Treintijden
Saint-Fargeau naar Sartrouville Treintijden 9 september 2024 om 12:10
12:21 | Saint-Fargeau | 1:35 2 overstappen 23 stops DJUVA DLOPA ATROC | 1:35 | 2 overstappen 23 stops | DJUVA DLOPA ATROC | DJUVA | |
12:25 | Le Coudray-Montceaux | ||||||
12:27 | Le Plessis Chenet | ||||||
12:30 | Villabé | ||||||
12:33 | Essonnes Robinson | ||||||
12:36 | Corbeil-Essonnes | ||||||
12:40 | Évry - Val de Seine | ||||||
12:43 | Grand Bourg | ||||||
12:46 | Ris-Orangis | ||||||
12:50 | Viry-Châtillon | ||||||
12:54 | Juvisy | ||||||
13:00 | Juvisy | DLOPA | |||||
13:04 | Vigneux-sur-Seine | ||||||
13:09 | Villeneuve-Saint-Georges | ||||||
13:12 | Villeneuve Triage | ||||||
13:15 | Créteil Pompadour | ||||||
13:18 | Le Vert de Maisons | ||||||
13:21 | Maisons-Alfort - Alfortville | ||||||
13:28 | Paris Gare de Lyon | ||||||
13:32 | Châtelet les Halles | ||||||
13:36 | Châtelet les Halles | ATROC | |||||
13:39 | Auber | ||||||
13:42 | Charles de Gaulle - Etoile | ||||||
13:46 | La Défense | ||||||
13:49 | Nanterre Préfecture | ||||||
13:53 | Houilles - Carrières-sur-Seine | ||||||
13:56 | Sartrouville |
13:08 | Saint-Fargeau | 1:32 2 overstappen 11 stops DZOVO RPUMA AUZAR | 1:32 | 2 overstappen 11 stops | DZOVO RPUMA AUZAR | DZOVO | |
13:12 | Ponthierry - Pringy | ||||||
13:15 | Boissise-le-Roi | ||||||
13:18 | Vosves | ||||||
13:24 | Melun | ||||||
13:45 | Melun | RPUMA | |||||
14:13 | Paris Gare de Lyon | ||||||
14:17 | Paris Gare de Lyon | AUZAR | |||||
14:20 | Châtelet les Halles | ||||||
14:23 | Auber | ||||||
14:26 | Charles de Gaulle - Etoile | ||||||
14:30 | La Défense | ||||||
14:34 | Nanterre Préfecture | ||||||
14:38 | Houilles - Carrières-sur-Seine | ||||||
14:40 | Sartrouville |
13:21 | Saint-Fargeau | 1:35 2 overstappen 23 stops DJUVA DLOPA ATROC | 1:35 | 2 overstappen 23 stops | DJUVA DLOPA ATROC | DJUVA | |
13:25 | Le Coudray-Montceaux | ||||||
13:27 | Le Plessis Chenet | ||||||
13:30 | Villabé | ||||||
13:33 | Essonnes Robinson | ||||||
13:36 | Corbeil-Essonnes | ||||||
13:40 | Évry - Val de Seine | ||||||
13:43 | Grand Bourg | ||||||
13:46 | Ris-Orangis | ||||||
13:50 | Viry-Châtillon | ||||||
13:54 | Juvisy | ||||||
14:00 | Juvisy | DLOPA | |||||
14:04 | Vigneux-sur-Seine | ||||||
14:09 | Villeneuve-Saint-Georges | ||||||
14:12 | Villeneuve Triage | ||||||
14:15 | Créteil Pompadour | ||||||
14:18 | Le Vert de Maisons | ||||||
14:21 | Maisons-Alfort - Alfortville | ||||||
14:28 | Paris Gare de Lyon | ||||||
14:32 | Châtelet les Halles | ||||||
14:36 | Châtelet les Halles | ATROC | |||||
14:39 | Auber | ||||||
14:42 | Charles de Gaulle - Etoile | ||||||
14:46 | La Défense | ||||||
14:49 | Nanterre Préfecture | ||||||
14:53 | Houilles - Carrières-sur-Seine | ||||||
14:56 | Sartrouville |
14:08 | Saint-Fargeau | 1:32 2 overstappen 11 stops DZOVO RPUMA AUZIN | 1:32 | 2 overstappen 11 stops | DZOVO RPUMA AUZIN | DZOVO | |
14:12 | Ponthierry - Pringy | ||||||
14:15 | Boissise-le-Roi | ||||||
14:18 | Vosves | ||||||
14:24 | Melun | ||||||
14:45 | Melun | RPUMA | |||||
