Treintijden
Herblay naar Robinson Treintijden 9 september 2024 om 13:50
14:02 | Herblay | 1:10 1 overstap 17 stops JPUCA BSOSO | 1:10 | 1 overstap 17 stops | JPUCA BSOSO | JPUCA | |
14:04 | La Frette - Montigny | ||||||
14:07 | Cormeilles-en-Parisis | ||||||
14:11 | Val d'Argenteuil | ||||||
14:15 | Argenteuil | ||||||
14:26 | Paris Saint Lazare | ||||||
14:47 | Châtelet les Halles | BSOSO | |||||
14:49 | Saint-Michel Notre-Dame | ||||||
14:51 | Luxembourg | ||||||
14:53 | Port Royal | ||||||
14:55 | Denfert-Rochereau | ||||||
14:57 | Cité Universitaire | ||||||
14:59 | Gentilly | ||||||
15:01 | Laplace | ||||||
15:03 | Arcueil - Cachan | ||||||
15:04 | Bagneux | ||||||
15:07 | Bourg-la-Reine | ||||||
15:09 | Sceaux | ||||||
15:11 | Fontenay-aux-Roses | ||||||
15:12 | Robinson |
14:07 | Herblay | 1:20 2 overstappen 23 stops JMOCA ANATO BSOSO | 1:20 | 2 overstappen 23 stops | JMOCA ANATO BSOSO | JMOCA | |
14:12 | Conflans-Sainte-Honorine | ||||||
14:14 | Conflans Fin d'Oise | ||||||
14:15 | Conflans Fin d'Oise | ANATO | |||||
14:18 | Achères Ville | ||||||
14:24 | Maisons-Laffitte | ||||||
14:26 | Sartrouville | ||||||
14:29 | Houilles - Carrières-sur-Seine | ||||||
14:35 | Nanterre Préfecture | ||||||
14:38 | La Défense | ||||||
14:42 | Charles de Gaulle - Etoile | ||||||
14:45 | Auber | ||||||
14:47 | Châtelet les Halles | ||||||
15:02 | Châtelet les Halles | BSOSO | |||||
15:04 | Saint-Michel Notre-Dame | ||||||
15:06 | Luxembourg | ||||||
15:08 | Port Royal | ||||||
15:10 | Denfert-Rochereau | ||||||
15:12 | Cité Universitaire | ||||||
15:14 | Gentilly | ||||||
15:16 | Laplace | ||||||
15:18 | Arcueil - Cachan | ||||||
15:19 | Bagneux | ||||||
15:22 | Bourg-la-Reine | ||||||
15:24 | Sceaux | ||||||
15:26 | Fontenay-aux-Roses | ||||||
15:27 | Robinson |
14:18 | Herblay | 1:24 1 overstap 17 stops JPOCI BSOSO | 1:24 | 1 overstap 17 stops | JPOCI BSOSO | JPOCI | |
14:21 | La Frette - Montigny | ||||||
14:23 | Cormeilles-en-Parisis | ||||||
14:27 | Val d'Argenteuil | ||||||
14:30 | Argenteuil | ||||||
14:41 | Paris Saint Lazare | ||||||
15:17 | Châtelet les Halles | BSOSO | |||||
15:19 | Saint-Michel Notre-Dame | ||||||
15:21 | Luxembourg | ||||||
15:23 | Port Royal | ||||||
15:25 | Denfert-Rochereau | ||||||
15:27 | Cité Universitaire | ||||||
15:29 | Gentilly | ||||||
15:31 | Laplace | ||||||
15:33 | Arcueil - Cachan | ||||||
15:34 | Bagneux | ||||||
15:37 | Bourg-la-Reine | ||||||
15:39 | Sceaux | ||||||
15:41 | Fontenay-aux-Roses | ||||||
15:42 | Robinson |
14:32 | Herblay | 1:25 1 overstap 17 stops JPUCA BSOSO | 1:25 | 1 overstap 17 stops | JPUCA BSOSO | JPUCA | |
14:34 | La Frette - Montigny | ||||||
14:37 | Cormeilles-en-Parisis | ||||||
14:41 | Val d'Argenteuil | ||||||
14:45 | Argenteuil | ||||||
14:56 | Paris Saint Lazare | ||||||
15:32 | Châtelet les Halles | BSOSO | |||||
15:34 | Saint-Michel Notre-Dame | ||||||
15:36 | Luxembourg | ||||||
15:38 | Port Royal | ||||||
