Treintijden
Limay naar Belloy - Saint-Martin Treintijden 9 september 2024 om 06:40
07:19 | Limay | 2:08 3 overstappen 27 stops JPACE ANATO DFACA HLEMI | 2:08 | 3 overstappen 27 stops | JPACE ANATO DFACA HLEMI | JPACE | |
07:22 | Issou - Porcheville | ||||||
07:25 | Gargenville | ||||||
07:28 | Juziers | ||||||
07:33 | Meulan - Hardricourt | ||||||
07:35 | Thun le Paradis | ||||||
07:39 | Vaux-sur-Seine | ||||||
07:43 | Triel-sur-Seine | ||||||
07:46 | Chanteloup-les-Vignes | ||||||
07:49 | Andrésy | ||||||
07:51 | Maurecourt | ||||||
07:53 | Conflans Fin d'Oise | ||||||
08:03 | Conflans Fin d'Oise | ANATO | |||||
08:07 | Achères Ville | ||||||
08:13 | Maisons-Laffitte | ||||||
08:15 | Sartrouville | ||||||
08:18 | Houilles - Carrières-sur-Seine | ||||||
08:24 | Nanterre Préfecture | ||||||
08:27 | La Défense | ||||||
08:31 | Charles de Gaulle - Etoile | ||||||
08:34 | Auber | ||||||
08:36 | Châtelet les Halles | ||||||
08:42 | Châtelet les Halles | DFACA | |||||
08:45 | Paris Gare du Nord | ||||||
08:55 | Paris Gare du Nord | HLEMI | |||||
09:07 | Sarcelles - Saint-Brice | ||||||
09:11 | Écouen - Ézanville | ||||||
09:14 | Domont | ||||||
09:17 | Bouffémont - Moisselles | ||||||
09:21 | Montsoult - Maffliers | ||||||
09:24 | Villaines | ||||||
09:28 | Belloy - Saint-Martin |
07:59 | Limay | 2:42 3 overstappen 27 stops JPACE JEAPE HADDO HLOMI | 2:42 | 3 overstappen 27 stops | JPACE JEAPE HADDO HLOMI | JPACE | |
08:02 | Issou - Porcheville | ||||||
08:05 | Gargenville | ||||||
08:08 | Juziers | ||||||
08:13 | Meulan - Hardricourt | ||||||
08:15 | Thun le Paradis | ||||||
08:19 | Vaux-sur-Seine | ||||||
08:23 | Triel-sur-Seine | ||||||
08:26 | Chanteloup-les-Vignes | ||||||
08:29 | Andrésy | ||||||
08:31 | Maurecourt | ||||||
08:34 | Conflans Fin d'Oise | ||||||
08:37 | Conflans-Sainte-Honorine | ||||||
08:43 | Cormeilles-en-Parisis | ||||||
08:47 | Val d'Argenteuil | ||||||
08:49 | Argenteuil | ||||||
08:51 | Argenteuil | JEAPE | |||||
08:56 | Sannois | ||||||
08:58 | Ermont - Eaubonne | ||||||
09:00 | Ermont - Eaubonne | HADDO | |||||
09:04 | Enghien-les-Bains | ||||||
09:06 | Épinay - Villetaneuse | ||||||
10:14 | Épinay - Villetaneuse | HLOMI | |||||
10:17 | Deuil - Montmagny | ||||||
10:20 | Groslay | ||||||
10:23 | Sarcelles - Saint-Brice | ||||||
10:26 | Écouen - Ézanville | ||||||
10:29 | Domont | ||||||
10:32 | Bouffémont - Moisselles | ||||||
10:36 | Montsoult - Maffliers | ||||||
10:39 | Villaines | ||||||
10:41 | Belloy - Saint-Martin |
08:01 | Limay | 2:40 3 overstappen 14 stops JMOCA TER851024 ENOHY HLOMI | 2:40 | 3 overstappen 14 stops | JMOCA TER851024 ENOHY HLOMI | JMOCA | |
08:04 | Mantes Station | ||||||
08:06 | Mantes-la-Jolie | ||||||
08:10 | Mantes-la-Jolie | TER851024 | |||||
08:50 | Paris Saint-Lazare | ||||||
