Le Val d'Or naar Auvers-sur-Oise Dienstregeling
Zondag 8 september 2024 om 07:00
Le Val d'Or Paris Saint Lazare Pontoise Auvers-sur-Oise
Le Val d'Or | 10:09 | 11:29 |
Puteaux | 10:13 | 11:33 |
La Défense | 10:16 | 11:36 |
Courbevoie | 10:18 | 11:38 |
Bécon les Bruyères | 10:21 | 11:41 |
Paris Saint Lazare | 10:28 | 11:48 |
Treinnummer | PEBU | PEBU |
Lijn | L | L |
Transilien | Transilien | |
Overstappen | ||
Paris Saint Lazare | 10:37 | 12:07 |
Argenteuil | 10:47 | 12:17 |
Val d'Argenteuil | 10:51 | 12:21 |
Cormeilles-en-Parisis | 10:55 | 12:25 |
La Frette - Montigny | 10:58 | 12:28 |
Herblay | 11:01 | 12:30 |
Conflans-Sainte-Honorine | 11:05 | 12:35 |
Éragny - Neuville | 11:10 | 12:39 |
Saint-Ouen-l'Aumône Quartier de l'Église | 11:13 | 12:43 |
Pontoise | 11:16 | 12:45 |
Treinnummer | TOCA | GOCA |
Lijn | J | J |
Transilien | Transilien | |
Overstappen | ||
Pontoise | 12:03 | 13:03 |
Saint-Ouen-l'Aumône | 12:05 | 13:04 |
Gare Épluches | 12:08 | 13:07 |
Pont Petit | 12:10 | 13:09 |
Chaponval | 12:12 | 13:11 |
Auvers-sur-Oise | 12:15 | 13:14 |
Treinnummer | TSOL | TRIA |
Lijn | H | H |
Transilien | Transilien | |
Reistijd | 2:05 | 1:45 |
Le Val d'Or Paris Saint Lazare Ermont - Eaubonne Saint-Ouen-l'Aumône Auvers-sur-Oise
Le Val d'Or | 09:49 |
Puteaux | 09:53 |
La Défense | 09:56 |
Courbevoie | 09:58 |
Bécon les Bruyères | 10:01 |
Paris Saint Lazare | 10:08 |
Treinnummer | PEBU |
Lijn | L |
Transilien | |
Overstappen | |
Paris Saint Lazare | 10:14 |
Asnières-sur-Seine | 10:20 |
Bois-Colombes | 10:22 |
Colombes | 10:24 |
Le Stade | 10:27 |
Argenteuil | 10:30 |
Sannois | 10:34 |
Ermont - Eaubonne | 10:37 |
Treinnummer | EAPE |
Lijn | J |
Transilien | |
Overstappen | |
Ermont - Eaubonne | 10:40 |
Cernay | 10:42 |
Franconville - Le Plessis-Bouchard | 10:45 |
Montigny - Beauchamp | 10:49 |
Pierrelaye | 10:53 |
Saint-Ouen-l'Aumône Liesse | 10:56 |
Saint-Ouen-l'Aumône | 10:59 |
Treinnummer | NORA |
Lijn | C |
RER | |
Overstappen | |
Saint-Ouen-l'Aumône | 11:05 |
Gare Épluches | 11:08 |
Pont Petit | 11:10 |
Chaponval | 11:12 |
Auvers-sur-Oise | 11:15 |
Treinnummer | TSOL |
Lijn | H |
Transilien | |
Reistijd | 1:25 |
Le Val d'Or Paris Saint Lazare Ermont - Eaubonne Valmondois Auvers-sur-Oise
Le Val d'Or | 10:49 |
Puteaux | 10:53 |
La Défense | 10:56 |
Courbevoie | 10:58 |
Bécon les Bruyères | 11:01 |
Paris Saint Lazare | 11:08 |
Treinnummer | PEBU |
Lijn | L |
Transilien | |
Overstappen | |
Paris Saint Lazare | 11:14 |
Asnières-sur-Seine | 11:20 |
Bois-Colombes | 11:22 |
Colombes | 11:24 |
Le Stade | 11:27 |
Argenteuil | 11:30 |
Sannois | 11:34 |
Ermont - Eaubonne | 11:37 |
Treinnummer | EAPE |
Lijn | J |
Transilien | |
Overstappen | |
Ermont - Eaubonne | 11:46 |
Ermont Halte | 11:48 |
Gros Noyer Saint-Prix | 11:50 |
Saint-Leu-la-Forêt | 11:53 |
Vaucelles | 11:56 |
Taverny | 11:58 |
Bessancourt | 12:00 |
Frépillon | 12:03 |
Méry-sur-Oise | 12:05 |
Mériel | 12:09 |
Valmondois | 12:12 |
Treinnummer | VOBA |
Lijn | H |
Transilien | |
Overstappen | |
Valmondois | 12:36 |
Auvers-sur-Oise | 12:39 |
Treinnummer | TOLI |
Lijn | H |
Transilien | |
Reistijd | 1:50 |
Le Val d'Or Saint-Cloud Asnières-sur-Seine Ermont - Eaubonne Valmondois Auvers-sur-Oise
Le Val d'Or | 11:56 |
Saint-Cloud | 11:58 |
Treinnummer | SEBU |
Lijn | L |
Transilien | |
Overstappen | |
Saint-Cloud | 12:16 |
Suresnes Mont Valérien | 12:20 |
La Défense | 12:24 |
