Meda naar Aulla Lunigiana Dienstregeling
Maandag 9 september 2024 om 07:00
Meda Cesano Maderno Milano Lambrate Aulla Lunigiana
Meda | 14:23 |
Seveso | 14:28 |
Cesano Maderno | 14:30 |
Treinnummer | 900648 |
Lijn | R16 |
Overstappen | |
Cesano Maderno | 15:22 |
Seveso Baruccana | 15:24 |
Seregno | 15:34 |
Desio | 15:38 |
Lissone-Muggio' | 15:42 |
Monza | 15:47 |
Sesto S.giovanni | 15:53 |
Milano Greco Pirelli | 15:58 |
Milano Lambrate | 16:04 |
Treinnummer | 24907 |
Lijn | S9 |
Overstappen | |
Milano Lambrate | 17:26 |
Milano Rogoredo | 17:41 |
Lodi | 18:11 |
Casalpusterlengo | 18:21 |
Codogno | 18:26 |
Piacenza | 18:42 |
Fiorenzuola | 18:56 |
Fidenza | 19:06 |
Fornovo | 19:26 |
Solignano | 19:38 |
Berceto | 19:45 |
Ostia Parmense | 19:59 |
Borgo Val Taro | 20:06 |
Pontremoli | 20:25 |
Villafranca-Bagn | 20:40 |
Aulla Lunigiana | 20:49 |
Treinnummer | 2595 |
Reistijd | 6:25 |
Meda Milano Bovisa Politecnico Melegnano Aulla Lunigiana
Meda | 20:23 |
Seveso | 20:28 |
Cesano Maderno | 20:30 |
Milano Affori | 20:42 |
Milano Bovisa Politecnico | 20:45 |
Treinnummer | 900678 |
Lijn | R16 |
Overstappen | |
Milano Bovisa Politecnico | 21:06 |
Milano Lancetti | 21:12 |
Milano Porta Garibaldi Sotterranea | 21:15 |
Milano Repubblica | 21:17 |
Milano Porta Venezia | 21:19 |
Milano Dateo | 21:22 |
Milano Porta Vittoria | 21:26 |
Milano Rogoredo | 21:35 |
S.donato Milanese | 21:40 |
Borgolombardo | 21:43 |
S.giuliano Milanese | 21:46 |
Melegnano | 21:49 |
Treinnummer | 24175 |
Lijn | S1 |
Overstappen | |
Melegnano | 07:13 |
Lodi | 07:29 |
Casalpusterlengo | 07:41 |
Codogno | 07:46 |
Piacenza | 07:59 |
Fidenza | 08:21 |
Fornovo | 08:38 |
Solignano | 08:50 |
Berceto | 08:59 |
Ostia Parmense | 09:18 |
Borgo Val Taro | 09:25 |
Pontremoli | 09:53 |
Filattiera | 10:01 |
Villafranca-Bagn | 10:08 |
Aulla Lunigiana | 10:18 |
Treinnummer | 2593 |
Reistijd | 13:54 |
Meda Milano Rogoredo La Spezia Centrale La Spezia C. Aulla Lunigiana
Meda | 07:08 |
Seveso | 07:12 |
Cesano Maderno | 07:15 |
Bovisio Masciago | 07:18 |
Varedo | 07:21 |
Palazzolo Milanese | 07:24 |
Paderno Dugnano | 07:27 |
Cormano-Cusano milanino | 07:30 |
Milano Bruzzano Parco Nord | 07:32 |
Milano Affori | 07:35 |
Milano Bovisa Politecnico | 07:40 |
Milano Lancetti | 07:46 |
Milano Porta Garibaldi Sotterranea | 07:49 |
Milano Repubblica | 07:51 |
Milano Porta Venezia | 07:53 |
Milano Dateo | 07:56 |
Milano Porta Vittoria | 08:00 |
Milano Rogoredo | 08:07 |
Treinnummer | 24221 |
Lijn | S2 |
Overstappen | |
Milano Rogoredo | 08:21 |
Pavia | 08:43 |
Voghera | 09:02 |
Isola del Cantone | 09:45 |
Busalla | 10:01 |
Genova Piazza Principe | 10:26 |
Genova Brignole | 10:34 |
Recco | 11:19 |
Camogli S.fruttuoso | 11:23 |
S.margherita Ligure Portofino | 11:30 |
Rapallo | 11:36 |
Chiavari | 11:48 |
Sestri Levante | 11:59 |
Levanto | 12:28 |
La Spezia Centrale | 13:01 |
Treinnummer | 33189 |
Lijn | RE13 |
Overstappen | |
La Spezia C. | 13:08 |
La Spezia Migl. | 13:13 |
Vezzano Ligure | 13:20 |
S.Stefano Magra | 13:25 |
Aulla Lunigiana | 13:31 |
