Treintijden
Trie-Château naar Essonnes Robinson Treintijden 9 september 2024 om 11:50
11:57 | Trie-Château | 2:59 3 overstappen 38 stops JPOCA HAPOR DROPO DZOVO | 2:59 | 3 overstappen 38 stops | JPOCA HAPOR DROPO DZOVO | JPOCA | |
12:01 | Chaumont-en-Vexin | ||||||
12:06 | Liancourt-Saint-Pierre | ||||||
12:09 | Lavilletertre | ||||||
12:13 | Chars | ||||||
12:17 | Santeuil - Le Perchay | ||||||
12:20 | Us | ||||||
12:24 | Montgeroult - Courcelles | ||||||
12:26 | Boissy-l'Aillerie | ||||||
12:30 | Osny | ||||||
12:34 | Pontoise | ||||||
12:36 | Pontoise | HAPOR | |||||
12:38 | Saint-Ouen-l'Aumône | ||||||
12:42 | Saint-Ouen-l'Aumône Liesse | ||||||
12:45 | Pierrelaye | ||||||
12:48 | Montigny - Beauchamp | ||||||
12:52 | Franconville - Le Plessis-Bouchard | ||||||
12:55 | Cernay | ||||||
12:57 | Ermont - Eaubonne | ||||||
13:00 | Champ de Courses d'Enghien | ||||||
13:02 | Enghien-les-Bains | ||||||
13:04 | La Barre Ormesson | ||||||
13:07 | Épinay - Villetaneuse | ||||||
13:10 | Saint-Denis | ||||||
13:17 | Paris Gare du Nord | ||||||
13:21 | Paris Gare du Nord | DROPO | |||||
13:25 | Châtelet les Halles | ||||||
13:31 | Paris Gare de Lyon | ||||||
13:38 | Maisons-Alfort - Alfortville | ||||||
13:40 | Le Vert de Maisons | ||||||
13:44 | Créteil Pompadour | ||||||
13:48 | Villeneuve Triage | ||||||
13:51 | Villeneuve-Saint-Georges | ||||||
13:55 | Vigneux-sur-Seine | ||||||
13:59 | Juvisy | ||||||
14:02 | Viry-Châtillon | ||||||
14:05 | Grigny Centre | ||||||
14:09 | Orangis Bois de l'Épine | ||||||
14:12 | Évry - Courcouronnes | ||||||
14:14 | Le Bras de Fer | ||||||
14:18 | Corbeil-Essonnes | ||||||
14:53 | Corbeil-Essonnes | DZOVO | |||||
14:56 | Essonnes Robinson |
13:53 | Trie-Château | 2:47 3 overstappen 38 stops JPOCA HAPOR DROPO DZOVO | 2:47 | 3 overstappen 38 stops | JPOCA HAPOR DROPO DZOVO | JPOCA | |
13:58 | Chaumont-en-Vexin | ||||||
14:02 | Liancourt-Saint-Pierre | ||||||
14:05 | Lavilletertre | ||||||
14:10 | Chars | ||||||
14:14 | Santeuil - Le Perchay | ||||||
14:17 | Us | ||||||
14:21 | Montgeroult - Courcelles | ||||||
14:23 | Boissy-l'Aillerie | ||||||
14:27 | Osny | ||||||
14:31 | Pontoise | ||||||
14:36 | Pontoise | HAPOR | |||||
14:38 | Saint-Ouen-l'Aumône | ||||||
14:42 | Saint-Ouen-l'Aumône Liesse | ||||||
14:45 | Pierrelaye | ||||||
14:48 | Montigny - Beauchamp | ||||||
14:52 | Franconville - Le Plessis-Bouchard | ||||||
14:55 | Cernay | ||||||
14:57 | Ermont - Eaubonne | ||||||
15:00 | Champ de Courses d'Enghien | ||||||
15:02 | Enghien-les-Bains | ||||||
15:04 | La Barre Ormesson | ||||||
15:07 | Épinay - Villetaneuse | ||||||
15:10 | Saint-Denis | ||||||
