Treintijden
Rungis la Fraternelle naar Champ de Courses d'Enghien Treintijden 9 september 2024 om 13:30
13:50 | Rungis la Fraternelle | 1:06 2 overstappen 16 stops CNORA BEPAU HOPOC | 1:06 | 2 overstappen 16 stops | CNORA BEPAU HOPOC | CNORA | |
13:53 | Pont de Rungis Aéroport d'Orly | ||||||
13:57 | Orly Ville | ||||||
14:00 | Les Saules | ||||||
14:03 | Choisy-le-Roi | ||||||
14:06 | Les Ardoines | ||||||
14:09 | Vitry-sur-Seine | ||||||
14:12 | Ivry-sur-Seine | ||||||
14:16 | Bibliothèque François Mitterrand | ||||||
14:19 | Paris Austerlitz | ||||||
14:22 | Saint-Michel Notre-Dame | ||||||
14:24 | Saint-Michel Notre-Dame | BEPAU | |||||
14:26 | Châtelet les Halles | ||||||
14:29 | Paris Gare du Nord | ||||||
14:41 | Paris Gare du Nord | HOPOC | |||||
14:47 | Saint-Denis | ||||||
14:51 | Épinay - Villetaneuse | ||||||
14:53 | La Barre Ormesson | ||||||
14:55 | Enghien-les-Bains | ||||||
14:57 | Champ de Courses d'Enghien |
14:20 | Rungis la Fraternelle | 1:24 1 overstap 27 stops CNORA HAVOP | 1:24 | 1 overstap 27 stops | CNORA HAVOP | CNORA | |
14:23 | Pont de Rungis Aéroport d'Orly | ||||||
14:27 | Orly Ville | ||||||
14:30 | Les Saules | ||||||
14:33 | Choisy-le-Roi | ||||||
14:36 | Les Ardoines | ||||||
14:39 | Vitry-sur-Seine | ||||||
14:42 | Ivry-sur-Seine | ||||||
14:46 | Bibliothèque François Mitterrand | ||||||
14:49 | Paris Austerlitz | ||||||
14:53 | Saint-Michel Notre-Dame | ||||||
14:56 | Musée d'Orsay | ||||||
14:58 | Invalides | ||||||
15:01 | Pont de l'Alma | ||||||
15:03 | Champ de Mars Tour Eiffel | ||||||
15:06 | Avenue du Président Kennedy Maison de Radio France | ||||||
15:07 | Boulainvilliers | ||||||
15:10 | Avenue Henri Martin | ||||||
15:12 | Avenue Foch | ||||||
15:15 | Neuilly Porte Maillot | ||||||
15:18 | Péreire Levallois | ||||||
15:21 | Porte de Clichy | ||||||
15:24 | Saint-Ouen | ||||||
15:28 | Les Grésillons | ||||||
15:30 | Gennevilliers | ||||||
15:33 | Épinay-sur-Seine | ||||||
15:36 | Saint-Gratien | ||||||
15:39 | Ermont - Eaubonne | ||||||
15:42 | Ermont - Eaubonne | HAVOP | |||||
15:44 | Champ de Courses d'Enghien |
14:50 | Rungis la Fraternelle | 1:06 2 overstappen 16 stops CNORA BEPAU HOPOC | 1:06 | 2 overstappen 16 stops | CNORA BEPAU HOPOC | CNORA | |
14:53 | Pont de Rungis Aéroport d'Orly | ||||||
14:57 | Orly Ville | ||||||
15:00 | Les Saules | ||||||
15:03 | Choisy-le-Roi | ||||||
15:06 | Les Ardoines | ||||||
15:09 | Vitry-sur-Seine | ||||||
15:12 | Ivry-sur-Seine | ||||||
15:16 | Bibliothèque François Mitterrand | ||||||
15:19 | Paris Austerlitz | ||||||
15:22 | Saint-Michel Notre-Dame | ||||||
15:24 | Saint-Michel Notre-Dame | BEPAU | |||||
15:26 | Châtelet les Halles | ||||||
15:29 | Paris Gare du Nord | ||||||
15:41 | Paris Gare du Nord | HOPOC | |||||
15:47 | Saint-Denis | ||||||
15:51 | Épinay - Villetaneuse | ||||||
15:53 | La Barre Ormesson | ||||||
15:55 | Enghien-les-Bains | ||||||
15:57 | Champ de Courses d'Enghien |
15:20 | Rungis la Fraternelle | 1:06 2 overstappen 16 stops CNORA BEPAU HOPOC | 1:06 | 2 overstappen 16 stops | CNORA BEPAU HOPOC | CNORA | |
15:23 | Pont de Rungis Aéroport d'Orly | ||||||
15:27 | Orly Ville | ||||||
15:30 | Les Saules | ||||||
15:33 | Choisy-le-Roi | ||||||
15:36 | Les Ardoines | ||||||
15:39 | Vitry-sur-Seine | ||||||
15:42 | Ivry-sur-Seine | ||||||