Treinnummer | 19248 |
Reistijd | 6:22 |
Meda Milano Bovisa Politecnico Milano Rogoredo Piadena Parma Aulla Lunigiana
Meda | 07:23 | 08:23 |
Seveso | 07:28 | 08:28 |
Cesano Maderno | 07:30 | 08:30 |
Milano Affori | 07:42 | 08:42 |
Milano Bovisa Politecnico | 07:45 | 08:45 |
Treinnummer | 900618 | 900624 |
Lijn | R16 | R16 |
Overstappen | ||
Milano Bovisa Politecnico | 07:55 | 08:55 |
Milano Lancetti | 08:01 | 09:01 |
Milano Porta Garibaldi Sotterranea | 08:04 | 09:04 |
Milano Repubblica | 08:06 | 09:06 |
Milano Porta Venezia | 08:08 | 09:08 |
Milano Dateo | 08:11 | 09:11 |
Milano Porta Vittoria | 08:15 | 09:15 |
Milano Rogoredo | 08:22 | 09:22 |
Treinnummer | 24321 | 24325 |
Lijn | S13 | S13 |
Overstappen | ||
Milano Rogoredo | 08:32 | 10:32 |
Casalpusterlengo | - | 10:56 |
Lodi | 08:47 | - |
Codogno | 09:02 | 11:02 |
Ponte d'Adda | 09:13 | 11:13 |
Cremona | 09:30 | 11:30 |
Piadena | 09:47 | 11:47 |
Treinnummer | 2157 | 2161 |
Lijn | RE11 | RE11 |
Overstappen | ||
Piadena | 09:58 | 11:58 |
S.giovanni in Croce | 10:05 | 12:04 |
Casalmaggiore | 10:15 | 12:15 |
Mezzani Rondani | 10:20 | 12:20 |
Colorno | 10:26 | 12:26 |
Torrile S.polo | 10:38 | 12:38 |
Parma | 10:49 | 12:49 |
Treinnummer | 10819 | 10823 |
Lijn | R8 | R8 |
Overstappen | ||
Parma | 13:47 | 15:47 |
Vicofertile | 13:55 | 15:55 |
Collecchio | 14:01 | 16:01 |
Ozzano Taro | 14:07 | 16:07 |
Fornovo | 14:13 | 16:13 |
Solignano | 14:23 | 16:23 |
Berceto | 14:31 | 16:31 |
Ostia Parmense | 14:44 | 16:44 |
Borgo Val Taro | 14:51 | 16:51 |
Pontremoli | 15:09 | 17:09 |
Filattiera | 15:16 | 17:16 |
Villafranca-Bagn | 15:21 | 17:21 |
Aulla Lunigiana | 15:27 | 17:27 |
Treinnummer | 19245 | 19249 |
Reistijd | 8:03 | 9:03 |
Dinsdag 10 september 2024 om 07:00
Meda Cesano Maderno Milano Lambrate Aulla Lunigiana
Meda | 14:23 |
Seveso | 14:28 |
Cesano Maderno | 14:30 |
Treinnummer | 900648 |
Lijn | R16 |
Overstappen | |
Cesano Maderno | 15:22 |
Seveso Baruccana | 15:24 |
Seregno | 15:34 |
Desio | 15:38 |
Lissone-Muggio' | 15:42 |
Monza | 15:47 |
Sesto S.giovanni | 15:53 |
Milano Greco Pirelli | 15:58 |
Milano Lambrate | 16:04 |
Treinnummer | 24907 |
Lijn | S9 |
Overstappen | |
Milano Lambrate | 17:26 |
Milano Rogoredo | 17:41 |
Lodi | 18:11 |
Casalpusterlengo | 18:21 |
Codogno | 18:26 |
Piacenza | 18:42 |
Fiorenzuola | 18:56 |
Fidenza | 19:06 |
Fornovo | 19:26 |
Solignano | 19:38 |
Berceto | 19:45 |
Ostia Parmense | 19:59 |
Borgo Val Taro | 20:06 |
Pontremoli | 20:25 |
Villafranca-Bagn | 20:40 |
Aulla Lunigiana | 20:49 |
Treinnummer | 2595 |
Reistijd | 6:25 |
Meda Milano Bovisa Politecnico Melegnano Aulla Lunigiana
Meda | 20:23 |
Seveso | 20:28 |
Cesano Maderno | 20:30 |
Milano Affori | 20:42 |
Milano Bovisa Politecnico | 20:45 |
Treinnummer | 900678 |
Lijn | R16 |
Overstappen | |
Milano Bovisa Politecnico | 21:06 |
Milano Lancetti | 21:12 |
Milano Porta Garibaldi Sotterranea | 21:15 |
Milano Repubblica | 21:17 |
Milano Porta Venezia | 21:19 |
Milano Dateo | 21:22 |
Milano Porta Vittoria | 21:26 |
Milano Rogoredo | 21:35 |
