Treintijden
Le Val d'Or naar Auvers-sur-Oise Treintijden 8 september 2024 om 12:00
14:16 | Le Val d'Or | 1:56 4 overstappen 19 stops LSEBU LPASA JEAPE HOPOC HTSOL | 1:56 | 4 overstappen 19 stops | LSEBU LPASA JEAPE HOPOC HTSOL | LSEBU | |
14:18 | Saint-Cloud | ||||||
14:36 | Saint-Cloud | LPASA | |||||
14:40 | Suresnes Mont Valérien | ||||||
14:44 | La Défense | ||||||
14:48 | Asnières-sur-Seine | ||||||
15:00 | Asnières-sur-Seine | JEAPE | |||||
15:02 | Bois-Colombes | ||||||
15:04 | Colombes | ||||||
15:07 | Le Stade | ||||||
15:10 | Argenteuil | ||||||
15:14 | Sannois | ||||||
15:17 | Ermont - Eaubonne | ||||||
15:31 | Ermont - Eaubonne | HOPOC | |||||
15:33 | Cernay | ||||||
15:36 | Franconville - Le Plessis-Bouchard | ||||||
15:40 | Montigny - Beauchamp | ||||||
15:43 | Pierrelaye | ||||||
15:47 | Saint-Ouen-l'Aumône Liesse | ||||||
15:49 | Saint-Ouen-l'Aumône | ||||||
16:02 | Saint-Ouen-l'Aumône | HTSOL | |||||
16:06 | Gare Épluches | ||||||
16:08 | Pont Petit | ||||||
16:10 | Chaponval | ||||||
16:13 | Auvers-sur-Oise |
15:16 | Le Val d'Or | 1:57 4 overstappen 19 stops LSEBU LPASA JEAPE HOPOC HTSOL | 1:57 | 4 overstappen 19 stops | LSEBU LPASA JEAPE HOPOC HTSOL | LSEBU | |
15:18 | Saint-Cloud | ||||||
15:36 | Saint-Cloud | LPASA | |||||
15:40 | Suresnes Mont Valérien | ||||||
15:44 | La Défense | ||||||
15:48 | Asnières-sur-Seine | ||||||
15:59 | Asnières-sur-Seine | JEAPE | |||||
16:02 | Bois-Colombes | ||||||
16:04 | Colombes | ||||||
16:07 | Le Stade | ||||||
16:10 | Argenteuil | ||||||
16:14 | Sannois | ||||||
16:17 | Ermont - Eaubonne | ||||||
16:31 | Ermont - Eaubonne | HOPOC | |||||
16:33 | Cernay | ||||||
16:36 | Franconville - Le Plessis-Bouchard | ||||||
16:40 | Montigny - Beauchamp | ||||||
16:43 | Pierrelaye | ||||||
16:47 | Saint-Ouen-l'Aumône Liesse | ||||||
16:49 | Saint-Ouen-l'Aumône | ||||||
17:03 | Saint-Ouen-l'Aumône | HTSOL | |||||
17:06 | Gare Épluches | ||||||
17:09 | Pont Petit | ||||||
17:11 | Chaponval | ||||||
17:14 | Auvers-sur-Oise |
15:29 | Le Val d'Or | 1:45 2 overstappen 18 stops LPEBU JYOLA HTSOL | 1:45 | 2 overstappen 18 stops | LPEBU JYOLA HTSOL | LPEBU | |
15:33 | Puteaux | ||||||
15:36 | La Défense | ||||||
15:38 | Courbevoie | ||||||
15:41 | Bécon les Bruyères | ||||||
15:48 | Paris Saint Lazare | ||||||
16:07 | Paris Saint Lazare | JYOLA | |||||
16:17 | Argenteuil | ||||||
16:21 | Val d'Argenteuil | ||||||
16:26 | Cormeilles-en-Parisis | ||||||
16:29 | La Frette - Montigny | ||||||
16:32 | Herblay | ||||||
16:37 | Conflans-Sainte-Honorine | ||||||
