Mantes Station naar Belloy - Saint-Martin Dienstregeling
Maandag 9 september 2024 om 07:00
Mantes Station Argenteuil Ermont - Eaubonne Épinay - Villetaneuse Belloy - Saint-Martin
Mantes Station | 08:46 | 09:24 | 10:48 |
Limay | 08:49 | 09:27 | 10:51 |
Issou - Porcheville | 08:52 | 09:30 | 10:54 |
Gargenville | 08:55 | 09:33 | 10:57 |
Juziers | 08:59 | 09:37 | 11:00 |
Meulan - Hardricourt | 09:03 | 09:41 | 11:04 |
Thun le Paradis | 09:05 | 09:43 | 11:06 |
Vaux-sur-Seine | 09:09 | 09:47 | 11:10 |
Triel-sur-Seine | 09:13 | 09:51 | 11:14 |
Chanteloup-les-Vignes | 09:16 | 09:54 | 11:17 |
Andrésy | 09:19 | 09:57 | 11:19 |
Maurecourt | 09:21 | 09:59 | 11:22 |
Conflans Fin d'Oise | 09:24 | 10:02 | 11:24 |
Conflans-Sainte-Honorine | 09:27 | 10:05 | 11:27 |
Herblay | 09:32 | 10:11 | 11:32 |
La Frette - Montigny | 09:34 | 10:14 | 11:34 |
Cormeilles-en-Parisis | 09:37 | 10:17 | 11:37 |
Val d'Argenteuil | 09:42 | 10:22 | 11:41 |
Argenteuil | 09:44 | 10:25 | 11:44 |
Treinnummer | PUCA | PUCA | PUCA |
Lijn | J | J | J |
Transilien | Transilien | Transilien | |
Overstappen | |||
Argenteuil | 09:49 | 10:34 | 11:49 |
Sannois | 09:53 | 10:38 | 11:53 |
Ermont - Eaubonne | 09:56 | 10:41 | 11:56 |
Treinnummer | EAPE | EAPE | EAPE |
Lijn | J | J | J |
Transilien | Transilien | Transilien | |
Overstappen | |||
Ermont - Eaubonne | 09:57 | 10:42 | 11:57 |
Champ de Courses d'Enghien | 10:00 | 10:45 | 12:00 |
Enghien-les-Bains | 10:02 | 10:47 | 12:02 |
La Barre Ormesson | 10:04 | 10:49 | 12:04 |
Épinay - Villetaneuse | 10:06 | 10:51 | 12:06 |
Treinnummer | APOR | AVOP | APOR |
Lijn | H | H | H |
Transilien | Transilien | Transilien | |
Overstappen | |||
Épinay - Villetaneuse | 10:14 | 11:14 | 12:14 |
Deuil - Montmagny | 10:17 | 11:17 | 12:18 |
Groslay | 10:20 | 11:20 | 12:20 |
Sarcelles - Saint-Brice | 10:23 | 11:23 | 12:23 |
Écouen - Ézanville | 10:26 | 11:26 | 12:27 |
Domont | 10:29 | 11:29 | 12:30 |
Bouffémont - Moisselles | 10:32 | 11:32 | 12:32 |
Montsoult - Maffliers | 10:36 | 11:36 | 12:36 |
Villaines | 10:39 | 11:39 | 12:39 |
Belloy - Saint-Martin | 10:41 | 11:41 | 12:41 |
Treinnummer | LOMI | LOMI | LOMI |
Lijn | H | H | H |
Transilien | Transilien | Transilien | |
Reistijd | 1:55 | 2:17 | 1:53 |
Mantes Station Houilles - Carrières-sur-Seine Châtelet les Halles Saint-Denis Belloy - Saint-Martin
Mantes Station | 08:20 | 08:40 |
Épône - Mézières | 08:28 | 08:47 |
Aubergenville Élisabethville | 08:34 | 08:53 |
Les Mureaux | 08:41 | 08:59 |
Vernouillet - Verneuil | 08:48 | 09:06 |
Houilles - Carrières-sur-Seine | 09:01 | 09:19 |
Treinnummer | PELE | PELE |
Lijn | J | J |
Transilien | Transilien | |
Overstappen | ||
Houilles - Carrières-sur-Seine | 09:12 | 09:24 |
Nanterre Préfecture | 09:18 | 09:30 |
La Défense | 09:20 | 09:33 |
Charles de Gaulle - Etoile | 09:25 | 09:37 |
Auber | 09:28 | 09:40 |
Châtelet les Halles | 09:30 | 09:42 |
Treinnummer | NOTE | NOTE |
Lijn | A | A |
RER | RER | |
Overstappen | ||
Châtelet les Halles | 09:33 | 10:03 |
Paris Gare du Nord | 09:38 | 10:08 |
Stade de France Saint-Denis | 09:43 | 10:13 |
Saint-Denis | 09:45 | 10:15 |
Treinnummer | LOPE | LOPE |
Lijn | D | D |
RER | RER | |
Overstappen | ||
Saint-Denis | 10:10 | 11:10 |
