Treintijden
Massy - Palaiseau naar Le Val d'Or Treintijden 8 september 2024 om 19:20
19:35 | Massy - Palaiseau | 1:00 2 overstappen 21 stops BERBE AZEMA LSEBU | 1:00 | 2 overstappen 21 stops | BERBE AZEMA LSEBU | BERBE | |
19:37 | Massy - Verrières | ||||||
19:39 | Les Baconnets | ||||||
19:40 | Fontaine Michalon | ||||||
19:43 | Antony | ||||||
19:44 | La Croix de Berny | ||||||
19:46 | Parc de Sceaux | ||||||
19:48 | Bourg-la-Reine | ||||||
19:50 | Bagneux | ||||||
19:52 | Arcueil - Cachan | ||||||
19:54 | Laplace | ||||||
19:56 | Gentilly | ||||||
19:57 | Cité Universitaire | ||||||
20:00 | Denfert-Rochereau | ||||||
20:02 | Port Royal | ||||||
20:03 | Luxembourg | ||||||
20:06 | Saint-Michel Notre-Dame | ||||||
20:07 | Châtelet les Halles | ||||||
20:18 | Châtelet les Halles | AZEMA | |||||
20:21 | Auber | ||||||
20:24 | Charles de Gaulle - Etoile | ||||||
20:28 | La Défense | ||||||
20:30 | La Défense | LSEBU | |||||
20:32 | Puteaux | ||||||
20:36 | Le Val d'Or |
19:46 | Massy - Palaiseau | 1:10 2 overstappen 13 stops BEPOU ATERI LSEBU | 1:10 | 2 overstappen 13 stops | BEPOU ATERI LSEBU | BEPOU | |
19:50 | Antony | ||||||
19:52 | La Croix de Berny | ||||||
19:55 | Bourg-la-Reine | ||||||
20:00 | Cité Universitaire | ||||||
20:03 | Denfert-Rochereau | ||||||
20:05 | Port Royal | ||||||
20:06 | Luxembourg | ||||||
20:09 | Saint-Michel Notre-Dame | ||||||
20:10 | Châtelet les Halles | ||||||
20:11 | Châtelet les Halles | ATERI | |||||
20:14 | Auber | ||||||
20:17 | Charles de Gaulle - Etoile | ||||||
20:21 | La Défense | ||||||
20:50 | La Défense | LSEBU | |||||
20:52 | Puteaux | ||||||
20:56 | Le Val d'Or |
20:15 | Massy - Palaiseau | 42 min 2 overstappen 9 stops CCIME UDEFI LPOVA | 42 min | 2 overstappen 9 stops | CCIME UDEFI LPOVA | CCIME | |
20:19 | Igny | ||||||
20:21 | Bièvres | ||||||
20:24 | Vauboyen | ||||||
20:27 | Jouy-en-Josas | ||||||
20:30 | Petit Jouy Les Loges | ||||||
20:35 | Versailles Chantiers | ||||||
20:40 | Versailles Chantiers | UDEFI | |||||
20:45 | Chaville Rive Droite | ||||||
20:48 | Sèvres - Ville-d'Avray | ||||||
20:51 | Saint-Cloud | ||||||
20:55 | Saint-Cloud | LPOVA | |||||
20:57 | Le Val d'Or |
20:20 | Massy - Palaiseau | 1:08 2 overstappen 21 stops BEROC AZEMA LSEBU | 1:08 | 2 overstappen 21 stops | BEROC AZEMA LSEBU | BEROC | |
20:22 | Massy - Verrières | ||||||
20:24 | Les Baconnets | ||||||
20:25 | Fontaine Michalon | ||||||
20:28 | Antony | ||||||
20:29 | La Croix de Berny | ||||||
20:31 | Parc de Sceaux | ||||||
20:33 | Bourg-la-Reine | ||||||
20:35 | Bagneux | ||||||
20:37 | Arcueil - Cachan | ||||||
