Treintijden
Bessancourt naar Saint-Nom-la-Bretèche Forêt De Marly Treintijden 9 september 2024 om 07:30
07:33 | Bessancourt | 1:42 2 overstappen 26 stops HAREP JPAPE LSEBU | 1:42 | 2 overstappen 26 stops | HAREP JPAPE LSEBU | HAREP | |
07:36 | Taverny | ||||||
07:38 | Vaucelles | ||||||
07:40 | Saint-Leu-la-Forêt | ||||||
07:43 | Gros Noyer Saint-Prix | ||||||
07:45 | Ermont Halte | ||||||
07:47 | Ermont - Eaubonne | ||||||
07:55 | Ermont - Eaubonne | JPAPE | |||||
07:58 | Sannois | ||||||
08:02 | Argenteuil | ||||||
08:06 | Le Stade | ||||||
08:09 | Colombes | ||||||
08:12 | Bois-Colombes | ||||||
08:15 | Asnières-sur-Seine | ||||||
08:22 | Paris Saint Lazare | ||||||
08:29 | Paris Saint Lazare | LSEBU | |||||
08:35 | Bécon les Bruyères | ||||||
08:38 | Courbevoie | ||||||
08:41 | La Défense | ||||||
08:43 | Puteaux | ||||||
08:47 | Le Val d'Or | ||||||
08:50 | Saint-Cloud | ||||||
08:54 | Garches - Marnes-la-Coquette | ||||||
08:58 | Vaucresson | ||||||
09:01 | La Celle-Saint-Cloud | ||||||
09:03 | Bougival | ||||||
09:06 | Louveciennes | ||||||
09:09 | Marly-le-Roi | ||||||
09:12 | L'Étang-la-Ville | ||||||
09:16 | Saint-Nom-la-Bretèche Forêt de Marly |
07:48 | Bessancourt | 1:37 2 overstappen 26 stops HAREV JPAPE LSEBU | 1:37 | 2 overstappen 26 stops | HAREV JPAPE LSEBU | HAREV | |
07:51 | Taverny | ||||||
07:53 | Vaucelles | ||||||
07:55 | Saint-Leu-la-Forêt | ||||||
07:58 | Gros Noyer Saint-Prix | ||||||
08:00 | Ermont Halte | ||||||
08:02 | Ermont - Eaubonne | ||||||
08:05 | Ermont - Eaubonne | JPAPE | |||||
08:08 | Sannois | ||||||
08:12 | Argenteuil | ||||||
08:16 | Le Stade | ||||||
08:18 | Colombes | ||||||
08:22 | Bois-Colombes | ||||||
08:25 | Asnières-sur-Seine | ||||||
08:32 | Paris Saint Lazare | ||||||
08:39 | Paris Saint Lazare | LSEBU | |||||
08:46 | Bécon les Bruyères | ||||||
08:49 | Courbevoie | ||||||
08:52 | La Défense | ||||||
08:55 | Puteaux | ||||||
08:59 | Le Val d'Or | ||||||
09:02 | Saint-Cloud | ||||||
09:05 | Garches - Marnes-la-Coquette | ||||||
09:09 | Vaucresson | ||||||
09:12 | La Celle-Saint-Cloud | ||||||
09:14 | Bougival | ||||||
09:16 | Louveciennes | ||||||
09:20 | Marly-le-Roi | ||||||
09:22 | L'Étang-la-Ville | ||||||
09:26 | Saint-Nom-la-Bretèche Forêt de Marly |
08:03 | Bessancourt | 1:42 2 overstappen 26 stops HAREP JPAPE LSEBU | 1:42 | 2 overstappen 26 stops | HAREP JPAPE LSEBU | HAREP | |
08:06 | Taverny | ||||||
08:08 | Vaucelles | ||||||
08:10 | Saint-Leu-la-Forêt | ||||||
08:13 | Gros Noyer Saint-Prix | ||||||
08:15 | Ermont Halte | ||||||
08:17 | Ermont - Eaubonne | ||||||
08:25 | Ermont - Eaubonne | JPAPE | |||||
08:28 | Sannois | ||||||
08:32 | Argenteuil | ||||||
08:36 | Le Stade | ||||||
08:38 | Colombes | ||||||
08:42 | Bois-Colombes | ||||||
08:45 | Asnières-sur-Seine | ||||||
08:52 | Paris Saint Lazare | ||||||
08:59 | Paris Saint Lazare | LSEBU | |||||
09:05 | Bécon les Bruyères | ||||||
09:08 | Courbevoie | ||||||
09:10 | La Défense | ||||||
09:13 | Puteaux | ||||||
09:17 | Le Val d'Or | ||||||
