Treintijden
Le Val d'Or naar Pont Petit Treintijden 8 september 2024 om 10:40
10:49 | Le Val d'Or | 1:56 3 overstappen 24 stops LPEBU JEAPE HVOBA HTOLI | 1:56 | 3 overstappen 24 stops | LPEBU JEAPE HVOBA HTOLI | LPEBU | |
10:53 | Puteaux | ||||||
10:56 | La Défense | ||||||
10:58 | Courbevoie | ||||||
11:01 | Bécon les Bruyères | ||||||
11:08 | Paris Saint Lazare | ||||||
11:14 | Paris Saint Lazare | JEAPE | |||||
11:20 | Asnières-sur-Seine | ||||||
11:22 | Bois-Colombes | ||||||
11:24 | Colombes | ||||||
11:27 | Le Stade | ||||||
11:30 | Argenteuil | ||||||
11:34 | Sannois | ||||||
11:37 | Ermont - Eaubonne | ||||||
11:46 | Ermont - Eaubonne | HVOBA | |||||
11:48 | Ermont Halte | ||||||
11:50 | Gros Noyer Saint-Prix | ||||||
11:53 | Saint-Leu-la-Forêt | ||||||
11:56 | Vaucelles | ||||||
11:58 | Taverny | ||||||
12:00 | Bessancourt | ||||||
12:03 | Frépillon | ||||||
12:05 | Méry-sur-Oise | ||||||
12:09 | Mériel | ||||||
12:12 | Valmondois | ||||||
12:36 | Valmondois | HTOLI | |||||
12:40 | Auvers-sur-Oise | ||||||
12:43 | Chaponval | ||||||
12:45 | Pont Petit |
11:29 | Le Val d'Or | 1:39 2 overstappen 16 stops LPEBU JGOCA HTRIA | 1:39 | 2 overstappen 16 stops | LPEBU JGOCA HTRIA | LPEBU | |
11:33 | Puteaux | ||||||
11:36 | La Défense | ||||||
11:38 | Courbevoie | ||||||
11:41 | Bécon les Bruyères | ||||||
11:48 | Paris Saint Lazare | ||||||
12:07 | Paris Saint Lazare | JGOCA | |||||
12:17 | Argenteuil | ||||||
12:21 | Val d'Argenteuil | ||||||
12:25 | Cormeilles-en-Parisis | ||||||
12:28 | La Frette - Montigny | ||||||
12:30 | Herblay | ||||||
12:35 | Conflans-Sainte-Honorine | ||||||
12:39 | Éragny - Neuville | ||||||
12:43 | Saint-Ouen-l'Aumône Quartier de l'Église | ||||||
12:45 | Pontoise | ||||||
13:03 | Pontoise | HTRIA | |||||
13:04 | Saint-Ouen-l'Aumône | ||||||
13:07 | Gare Épluches | ||||||
13:09 | Pont Petit |
11:56 | Le Val d'Or | 2:49 4 overstappen 22 stops LSEBU LPASA JEAPE HPOVA HTOLI | 2:49 | 4 overstappen 22 stops | LSEBU LPASA JEAPE HPOVA HTOLI | LSEBU | |
11:58 | Saint-Cloud | ||||||
12:16 | Saint-Cloud | LPASA | |||||
12:20 | Suresnes Mont Valérien | ||||||
12:24 | La Défense | ||||||
12:28 | Asnières-sur-Seine | ||||||
12:40 | Asnières-sur-Seine | JEAPE | |||||
12:42 | Bois-Colombes | ||||||
12:44 | Colombes | ||||||
12:47 | Le Stade | ||||||
12:50 | Argenteuil | ||||||
12:54 | Sannois | ||||||
12:57 | Ermont - Eaubonne | ||||||
13:16 | Ermont - Eaubonne | HPOVA | |||||
13:18 | Ermont Halte | ||||||
13:20 | Gros Noyer Saint-Prix | ||||||
13:23 | Saint-Leu-la-Forêt | ||||||