Asnières-sur-Seine | 12:28 |
Treinnummer | PASA |
Lijn | L |
Transilien | |
Overstappen | |
Asnières-sur-Seine | 12:40 |
Bois-Colombes | 12:42 |
Colombes | 12:44 |
Le Stade | 12:47 |
Argenteuil | 12:50 |
Sannois | 12:54 |
Ermont - Eaubonne | 12:57 |
Treinnummer | EAPE |
Lijn | J |
Transilien | |
Overstappen | |
Ermont - Eaubonne | 13:16 |
Ermont Halte | 13:18 |
Gros Noyer Saint-Prix | 13:20 |
Saint-Leu-la-Forêt | 13:23 |
Vaucelles | 13:26 |
Taverny | 13:28 |
Bessancourt | 13:30 |
Frépillon | 13:33 |
Méry-sur-Oise | 13:35 |
Mériel | 13:39 |
Valmondois | 13:41 |
Treinnummer | POVA |
Lijn | H |
Transilien | |
Overstappen | |
Valmondois | 14:38 |
Auvers-sur-Oise | 14:40 |
Treinnummer | TOLI |
Lijn | H |
Transilien | |
Reistijd | 2:44 |
Maandag 9 september 2024 om 07:00
Le Val d'Or Paris Saint Lazare Pontoise Auvers-sur-Oise
Le Val d'Or | 07:47 | 08:47 |
Puteaux | 07:51 | 08:51 |
La Défense | 07:54 | 08:54 |
Courbevoie | 07:56 | 08:56 |
Bécon les Bruyères | 07:59 | 08:59 |
Paris Saint Lazare | 08:07 | 09:07 |
Treinnummer | PEBU | PEBU |
Lijn | L | L |
Transilien | Transilien | |
Overstappen | ||
Paris Saint Lazare | 08:17 | 09:15 |
Argenteuil | 08:27 | 09:25 |
Val d'Argenteuil | 08:30 | 09:28 |
La Frette - Montigny | 08:35 | 09:33 |
Herblay | 08:37 | 09:36 |
Conflans-Sainte-Honorine | 08:42 | 09:40 |
Éragny - Neuville | 08:46 | 09:45 |
Saint-Ouen-l'Aumône Quartier de l'Église | 08:49 | 09:49 |
Pontoise | 08:51 | 09:51 |
Treinnummer | GENE | YECU |
Lijn | J | J |
Transilien | Transilien | |
Overstappen | ||
Pontoise | 09:05 | 11:03 |
Saint-Ouen-l'Aumône | 09:07 | 11:05 |
Gare Épluches | 09:11 | 11:08 |
Pont Petit | 09:13 | 11:10 |
Chaponval | 09:15 | 11:12 |
Auvers-sur-Oise | 09:18 | 11:15 |
Treinnummer | TSOL | TSOL |
Lijn | H | H |
Transilien | Transilien | |
Reistijd | 1:30 | 2:27 |
Le Val d'Or Paris Saint Lazare Ermont - Eaubonne Valmondois Auvers-sur-Oise
Le Val d'Or | 07:29 |
Puteaux | 07:33 |
La Défense | 07:36 |
Courbevoie | 07:38 |
Bécon les Bruyères | 07:41 |
Paris Saint Lazare | 07:48 |
Treinnummer | PEBU |
Lijn | L |
Transilien | |
Overstappen | |
Paris Saint Lazare | 07:53 |
Asnières-sur-Seine | 07:59 |
Bois-Colombes | 08:01 |
Colombes | 08:04 |
Le Stade | 08:07 |
Argenteuil | 08:11 |
Sannois | 08:16 |
Ermont - Eaubonne | 08:18 |
Treinnummer | EAPE |
Lijn | J |
Transilien | |
Overstappen | |
Ermont - Eaubonne | 08:20 |
Ermont Halte | 08:22 |
Gros Noyer Saint-Prix | 08:24 |
Saint-Leu-la-Forêt | 08:27 |
Vaucelles | 08:30 |
Taverny | 08:32 |
Bessancourt | 08:34 |
Frépillon | 08:37 |
Méry-sur-Oise | 08:39 |
Mériel | 08:43 |
Valmondois | 08:45 |
Treinnummer | POVA |
Lijn | H |
Transilien | |
Overstappen | |
Valmondois | 09:01 |
Auvers-sur-Oise | 09:05 |
Treinnummer | TIMA |
Lijn | H |
Transilien | |
Reistijd | 1:35 |
Le Val d'Or La Défense Asnières-sur-Seine Ermont - Eaubonne Valmondois Auvers-sur-Oise
Le Val d'Or | 08:07 |
Puteaux | 08:11 |
La Défense | 08:13 |
Treinnummer | PEBU |
Lijn | L |
Transilien | |
Overstappen | |
La Défense | 08:20 |
Asnières-sur-Seine | 08:24 |
Treinnummer | PASA |
Lijn | L |
Transilien | |
Overstappen | |
Asnières-sur-Seine | 08:29 |
Bois-Colombes | 08:31 |
Colombes | 08:34 |
Le Stade | 08:37 |
Argenteuil | 08:41 |
Sannois | 08:46 |
Ermont - Eaubonne | 08:48 |
Treinnummer | EAPE |
Lijn | J |
Transilien | |
Overstappen | |
Ermont - Eaubonne | 08:50 |
Ermont Halte | 08:52 |