09:20 | Saint-Cloud | ||||||
09:24 | Garches - Marnes-la-Coquette | ||||||
09:28 | Vaucresson | ||||||
09:31 | La Celle-Saint-Cloud | ||||||
09:33 | Bougival | ||||||
09:36 | Louveciennes | ||||||
09:39 | Marly-le-Roi | ||||||
09:42 | L'Étang-la-Ville | ||||||
09:46 | Saint-Nom-la-Bretèche Forêt de Marly |
08:18 | Bessancourt | 1:37 2 overstappen 26 stops HAREV JPAPE LSEBU | 1:37 | 2 overstappen 26 stops | HAREV JPAPE LSEBU | HAREV | |
08:21 | Taverny | ||||||
08:23 | Vaucelles | ||||||
08:25 | Saint-Leu-la-Forêt | ||||||
08:28 | Gros Noyer Saint-Prix | ||||||
08:30 | Ermont Halte | ||||||
08:32 | Ermont - Eaubonne | ||||||
08:35 | Ermont - Eaubonne | JPAPE | |||||
08:38 | Sannois | ||||||
08:43 | Argenteuil | ||||||
08:46 | Le Stade | ||||||
08:49 | Colombes | ||||||
08:53 | Bois-Colombes | ||||||
08:56 | Asnières-sur-Seine | ||||||
09:02 | Paris Saint Lazare | ||||||
09:09 | Paris Saint Lazare | LSEBU | |||||
09:16 | Bécon les Bruyères | ||||||
09:19 | Courbevoie | ||||||
09:22 | La Défense | ||||||
09:25 | Puteaux | ||||||
09:28 | Le Val d'Or | ||||||
09:32 | Saint-Cloud | ||||||
09:35 | Garches - Marnes-la-Coquette | ||||||
09:39 | Vaucresson | ||||||
09:42 | La Celle-Saint-Cloud | ||||||
09:44 | Bougival | ||||||
09:46 | Louveciennes | ||||||
09:50 | Marly-le-Roi | ||||||
09:52 | L'Étang-la-Ville | ||||||
09:56 | Saint-Nom-la-Bretèche Forêt de Marly |
08:33 | Bessancourt | 1:41 2 overstappen 26 stops HAREP JPAPE LSEBU | 1:41 | 2 overstappen 26 stops | HAREP JPAPE LSEBU | HAREP | |
08:36 | Taverny | ||||||
08:38 | Vaucelles | ||||||
08:40 | Saint-Leu-la-Forêt | ||||||
08:43 | Gros Noyer Saint-Prix | ||||||
08:45 | Ermont Halte | ||||||
08:47 | Ermont - Eaubonne | ||||||
08:55 | Ermont - Eaubonne | JPAPE | |||||
08:58 | Sannois | ||||||
09:03 | Argenteuil | ||||||
09:06 | Le Stade | ||||||
09:09 | Colombes | ||||||
09:13 | Bois-Colombes | ||||||
09:16 | Asnières-sur-Seine | ||||||
09:22 | Paris Saint Lazare | ||||||
09:29 | Paris Saint Lazare | LSEBU | |||||
09:35 | Bécon les Bruyères | ||||||
09:38 | Courbevoie | ||||||
09:40 | La Défense | ||||||
09:43 | Puteaux | ||||||
09:47 | Le Val d'Or | ||||||
09:50 | Saint-Cloud | ||||||
09:54 | Garches - Marnes-la-Coquette | ||||||
09:58 | Vaucresson | ||||||
10:01 | La Celle-Saint-Cloud | ||||||
10:03 | Bougival | ||||||
10:06 | Louveciennes | ||||||
10:09 | Marly-le-Roi | ||||||
10:11 | L'Étang-la-Ville | ||||||
10:15 | Saint-Nom-la-Bretèche Forêt de Marly |
08:48 | Bessancourt | 1:39 2 overstappen 26 stops HAREV JPAPE LSEBU | 1:39 | 2 overstappen 26 stops | HAREV JPAPE LSEBU | HAREV | |
08:51 | Taverny | ||||||
08:53 | Vaucelles | ||||||
08:55 | Saint-Leu-la-Forêt | ||||||
08:58 | Gros Noyer Saint-Prix | ||||||
09:00 | Ermont Halte | ||||||
09:02 | Ermont - Eaubonne | ||||||
09:05 | Ermont - Eaubonne | JPAPE | |||||
09:08 | Sannois | ||||||
09:12 | Argenteuil | ||||||
09:16 | Le Stade | ||||||
09:18 | Colombes | ||||||
09:22 | Bois-Colombes | ||||||
09:25 | Asnières-sur-Seine | ||||||