13:26 | Vaucelles | ||||||
13:28 | Taverny | ||||||
13:30 | Bessancourt | ||||||
13:33 | Frépillon | ||||||
13:35 | Méry-sur-Oise | ||||||
13:39 | Mériel | ||||||
13:41 | Valmondois | ||||||
14:38 | Valmondois | HTOLI | |||||
14:41 | Auvers-sur-Oise | ||||||
14:44 | Chaponval | ||||||
14:46 | Pont Petit |
14:16 | Le Val d'Or | 1:50 4 overstappen 17 stops LSEBU LPASA JEAPE HOPOC HTSOL | 1:50 | 4 overstappen 17 stops | LSEBU LPASA JEAPE HOPOC HTSOL | LSEBU | |
14:18 | Saint-Cloud | ||||||
14:36 | Saint-Cloud | LPASA | |||||
14:40 | Suresnes Mont Valérien | ||||||
14:44 | La Défense | ||||||
14:48 | Asnières-sur-Seine | ||||||
15:00 | Asnières-sur-Seine | JEAPE | |||||
15:02 | Bois-Colombes | ||||||
15:04 | Colombes | ||||||
15:07 | Le Stade | ||||||
15:10 | Argenteuil | ||||||
15:14 | Sannois | ||||||
15:17 | Ermont - Eaubonne | ||||||
15:31 | Ermont - Eaubonne | HOPOC | |||||
15:33 | Cernay | ||||||
15:36 | Franconville - Le Plessis-Bouchard | ||||||
15:40 | Montigny - Beauchamp | ||||||
15:43 | Pierrelaye | ||||||
15:47 | Saint-Ouen-l'Aumône Liesse | ||||||
15:49 | Saint-Ouen-l'Aumône | ||||||
16:02 | Saint-Ouen-l'Aumône | HTSOL | |||||
16:06 | Gare Épluches | ||||||
16:07 | Pont Petit |
15:16 | Le Val d'Or | 1:51 4 overstappen 17 stops LSEBU LPASA JEAPE HOPOC HTSOL | 1:51 | 4 overstappen 17 stops | LSEBU LPASA JEAPE HOPOC HTSOL | LSEBU | |
15:18 | Saint-Cloud | ||||||
15:36 | Saint-Cloud | LPASA | |||||
15:40 | Suresnes Mont Valérien | ||||||
15:44 | La Défense | ||||||
15:48 | Asnières-sur-Seine | ||||||
15:59 | Asnières-sur-Seine | JEAPE | |||||
16:02 | Bois-Colombes | ||||||
16:04 | Colombes | ||||||
16:07 | Le Stade | ||||||
16:10 | Argenteuil | ||||||
16:14 | Sannois | ||||||
16:17 | Ermont - Eaubonne | ||||||
16:31 | Ermont - Eaubonne | HOPOC | |||||
16:33 | Cernay | ||||||
16:36 | Franconville - Le Plessis-Bouchard | ||||||
16:40 | Montigny - Beauchamp | ||||||
16:43 | Pierrelaye | ||||||
16:47 | Saint-Ouen-l'Aumône Liesse | ||||||
16:49 | Saint-Ouen-l'Aumône | ||||||
17:03 | Saint-Ouen-l'Aumône | HTSOL | |||||
17:06 | Gare Épluches | ||||||
17:08 | Pont Petit |
15:29 | Le Val d'Or | 1:39 2 overstappen 16 stops LPEBU JYOLA HTSOL | 1:39 | 2 overstappen 16 stops | LPEBU JYOLA HTSOL | LPEBU | |
15:33 | Puteaux | ||||||
15:36 | La Défense | ||||||
15:38 | Courbevoie | ||||||
15:41 | Bécon les Bruyères | ||||||
15:48 | Paris Saint Lazare | ||||||
16:07 | Paris Saint Lazare | JYOLA | |||||
16:17 | Argenteuil | ||||||
16:21 | Val d'Argenteuil | ||||||
16:26 | Cormeilles-en-Parisis | ||||||