Épinay - Villetaneuse | 10:14 | 11:14 |
Deuil - Montmagny | 10:17 | 11:17 |
Groslay | 10:20 | 11:20 |
Sarcelles - Saint-Brice | 10:23 | 11:23 |
Écouen - Ézanville | 10:26 | 11:26 |
Domont | 10:29 | 11:29 |
Bouffémont - Moisselles | 10:32 | 11:32 |
Montsoult - Maffliers | 10:36 | 11:36 |
Villaines | 10:39 | 11:39 |
Belloy - Saint-Martin | 10:41 | 11:41 |
Treinnummer | LOMI | LOMI |
Lijn | H | H |
Transilien | Transilien | |
Reistijd | 2:21 | 3:01 |
Dinsdag 10 september 2024 om 07:00
Mantes Station Argenteuil Ermont - Eaubonne Épinay - Villetaneuse Belloy - Saint-Martin
Mantes Station | 08:46 | 09:24 | 10:48 |
Limay | 08:49 | 09:27 | 10:51 |
Issou - Porcheville | 08:52 | 09:30 | 10:54 |
Gargenville | 08:55 | 09:33 | 10:57 |
Juziers | 08:59 | 09:37 | 11:00 |
Meulan - Hardricourt | 09:03 | 09:41 | 11:04 |
Thun le Paradis | 09:05 | 09:43 | 11:06 |
Vaux-sur-Seine | 09:09 | 09:47 | 11:10 |
Triel-sur-Seine | 09:13 | 09:51 | 11:14 |
Chanteloup-les-Vignes | 09:16 | 09:54 | 11:17 |
Andrésy | 09:19 | 09:57 | 11:19 |
Maurecourt | 09:21 | 09:59 | 11:22 |
Conflans Fin d'Oise | 09:24 | 10:02 | 11:24 |
Conflans-Sainte-Honorine | 09:27 | 10:05 | 11:27 |
Herblay | 09:32 | 10:11 | 11:32 |
La Frette - Montigny | 09:34 | 10:14 | 11:34 |
Cormeilles-en-Parisis | 09:37 | 10:17 | 11:37 |
Val d'Argenteuil | 09:42 | 10:22 | 11:41 |
Argenteuil | 09:44 | 10:25 | 11:44 |
Treinnummer | PUCA | PUCA | PUCA |
Lijn | J | J | J |
Transilien | Transilien | Transilien | |
Overstappen | |||
Argenteuil | 09:49 | 10:34 | 11:49 |
Sannois | 09:53 | 10:38 | 11:53 |
Ermont - Eaubonne | 09:56 | 10:41 | 11:56 |
Treinnummer | EAPE | EAPE | EAPE |
Lijn | J | J | J |
Transilien | Transilien | Transilien | |
Overstappen | |||
Ermont - Eaubonne | 09:57 | 10:42 | 11:57 |
Champ de Courses d'Enghien | 10:00 | 10:45 | 12:00 |
Enghien-les-Bains | 10:02 | 10:47 | 12:02 |
La Barre Ormesson | 10:04 | 10:49 | 12:04 |
Épinay - Villetaneuse | 10:06 | 10:51 | 12:06 |
Treinnummer | APOR | AVOP | APOR |
Lijn | H | H | H |
Transilien | Transilien | Transilien | |
Overstappen | |||
Épinay - Villetaneuse | 10:14 | 11:14 | 12:14 |
Deuil - Montmagny | 10:17 | 11:17 | 12:18 |
Groslay | 10:20 | 11:20 | 12:20 |
Sarcelles - Saint-Brice | 10:23 | 11:23 | 12:23 |
Écouen - Ézanville | 10:26 | 11:26 | 12:27 |
Domont | 10:29 | 11:29 | 12:30 |
Bouffémont - Moisselles | 10:32 | 11:32 | 12:32 |
Montsoult - Maffliers | 10:36 | 11:36 | 12:36 |
Villaines | 10:39 | 11:39 | 12:39 |
Belloy - Saint-Martin | 10:41 | 11:41 | 12:41 |
Treinnummer | LOMI | LOMI | LOMI |
Lijn | H | H | H |
Transilien | Transilien | Transilien | |
Reistijd | 1:55 | 2:17 | 1:53 |
Mantes Station Houilles - Carrières-sur-Seine Châtelet les Halles Saint-Denis Belloy - Saint-Martin
Mantes Station | 08:20 | 08:40 |
Épône - Mézières | 08:28 | 08:47 |
Aubergenville Élisabethville | 08:34 | 08:53 |
Les Mureaux | 08:41 | 08:59 |
Vernouillet - Verneuil | 08:48 | 09:06 |
Houilles - Carrières-sur-Seine | 09:01 | 09:19 |
Treinnummer | PELE | PELE |
Lijn | J | J |
Transilien | Transilien | |
Overstappen | ||
Houilles - Carrières-sur-Seine | 09:12 | 09:24 |
Nanterre Préfecture | 09:18 | 09:30 |
La Défense | 09:20 | 09:33 |
Charles de Gaulle - Etoile | 09:25 | 09:37 |