Gros Noyer Saint-Prix | 08:54 |
Saint-Leu-la-Forêt | 08:57 |
Vaucelles | 09:00 |
Taverny | 09:02 |
Bessancourt | 09:04 |
Frépillon | 09:07 |
Méry-sur-Oise | 09:09 |
Mériel | 09:13 |
Valmondois | 09:15 |
Treinnummer | POVA |
Lijn | H |
Transilien | |
Overstappen | |
Valmondois | 09:38 |
Auvers-sur-Oise | 09:40 |
Treinnummer | TOLI |
Lijn | H |
Transilien | |
Reistijd | 1:33 |
Le Val d'Or La Défense Châtelet les Halles Paris Gare du Nord Valmondois Auvers-sur-Oise
Le Val d'Or | 08:17 |
Puteaux | 08:21 |
La Défense | 08:23 |
Treinnummer | PEBU |
Lijn | L |
Transilien | |
Overstappen | |
La Défense | 08:24 |
Charles de Gaulle - Etoile | 08:29 |
Auber | 08:32 |
Châtelet les Halles | 08:34 |
Treinnummer | QLAS |
Lijn | A |
RER | |
Overstappen | |
Châtelet les Halles | 08:38 |
Paris Gare du Nord | 08:41 |
Treinnummer | EMMY |
Lijn | B |
RER | |
Overstappen | |
Paris Gare du Nord | 08:45 |
Saint-Denis | 08:51 |
Épinay - Villetaneuse | 08:55 |
La Barre Ormesson | 08:57 |
Enghien-les-Bains | 08:59 |
Champ de Courses d'Enghien | 09:02 |
Ermont - Eaubonne | 09:05 |
Ermont Halte | 09:07 |
Gros Noyer Saint-Prix | 09:09 |
Saint-Leu-la-Forêt | 09:13 |
Valmondois | 09:28 |
Treinnummer | VEVI |
Lijn | H |
Transilien | |
Overstappen | |
Valmondois | 10:37 |
Auvers-sur-Oise | 10:39 |
Treinnummer | TOLI |
Lijn | H |
Transilien | |
Reistijd | 2:22 |
Dinsdag 10 september 2024 om 07:00
Le Val d'Or Paris Saint Lazare Pontoise Auvers-sur-Oise
Le Val d'Or | 07:47 | 08:47 |
Puteaux | 07:51 | 08:51 |
La Défense | 07:54 | 08:54 |
Courbevoie | 07:56 | 08:56 |
Bécon les Bruyères | 07:59 | 08:59 |
Paris Saint Lazare | 08:07 | 09:07 |
Treinnummer | PEBU | PEBU |
Lijn | L | L |
Transilien | Transilien | |
Overstappen | ||
Paris Saint Lazare | 08:17 | 09:15 |
Argenteuil | 08:27 | 09:25 |
Val d'Argenteuil | 08:30 | 09:28 |
La Frette - Montigny | 08:35 | 09:33 |
Herblay | 08:37 | 09:36 |
Conflans-Sainte-Honorine | 08:42 | 09:40 |
Éragny - Neuville | 08:46 | 09:45 |
Saint-Ouen-l'Aumône Quartier de l'Église | 08:49 | 09:49 |
Pontoise | 08:51 | 09:51 |
Treinnummer | GENE | YECU |
Lijn | J | J |
Transilien | Transilien | |
Overstappen | ||
Pontoise | 09:05 | 11:03 |
Saint-Ouen-l'Aumône | 09:07 | 11:05 |
Gare Épluches | 09:11 | 11:08 |
Pont Petit | 09:13 | 11:10 |
Chaponval | 09:15 | 11:12 |
Auvers-sur-Oise | 09:18 | 11:15 |
Treinnummer | TSOL | TSOL |
Lijn | H | H |
Transilien | Transilien | |
Reistijd | 1:30 | 2:27 |
Le Val d'Or Paris Saint Lazare Ermont - Eaubonne Valmondois Auvers-sur-Oise
Le Val d'Or | 07:29 |
Puteaux | 07:33 |
La Défense | 07:36 |
Courbevoie | 07:38 |
Bécon les Bruyères | 07:41 |
Paris Saint Lazare | 07:48 |
Treinnummer | PEBU |
Lijn | L |
Transilien | |
Overstappen | |
Paris Saint Lazare | 07:53 |
Asnières-sur-Seine | 07:59 |
Bois-Colombes | 08:01 |
Colombes | 08:04 |
Le Stade | 08:07 |
Argenteuil | 08:11 |
Sannois | 08:16 |
Ermont - Eaubonne | 08:18 |
Treinnummer | EAPE |
Lijn | J |
Transilien | |
Overstappen | |
Ermont - Eaubonne | 08:20 |
Ermont Halte | 08:22 |
Gros Noyer Saint-Prix | 08:24 |
Saint-Leu-la-Forêt | 08:27 |
Vaucelles | 08:30 |
Taverny | 08:32 |
Bessancourt | 08:34 |
Frépillon | 08:37 |
Méry-sur-Oise | 08:39 |
Mériel | 08:43 |
Valmondois | 08:45 |
Treinnummer | POVA |
Lijn | H |
Transilien | |
Overstappen | |
Valmondois | 09:01 |
Auvers-sur-Oise | 09:05 |
Treinnummer | TIMA |
Lijn | H |
Transilien | |
Reistijd | 1:35 |
