Le Plessis Chenet naar Le Val d'Or Dienstregeling
Zondag 8 september 2024 om 07:00
Le Plessis Chenet Juvisy Bibliothèque François Mitterrand Paris Saint Lazare Le Val d'Or
Le Plessis Chenet | 11:27 |
Villabé | 11:30 |
Essonnes Robinson | 11:33 |
Corbeil-Essonnes | 11:36 |
Évry - Val de Seine | 11:40 |
Grand Bourg | 11:43 |
Ris-Orangis | 11:46 |
Viry-Châtillon | 11:50 |
Juvisy | 11:54 |
Treinnummer | JUVA |
Lijn | D |
RER | |
Overstappen | |
Juvisy | 11:59 |
Bibliothèque François Mitterrand | 12:10 |
Treinnummer | SARA |
Lijn | C |
RER | |
Overstappen | |
Paris Saint Lazare | 12:38 |
Bécon les Bruyères | 12:45 |
Courbevoie | 12:48 |
La Défense | 12:50 |
Puteaux | 12:52 |
Le Val d'Or | 12:56 |
Treinnummer | SEBU |
Lijn | L |
Transilien | |
Reistijd | 1:29 |
Le Plessis Chenet Juvisy Châtelet les Halles La Défense Le Val d'Or
Le Plessis Chenet | 10:27 |
Villabé | 10:30 |
Essonnes Robinson | 10:33 |
Corbeil-Essonnes | 10:36 |
Évry - Val de Seine | 10:40 |
Grand Bourg | 10:43 |
Ris-Orangis | 10:46 |
Viry-Châtillon | 10:50 |
Juvisy | 10:54 |
Treinnummer | JUVA |
Lijn | D |
RER | |
Overstappen | |
Juvisy | 11:00 |
Vigneux-sur-Seine | 11:04 |
Villeneuve-Saint-Georges | 11:09 |
Villeneuve Triage | 11:12 |
Créteil Pompadour | 11:15 |
Le Vert de Maisons | 11:18 |
Maisons-Alfort - Alfortville | 11:21 |
Paris Gare de Lyon | 11:28 |
Châtelet les Halles | 11:32 |
Treinnummer | SOPA |
Lijn | D |
RER | |
Overstappen | |
Châtelet les Halles | 11:36 |
Auber | 11:39 |
Charles de Gaulle - Etoile | 11:42 |
La Défense | 11:46 |
Treinnummer | UPAC |
Lijn | A |
RER | |
Overstappen | |
La Défense | 11:50 |
Puteaux | 11:52 |
Le Val d'Or | 11:56 |
Treinnummer | SEBU |
Lijn | L |
Transilien | |
Reistijd | 1:29 |
Le Plessis Chenet Juvisy Paris Gare de Lyon La Défense Le Val d'Or
Le Plessis Chenet | 07:27 | 08:27 | 09:27 |
Villabé | 07:30 | 08:30 | 09:30 |
Essonnes Robinson | 07:33 | 08:33 | 09:33 |
Corbeil-Essonnes | 07:36 | 08:36 | 09:36 |
Évry - Val de Seine | 07:40 | 08:40 | 09:40 |
Grand Bourg | 07:43 | 08:43 | 09:43 |
Ris-Orangis | 07:46 | 08:46 | 09:46 |
Viry-Châtillon | 07:50 | 08:50 | 09:50 |
Juvisy | 07:54 | 08:54 | 09:54 |
Treinnummer | JUVA | JUVA | JUVA |
Lijn | D | D | D |
RER | RER | RER | |
Overstappen | |||
Juvisy | 08:00 | 09:00 | 10:00 |
Vigneux-sur-Seine | 08:04 | 09:04 | 10:04 |
Villeneuve-Saint-Georges | 08:09 | 09:09 | 10:09 |
Villeneuve Triage | 08:12 | 09:12 | 10:12 |
Créteil Pompadour | 08:15 | 09:15 | 10:15 |
Le Vert de Maisons | 08:18 | 09:18 | 10:18 |
Maisons-Alfort - Alfortville | 08:21 | 09:21 | 10:21 |
Paris Gare de Lyon | 08:27 | 09:27 | 10:27 |
Treinnummer | LOPA | LOPA | SOPA |
Lijn | D | D | D |
RER | RER | RER | |
Overstappen | |||
Paris Gare de Lyon | 08:28 | 09:28 | 10:28 |