16:42 | Éragny - Neuville | ||||||
16:46 | Saint-Ouen-l'Aumône Quartier de l'Église | ||||||
16:48 | Pontoise | ||||||
17:01 | Pontoise | HTSOL | |||||
17:03 | Saint-Ouen-l'Aumône | ||||||
17:06 | Gare Épluches | ||||||
17:09 | Pont Petit | ||||||
17:11 | Chaponval | ||||||
17:14 | Auvers-sur-Oise |
15:49 | Le Val d'Or | 1:45 3 overstappen 22 stops LPEBU JEAPE HVOBA HTOLI | 1:45 | 3 overstappen 22 stops | LPEBU JEAPE HVOBA HTOLI | LPEBU | |
15:53 | Puteaux | ||||||
15:56 | La Défense | ||||||
15:58 | Courbevoie | ||||||
16:01 | Bécon les Bruyères | ||||||
16:08 | Paris Saint Lazare | ||||||
16:14 | Paris Saint Lazare | JEAPE | |||||
16:20 | Asnières-sur-Seine | ||||||
16:22 | Bois-Colombes | ||||||
16:24 | Colombes | ||||||
16:27 | Le Stade | ||||||
16:30 | Argenteuil | ||||||
16:34 | Sannois | ||||||
16:37 | Ermont - Eaubonne | ||||||
16:46 | Ermont - Eaubonne | HVOBA | |||||
16:48 | Ermont Halte | ||||||
16:50 | Gros Noyer Saint-Prix | ||||||
16:53 | Saint-Leu-la-Forêt | ||||||
16:56 | Vaucelles | ||||||
16:58 | Taverny | ||||||
17:00 | Bessancourt | ||||||
17:03 | Frépillon | ||||||
17:05 | Méry-sur-Oise | ||||||
17:09 | Mériel | ||||||
17:12 | Valmondois | ||||||
17:31 | Valmondois | HTOLI | |||||
17:35 | Auvers-sur-Oise |
15:56 | Le Val d'Or | 2:16 4 overstappen 20 stops LSEBU LPASA JEAPE HPOVA H | 2:16 | 4 overstappen 20 stops | LSEBU LPASA JEAPE HPOVA H | LSEBU | |
15:58 | Saint-Cloud | ||||||
16:16 | Saint-Cloud | LPASA | |||||
16:20 | Suresnes Mont Valérien | ||||||
16:24 | La Défense | ||||||
16:28 | Asnières-sur-Seine | ||||||
16:40 | Asnières-sur-Seine | JEAPE | |||||
16:42 | Bois-Colombes | ||||||
16:44 | Colombes | ||||||
16:47 | Le Stade | ||||||
16:50 | Argenteuil | ||||||
16:54 | Sannois | ||||||
16:57 | Ermont - Eaubonne | ||||||
17:16 | Ermont - Eaubonne | HPOVA | |||||
17:18 | Ermont Halte | ||||||
17:20 | Gros Noyer Saint-Prix | ||||||
17:23 | Saint-Leu-la-Forêt | ||||||
17:26 | Vaucelles | ||||||
17:28 | Taverny | ||||||
17:30 | Bessancourt | ||||||
17:33 | Frépillon | ||||||
17:35 | Méry-sur-Oise | ||||||
17:39 | Mériel | ||||||
17:41 | Valmondois | ||||||
18:10 | Valmondois | H | |||||
18:13 | Auvers-sur-Oise |
16:09 | Le Val d'Or | 2:05 2 overstappen 18 stops LPEBU JYOLA HTSOL | 2:05 | 2 overstappen 18 stops | LPEBU JYOLA HTSOL | LPEBU | |
16:13 | Puteaux | ||||||
16:16 | La Défense | ||||||
16:18 | Courbevoie | ||||||
16:21 | Bécon les Bruyères | ||||||
16:28 | Paris Saint Lazare | ||||||
16:37 | Paris Saint Lazare | JYOLA | |||||
16:47 | Argenteuil | ||||||
