Treintijden
Chars naar Le Coudray-Montceaux Treintijden 7 juli 2024 om 03:10
09:15 | Chars | 2:48 2 overstappen 24 stops JPOCA CDEBA DZOVO | 2:48 | 2 overstappen 24 stops | JPOCA CDEBA DZOVO | JPOCA | |
09:19 | Santeuil - Le Perchay | ||||||
09:22 | Us | ||||||
09:26 | Montgeroult - Courcelles | ||||||
09:29 | Boissy-l'Aillerie | ||||||
09:32 | Osny | ||||||
09:37 | Pontoise | ||||||
09:39 | Saint-Ouen-l'Aumône Quartier de l'Église | ||||||
09:43 | Éragny - Neuville | ||||||
09:47 | Conflans-Sainte-Honorine | ||||||
09:52 | Herblay | ||||||
09:54 | La Frette - Montigny | ||||||
09:57 | Cormeilles-en-Parisis | ||||||
10:01 | Val d'Argenteuil | ||||||
10:05 | Argenteuil | ||||||
10:15 | Paris Saint Lazare | ||||||
10:51 | Bibliothèque François Mitterrand | CDEBA | |||||
11:00 | Juvisy | ||||||
11:35 | Juvisy | DZOVO | |||||
11:38 | Viry-Châtillon | ||||||
11:42 | Ris-Orangis | ||||||
11:45 | Grand Bourg | ||||||
11:48 | Évry - Val de Seine | ||||||
11:53 | Corbeil-Essonnes | ||||||
11:56 | Essonnes Robinson | ||||||
11:59 | Villabé | ||||||
12:02 | Le Plessis Chenet | ||||||
12:04 | Le Coudray-Montceaux |
11:15 | Chars | 2:48 2 overstappen 24 stops JPOCA CDEBA DZOVO | 2:48 | 2 overstappen 24 stops | JPOCA CDEBA DZOVO | JPOCA | |
11:19 | Santeuil - Le Perchay | ||||||
11:22 | Us | ||||||
11:26 | Montgeroult - Courcelles | ||||||
11:29 | Boissy-l'Aillerie | ||||||
11:32 | Osny | ||||||
11:37 | Pontoise | ||||||
11:40 | Saint-Ouen-l'Aumône Quartier de l'Église | ||||||
11:43 | Éragny - Neuville | ||||||
11:48 | Conflans-Sainte-Honorine | ||||||
11:52 | Herblay | ||||||
11:54 | La Frette - Montigny | ||||||
11:57 | Cormeilles-en-Parisis | ||||||
12:01 | Val d'Argenteuil | ||||||
12:05 | Argenteuil | ||||||
12:15 | Paris Saint Lazare | ||||||
12:51 | Bibliothèque François Mitterrand | CDEBA | |||||
13:00 | Juvisy | ||||||
13:35 | Juvisy | DZOVO | |||||
13:38 | Viry-Châtillon | ||||||
13:42 | Ris-Orangis | ||||||
13:45 | Grand Bourg | ||||||
13:48 | Évry - Val de Seine | ||||||
13:53 | Corbeil-Essonnes | ||||||
13:56 | Essonnes Robinson | ||||||
13:59 | Villabé | ||||||
14:02 | Le Plessis Chenet | ||||||
14:04 | Le Coudray-Montceaux |
13:15 | Chars | 2:48 2 overstappen 24 stops JPOCA CDEBA DZOVO | 2:48 | 2 overstappen 24 stops | JPOCA CDEBA DZOVO | JPOCA | |
13:19 | Santeuil - Le Perchay | ||||||
13:22 | Us | ||||||
13:26 | Montgeroult - Courcelles | ||||||
13:29 | Boissy-l'Aillerie | ||||||
13:32 | Osny | ||||||
13:37 | Pontoise | ||||||
13:40 | Saint-Ouen-l'Aumône Quartier de l'Église | ||||||
13:43 | Éragny - Neuville | ||||||
13:47 | Conflans-Sainte-Honorine | ||||||
13:52 | Herblay | ||||||
13:54 | La Frette - Montigny | ||||||
13:57 | Cormeilles-en-Parisis | ||||||
14:01 | Val d'Argenteuil | ||||||
14:05 | Argenteuil | ||||||
14:15 | Paris Saint Lazare | ||||||
14:51 | Bibliothèque François Mitterrand | CDEBA | |||||
15:00 | Juvisy | ||||||
15:35 | Juvisy | DZOVO | |||||
15:38 | Viry-Châtillon | ||||||
15:42 | Ris-Orangis | ||||||
15:45 | Grand Bourg | ||||||
15:48 | Évry - Val de Seine | ||||||
15:53 | Corbeil-Essonnes | ||||||