S.donato Milanese | 21:40 |
Borgolombardo | 21:43 |
S.giuliano Milanese | 21:46 |
Melegnano | 21:49 |
Treinnummer | 24175 |
Lijn | S1 |
Overstappen | |
Melegnano | 07:13 |
Lodi | 07:29 |
Casalpusterlengo | 07:41 |
Codogno | 07:46 |
Piacenza | 07:59 |
Fidenza | 08:21 |
Fornovo | 08:38 |
Solignano | 08:50 |
Berceto | 08:59 |
Ostia Parmense | 09:18 |
Borgo Val Taro | 09:25 |
Pontremoli | 09:53 |
Filattiera | 10:01 |
Villafranca-Bagn | 10:08 |
Aulla Lunigiana | 10:18 |
Treinnummer | 2593 |
Reistijd | 13:54 |
Meda Milano Rogoredo La Spezia Centrale La Spezia C. Aulla Lunigiana
Meda | 07:08 |
Seveso | 07:12 |
Cesano Maderno | 07:15 |
Bovisio Masciago | 07:18 |
Varedo | 07:21 |
Palazzolo Milanese | 07:24 |
Paderno Dugnano | 07:27 |
Cormano-Cusano milanino | 07:30 |
Milano Bruzzano Parco Nord | 07:32 |
Milano Affori | 07:35 |
Milano Bovisa Politecnico | 07:40 |
Milano Lancetti | 07:46 |
Milano Porta Garibaldi Sotterranea | 07:49 |
Milano Repubblica | 07:51 |
Milano Porta Venezia | 07:53 |
Milano Dateo | 07:56 |
Milano Porta Vittoria | 08:00 |
Milano Rogoredo | 08:07 |
Treinnummer | 24221 |
Lijn | S2 |
Overstappen | |
Milano Rogoredo | 08:21 |
Pavia | 08:43 |
Voghera | 09:02 |
Isola del Cantone | 09:45 |
Busalla | 10:01 |
Genova Piazza Principe | 10:26 |
Genova Brignole | 10:34 |
Recco | 11:19 |
Camogli S.fruttuoso | 11:23 |
S.margherita Ligure Portofino | 11:30 |
Rapallo | 11:36 |
Chiavari | 11:48 |
Sestri Levante | 11:59 |
Levanto | 12:28 |
La Spezia Centrale | 13:01 |
Treinnummer | 33189 |
Lijn | RE13 |
Overstappen | |
La Spezia C. | 13:08 |
La Spezia Migl. | 13:13 |
Vezzano Ligure | 13:20 |
S.Stefano Magra | 13:25 |
Aulla Lunigiana | 13:31 |
Treinnummer | 19248 |
Reistijd | 6:22 |
Meda Milano Bovisa Politecnico Milano Rogoredo Piadena Parma Aulla Lunigiana
Meda | 07:23 | 08:23 |
Seveso | 07:28 | 08:28 |
Cesano Maderno | 07:30 | 08:30 |
Milano Affori | 07:42 | 08:42 |
Milano Bovisa Politecnico | 07:45 | 08:45 |
Treinnummer | 900618 | 900624 |
Lijn | R16 | R16 |
Overstappen | ||
Milano Bovisa Politecnico | 07:55 | 08:55 |
Milano Lancetti | 08:01 | 09:01 |
Milano Porta Garibaldi Sotterranea | 08:04 | 09:04 |
Milano Repubblica | 08:06 | 09:06 |
Milano Porta Venezia | 08:08 | 09:08 |
Milano Dateo | 08:11 | 09:11 |
Milano Porta Vittoria | 08:15 | 09:15 |
Milano Rogoredo | 08:22 | 09:22 |
Treinnummer | 24321 | 24325 |
Lijn | S13 | S13 |
Overstappen | ||
Milano Rogoredo | 08:32 | 10:32 |
Casalpusterlengo | - | 10:56 |
Lodi | 08:47 | - |
Codogno | 09:02 | 11:02 |
Ponte d'Adda | 09:13 | 11:13 |
Cremona | 09:30 | 11:30 |
Piadena | 09:47 | 11:47 |
Treinnummer | 2157 | 2161 |
Lijn | RE11 | RE11 |
Overstappen | ||
Piadena | 09:58 | 11:58 |
S.giovanni in Croce | 10:05 | 12:04 |
Casalmaggiore | 10:15 | 12:15 |
Mezzani Rondani | 10:20 | 12:20 |
Colorno | 10:26 | 12:26 |
Torrile S.polo | 10:38 | 12:38 |
Parma | 10:49 | 12:49 |
Treinnummer | 10819 | 10823 |
Lijn | R8 | R8 |
Overstappen | ||
Parma | 13:47 | 15:47 |
Vicofertile | 13:55 | 15:55 |
Collecchio | 14:01 | 16:01 |