15:46 | Bibliothèque François Mitterrand | ||||||
15:49 | Paris Austerlitz | ||||||
15:52 | Saint-Michel Notre-Dame | ||||||
15:54 | Saint-Michel Notre-Dame | BEPAU | |||||
15:56 | Châtelet les Halles | ||||||
15:59 | Paris Gare du Nord | ||||||
16:11 | Paris Gare du Nord | HOPOC | |||||
16:16 | Saint-Denis | ||||||
16:20 | Épinay - Villetaneuse | ||||||
16:22 | La Barre Ormesson | ||||||
16:25 | Enghien-les-Bains | ||||||
16:26 | Champ de Courses d'Enghien |
15:50 | Rungis la Fraternelle | 57 min 2 overstappen 16 stops CNORA BEPIN HFOGI | 57 min | 2 overstappen 16 stops | CNORA BEPIN HFOGI | CNORA | |
15:53 | Pont de Rungis Aéroport d'Orly | ||||||
15:57 | Orly Ville | ||||||
16:00 | Les Saules | ||||||
16:03 | Choisy-le-Roi | ||||||
16:06 | Les Ardoines | ||||||
16:09 | Vitry-sur-Seine | ||||||
16:12 | Ivry-sur-Seine | ||||||
16:16 | Bibliothèque François Mitterrand | ||||||
16:19 | Paris Austerlitz | ||||||
16:22 | Saint-Michel Notre-Dame | ||||||
16:24 | Saint-Michel Notre-Dame | BEPIN | |||||
16:26 | Châtelet les Halles | ||||||
16:29 | Paris Gare du Nord | ||||||
16:30 | Paris Gare du Nord | HFOGI | |||||
16:37 | Saint-Denis | ||||||
16:41 | Épinay - Villetaneuse | ||||||
16:43 | La Barre Ormesson | ||||||
16:46 | Enghien-les-Bains | ||||||
16:47 | Champ de Courses d'Enghien |
16:20 | Rungis la Fraternelle | 57 min 2 overstappen 16 stops CNORA BEPIN HFOGI | 57 min | 2 overstappen 16 stops | CNORA BEPIN HFOGI | CNORA | |
16:23 | Pont de Rungis Aéroport d'Orly | ||||||
16:27 | Orly Ville | ||||||
16:30 | Les Saules | ||||||
16:33 | Choisy-le-Roi | ||||||
16:36 | Les Ardoines | ||||||
16:39 | Vitry-sur-Seine | ||||||
16:42 | Ivry-sur-Seine | ||||||
16:46 | Bibliothèque François Mitterrand | ||||||
16:49 | Paris Austerlitz | ||||||
16:52 | Saint-Michel Notre-Dame | ||||||
16:54 | Saint-Michel Notre-Dame | BEPIN | |||||
16:56 | Châtelet les Halles | ||||||
16:59 | Paris Gare du Nord | ||||||
17:00 | Paris Gare du Nord | HFOGI | |||||
17:07 | Saint-Denis | ||||||
17:11 | Épinay - Villetaneuse | ||||||
17:13 | La Barre Ormesson | ||||||
17:16 | Enghien-les-Bains | ||||||
17:17 | Champ de Courses d'Enghien |
16:50 | Rungis la Fraternelle | 57 min 2 overstappen 16 stops CNORA BEGRE HFOGI | 57 min | 2 overstappen 16 stops | CNORA BEGRE HFOGI | CNORA | |
16:53 | Pont de Rungis Aéroport d'Orly | ||||||
16:57 | Orly Ville | ||||||
17:00 | Les Saules | ||||||
17:03 | Choisy-le-Roi | ||||||
17:06 | Les Ardoines | ||||||
17:09 | Vitry-sur-Seine | ||||||
17:12 | Ivry-sur-Seine | ||||||
17:16 | Bibliothèque François Mitterrand | ||||||
17:19 | Paris Austerlitz | ||||||
17:22 | Saint-Michel Notre-Dame | ||||||
17:23 | Saint-Michel Notre-Dame | BEGRE | |||||
17:26 | Châtelet les Halles | ||||||
17:29 | Paris Gare du Nord | ||||||
17:30 | Paris Gare du Nord | HFOGI | |||||
17:37 | Saint-Denis | ||||||
17:41 | Épinay - Villetaneuse | ||||||
17:43 | La Barre Ormesson | ||||||
17:46 | Enghien-les-Bains | ||||||
17:47 | Champ de Courses d'Enghien |
17:20 | Rungis la Fraternelle | 57 min 2 overstappen 16 stops CNORA BEMMA HFOGI | 57 min | 2 overstappen 16 stops | CNORA BEMMA HFOGI | CNORA | |
17:23 | Pont de Rungis Aéroport d'Orly | ||||||
17:27 | Orly Ville | ||||||
17:30 | Les Saules | ||||||
17:33 | Choisy-le-Roi | ||||||
17:36 | Les Ardoines | ||||||