Le Val d'Or La Défense Asnières-sur-Seine Ermont - Eaubonne Valmondois Auvers-sur-Oise
Le Val d'Or | 08:07 |
Puteaux | 08:11 |
La Défense | 08:13 |
Treinnummer | PEBU |
Lijn | L |
Transilien | |
Overstappen | |
La Défense | 08:20 |
Asnières-sur-Seine | 08:24 |
Treinnummer | PASA |
Lijn | L |
Transilien | |
Overstappen | |
Asnières-sur-Seine | 08:29 |
Bois-Colombes | 08:31 |
Colombes | 08:34 |
Le Stade | 08:37 |
Argenteuil | 08:41 |
Sannois | 08:46 |
Ermont - Eaubonne | 08:48 |
Treinnummer | EAPE |
Lijn | J |
Transilien | |
Overstappen | |
Ermont - Eaubonne | 08:50 |
Ermont Halte | 08:52 |
Gros Noyer Saint-Prix | 08:54 |
Saint-Leu-la-Forêt | 08:57 |
Vaucelles | 09:00 |
Taverny | 09:02 |
Bessancourt | 09:04 |
Frépillon | 09:07 |
Méry-sur-Oise | 09:09 |
Mériel | 09:13 |
Valmondois | 09:15 |
Treinnummer | POVA |
Lijn | H |
Transilien | |
Overstappen | |
Valmondois | 09:38 |
Auvers-sur-Oise | 09:40 |
Treinnummer | TOLI |
Lijn | H |
Transilien | |
Reistijd | 1:33 |
Le Val d'Or La Défense Châtelet les Halles Paris Gare du Nord Valmondois Auvers-sur-Oise
Le Val d'Or | 08:17 |
Puteaux | 08:21 |
La Défense | 08:23 |
Treinnummer | PEBU |
Lijn | L |
Transilien | |
Overstappen | |
La Défense | 08:24 |
Charles de Gaulle - Etoile | 08:29 |
Auber | 08:32 |
Châtelet les Halles | 08:34 |
Treinnummer | QLAS |
Lijn | A |
RER | |
Overstappen | |
Châtelet les Halles | 08:38 |
Paris Gare du Nord | 08:41 |
Treinnummer | EMMY |
Lijn | B |
RER | |
Overstappen | |
Paris Gare du Nord | 08:45 |
Saint-Denis | 08:51 |
Épinay - Villetaneuse | 08:55 |
La Barre Ormesson | 08:57 |
Enghien-les-Bains | 08:59 |
Champ de Courses d'Enghien | 09:02 |
Ermont - Eaubonne | 09:05 |
Ermont Halte | 09:07 |
Gros Noyer Saint-Prix | 09:09 |
Saint-Leu-la-Forêt | 09:13 |
Valmondois | 09:28 |
Treinnummer | VEVI |
Lijn | H |
Transilien | |
Overstappen | |
Valmondois | 10:37 |
Auvers-sur-Oise | 10:39 |
Treinnummer | TOLI |
Lijn | H |
Transilien | |
Reistijd | 2:22 |
Woensdag 11 september 2024 om 07:00
Le Val d'Or Paris Saint Lazare Pontoise Auvers-sur-Oise
Le Val d'Or | 07:14 | 07:47 |
Puteaux | 07:18 | 07:51 |
La Défense | 07:21 | 07:54 |
Courbevoie | 07:23 | 07:56 |
Bécon les Bruyères | 07:26 | 07:59 |
Paris Saint Lazare | 07:33 | 08:07 |
Treinnummer | PEBU | PEBU |
Lijn | L | L |
Transilien | Transilien | |
Overstappen | ||
Paris Saint Lazare | 07:36 | 08:17 |
Argenteuil | 07:47 | 08:27 |
Val d'Argenteuil | 07:50 | 08:30 |
La Frette - Montigny | 07:55 | 08:35 |
Herblay | 07:57 | 08:37 |
Conflans-Sainte-Honorine | 08:02 | 08:42 |
Éragny - Neuville | 08:06 | 08:46 |
Saint-Ouen-l'Aumône Quartier de l'Église | 08:09 | 08:49 |
Pontoise | 08:13 | 08:51 |
Treinnummer | TANS | GENE |
Lijn | J | J |
Transilien | Transilien | |
Overstappen | ||
Pontoise | 08:35 | 09:05 |
Saint-Ouen-l'Aumône | 08:37 | 09:07 |
Gare Épluches | 08:40 | 09:11 |
Pont Petit | 08:43 | 09:13 |
Chaponval | 08:45 | 09:15 |
Auvers-sur-Oise | 08:48 | 09:18 |
Treinnummer | TRIA | TSOL |
Lijn | H | H |
Transilien | Transilien | |
Reistijd | 1:33 | 1:30 |
Le Val d'Or Paris Saint Lazare Ermont - Eaubonne Valmondois Auvers-sur-Oise
Le Val d'Or | 07:29 |
Puteaux | 07:33 |
La Défense | 07:36 |
Courbevoie | 07:38 |
Bécon les Bruyères | 07:41 |
Paris Saint Lazare | 07:48 |
Treinnummer | PEBU |
Lijn | L |
Transilien | |
Overstappen | |
Paris Saint Lazare | 07:53 |
Asnières-sur-Seine | 07:59 |
Bois-Colombes | 08:01 |
