Valmadonna naar Morosolo-Casciago Dienstregeling
Donderdag 5 september 2024 om 07:00
Valmadonna Milano S.cristoforo Saronno Morosolo Casciago
Valmadonna | 07:00 | 15:55 |
Valenza | 07:08 | 16:03 |
Torreberetti | 07:13 | 16:09 |
Sartirana | 07:19 | 16:14 |
Valle Lomellina | 07:24 | 16:19 |
Olevano | 07:30 | 16:26 |
Mortara | 07:36 | 16:33 |
Parona Lomellina | 07:42 | 16:39 |
Vigevano | 07:48 | 16:45 |
Abbiategrasso | 07:57 | 16:54 |
Albairate-Vermezzo | 08:02 | 16:59 |
Milano S.cristoforo | 08:13 | 17:09 |
Treinnummer | 10026 | 10062 |
Lijn | R31 | R31 |
Overstappen | ||
Milano S.cristoforo | 08:29 | 17:29 |
Milano Romolo | 08:34 | 17:34 |
Milano tibaldi universita' bocconi | 08:38 | 17:38 |
Milano Porta Romana | 08:42 | 17:42 |
Milano Forlanini | 08:51 | 17:51 |
Milano Lambrate | 08:56 | 17:56 |
Milano Greco Pirelli | 09:03 | 18:03 |
Sesto S.giovanni | 09:07 | 18:07 |
Monza | 09:12 | 18:12 |
Lissone-Muggio' | 09:17 | 18:17 |
Desio | 09:21 | 18:21 |
Seregno | 09:31 | 18:31 |
Seveso Baruccana | 09:36 | 18:36 |
Cesano Maderno | 09:38 | 18:38 |
Ceriano laghetto - solaro | 09:47 | 18:47 |
Saronno Sud | 09:51 | 18:51 |
Saronno | 09:54 | 18:54 |
Treinnummer | 24928 | 24964 |
Lijn | S9 | S9 |
Overstappen | ||
Saronno | 10:13 | 19:13 |
Tradate | 10:28 | 19:28 |
Malnate | 10:40 | 19:40 |
Varese Nord | 10:47 | 19:47 |
Varese Casbeno | 10:51 | 19:51 |
Morosolo Casciago | 10:55 | 19:55 |
Treinnummer | 900029 | 900075 |
Lijn | RE1 | RE1 |
Reistijd | 3:55 | 4:00 |
Valmadonna Novara Novara Nord Saronno Morosolo Casciago
Valmadonna | 18:54 |
Valenza | 19:02 |
Torreberetti | 19:07 |
Sartirana | 19:13 |
Valle Lomellina | 19:17 |
Olevano | 19:23 |
Mortara | 19:28 |
Albonese | 19:33 |
Borgo Lavezzaro | 19:37 |
Vespolate | 19:41 |
Garbagna | 19:45 |
Novara | 19:52 |
Treinnummer | 11278 |
Lijn | R25 |
Overstappen | |
Novara Nord | 20:11 |
Galliate | 20:18 |
Turbigo | 20:25 |
Castano Primo | 20:30 |
Vanzaghello - magnago | 20:33 |
Busto Arsizio Nord | 20:39 |
Castellanza | 20:42 |
Rescaldina | 20:47 |
Saronno | 20:52 |
Treinnummer | 901280 |
Lijn | R27 |
Overstappen | |
Saronno | 20:59 |
Gerenzano - turate | 21:04 |
Cislago | 21:08 |
Mozzate | 21:11 |
Locate varesino - carbonate | 21:14 |
Abbiate Guazzone | 21:16 |
Tradate | 21:19 |
Venegono Inferiore | 21:23 |
Venegono superiore - castiglione olona | 21:26 |
Vedano Olona | 21:30 |
Malnate | 21:33 |
Varese Nord | 21:47 |
Varese Casbeno | 21:51 |