15:56 | Essonnes Robinson | ||||||
15:59 | Villabé | ||||||
16:02 | Le Plessis Chenet | ||||||
16:04 | Le Coudray-Montceaux |
16:15 | Chars | 2:48 2 overstappen 24 stops JPOCA CDEBA DZOVO | 2:48 | 2 overstappen 24 stops | JPOCA CDEBA DZOVO | JPOCA | |
16:19 | Santeuil - Le Perchay | ||||||
16:22 | Us | ||||||
16:26 | Montgeroult - Courcelles | ||||||
16:29 | Boissy-l'Aillerie | ||||||
16:32 | Osny | ||||||
16:37 | Pontoise | ||||||
16:40 | Saint-Ouen-l'Aumône Quartier de l'Église | ||||||
16:45 | Éragny - Neuville | ||||||
16:49 | Conflans-Sainte-Honorine | ||||||
16:54 | Herblay | ||||||
16:56 | La Frette - Montigny | ||||||
16:59 | Cormeilles-en-Parisis | ||||||
17:03 | Val d'Argenteuil | ||||||
17:06 | Argenteuil | ||||||
17:16 | Paris Saint Lazare | ||||||
17:51 | Bibliothèque François Mitterrand | CDEBA | |||||
18:00 | Juvisy | ||||||
18:35 | Juvisy | DZOVO | |||||
18:38 | Viry-Châtillon | ||||||
18:42 | Ris-Orangis | ||||||
18:45 | Grand Bourg | ||||||
18:48 | Évry - Val de Seine | ||||||
18:53 | Corbeil-Essonnes | ||||||
18:56 | Essonnes Robinson | ||||||
18:59 | Villabé | ||||||
19:02 | Le Plessis Chenet | ||||||
19:04 | Le Coudray-Montceaux |
17:15 | Chars | 2:48 2 overstappen 24 stops JPOCA CDEBA DZOVO | 2:48 | 2 overstappen 24 stops | JPOCA CDEBA DZOVO | JPOCA | |
17:19 | Santeuil - Le Perchay | ||||||
17:22 | Us | ||||||
17:26 | Montgeroult - Courcelles | ||||||
17:29 | Boissy-l'Aillerie | ||||||
17:32 | Osny | ||||||
17:37 | Pontoise | ||||||
17:39 | Saint-Ouen-l'Aumône Quartier de l'Église | ||||||
17:42 | Éragny - Neuville | ||||||
17:47 | Conflans-Sainte-Honorine | ||||||
17:52 | Herblay | ||||||
17:54 | La Frette - Montigny | ||||||
17:57 | Cormeilles-en-Parisis | ||||||
18:01 | Val d'Argenteuil | ||||||
18:05 | Argenteuil | ||||||
18:15 | Paris Saint Lazare | ||||||
18:51 | Bibliothèque François Mitterrand | CDEBA | |||||
19:00 | Juvisy | ||||||
19:35 | Juvisy | DZOVO | |||||
19:38 | Viry-Châtillon | ||||||
19:42 | Ris-Orangis | ||||||
19:45 | Grand Bourg | ||||||
19:48 | Évry - Val de Seine | ||||||
19:53 | Corbeil-Essonnes | ||||||
19:56 | Essonnes Robinson | ||||||
19:59 | Villabé | ||||||
20:02 | Le Plessis Chenet | ||||||
20:04 | Le Coudray-Montceaux |
20:45 | Chars | 9:15 2 overstappen 20 stops JPOCA RKUMO DROSA | 9:15 | 2 overstappen 20 stops | JPOCA RKUMO DROSA | JPOCA | |
20:49 | Santeuil - Le Perchay | ||||||
20:53 | Us | ||||||
20:57 | Montgeroult - Courcelles | ||||||
20:59 | Boissy-l'Aillerie | ||||||
21:03 | Osny | ||||||
21:08 | Pontoise | ||||||
21:11 | Saint-Ouen-l'Aumône Quartier de l'Église | ||||||
21:14 | Éragny - Neuville | ||||||
21:19 | Conflans-Sainte-Honorine | ||||||
21:23 | Herblay | ||||||
21:26 | La Frette - Montigny | ||||||
21:28 | Cormeilles-en-Parisis | ||||||
21:32 | Val d'Argenteuil | ||||||
21:36 | Argenteuil | ||||||
21:46 | Paris Saint Lazare | ||||||
22:46 | Paris Gare de Lyon | RKUMO | |||||
23:12 | Melun | ||||||
05:41 | Melun | DROSA | |||||
05:46 | Vosves | ||||||
05:50 | Boissise-le-Roi | ||||||
05:52 | Ponthierry - Pringy | ||||||