Ozzano Taro | 14:07 | 16:07 |
Fornovo | 14:13 | 16:13 |
Solignano | 14:23 | 16:23 |
Berceto | 14:31 | 16:31 |
Ostia Parmense | 14:44 | 16:44 |
Borgo Val Taro | 14:51 | 16:51 |
Pontremoli | 15:09 | 17:09 |
Filattiera | 15:16 | 17:16 |
Villafranca-Bagn | 15:21 | 17:21 |
Aulla Lunigiana | 15:27 | 17:27 |
Treinnummer | 19245 | 19249 |
Reistijd | 8:03 | 9:03 |
Woensdag 11 september 2024 om 07:00
Meda Cesano Maderno Milano Lambrate Aulla Lunigiana
Meda | 15:23 |
Seveso | 15:28 |
Cesano Maderno | 15:30 |
Treinnummer | 900652 |
Lijn | R16 |
Overstappen | |
Cesano Maderno | 15:52 |
Seveso Baruccana | 15:54 |
Seregno | 16:04 |
Desio | 16:08 |
Lissone-Muggio' | 16:12 |
Monza | 16:17 |
Sesto S.giovanni | 16:23 |
Milano Greco Pirelli | 16:28 |
Milano Lambrate | 16:34 |
Treinnummer | 24959 |
Lijn | S9 |
Overstappen | |
Milano Lambrate | 17:26 |
Milano Rogoredo | 17:41 |
Lodi | 18:11 |
Casalpusterlengo | 18:21 |
Codogno | 18:26 |
Piacenza | 18:42 |
Fiorenzuola | 18:56 |
Fidenza | 19:06 |
Fornovo | 19:26 |
Solignano | 19:38 |
Berceto | 19:45 |
Ostia Parmense | 19:59 |
Borgo Val Taro | 20:06 |
Pontremoli | 20:25 |
Villafranca-Bagn | 20:40 |
Aulla Lunigiana | 20:49 |
Treinnummer | 2595 |
Reistijd | 5:25 |
Meda Milano Bovisa Politecnico Melegnano Aulla Lunigiana
Meda | 20:23 |
Seveso | 20:28 |
Cesano Maderno | 20:30 |
Milano Affori | 20:42 |
Milano Bovisa Politecnico | 20:45 |
Treinnummer | 900678 |
Lijn | R16 |
Overstappen | |
Milano Bovisa Politecnico | 21:06 |
Milano Lancetti | 21:12 |
Milano Porta Garibaldi Sotterranea | 21:15 |
Milano Repubblica | 21:17 |
Milano Porta Venezia | 21:19 |
Milano Dateo | 21:22 |
Milano Porta Vittoria | 21:26 |
Milano Rogoredo | 21:35 |
S.donato Milanese | 21:40 |
Borgolombardo | 21:43 |
S.giuliano Milanese | 21:46 |
Melegnano | 21:49 |
Treinnummer | 24175 |
Lijn | S1 |
Overstappen | |
Melegnano | 07:13 |
Lodi | 07:29 |
Casalpusterlengo | 07:41 |
Codogno | 07:46 |
Piacenza | 07:59 |
Fidenza | 08:21 |
Fornovo | 08:38 |
Solignano | 08:50 |
Berceto | 08:59 |
Ostia Parmense | 09:18 |
Borgo Val Taro | 09:25 |
Pontremoli | 09:53 |
Filattiera | 10:01 |
Villafranca-Bagn | 10:08 |
Aulla Lunigiana | 10:18 |
Treinnummer | 2593 |
Reistijd | 13:54 |
Meda Milano Rogoredo La Spezia Centrale La Spezia C. Aulla Lunigiana
Meda | 07:08 |
Seveso | 07:12 |
Cesano Maderno | 07:15 |
Bovisio Masciago | 07:18 |
Varedo | 07:21 |
Palazzolo Milanese | 07:24 |
Paderno Dugnano | 07:27 |
Cormano-Cusano milanino | 07:30 |
Milano Bruzzano Parco Nord | 07:32 |
Milano Affori | 07:35 |
Milano Bovisa Politecnico | 07:40 |
Milano Lancetti | 07:46 |
Milano Porta Garibaldi Sotterranea | 07:49 |
Milano Repubblica | 07:51 |
Milano Porta Venezia | 07:53 |
Milano Dateo | 07:56 |
Milano Porta Vittoria | 08:00 |
Milano Rogoredo | 08:07 |
Treinnummer | 24221 |
Lijn | S2 |
Overstappen | |
Milano Rogoredo | 08:21 |
Pavia | 08:43 |
Voghera | 09:02 |
Isola del Cantone | 09:45 |
Busalla | 10:01 |
Genova Piazza Principe | 10:26 |
Genova Brignole | 10:34 |
Recco | 11:19 |
Camogli S.fruttuoso | 11:23 |