Châtelet les Halles | 08:32 | 09:32 | 10:32 |
Auber | 08:34 | 09:34 | 10:34 |
Charles de Gaulle - Etoile | 08:37 | 09:37 | 10:37 |
La Défense | 08:41 | 09:41 | 10:41 |
Treinnummer | ZEBU | ZEBU | ZEBU |
Lijn | A | A | A |
RER | RER | RER | |
Overstappen | |||
La Défense | 08:50 | 09:50 | 10:50 |
Puteaux | 08:52 | 09:52 | 10:52 |
Le Val d'Or | 08:56 | 09:56 | 10:56 |
Treinnummer | SEBU | SEBU | SEBU |
Lijn | L | L | L |
Transilien | Transilien | Transilien | |
Reistijd | 1:29 | 1:29 | 1:29 |
Maandag 9 september 2024 om 07:00
Le Plessis Chenet Corbeil-Essonnes Châtelet les Halles La Défense Le Val d'Or
Le Plessis Chenet | 07:33 |
Villabé | 07:36 |
Essonnes Robinson | 07:39 |
Corbeil-Essonnes | 07:41 |
Treinnummer | ROSA |
Lijn | D |
RER | |
Overstappen | |
Corbeil-Essonnes | 07:49 |
Le Bras de Fer | 07:52 |
Évry - Courcouronnes | 07:55 |
Orangis Bois de l'Épine | 07:58 |
Grigny Centre | 08:02 |
Viry-Châtillon | 08:05 |
Juvisy | 08:09 |
Vigneux-sur-Seine | 08:13 |
Villeneuve-Saint-Georges | 08:18 |
Maisons-Alfort - Alfortville | 08:27 |
Paris Gare de Lyon | 08:34 |
Châtelet les Halles | 08:38 |
Treinnummer | VUPA |
Lijn | D |
RER | |
Overstappen | |
Châtelet les Halles | 08:39 |
Auber | 08:42 |
Charles de Gaulle - Etoile | 08:45 |
La Défense | 08:49 |
Treinnummer | ZVAL |
Lijn | A |
RER | |
Overstappen | |
La Défense | 09:03 |
Puteaux | 09:05 |
Le Val d'Or | 09:08 |
Treinnummer | SEBU |
Lijn | L |
Transilien | |
Reistijd | 1:35 |
Le Plessis Chenet Corbeil-Essonnes Paris Gare de Lyon La Défense Le Val d'Or
Le Plessis Chenet | 07:03 | 07:18 |
Villabé | 07:06 | 07:21 |
Essonnes Robinson | 07:09 | 07:24 |
Corbeil-Essonnes | 07:11 | 07:26 |
Treinnummer | ROSA | ROSA |
Lijn | D | D |
RER | RER | |
Overstappen | ||
Corbeil-Essonnes | 07:19 | 07:34 |
Le Bras de Fer | 07:22 | 07:37 |
Évry - Courcouronnes | 07:25 | 07:40 |
Orangis Bois de l'Épine | 07:28 | 07:43 |
Grigny Centre | 07:33 | 07:47 |
Viry-Châtillon | 07:36 | 07:50 |
Juvisy | 07:39 | 07:54 |
Vigneux-sur-Seine | 07:43 | 07:58 |
Villeneuve-Saint-Georges | 07:48 | 08:03 |
Maisons-Alfort - Alfortville | 07:57 | 08:12 |
Paris Gare de Lyon | 08:02 | 08:17 |
Treinnummer | UUPA | VUPA |
Lijn | D | D |
RER | RER | |
Overstappen | ||
Paris Gare de Lyon | 08:05 | 08:19 |
Châtelet les Halles | 08:09 | 08:23 |
Auber | 08:11 | 08:25 |
Charles de Gaulle - Etoile | 08:15 | 08:29 |
La Défense | 08:18 | 08:32 |
Treinnummer | YROC | BORA |
Lijn | A | A |
RER | RER | |
Overstappen | ||
La Défense | 08:22 | 08:41 |
Puteaux | 08:25 | 08:43 |
Le Val d'Or | 08:28 | 08:47 |
Treinnummer | SEBU | SEBU |
Lijn | L | L |
Transilien | Transilien | |
Reistijd | 1:25 | 1:28 |
Le Plessis Chenet Melun Paris Gare de Lyon La Défense Le Val d'Or
Le Plessis Chenet | 07:10 | 07:25 |