15:17 | Paris Gare du Nord | ||||||
15:21 | Paris Gare du Nord | DROPO | |||||
15:25 | Châtelet les Halles | ||||||
15:31 | Paris Gare de Lyon | ||||||
15:38 | Maisons-Alfort - Alfortville | ||||||
15:40 | Le Vert de Maisons | ||||||
15:44 | Créteil Pompadour | ||||||
15:48 | Villeneuve Triage | ||||||
15:51 | Villeneuve-Saint-Georges | ||||||
15:55 | Vigneux-sur-Seine | ||||||
15:59 | Juvisy | ||||||
16:02 | Viry-Châtillon | ||||||
16:05 | Grigny Centre | ||||||
16:09 | Orangis Bois de l'Épine | ||||||
16:12 | Évry - Courcouronnes | ||||||
16:14 | Le Bras de Fer | ||||||
16:18 | Corbeil-Essonnes | ||||||
16:38 | Corbeil-Essonnes | DZOVO | |||||
16:41 | Essonnes Robinson |
16:03 | Trie-Château | 2:15 3 overstappen 24 stops JPENE CELAO DBOVO DZOSO | 2:15 | 3 overstappen 24 stops | JPENE CELAO DBOVO DZOSO | JPENE | |
16:08 | Chaumont-en-Vexin | ||||||
16:13 | Liancourt-Saint-Pierre | ||||||
16:16 | Lavilletertre | ||||||
16:20 | Chars | ||||||
16:24 | Santeuil - Le Perchay | ||||||
16:28 | Us | ||||||
16:31 | Montgeroult - Courcelles | ||||||
16:34 | Boissy-l'Aillerie | ||||||
16:37 | Osny | ||||||
16:42 | Pontoise | ||||||
16:45 | Saint-Ouen-l'Aumône Quartier de l'Église | ||||||
16:48 | Éragny - Neuville | ||||||
16:53 | Conflans-Sainte-Honorine | ||||||
16:57 | Herblay | ||||||
17:00 | La Frette - Montigny | ||||||
17:05 | Val d'Argenteuil | ||||||
17:08 | Argenteuil | ||||||
17:18 | Paris Saint Lazare | ||||||
17:41 | Bibliothèque François Mitterrand | CELAO | |||||
17:52 | Juvisy | ||||||
17:55 | Juvisy | DBOVO | |||||
17:58 | Viry-Châtillon | ||||||
18:02 | Ris-Orangis | ||||||
18:05 | Grand Bourg | ||||||
18:08 | Évry - Val de Seine | ||||||
18:13 | Corbeil-Essonnes | ||||||
18:17 | Corbeil-Essonnes | DZOSO | |||||
18:19 | Essonnes Robinson |
17:05 | Trie-Château | 2:13 3 overstappen 24 stops JPENE CELAO DBOVO DZOSO | 2:13 | 3 overstappen 24 stops | JPENE CELAO DBOVO DZOSO | JPENE | |
17:10 | Chaumont-en-Vexin | ||||||
17:15 | Liancourt-Saint-Pierre | ||||||
17:18 | Lavilletertre | ||||||
17:22 | Chars | ||||||
17:26 | Santeuil - Le Perchay | ||||||
17:30 | Us | ||||||
17:33 | Montgeroult - Courcelles | ||||||
17:36 | Boissy-l'Aillerie | ||||||
17:39 | Osny | ||||||
17:43 | Pontoise | ||||||
17:46 | Saint-Ouen-l'Aumône Quartier de l'Église | ||||||
17:49 | Éragny - Neuville | ||||||
17:53 | Conflans-Sainte-Honorine | ||||||
17:57 | Herblay | ||||||
18:00 | La Frette - Montigny | ||||||
18:05 | Val d'Argenteuil | ||||||
18:08 | Argenteuil | ||||||
18:20 | Paris Saint Lazare | ||||||
18:41 | Bibliothèque François Mitterrand | CELAO | |||||
18:52 | Juvisy | ||||||