05:57 | Saint-Fargeau | ||||||
06:00 | Le Coudray-Montceaux |
22:51 | Chars | 7:39 2 overstappen 24 stops JPAMA RKAMO DROSA | 7:39 | 2 overstappen 24 stops | JPAMA RKAMO DROSA | JPAMA | |
22:55 | Santeuil - Le Perchay | ||||||
22:58 | Us | ||||||
23:02 | Montgeroult - Courcelles | ||||||
23:04 | Boissy-l'Aillerie | ||||||
23:08 | Osny | ||||||
23:13 | Pontoise | ||||||
23:15 | Saint-Ouen-l'Aumône Quartier de l'Église | ||||||
23:19 | Éragny - Neuville | ||||||
23:23 | Conflans-Sainte-Honorine | ||||||
23:28 | Herblay | ||||||
23:30 | La Frette - Montigny | ||||||
23:33 | Cormeilles-en-Parisis | ||||||
23:37 | Val d'Argenteuil | ||||||
23:40 | Argenteuil | ||||||
23:43 | Le Stade | ||||||
23:45 | Colombes | ||||||
23:47 | Bois-Colombes | ||||||
23:50 | Asnières-sur-Seine | ||||||
23:56 | Paris Saint Lazare | ||||||
00:46 | Paris Gare de Lyon | RKAMO | |||||
01:12 | Melun | ||||||
06:11 | Melun | DROSA | |||||
06:16 | Vosves | ||||||
06:20 | Boissise-le-Roi | ||||||
06:22 | Ponthierry - Pringy | ||||||
06:27 | Saint-Fargeau | ||||||
06:30 | Le Coudray-Montceaux |
05:30 Dag+1 | Chars | 2:30 2 overstappen 18 stops JPULE RKUMO DROSA | 2:30 | 2 overstappen 18 stops | JPULE RKUMO DROSA | JPULE | |
05:36 | Us | ||||||
05:40 | Boissy-l'Aillerie | ||||||
05:43 | Osny | ||||||
05:48 | Pontoise | ||||||
05:51 | Saint-Ouen-l'Aumône Quartier de l'Église | ||||||
05:54 | Éragny - Neuville | ||||||
05:59 | Conflans-Sainte-Honorine | ||||||
06:03 | Herblay | ||||||
06:06 | La Frette - Montigny | ||||||
06:09 | Cormeilles-en-Parisis | ||||||
06:13 | Val d'Argenteuil | ||||||
06:16 | Argenteuil | ||||||
06:27 | Paris Saint Lazare | ||||||
06:46 Dag+1 | Paris Gare de Lyon | RKUMO | |||||
07:12 | Melun | ||||||
07:41 Dag+1 | Melun | DROSA | |||||
07:46 | Vosves | ||||||
07:50 | Boissise-le-Roi | ||||||
07:52 | Ponthierry - Pringy | ||||||
07:57 | Saint-Fargeau | ||||||
08:00 | Le Coudray-Montceaux |
06:08 Dag+1 | Chars | 2:35 2 overstappen 25 stops JPETA DRUPO DZOSO | 2:35 | 2 overstappen 25 stops | JPETA DRUPO DZOSO | JPETA | |
06:12 | Santeuil - Le Perchay | ||||||
06:16 | Us | ||||||
06:19 | Montgeroult - Courcelles | ||||||
06:22 | Boissy-l'Aillerie | ||||||
06:25 | Osny | ||||||
06:30 | Pontoise | ||||||
06:39 | Conflans-Sainte-Honorine | ||||||
06:44 | Herblay | ||||||
06:51 | Val d'Argenteuil | ||||||
06:55 | Argenteuil | ||||||
07:05 | Paris Saint Lazare | ||||||
07:19 Dag+1 | Châtelet les Halles | DRUPO | |||||
07:25 | Paris Gare de Lyon | ||||||
07:31 | Maisons-Alfort - Alfortville | ||||||
07:42 | Villeneuve-Saint-Georges | ||||||
07:46 | Vigneux-sur-Seine | ||||||
07:51 | Juvisy | ||||||
07:53 | Viry-Châtillon | ||||||
07:57 | Grigny Centre | ||||||
08:01 | Orangis Bois de l'Épine | ||||||
08:04 | Évry - Courcouronnes | ||||||
08:06 | Le Bras de Fer | ||||||
08:10 | Corbeil-Essonnes | ||||||
08:32 Dag+1 | Corbeil-Essonnes | DZOSO | |||||
08:35 | Essonnes Robinson | ||||||
08:37 | Villabé | ||||||
08:41 | Le Plessis Chenet | ||||||
08:43 | Le Coudray-Montceaux |
Duur van de reis
De reistijd tussen Chars en Le Coudray-Montceaux is 2:12