Colombes | 08:04 |
Le Stade | 08:07 |
Argenteuil | 08:11 |
Sannois | 08:16 |
Ermont - Eaubonne | 08:18 |
Treinnummer | EAPE |
Lijn | J |
Transilien | |
Overstappen | |
Ermont - Eaubonne | 08:20 |
Ermont Halte | 08:22 |
Gros Noyer Saint-Prix | 08:24 |
Saint-Leu-la-Forêt | 08:27 |
Vaucelles | 08:30 |
Taverny | 08:32 |
Bessancourt | 08:34 |
Frépillon | 08:37 |
Méry-sur-Oise | 08:39 |
Mériel | 08:43 |
Valmondois | 08:45 |
Treinnummer | POVA |
Lijn | H |
Transilien | |
Overstappen | |
Valmondois | 09:01 |
Auvers-sur-Oise | 09:05 |
Treinnummer | TIMA |
Lijn | H |
Transilien | |
Reistijd | 1:35 |
Le Val d'Or La Défense Châtelet les Halles Paris Gare du Nord Valmondois Auvers-sur-Oise
Le Val d'Or | 07:59 |
Puteaux | 08:03 |
La Défense | 08:05 |
Treinnummer | PEBU |
Lijn | L |
Transilien | |
Overstappen | |
La Défense | 08:08 |
Charles de Gaulle - Etoile | 08:12 |
Auber | 08:16 |
Châtelet les Halles | 08:18 |
Treinnummer | QAVE |
Lijn | A |
RER | |
Overstappen | |
Châtelet les Halles | 08:20 |
Paris Gare du Nord | 08:23 |
Treinnummer | ELFE |
Lijn | B |
RER | |
Overstappen | |
Paris Gare du Nord | 08:30 |
Saint-Denis | 08:36 |
Épinay - Villetaneuse | 08:40 |
La Barre Ormesson | 08:42 |
Enghien-les-Bains | 08:44 |
Champ de Courses d'Enghien | 08:47 |
Ermont - Eaubonne | 08:50 |
Ermont Halte | 08:52 |
Gros Noyer Saint-Prix | 08:54 |
Saint-Leu-la-Forêt | 08:57 |
Vaucelles | 09:00 |
Taverny | 09:02 |
Bessancourt | 09:04 |
Frépillon | 09:07 |
Méry-sur-Oise | 09:09 |
Mériel | 09:13 |
Valmondois | 09:15 |
Treinnummer | POVA |
Lijn | H |
Transilien | |
Overstappen | |
Valmondois | 09:38 |
Auvers-sur-Oise | 09:40 |
Treinnummer | TOLI |
Lijn | H |
Transilien | |
Reistijd | 1:41 |
Le Val d'Or Saint-Cloud Asnières-sur-Seine Ermont - Eaubonne Valmondois Auvers-sur-Oise
Le Val d'Or | 07:09 |
Saint-Cloud | 07:11 |
Treinnummer | SEBU |
Lijn | L |
Transilien | |
Overstappen | |
Saint-Cloud | 07:17 |
Suresnes Mont Valérien | 07:21 |
La Défense | 07:26 |
Asnières-sur-Seine | 07:30 |
Treinnummer | PASA |
Lijn | L |
Transilien | |
Overstappen | |
Asnières-sur-Seine | 07:39 |
Bois-Colombes | 07:41 |
Colombes | 07:44 |
Le Stade | 07:47 |
Argenteuil | 07:51 |
Sannois | 07:56 |
Ermont - Eaubonne | 07:58 |
Treinnummer | EAPE |
Lijn | J |
Transilien | |
Overstappen | |
Ermont - Eaubonne | 08:05 |
Ermont Halte | 08:07 |
Gros Noyer Saint-Prix | 08:09 |
Saint-Leu-la-Forêt | 08:13 |
Valmondois | 08:28 |
Treinnummer | VEVI |
Lijn | H |
Transilien | |
Overstappen | |
Valmondois | 08:32 |
Auvers-sur-Oise | 08:35 |
Treinnummer | TOLI |
Lijn | H |
Transilien | |
Reistijd | 1:25 |
Donderdag 12 september 2024 om 07:00
Le Val d'Or Paris Saint Lazare Pontoise Auvers-sur-Oise
Le Val d'Or | 07:14 | 07:47 |
Puteaux | 07:18 | 07:51 |
La Défense | 07:21 | 07:54 |
Courbevoie | 07:23 | 07:56 |
Bécon les Bruyères | 07:26 | 07:59 |
Paris Saint Lazare | 07:33 | 08:07 |
Treinnummer | PEBU | PEBU |
Lijn | L | L |
Transilien | Transilien | |
Overstappen | ||
Paris Saint Lazare | 07:36 | 08:17 |
Argenteuil | 07:47 | 08:27 |
Val d'Argenteuil | 07:50 | 08:30 |
La Frette - Montigny | 07:55 | 08:35 |
Herblay | 07:57 | 08:37 |
Conflans-Sainte-Honorine | 08:02 | 08:42 |
Éragny - Neuville | 08:06 | 08:46 |
Saint-Ouen-l'Aumône Quartier de l'Église | 08:09 | 08:49 |
Pontoise | 08:13 | 08:51 |
Treinnummer | TANS | GENE |
Lijn | J | J |
Transilien | Transilien | |
Overstappen | ||
Pontoise | 08:35 | 09:05 |