Auber | 09:28 | 09:40 |
Châtelet les Halles | 09:30 | 09:42 |
Treinnummer | NOTE | NOTE |
Lijn | A | A |
RER | RER | |
Overstappen | ||
Châtelet les Halles | 09:33 | 10:03 |
Paris Gare du Nord | 09:38 | 10:08 |
Stade de France Saint-Denis | 09:43 | 10:13 |
Saint-Denis | 09:45 | 10:15 |
Treinnummer | LOPE | LOPE |
Lijn | D | D |
RER | RER | |
Overstappen | ||
Saint-Denis | 10:10 | 11:10 |
Épinay - Villetaneuse | 10:14 | 11:14 |
Deuil - Montmagny | 10:17 | 11:17 |
Groslay | 10:20 | 11:20 |
Sarcelles - Saint-Brice | 10:23 | 11:23 |
Écouen - Ézanville | 10:26 | 11:26 |
Domont | 10:29 | 11:29 |
Bouffémont - Moisselles | 10:32 | 11:32 |
Montsoult - Maffliers | 10:36 | 11:36 |
Villaines | 10:39 | 11:39 |
Belloy - Saint-Martin | 10:41 | 11:41 |
Treinnummer | LOMI | LOMI |
Lijn | H | H |
Transilien | Transilien | |
Reistijd | 2:21 | 3:01 |
Woensdag 11 september 2024 om 07:00
Mantes Station Argenteuil Ermont - Eaubonne Épinay - Villetaneuse Belloy - Saint-Martin
Mantes Station | 08:46 | 09:24 | 10:48 |
Limay | 08:49 | 09:27 | 10:51 |
Issou - Porcheville | 08:52 | 09:30 | 10:54 |
Gargenville | 08:55 | 09:33 | 10:57 |
Juziers | 08:59 | 09:37 | 11:00 |
Meulan - Hardricourt | 09:03 | 09:41 | 11:04 |
Thun le Paradis | 09:05 | 09:43 | 11:06 |
Vaux-sur-Seine | 09:09 | 09:47 | 11:10 |
Triel-sur-Seine | 09:13 | 09:51 | 11:14 |
Chanteloup-les-Vignes | 09:16 | 09:54 | 11:17 |
Andrésy | 09:19 | 09:57 | 11:19 |
Maurecourt | 09:21 | 09:59 | 11:22 |
Conflans Fin d'Oise | 09:24 | 10:02 | 11:24 |
Conflans-Sainte-Honorine | 09:27 | 10:05 | 11:27 |
Herblay | 09:32 | 10:11 | 11:32 |
La Frette - Montigny | 09:34 | 10:14 | 11:34 |
Cormeilles-en-Parisis | 09:37 | 10:17 | 11:37 |
Val d'Argenteuil | 09:42 | 10:22 | 11:41 |
Argenteuil | 09:44 | 10:25 | 11:44 |
Treinnummer | PUCA | PUCA | PUCA |
Lijn | J | J | J |
Transilien | Transilien | Transilien | |
Overstappen | |||
Argenteuil | 09:49 | 10:34 | 11:49 |
Sannois | 09:53 | 10:38 | 11:53 |
Ermont - Eaubonne | 09:56 | 10:41 | 11:56 |
Treinnummer | EAPE | EAPE | EAPE |
Lijn | J | J | J |
Transilien | Transilien | Transilien | |
Overstappen | |||
Ermont - Eaubonne | 09:57 | 10:42 | 11:57 |
Champ de Courses d'Enghien | 10:00 | 10:45 | 12:00 |
Enghien-les-Bains | 10:02 | 10:47 | 12:02 |
La Barre Ormesson | 10:04 | 10:49 | 12:04 |
Épinay - Villetaneuse | 10:06 | 10:51 | 12:06 |
Treinnummer | APOR | AVOP | APOR |
Lijn | H | H | H |
Transilien | Transilien | Transilien | |
Overstappen | |||
Épinay - Villetaneuse | 10:14 | 11:14 | 12:14 |
Deuil - Montmagny | 10:17 | 11:17 | 12:18 |
Groslay | 10:20 | 11:20 | 12:20 |
Sarcelles - Saint-Brice | 10:23 | 11:23 | 12:23 |
Écouen - Ézanville | 10:26 | 11:26 | 12:27 |
Domont | 10:29 | 11:29 | 12:30 |
Bouffémont - Moisselles | 10:32 | 11:32 | 12:32 |
Montsoult - Maffliers | 10:36 | 11:36 | 12:36 |
Villaines | 10:39 | 11:39 | 12:39 |
Belloy - Saint-Martin | 10:41 | 11:41 | 12:41 |
Treinnummer | LOMI | LOMI | LOMI |
Lijn | H | H | H |
Transilien | Transilien | Transilien | |
Reistijd | 1:55 | 2:17 | 1:53 |
Mantes Station Houilles - Carrières-sur-Seine Châtelet les Halles Saint-Denis Belloy - Saint-Martin
Mantes Station | 08:20 | 08:40 |
Épône - Mézières | 08:28 | 08:47 |
