Treintijden
La Croix de Berny naar Pont Petit Treintijden 9 september 2024 om 07:20
07:29 | La Croix de Berny | 1:41 2 overstappen 30 stops BQLIK HPOVA HTIMA | 1:41 | 2 overstappen 30 stops | BQLIK HPOVA HTIMA | BQLIK | |
07:32 | Bourg-la-Reine | ||||||
07:35 | Bagneux | ||||||
07:36 | Arcueil - Cachan | ||||||
07:38 | Laplace | ||||||
07:40 | Gentilly | ||||||
07:42 | Cité Universitaire | ||||||
07:45 | Denfert-Rochereau | ||||||
07:46 | Port Royal | ||||||
07:48 | Luxembourg | ||||||
07:50 | Saint-Michel Notre-Dame | ||||||
07:53 | Châtelet les Halles | ||||||
07:56 | Paris Gare du Nord | ||||||
08:00 | Paris Gare du Nord | HPOVA | |||||
08:06 | Saint-Denis | ||||||
08:10 | Épinay - Villetaneuse | ||||||
08:12 | La Barre Ormesson | ||||||
08:14 | Enghien-les-Bains | ||||||
08:17 | Champ de Courses d'Enghien | ||||||
08:20 | Ermont - Eaubonne | ||||||
08:22 | Ermont Halte | ||||||
08:24 | Gros Noyer Saint-Prix | ||||||
08:27 | Saint-Leu-la-Forêt | ||||||
08:30 | Vaucelles | ||||||
08:32 | Taverny | ||||||
08:34 | Bessancourt | ||||||
08:37 | Frépillon | ||||||
08:39 | Méry-sur-Oise | ||||||
08:43 | Mériel | ||||||
08:45 | Valmondois | ||||||
09:01 | Valmondois | HTIMA | |||||
09:05 | Auvers-sur-Oise | ||||||
09:09 | Chaponval | ||||||
09:11 | Pont Petit |
08:26 | La Croix de Berny | 1:41 2 overstappen 22 stops BEMMY HODEA HTRIA | 1:41 | 2 overstappen 22 stops | BEMMY HODEA HTRIA | BEMMY | |
08:29 | Bourg-la-Reine | ||||||
08:32 | Bagneux | ||||||
08:34 | Arcueil - Cachan | ||||||
08:36 | Laplace | ||||||
08:37 | Gentilly | ||||||
08:39 | Cité Universitaire | ||||||
08:42 | Denfert-Rochereau | ||||||
08:43 | Port Royal | ||||||
08:45 | Luxembourg | ||||||
08:47 | Saint-Michel Notre-Dame | ||||||
08:50 | Châtelet les Halles | ||||||
08:53 | Paris Gare du Nord | ||||||
08:56 | Paris Gare du Nord | HODEA | |||||
09:05 | Épinay - Villetaneuse | ||||||
09:09 | Enghien-les-Bains | ||||||
09:14 | Ermont - Eaubonne | ||||||
09:17 | Cernay | ||||||
09:20 | Franconville - Le Plessis-Bouchard | ||||||
09:24 | Montigny - Beauchamp | ||||||
09:28 | Pierrelaye | ||||||
09:31 | Saint-Ouen-l'Aumône Liesse | ||||||
09:34 | Saint-Ouen-l'Aumône | ||||||
10:03 | Saint-Ouen-l'Aumône | HTRIA | |||||
10:06 | Gare Épluches | ||||||
10:08 | Pont Petit |
08:41 | La Croix de Berny | 1:26 2 overstappen 25 stops BQLOT HOPOC HTRIA | 1:26 | 2 overstappen 25 stops | BQLOT HOPOC HTRIA | BQLOT | |
08:44 | Bourg-la-Reine | ||||||
08:47 | Bagneux | ||||||
08:48 | Arcueil - Cachan | ||||||
08:50 | Laplace | ||||||
08:52 | Gentilly | ||||||
08:54 | Cité Universitaire | ||||||
08:57 | Denfert-Rochereau | ||||||
08:58 | Port Royal | ||||||
09:00 | Luxembourg | ||||||
09:02 | Saint-Michel Notre-Dame | ||||||
09:05 | Châtelet les Halles | ||||||
09:08 | Paris Gare du Nord | ||||||
09:11 | Paris Gare du Nord | HOPOC | |||||
09:17 | Saint-Denis | ||||||
09:21 | Épinay - Villetaneuse | ||||||
09:23 | La Barre Ormesson | ||||||
09:25 | Enghien-les-Bains | ||||||
09:28 | Champ de Courses d'Enghien | ||||||
09:31 | Ermont - Eaubonne | ||||||
09:33 | Cernay | ||||||