S.margherita Ligure Portofino | 11:30 |
Rapallo | 11:36 |
Chiavari | 11:48 |
Sestri Levante | 11:59 |
Levanto | 12:28 |
La Spezia Centrale | 13:01 |
Treinnummer | 33189 |
Lijn | RE13 |
Overstappen | |
La Spezia C. | 13:08 |
La Spezia Migl. | 13:13 |
Vezzano Ligure | 13:20 |
S.Stefano Magra | 13:25 |
Aulla Lunigiana | 13:31 |
Treinnummer | 19248 |
Reistijd | 6:22 |
Meda Milano Bovisa Politecnico Milano Rogoredo Piadena Parma Aulla Lunigiana
Meda | 07:23 | 08:23 |
Seveso | 07:28 | 08:28 |
Cesano Maderno | 07:30 | 08:30 |
Milano Affori | 07:42 | 08:42 |
Milano Bovisa Politecnico | 07:45 | 08:45 |
Treinnummer | 900618 | 900624 |
Lijn | R16 | R16 |
Overstappen | ||
Milano Bovisa Politecnico | 07:55 | 08:55 |
Milano Lancetti | 08:01 | 09:01 |
Milano Porta Garibaldi Sotterranea | 08:04 | 09:04 |
Milano Repubblica | 08:06 | 09:06 |
Milano Porta Venezia | 08:08 | 09:08 |
Milano Dateo | 08:11 | 09:11 |
Milano Porta Vittoria | 08:15 | 09:15 |
Milano Rogoredo | 08:22 | 09:22 |
Treinnummer | 24321 | 24325 |
Lijn | S13 | S13 |
Overstappen | ||
Milano Rogoredo | 08:32 | 10:32 |
Casalpusterlengo | - | 10:56 |
Lodi | 08:47 | - |
Codogno | 09:02 | 11:02 |
Ponte d'Adda | 09:13 | 11:13 |
Cremona | 09:30 | 11:30 |
Piadena | 09:47 | 11:47 |
Treinnummer | 2157 | 2161 |
Lijn | RE11 | RE11 |
Overstappen | ||
Piadena | 09:58 | 11:58 |
S.giovanni in Croce | 10:05 | 12:04 |
Casalmaggiore | 10:15 | 12:15 |
Mezzani Rondani | 10:20 | 12:20 |
Colorno | 10:26 | 12:26 |
Torrile S.polo | 10:38 | 12:38 |
Parma | 10:49 | 12:49 |
Treinnummer | 10819 | 10823 |
Lijn | R8 | R8 |
Overstappen | ||
Parma | 13:47 | 15:47 |
Vicofertile | 13:55 | 15:55 |
Collecchio | 14:01 | 16:01 |
Ozzano Taro | 14:07 | 16:07 |
Fornovo | 14:13 | 16:13 |
Solignano | 14:23 | 16:23 |
Berceto | 14:31 | 16:31 |
Ostia Parmense | 14:44 | 16:44 |
Borgo Val Taro | 14:51 | 16:51 |
Pontremoli | 15:09 | 17:09 |
Filattiera | 15:16 | 17:16 |
Villafranca-Bagn | 15:21 | 17:21 |
Aulla Lunigiana | 15:27 | 17:27 |
Treinnummer | 19245 | 19249 |
Reistijd | 8:03 | 9:03 |
Donderdag 12 september 2024 om 07:00
Meda Cesano Maderno Milano Lambrate Aulla Lunigiana
Meda | 15:23 |
Seveso | 15:28 |
Cesano Maderno | 15:30 |
Treinnummer | 900652 |
Lijn | R16 |
Overstappen | |
Cesano Maderno | 15:52 |
Seveso Baruccana | 15:54 |
Seregno | 16:04 |
Desio | 16:08 |
Lissone-Muggio' | 16:12 |
Monza | 16:17 |
Sesto S.giovanni | 16:23 |
Milano Greco Pirelli | 16:28 |
Milano Lambrate | 16:34 |
Treinnummer | 24959 |
Lijn | S9 |
Overstappen | |
Milano Lambrate | 17:26 |
Milano Rogoredo | 17:41 |
Lodi | 18:11 |
Casalpusterlengo | 18:21 |
Codogno | 18:26 |
Piacenza | 18:42 |
Fiorenzuola | 18:56 |
Fidenza | 19:06 |
Fornovo | 19:26 |
Solignano | 19:38 |
Berceto | 19:45 |
Ostia Parmense | 19:59 |
Borgo Val Taro | 20:06 |
Pontremoli | 20:25 |
Villafranca-Bagn | 20:40 |
Aulla Lunigiana | 20:49 |
Treinnummer | 2595 |
Reistijd | 5:25 |
Meda Milano Bovisa Politecnico Melegnano Aulla Lunigiana
Meda | 20:23 |
Seveso | 20:28 |
Cesano Maderno | 20:30 |
Milano Affori | 20:42 |