17:39 | Vitry-sur-Seine | ||||||
17:42 | Ivry-sur-Seine | ||||||
17:46 | Bibliothèque François Mitterrand | ||||||
17:49 | Paris Austerlitz | ||||||
17:52 | Saint-Michel Notre-Dame | ||||||
17:53 | Saint-Michel Notre-Dame | BEMMA | |||||
17:56 | Châtelet les Halles | ||||||
17:59 | Paris Gare du Nord | ||||||
18:00 | Paris Gare du Nord | HFOGI | |||||
18:07 | Saint-Denis | ||||||
18:11 | Épinay - Villetaneuse | ||||||
18:13 | La Barre Ormesson | ||||||
18:16 | Enghien-les-Bains | ||||||
18:17 | Champ de Courses d'Enghien |
17:50 | Rungis la Fraternelle | 57 min 2 overstappen 16 stops CNORA BELOI HFOGI | 57 min | 2 overstappen 16 stops | CNORA BELOI HFOGI | CNORA | |
17:53 | Pont de Rungis Aéroport d'Orly | ||||||
17:57 | Orly Ville | ||||||
18:00 | Les Saules | ||||||
18:03 | Choisy-le-Roi | ||||||
18:06 | Les Ardoines | ||||||
18:09 | Vitry-sur-Seine | ||||||
18:12 | Ivry-sur-Seine | ||||||
18:16 | Bibliothèque François Mitterrand | ||||||
18:19 | Paris Austerlitz | ||||||
18:22 | Saint-Michel Notre-Dame | ||||||
18:23 | Saint-Michel Notre-Dame | BELOI | |||||
18:26 | Châtelet les Halles | ||||||
18:29 | Paris Gare du Nord | ||||||
18:30 | Paris Gare du Nord | HFOGI | |||||
18:37 | Saint-Denis | ||||||
18:41 | Épinay - Villetaneuse | ||||||
18:43 | La Barre Ormesson | ||||||
18:46 | Enghien-les-Bains | ||||||
18:47 | Champ de Courses d'Enghien |
18:09 | Rungis la Fraternelle | 1:08 2 overstappen 22 stops CMONA BIRMA HFOGI | 1:08 | 2 overstappen 22 stops | CMONA BIRMA HFOGI | CMONA | |
18:13 | Chemin d'Antony | ||||||
18:16 | Massy - Verrières | ||||||
18:22 | Massy - Verrières | BIRMA | |||||
18:24 | Les Baconnets | ||||||
18:27 | Antony | ||||||
18:28 | La Croix de Berny | ||||||
18:30 | Parc de Sceaux | ||||||
18:32 | Bourg-la-Reine | ||||||
18:35 | Bagneux | ||||||
18:37 | Arcueil - Cachan | ||||||
18:39 | Laplace | ||||||
18:40 | Gentilly | ||||||
18:42 | Cité Universitaire | ||||||
18:45 | Denfert-Rochereau | ||||||
18:46 | Port Royal | ||||||
18:48 | Luxembourg | ||||||
18:50 | Saint-Michel Notre-Dame | ||||||
18:53 | Châtelet les Halles | ||||||
18:56 | Paris Gare du Nord | ||||||
19:00 | Paris Gare du Nord | HFOGI | |||||
19:07 | Saint-Denis | ||||||
19:11 | Épinay - Villetaneuse | ||||||
19:13 | La Barre Ormesson | ||||||
19:16 | Enghien-les-Bains | ||||||
19:17 | Champ de Courses d'Enghien |
18:20 | Rungis la Fraternelle | 1:12 2 overstappen 16 stops CNORA BIJEL HFOGI | 1:12 | 2 overstappen 16 stops | CNORA BIJEL HFOGI | CNORA | |
18:23 | Pont de Rungis Aéroport d'Orly | ||||||
18:27 | Orly Ville | ||||||
18:30 | Les Saules | ||||||
18:33 | Choisy-le-Roi | ||||||
18:36 | Les Ardoines | ||||||
18:39 | Vitry-sur-Seine | ||||||
18:42 | Ivry-sur-Seine | ||||||
18:46 | Bibliothèque François Mitterrand | ||||||
18:49 | Paris Austerlitz | ||||||
18:52 | Saint-Michel Notre-Dame | ||||||
18:56 | Saint-Michel Notre-Dame | BIJEL | |||||
18:59 | Châtelet les Halles | ||||||
19:02 | Paris Gare du Nord | ||||||
19:15 | Paris Gare du Nord | HFOGI | |||||
19:22 | Saint-Denis | ||||||
19:26 | Épinay - Villetaneuse | ||||||
19:28 | La Barre Ormesson | ||||||
19:31 | Enghien-les-Bains | ||||||
19:32 | Champ de Courses d'Enghien |
Duur van de reis
De reistijd tussen Rungis la Fraternelle en Champ de Courses d'Enghien is 56 minuten