09:36 | Franconville - Le Plessis-Bouchard | ||||||
09:40 | Montigny - Beauchamp | ||||||
09:43 | Pierrelaye | ||||||
09:47 | Saint-Ouen-l'Aumône Liesse | ||||||
09:49 | Saint-Ouen-l'Aumône | ||||||
10:03 | Saint-Ouen-l'Aumône | HTRIA | |||||
10:06 | Gare Épluches | ||||||
10:08 | Pont Petit |
08:58 | La Croix de Berny | 2:10 2 overstappen 24 stops BIRUS CNORA HTSOL | 2:10 | 2 overstappen 24 stops | BIRUS CNORA HTSOL | BIRUS | |
09:00 | Parc de Sceaux | ||||||
09:02 | Bourg-la-Reine | ||||||
09:05 | Bagneux | ||||||
09:07 | Arcueil - Cachan | ||||||
09:09 | Laplace | ||||||
09:10 | Gentilly | ||||||
09:12 | Cité Universitaire | ||||||
09:15 | Denfert-Rochereau | ||||||
09:16 | Port Royal | ||||||
09:18 | Luxembourg | ||||||
09:20 | Saint-Michel Notre-Dame | ||||||
09:22 | Châtelet les Halles | ||||||
09:54 | Saint-Ouen | CNORA | |||||
09:58 | Les Grésillons | ||||||
10:00 | Gennevilliers | ||||||
10:03 | Épinay-sur-Seine | ||||||
10:06 | Saint-Gratien | ||||||
10:10 | Ermont - Eaubonne | ||||||
10:13 | Cernay | ||||||
10:15 | Franconville - Le Plessis-Bouchard | ||||||
10:19 | Montigny - Beauchamp | ||||||
10:23 | Pierrelaye | ||||||
10:26 | Saint-Ouen-l'Aumône Liesse | ||||||
10:29 | Saint-Ouen-l'Aumône | ||||||
11:05 | Saint-Ouen-l'Aumône | HTSOL | |||||
11:08 | Gare Épluches | ||||||
11:09 | Pont Petit |
09:02 | La Croix de Berny | 3:06 2 overstappen 23 stops BEMMY CNORA HTSOL | 3:06 | 2 overstappen 23 stops | BEMMY CNORA HTSOL | BEMMY | |
09:05 | Bourg-la-Reine | ||||||
09:08 | Bagneux | ||||||
09:10 | Arcueil - Cachan | ||||||
09:12 | Laplace | ||||||
09:13 | Gentilly | ||||||
09:15 | Cité Universitaire | ||||||
09:18 | Denfert-Rochereau | ||||||
09:19 | Port Royal | ||||||
09:21 | Luxembourg | ||||||
09:23 | Saint-Michel Notre-Dame | ||||||
09:25 | Châtelet les Halles | ||||||
10:24 | Saint-Ouen | CNORA | |||||
10:28 | Les Grésillons | ||||||
10:30 | Gennevilliers | ||||||
10:33 | Épinay-sur-Seine | ||||||
10:36 | Saint-Gratien | ||||||
10:40 | Ermont - Eaubonne | ||||||
10:43 | Cernay | ||||||
10:45 | Franconville - Le Plessis-Bouchard | ||||||
10:49 | Montigny - Beauchamp | ||||||
10:53 | Pierrelaye | ||||||
10:56 | Saint-Ouen-l'Aumône Liesse | ||||||
10:59 | Saint-Ouen-l'Aumône | ||||||
12:05 | Saint-Ouen-l'Aumône | HTSOL | |||||
12:08 | Gare Épluches | ||||||
12:09 | Pont Petit |
12:37 | La Croix de Berny | 1:32 2 overstappen 21 stops BEPAU HOPOC HTSOL | 1:32 | 2 overstappen 21 stops | BEPAU HOPOC HTSOL | BEPAU | |
12:40 | Bourg-la-Reine | ||||||
12:45 | Cité Universitaire | ||||||
12:48 | Denfert-Rochereau | ||||||
12:50 | Port Royal | ||||||
12:51 | Luxembourg | ||||||
12:54 | Saint-Michel Notre-Dame | ||||||
12:56 | Châtelet les Halles | ||||||
12:59 | Paris Gare du Nord | ||||||
13:11 | Paris Gare du Nord | HOPOC | |||||
13:17 | Saint-Denis | ||||||
13:21 | Épinay - Villetaneuse | ||||||
13:23 | La Barre Ormesson | ||||||
13:25 | Enghien-les-Bains | ||||||
13:28 | Champ de Courses d'Enghien | ||||||
13:31 | Ermont - Eaubonne | ||||||
13:33 | Cernay | ||||||
13:36 | Franconville - Le Plessis-Bouchard | ||||||