Le Coudray-Montceaux | 07:12 | 07:27 |
Saint-Fargeau | 07:16 | 07:31 |
Ponthierry - Pringy | 07:21 | 07:36 |
Boissise-le-Roi | 07:23 | 07:38 |
Vosves | 07:27 | 07:42 |
Melun | 07:32 | 07:47 |
Treinnummer | ZOSO | ZOSO |
Lijn | D | D |
RER | RER | |
Overstappen | ||
Melun | 07:45 | 07:56 |
Paris Gare de Lyon | 08:13 | 08:24 |
Treinnummer | PUMA | POMA |
Lijn | R | R |
Transilien | Transilien | |
Overstappen | ||
Paris Gare de Lyon | 08:14 | 08:26 |
Châtelet les Halles | 08:18 | 08:30 |
Auber | 08:21 | 08:32 |
Charles de Gaulle - Etoile | 08:24 | 08:36 |
La Défense | 08:28 | 08:39 |
Treinnummer | TAXE | TAXE |
Lijn | A | A |
RER | RER | |
Overstappen | ||
La Défense | 08:41 | 08:52 |
Puteaux | 08:43 | 08:55 |
Le Val d'Or | 08:47 | 08:58 |
Treinnummer | SEBU | SEBU |
Lijn | L | L |
Transilien | Transilien | |
Reistijd | 1:36 | 1:33 |
Dinsdag 10 september 2024 om 07:00
Le Plessis Chenet Corbeil-Essonnes Châtelet les Halles La Défense Le Val d'Or
Le Plessis Chenet | 07:33 |
Villabé | 07:36 |
Essonnes Robinson | 07:39 |
Corbeil-Essonnes | 07:41 |
Treinnummer | ROSA |
Lijn | D |
RER | |
Overstappen | |
Corbeil-Essonnes | 07:49 |
Le Bras de Fer | 07:52 |
Évry - Courcouronnes | 07:55 |
Orangis Bois de l'Épine | 07:58 |
Grigny Centre | 08:02 |
Viry-Châtillon | 08:05 |
Juvisy | 08:09 |
Vigneux-sur-Seine | 08:13 |
Villeneuve-Saint-Georges | 08:18 |
Maisons-Alfort - Alfortville | 08:27 |
Paris Gare de Lyon | 08:34 |
Châtelet les Halles | 08:38 |
Treinnummer | VUPA |
Lijn | D |
RER | |
Overstappen | |
Châtelet les Halles | 08:39 |
Auber | 08:42 |
Charles de Gaulle - Etoile | 08:45 |
La Défense | 08:49 |
Treinnummer | ZVAL |
Lijn | A |
RER | |
Overstappen | |
La Défense | 09:03 |
Puteaux | 09:05 |
Le Val d'Or | 09:08 |
Treinnummer | SEBU |
Lijn | L |
Transilien | |
Reistijd | 1:35 |
Le Plessis Chenet Corbeil-Essonnes Paris Gare de Lyon La Défense Le Val d'Or
Le Plessis Chenet | 07:03 | 07:18 |
Villabé | 07:06 | 07:21 |
Essonnes Robinson | 07:09 | 07:24 |
Corbeil-Essonnes | 07:11 | 07:26 |
Treinnummer | ROSA | ROSA |
Lijn | D | D |
RER | RER | |
Overstappen | ||
Corbeil-Essonnes | 07:19 | 07:34 |
Le Bras de Fer | 07:22 | 07:37 |
Évry - Courcouronnes | 07:25 | 07:40 |
Orangis Bois de l'Épine | 07:28 | 07:43 |
Grigny Centre | 07:33 | 07:47 |
Viry-Châtillon | 07:36 | 07:50 |
Juvisy | 07:39 | 07:54 |
Vigneux-sur-Seine | 07:43 | 07:58 |
Villeneuve-Saint-Georges | 07:48 | 08:03 |
Maisons-Alfort - Alfortville | 07:57 | 08:12 |
Paris Gare de Lyon | 08:02 | 08:17 |
Treinnummer | UUPA | VUPA |
Lijn | D | D |
RER | RER | |
Overstappen | ||
Paris Gare de Lyon | 08:05 | 08:19 |
Châtelet les Halles | 08:09 | 08:23 |
Auber | 08:11 | 08:25 |
Charles de Gaulle - Etoile | 08:15 | 08:29 |
La Défense | 08:18 | 08:32 |