15:40 | Denfert-Rochereau | ||||||
15:42 | Cité Universitaire | ||||||
15:44 | Gentilly | ||||||
15:46 | Laplace | ||||||
15:48 | Arcueil - Cachan | ||||||
15:49 | Bagneux | ||||||
15:52 | Bourg-la-Reine | ||||||
15:54 | Sceaux | ||||||
15:56 | Fontenay-aux-Roses | ||||||
15:57 | Robinson |
14:37 | Herblay | 1:35 2 overstappen 23 stops JMOCA ANANI BSOSO | 1:35 | 2 overstappen 23 stops | JMOCA ANANI BSOSO | JMOCA | |
14:42 | Conflans-Sainte-Honorine | ||||||
14:44 | Conflans Fin d'Oise | ||||||
14:45 | Conflans Fin d'Oise | ANANI | |||||
14:48 | Achères Ville | ||||||
14:54 | Maisons-Laffitte | ||||||
14:56 | Sartrouville | ||||||
15:01 | Houilles - Carrières-sur-Seine | ||||||
15:07 | Nanterre Préfecture | ||||||
15:10 | La Défense | ||||||
15:14 | Charles de Gaulle - Etoile | ||||||
15:17 | Auber | ||||||
15:19 | Châtelet les Halles | ||||||
15:47 | Châtelet les Halles | BSOSO | |||||
15:49 | Saint-Michel Notre-Dame | ||||||
15:51 | Luxembourg | ||||||
15:53 | Port Royal | ||||||
15:55 | Denfert-Rochereau | ||||||
15:57 | Cité Universitaire | ||||||
15:59 | Gentilly | ||||||
16:01 | Laplace | ||||||
16:03 | Arcueil - Cachan | ||||||
16:04 | Bagneux | ||||||
16:07 | Bourg-la-Reine | ||||||
16:09 | Sceaux | ||||||
16:11 | Fontenay-aux-Roses | ||||||
16:12 | Robinson |
14:46 | Herblay | 1:41 1 overstap 17 stops JPOCA BSOSO | 1:41 | 1 overstap 17 stops | JPOCA BSOSO | JPOCA | |
14:49 | La Frette - Montigny | ||||||
14:52 | Cormeilles-en-Parisis | ||||||
14:56 | Val d'Argenteuil | ||||||
15:00 | Argenteuil | ||||||
15:11 | Paris Saint Lazare | ||||||
16:02 | Châtelet les Halles | BSOSO | |||||
16:04 | Saint-Michel Notre-Dame | ||||||
16:06 | Luxembourg | ||||||
16:08 | Port Royal | ||||||
16:10 | Denfert-Rochereau | ||||||
16:12 | Cité Universitaire | ||||||
16:14 | Gentilly | ||||||
16:16 | Laplace | ||||||
16:18 | Arcueil - Cachan | ||||||
16:19 | Bagneux | ||||||
16:22 | Bourg-la-Reine | ||||||
16:24 | Sceaux | ||||||
16:26 | Fontenay-aux-Roses | ||||||
16:27 | Robinson |
15:07 | Herblay | 1:35 2 overstappen 23 stops JMOCA ANANI BSOME | 1:35 | 2 overstappen 23 stops | JMOCA ANANI BSOME | JMOCA | |
15:12 | Conflans-Sainte-Honorine | ||||||
15:14 | Conflans Fin d'Oise | ||||||
15:15 | Conflans Fin d'Oise | ANANI | |||||
15:18 | Achères Ville | ||||||
15:24 | Maisons-Laffitte | ||||||
15:26 | Sartrouville | ||||||
15:29 | Houilles - Carrières-sur-Seine | ||||||
15:35 | Nanterre Préfecture | ||||||
15:38 | La Défense | ||||||
15:42 | Charles de Gaulle - Etoile | ||||||
15:45 | Auber | ||||||
15:47 | Châtelet les Halles | ||||||
16:17 | Châtelet les Halles | BSOME | |||||
16:19 | Saint-Michel Notre-Dame | ||||||
16:21 | Luxembourg | ||||||
16:23 | Port Royal | ||||||
16:25 | Denfert-Rochereau | ||||||
16:27 | Cité Universitaire | ||||||
16:29 | Gentilly | ||||||
16:31 | Laplace | ||||||
16:33 | Arcueil - Cachan | ||||||
16:34 | Bagneux | ||||||
16:37 | Bourg-la-Reine | ||||||
16:39 | Sceaux | ||||||