13:40 | Montigny - Beauchamp | ||||||
13:44 | Pierrelaye | ||||||
13:47 | Saint-Ouen-l'Aumône Liesse | ||||||
13:49 | Saint-Ouen-l'Aumône | ||||||
14:05 | Saint-Ouen-l'Aumône | HTSOL | |||||
14:08 | Gare Épluches | ||||||
14:09 | Pont Petit |
12:52 | La Croix de Berny | 1:54 2 overstappen 26 stops BEPAU HVOBA HTOLI | 1:54 | 2 overstappen 26 stops | BEPAU HVOBA HTOLI | BEPAU | |
12:55 | Bourg-la-Reine | ||||||
13:00 | Cité Universitaire | ||||||
13:03 | Denfert-Rochereau | ||||||
13:05 | Port Royal | ||||||
13:06 | Luxembourg | ||||||
13:09 | Saint-Michel Notre-Dame | ||||||
13:11 | Châtelet les Halles | ||||||
13:14 | Paris Gare du Nord | ||||||
13:26 | Paris Gare du Nord | HVOBA | |||||
13:32 | Saint-Denis | ||||||
13:36 | Épinay - Villetaneuse | ||||||
13:38 | La Barre Ormesson | ||||||
13:40 | Enghien-les-Bains | ||||||
13:43 | Champ de Courses d'Enghien | ||||||
13:46 | Ermont - Eaubonne | ||||||
13:48 | Ermont Halte | ||||||
13:50 | Gros Noyer Saint-Prix | ||||||
13:53 | Saint-Leu-la-Forêt | ||||||
13:56 | Vaucelles | ||||||
13:58 | Taverny | ||||||
14:00 | Bessancourt | ||||||
14:03 | Frépillon | ||||||
14:05 | Méry-sur-Oise | ||||||
14:09 | Mériel | ||||||
14:12 | Valmondois | ||||||
14:38 | Valmondois | HTOLI | |||||
14:41 | Auvers-sur-Oise | ||||||
14:44 | Chaponval | ||||||
14:46 | Pont Petit |
13:59 | La Croix de Berny | 1:44 2 overstappen 26 stops BERIO HOPOC HTSOL | 1:44 | 2 overstappen 26 stops | BERIO HOPOC HTSOL | BERIO | |
14:00 | Parc de Sceaux | ||||||
14:03 | Bourg-la-Reine | ||||||
14:05 | Bagneux | ||||||
14:07 | Arcueil - Cachan | ||||||
14:09 | Laplace | ||||||
14:11 | Gentilly | ||||||
14:12 | Cité Universitaire | ||||||
14:15 | Denfert-Rochereau | ||||||
14:17 | Port Royal | ||||||
14:18 | Luxembourg | ||||||
14:21 | Saint-Michel Notre-Dame | ||||||
14:23 | Châtelet les Halles | ||||||
14:26 | Paris Gare du Nord | ||||||
14:41 | Paris Gare du Nord | HOPOC | |||||
14:47 | Saint-Denis | ||||||
14:51 | Épinay - Villetaneuse | ||||||
14:53 | La Barre Ormesson | ||||||
14:55 | Enghien-les-Bains | ||||||
14:58 | Champ de Courses d'Enghien | ||||||
15:01 | Ermont - Eaubonne | ||||||
15:03 | Cernay | ||||||
15:06 | Franconville - Le Plessis-Bouchard | ||||||
15:10 | Montigny - Beauchamp | ||||||
15:13 | Pierrelaye | ||||||
15:17 | Saint-Ouen-l'Aumône Liesse | ||||||
15:19 | Saint-Ouen-l'Aumône | ||||||
15:39 | Saint-Ouen-l'Aumône | HTSOL | |||||
15:42 | Gare Épluches | ||||||
15:43 | Pont Petit |
14:44 | La Croix de Berny | 1:59 2 overstappen 31 stops BERIO HPOVA HTOLI | 1:59 | 2 overstappen 31 stops | BERIO HPOVA HTOLI | BERIO | |
14:45 | Parc de Sceaux | ||||||
14:48 | Bourg-la-Reine | ||||||
14:50 | Bagneux | ||||||
14:52 | Arcueil - Cachan | ||||||
14:54 | Laplace | ||||||
14:56 | Gentilly | ||||||
14:57 | Cité Universitaire | ||||||
15:00 | Denfert-Rochereau | ||||||
15:02 | Port Royal | ||||||
15:03 | Luxembourg | ||||||
15:06 | Saint-Michel Notre-Dame | ||||||
15:08 | Châtelet les Halles | ||||||
15:11 | Paris Gare du Nord | ||||||
15:26 | Paris Gare du Nord | HPOVA | |||||