Saint-Ouen-l'Aumône | 08:37 | 09:07 |
Gare Épluches | 08:40 | 09:11 |
Pont Petit | 08:43 | 09:13 |
Chaponval | 08:45 | 09:15 |
Auvers-sur-Oise | 08:48 | 09:18 |
Treinnummer | TRIA | TSOL |
Lijn | H | H |
Transilien | Transilien | |
Reistijd | 1:33 | 1:30 |
Le Val d'Or Paris Saint Lazare Ermont - Eaubonne Valmondois Auvers-sur-Oise
Le Val d'Or | 07:29 |
Puteaux | 07:33 |
La Défense | 07:36 |
Courbevoie | 07:38 |
Bécon les Bruyères | 07:41 |
Paris Saint Lazare | 07:48 |
Treinnummer | PEBU |
Lijn | L |
Transilien | |
Overstappen | |
Paris Saint Lazare | 07:53 |
Asnières-sur-Seine | 07:59 |
Bois-Colombes | 08:01 |
Colombes | 08:04 |
Le Stade | 08:07 |
Argenteuil | 08:11 |
Sannois | 08:16 |
Ermont - Eaubonne | 08:18 |
Treinnummer | EAPE |
Lijn | J |
Transilien | |
Overstappen | |
Ermont - Eaubonne | 08:20 |
Ermont Halte | 08:22 |
Gros Noyer Saint-Prix | 08:24 |
Saint-Leu-la-Forêt | 08:27 |
Vaucelles | 08:30 |
Taverny | 08:32 |
Bessancourt | 08:34 |
Frépillon | 08:37 |
Méry-sur-Oise | 08:39 |
Mériel | 08:43 |
Valmondois | 08:45 |
Treinnummer | POVA |
Lijn | H |
Transilien | |
Overstappen | |
Valmondois | 09:01 |
Auvers-sur-Oise | 09:05 |
Treinnummer | TIMA |
Lijn | H |
Transilien | |
Reistijd | 1:35 |
Le Val d'Or La Défense Châtelet les Halles Paris Gare du Nord Valmondois Auvers-sur-Oise
Le Val d'Or | 07:59 |
Puteaux | 08:03 |
La Défense | 08:05 |
Treinnummer | PEBU |
Lijn | L |
Transilien | |
Overstappen | |
La Défense | 08:08 |
Charles de Gaulle - Etoile | 08:12 |
Auber | 08:16 |
Châtelet les Halles | 08:18 |
Treinnummer | QAVE |
Lijn | A |
RER | |
Overstappen | |
Châtelet les Halles | 08:20 |
Paris Gare du Nord | 08:23 |
Treinnummer | ELFE |
Lijn | B |
RER | |
Overstappen | |
Paris Gare du Nord | 08:30 |
Saint-Denis | 08:36 |
Épinay - Villetaneuse | 08:40 |
La Barre Ormesson | 08:42 |
Enghien-les-Bains | 08:44 |
Champ de Courses d'Enghien | 08:47 |
Ermont - Eaubonne | 08:50 |
Ermont Halte | 08:52 |
Gros Noyer Saint-Prix | 08:54 |
Saint-Leu-la-Forêt | 08:57 |
Vaucelles | 09:00 |
Taverny | 09:02 |
Bessancourt | 09:04 |
Frépillon | 09:07 |
Méry-sur-Oise | 09:09 |
Mériel | 09:13 |
Valmondois | 09:15 |
Treinnummer | POVA |
Lijn | H |
Transilien | |
Overstappen | |
Valmondois | 09:38 |
Auvers-sur-Oise | 09:40 |
Treinnummer | TOLI |
Lijn | H |
Transilien | |
Reistijd | 1:41 |
Le Val d'Or Saint-Cloud Asnières-sur-Seine Ermont - Eaubonne Valmondois Auvers-sur-Oise
Le Val d'Or | 07:09 |
Saint-Cloud | 07:11 |
Treinnummer | SEBU |
Lijn | L |
Transilien | |
Overstappen | |
Saint-Cloud | 07:17 |
Suresnes Mont Valérien | 07:21 |
La Défense | 07:26 |
Asnières-sur-Seine | 07:30 |
Treinnummer | PASA |
Lijn | L |
Transilien | |
Overstappen | |
Asnières-sur-Seine | 07:39 |
Bois-Colombes | 07:41 |
Colombes | 07:44 |
Le Stade | 07:47 |
Argenteuil | 07:51 |
Sannois | 07:56 |
Ermont - Eaubonne | 07:58 |
Treinnummer | EAPE |
Lijn | J |
Transilien | |
Overstappen | |
Ermont - Eaubonne | 08:05 |
Ermont Halte | 08:07 |
Gros Noyer Saint-Prix | 08:09 |
Saint-Leu-la-Forêt | 08:13 |
Valmondois | 08:28 |
Treinnummer | VEVI |
Lijn | H |
Transilien | |
Overstappen | |
Valmondois | 08:32 |
Auvers-sur-Oise | 08:35 |
Treinnummer | TOLI |
Lijn | H |
Transilien | |
Reistijd | 1:25 |
Vrijdag 13 september 2024 om 07:00
Le Val d'Or Paris Saint Lazare Pontoise Auvers-sur-Oise
Le Val d'Or | 07:14 | 07:47 |
Puteaux | 07:18 | 07:51 |
La Défense | 07:21 | 07:54 |