09:32 | Paris Saint Lazare | ||||||
09:44 | Paris Saint Lazare | LSEBU | |||||
09:50 | Bécon les Bruyères | ||||||
09:53 | Courbevoie | ||||||
09:56 | La Défense | ||||||
09:58 | Puteaux | ||||||
10:02 | Le Val d'Or | ||||||
10:04 | Saint-Cloud | ||||||
10:08 | Garches - Marnes-la-Coquette | ||||||
10:12 | Vaucresson | ||||||
10:14 | La Celle-Saint-Cloud | ||||||
10:16 | Bougival | ||||||
10:19 | Louveciennes | ||||||
10:22 | Marly-le-Roi | ||||||
10:24 | L'Étang-la-Ville | ||||||
10:28 | Saint-Nom-la-Bretèche Forêt de Marly |
09:03 | Bessancourt | 1:41 2 overstappen 26 stops HAREP JPAPE LSEBU | 1:41 | 2 overstappen 26 stops | HAREP JPAPE LSEBU | HAREP | |
09:06 | Taverny | ||||||
09:08 | Vaucelles | ||||||
09:10 | Saint-Leu-la-Forêt | ||||||
09:13 | Gros Noyer Saint-Prix | ||||||
09:15 | Ermont Halte | ||||||
09:17 | Ermont - Eaubonne | ||||||
09:30 | Ermont - Eaubonne | JPAPE | |||||
09:32 | Sannois | ||||||
09:36 | Argenteuil | ||||||
09:39 | Le Stade | ||||||
09:41 | Colombes | ||||||
09:44 | Bois-Colombes | ||||||
09:46 | Asnières-sur-Seine | ||||||
09:53 | Paris Saint Lazare | ||||||
09:59 | Paris Saint Lazare | LSEBU | |||||
10:05 | Bécon les Bruyères | ||||||
10:08 | Courbevoie | ||||||
10:11 | La Défense | ||||||
10:13 | Puteaux | ||||||
10:17 | Le Val d'Or | ||||||
10:20 | Saint-Cloud | ||||||
10:24 | Garches - Marnes-la-Coquette | ||||||
10:28 | Vaucresson | ||||||
10:31 | La Celle-Saint-Cloud | ||||||
10:33 | Bougival | ||||||
10:35 | Louveciennes | ||||||
10:39 | Marly-le-Roi | ||||||
10:41 | L'Étang-la-Ville | ||||||
10:45 | Saint-Nom-la-Bretèche Forêt de Marly |
09:28 | Bessancourt | 1:29 2 overstappen 26 stops HAVOP JPAPE LSEBU | 1:29 | 2 overstappen 26 stops | HAVOP JPAPE LSEBU | HAVOP | |
09:30 | Taverny | ||||||
09:32 | Vaucelles | ||||||
09:34 | Saint-Leu-la-Forêt | ||||||
09:38 | Gros Noyer Saint-Prix | ||||||
09:39 | Ermont Halte | ||||||
09:41 | Ermont - Eaubonne | ||||||
09:45 | Ermont - Eaubonne | JPAPE | |||||
09:47 | Sannois | ||||||
09:51 | Argenteuil | ||||||
09:54 | Le Stade | ||||||
09:56 | Colombes | ||||||
09:59 | Bois-Colombes | ||||||
10:01 | Asnières-sur-Seine | ||||||
10:09 | Paris Saint Lazare | ||||||
10:14 | Paris Saint Lazare | LSEBU | |||||
10:20 | Bécon les Bruyères | ||||||
10:23 | Courbevoie | ||||||
10:26 | La Défense | ||||||
10:28 | Puteaux | ||||||
10:32 | Le Val d'Or | ||||||
10:34 | Saint-Cloud | ||||||
10:38 | Garches - Marnes-la-Coquette | ||||||
10:42 | Vaucresson | ||||||
10:44 | La Celle-Saint-Cloud | ||||||
10:46 | Bougival | ||||||
10:49 | Louveciennes | ||||||
10:52 | Marly-le-Roi | ||||||
10:54 | L'Étang-la-Ville | ||||||
10:58 | Saint-Nom-la-Bretèche Forêt de Marly |
09:58 | Bessancourt | 1:29 2 overstappen 26 stops HAVOP JPAPE LSEBU | 1:29 | 2 overstappen 26 stops | HAVOP JPAPE LSEBU | HAVOP | |
10:00 | Taverny | ||||||
10:02 | Vaucelles | ||||||
10:04 | Saint-Leu-la-Forêt | ||||||
10:08 | Gros Noyer Saint-Prix | ||||||
10:09 | Ermont Halte | ||||||
10:11 | Ermont - Eaubonne | ||||||