15:32 | Saint-Denis | ||||||
15:36 | Épinay - Villetaneuse | ||||||
15:38 | La Barre Ormesson | ||||||
15:40 | Enghien-les-Bains | ||||||
15:43 | Champ de Courses d'Enghien | ||||||
15:46 | Ermont - Eaubonne | ||||||
15:48 | Ermont Halte | ||||||
15:50 | Gros Noyer Saint-Prix | ||||||
15:53 | Saint-Leu-la-Forêt | ||||||
15:56 | Vaucelles | ||||||
15:58 | Taverny | ||||||
16:00 | Bessancourt | ||||||
16:03 | Frépillon | ||||||
16:05 | Méry-sur-Oise | ||||||
16:09 | Mériel | ||||||
16:11 | Valmondois | ||||||
16:36 | Valmondois | HTOLI | |||||
16:39 | Auvers-sur-Oise | ||||||
16:42 | Chaponval | ||||||
16:44 | Pont Petit |
14:59 | La Croix de Berny | 1:50 2 overstappen 26 stops BERIO HOPOC HTSOL | 1:50 | 2 overstappen 26 stops | BERIO HOPOC HTSOL | BERIO | |
15:00 | Parc de Sceaux | ||||||
15:03 | Bourg-la-Reine | ||||||
15:05 | Bagneux | ||||||
15:07 | Arcueil - Cachan | ||||||
15:09 | Laplace | ||||||
15:11 | Gentilly | ||||||
15:12 | Cité Universitaire | ||||||
15:15 | Denfert-Rochereau | ||||||
15:17 | Port Royal | ||||||
15:18 | Luxembourg | ||||||
15:21 | Saint-Michel Notre-Dame | ||||||
15:23 | Châtelet les Halles | ||||||
15:26 | Paris Gare du Nord | ||||||
15:41 | Paris Gare du Nord | HOPOC | |||||
15:47 | Saint-Denis | ||||||
15:51 | Épinay - Villetaneuse | ||||||
15:53 | La Barre Ormesson | ||||||
15:55 | Enghien-les-Bains | ||||||
15:58 | Champ de Courses d'Enghien | ||||||
16:01 | Ermont - Eaubonne | ||||||
16:03 | Cernay | ||||||
16:06 | Franconville - Le Plessis-Bouchard | ||||||
16:10 | Montigny - Beauchamp | ||||||
16:13 | Pierrelaye | ||||||
16:17 | Saint-Ouen-l'Aumône Liesse | ||||||
16:19 | Saint-Ouen-l'Aumône | ||||||
16:45 | Saint-Ouen-l'Aumône | HTSOL | |||||
16:48 | Gare Épluches | ||||||
16:49 | Pont Petit |
15:14 | La Croix de Berny | 1:56 2 overstappen 31 stops BERIO HPOVA HTIMA | 1:56 | 2 overstappen 31 stops | BERIO HPOVA HTIMA | BERIO | |
15:15 | Parc de Sceaux | ||||||
15:18 | Bourg-la-Reine | ||||||
15:20 | Bagneux | ||||||
15:22 | Arcueil - Cachan | ||||||
15:24 | Laplace | ||||||
15:26 | Gentilly | ||||||
15:27 | Cité Universitaire | ||||||
15:30 | Denfert-Rochereau | ||||||
15:32 | Port Royal | ||||||
15:33 | Luxembourg | ||||||
15:36 | Saint-Michel Notre-Dame | ||||||
15:38 | Châtelet les Halles | ||||||
15:41 | Paris Gare du Nord | ||||||
15:56 | Paris Gare du Nord | HPOVA | |||||
16:02 | Saint-Denis | ||||||
16:06 | Épinay - Villetaneuse | ||||||
16:08 | La Barre Ormesson | ||||||
16:10 | Enghien-les-Bains | ||||||
16:13 | Champ de Courses d'Enghien | ||||||
16:16 | Ermont - Eaubonne | ||||||
16:18 | Ermont Halte | ||||||
16:20 | Gros Noyer Saint-Prix | ||||||
16:23 | Saint-Leu-la-Forêt | ||||||
16:26 | Vaucelles | ||||||
16:28 | Taverny | ||||||
16:30 | Bessancourt | ||||||
16:33 | Frépillon | ||||||
16:35 | Méry-sur-Oise | ||||||
16:39 | Mériel | ||||||
16:41 | Valmondois | ||||||
17:01 | Valmondois | HTIMA | |||||
17:05 | Auvers-sur-Oise | ||||||
17:09 | Chaponval | ||||||
17:11 | Pont Petit |
Duur van de reis
De reistijd tussen La Croix de Berny en Pont Petit is 1:19