Treinnummer | YROC | BORA |
Lijn | A | A |
RER | RER | |
Overstappen | ||
La Défense | 08:22 | 08:41 |
Puteaux | 08:25 | 08:43 |
Le Val d'Or | 08:28 | 08:47 |
Treinnummer | SEBU | SEBU |
Lijn | L | L |
Transilien | Transilien | |
Reistijd | 1:25 | 1:28 |
Le Plessis Chenet Melun Paris Gare de Lyon La Défense Le Val d'Or
Le Plessis Chenet | 07:10 | 07:25 |
Le Coudray-Montceaux | 07:12 | 07:27 |
Saint-Fargeau | 07:16 | 07:31 |
Ponthierry - Pringy | 07:21 | 07:36 |
Boissise-le-Roi | 07:23 | 07:38 |
Vosves | 07:27 | 07:42 |
Melun | 07:32 | 07:47 |
Treinnummer | ZOSO | ZOSO |
Lijn | D | D |
RER | RER | |
Overstappen | ||
Melun | 07:45 | 07:56 |
Paris Gare de Lyon | 08:13 | 08:24 |
Treinnummer | PUMA | POMA |
Lijn | R | R |
Transilien | Transilien | |
Overstappen | ||
Paris Gare de Lyon | 08:14 | 08:26 |
Châtelet les Halles | 08:18 | 08:30 |
Auber | 08:21 | 08:32 |
Charles de Gaulle - Etoile | 08:24 | 08:36 |
La Défense | 08:28 | 08:39 |
Treinnummer | TAXE | TAXE |
Lijn | A | A |
RER | RER | |
Overstappen | ||
La Défense | 08:41 | 08:52 |
Puteaux | 08:43 | 08:55 |
Le Val d'Or | 08:47 | 08:58 |
Treinnummer | SEBU | SEBU |
Lijn | L | L |
Transilien | Transilien | |
Reistijd | 1:36 | 1:33 |
Woensdag 11 september 2024 om 07:00
Le Plessis Chenet Corbeil-Essonnes Châtelet les Halles La Défense Le Val d'Or
Le Plessis Chenet | 07:33 |
Villabé | 07:36 |
Essonnes Robinson | 07:39 |
Corbeil-Essonnes | 07:41 |
Treinnummer | ROSA |
Lijn | D |
RER | |
Overstappen | |
Corbeil-Essonnes | 07:49 |
Le Bras de Fer | 07:52 |
Évry - Courcouronnes | 07:55 |
Orangis Bois de l'Épine | 07:58 |
Grigny Centre | 08:02 |
Viry-Châtillon | 08:05 |
Juvisy | 08:09 |
Vigneux-sur-Seine | 08:13 |
Villeneuve-Saint-Georges | 08:18 |
Maisons-Alfort - Alfortville | 08:27 |
Paris Gare de Lyon | 08:34 |
Châtelet les Halles | 08:38 |
Treinnummer | VUPA |
Lijn | D |
RER | |
Overstappen | |
Châtelet les Halles | 08:39 |
Auber | 08:42 |
Charles de Gaulle - Etoile | 08:45 |
La Défense | 08:49 |
Treinnummer | ZVAL |
Lijn | A |
RER | |
Overstappen | |
La Défense | 09:03 |
Puteaux | 09:05 |
Le Val d'Or | 09:08 |
Treinnummer | SEBU |
Lijn | L |
Transilien | |
Reistijd | 1:35 |
Le Plessis Chenet Corbeil-Essonnes Paris Gare de Lyon La Défense Le Val d'Or
Le Plessis Chenet | 07:03 | 07:18 |
Villabé | 07:06 | 07:21 |
Essonnes Robinson | 07:09 | 07:24 |
Corbeil-Essonnes | 07:11 | 07:26 |
Treinnummer | ROSA | ROSA |
Lijn | D | D |
RER | RER | |
Overstappen | ||
Corbeil-Essonnes | 07:19 | 07:34 |
Le Bras de Fer | 07:22 | 07:37 |
Évry - Courcouronnes | 07:25 | 07:40 |
Orangis Bois de l'Épine | 07:28 | 07:43 |
Grigny Centre | 07:33 | 07:47 |
Viry-Châtillon | 07:36 | 07:50 |
Juvisy | 07:39 | 07:54 |
Vigneux-sur-Seine | 07:43 | 07:58 |