Aubergenville Élisabethville | 08:34 | 08:53 |
Les Mureaux | 08:41 | 08:59 |
Vernouillet - Verneuil | 08:48 | 09:06 |
Houilles - Carrières-sur-Seine | 09:01 | 09:19 |
Treinnummer | PELE | PELE |
Lijn | J | J |
Transilien | Transilien | |
Overstappen | ||
Houilles - Carrières-sur-Seine | 09:12 | 09:24 |
Nanterre Préfecture | 09:18 | 09:30 |
La Défense | 09:20 | 09:33 |
Charles de Gaulle - Etoile | 09:25 | 09:37 |
Auber | 09:28 | 09:40 |
Châtelet les Halles | 09:30 | 09:42 |
Treinnummer | NOTE | NOTE |
Lijn | A | A |
RER | RER | |
Overstappen | ||
Châtelet les Halles | 09:33 | 10:03 |
Paris Gare du Nord | 09:38 | 10:08 |
Stade de France Saint-Denis | 09:43 | 10:13 |
Saint-Denis | 09:45 | 10:15 |
Treinnummer | LOPE | LOPE |
Lijn | D | D |
RER | RER | |
Overstappen | ||
Saint-Denis | 10:10 | 11:10 |
Épinay - Villetaneuse | 10:14 | 11:14 |
Deuil - Montmagny | 10:17 | 11:17 |
Groslay | 10:20 | 11:20 |
Sarcelles - Saint-Brice | 10:23 | 11:23 |
Écouen - Ézanville | 10:26 | 11:26 |
Domont | 10:29 | 11:29 |
Bouffémont - Moisselles | 10:32 | 11:32 |
Montsoult - Maffliers | 10:36 | 11:36 |
Villaines | 10:39 | 11:39 |
Belloy - Saint-Martin | 10:41 | 11:41 |
Treinnummer | LOMI | LOMI |
Lijn | H | H |
Transilien | Transilien | |
Reistijd | 2:21 | 3:01 |
Donderdag 12 september 2024 om 07:00
Mantes Station Argenteuil Ermont - Eaubonne Épinay - Villetaneuse Belloy - Saint-Martin
Mantes Station | 07:56 |
Limay | 07:59 |
Issou - Porcheville | 08:02 |
Gargenville | 08:05 |
Juziers | 08:08 |
Meulan - Hardricourt | 08:13 |
Thun le Paradis | 08:15 |
Vaux-sur-Seine | 08:19 |
Triel-sur-Seine | 08:23 |
Chanteloup-les-Vignes | 08:26 |
Andrésy | 08:29 |
Maurecourt | 08:31 |
Conflans Fin d'Oise | 08:34 |
Conflans-Sainte-Honorine | 08:37 |
Cormeilles-en-Parisis | 08:43 |
Val d'Argenteuil | 08:47 |
Argenteuil | 08:49 |
Treinnummer | PACE |
Lijn | J |
Transilien | |
Overstappen | |
Argenteuil | 08:51 |
Sannois | 08:56 |
Ermont - Eaubonne | 08:58 |
Treinnummer | EAPE |
Lijn | J |
Transilien | |
Overstappen | |
Ermont - Eaubonne | 09:08 |
Champ de Courses d'Enghien | 09:11 |
Enghien-les-Bains | 09:13 |
La Barre Ormesson | 09:15 |
Épinay - Villetaneuse | 09:17 |
Treinnummer | AFOI |
Lijn | H |
Transilien | |
Overstappen | |
Épinay - Villetaneuse | 10:14 |
Deuil - Montmagny | 10:17 |
Groslay | 10:20 |
Sarcelles - Saint-Brice | 10:23 |
Écouen - Ézanville | 10:26 |
Domont | 10:29 |
Bouffémont - Moisselles | 10:32 |
Montsoult - Maffliers | 10:36 |
Villaines | 10:39 |
Belloy - Saint-Martin | 10:41 |
Treinnummer | LOMI |
Lijn | H |
Transilien | |
Reistijd | 2:45 |
Mantes Station Houilles - Carrières-sur-Seine Châtelet les Halles Paris Gare du Nord Belloy - Saint-Martin
Mantes Station | 07:02 | 07:24 |
Épône - Mézières | 07:11 | 07:30 |
Aubergenville Élisabethville | 07:17 | 07:34 |
Les Mureaux | 07:23 | 07:40 |
Vernouillet - Verneuil | 07:29 | 07:47 |
Houilles - Carrières-sur-Seine | 07:43 | 08:00 |
Treinnummer | PELE | PELE |
Lijn | J | J |
Transilien | Transilien | |
Overstappen | ||
Houilles - Carrières-sur-Seine | 07:50 | 08:02 |
Nanterre Préfecture | 07:56 | 08:08 |
La Défense | 07:59 | 08:10 |
Charles de Gaulle - Etoile | 08:03 | 08:15 |
Auber | 08:06 | 08:18 |