Morosolo Casciago | 21:55 |
Treinnummer | 900083 |
Lijn | R22 |
Reistijd | 3:01 |
Valmadonna Alessandria Milano Rogoredo Milano Bovisa Politecnico Morosolo Casciago
Valmadonna | 14:03 | 16:05 |
Alessandria | 14:11 | 16:14 |
Treinnummer | 10043 | 11269 |
Lijn | R31 | R25 |
Overstappen | ||
Alessandria | 15:11 | 17:11 |
Tortona | 15:29 | 17:29 |
Voghera | 15:40 | 17:40 |
Pizzale-Lungavilla | 15:47 | 17:47 |
Pavia | 16:01 | 18:01 |
Milano Rogoredo | 16:20 | 18:20 |
Treinnummer | 2373 | 2377 |
Lijn | RE13 | RE13 |
Overstappen | ||
Milano Rogoredo | 16:23 | 18:23 |
Milano Porta Vittoria | 16:30 | 18:30 |
Milano Dateo | 16:33 | 18:33 |
Milano Porta Venezia | 16:36 | 18:36 |
Milano Repubblica | 16:38 | 18:38 |
Milano Porta Garibaldi Sotterranea | 16:41 | 18:41 |
Milano Lancetti | 16:44 | 18:44 |
Milano Bovisa Politecnico | 16:50 | 18:50 |
Treinnummer | 24254 | 24262 |
Lijn | S2 | S2 |
Overstappen | ||
Milano Bovisa Politecnico | 16:59 | 19:16 |
Saronno | 17:13 | 19:29 |
Gerenzano - turate | - | 19:34 |
Cislago | - | 19:38 |
Mozzate | - | 19:41 |
Locate varesino - carbonate | - | 19:44 |
Abbiate Guazzone | - | 19:46 |
Tradate | 17:28 | 19:49 |
Venegono Inferiore | - | 19:53 |
Venegono superiore - castiglione olona | - | 19:56 |
Vedano Olona | - | 20:00 |
Malnate | 17:40 | 20:03 |
Varese Nord | 17:47 | 20:17 |
Varese Casbeno | 17:51 | 20:21 |
Morosolo Casciago | 17:55 | 20:25 |
Treinnummer | 900061 | 902075 |
Lijn | RE1 | R22 |
Reistijd | 3:52 | 4:20 |
Vrijdag 6 september 2024 om 07:00
Valmadonna Milano S.cristoforo Saronno Morosolo Casciago
Valmadonna | 07:00 | 15:55 |
Valenza | 07:08 | 16:03 |
Torreberetti | 07:13 | 16:09 |
Sartirana | 07:19 | 16:14 |
Valle Lomellina | 07:24 | 16:19 |
Olevano | 07:30 | 16:26 |
Mortara | 07:36 | 16:33 |
Parona Lomellina | 07:42 | 16:39 |
Vigevano | 07:48 | 16:45 |
Abbiategrasso | 07:57 | 16:54 |
Albairate-Vermezzo | 08:02 | 16:59 |
Milano S.cristoforo | 08:13 | 17:09 |
Treinnummer | 10026 | 10062 |
Lijn | R31 | R31 |
Overstappen | ||
Milano S.cristoforo | 08:29 | 17:29 |
Milano Romolo | 08:34 | 17:34 |
Milano tibaldi universita' bocconi | 08:38 | 17:38 |
Milano Porta Romana | 08:42 | 17:42 |
Milano Forlanini | 08:51 | 17:51 |
Milano Lambrate | 08:56 | 17:56 |
Milano Greco Pirelli | 09:03 | 18:03 |
Sesto S.giovanni | 09:07 | 18:07 |
Monza | 09:12 | 18:12 |
Lissone-Muggio' | 09:17 | 18:17 |
Desio | 09:21 | 18:21 |
Seregno | 09:31 | 18:31 |