08:58 | Haussmann Saint-Lazare | ENOHY | |||||
09:01 | Magenta | ||||||
10:04 | Paris Gare du Nord | HLOMI | |||||
10:10 | Saint-Denis | ||||||
10:14 | Épinay - Villetaneuse | ||||||
10:17 | Deuil - Montmagny | ||||||
10:20 | Groslay | ||||||
10:23 | Sarcelles - Saint-Brice | ||||||
10:26 | Écouen - Ézanville | ||||||
10:29 | Domont | ||||||
10:32 | Bouffémont - Moisselles | ||||||
10:36 | Montsoult - Maffliers | ||||||
10:39 | Villaines | ||||||
10:41 | Belloy - Saint-Martin |
09:27 | Limay | 2:14 3 overstappen 31 stops JPUCA JEAPE HAVOP HLOMI | 2:14 | 3 overstappen 31 stops | JPUCA JEAPE HAVOP HLOMI | JPUCA | |
09:30 | Issou - Porcheville | ||||||
09:33 | Gargenville | ||||||
09:37 | Juziers | ||||||
09:41 | Meulan - Hardricourt | ||||||
09:43 | Thun le Paradis | ||||||
09:47 | Vaux-sur-Seine | ||||||
09:51 | Triel-sur-Seine | ||||||
09:54 | Chanteloup-les-Vignes | ||||||
09:57 | Andrésy | ||||||
09:59 | Maurecourt | ||||||
10:02 | Conflans Fin d'Oise | ||||||
10:05 | Conflans-Sainte-Honorine | ||||||
10:11 | Herblay | ||||||
10:14 | La Frette - Montigny | ||||||
10:17 | Cormeilles-en-Parisis | ||||||
10:22 | Val d'Argenteuil | ||||||
10:25 | Argenteuil | ||||||
10:34 | Argenteuil | JEAPE | |||||
10:38 | Sannois | ||||||
10:41 | Ermont - Eaubonne | ||||||
10:42 | Ermont - Eaubonne | HAVOP | |||||
10:45 | Champ de Courses d'Enghien | ||||||
10:47 | Enghien-les-Bains | ||||||
10:49 | La Barre Ormesson | ||||||
10:51 | Épinay - Villetaneuse | ||||||
11:14 | Épinay - Villetaneuse | HLOMI | |||||
11:17 | Deuil - Montmagny | ||||||
11:20 | Groslay | ||||||
11:23 | Sarcelles - Saint-Brice | ||||||
11:26 | Écouen - Ézanville | ||||||
11:29 | Domont | ||||||
11:32 | Bouffémont - Moisselles | ||||||
11:36 | Montsoult - Maffliers | ||||||
11:39 | Villaines | ||||||
11:41 | Belloy - Saint-Martin |
10:24 | Limay | 2:17 3 overstappen 31 stops JPUCA JEAPE HAVOP HLOMI | 2:17 | 3 overstappen 31 stops | JPUCA JEAPE HAVOP HLOMI | JPUCA | |
10:27 | Issou - Porcheville | ||||||
10:30 | Gargenville | ||||||
10:33 | Juziers | ||||||
10:37 | Meulan - Hardricourt | ||||||
10:39 | Thun le Paradis | ||||||
10:43 | Vaux-sur-Seine | ||||||
10:47 | Triel-sur-Seine | ||||||
10:50 | Chanteloup-les-Vignes | ||||||
10:52 | Andrésy | ||||||
10:55 | Maurecourt | ||||||
10:57 | Conflans Fin d'Oise | ||||||
11:00 | Conflans-Sainte-Honorine | ||||||
11:05 | Herblay | ||||||
11:07 | La Frette - Montigny | ||||||
11:10 | Cormeilles-en-Parisis | ||||||
11:14 | Val d'Argenteuil | ||||||
11:17 | Argenteuil | ||||||
11:20 | Argenteuil | JEAPE | |||||
11:24 | Sannois | ||||||
11:27 | Ermont - Eaubonne | ||||||
11:42 | Ermont - Eaubonne | HAVOP | |||||
11:45 | Champ de Courses d'Enghien | ||||||
11:47 | Enghien-les-Bains | ||||||
11:49 | La Barre Ormesson | ||||||