15:13 | Paris Gare de Lyon | ||||||
15:17 | Paris Gare de Lyon | AUZIN | |||||
15:20 | Châtelet les Halles | ||||||
15:23 | Auber | ||||||
15:26 | Charles de Gaulle - Etoile | ||||||
15:30 | La Défense | ||||||
15:34 | Nanterre Préfecture | ||||||
15:38 | Houilles - Carrières-sur-Seine | ||||||
15:40 | Sartrouville |
14:21 | Saint-Fargeau | 1:35 2 overstappen 23 stops DJUVA DLOPA ATRAM | 1:35 | 2 overstappen 23 stops | DJUVA DLOPA ATRAM | DJUVA | |
14:25 | Le Coudray-Montceaux | ||||||
14:27 | Le Plessis Chenet | ||||||
14:30 | Villabé | ||||||
14:33 | Essonnes Robinson | ||||||
14:36 | Corbeil-Essonnes | ||||||
14:40 | Évry - Val de Seine | ||||||
14:43 | Grand Bourg | ||||||
14:46 | Ris-Orangis | ||||||
14:50 | Viry-Châtillon | ||||||
14:54 | Juvisy | ||||||
15:00 | Juvisy | DLOPA | |||||
15:04 | Vigneux-sur-Seine | ||||||
15:09 | Villeneuve-Saint-Georges | ||||||
15:12 | Villeneuve Triage | ||||||
15:15 | Créteil Pompadour | ||||||
15:18 | Le Vert de Maisons | ||||||
15:21 | Maisons-Alfort - Alfortville | ||||||
15:28 | Paris Gare de Lyon | ||||||
15:32 | Châtelet les Halles | ||||||
15:36 | Châtelet les Halles | ATRAM | |||||
15:39 | Auber | ||||||
15:42 | Charles de Gaulle - Etoile | ||||||
15:46 | La Défense | ||||||
15:49 | Nanterre Préfecture | ||||||
15:53 | Houilles - Carrières-sur-Seine | ||||||
15:56 | Sartrouville |
15:08 | Saint-Fargeau | 1:32 2 overstappen 11 stops DZOVO RPUMA AUZEL | 1:32 | 2 overstappen 11 stops | DZOVO RPUMA AUZEL | DZOVO | |
15:12 | Ponthierry - Pringy | ||||||
15:15 | Boissise-le-Roi | ||||||
15:18 | Vosves | ||||||
15:24 | Melun | ||||||
15:45 | Melun | RPUMA | |||||
16:13 | Paris Gare de Lyon | ||||||
16:17 | Paris Gare de Lyon | AUZEL | |||||
16:20 | Châtelet les Halles | ||||||
16:23 | Auber | ||||||
16:26 | Charles de Gaulle - Etoile | ||||||
16:30 | La Défense | ||||||
16:34 | Nanterre Préfecture | ||||||
16:38 | Houilles - Carrières-sur-Seine | ||||||
16:40 | Sartrouville |
15:21 | Saint-Fargeau | 1:35 2 overstappen 23 stops DJUVA DLOPA ATRAM | 1:35 | 2 overstappen 23 stops | DJUVA DLOPA ATRAM | DJUVA | |
15:25 | Le Coudray-Montceaux | ||||||
15:27 | Le Plessis Chenet | ||||||
15:30 | Villabé | ||||||
15:33 | Essonnes Robinson | ||||||
15:36 | Corbeil-Essonnes | ||||||
15:40 | Évry - Val de Seine | ||||||
15:43 | Grand Bourg | ||||||
15:47 | Ris-Orangis | ||||||
15:51 | Viry-Châtillon | ||||||
15:53 | Juvisy | ||||||
16:00 | Juvisy | DLOPA | |||||
16:04 | Vigneux-sur-Seine | ||||||
16:09 | Villeneuve-Saint-Georges | ||||||
16:12 | Villeneuve Triage | ||||||
16:15 | Créteil Pompadour | ||||||
16:18 | Le Vert de Maisons | ||||||
16:21 | Maisons-Alfort - Alfortville | ||||||
16:28 | Paris Gare de Lyon | ||||||
16:32 | Châtelet les Halles | ||||||
16:36 | Châtelet les Halles | ATRAM | |||||
16:38 | Auber | ||||||
16:42 | Charles de Gaulle - Etoile | ||||||
16:46 | La Défense | ||||||
16:49 | Nanterre Préfecture | ||||||
16:54 | Houilles - Carrières-sur-Seine | ||||||
16:56 | Sartrouville |
16:01 | Saint-Fargeau | 1:28 2 overstappen 20 stops DJUVA DVUPA ATAXE | 1:28 | 2 overstappen 20 stops | DJUVA DVUPA ATAXE | DJUVA | |
