corbeil-Essonnes | 08:17 | 08:55 |
Treinnummer | ROPE | RUPO |
Lijn | D | D |
RER | RER | |
Overstappen | ||
Corbeil-Essonnes | 08:47 | 09:02 |
Essonnes Robinson | 08:49 | 09:04 |
Villabé | 08:52 | 09:07 |
Le Plessis Chenet | 08:55 | 09:10 |
Le Coudray-Montceaux | 08:57 | 09:12 |
Saint-Fargeau | 09:01 | 09:16 |
Treinnummer | ZOSO | ZOSO |
Lijn | D | D |
RER | RER | |
Reistijd | 2:01 | 1:42 |
Ermont - Eaubonne Paris Gare du Nord Melun Saint-Fargeau
Ermont - Eaubonne | 07:45 | 08:19 |
Enghien-les-Bains | 07:49 | 08:23 |
La Barre Ormesson | - | 08:25 |
Épinay - Villetaneuse | 07:52 | 08:27 |
Saint-Denis | 07:56 | - |
Paris Gare du Nord | 08:03 | 08:36 |
Treinnummer | ADDO | AREP |
Lijn | H | H |
Transilien | Transilien | |
Overstappen | ||
Paris Gare du Nord | 08:12 | 08:42 |
Châtelet les Halles | 08:16 | 08:46 |
Paris Gare de Lyon | 08:21 | 08:51 |
Maisons-Alfort - Alfortville | 08:28 | 08:58 |
Créteil Pompadour | 08:32 | 09:02 |
Villeneuve-Saint-Georges | 08:39 | 09:09 |
Montgeron - Crosne | 08:44 | 09:14 |
Yerres | 08:47 | 09:17 |
Brunoy | 08:50 | 09:20 |
Boussy-Saint-Antoine | 08:53 | 09:23 |
Combs-la-Ville - Quincy | 08:56 | 09:26 |
Lieusaint - Moissy | 09:01 | 09:31 |
Savigny-le-Temple - Nandy | 09:05 | 09:35 |
Cesson | 09:09 | 09:39 |
Le Mée | 09:13 | 09:43 |
Melun | 09:16 | 09:46 |
Treinnummer | ZACO | ZACO |
Lijn | D | D |
RER | RER | |
Overstappen | ||
Melun | 09:26 | 09:56 |
Vosves | 09:31 | 10:01 |
Boissise-le-Roi | 09:35 | 10:05 |
Ponthierry - Pringy | 09:37 | 10:07 |
Saint-Fargeau | 09:41 | 10:11 |
Treinnummer | ROSA | ROSA |
Lijn | D | D |
RER | RER | |
Reistijd | 1:56 | 1:52 |
Ermont - Eaubonne Paris Gare du Nord Paris Gare de Lyon Melun Saint-Fargeau
Ermont - Eaubonne | 07:04 |
Enghien-les-Bains | 07:08 |
La Barre Ormesson | 07:10 |
Épinay - Villetaneuse | 07:12 |
Paris Gare du Nord | 07:21 |
Treinnummer | AREV |
Lijn | H |
Transilien | |
Overstappen | |
Paris Gare du Nord | 07:27 |
Châtelet les Halles | 07:31 |
Paris Gare de Lyon | 07:34 |
Treinnummer | ZACO |
Lijn | D |
RER | |
Overstappen | |
Paris Gare de Lyon | 07:46 |
Melun | 08:12 |
Treinnummer | KUMO |
Lijn | R |
Transilien | |
Overstappen | |
Melun | 08:56 |
Vosves | 09:01 |
Boissise-le-Roi | 09:05 |
Ponthierry - Pringy | 09:07 |
Saint-Fargeau | 09:11 |
Treinnummer | ROSA |
Lijn | D |
RER | |
Reistijd | 2:07 |
Woensdag 11 september 2024 om 07:00
Ermont - Eaubonne Paris Gare du Nord Corbeil-Essonnes Saint-Fargeau
Ermont - Eaubonne | 07:00 | 07:34 |
Enghien-les-Bains | 07:04 | 07:38 |
La Barre Ormesson | - | 07:40 |
Épinay - Villetaneuse | 07:07 | 07:42 |
Saint-Denis | 07:11 | - |
Paris Gare du Nord | 07:18 | 07:51 |