10:14 | Ermont - Eaubonne | JPAPE | |||||
10:16 | Sannois | ||||||
10:20 | Argenteuil | ||||||
10:23 | Le Stade | ||||||
10:25 | Colombes | ||||||
10:28 | Bois-Colombes | ||||||
10:30 | Asnières-sur-Seine | ||||||
10:37 | Paris Saint Lazare | ||||||
10:44 | Paris Saint Lazare | LSEBU | |||||
10:50 | Bécon les Bruyères | ||||||
10:53 | Courbevoie | ||||||
10:56 | La Défense | ||||||
10:58 | Puteaux | ||||||
11:02 | Le Val d'Or | ||||||
11:04 | Saint-Cloud | ||||||
11:08 | Garches - Marnes-la-Coquette | ||||||
11:12 | Vaucresson | ||||||
11:14 | La Celle-Saint-Cloud | ||||||
11:16 | Bougival | ||||||
11:19 | Louveciennes | ||||||
11:22 | Marly-le-Roi | ||||||
11:24 | L'Étang-la-Ville | ||||||
11:28 | Saint-Nom-la-Bretèche Forêt de Marly |
10:28 | Bessancourt | 1:29 2 overstappen 26 stops HAVOP JPAPE LSEBU | 1:29 | 2 overstappen 26 stops | HAVOP JPAPE LSEBU | HAVOP | |
10:30 | Taverny | ||||||
10:32 | Vaucelles | ||||||
10:34 | Saint-Leu-la-Forêt | ||||||
10:38 | Gros Noyer Saint-Prix | ||||||
10:39 | Ermont Halte | ||||||
10:41 | Ermont - Eaubonne | ||||||
10:45 | Ermont - Eaubonne | JPAPE | |||||
10:47 | Sannois | ||||||
10:51 | Argenteuil | ||||||
10:54 | Le Stade | ||||||
10:56 | Colombes | ||||||
10:59 | Bois-Colombes | ||||||
11:01 | Asnières-sur-Seine | ||||||
11:08 | Paris Saint Lazare | ||||||
11:14 | Paris Saint Lazare | LSEBU | |||||
11:20 | Bécon les Bruyères | ||||||
11:23 | Courbevoie | ||||||
11:26 | La Défense | ||||||
11:28 | Puteaux | ||||||
11:32 | Le Val d'Or | ||||||
11:34 | Saint-Cloud | ||||||
11:38 | Garches - Marnes-la-Coquette | ||||||
11:42 | Vaucresson | ||||||
11:44 | La Celle-Saint-Cloud | ||||||
11:46 | Bougival | ||||||
11:49 | Louveciennes | ||||||
11:52 | Marly-le-Roi | ||||||
11:54 | L'Étang-la-Ville | ||||||
11:58 | Saint-Nom-la-Bretèche Forêt de Marly |
10:58 | Bessancourt | 1:29 3 overstappen 25 stops HAVOL JPAPE LNOPE LSEBU | 1:29 | 3 overstappen 25 stops | HAVOL JPAPE LNOPE LSEBU | HAVOL | |
11:01 | Taverny | ||||||
11:02 | Vaucelles | ||||||
11:05 | Saint-Leu-la-Forêt | ||||||
11:08 | Gros Noyer Saint-Prix | ||||||
11:09 | Ermont Halte | ||||||
11:11 | Ermont - Eaubonne | ||||||
11:15 | Ermont - Eaubonne | JPAPE | |||||
11:17 | Sannois | ||||||
11:21 | Argenteuil | ||||||
11:24 | Le Stade | ||||||
11:26 | Colombes | ||||||
11:29 | Bois-Colombes | ||||||
11:31 | Asnières-sur-Seine | ||||||
11:34 | Asnières-sur-Seine | LNOPE | |||||
11:35 | Bécon les Bruyères | ||||||
11:50 | Bécon les Bruyères | LSEBU | |||||
11:53 | Courbevoie | ||||||
11:56 | La Défense | ||||||
11:58 | Puteaux | ||||||
12:01 | Le Val d'Or | ||||||
12:04 | Saint-Cloud | ||||||
12:07 | Garches - Marnes-la-Coquette | ||||||
12:11 | Vaucresson | ||||||
12:14 | La Celle-Saint-Cloud | ||||||
12:16 | Bougival | ||||||
12:19 | Louveciennes | ||||||
12:22 | Marly-le-Roi | ||||||
12:24 | L'Étang-la-Ville | ||||||
12:28 | Saint-Nom-la-Bretèche Forêt de Marly |
Duur van de reis
De reistijd tussen Bessancourt en Saint-Nom-la-Bretèche Forêt De Marly is 1:13