Châtelet les Halles | 08:08 | 08:20 |
Treinnummer | NOTE | NAJA |
Lijn | A | A |
RER | RER | |
Overstappen | ||
Châtelet les Halles | 08:11 | 08:23 |
Paris Gare du Nord | 08:14 | 08:26 |
Treinnummer | IRIS | IRIS |
Lijn | B | B |
RER | RER | |
Overstappen | ||
Paris Gare du Nord | 08:25 | 08:55 |
Sarcelles - Saint-Brice | 08:37 | 09:07 |
Écouen - Ézanville | 08:41 | 09:11 |
Domont | 08:44 | 09:14 |
Bouffémont - Moisselles | 08:47 | 09:17 |
Montsoult - Maffliers | 08:51 | 09:21 |
Villaines | 08:54 | 09:24 |
Belloy - Saint-Martin | 08:58 | 09:28 |
Treinnummer | LEMI | LEMI |
Lijn | H | H |
Transilien | Transilien | |
Reistijd | 1:55 | 2:03 |
Mantes Station Houilles - Carrières-sur-Seine Châtelet les Halles Saint-Denis Belloy - Saint-Martin
Mantes Station | 08:20 |
Épône - Mézières | 08:28 |
Aubergenville Élisabethville | 08:34 |
Les Mureaux | 08:41 |
Vernouillet - Verneuil | 08:48 |
Houilles - Carrières-sur-Seine | 09:01 |
Treinnummer | PELE |
Lijn | J |
Transilien | |
Overstappen | |
Houilles - Carrières-sur-Seine | 09:12 |
Nanterre Préfecture | 09:18 |
La Défense | 09:20 |
Charles de Gaulle - Etoile | 09:25 |
Auber | 09:28 |
Châtelet les Halles | 09:30 |
Treinnummer | NOTE |
Lijn | A |
RER | |
Overstappen | |
Châtelet les Halles | 09:39 |
Paris Gare du Nord | 09:43 |
Stade de France Saint-Denis | 09:48 |
Saint-Denis | 09:50 |
Treinnummer | VUPA |
Lijn | D |
RER | |
Overstappen | |
Saint-Denis | 13:10 |
Épinay - Villetaneuse | 13:14 |
Deuil - Montmagny | 13:17 |
Groslay | 13:20 |
Sarcelles - Saint-Brice | 13:23 |
Écouen - Ézanville | 13:26 |
Domont | 13:29 |
Bouffémont - Moisselles | 13:32 |
Montsoult - Maffliers | 13:36 |
Villaines | 13:39 |
Belloy - Saint-Martin | 13:41 |
Treinnummer | LOMI |
Lijn | H |
Transilien | |
Reistijd | 5:21 |
Vrijdag 13 september 2024 om 07:00
Mantes Station Argenteuil Ermont - Eaubonne Épinay - Villetaneuse Belloy - Saint-Martin
Mantes Station | 07:56 |
Limay | 07:59 |
Issou - Porcheville | 08:02 |
Gargenville | 08:05 |
Juziers | 08:08 |
Meulan - Hardricourt | 08:13 |
Thun le Paradis | 08:15 |
Vaux-sur-Seine | 08:19 |
Triel-sur-Seine | 08:23 |
Chanteloup-les-Vignes | 08:26 |
Andrésy | 08:29 |
Maurecourt | 08:31 |
Conflans Fin d'Oise | 08:34 |
Conflans-Sainte-Honorine | 08:37 |
Cormeilles-en-Parisis | 08:43 |
Val d'Argenteuil | 08:47 |
Argenteuil | 08:49 |
Treinnummer | PACE |
Lijn | J |
Transilien | |
Overstappen | |
Argenteuil | 08:51 |
Sannois | 08:56 |
Ermont - Eaubonne | 08:58 |
Treinnummer | EAPE |
Lijn | J |
Transilien | |
Overstappen | |
Ermont - Eaubonne | 09:08 |
Champ de Courses d'Enghien | 09:11 |
Enghien-les-Bains | 09:13 |
La Barre Ormesson | 09:15 |
Épinay - Villetaneuse | 09:17 |
Treinnummer | AFOI |
Lijn | H |
Transilien | |
Overstappen | |
Épinay - Villetaneuse | 10:14 |
Deuil - Montmagny | 10:17 |
Groslay | 10:20 |
Sarcelles - Saint-Brice | 10:23 |
Écouen - Ézanville | 10:26 |
Domont | 10:29 |
Bouffémont - Moisselles | 10:32 |
Montsoult - Maffliers | 10:36 |
Villaines | 10:39 |
Belloy - Saint-Martin | 10:41 |
Treinnummer | LOMI |
Lijn | H |
Transilien | |
Reistijd | 2:45 |
Mantes Station Houilles - Carrières-sur-Seine Châtelet les Halles Paris Gare du Nord Belloy - Saint-Martin
Mantes Station | 07:02 | 07:24 |