Treinnummer | ADDO | AREV |
Lijn | H | H |
Transilien | Transilien | |
Overstappen | ||
Paris Gare du Nord | 07:21 | 08:00 |
Châtelet les Halles | 07:25 | 08:04 |
Paris Gare de Lyon | 07:31 | 08:10 |
Maisons-Alfort - Alfortville | 07:38 | 08:16 |
Le Vert de Maisons | 07:40 | - |
Créteil Pompadour | 07:44 | - |
Villeneuve Triage | 07:48 | - |
Viry-Châtillon | - | 08:38 |
Villeneuve-Saint-Georges | 07:51 | 08:27 |
Vigneux-sur-Seine | 07:55 | 08:31 |
Juvisy | 07:59 | 08:36 |
Grigny Centre | 08:04 | 08:42 |
Orangis Bois de l'Épine | 08:08 | 08:46 |
Évry - Courcouronnes | 08:11 | 08:49 |
Le Bras de Fer | 08:13 | 08:51 |
Corbeil-Essonnes | 08:17 | 08:55 |
Treinnummer | ROPE | RUPO |
Lijn | D | D |
RER | RER | |
Overstappen | ||
Corbeil-Essonnes | 08:47 | 09:02 |
Essonnes Robinson | 08:49 | 09:04 |
Villabé | 08:52 | 09:07 |
Le Plessis Chenet | 08:55 | 09:10 |
Le Coudray-Montceaux | 08:57 | 09:12 |
Saint-Fargeau | 09:01 | 09:16 |
Treinnummer | ZOSO | ZOSO |
Lijn | D | D |
RER | RER | |
Reistijd | 2:01 | 1:42 |
Ermont - Eaubonne Paris Gare du Nord Melun Saint-Fargeau
Ermont - Eaubonne | 07:45 | 08:19 |
Enghien-les-Bains | 07:49 | 08:23 |
La Barre Ormesson | - | 08:25 |
Épinay - Villetaneuse | 07:52 | 08:27 |
Saint-Denis | 07:56 | - |
Paris Gare du Nord | 08:03 | 08:36 |
Treinnummer | ADDO | AREP |
Lijn | H | H |
Transilien | Transilien | |
Overstappen | ||
Paris Gare du Nord | 08:12 | 08:42 |
Châtelet les Halles | 08:16 | 08:46 |
Paris Gare de Lyon | 08:21 | 08:51 |
Maisons-Alfort - Alfortville | 08:28 | 08:58 |
Créteil Pompadour | 08:32 | 09:02 |
Villeneuve-Saint-Georges | 08:39 | 09:09 |
Montgeron - Crosne | 08:44 | 09:14 |
Yerres | 08:47 | 09:17 |
Brunoy | 08:50 | 09:20 |
Boussy-Saint-Antoine | 08:53 | 09:23 |
Combs-la-Ville - Quincy | 08:56 | 09:26 |
Lieusaint - Moissy | 09:01 | 09:31 |
Savigny-le-Temple - Nandy | 09:05 | 09:35 |
Cesson | 09:09 | 09:39 |
Le Mée | 09:13 | 09:43 |
Melun | 09:16 | 09:46 |
Treinnummer | ZACO | ZACO |
Lijn | D | D |
RER | RER | |
Overstappen | ||
Melun | 09:26 | 09:56 |
Vosves | 09:31 | 10:01 |
Boissise-le-Roi | 09:35 | 10:05 |
Ponthierry - Pringy | 09:37 | 10:07 |
Saint-Fargeau | 09:41 | 10:11 |
Treinnummer | ROSA | ROSA |
Lijn | D | D |
RER | RER | |
Reistijd | 1:56 | 1:52 |
Ermont - Eaubonne Paris Gare du Nord Paris Gare de Lyon Melun Saint-Fargeau
Ermont - Eaubonne | 07:04 |
Enghien-les-Bains | 07:08 |
La Barre Ormesson | 07:10 |
Épinay - Villetaneuse | 07:12 |
Paris Gare du Nord | 07:21 |
Treinnummer | AREV |
Lijn | H |
Transilien | |
Overstappen | |
Paris Gare du Nord | 07:27 |
Châtelet les Halles | 07:31 |
Paris Gare de Lyon | 07:34 |