Milano Bovisa Politecnico | 20:45 |
Treinnummer | 900678 |
Lijn | R16 |
Overstappen | |
Milano Bovisa Politecnico | 21:06 |
Milano Lancetti | 21:12 |
Milano Porta Garibaldi Sotterranea | 21:15 |
Milano Repubblica | 21:17 |
Milano Porta Venezia | 21:19 |
Milano Dateo | 21:22 |
Milano Porta Vittoria | 21:26 |
Milano Rogoredo | 21:35 |
S.donato Milanese | 21:40 |
Borgolombardo | 21:43 |
S.giuliano Milanese | 21:46 |
Melegnano | 21:49 |
Treinnummer | 24175 |
Lijn | S1 |
Overstappen | |
Melegnano | 07:13 |
Lodi | 07:29 |
Casalpusterlengo | 07:41 |
Codogno | 07:46 |
Piacenza | 07:59 |
Fidenza | 08:21 |
Fornovo | 08:38 |
Solignano | 08:50 |
Berceto | 08:59 |
Ostia Parmense | 09:18 |
Borgo Val Taro | 09:25 |
Pontremoli | 09:53 |
Filattiera | 10:01 |
Villafranca-Bagn | 10:08 |
Aulla Lunigiana | 10:18 |
Treinnummer | 2593 |
Reistijd | 13:54 |
Meda Milano Rogoredo La Spezia Centrale La Spezia C. Aulla Lunigiana
Meda | 07:08 |
Seveso | 07:12 |
Cesano Maderno | 07:15 |
Bovisio Masciago | 07:18 |
Varedo | 07:21 |
Palazzolo Milanese | 07:24 |
Paderno Dugnano | 07:27 |
Cormano-Cusano milanino | 07:30 |
Milano Bruzzano Parco Nord | 07:32 |
Milano Affori | 07:35 |
Milano Bovisa Politecnico | 07:40 |
Milano Lancetti | 07:46 |
Milano Porta Garibaldi Sotterranea | 07:49 |
Milano Repubblica | 07:51 |
Milano Porta Venezia | 07:53 |
Milano Dateo | 07:56 |
Milano Porta Vittoria | 08:00 |
Milano Rogoredo | 08:07 |
Treinnummer | 24221 |
Lijn | S2 |
Overstappen | |
Milano Rogoredo | 08:21 |
Pavia | 08:43 |
Voghera | 09:02 |
Isola del Cantone | 09:45 |
Busalla | 10:01 |
Genova Piazza Principe | 10:26 |
Genova Brignole | 10:34 |
Recco | 11:19 |
Camogli S.fruttuoso | 11:23 |
S.margherita Ligure Portofino | 11:30 |
Rapallo | 11:36 |
Chiavari | 11:48 |
Sestri Levante | 11:59 |
Levanto | 12:28 |
La Spezia Centrale | 13:01 |
Treinnummer | 33189 |
Lijn | RE13 |
Overstappen | |
La Spezia C. | 13:08 |
La Spezia Migl. | 13:13 |
Vezzano Ligure | 13:20 |
S.Stefano Magra | 13:25 |
Aulla Lunigiana | 13:31 |
Treinnummer | 19248 |
Reistijd | 6:22 |
Meda Milano Bovisa Politecnico Milano Rogoredo Piadena Parma Aulla Lunigiana
Meda | 07:23 | 08:23 |
Seveso | 07:28 | 08:28 |
Cesano Maderno | 07:30 | 08:30 |
Milano Affori | 07:42 | 08:42 |
Milano Bovisa Politecnico | 07:45 | 08:45 |
Treinnummer | 900618 | 900624 |
Lijn | R16 | R16 |
Overstappen | ||
Milano Bovisa Politecnico | 07:55 | 08:55 |
Milano Lancetti | 08:01 | 09:01 |
Milano Porta Garibaldi Sotterranea | 08:04 | 09:04 |
Milano Repubblica | 08:06 | 09:06 |
Milano Porta Venezia | 08:08 | 09:08 |
Milano Dateo | 08:11 | 09:11 |
Milano Porta Vittoria | 08:15 | 09:15 |
Milano Rogoredo | 08:22 | 09:22 |
Treinnummer | 24321 | 24325 |
Lijn | S13 | S13 |
Overstappen | ||
Milano Rogoredo | 08:32 | 10:32 |
Casalpusterlengo | - | 10:56 |
Lodi | 08:47 | - |
Codogno | 09:02 | 11:02 |
Ponte d'Adda | 09:13 | 11:13 |
Cremona | 09:30 | 11:30 |
Piadena | 09:47 | 11:47 |
Treinnummer | 2157 | 2161 |
Lijn | RE11 | RE11 |
Overstappen | ||
Piadena | 09:58 | 11:58 |
S.giovanni in Croce | 10:05 | 12:04 |