11:51 | Épinay - Villetaneuse | ||||||
12:14 | Épinay - Villetaneuse | HLOMI | |||||
12:18 | Deuil - Montmagny | ||||||
12:20 | Groslay | ||||||
12:23 | Sarcelles - Saint-Brice | ||||||
12:27 | Écouen - Ézanville | ||||||
12:30 | Domont | ||||||
12:32 | Bouffémont - Moisselles | ||||||
12:36 | Montsoult - Maffliers | ||||||
12:39 | Villaines | ||||||
12:41 | Belloy - Saint-Martin |
11:21 | Limay | 2:20 3 overstappen 31 stops JPUCA JEAPE HAVOP HLOMI | 2:20 | 3 overstappen 31 stops | JPUCA JEAPE HAVOP HLOMI | JPUCA | |
11:24 | Issou - Porcheville | ||||||
11:27 | Gargenville | ||||||
11:30 | Juziers | ||||||
11:34 | Meulan - Hardricourt | ||||||
11:36 | Thun le Paradis | ||||||
11:40 | Vaux-sur-Seine | ||||||
11:44 | Triel-sur-Seine | ||||||
11:47 | Chanteloup-les-Vignes | ||||||
11:49 | Andrésy | ||||||
11:52 | Maurecourt | ||||||
11:54 | Conflans Fin d'Oise | ||||||
11:57 | Conflans-Sainte-Honorine | ||||||
12:02 | Herblay | ||||||
12:04 | La Frette - Montigny | ||||||
12:07 | Cormeilles-en-Parisis | ||||||
12:11 | Val d'Argenteuil | ||||||
12:14 | Argenteuil | ||||||
12:20 | Argenteuil | JEAPE | |||||
12:24 | Sannois | ||||||
12:27 | Ermont - Eaubonne | ||||||
12:42 | Ermont - Eaubonne | HAVOP | |||||
12:44 | Champ de Courses d'Enghien | ||||||
12:47 | Enghien-les-Bains | ||||||
12:49 | La Barre Ormesson | ||||||
12:50 | Épinay - Villetaneuse | ||||||
13:14 | Épinay - Villetaneuse | HLOMI | |||||
13:17 | Deuil - Montmagny | ||||||
13:20 | Groslay | ||||||
13:23 | Sarcelles - Saint-Brice | ||||||
13:26 | Écouen - Ézanville | ||||||
13:29 | Domont | ||||||
13:32 | Bouffémont - Moisselles | ||||||
13:36 | Montsoult - Maffliers | ||||||
13:39 | Villaines | ||||||
13:41 | Belloy - Saint-Martin |
12:21 | Limay | 2:21 3 overstappen 31 stops JPUCA JEAPE HAVOP HLOMI | 2:21 | 3 overstappen 31 stops | JPUCA JEAPE HAVOP HLOMI | JPUCA | |
12:24 | Issou - Porcheville | ||||||
12:27 | Gargenville | ||||||
12:30 | Juziers | ||||||
12:34 | Meulan - Hardricourt | ||||||
12:36 | Thun le Paradis | ||||||
12:40 | Vaux-sur-Seine | ||||||
12:44 | Triel-sur-Seine | ||||||
12:47 | Chanteloup-les-Vignes | ||||||
12:49 | Andrésy | ||||||
12:52 | Maurecourt | ||||||
12:54 | Conflans Fin d'Oise | ||||||
12:57 | Conflans-Sainte-Honorine | ||||||
13:02 | Herblay | ||||||
13:04 | La Frette - Montigny | ||||||
13:07 | Cormeilles-en-Parisis | ||||||
13:11 | Val d'Argenteuil | ||||||
13:14 | Argenteuil | ||||||
13:19 | Argenteuil | JEAPE | |||||
13:23 | Sannois | ||||||
13:26 | Ermont - Eaubonne | ||||||
13:42 | Ermont - Eaubonne | HAVOP | |||||
13:45 | Champ de Courses d'Enghien | ||||||
13:47 | Enghien-les-Bains | ||||||
13:49 | La Barre Ormesson | ||||||
13:51 | Épinay - Villetaneuse | ||||||
14:14 | Épinay - Villetaneuse | HLOMI | |||||
14:17 | Deuil - Montmagny | ||||||