Épône - Mézières | 07:11 | 07:30 |
Aubergenville Élisabethville | 07:17 | 07:34 |
Les Mureaux | 07:23 | 07:40 |
Vernouillet - Verneuil | 07:29 | 07:47 |
Houilles - Carrières-sur-Seine | 07:43 | 08:00 |
Treinnummer | PELE | PELE |
Lijn | J | J |
Transilien | Transilien | |
Overstappen | ||
Houilles - Carrières-sur-Seine | 07:50 | 08:02 |
Nanterre Préfecture | 07:56 | 08:08 |
La Défense | 07:59 | 08:10 |
Charles de Gaulle - Etoile | 08:03 | 08:15 |
Auber | 08:06 | 08:18 |
Châtelet les Halles | 08:08 | 08:20 |
Treinnummer | NOTE | NAJA |
Lijn | A | A |
RER | RER | |
Overstappen | ||
Châtelet les Halles | 08:11 | 08:23 |
Paris Gare du Nord | 08:14 | 08:26 |
Treinnummer | IRIS | IRIS |
Lijn | B | B |
RER | RER | |
Overstappen | ||
Paris Gare du Nord | 08:25 | 08:55 |
Sarcelles - Saint-Brice | 08:37 | 09:07 |
Écouen - Ézanville | 08:41 | 09:11 |
Domont | 08:44 | 09:14 |
Bouffémont - Moisselles | 08:47 | 09:17 |
Montsoult - Maffliers | 08:51 | 09:21 |
Villaines | 08:54 | 09:24 |
Belloy - Saint-Martin | 08:58 | 09:28 |
Treinnummer | LEMI | LEMI |
Lijn | H | H |
Transilien | Transilien | |
Reistijd | 1:55 | 2:03 |
Mantes Station Houilles - Carrières-sur-Seine Châtelet les Halles Saint-Denis Belloy - Saint-Martin
Mantes Station | 08:20 |
Épône - Mézières | 08:28 |
Aubergenville Élisabethville | 08:34 |
Les Mureaux | 08:41 |
Vernouillet - Verneuil | 08:48 |
Houilles - Carrières-sur-Seine | 09:01 |
Treinnummer | PELE |
Lijn | J |
Transilien | |
Overstappen | |
Houilles - Carrières-sur-Seine | 09:12 |
Nanterre Préfecture | 09:18 |
La Défense | 09:20 |
Charles de Gaulle - Etoile | 09:25 |
Auber | 09:28 |
Châtelet les Halles | 09:30 |
Treinnummer | NOTE |
Lijn | A |
RER | |
Overstappen | |
Châtelet les Halles | 09:39 |
Paris Gare du Nord | 09:43 |
Stade de France Saint-Denis | 09:48 |
Saint-Denis | 09:50 |
Treinnummer | VUPA |
Lijn | D |
RER | |
Overstappen | |
Saint-Denis | 13:10 |
Épinay - Villetaneuse | 13:14 |
Deuil - Montmagny | 13:17 |
Groslay | 13:20 |
Sarcelles - Saint-Brice | 13:23 |
Écouen - Ézanville | 13:26 |
Domont | 13:29 |
Bouffémont - Moisselles | 13:32 |
Montsoult - Maffliers | 13:36 |
Villaines | 13:39 |
Belloy - Saint-Martin | 13:41 |
Treinnummer | LOMI |
Lijn | H |
Transilien | |
Reistijd | 5:21 |
Zaterdag 14 september 2024 om 07:00
Mantes Station Argenteuil Ermont - Eaubonne Épinay - Villetaneuse Belloy - Saint-Martin
Mantes Station | 07:23 | 07:53 |
Limay | 07:26 | 07:56 |
Issou - Porcheville | 07:29 | 07:59 |
Gargenville | 07:32 | 08:02 |
Juziers | 07:35 | 08:05 |
Meulan - Hardricourt | 07:39 | 08:09 |
Thun le Paradis | 07:41 | 08:11 |
Vaux-sur-Seine | 07:45 | 08:15 |
Triel-sur-Seine | 07:49 | 08:19 |
Chanteloup-les-Vignes | 07:52 | 08:22 |
Andrésy | 07:54 | 08:24 |
Maurecourt | 07:57 | 08:27 |
Conflans Fin d'Oise | 07:59 | 08:29 |
Conflans-Sainte-Honorine | 08:02 | 08:32 |
Herblay | 08:07 | 08:37 |
La Frette - Montigny | 08:09 | 08:39 |
Cormeilles-en-Parisis | 08:12 | 08:42 |
Val d'Argenteuil | 08:16 | 08:46 |
Argenteuil | 08:18 | 08:48 |
Treinnummer | PUCA | PUCA |
Lijn | J | J |
Transilien | Transilien | |
Overstappen | ||
Argenteuil | 08:30 | 08:50 |
Sannois | 08:34 | 08:54 |
Ermont - Eaubonne | 08:37 | 08:57 |