16:29 | La Frette - Montigny | ||||||
16:32 | Herblay | ||||||
16:37 | Conflans-Sainte-Honorine | ||||||
16:42 | Éragny - Neuville | ||||||
16:46 | Saint-Ouen-l'Aumône Quartier de l'Église | ||||||
16:48 | Pontoise | ||||||
17:01 | Pontoise | HTSOL | |||||
17:03 | Saint-Ouen-l'Aumône | ||||||
17:06 | Gare Épluches | ||||||
17:08 | Pont Petit |
15:49 | Le Val d'Or | 1:51 3 overstappen 24 stops LPEBU JEAPE HVOBA HTOLI | 1:51 | 3 overstappen 24 stops | LPEBU JEAPE HVOBA HTOLI | LPEBU | |
15:53 | Puteaux | ||||||
15:56 | La Défense | ||||||
15:58 | Courbevoie | ||||||
16:01 | Bécon les Bruyères | ||||||
16:08 | Paris Saint Lazare | ||||||
16:14 | Paris Saint Lazare | JEAPE | |||||
16:20 | Asnières-sur-Seine | ||||||
16:22 | Bois-Colombes | ||||||
16:24 | Colombes | ||||||
16:27 | Le Stade | ||||||
16:30 | Argenteuil | ||||||
16:34 | Sannois | ||||||
16:37 | Ermont - Eaubonne | ||||||
16:46 | Ermont - Eaubonne | HVOBA | |||||
16:48 | Ermont Halte | ||||||
16:50 | Gros Noyer Saint-Prix | ||||||
16:53 | Saint-Leu-la-Forêt | ||||||
16:56 | Vaucelles | ||||||
16:58 | Taverny | ||||||
17:00 | Bessancourt | ||||||
17:03 | Frépillon | ||||||
17:05 | Méry-sur-Oise | ||||||
17:09 | Mériel | ||||||
17:12 | Valmondois | ||||||
17:31 | Valmondois | HTOLI | |||||
17:35 | Auvers-sur-Oise | ||||||
17:39 | Chaponval | ||||||
17:41 | Pont Petit |
16:09 | Le Val d'Or | 1:59 2 overstappen 16 stops LPEBU JYOLA HTSOL | 1:59 | 2 overstappen 16 stops | LPEBU JYOLA HTSOL | LPEBU | |
16:13 | Puteaux | ||||||
16:16 | La Défense | ||||||
16:18 | Courbevoie | ||||||
16:21 | Bécon les Bruyères | ||||||
16:28 | Paris Saint Lazare | ||||||
16:37 | Paris Saint Lazare | JYOLA | |||||
16:47 | Argenteuil | ||||||
16:51 | Val d'Argenteuil | ||||||
16:56 | Cormeilles-en-Parisis | ||||||
16:59 | La Frette - Montigny | ||||||
17:02 | Herblay | ||||||
17:07 | Conflans-Sainte-Honorine | ||||||
17:12 | Éragny - Neuville | ||||||
17:16 | Saint-Ouen-l'Aumône Quartier de l'Église | ||||||
17:18 | Pontoise | ||||||
18:01 | Pontoise | HTSOL | |||||
18:03 | Saint-Ouen-l'Aumône | ||||||
18:06 | Gare Épluches | ||||||
18:08 | Pont Petit |
16:49 | Le Val d'Or | 1:51 3 overstappen 24 stops LPEBU JEAPE HVOBA HTOLI | 1:51 | 3 overstappen 24 stops | LPEBU JEAPE HVOBA HTOLI | LPEBU | |
16:53 | Puteaux | ||||||
16:56 | La Défense | ||||||
16:58 | Courbevoie | ||||||
17:01 | Bécon les Bruyères | ||||||
17:08 | Paris Saint Lazare | ||||||
17:14 | Paris Saint Lazare | JEAPE | |||||
17:20 | Asnières-sur-Seine | ||||||
17:22 | Bois-Colombes | ||||||
17:24 | Colombes | ||||||