14:20 | Groslay | ||||||
14:23 | Sarcelles - Saint-Brice | ||||||
14:26 | Écouen - Ézanville | ||||||
14:29 | Domont | ||||||
14:32 | Bouffémont - Moisselles | ||||||
14:36 | Montsoult - Maffliers | ||||||
14:40 | Villaines | ||||||
14:42 | Belloy - Saint-Martin |
13:21 | Limay | 2:20 3 overstappen 31 stops JPUCA JEAPE HAVOP HLOMI | 2:20 | 3 overstappen 31 stops | JPUCA JEAPE HAVOP HLOMI | JPUCA | |
13:24 | Issou - Porcheville | ||||||
13:27 | Gargenville | ||||||
13:30 | Juziers | ||||||
13:34 | Meulan - Hardricourt | ||||||
13:36 | Thun le Paradis | ||||||
13:40 | Vaux-sur-Seine | ||||||
13:44 | Triel-sur-Seine | ||||||
13:47 | Chanteloup-les-Vignes | ||||||
13:49 | Andrésy | ||||||
13:52 | Maurecourt | ||||||
13:54 | Conflans Fin d'Oise | ||||||
13:57 | Conflans-Sainte-Honorine | ||||||
14:02 | Herblay | ||||||
14:04 | La Frette - Montigny | ||||||
14:07 | Cormeilles-en-Parisis | ||||||
14:11 | Val d'Argenteuil | ||||||
14:14 | Argenteuil | ||||||
14:19 | Argenteuil | JEAPE | |||||
14:23 | Sannois | ||||||
14:26 | Ermont - Eaubonne | ||||||
14:42 | Ermont - Eaubonne | HAVOP | |||||
14:45 | Champ de Courses d'Enghien | ||||||
14:47 | Enghien-les-Bains | ||||||
14:49 | La Barre Ormesson | ||||||
14:51 | Épinay - Villetaneuse | ||||||
15:14 | Épinay - Villetaneuse | HLOMI | |||||
15:17 | Deuil - Montmagny | ||||||
15:20 | Groslay | ||||||
15:23 | Sarcelles - Saint-Brice | ||||||
15:26 | Écouen - Ézanville | ||||||
15:29 | Domont | ||||||
15:32 | Bouffémont - Moisselles | ||||||
15:36 | Montsoult - Maffliers | ||||||
15:39 | Villaines | ||||||
15:41 | Belloy - Saint-Martin |
14:21 | Limay | 2:06 3 overstappen 31 stops JPUCA JEAPE HAVOP HLOMI | 2:06 | 3 overstappen 31 stops | JPUCA JEAPE HAVOP HLOMI | JPUCA | |
14:24 | Issou - Porcheville | ||||||
14:27 | Gargenville | ||||||
14:30 | Juziers | ||||||
14:34 | Meulan - Hardricourt | ||||||
14:36 | Thun le Paradis | ||||||
14:40 | Vaux-sur-Seine | ||||||
14:44 | Triel-sur-Seine | ||||||
14:47 | Chanteloup-les-Vignes | ||||||
14:49 | Andrésy | ||||||
14:52 | Maurecourt | ||||||
14:54 | Conflans Fin d'Oise | ||||||
14:57 | Conflans-Sainte-Honorine | ||||||
15:02 | Herblay | ||||||
15:04 | La Frette - Montigny | ||||||
15:07 | Cormeilles-en-Parisis | ||||||
15:11 | Val d'Argenteuil | ||||||
15:14 | Argenteuil | ||||||
15:19 | Argenteuil | JEAPE | |||||
15:23 | Sannois | ||||||
15:26 | Ermont - Eaubonne | ||||||
15:42 | Ermont - Eaubonne | HAVOP | |||||
15:45 | Champ de Courses d'Enghien | ||||||
15:47 | Enghien-les-Bains | ||||||
15:49 | La Barre Ormesson | ||||||
15:51 | Épinay - Villetaneuse | ||||||
15:59 | Épinay - Villetaneuse | HLOMI | |||||
16:02 | Deuil - Montmagny | ||||||
16:05 | Groslay | ||||||
16:08 | Sarcelles - Saint-Brice | ||||||
16:11 | Écouen - Ézanville | ||||||