16:51 | Val d'Argenteuil | ||||||
16:56 | Cormeilles-en-Parisis | ||||||
16:59 | La Frette - Montigny | ||||||
17:02 | Herblay | ||||||
17:07 | Conflans-Sainte-Honorine | ||||||
17:12 | Éragny - Neuville | ||||||
17:16 | Saint-Ouen-l'Aumône Quartier de l'Église | ||||||
17:18 | Pontoise | ||||||
18:01 | Pontoise | HTSOL | |||||
18:03 | Saint-Ouen-l'Aumône | ||||||
18:06 | Gare Épluches | ||||||
18:09 | Pont Petit | ||||||
18:11 | Chaponval | ||||||
18:14 | Auvers-sur-Oise |
16:49 | Le Val d'Or | 1:45 3 overstappen 22 stops LPEBU JEAPE HVOBA HTOLI | 1:45 | 3 overstappen 22 stops | LPEBU JEAPE HVOBA HTOLI | LPEBU | |
16:53 | Puteaux | ||||||
16:56 | La Défense | ||||||
16:58 | Courbevoie | ||||||
17:01 | Bécon les Bruyères | ||||||
17:08 | Paris Saint Lazare | ||||||
17:14 | Paris Saint Lazare | JEAPE | |||||
17:20 | Asnières-sur-Seine | ||||||
17:22 | Bois-Colombes | ||||||
17:24 | Colombes | ||||||
17:27 | Le Stade | ||||||
17:30 | Argenteuil | ||||||
17:34 | Sannois | ||||||
17:37 | Ermont - Eaubonne | ||||||
17:46 | Ermont - Eaubonne | HVOBA | |||||
17:48 | Ermont Halte | ||||||
17:50 | Gros Noyer Saint-Prix | ||||||
17:53 | Saint-Leu-la-Forêt | ||||||
17:56 | Vaucelles | ||||||
17:58 | Taverny | ||||||
18:00 | Bessancourt | ||||||
18:03 | Frépillon | ||||||
18:05 | Méry-sur-Oise | ||||||
18:09 | Mériel | ||||||
18:12 | Valmondois | ||||||
18:31 | Valmondois | HTOLI | |||||
18:35 | Auvers-sur-Oise |
18:29 | Le Val d'Or | 1:45 2 overstappen 18 stops LPEBU JGOCA HTSOL | 1:45 | 2 overstappen 18 stops | LPEBU JGOCA HTSOL | LPEBU | |
18:33 | Puteaux | ||||||
18:36 | La Défense | ||||||
18:38 | Courbevoie | ||||||
18:41 | Bécon les Bruyères | ||||||
18:48 | Paris Saint Lazare | ||||||
19:07 | Paris Saint Lazare | JGOCA | |||||
19:17 | Argenteuil | ||||||
19:21 | Val d'Argenteuil | ||||||
19:25 | Cormeilles-en-Parisis | ||||||
19:28 | La Frette - Montigny | ||||||
19:30 | Herblay | ||||||
19:35 | Conflans-Sainte-Honorine | ||||||
19:39 | Éragny - Neuville | ||||||
19:43 | Saint-Ouen-l'Aumône Quartier de l'Église | ||||||
19:45 | Pontoise | ||||||
20:01 | Pontoise | HTSOL | |||||
20:03 | Saint-Ouen-l'Aumône | ||||||
20:06 | Gare Épluches | ||||||
20:09 | Pont Petit | ||||||
20:11 | Chaponval | ||||||
20:14 | Auvers-sur-Oise |
18:49 | Le Val d'Or | 1:45 3 overstappen 22 stops LPEBU JEAPE HPOVA HTOLI | 1:45 | 3 overstappen 22 stops | LPEBU JEAPE HPOVA HTOLI | LPEBU | |
18:53 | Puteaux | ||||||
18:56 | La Défense | ||||||
18:58 | Courbevoie | ||||||
19:01 | Bécon les Bruyères | ||||||