Villeneuve-Saint-Georges | 07:48 | 08:03 |
Maisons-Alfort - Alfortville | 07:57 | 08:12 |
Paris Gare de Lyon | 08:02 | 08:17 |
Treinnummer | UUPA | VUPA |
Lijn | D | D |
RER | RER | |
Overstappen | ||
Paris Gare de Lyon | 08:05 | 08:19 |
Châtelet les Halles | 08:09 | 08:23 |
Auber | 08:11 | 08:25 |
Charles de Gaulle - Etoile | 08:15 | 08:29 |
La Défense | 08:18 | 08:32 |
Treinnummer | YROC | BORA |
Lijn | A | A |
RER | RER | |
Overstappen | ||
La Défense | 08:22 | 08:41 |
Puteaux | 08:25 | 08:43 |
Le Val d'Or | 08:28 | 08:47 |
Treinnummer | SEBU | SEBU |
Lijn | L | L |
Transilien | Transilien | |
Reistijd | 1:25 | 1:28 |
Le Plessis Chenet Melun Paris Gare de Lyon La Défense Le Val d'Or
Le Plessis Chenet | 07:10 | 07:25 |
Le Coudray-Montceaux | 07:12 | 07:27 |
Saint-Fargeau | 07:16 | 07:31 |
Ponthierry - Pringy | 07:21 | 07:36 |
Boissise-le-Roi | 07:23 | 07:38 |
Vosves | 07:27 | 07:42 |
Melun | 07:32 | 07:47 |
Treinnummer | ZOSO | ZOSO |
Lijn | D | D |
RER | RER | |
Overstappen | ||
Melun | 07:45 | 07:56 |
Paris Gare de Lyon | 08:13 | 08:24 |
Treinnummer | PUMA | POMA |
Lijn | R | R |
Transilien | Transilien | |
Overstappen | ||
Paris Gare de Lyon | 08:14 | 08:26 |
Châtelet les Halles | 08:18 | 08:30 |
Auber | 08:21 | 08:32 |
Charles de Gaulle - Etoile | 08:24 | 08:36 |
La Défense | 08:28 | 08:39 |
Treinnummer | TAXE | TAXE |
Lijn | A | A |
RER | RER | |
Overstappen | ||
La Défense | 08:33 | 08:52 |
Puteaux | 08:35 | 08:55 |
Le Val d'Or | 08:38 | 08:58 |
Treinnummer | SEBU | SEBU |
Lijn | L | L |
Transilien | Transilien | |
Reistijd | 1:28 | 1:33 |
Donderdag 12 september 2024 om 07:00
Le Plessis Chenet Corbeil-Essonnes Châtelet les Halles La Défense Le Val d'Or
Le Plessis Chenet | 07:33 |
Villabé | 07:36 |
Essonnes Robinson | 07:39 |
Corbeil-Essonnes | 07:41 |
Treinnummer | ROSA |
Lijn | D |
RER | |
Overstappen | |
Corbeil-Essonnes | 07:49 |
Le Bras de Fer | 07:52 |
Évry - Courcouronnes | 07:55 |
Orangis Bois de l'Épine | 07:58 |
Grigny Centre | 08:02 |
Viry-Châtillon | 08:05 |
Juvisy | 08:09 |
Vigneux-sur-Seine | 08:13 |
Villeneuve-Saint-Georges | 08:18 |
Maisons-Alfort - Alfortville | 08:27 |
Paris Gare de Lyon | 08:34 |
Châtelet les Halles | 08:38 |
Treinnummer | VUPA |
Lijn | D |
RER | |
Overstappen | |
Châtelet les Halles | 08:39 |
Auber | 08:42 |
Charles de Gaulle - Etoile | 08:45 |
La Défense | 08:49 |
Treinnummer | ZVAL |
Lijn | A |
RER | |
Overstappen | |
La Défense | 09:03 |
Puteaux | 09:05 |
Le Val d'Or | 09:08 |
Treinnummer | SEBU |
Lijn | L |
Transilien | |
Reistijd | 1:35 |
Le Plessis Chenet Corbeil-Essonnes Paris Gare de Lyon La Défense Le Val d'Or
Le Plessis Chenet | 07:03 | 07:18 |
Villabé | 07:06 | 07:21 |
Essonnes Robinson | 07:09 | 07:24 |
Corbeil-Essonnes | 07:11 | 07:26 |