Casalmaggiore | 10:15 | 12:15 |
Mezzani Rondani | 10:20 | 12:20 |
Colorno | 10:26 | 12:26 |
Torrile S.polo | 10:38 | 12:38 |
Parma | 10:49 | 12:49 |
Treinnummer | 10819 | 10823 |
Lijn | R8 | R8 |
Overstappen | ||
Parma | 13:47 | 15:47 |
Vicofertile | 13:55 | 15:55 |
Collecchio | 14:01 | 16:01 |
Ozzano Taro | 14:07 | 16:07 |
Fornovo | 14:13 | 16:13 |
Solignano | 14:23 | 16:23 |
Berceto | 14:31 | 16:31 |
Ostia Parmense | 14:44 | 16:44 |
Borgo Val Taro | 14:51 | 16:51 |
Pontremoli | 15:09 | 17:09 |
Filattiera | 15:16 | 17:16 |
Villafranca-Bagn | 15:21 | 17:21 |
Aulla Lunigiana | 15:27 | 17:27 |
Treinnummer | 19245 | 19249 |
Reistijd | 8:03 | 9:03 |
Vrijdag 13 september 2024 om 07:00
Meda Cesano Maderno Milano Lambrate Aulla Lunigiana
Meda | 15:23 |
Seveso | 15:28 |
Cesano Maderno | 15:30 |
Treinnummer | 900652 |
Lijn | R16 |
Overstappen | |
Cesano Maderno | 15:52 |
Seveso Baruccana | 15:54 |
Seregno | 16:04 |
Desio | 16:08 |
Lissone-Muggio' | 16:12 |
Monza | 16:17 |
Sesto S.giovanni | 16:23 |
Milano Greco Pirelli | 16:28 |
Milano Lambrate | 16:34 |
Treinnummer | 24959 |
Lijn | S9 |
Overstappen | |
Milano Lambrate | 17:26 |
Milano Rogoredo | 17:41 |
Lodi | 18:11 |
Casalpusterlengo | 18:21 |
Codogno | 18:26 |
Piacenza | 18:42 |
Fiorenzuola | 18:56 |
Fidenza | 19:06 |
Fornovo | 19:26 |
Solignano | 19:38 |
Berceto | 19:45 |
Ostia Parmense | 19:59 |
Borgo Val Taro | 20:06 |
Pontremoli | 20:25 |
Villafranca-Bagn | 20:40 |
Aulla Lunigiana | 20:49 |
Treinnummer | 2595 |
Reistijd | 5:25 |
Meda Milano Rogoredo La Spezia Centrale La Spezia C. Aulla Lunigiana
Meda | 07:08 |
Seveso | 07:12 |
Cesano Maderno | 07:15 |
Bovisio Masciago | 07:18 |
Varedo | 07:21 |
Palazzolo Milanese | 07:24 |
Paderno Dugnano | 07:27 |
Cormano-Cusano milanino | 07:30 |
Milano Bruzzano Parco Nord | 07:32 |
Milano Affori | 07:35 |
Milano Bovisa Politecnico | 07:40 |
Milano Lancetti | 07:46 |
Milano Porta Garibaldi Sotterranea | 07:49 |
Milano Repubblica | 07:51 |
Milano Porta Venezia | 07:53 |
Milano Dateo | 07:56 |
Milano Porta Vittoria | 08:00 |
Milano Rogoredo | 08:07 |
Treinnummer | 24221 |
Lijn | S2 |
Overstappen | |
Milano Rogoredo | 08:21 |
Pavia | 08:43 |
Voghera | 09:02 |
Isola del Cantone | 09:45 |
Busalla | 10:01 |
Genova Piazza Principe | 10:26 |
Genova Brignole | 10:34 |
Recco | 11:19 |
Camogli S.fruttuoso | 11:23 |
S.margherita Ligure Portofino | 11:30 |
Rapallo | 11:36 |
Chiavari | 11:48 |
Sestri Levante | 11:59 |
Levanto | 12:28 |
La Spezia Centrale | 13:01 |
Treinnummer | 33189 |
Lijn | RE13 |
Overstappen | |
La Spezia C. | 13:08 |
La Spezia Migl. | 13:13 |
Vezzano Ligure | 13:20 |
S.Stefano Magra | 13:25 |
Aulla Lunigiana | 13:31 |
Treinnummer | 19248 |
Reistijd | 6:22 |
Meda Milano Bovisa Politecnico Milano Rogoredo Piadena Parma Aulla Lunigiana
Meda | 07:23 | 08:23 |
Seveso | 07:28 | 08:28 |
Cesano Maderno | 07:30 | 08:30 |
Milano Affori | 07:42 | 08:42 |
Milano Bovisa Politecnico | 07:45 | 08:45 |
Treinnummer | 900618 | 900624 |
Lijn | R16 | R16 |
Overstappen | ||