Treinnummer | ZACO |
Lijn | D |
RER | |
Overstappen | |
Paris Gare de Lyon | 07:46 |
Melun | 08:12 |
Treinnummer | KUMO |
Lijn | R |
Transilien | |
Overstappen | |
Melun | 08:56 |
Vosves | 09:01 |
Boissise-le-Roi | 09:05 |
Ponthierry - Pringy | 09:07 |
Saint-Fargeau | 09:11 |
Treinnummer | ROSA |
Lijn | D |
RER | |
Reistijd | 2:07 |
Donderdag 12 september 2024 om 07:00
Ermont - Eaubonne Paris Gare du Nord Corbeil-Essonnes Saint-Fargeau
Ermont - Eaubonne | 07:08 | 07:19 | 07:38 |
Champ de Courses d'Enghien | 07:11 | - | 07:41 |
Enghien-les-Bains | 07:13 | 07:23 | 07:43 |
La Barre Ormesson | 07:15 | 07:25 | 07:45 |
Épinay - Villetaneuse | 07:18 | 07:27 | 07:48 |
Saint-Denis | 07:22 | - | 07:52 |
Paris Gare du Nord | 07:29 | 07:36 | 07:59 |
Treinnummer | AEVI | AREP | AFOI |
Lijn | H | H | H |
Transilien | Transilien | Transilien | |
Overstappen | |||
Paris Gare du Nord | 07:30 | 07:45 | 08:06 |
Châtelet les Halles | 07:34 | 07:49 | 08:10 |
Paris Gare de Lyon | 07:40 | 07:55 | 08:16 |
Maisons-Alfort - Alfortville | 07:46 | 08:01 | 08:23 |
Le Vert de Maisons | - | - | 08:25 |
Créteil Pompadour | - | - | 08:29 |
Villeneuve Triage | - | - | 08:33 |
Villeneuve-Saint-Georges | 07:57 | 08:12 | 08:36 |
Vigneux-sur-Seine | 08:01 | 08:16 | 08:40 |
Juvisy | 08:06 | 08:21 | 08:44 |
Viry-Châtillon | 08:08 | 08:23 | - |
Grigny Centre | 08:12 | 08:27 | 08:49 |
Orangis Bois de l'Épine | 08:16 | 08:31 | 08:53 |
Évry - Courcouronnes | 08:19 | 08:34 | 08:56 |
Le Bras de Fer | 08:21 | 08:36 | 08:58 |
Corbeil-Essonnes | 08:25 | 08:40 | 09:02 |
Treinnummer | RUPO | RUPO | ROPE |
Lijn | D | D | D |
RER | RER | RER | |
Overstappen | |||
Corbeil-Essonnes | 08:47 | 09:02 | 09:14 |
Essonnes Robinson | 08:49 | 09:04 | 09:16 |
Villabé | 08:52 | 09:07 | 09:19 |
Le Plessis Chenet | 08:55 | 09:10 | 09:22 |
Le Coudray-Montceaux | 08:57 | 09:12 | 09:24 |
Saint-Fargeau | 09:01 | 09:16 | 09:28 |
Treinnummer | ZOSO | ZOSO | ZOVO |
Lijn | D | D | D |
RER | RER | RER | |
Reistijd | 1:52 | 1:57 | 1:49 |
Ermont - Eaubonne Paris Gare du Nord Melun Saint-Fargeau
Ermont - Eaubonne | 07:15 |
Enghien-les-Bains | 07:19 |
Épinay - Villetaneuse | 07:22 |
Saint-Denis | 07:26 |
Paris Gare du Nord | 07:33 |
Treinnummer | ADDO |
Lijn | H |
Transilien | |
Overstappen | |
Paris Gare du Nord | 07:42 |
Châtelet les Halles | 07:46 |
Paris Gare de Lyon | 07:51 |
Maisons-Alfort - Alfortville | 07:58 |
Créteil Pompadour | 08:02 |
Villeneuve-Saint-Georges | 08:09 |
Montgeron - Crosne | 08:14 |
Yerres | 08:17 |
Brunoy | 08:20 |
Boussy-Saint-Antoine | 08:23 |
Combs-la-Ville - Quincy | 08:26 |
Lieusaint - Moissy | 08:31 |
Savigny-le-Temple - Nandy | 08:35 |