16:14 | Domont | ||||||
16:17 | Bouffémont - Moisselles | ||||||
16:21 | Montsoult - Maffliers | ||||||
16:24 | Villaines | ||||||
16:27 | Belloy - Saint-Martin |
15:20 | Limay | 2:09 3 overstappen 29 stops JPUCA JEAPE HAVOP HLEVA | 2:09 | 3 overstappen 29 stops | JPUCA JEAPE HAVOP HLEVA | JPUCA | |
15:23 | Issou - Porcheville | ||||||
15:26 | Gargenville | ||||||
15:30 | Juziers | ||||||
15:34 | Meulan - Hardricourt | ||||||
15:37 | Thun le Paradis | ||||||
15:41 | Vaux-sur-Seine | ||||||
15:45 | Triel-sur-Seine | ||||||
15:48 | Chanteloup-les-Vignes | ||||||
15:51 | Andrésy | ||||||
15:53 | Maurecourt | ||||||
15:56 | Conflans Fin d'Oise | ||||||
15:59 | Conflans-Sainte-Honorine | ||||||
16:03 | Herblay | ||||||
16:06 | La Frette - Montigny | ||||||
16:09 | Cormeilles-en-Parisis | ||||||
16:13 | Val d'Argenteuil | ||||||
16:15 | Argenteuil | ||||||
16:19 | Argenteuil | JEAPE | |||||
16:23 | Sannois | ||||||
16:26 | Ermont - Eaubonne | ||||||
16:39 | Ermont - Eaubonne | HAVOP | |||||
16:41 | Champ de Courses d'Enghien | ||||||
16:44 | Enghien-les-Bains | ||||||
16:46 | La Barre Ormesson | ||||||
16:48 | Épinay - Villetaneuse | ||||||
17:04 | Épinay - Villetaneuse | HLEVA | |||||
17:10 | Sarcelles - Saint-Brice | ||||||
17:13 | Écouen - Ézanville | ||||||
17:16 | Domont | ||||||
17:19 | Bouffémont - Moisselles | ||||||
17:23 | Montsoult - Maffliers | ||||||
17:26 | Villaines | ||||||
17:29 | Belloy - Saint-Martin |
15:51 | Limay | 2:09 3 overstappen 29 stops JPUCA JEAPE HAVOP HLEVA | 2:09 | 3 overstappen 29 stops | JPUCA JEAPE HAVOP HLEVA | JPUCA | |
15:54 | Issou - Porcheville | ||||||
15:57 | Gargenville | ||||||
16:00 | Juziers | ||||||
16:04 | Meulan - Hardricourt | ||||||
16:06 | Thun le Paradis | ||||||
16:10 | Vaux-sur-Seine | ||||||
16:14 | Triel-sur-Seine | ||||||
16:17 | Chanteloup-les-Vignes | ||||||
16:19 | Andrésy | ||||||
16:22 | Maurecourt | ||||||
16:24 | Conflans Fin d'Oise | ||||||
16:27 | Conflans-Sainte-Honorine | ||||||
16:32 | Herblay | ||||||
16:34 | La Frette - Montigny | ||||||
16:37 | Cormeilles-en-Parisis | ||||||
16:41 | Val d'Argenteuil | ||||||
16:44 | Argenteuil | ||||||
16:47 | Argenteuil | JEAPE | |||||
16:52 | Sannois | ||||||
16:54 | Ermont - Eaubonne | ||||||
17:09 | Ermont - Eaubonne | HAVOP | |||||
17:11 | Champ de Courses d'Enghien | ||||||
17:14 | Enghien-les-Bains | ||||||
17:16 | La Barre Ormesson | ||||||
17:18 | Épinay - Villetaneuse | ||||||
17:35 | Épinay - Villetaneuse | HLEVA | |||||
17:41 | Sarcelles - Saint-Brice | ||||||
17:44 | Écouen - Ézanville | ||||||
17:47 | Domont | ||||||
17:50 | Bouffémont - Moisselles | ||||||
17:54 | Montsoult - Maffliers | ||||||
17:57 | Villaines | ||||||
18:00 | Belloy - Saint-Martin |
Duur van de reis
De reistijd tussen Limay en Belloy - Saint-Martin is 1:36