Courbevoie | 07:23 | 07:56 |
Bécon les Bruyères | 07:26 | 07:59 |
Paris Saint Lazare | 07:33 | 08:07 |
Treinnummer | PEBU | PEBU |
Lijn | L | L |
Transilien | Transilien | |
Overstappen | ||
Paris Saint Lazare | 07:36 | 08:17 |
Argenteuil | 07:47 | 08:27 |
Val d'Argenteuil | 07:50 | 08:30 |
La Frette - Montigny | 07:55 | 08:35 |
Herblay | 07:57 | 08:37 |
Conflans-Sainte-Honorine | 08:02 | 08:42 |
Éragny - Neuville | 08:06 | 08:46 |
Saint-Ouen-l'Aumône Quartier de l'Église | 08:09 | 08:49 |
Pontoise | 08:13 | 08:51 |
Treinnummer | TANS | GENE |
Lijn | J | J |
Transilien | Transilien | |
Overstappen | ||
Pontoise | 08:35 | 09:05 |
Saint-Ouen-l'Aumône | 08:37 | 09:07 |
Gare Épluches | 08:40 | 09:11 |
Pont Petit | 08:43 | 09:13 |
Chaponval | 08:45 | 09:15 |
Auvers-sur-Oise | 08:48 | 09:18 |
Treinnummer | TRIA | TSOL |
Lijn | H | H |
Transilien | Transilien | |
Reistijd | 1:33 | 1:30 |
Le Val d'Or Paris Saint Lazare Ermont - Eaubonne Valmondois Auvers-sur-Oise
Le Val d'Or | 07:29 |
Puteaux | 07:33 |
La Défense | 07:36 |
Courbevoie | 07:38 |
Bécon les Bruyères | 07:41 |
Paris Saint Lazare | 07:48 |
Treinnummer | PEBU |
Lijn | L |
Transilien | |
Overstappen | |
Paris Saint Lazare | 07:53 |
Asnières-sur-Seine | 07:59 |
Bois-Colombes | 08:01 |
Colombes | 08:04 |
Le Stade | 08:07 |
Argenteuil | 08:11 |
Sannois | 08:16 |
Ermont - Eaubonne | 08:18 |
Treinnummer | EAPE |
Lijn | J |
Transilien | |
Overstappen | |
Ermont - Eaubonne | 08:20 |
Ermont Halte | 08:22 |
Gros Noyer Saint-Prix | 08:24 |
Saint-Leu-la-Forêt | 08:27 |
Vaucelles | 08:30 |
Taverny | 08:32 |
Bessancourt | 08:34 |
Frépillon | 08:37 |
Méry-sur-Oise | 08:39 |
Mériel | 08:43 |
Valmondois | 08:45 |
Treinnummer | POVA |
Lijn | H |
Transilien | |
Overstappen | |
Valmondois | 09:01 |
Auvers-sur-Oise | 09:05 |
Treinnummer | TIMA |
Lijn | H |
Transilien | |
Reistijd | 1:35 |
Le Val d'Or La Défense Châtelet les Halles Paris Gare du Nord Valmondois Auvers-sur-Oise
Le Val d'Or | 07:59 |
Puteaux | 08:03 |
La Défense | 08:05 |
Treinnummer | PEBU |
Lijn | L |
Transilien | |
Overstappen | |
La Défense | 08:08 |
Charles de Gaulle - Etoile | 08:12 |
Auber | 08:16 |
Châtelet les Halles | 08:18 |
Treinnummer | QAVE |
Lijn | A |
RER | |
Overstappen | |
Châtelet les Halles | 08:20 |
Paris Gare du Nord | 08:23 |
Treinnummer | ELFE |
Lijn | B |
RER | |
Overstappen | |
Paris Gare du Nord | 08:30 |
Saint-Denis | 08:36 |
Épinay - Villetaneuse | 08:40 |
La Barre Ormesson | 08:42 |
Enghien-les-Bains | 08:44 |
Champ de Courses d'Enghien | 08:47 |
Ermont - Eaubonne | 08:50 |
Ermont Halte | 08:52 |
Gros Noyer Saint-Prix | 08:54 |
Saint-Leu-la-Forêt | 08:57 |
Vaucelles | 09:00 |
Taverny | 09:02 |
Bessancourt | 09:04 |
Frépillon | 09:07 |
Méry-sur-Oise | 09:09 |
Mériel | 09:13 |
Valmondois | 09:15 |
Treinnummer | POVA |
Lijn | H |
Transilien | |
Overstappen | |
Valmondois | 09:38 |
Auvers-sur-Oise | 09:40 |
Treinnummer | TOLI |
Lijn | H |
Transilien | |
Reistijd | 1:41 |
Le Val d'Or Saint-Cloud Asnières-sur-Seine Ermont - Eaubonne Valmondois Auvers-sur-Oise
Le Val d'Or | 07:09 |
Saint-Cloud | 07:11 |
Treinnummer | SEBU |
Lijn | L |
Transilien | |
Overstappen | |
Saint-Cloud | 07:17 |
Suresnes Mont Valérien | 07:21 |
La Défense | 07:26 |
Asnières-sur-Seine | 07:30 |
Treinnummer | PASA |
Lijn | L |
Transilien | |
Overstappen | |
Asnières-sur-Seine | 07:39 |
Bois-Colombes | 07:41 |