17:27 | Le Stade | ||||||
17:30 | Argenteuil | ||||||
17:34 | Sannois | ||||||
17:37 | Ermont - Eaubonne | ||||||
17:46 | Ermont - Eaubonne | HVOBA | |||||
17:48 | Ermont Halte | ||||||
17:50 | Gros Noyer Saint-Prix | ||||||
17:53 | Saint-Leu-la-Forêt | ||||||
17:56 | Vaucelles | ||||||
17:58 | Taverny | ||||||
18:00 | Bessancourt | ||||||
18:03 | Frépillon | ||||||
18:05 | Méry-sur-Oise | ||||||
18:09 | Mériel | ||||||
18:12 | Valmondois | ||||||
18:31 | Valmondois | HTOLI | |||||
18:35 | Auvers-sur-Oise | ||||||
18:39 | Chaponval | ||||||
18:41 | Pont Petit |
17:36 | Le Val d'Or | 2:04 4 overstappen 22 stops LSEBU LPASA JEAPE HPOVA HTOLI | 2:04 | 4 overstappen 22 stops | LSEBU LPASA JEAPE HPOVA HTOLI | LSEBU | |
17:38 | Saint-Cloud | ||||||
17:56 | Saint-Cloud | LPASA | |||||
18:00 | Suresnes Mont Valérien | ||||||
18:04 | La Défense | ||||||
18:08 | Asnières-sur-Seine | ||||||
18:20 | Asnières-sur-Seine | JEAPE | |||||
18:22 | Bois-Colombes | ||||||
18:24 | Colombes | ||||||
18:27 | Le Stade | ||||||
18:30 | Argenteuil | ||||||
18:34 | Sannois | ||||||
18:37 | Ermont - Eaubonne | ||||||
18:46 | Ermont - Eaubonne | HPOVA | |||||
18:48 | Ermont Halte | ||||||
18:50 | Gros Noyer Saint-Prix | ||||||
18:53 | Saint-Leu-la-Forêt | ||||||
18:56 | Vaucelles | ||||||
18:58 | Taverny | ||||||
19:00 | Bessancourt | ||||||
19:03 | Frépillon | ||||||
19:05 | Méry-sur-Oise | ||||||
19:09 | Mériel | ||||||
19:11 | Valmondois | ||||||
19:31 | Valmondois | HTOLI | |||||
19:35 | Auvers-sur-Oise | ||||||
19:39 | Chaponval | ||||||
19:41 | Pont Petit |
18:16 | Le Val d'Or | 1:51 4 overstappen 17 stops LSEBU LPASA JEAPE HOPOC HTSOL | 1:51 | 4 overstappen 17 stops | LSEBU LPASA JEAPE HOPOC HTSOL | LSEBU | |
18:18 | Saint-Cloud | ||||||
18:36 | Saint-Cloud | LPASA | |||||
18:40 | Suresnes Mont Valérien | ||||||
18:44 | La Défense | ||||||
18:48 | Asnières-sur-Seine | ||||||
19:00 | Asnières-sur-Seine | JEAPE | |||||
19:02 | Bois-Colombes | ||||||
19:04 | Colombes | ||||||
19:07 | Le Stade | ||||||
19:10 | Argenteuil | ||||||
19:14 | Sannois | ||||||
19:17 | Ermont - Eaubonne | ||||||
19:31 | Ermont - Eaubonne | HOPOC | |||||
19:33 | Cernay | ||||||
19:36 | Franconville - Le Plessis-Bouchard | ||||||
19:40 | Montigny - Beauchamp | ||||||
19:43 | Pierrelaye | ||||||
19:47 | Saint-Ouen-l'Aumône Liesse | ||||||
19:49 | Saint-Ouen-l'Aumône | ||||||
20:03 | Saint-Ouen-l'Aumône | HTSOL | |||||
20:06 | Gare Épluches | ||||||
20:08 | Pont Petit |
Duur van de reis
De reistijd tussen Le Val d'Or en Pont Petit is 1:05