Treinnummer | ROSA | ROSA |
Lijn | D | D |
RER | RER | |
Overstappen | ||
Corbeil-Essonnes | 07:19 | 07:34 |
Le Bras de Fer | 07:22 | 07:37 |
Évry - Courcouronnes | 07:25 | 07:40 |
Orangis Bois de l'Épine | 07:28 | 07:43 |
Grigny Centre | 07:33 | 07:47 |
Viry-Châtillon | 07:36 | 07:50 |
Juvisy | 07:39 | 07:54 |
Vigneux-sur-Seine | 07:43 | 07:58 |
Villeneuve-Saint-Georges | 07:48 | 08:03 |
Maisons-Alfort - Alfortville | 07:57 | 08:12 |
Paris Gare de Lyon | 08:02 | 08:17 |
Treinnummer | UUPA | VUPA |
Lijn | D | D |
RER | RER | |
Overstappen | ||
Paris Gare de Lyon | 08:05 | 08:19 |
Châtelet les Halles | 08:09 | 08:23 |
Auber | 08:11 | 08:25 |
Charles de Gaulle - Etoile | 08:15 | 08:29 |
La Défense | 08:18 | 08:32 |
Treinnummer | YROC | BORA |
Lijn | A | A |
RER | RER | |
Overstappen | ||
La Défense | 08:22 | 08:41 |
Puteaux | 08:25 | 08:43 |
Le Val d'Or | 08:28 | 08:47 |
Treinnummer | SEBU | SEBU |
Lijn | L | L |
Transilien | Transilien | |
Reistijd | 1:25 | 1:28 |
Le Plessis Chenet Melun Paris Gare de Lyon La Défense Le Val d'Or
Le Plessis Chenet | 07:10 | 07:25 |
Le Coudray-Montceaux | 07:12 | 07:27 |
Saint-Fargeau | 07:16 | 07:31 |
Ponthierry - Pringy | 07:21 | 07:36 |
Boissise-le-Roi | 07:23 | 07:38 |
Vosves | 07:27 | 07:42 |
Melun | 07:32 | 07:47 |
Treinnummer | ZOSO | ZOSO |
Lijn | D | D |
RER | RER | |
Overstappen | ||
Melun | 07:45 | 07:56 |
Paris Gare de Lyon | 08:13 | 08:24 |
Treinnummer | PUMA | POMA |
Lijn | R | R |
Transilien | Transilien | |
Overstappen | ||
Paris Gare de Lyon | 08:14 | 08:26 |
Châtelet les Halles | 08:18 | 08:30 |
Auber | 08:21 | 08:32 |
Charles de Gaulle - Etoile | 08:24 | 08:36 |
La Défense | 08:28 | 08:39 |
Treinnummer | TAXE | TAXE |
Lijn | A | A |
RER | RER | |
Overstappen | ||
La Défense | 08:33 | 08:52 |
Puteaux | 08:35 | 08:55 |
Le Val d'Or | 08:38 | 08:58 |
Treinnummer | SEBU | SEBU |
Lijn | L | L |
Transilien | Transilien | |
Reistijd | 1:28 | 1:33 |
Vrijdag 13 september 2024 om 07:00
Le Plessis Chenet Corbeil-Essonnes Châtelet les Halles La Défense Le Val d'Or
Le Plessis Chenet | 07:33 |
Villabé | 07:36 |
Essonnes Robinson | 07:39 |
Corbeil-Essonnes | 07:41 |
Treinnummer | ROSA |
Lijn | D |
RER | |
Overstappen | |
Corbeil-Essonnes | 07:49 |
Le Bras de Fer | 07:52 |
Évry - Courcouronnes | 07:55 |
Orangis Bois de l'Épine | 07:58 |
Grigny Centre | 08:02 |
Viry-Châtillon | 08:05 |
Juvisy | 08:09 |
Vigneux-sur-Seine | 08:13 |
Villeneuve-Saint-Georges | 08:18 |
Maisons-Alfort - Alfortville | 08:27 |
Paris Gare de Lyon | 08:34 |
Châtelet les Halles | 08:38 |
Treinnummer | VUPA |
Lijn | D |
RER | |
Overstappen | |
Châtelet les Halles | 08:39 |
Auber | 08:42 |
Charles de Gaulle - Etoile | 08:45 |
La Défense | 08:49 |
Treinnummer | ZVAL |
Lijn | A |