16:41 | Fontenay-aux-Roses | ||||||
16:42 | Robinson |
15:32 | Herblay | 1:25 1 overstap 17 stops JPUCA BSOME | 1:25 | 1 overstap 17 stops | JPUCA BSOME | JPUCA | |
15:34 | La Frette - Montigny | ||||||
15:37 | Cormeilles-en-Parisis | ||||||
15:41 | Val d'Argenteuil | ||||||
15:45 | Argenteuil | ||||||
15:56 | Paris Saint Lazare | ||||||
16:32 | Châtelet les Halles | BSOME | |||||
16:34 | Saint-Michel Notre-Dame | ||||||
16:36 | Luxembourg | ||||||
16:38 | Port Royal | ||||||
16:40 | Denfert-Rochereau | ||||||
16:42 | Cité Universitaire | ||||||
16:44 | Gentilly | ||||||
16:46 | Laplace | ||||||
16:48 | Arcueil - Cachan | ||||||
16:49 | Bagneux | ||||||
16:52 | Bourg-la-Reine | ||||||
16:54 | Sceaux | ||||||
16:56 | Fontenay-aux-Roses | ||||||
16:57 | Robinson |
16:03 | Herblay | 1:07 1 overstap 17 stops JPUCA BSTAR | 1:07 | 1 overstap 17 stops | JPUCA BSTAR | JPUCA | |
16:06 | La Frette - Montigny | ||||||
16:09 | Cormeilles-en-Parisis | ||||||
16:13 | Val d'Argenteuil | ||||||
16:16 | Argenteuil | ||||||
16:27 | Paris Saint Lazare | ||||||
16:44 | Châtelet les Halles | BSTAR | |||||
16:46 | Saint-Michel Notre-Dame | ||||||
16:48 | Luxembourg | ||||||
16:50 | Port Royal | ||||||
16:52 | Denfert-Rochereau | ||||||
16:55 | Cité Universitaire | ||||||
16:56 | Gentilly | ||||||
16:58 | Laplace | ||||||
17:00 | Arcueil - Cachan | ||||||
17:02 | Bagneux | ||||||
17:05 | Bourg-la-Reine | ||||||
17:07 | Sceaux | ||||||
17:09 | Fontenay-aux-Roses | ||||||
17:10 | Robinson |
16:16 | Herblay | 1:18 1 overstap 17 stops JPACA BSTAR | 1:18 | 1 overstap 17 stops | JPACA BSTAR | JPACA | |
16:18 | La Frette - Montigny | ||||||
16:21 | Cormeilles-en-Parisis | ||||||
16:27 | Val d'Argenteuil | ||||||
16:30 | Argenteuil | ||||||
16:41 | Paris Saint Lazare | ||||||
17:08 | Châtelet les Halles | BSTAR | |||||
17:10 | Saint-Michel Notre-Dame | ||||||
17:12 | Luxembourg | ||||||
17:14 | Port Royal | ||||||
17:16 | Denfert-Rochereau | ||||||
17:19 | Cité Universitaire | ||||||
17:20 | Gentilly | ||||||
17:22 | Laplace | ||||||
17:24 | Arcueil - Cachan | ||||||
17:26 | Bagneux | ||||||
17:29 | Bourg-la-Reine | ||||||
17:31 | Sceaux | ||||||
17:33 | Fontenay-aux-Roses | ||||||
17:34 | Robinson |
16:39 | Herblay | 1:07 1 overstap 16 stops JPANS BSTAR | 1:07 | 1 overstap 16 stops | JPANS BSTAR | JPANS | |
16:42 | La Frette - Montigny | ||||||
16:47 | Val d'Argenteuil | ||||||
16:50 | Argenteuil | ||||||
17:00 | Paris Saint Lazare | ||||||
17:20 | Châtelet les Halles | BSTAR | |||||
17:22 | Saint-Michel Notre-Dame | ||||||
17:24 | Luxembourg | ||||||
17:26 | Port Royal | ||||||
17:28 | Denfert-Rochereau | ||||||
17:31 | Cité Universitaire | ||||||
17:32 | Gentilly | ||||||
17:34 | Laplace | ||||||
17:36 | Arcueil - Cachan | ||||||
17:38 | Bagneux | ||||||
17:41 | Bourg-la-Reine | ||||||
17:43 | Sceaux | ||||||
17:45 | Fontenay-aux-Roses | ||||||
17:46 | Robinson |
Duur van de reis
De reistijd tussen Herblay en Robinson is 1:03