Colombes | 07:44 |
Le Stade | 07:47 |
Argenteuil | 07:51 |
Sannois | 07:56 |
Ermont - Eaubonne | 07:58 |
Treinnummer | EAPE |
Lijn | J |
Transilien | |
Overstappen | |
Ermont - Eaubonne | 08:05 |
Ermont Halte | 08:07 |
Gros Noyer Saint-Prix | 08:09 |
Saint-Leu-la-Forêt | 08:13 |
Valmondois | 08:28 |
Treinnummer | VEVI |
Lijn | H |
Transilien | |
Overstappen | |
Valmondois | 08:32 |
Auvers-sur-Oise | 08:35 |
Treinnummer | TOLI |
Lijn | H |
Transilien | |
Reistijd | 1:25 |
Zaterdag 14 september 2024 om 07:00
Le Val d'Or Paris Saint Lazare Pontoise Auvers-sur-Oise
Le Val d'Or | 07:09 | 07:29 | 08:29 |
Puteaux | 07:13 | 07:33 | 08:33 |
La Défense | 07:16 | 07:36 | 08:36 |
Courbevoie | 07:18 | 07:38 | 08:38 |
Bécon les Bruyères | 07:21 | 07:41 | 08:41 |
Paris Saint Lazare | 07:28 | 07:48 | 08:48 |
Treinnummer | PEBU | PEBU | PEBU |
Lijn | L | L | L |
Transilien | Transilien | Transilien | |
Overstappen | |||
Paris Saint Lazare | 07:37 | 08:07 | 09:07 |
Argenteuil | 07:47 | 08:17 | 09:17 |
Val d'Argenteuil | 07:51 | 08:21 | 09:21 |
Cormeilles-en-Parisis | 07:56 | 08:25 | 09:26 |
La Frette - Montigny | 07:59 | 08:28 | 09:29 |
Herblay | 08:02 | 08:30 | 09:32 |
Conflans-Sainte-Honorine | 08:07 | 08:35 | 09:37 |
Éragny - Neuville | 08:12 | 08:39 | 09:42 |
Saint-Ouen-l'Aumône Quartier de l'Église | 08:16 | 08:43 | 09:46 |
Pontoise | 08:18 | 08:45 | 09:48 |
Treinnummer | YOLA | GOCA | YOLA |
Lijn | J | J | J |
Transilien | Transilien | Transilien | |
Overstappen | |||
Pontoise | 08:33 | 09:02 | 10:03 |
Saint-Ouen-l'Aumône | 08:36 | 09:04 | 10:04 |
Gare Épluches | 08:39 | 09:07 | 10:07 |
Pont Petit | 08:41 | 09:09 | 10:10 |
Chaponval | 08:44 | 09:11 | 10:12 |
Auvers-sur-Oise | 08:46 | 09:14 | 10:14 |
Treinnummer | TRIA | TSOL | TRIA |
Lijn | H | H | H |
Transilien | Transilien | Transilien | |
Reistijd | 1:37 | 1:45 | 1:45 |
Le Val d'Or La Défense Châtelet les Halles Paris Gare du Nord Auvers-sur-Oise
Le Val d'Or | 08:49 |
Puteaux | 08:53 |
La Défense | 08:55 |
Treinnummer | PEBU |
Lijn | L |
Transilien | |
Overstappen | |
La Défense | 09:09 |
Charles de Gaulle - Etoile | 09:13 |
Auber | 09:17 |
Châtelet les Halles | 09:19 |
Treinnummer | QURI |
Lijn | A |
RER | |
Overstappen | |
Châtelet les Halles | 09:32 |
Paris Gare du Nord | 09:35 |
Treinnummer | ILAS |
Lijn | B |
RER | |
Overstappen | |
Paris Gare du Nord | 09:38 |
Auvers-sur-Oise | 10:22 |
Lijn | H |
Transilien | |
Reistijd | 1:32 |
Le Val d'Or Paris Saint Lazare Ermont - Eaubonne Valmondois Auvers-sur-Oise
Le Val d'Or | 07:49 |
Puteaux | 07:53 |
La Défense | 07:56 |
Courbevoie | 07:58 |
Bécon les Bruyères | 08:01 |
Paris Saint Lazare | 08:08 |
Treinnummer | PEBU |
Lijn | L |
Transilien | |
Overstappen | |
Paris Saint Lazare | 08:14 |
Asnières-sur-Seine | 08:20 |
Bois-Colombes | 08:22 |
Colombes | 08:24 |
Le Stade | 08:27 |
Argenteuil | 08:30 |
Sannois | 08:34 |
Ermont - Eaubonne | 08:37 |
Treinnummer | EAPE |
Lijn | J |
Transilien | |
Overstappen | |
Ermont - Eaubonne | 08:46 |
Ermont Halte | 08:48 |
Gros Noyer Saint-Prix | 08:50 |
Saint-Leu-la-Forêt | 08:53 |
Vaucelles | 08:56 |
Taverny | 08:58 |
Bessancourt | 09:00 |
Frépillon | 09:03 |
Méry-sur-Oise | 09:05 |
Mériel | 09:09 |
Valmondois | 09:12 |
Treinnummer | VOBA |
Lijn | H |
Transilien | |
Overstappen | |
Valmondois | 09:37 |
Auvers-sur-Oise | 09:39 |
Treinnummer | TOLI |
Lijn | H |
Transilien | |
Reistijd | 1:50 |