20:39 | Laplace | ||||||
20:41 | Gentilly | ||||||
20:42 | Cité Universitaire | ||||||
20:45 | Denfert-Rochereau | ||||||
20:47 | Port Royal | ||||||
20:48 | Luxembourg | ||||||
20:51 | Saint-Michel Notre-Dame | ||||||
20:52 | Châtelet les Halles | ||||||
21:04 | Châtelet les Halles | AZEMA | |||||
21:06 | Auber | ||||||
21:10 | Charles de Gaulle - Etoile | ||||||
21:13 | La Défense | ||||||
21:23 | La Défense | LSEBU | |||||
21:25 | Puteaux | ||||||
21:29 | Le Val d'Or |
20:31 | Massy - Palaiseau | 58 min 2 overstappen 13 stops BEPOU AZEMA LSEBU | 58 min | 2 overstappen 13 stops | BEPOU AZEMA LSEBU | BEPOU | |
20:35 | Antony | ||||||
20:37 | La Croix de Berny | ||||||
20:40 | Bourg-la-Reine | ||||||
20:45 | Cité Universitaire | ||||||
20:48 | Denfert-Rochereau | ||||||
20:50 | Port Royal | ||||||
20:51 | Luxembourg | ||||||
20:54 | Saint-Michel Notre-Dame | ||||||
20:55 | Châtelet les Halles | ||||||
21:04 | Châtelet les Halles | AZEMA | |||||
21:06 | Auber | ||||||
21:10 | Charles de Gaulle - Etoile | ||||||
21:13 | La Défense | ||||||
21:23 | La Défense | LSEBU | |||||
21:25 | Puteaux | ||||||
21:29 | Le Val d'Or |
20:46 | Massy - Palaiseau | 1:01 2 overstappen 14 stops BEPOU AZEMA LVOLA | 1:01 | 2 overstappen 14 stops | BEPOU AZEMA LVOLA | BEPOU | |
20:50 | Antony | ||||||
20:52 | La Croix de Berny | ||||||
20:55 | Bourg-la-Reine | ||||||
21:00 | Cité Universitaire | ||||||
21:03 | Denfert-Rochereau | ||||||
21:05 | Port Royal | ||||||
21:06 | Luxembourg | ||||||
21:09 | Saint-Michel Notre-Dame | ||||||
21:10 | Châtelet les Halles | ||||||
21:19 | Châtelet les Halles | AZEMA | |||||
21:21 | Auber | ||||||
21:25 | Charles de Gaulle - Etoile | ||||||
21:28 | La Défense | ||||||
21:40 | La Défense | LVOLA | |||||
21:43 | Puteaux | ||||||
21:45 | Suresnes Mont Valérien | ||||||
21:47 | Le Val d'Or |
21:15 | Massy - Palaiseau | 47 min 2 overstappen 9 stops CCIME UDEFI LPOVA | 47 min | 2 overstappen 9 stops | CCIME UDEFI LPOVA | CCIME | |
21:19 | Igny | ||||||
21:21 | Bièvres | ||||||
21:24 | Vauboyen | ||||||
21:27 | Jouy-en-Josas | ||||||
21:30 | Petit Jouy Les Loges | ||||||
21:35 | Versailles Chantiers | ||||||
21:40 | Versailles Chantiers | UDEFI | |||||
21:45 | Chaville Rive Droite | ||||||
21:48 | Sèvres - Ville-d'Avray | ||||||
21:51 | Saint-Cloud | ||||||
22:00 | Saint-Cloud | LPOVA | |||||
22:02 | Le Val d'Or |
21:16 | Massy - Palaiseau | 1:10 3 overstappen 15 stops BEPOU AZEMA UVERI LPOVA | 1:10 | 3 overstappen 15 stops | BEPOU AZEMA UVERI LPOVA | BEPOU | |
21:20 | Antony | ||||||
21:22 | La Croix de Berny | ||||||