Cesson | 08:39 |
Le Mée | 08:43 |
Melun | 08:46 |
Treinnummer | ZACO |
Lijn | D |
RER | |
Overstappen | |
Melun | 08:56 |
Vosves | 09:01 |
Boissise-le-Roi | 09:05 |
Ponthierry - Pringy | 09:07 |
Saint-Fargeau | 09:11 |
Treinnummer | ROSA |
Lijn | D |
RER | |
Reistijd | 1:56 |
Ermont - Eaubonne Paris Gare du Nord Paris Gare de Lyon Melun Saint-Fargeau
Ermont - Eaubonne | 07:04 |
Enghien-les-Bains | 07:08 |
La Barre Ormesson | 07:10 |
Épinay - Villetaneuse | 07:12 |
Paris Gare du Nord | 07:21 |
Treinnummer | AREV |
Lijn | H |
Transilien | |
Overstappen | |
Paris Gare du Nord | 07:27 |
Châtelet les Halles | 07:31 |
Paris Gare de Lyon | 07:34 |
Treinnummer | ZACO |
Lijn | D |
RER | |
Overstappen | |
Paris Gare de Lyon | 07:46 |
Melun | 08:12 |
Treinnummer | KUMO |
Lijn | R |
Transilien | |
Overstappen | |
Melun | 08:26 |
Vosves | 08:31 |
Boissise-le-Roi | 08:35 |
Ponthierry - Pringy | 08:37 |
Saint-Fargeau | 08:41 |
Treinnummer | ROSA |
Lijn | D |
RER | |
Reistijd | 1:37 |
Vrijdag 13 september 2024 om 07:00
Ermont - Eaubonne Paris Gare du Nord Corbeil-Essonnes Saint-Fargeau
Ermont - Eaubonne | 07:08 | 07:19 | 07:38 |
Champ de Courses d'Enghien | 07:11 | - | 07:41 |
Enghien-les-Bains | 07:13 | 07:23 | 07:43 |
La Barre Ormesson | 07:15 | 07:25 | 07:45 |
Épinay - Villetaneuse | 07:18 | 07:27 | 07:48 |
Saint-Denis | 07:22 | - | 07:52 |
Paris Gare du Nord | 07:29 | 07:36 | 07:59 |
Treinnummer | AEVI | AREP | AFOI |
Lijn | H | H | H |
Transilien | Transilien | Transilien | |
Overstappen | |||
Paris Gare du Nord | 07:30 | 07:45 | 08:06 |
Châtelet les Halles | 07:34 | 07:49 | 08:10 |
Paris Gare de Lyon | 07:40 | 07:55 | 08:16 |
Maisons-Alfort - Alfortville | 07:46 | 08:01 | 08:23 |
Le Vert de Maisons | - | - | 08:25 |
Créteil Pompadour | - | - | 08:29 |
Villeneuve Triage | - | - | 08:33 |
Villeneuve-Saint-Georges | 07:57 | 08:12 | 08:36 |
Vigneux-sur-Seine | 08:01 | 08:16 | 08:40 |
Juvisy | 08:06 | 08:21 | 08:44 |
Viry-Châtillon | 08:08 | 08:23 | - |
Grigny Centre | 08:12 | 08:27 | 08:49 |
Orangis Bois de l'Épine | 08:16 | 08:31 | 08:53 |
Évry - Courcouronnes | 08:19 | 08:34 | 08:56 |
Le Bras de Fer | 08:21 | 08:36 | 08:58 |
Corbeil-Essonnes | 08:25 | 08:40 | 09:02 |
Treinnummer | RUPO | RUPO | ROPE |
Lijn | D | D | D |
RER | RER | RER | |
Overstappen | |||
Corbeil-Essonnes | 08:47 | 09:02 | 09:14 |
Essonnes Robinson | 08:49 | 09:04 | 09:16 |
Villabé | 08:52 | 09:07 | 09:19 |
Le Plessis Chenet | 08:55 | 09:10 | 09:22 |
Le Coudray-Montceaux | 08:57 | 09:12 | 09:24 |
Saint-Fargeau | 09:01 | 09:16 | 09:28 |
Treinnummer | ZOSO | ZOSO | ZOVO |
Lijn | D | D | D |
RER | RER | RER | |