16:05 | Le Coudray-Montceaux | ||||||
16:07 | Le Plessis Chenet | ||||||
16:10 | Villabé | ||||||
16:13 | Essonnes Robinson | ||||||
16:16 | Corbeil-Essonnes | ||||||
16:20 | Évry - Val de Seine | ||||||
16:23 | Grand Bourg | ||||||
16:27 | Ris-Orangis | ||||||
16:31 | Viry-Châtillon | ||||||
16:33 | Juvisy | ||||||
16:39 | Juvisy | DVUPA | |||||
16:43 | Vigneux-sur-Seine | ||||||
16:48 | Villeneuve-Saint-Georges | ||||||
16:57 | Maisons-Alfort - Alfortville | ||||||
17:02 | Paris Gare de Lyon | ||||||
17:04 | Paris Gare de Lyon | ATAXE | |||||
17:07 | Châtelet les Halles | ||||||
17:10 | Auber | ||||||
17:13 | Charles de Gaulle - Etoile | ||||||
17:18 | La Défense | ||||||
17:22 | Nanterre Préfecture | ||||||
17:26 | Houilles - Carrières-sur-Seine | ||||||
17:29 | Sartrouville |
16:16 | Saint-Fargeau | 1:25 2 overstappen 11 stops DZOSO RPUMA ATAXE | 1:25 | 2 overstappen 11 stops | DZOSO RPUMA ATAXE | DZOSO | |
16:21 | Ponthierry - Pringy | ||||||
16:23 | Boissise-le-Roi | ||||||
16:27 | Vosves | ||||||
16:32 | Melun | ||||||
16:45 | Melun | RPUMA | |||||
17:13 | Paris Gare de Lyon | ||||||
17:16 | Paris Gare de Lyon | ATAXE | |||||
17:20 | Châtelet les Halles | ||||||
17:23 | Auber | ||||||
17:26 | Charles de Gaulle - Etoile | ||||||
17:30 | La Défense | ||||||
17:34 | Nanterre Préfecture | ||||||
17:39 | Houilles - Carrières-sur-Seine | ||||||
17:41 | Sartrouville |
16:31 | Saint-Fargeau | 1:27 2 overstappen 20 stops DJUVA DVUPA AUZEL | 1:27 | 2 overstappen 20 stops | DJUVA DVUPA AUZEL | DJUVA | |
16:35 | Le Coudray-Montceaux | ||||||
16:37 | Le Plessis Chenet | ||||||
16:40 | Villabé | ||||||
16:43 | Essonnes Robinson | ||||||
16:46 | Corbeil-Essonnes | ||||||
16:50 | Évry - Val de Seine | ||||||
16:53 | Grand Bourg | ||||||
16:57 | Ris-Orangis | ||||||
17:01 | Viry-Châtillon | ||||||
17:03 | Juvisy | ||||||
17:09 | Juvisy | DVUPA | |||||
17:13 | Vigneux-sur-Seine | ||||||
17:18 | Villeneuve-Saint-Georges | ||||||
17:27 | Maisons-Alfort - Alfortville | ||||||
17:32 | Paris Gare de Lyon | ||||||
17:34 | Paris Gare de Lyon | AUZEL | |||||
17:37 | Châtelet les Halles | ||||||
17:40 | Auber | ||||||
17:43 | Charles de Gaulle - Etoile | ||||||
17:48 | La Défense | ||||||
17:51 | Nanterre Préfecture | ||||||
17:56 | Houilles - Carrières-sur-Seine | ||||||
17:58 | Sartrouville |
16:53 | Saint-Fargeau | 1:17 2 overstappen 11 stops DZOVO RPOMA AUZEL | 1:17 | 2 overstappen 11 stops | DZOVO RPOMA AUZEL | DZOVO | |
16:57 | Ponthierry - Pringy | ||||||
17:00 | Boissise-le-Roi | ||||||
17:03 | Vosves | ||||||
17:09 | Melun | ||||||
17:15 | Melun | RPOMA | |||||
17:43 | Paris Gare de Lyon | ||||||
17:46 | Paris Gare de Lyon | AUZEL | |||||
17:50 | Châtelet les Halles | ||||||
17:53 | Auber | ||||||
17:56 | Charles de Gaulle - Etoile | ||||||
18:00 | La Défense | ||||||
18:04 | Nanterre Préfecture | ||||||
18:08 | Houilles - Carrières-sur-Seine | ||||||
18:11 | Sartrouville |
Duur van de reis
De reistijd tussen Saint-Fargeau en Sartrouville is 1:15