RER | |
Overstappen | |
La Défense | 09:03 |
Puteaux | 09:05 |
Le Val d'Or | 09:08 |
Treinnummer | SEBU |
Lijn | L |
Transilien | |
Reistijd | 1:35 |
Le Plessis Chenet Corbeil-Essonnes Paris Gare de Lyon La Défense Le Val d'Or
Le Plessis Chenet | 07:03 | 07:18 |
Villabé | 07:06 | 07:21 |
Essonnes Robinson | 07:09 | 07:24 |
Corbeil-Essonnes | 07:11 | 07:26 |
Treinnummer | ROSA | ROSA |
Lijn | D | D |
RER | RER | |
Overstappen | ||
Corbeil-Essonnes | 07:19 | 07:34 |
Le Bras de Fer | 07:22 | 07:37 |
Évry - Courcouronnes | 07:25 | 07:40 |
Orangis Bois de l'Épine | 07:28 | 07:43 |
Grigny Centre | 07:33 | 07:47 |
Viry-Châtillon | 07:36 | 07:50 |
Juvisy | 07:39 | 07:54 |
Vigneux-sur-Seine | 07:43 | 07:58 |
Villeneuve-Saint-Georges | 07:48 | 08:03 |
Maisons-Alfort - Alfortville | 07:57 | 08:12 |
Paris Gare de Lyon | 08:02 | 08:17 |
Treinnummer | UUPA | VUPA |
Lijn | D | D |
RER | RER | |
Overstappen | ||
Paris Gare de Lyon | 08:05 | 08:19 |
Châtelet les Halles | 08:09 | 08:23 |
Auber | 08:11 | 08:25 |
Charles de Gaulle - Etoile | 08:15 | 08:29 |
La Défense | 08:18 | 08:32 |
Treinnummer | YROC | BORA |
Lijn | A | A |
RER | RER | |
Overstappen | ||
La Défense | 08:22 | 08:41 |
Puteaux | 08:25 | 08:43 |
Le Val d'Or | 08:28 | 08:47 |
Treinnummer | SEBU | SEBU |
Lijn | L | L |
Transilien | Transilien | |
Reistijd | 1:25 | 1:28 |
Le Plessis Chenet Melun Paris Gare de Lyon La Défense Le Val d'Or
Le Plessis Chenet | 07:10 | 07:25 |
Le Coudray-Montceaux | 07:12 | 07:27 |
Saint-Fargeau | 07:16 | 07:31 |
Ponthierry - Pringy | 07:21 | 07:36 |
Boissise-le-Roi | 07:23 | 07:38 |
Vosves | 07:27 | 07:42 |
Melun | 07:32 | 07:47 |
Treinnummer | ZOSO | ZOSO |
Lijn | D | D |
RER | RER | |
Overstappen | ||
Melun | 07:45 | 07:56 |
Paris Gare de Lyon | 08:13 | 08:24 |
Treinnummer | PUMA | POMA |
Lijn | R | R |
Transilien | Transilien | |
Overstappen | ||
Paris Gare de Lyon | 08:14 | 08:26 |
Châtelet les Halles | 08:18 | 08:30 |
Auber | 08:21 | 08:32 |
Charles de Gaulle - Etoile | 08:24 | 08:36 |
La Défense | 08:28 | 08:39 |
Treinnummer | TAXE | TAXE |
Lijn | A | A |
RER | RER | |
Overstappen | ||
La Défense | 08:33 | 08:52 |
Puteaux | 08:35 | 08:55 |
Le Val d'Or | 08:38 | 08:58 |
Treinnummer | SEBU | SEBU |
Lijn | L | L |
Transilien | Transilien | |
Reistijd | 1:28 | 1:33 |
Zaterdag 14 september 2024 om 07:00
Le Plessis Chenet Juvisy Bibliothèque François Mitterrand Paris Saint Lazare Le Val d'Or
Le Plessis Chenet | 11:27 |
Villabé | 11:30 |
Essonnes Robinson | 11:33 |
Corbeil-Essonnes | 11:36 |
Évry - Val de Seine | 11:40 |
Grand Bourg | 11:43 |
Ris-Orangis | 11:46 |
Viry-Châtillon | 11:50 |
Juvisy | 11:54 |
Treinnummer | JUVA |
Lijn | D |
RER | |
Overstappen | |
Juvisy | 11:59 |
Bibliothèque François Mitterrand | 12:10 |