Milano Bovisa Politecnico | 07:55 | 08:55 |
Milano Lancetti | 08:01 | 09:01 |
Milano Porta Garibaldi Sotterranea | 08:04 | 09:04 |
Milano Repubblica | 08:06 | 09:06 |
Milano Porta Venezia | 08:08 | 09:08 |
Milano Dateo | 08:11 | 09:11 |
Milano Porta Vittoria | 08:15 | 09:15 |
Milano Rogoredo | 08:22 | 09:22 |
Treinnummer | 24321 | 24325 |
Lijn | S13 | S13 |
Overstappen | ||
Milano Rogoredo | 08:32 | 10:32 |
Casalpusterlengo | - | 10:56 |
Lodi | 08:47 | - |
Codogno | 09:02 | 11:02 |
Ponte d'Adda | 09:13 | 11:13 |
Cremona | 09:30 | 11:30 |
Piadena | 09:47 | 11:47 |
Treinnummer | 2157 | 2161 |
Lijn | RE11 | RE11 |
Overstappen | ||
Piadena | 09:58 | 11:58 |
S.giovanni in Croce | 10:05 | 12:04 |
Casalmaggiore | 10:15 | 12:15 |
Mezzani Rondani | 10:20 | 12:20 |
Colorno | 10:26 | 12:26 |
Torrile S.polo | 10:38 | 12:38 |
Parma | 10:49 | 12:49 |
Treinnummer | 10819 | 10823 |
Lijn | R8 | R8 |
Overstappen | ||
Parma | 13:47 | 15:47 |
Vicofertile | 13:55 | 15:55 |
Collecchio | 14:01 | 16:01 |
Ozzano Taro | 14:07 | 16:07 |
Fornovo | 14:13 | 16:13 |
Solignano | 14:23 | 16:23 |
Berceto | 14:31 | 16:31 |
Ostia Parmense | 14:44 | 16:44 |
Borgo Val Taro | 14:51 | 16:51 |
Pontremoli | 15:09 | 17:09 |
Filattiera | 15:16 | 17:16 |
Villafranca-Bagn | 15:21 | 17:21 |
Aulla Lunigiana | 15:27 | 17:27 |
Treinnummer | 19245 | 19249 |
Reistijd | 8:03 | 9:03 |
Zondag 15 september 2024 om 07:00
Meda Milano Bovisa Politecnico Milano Rogoredo Piadena Parma Aulla Lunigiana
Meda | 17:23 | 19:23 |
Seveso | 17:28 | 19:28 |
Cesano Maderno | 17:30 | 19:30 |
Milano Affori | 17:42 | 19:42 |
Milano Bovisa Politecnico | 17:45 | 19:45 |
Treinnummer | 900662 | 900672 |
Lijn | R16 | R16 |
Overstappen | ||
Milano Bovisa Politecnico | 17:55 | 19:55 |
Milano Lancetti | 18:01 | 20:01 |
Milano Porta Garibaldi Sotterranea | 18:04 | 20:04 |
Milano Repubblica | 18:06 | 20:06 |
Milano Porta Venezia | 18:08 | 20:08 |
Milano Dateo | 18:11 | 20:11 |
Milano Porta Vittoria | 18:15 | 20:15 |
Milano Rogoredo | 18:22 | 20:22 |
Treinnummer | 24461 | 24369 |
Lijn | S13 | S13 |
Overstappen | ||
Milano Rogoredo | 18:32 | 20:32 |
Lodi | 18:47 | 20:47 |
Codogno | 19:02 | 21:02 |
Ponte d'Adda | 19:13 | 21:13 |
Cremona | 19:30 | 21:30 |
Piadena | 19:47 | 21:47 |
Treinnummer | 2177 | 2181 |
Lijn | RE11 | RE11 |
Overstappen | ||
Piadena | 19:58 | 06:58 |
S.giovanni in Croce | 20:04 | 07:04 |
Casalmaggiore | 20:15 | 07:15 |
Mezzani Rondani | 20:20 | 07:20 |
Colorno | 20:26 | 07:26 |
Torrile S.polo | 20:38 | 07:38 |
Parma | 20:49 | 07:49 |
Treinnummer | 10839 | 10813 |
Lijn | R8 | R8 |
Overstappen | ||
Parma | 06:47 | 08:47 |
Vicofertile | 06:55 | 08:55 |
Collecchio | 07:01 | 09:01 |
Ozzano Taro | 07:07 | 09:07 |
Fornovo | 07:13 | 09:13 |
Solignano | 07:23 | 09:23 |
Berceto | 07:31 | 09:31 |
Ostia Parmense | 07:44 | 09:44 |
Borgo Val Taro | 07:51 | 09:51 |
Pontremoli | 08:09 | 10:09 |
Filattiera | 08:16 | 10:16 |
Villafranca-Bagn | 08:21 | 10:21 |
Aulla Lunigiana | 08:27 | 10:27 |
Treinnummer | 19233 | 19235 |
Reistijd | 15:03 | 15:03 |