Reistijd | 1:52 | 1:57 | 1:49 |
Ermont - Eaubonne Paris Gare du Nord Melun Saint-Fargeau
Ermont - Eaubonne | 07:15 |
Enghien-les-Bains | 07:19 |
Épinay - Villetaneuse | 07:22 |
Saint-Denis | 07:26 |
Paris Gare du Nord | 07:33 |
Treinnummer | ADDO |
Lijn | H |
Transilien | |
Overstappen | |
Paris Gare du Nord | 07:42 |
Châtelet les Halles | 07:46 |
Paris Gare de Lyon | 07:51 |
Maisons-Alfort - Alfortville | 07:58 |
Créteil Pompadour | 08:02 |
Villeneuve-Saint-Georges | 08:09 |
Montgeron - Crosne | 08:14 |
Yerres | 08:17 |
Brunoy | 08:20 |
Boussy-Saint-Antoine | 08:23 |
Combs-la-Ville - Quincy | 08:26 |
Lieusaint - Moissy | 08:31 |
Savigny-le-Temple - Nandy | 08:35 |
Cesson | 08:39 |
Le Mée | 08:43 |
Melun | 08:46 |
Treinnummer | ZACO |
Lijn | D |
RER | |
Overstappen | |
Melun | 08:56 |
Vosves | 09:01 |
Boissise-le-Roi | 09:05 |
Ponthierry - Pringy | 09:07 |
Saint-Fargeau | 09:11 |
Treinnummer | ROSA |
Lijn | D |
RER | |
Reistijd | 1:56 |
Ermont - Eaubonne Paris Gare du Nord Paris Gare de Lyon Melun Saint-Fargeau
Ermont - Eaubonne | 07:04 |
Enghien-les-Bains | 07:08 |
La Barre Ormesson | 07:10 |
Épinay - Villetaneuse | 07:12 |
Paris Gare du Nord | 07:21 |
Treinnummer | AREV |
Lijn | H |
Transilien | |
Overstappen | |
Paris Gare du Nord | 07:27 |
Châtelet les Halles | 07:31 |
Paris Gare de Lyon | 07:34 |
Treinnummer | ZACO |
Lijn | D |
RER | |
Overstappen | |
Paris Gare de Lyon | 07:46 |
Melun | 08:12 |
Treinnummer | KUMO |
Lijn | R |
Transilien | |
Overstappen | |
Melun | 08:26 |
Vosves | 08:31 |
Boissise-le-Roi | 08:35 |
Ponthierry - Pringy | 08:37 |
Saint-Fargeau | 08:41 |
Treinnummer | ROSA |
Lijn | D |
RER | |
Reistijd | 1:37 |
Zaterdag 14 september 2024 om 07:00
Ermont - Eaubonne Paris Gare du Nord Corbeil-Essonnes Saint-Fargeau
Ermont - Eaubonne | 07:12 | 08:12 | 08:42 | 09:42 |
Champ de Courses d'Enghien | 07:15 | 08:15 | 08:45 | 09:45 |
Enghien-les-Bains | 07:17 | 08:17 | 08:47 | 09:47 |
La Barre Ormesson | 07:20 | 08:20 | 08:50 | 09:49 |
Épinay - Villetaneuse | 07:22 | 08:22 | 08:52 | 09:52 |
Saint-Denis | 07:26 | 08:26 | 08:56 | 09:55 |
Paris Gare du Nord | 07:32 | 08:32 | 09:02 | 10:02 |
Treinnummer | AVOP | AVOP | AVOP | AVOP |
Lijn | H | H | H | H |
Transilien | Transilien | Transilien | Transilien | |
Overstappen | ||||
Paris Gare du Nord | 07:36 | 08:36 | 09:06 | 10:06 |
Châtelet les Halles | 07:40 | 08:40 | 09:10 | 10:10 |
Paris Gare de Lyon | 07:46 | 08:46 | 09:16 | 10:16 |
Maisons-Alfort - Alfortville | 07:53 | 08:53 | 09:23 | 10:23 |
Le Vert de Maisons | 07:55 | 08:55 | 09:25 | 10:25 |
Créteil Pompadour | 07:59 | 08:59 | 09:29 | 10:29 |
Villeneuve Triage | 08:03 | 09:03 | 09:33 | 10:33 |