Seveso Baruccana | 09:36 | 18:36 |
Cesano Maderno | 09:38 | 18:38 |
Ceriano laghetto - solaro | 09:47 | 18:47 |
Saronno Sud | 09:51 | 18:51 |
Saronno | 09:54 | 18:54 |
Treinnummer | 24928 | 24964 |
Lijn | S9 | S9 |
Overstappen | ||
Saronno | 10:13 | 19:13 |
Tradate | 10:28 | 19:28 |
Malnate | 10:40 | 19:40 |
Varese Nord | 10:47 | 19:47 |
Varese Casbeno | 10:51 | 19:51 |
Morosolo Casciago | 10:55 | 19:55 |
Treinnummer | 900029 | 900075 |
Lijn | RE1 | RE1 |
Reistijd | 3:55 | 4:00 |
Valmadonna Novara Novara Nord Saronno Morosolo Casciago
Valmadonna | 18:54 |
Valenza | 19:02 |
Torreberetti | 19:07 |
Sartirana | 19:13 |
Valle Lomellina | 19:17 |
Olevano | 19:23 |
Mortara | 19:28 |
Albonese | 19:33 |
Borgo Lavezzaro | 19:37 |
Vespolate | 19:41 |
Garbagna | 19:45 |
Novara | 19:52 |
Treinnummer | 11278 |
Lijn | R25 |
Overstappen | |
Novara Nord | 20:11 |
Galliate | 20:18 |
Turbigo | 20:25 |
Castano Primo | 20:30 |
Vanzaghello - magnago | 20:33 |
Busto Arsizio Nord | 20:39 |
Castellanza | 20:42 |
Rescaldina | 20:47 |
Saronno | 20:52 |
Treinnummer | 901280 |
Lijn | R27 |
Overstappen | |
Saronno | 20:59 |
Gerenzano - turate | 21:04 |
Cislago | 21:08 |
Mozzate | 21:11 |
Locate varesino - carbonate | 21:14 |
Abbiate Guazzone | 21:16 |
Tradate | 21:19 |
Venegono Inferiore | 21:23 |
Venegono superiore - castiglione olona | 21:26 |
Vedano Olona | 21:30 |
Malnate | 21:33 |
Varese Nord | 21:47 |
Varese Casbeno | 21:51 |
Morosolo Casciago | 21:55 |
Treinnummer | 900083 |
Lijn | R22 |
Reistijd | 3:01 |
Valmadonna Alessandria Milano Rogoredo Milano Bovisa Politecnico Morosolo Casciago
Valmadonna | 14:03 | 16:05 |
Alessandria | 14:11 | 16:14 |
Treinnummer | 10043 | 11269 |
Lijn | R31 | R25 |
Overstappen | ||
Alessandria | 15:11 | 17:11 |
Tortona | 15:29 | 17:29 |
Voghera | 15:40 | 17:40 |
Pizzale-Lungavilla | 15:47 | 17:47 |
Pavia | 16:01 | 18:01 |
Milano Rogoredo | 16:20 | 18:20 |
Treinnummer | 2373 | 2377 |
Lijn | RE13 | RE13 |
Overstappen | ||
Milano Rogoredo | 16:23 | 18:23 |
Milano Porta Vittoria | 16:30 | 18:30 |
Milano Dateo | 16:33 | 18:33 |
Milano Porta Venezia | 16:36 | 18:36 |
Milano Repubblica | 16:38 | 18:38 |
Milano Porta Garibaldi Sotterranea | 16:41 | 18:41 |
Milano Lancetti | 16:44 | 18:44 |
Milano Bovisa Politecnico | 16:50 | 18:50 |
Treinnummer | 24254 | 24262 |
Lijn | S2 | S2 |
Overstappen | ||
Milano Bovisa Politecnico | 16:59 | 19:16 |
Saronno | 17:13 | 19:29 |
Gerenzano - turate | - | 19:34 |