Treinnummer | EAPE | EAPE |
Lijn | J | J |
Transilien | Transilien | |
Overstappen | ||
Ermont - Eaubonne | 08:42 | 09:12 |
Champ de Courses d'Enghien | 08:45 | 09:15 |
Enghien-les-Bains | 08:47 | 09:17 |
La Barre Ormesson | 08:50 | 09:19 |
Épinay - Villetaneuse | 08:51 | 09:21 |
Treinnummer | AVOP | AVOL |
Lijn | H | H |
Transilien | Transilien | |
Overstappen | ||
Épinay - Villetaneuse | 09:14 | 10:14 |
Deuil - Montmagny | 09:17 | 10:17 |
Groslay | 09:20 | 10:20 |
Sarcelles - Saint-Brice | 09:23 | 10:23 |
Écouen - Ézanville | 09:26 | 10:26 |
Domont | 09:29 | 10:29 |
Bouffémont - Moisselles | 09:32 | 10:32 |
Montsoult - Maffliers | 09:36 | 10:36 |
Villaines | 09:39 | 10:39 |
Belloy - Saint-Martin | 09:42 | 10:41 |
Treinnummer | LOMI | LOMI |
Lijn | H | H |
Transilien | Transilien | |
Reistijd | 2:19 | 2:48 |
Mantes Station Houilles - Carrières-sur-Seine Châtelet les Halles Saint-Denis Belloy - Saint-Martin
Mantes Station | 08:45 | 09:49 | 10:44 |
Épône - Mézières | 08:52 | 09:56 | 10:51 |
Aubergenville Élisabethville | 08:57 | 10:00 | 10:57 |
Les Mureaux | 09:03 | 10:06 | 11:03 |
Les Clairières de Verneuil | 09:07 | 10:10 | 11:07 |
Vernouillet - Verneuil | 09:12 | 10:14 | 11:12 |
Villennes-sur-Seine | 09:16 | 10:19 | 11:17 |
Poissy | 09:22 | 10:24 | 11:22 |
Houilles - Carrières-sur-Seine | 09:30 | 10:32 | 11:30 |
Treinnummer | PALE | PALE | PALE |
Lijn | J | J | J |
Transilien | Transilien | Transilien | |
Overstappen | |||
Houilles - Carrières-sur-Seine | 09:41 | 10:41 | 11:41 |
Nanterre Préfecture | 09:47 | 10:47 | 11:47 |
La Défense | 09:49 | 10:49 | 11:49 |
Charles de Gaulle - Etoile | 09:53 | 10:53 | 11:53 |
Auber | 09:57 | 10:57 | 11:57 |
Châtelet les Halles | 09:59 | 10:59 | 11:59 |
Treinnummer | QURI | QURI | QURI |
Lijn | A | A | A |
RER | RER | RER | |
Overstappen | |||
Châtelet les Halles | 10:33 | 11:33 | 12:33 |
Paris Gare du Nord | 10:38 | 11:38 | 12:38 |
Stade de France Saint-Denis | 10:43 | 11:43 | 12:42 |
Saint-Denis | 10:45 | 11:45 | 12:44 |
Treinnummer | SOPA | SOPA | SOPA |
Lijn | D | D | D |
RER | RER | RER | |
Overstappen | |||
Saint-Denis | 11:10 | 12:11 | 13:10 |
Épinay - Villetaneuse | 11:14 | 12:14 | 13:14 |
Deuil - Montmagny | 11:17 | 12:18 | 13:17 |
Groslay | 11:20 | 12:20 | 13:20 |
Sarcelles - Saint-Brice | 11:23 | 12:23 | 13:23 |
Écouen - Ézanville | 11:26 | 12:27 | 13:26 |
Domont | 11:29 | 12:30 | 13:29 |
Bouffémont - Moisselles | 11:32 | 12:32 | 13:32 |
Montsoult - Maffliers | 11:36 | 12:36 | 13:36 |
Villaines | 11:39 | 12:39 | 13:39 |
Belloy - Saint-Martin | 11:41 | 12:41 | 13:41 |
Treinnummer | LOMI | LOMI | LOMI |
Lijn | H | H | H |
Transilien | Transilien | Transilien | |
Reistijd | 2:56 | 2:52 | 2:57 |
Zondag 15 september 2024 om 07:00
Mantes Station Argenteuil Ermont - Eaubonne Épinay - Villetaneuse Belloy - Saint-Martin
Mantes Station | 07:53 | 09:53 | 10:53 |
Limay | 07:56 | 09:56 | 10:56 |
Issou - Porcheville | 07:59 | 09:59 | 10:59 |
Gargenville | 08:02 | 10:02 | 11:02 |
Juziers | 08:05 | 10:05 | 11:05 |
Meulan - Hardricourt | 08:09 | 10:09 | 11:09 |
Thun le Paradis | 08:11 | 10:11 | 11:11 |
Vaux-sur-Seine | 08:15 | 10:15 | 11:15 |
Triel-sur-Seine | 08:19 | 10:19 | 11:19 |