Villeneuve-Saint-Georges | 08:07 | 09:06 | 09:36 | 10:36 |
Vigneux-sur-Seine | 08:12 | 09:11 | 09:41 | 10:41 |
Juvisy | 08:15 | 09:14 | 09:45 | 10:45 |
Viry-Châtillon | 08:18 | 09:17 | 09:47 | 10:47 |
Grigny Centre | 08:21 | 09:20 | 09:51 | 10:51 |
Orangis Bois de l'Épine | 08:25 | 09:24 | 09:54 | 10:54 |
Évry - Courcouronnes | 08:28 | 09:27 | 09:57 | 10:57 |
Le Bras de Fer | 08:30 | 09:29 | 09:59 | 10:59 |
Corbeil-Essonnes | 08:33 | 09:33 | 10:03 | 11:03 |
Treinnummer | ROPO | ROPO | ROPO | ROPO |
Lijn | D | D | D | D |
RER | RER | RER | RER | |
Overstappen | ||||
Corbeil-Essonnes | 08:53 | 09:53 | 10:53 | 11:53 |
Essonnes Robinson | 08:56 | 09:56 | 10:56 | 11:56 |
Villabé | 08:59 | 09:59 | 10:59 | 11:59 |
Le Plessis Chenet | 09:02 | 10:02 | 11:02 | 12:02 |
Le Coudray-Montceaux | 09:04 | 10:04 | 11:04 | 12:04 |
Saint-Fargeau | 09:08 | 10:08 | 11:08 | 12:08 |
Treinnummer | ZOVO | ZOVO | ZOVO | ZOVO |
Lijn | D | D | D | D |
RER | RER | RER | RER | |
Reistijd | 1:55 | 1:55 | 2:25 | 2:25 |
Ermont - Eaubonne Paris Gare du Nord Paris Gare de Lyon Melun Saint-Fargeau
Ermont - Eaubonne | 07:27 |
Champ de Courses d'Enghien | 07:30 |
Enghien-les-Bains | 07:32 |
La Barre Ormesson | 07:34 |
Épinay - Villetaneuse | 07:37 |
Saint-Denis | 07:40 |
Paris Gare du Nord | 07:47 |
Treinnummer | APOR |
Lijn | H |
Transilien | |
Overstappen | |
Paris Gare du Nord | 07:51 |
Châtelet les Halles | 07:55 |
Paris Gare de Lyon | 08:00 |
Treinnummer | ROPO |
Lijn | D |
RER | |
Overstappen | |
Paris Gare de Lyon | 08:16 |
Melun | 08:42 |
Treinnummer | GOMO |
Lijn | R |
Transilien | |
Overstappen | |
Melun | 09:05 |
Vosves | 09:10 |
Boissise-le-Roi | 09:14 |
Ponthierry - Pringy | 09:16 |
Saint-Fargeau | 09:20 |
Treinnummer | JUVA |
Lijn | D |
RER | |
Reistijd | 1:52 |
Zondag 15 september 2024 om 07:00
Ermont - Eaubonne Paris Gare du Nord Corbeil-Essonnes Saint-Fargeau
Ermont - Eaubonne | 08:12 | 09:27 | 09:57 |
Champ de Courses d'Enghien | 08:15 | 09:30 | 10:00 |
Enghien-les-Bains | 08:17 | 09:32 | 10:02 |
La Barre Ormesson | 08:20 | 09:34 | 10:04 |
Épinay - Villetaneuse | 08:22 | 09:37 | 10:07 |
Saint-Denis | 08:26 | 09:40 | 10:10 |
Paris Gare du Nord | 08:32 | 09:47 | 10:17 |
Treinnummer | AVOP | APOR | APOR |
Lijn | H | H | H |
Transilien | Transilien | Transilien | |
Overstappen | |||
Paris Gare du Nord | 08:51 | 09:51 | 10:21 |
Châtelet les Halles | 08:55 | 09:55 | 10:25 |
Paris Gare de Lyon | 09:01 | 10:01 | 10:31 |
Maisons-Alfort - Alfortville | 09:08 | 10:08 | 10:38 |
Le Vert de Maisons | 09:10 | 10:10 | 10:40 |
Créteil Pompadour | 09:14 | 10:14 | 10:44 |
Villeneuve Triage | 09:18 | 10:18 | 10:48 |