19:08 | Paris Saint Lazare | ||||||
19:14 | Paris Saint Lazare | JEAPE | |||||
19:20 | Asnières-sur-Seine | ||||||
19:22 | Bois-Colombes | ||||||
19:24 | Colombes | ||||||
19:27 | Le Stade | ||||||
19:30 | Argenteuil | ||||||
19:34 | Sannois | ||||||
19:37 | Ermont - Eaubonne | ||||||
19:46 | Ermont - Eaubonne | HPOVA | |||||
19:48 | Ermont Halte | ||||||
19:50 | Gros Noyer Saint-Prix | ||||||
19:53 | Saint-Leu-la-Forêt | ||||||
19:56 | Vaucelles | ||||||
19:58 | Taverny | ||||||
20:00 | Bessancourt | ||||||
20:03 | Frépillon | ||||||
20:05 | Méry-sur-Oise | ||||||
20:09 | Mériel | ||||||
20:11 | Valmondois | ||||||
20:31 | Valmondois | HTOLI | |||||
20:35 | Auvers-sur-Oise |
19:09 | Le Val d'Or | 2:05 2 overstappen 18 stops LPEBU JYOLA HTRIA | 2:05 | 2 overstappen 18 stops | LPEBU JYOLA HTRIA | LPEBU | |
19:13 | Puteaux | ||||||
19:16 | La Défense | ||||||
19:18 | Courbevoie | ||||||
19:21 | Bécon les Bruyères | ||||||
19:28 | Paris Saint Lazare | ||||||
19:37 | Paris Saint Lazare | JYOLA | |||||
19:47 | Argenteuil | ||||||
19:51 | Val d'Argenteuil | ||||||
19:56 | Cormeilles-en-Parisis | ||||||
19:59 | La Frette - Montigny | ||||||
20:02 | Herblay | ||||||
20:07 | Conflans-Sainte-Honorine | ||||||
20:12 | Éragny - Neuville | ||||||
20:16 | Saint-Ouen-l'Aumône Quartier de l'Église | ||||||
20:18 | Pontoise | ||||||
21:02 | Pontoise | HTRIA | |||||
21:03 | Saint-Ouen-l'Aumône | ||||||
21:06 | Gare Épluches | ||||||
21:09 | Pont Petit | ||||||
21:11 | Chaponval | ||||||
21:14 | Auvers-sur-Oise |
19:49 | Le Val d'Or | 1:51 3 overstappen 22 stops LPEBU JEAPE HPOVA HTOLI | 1:51 | 3 overstappen 22 stops | LPEBU JEAPE HPOVA HTOLI | LPEBU | |
19:53 | Puteaux | ||||||
19:56 | La Défense | ||||||
19:58 | Courbevoie | ||||||
20:01 | Bécon les Bruyères | ||||||
20:08 | Paris Saint Lazare | ||||||
20:14 | Paris Saint Lazare | JEAPE | |||||
20:20 | Asnières-sur-Seine | ||||||
20:22 | Bois-Colombes | ||||||
20:24 | Colombes | ||||||
20:27 | Le Stade | ||||||
20:30 | Argenteuil | ||||||
20:34 | Sannois | ||||||
20:37 | Ermont - Eaubonne | ||||||
20:46 | Ermont - Eaubonne | HPOVA | |||||
20:48 | Ermont Halte | ||||||
20:50 | Gros Noyer Saint-Prix | ||||||
20:53 | Saint-Leu-la-Forêt | ||||||
20:56 | Vaucelles | ||||||
20:58 | Taverny | ||||||
21:00 | Bessancourt | ||||||
21:03 | Frépillon | ||||||
21:05 | Méry-sur-Oise | ||||||
21:09 | Mériel | ||||||
21:11 | Valmondois | ||||||
21:38 | Valmondois | HTOLI | |||||
21:40 | Auvers-sur-Oise |
Duur van de reis
De reistijd tussen Le Val d'Or en Auvers-sur-Oise is 1:11