18:55 | Juvisy | DBOVO | |||||
18:57 | Viry-Châtillon | ||||||
19:01 | Ris-Orangis | ||||||
19:04 | Grand Bourg | ||||||
19:07 | Évry - Val de Seine | ||||||
19:11 | Corbeil-Essonnes | ||||||
19:17 | Corbeil-Essonnes | DZOSO | |||||
19:19 | Essonnes Robinson |
17:56 | Trie-Château | 2:38 3 overstappen 23 stops JGETA JPATO DRUVE DZOSO | 2:38 | 3 overstappen 23 stops | JGETA JPATO DRUVE DZOSO | JGETA | |
17:59 | Gisors | ||||||
18:11 | Gisors | JPATO | |||||
18:18 | Chaumont-en-Vexin | ||||||
18:27 | Chars | ||||||
18:33 | Us | ||||||
18:37 | Boissy-l'Aillerie | ||||||
18:41 | Osny | ||||||
18:44 | Pontoise | ||||||
18:47 | Saint-Ouen-l'Aumône Quartier de l'Église | ||||||
18:50 | Éragny - Neuville | ||||||
18:54 | Conflans-Sainte-Honorine | ||||||
18:58 | Herblay | ||||||
19:01 | La Frette - Montigny | ||||||
19:05 | Val d'Argenteuil | ||||||
19:08 | Argenteuil | ||||||
19:21 | Paris Saint Lazare | ||||||
19:40 | Paris Gare de Lyon | DRUVE | |||||
19:46 | Maisons-Alfort - Alfortville | ||||||
19:57 | Villeneuve-Saint-Georges | ||||||
20:01 | Vigneux-sur-Seine | ||||||
20:05 | Juvisy | ||||||
20:09 | Ris-Orangis | ||||||
20:13 | Grand Bourg | ||||||
20:16 | Évry - Val de Seine | ||||||
20:21 | Corbeil-Essonnes | ||||||
20:32 | Corbeil-Essonnes | DZOSO | |||||
20:34 | Essonnes Robinson |
18:59 | Trie-Château | 11:05 3 overstappen 28 stops JGETA JPATO DROPE DZOSO | 11:05 | 3 overstappen 28 stops | JGETA JPATO DROPE DZOSO | JGETA | |
19:02 | Gisors | ||||||
19:14 | Gisors | JPATO | |||||
19:21 | Chaumont-en-Vexin | ||||||
19:29 | Chars | ||||||
19:35 | Us | ||||||
19:39 | Boissy-l'Aillerie | ||||||
19:42 | Osny | ||||||
19:46 | Pontoise | ||||||
19:49 | Saint-Ouen-l'Aumône Quartier de l'Église | ||||||
19:52 | Éragny - Neuville | ||||||
19:56 | Conflans-Sainte-Honorine | ||||||
20:00 | Herblay | ||||||
20:03 | La Frette - Montigny | ||||||
20:07 | Val d'Argenteuil | ||||||
20:11 | Argenteuil | ||||||
20:24 | Paris Saint Lazare | ||||||
20:40 | Châtelet les Halles | DROPE | |||||
20:46 | Paris Gare de Lyon | ||||||
20:53 | Maisons-Alfort - Alfortville | ||||||
20:55 | Le Vert de Maisons | ||||||
20:59 | Créteil Pompadour | ||||||
21:03 | Villeneuve Triage | ||||||
21:06 | Villeneuve-Saint-Georges | ||||||
21:10 | Vigneux-sur-Seine | ||||||
21:14 | Juvisy | ||||||
21:19 | Grigny Centre | ||||||
21:23 | Orangis Bois de l'Épine | ||||||
21:26 | Évry - Courcouronnes | ||||||
21:28 | Le Bras de Fer | ||||||
21:32 | Corbeil-Essonnes | ||||||
06:02 | Corbeil-Essonnes | DZOSO | |||||
06:04 | Essonnes Robinson |
Duur van de reis
De reistijd tussen Trie-Château en Essonnes Robinson is 2:13