Villeneuve-Saint-Georges | 09:21 | 10:21 | 10:51 |
Vigneux-sur-Seine | 09:26 | 10:26 | 10:56 |
Juvisy | 09:29 | 10:29 | 10:59 |
Viry-Châtillon | 09:32 | 10:32 | 11:02 |
Grigny Centre | 09:35 | 10:35 | 11:05 |
Orangis Bois de l'Épine | 09:39 | 10:39 | 11:09 |
Évry - Courcouronnes | 09:42 | 10:42 | 11:12 |
Le Bras de Fer | 09:44 | 10:44 | 11:14 |
Corbeil-Essonnes | 09:48 | 10:48 | 11:18 |
Treinnummer | ROPO | ROPO | ROPO |
Lijn | D | D | D |
RER | RER | RER | |
Overstappen | |||
Corbeil-Essonnes | 09:53 | 10:53 | 11:53 |
Essonnes Robinson | 09:56 | 10:56 | 11:56 |
Villabé | 09:59 | 10:59 | 11:59 |
Le Plessis Chenet | 10:02 | 11:02 | 12:02 |
Le Coudray-Montceaux | 10:04 | 11:04 | 12:04 |
Saint-Fargeau | 10:08 | 11:08 | 12:08 |
Treinnummer | ZOVO | ZOVO | ZOVO |
Lijn | D | D | D |
RER | RER | RER | |
Reistijd | 1:55 | 1:40 | 2:10 |
Ermont - Eaubonne Paris Gare du Nord Paris Gare de Lyon Melun Saint-Fargeau
Ermont - Eaubonne | 07:27 |
Champ de Courses d'Enghien | 07:30 |
Enghien-les-Bains | 07:32 |
La Barre Ormesson | 07:34 |
Épinay - Villetaneuse | 07:37 |
Saint-Denis | 07:40 |
Paris Gare du Nord | 07:47 |
Treinnummer | APOR |
Lijn | H |
Transilien | |
Overstappen | |
Paris Gare du Nord | 07:51 |
Châtelet les Halles | 07:55 |
Paris Gare de Lyon | 08:00 |
Treinnummer | ROPO |
Lijn | D |
RER | |
Overstappen | |
Paris Gare de Lyon | 08:16 |
Melun | 08:42 |
Treinnummer | GOMO |
Lijn | R |
Transilien | |
Overstappen | |
Melun | 09:05 |
Vosves | 09:10 |
Boissise-le-Roi | 09:14 |
Ponthierry - Pringy | 09:16 |
Saint-Fargeau | 09:20 |
Treinnummer | JUVA |
Lijn | D |
RER | |
Reistijd | 1:52 |
Ermont - Eaubonne Paris Gare du Nord Saint-Michel Notre-Dame Juvisy Saint-Fargeau
Ermont - Eaubonne | 07:12 |
Champ de Courses d'Enghien | 07:15 |
Enghien-les-Bains | 07:17 |
La Barre Ormesson | 07:20 |
Épinay - Villetaneuse | 07:22 |
Saint-Denis | 07:26 |
Paris Gare du Nord | 07:32 |
Treinnummer | AVOP |
Lijn | H |
Transilien | |
Overstappen | |
Paris Gare du Nord | 07:35 |
Châtelet les Halles | 07:38 |
Saint-Michel Notre-Dame | 07:40 |
Treinnummer | PIRE |
Lijn | B |
RER | |
Overstappen | |
Saint-Michel Notre-Dame | 07:41 |
Paris Austerlitz | 07:45 |
Bibliothèque François Mitterrand | 07:50 |
Juvisy | 08:01 |
Treinnummer | DEBO |
Lijn | C |
RER | |
Overstappen | |
Juvisy | 08:35 |
Viry-Châtillon | 08:38 |
Ris-Orangis | 08:42 |
Grand Bourg | 08:45 |
Évry - Val de Seine | 08:48 |
Corbeil-Essonnes | 08:53 |
Essonnes Robinson | 08:56 |
Villabé | 08:59 |
Le Plessis Chenet | 09:02 |
Le Coudray-Montceaux | 09:04 |
Saint-Fargeau | 09:08 |
Treinnummer | ZOVO |
Lijn | D |
RER | |
Reistijd | 1:55 |