Treinnummer | ORET |
Lijn | C |
RER | |
Overstappen | |
Paris Saint Lazare | 12:38 |
Bécon les Bruyères | 12:45 |
Courbevoie | 12:48 |
La Défense | 12:50 |
Puteaux | 12:52 |
Le Val d'Or | 12:56 |
Treinnummer | SEBU |
Lijn | L |
Transilien | |
Reistijd | 1:29 |
Le Plessis Chenet Juvisy Châtelet les Halles La Défense Le Val d'Or
Le Plessis Chenet | 10:27 |
Villabé | 10:30 |
Essonnes Robinson | 10:33 |
Corbeil-Essonnes | 10:36 |
Évry - Val de Seine | 10:40 |
Grand Bourg | 10:43 |
Ris-Orangis | 10:46 |
Viry-Châtillon | 10:50 |
Juvisy | 10:54 |
Treinnummer | JUVA |
Lijn | D |
RER | |
Overstappen | |
Juvisy | 11:00 |
Vigneux-sur-Seine | 11:04 |
Villeneuve-Saint-Georges | 11:09 |
Villeneuve Triage | 11:12 |
Créteil Pompadour | 11:15 |
Le Vert de Maisons | 11:18 |
Maisons-Alfort - Alfortville | 11:21 |
Paris Gare de Lyon | 11:28 |
Châtelet les Halles | 11:32 |
Treinnummer | SOPA |
Lijn | D |
RER | |
Overstappen | |
Châtelet les Halles | 11:36 |
Auber | 11:39 |
Charles de Gaulle - Etoile | 11:42 |
La Défense | 11:46 |
Treinnummer | UPAC |
Lijn | A |
RER | |
Overstappen | |
La Défense | 11:50 |
Puteaux | 11:52 |
Le Val d'Or | 11:56 |
Treinnummer | SEBU |
Lijn | L |
Transilien | |
Reistijd | 1:29 |
Le Plessis Chenet Juvisy Paris Gare de Lyon La Défense Le Val d'Or
Le Plessis Chenet | 07:27 | 08:27 | 09:27 |
Villabé | 07:30 | 08:30 | 09:30 |
Essonnes Robinson | 07:33 | 08:33 | 09:33 |
Corbeil-Essonnes | 07:36 | 08:36 | 09:36 |
Évry - Val de Seine | 07:40 | 08:40 | 09:40 |
Grand Bourg | 07:43 | 08:43 | 09:43 |
Ris-Orangis | 07:46 | 08:46 | 09:46 |
Viry-Châtillon | 07:50 | 08:50 | 09:50 |
Juvisy | 07:54 | 08:54 | 09:54 |
Treinnummer | JUVA | JUVA | JUVA |
Lijn | D | D | D |
RER | RER | RER | |
Overstappen | |||
Juvisy | 08:00 | 09:00 | 10:00 |
Vigneux-sur-Seine | 08:04 | 09:04 | 10:04 |
Villeneuve-Saint-Georges | 08:09 | 09:09 | 10:09 |
Villeneuve Triage | 08:12 | 09:12 | 10:12 |
Créteil Pompadour | 08:15 | 09:15 | 10:15 |
Le Vert de Maisons | 08:18 | 09:18 | 10:18 |
Maisons-Alfort - Alfortville | 08:21 | 09:21 | 10:21 |
Paris Gare de Lyon | 08:27 | 09:27 | 10:27 |
Treinnummer | SOPA | LOPA | SOPA |
Lijn | D | D | D |
RER | RER | RER | |
Overstappen | |||
Paris Gare de Lyon | 08:28 | 09:28 | 10:28 |
Châtelet les Halles | 08:32 | 09:32 | 10:32 |
Auber | 08:34 | 09:34 | 10:34 |
Charles de Gaulle - Etoile | 08:37 | 09:37 | 10:37 |
La Défense | 08:41 | 09:41 | 10:41 |
Treinnummer | ZEBU | ZEBU | ZEBU |
Lijn | A | A | A |
RER | RER | RER | |
Overstappen | |||
La Défense | 08:50 | 09:50 | 10:50 |
Puteaux | 08:52 | 09:52 | 10:52 |
Le Val d'Or | 08:56 | 09:56 | 10:56 |
Treinnummer | SEBU | SEBU | SEBU |
Lijn | L | L | L |
Transilien | Transilien | Transilien | |
Reistijd | 1:29 | 1:29 | 1:29 |