21:25 | Bourg-la-Reine | ||||||
21:30 | Cité Universitaire | ||||||
21:33 | Denfert-Rochereau | ||||||
21:35 | Port Royal | ||||||
21:36 | Luxembourg | ||||||
21:39 | Saint-Michel Notre-Dame | ||||||
21:40 | Châtelet les Halles | ||||||
21:49 | Châtelet les Halles | AZEMA | |||||
21:51 | Auber | ||||||
21:55 | Charles de Gaulle - Etoile | ||||||
21:58 | La Défense | ||||||
22:15 | La Défense | UVERI | |||||
22:17 | Puteaux | ||||||
22:20 | Suresnes Mont Valérien | ||||||
22:23 | Saint-Cloud | ||||||
22:25 | Saint-Cloud | LPOVA | |||||
22:27 | Le Val d'Or |
21:31 | Massy - Palaiseau | 1:01 2 overstappen 14 stops BEPOU AZEMA LSOPA | 1:01 | 2 overstappen 14 stops | BEPOU AZEMA LSOPA | BEPOU | |
21:35 | Antony | ||||||
21:37 | La Croix de Berny | ||||||
21:40 | Bourg-la-Reine | ||||||
21:45 | Cité Universitaire | ||||||
21:48 | Denfert-Rochereau | ||||||
21:50 | Port Royal | ||||||
21:51 | Luxembourg | ||||||
21:54 | Saint-Michel Notre-Dame | ||||||
21:55 | Châtelet les Halles | ||||||
22:04 | Châtelet les Halles | AZEMA | |||||
22:06 | Auber | ||||||
22:10 | Charles de Gaulle - Etoile | ||||||
22:13 | La Défense | ||||||
22:25 | La Défense | LSOPA | |||||
22:27 | Puteaux | ||||||
22:30 | Suresnes Mont Valérien | ||||||
22:32 | Le Val d'Or |
22:01 | Massy - Palaiseau | 51 min 2 overstappen 14 stops BEPLA AZEMA LVOLA | 51 min | 2 overstappen 14 stops | BEPLA AZEMA LVOLA | BEPLA | |
22:05 | Antony | ||||||
22:07 | La Croix de Berny | ||||||
22:10 | Bourg-la-Reine | ||||||
22:15 | Cité Universitaire | ||||||
22:18 | Denfert-Rochereau | ||||||
22:20 | Port Royal | ||||||
22:21 | Luxembourg | ||||||
22:24 | Saint-Michel Notre-Dame | ||||||
22:25 | Châtelet les Halles | ||||||
22:34 | Châtelet les Halles | AZEMA | |||||
22:36 | Auber | ||||||
22:40 | Charles de Gaulle - Etoile | ||||||
22:43 | La Défense | ||||||
22:45 | La Défense | LVOLA | |||||
22:48 | Puteaux | ||||||
22:50 | Suresnes Mont Valérien | ||||||
22:52 | Le Val d'Or |
22:15 | Massy - Palaiseau | 42 min 2 overstappen 9 stops CCIME UDEFI LPOVA | 42 min | 2 overstappen 9 stops | CCIME UDEFI LPOVA | CCIME | |
22:19 | Igny | ||||||
22:21 | Bièvres | ||||||
22:24 | Vauboyen | ||||||
22:27 | Jouy-en-Josas | ||||||
22:30 | Petit Jouy Les Loges | ||||||
22:35 | Versailles Chantiers | ||||||
22:40 | Versailles Chantiers | UDEFI | |||||
22:45 | Chaville Rive Droite | ||||||
22:48 | Sèvres - Ville-d'Avray | ||||||
22:51 | Saint-Cloud | ||||||
22:55 | Saint-Cloud | LPOVA | |||||
22:57 | Le Val d'Or |
Duur van de reis
De reistijd tussen Massy - Palaiseau en Le Val d'Or is 42 minuten