Chanteloup-les-Vignes | 08:22 | 10:22 | 11:22 |
Andrésy | 08:24 | 10:24 | 11:24 |
Maurecourt | 08:27 | 10:27 | 11:27 |
Conflans Fin d'Oise | 08:29 | 10:29 | 11:29 |
Conflans-Sainte-Honorine | 08:32 | 10:32 | 11:32 |
Herblay | 08:37 | 10:37 | 11:37 |
La Frette - Montigny | 08:39 | 10:39 | 11:39 |
Cormeilles-en-Parisis | 08:42 | 10:42 | 11:42 |
Val d'Argenteuil | 08:46 | 10:46 | 11:46 |
Argenteuil | 08:48 | 10:48 | 11:48 |
Treinnummer | PUCA | PUCA | PUCA |
Lijn | J | J | J |
Transilien | Transilien | Transilien | |
Overstappen | |||
Argenteuil | 08:50 | 10:50 | 11:50 |
Sannois | 08:54 | 10:54 | 11:54 |
Ermont - Eaubonne | 08:57 | 10:57 | 11:57 |
Treinnummer | EAPE | EAPE | EAPE |
Lijn | J | J | J |
Transilien | Transilien | Transilien | |
Overstappen | |||
Ermont - Eaubonne | 09:12 | 11:12 | 12:12 |
Champ de Courses d'Enghien | 09:15 | 11:15 | 12:15 |
Enghien-les-Bains | 09:17 | 11:17 | 12:17 |
La Barre Ormesson | 09:19 | 11:19 | 12:19 |
Épinay - Villetaneuse | 09:21 | 11:21 | 12:21 |
Treinnummer | AVOL | AVOL | AVOL |
Lijn | H | H | H |
Transilien | Transilien | Transilien | |
Overstappen | |||
Épinay - Villetaneuse | 10:14 | 12:14 | 13:14 |
Deuil - Montmagny | 10:17 | 12:18 | 13:17 |
Groslay | 10:20 | 12:20 | 13:20 |
Sarcelles - Saint-Brice | 10:23 | 12:23 | 13:23 |
Écouen - Ézanville | 10:26 | 12:27 | 13:26 |
Domont | 10:29 | 12:30 | 13:29 |
Bouffémont - Moisselles | 10:32 | 12:32 | 13:32 |
Montsoult - Maffliers | 10:36 | 12:36 | 13:36 |
Villaines | 10:39 | 12:39 | 13:39 |
Belloy - Saint-Martin | 10:41 | 12:41 | 13:41 |
Treinnummer | LOMI | LOMI | LOMI |
Lijn | H | H | H |
Transilien | Transilien | Transilien | |
Reistijd | 2:48 | 2:48 | 2:48 |
Mantes Station Houilles - Carrières-sur-Seine Châtelet les Halles Saint-Denis Belloy - Saint-Martin
Mantes Station | 07:14 | 08:21 |
Épône - Mézières | 07:23 | 08:29 |
Aubergenville Élisabethville | 07:28 | 08:33 |
Les Mureaux | 07:33 | 08:39 |
Les Clairières de Verneuil | 07:39 | 08:43 |
Vernouillet - Verneuil | 07:44 | 08:47 |
Villennes-sur-Seine | 07:49 | 08:52 |
Poissy | 07:53 | 08:56 |
Houilles - Carrières-sur-Seine | 08:02 | 09:05 |
Treinnummer | PALE | PALE |
Lijn | J | J |
Transilien | Transilien | |
Overstappen | ||
Houilles - Carrières-sur-Seine | 08:11 | 09:11 |
Nanterre Préfecture | 08:17 | 09:17 |
La Défense | 08:19 | 09:19 |
Charles de Gaulle - Etoile | 08:23 | 09:23 |
Auber | 08:27 | 09:27 |
Châtelet les Halles | 08:29 | 09:29 |
Treinnummer | QURI | QYRO |
Lijn | A | A |
RER | RER | |
Overstappen | ||
Châtelet les Halles | 08:33 | 09:33 |
Paris Gare du Nord | 08:38 | 09:38 |
Stade de France Saint-Denis | 08:43 | 09:43 |
Saint-Denis | 08:45 | 09:45 |
Treinnummer | LOPA | LOPA |
Lijn | D | D |
RER | RER | |
Overstappen | ||
Saint-Denis | 09:10 | 11:10 |
Épinay - Villetaneuse | 09:14 | 11:14 |
Deuil - Montmagny | 09:17 | 11:17 |
Groslay | 09:20 | 11:20 |
Sarcelles - Saint-Brice | 09:23 | 11:23 |
Écouen - Ézanville | 09:26 | 11:26 |
Domont | 09:29 | 11:29 |
Bouffémont - Moisselles | 09:32 | 11:32 |
Montsoult - Maffliers | 09:36 | 11:36 |
Villaines | 09:39 | 11:39 |
Belloy - Saint-Martin | 09:42 | 11:41 |
Treinnummer | LOMI | LOMI |
Lijn | H | H |
Transilien | Transilien | |
Reistijd | 2:27 | 3:20 |