Cislago | - | 19:38 |
Mozzate | - | 19:41 |
Locate varesino - carbonate | - | 19:44 |
Abbiate Guazzone | - | 19:46 |
Tradate | 17:28 | 19:49 |
Venegono Inferiore | - | 19:53 |
Venegono superiore - castiglione olona | - | 19:56 |
Vedano Olona | - | 20:00 |
Malnate | 17:40 | 20:03 |
Varese Nord | 17:47 | 20:17 |
Varese Casbeno | 17:51 | 20:21 |
Morosolo Casciago | 17:55 | 20:25 |
Treinnummer | 900061 | 902075 |
Lijn | RE1 | R22 |
Reistijd | 3:52 | 4:20 |
Zaterdag 7 september 2024 om 07:00
Valmadonna Milano S.cristoforo Saronno Morosolo Casciago
Valmadonna | 07:00 | 15:55 |
Valenza | 07:08 | 16:03 |
Torreberetti | 07:13 | 16:09 |
Sartirana | 07:19 | 16:14 |
Valle Lomellina | 07:24 | 16:19 |
Olevano | 07:30 | 16:26 |
Mortara | 07:36 | 16:33 |
Parona Lomellina | 07:42 | 16:39 |
Vigevano | 07:48 | 16:45 |
Abbiategrasso | 07:57 | 16:54 |
Albairate-Vermezzo | 08:02 | 16:59 |
Milano S.cristoforo | 08:13 | 17:09 |
Treinnummer | 10026 | 10062 |
Lijn | R31 | R31 |
Overstappen | ||
Milano S.cristoforo | 08:29 | 17:29 |
Milano Romolo | 08:34 | 17:34 |
Milano tibaldi universita' bocconi | 08:38 | 17:38 |
Milano Porta Romana | 08:42 | 17:42 |
Milano Forlanini | 08:51 | 17:51 |
Milano Lambrate | 08:56 | 17:56 |
Milano Greco Pirelli | 09:03 | 18:03 |
Sesto S.giovanni | 09:07 | 18:07 |
Monza | 09:12 | 18:12 |
Lissone-Muggio' | 09:17 | 18:17 |
Desio | 09:21 | 18:21 |
Seregno | 09:31 | 18:31 |
Seveso Baruccana | 09:36 | 18:36 |
Cesano Maderno | 09:38 | 18:38 |
Ceriano laghetto - solaro | 09:47 | 18:47 |
Saronno Sud | 09:51 | 18:51 |
Saronno | 09:54 | 18:54 |
Treinnummer | 24928 | 24964 |
Lijn | S9 | S9 |
Overstappen | ||
Saronno | 10:13 | 19:13 |
Tradate | 10:28 | 19:28 |
Malnate | 10:40 | 19:40 |
Varese Nord | 10:47 | 19:47 |
Varese Casbeno | 10:51 | 19:51 |
Morosolo Casciago | 10:55 | 19:55 |
Treinnummer | 900029 | 900075 |
Lijn | RE1 | RE1 |
Reistijd | 3:55 | 4:00 |
Valmadonna Novara Novara Nord Saronno Morosolo Casciago
Valmadonna | 18:54 |
Valenza | 19:02 |
Torreberetti | 19:07 |
Sartirana | 19:13 |
Valle Lomellina | 19:17 |
Olevano | 19:23 |
Mortara | 19:28 |
Albonese | 19:33 |
Borgo Lavezzaro | 19:37 |
Vespolate | 19:41 |
Garbagna | 19:45 |
Novara | 19:52 |
Treinnummer | 11278 |
Lijn | R25 |
Overstappen | |
Novara Nord | 20:11 |
Galliate | 20:18 |
Turbigo | 20:25 |
Castano Primo | 20:30 |
Vanzaghello - magnago | 20:33 |
Busto Arsizio Nord | 20:39 |
Castellanza | 20:42 |
Rescaldina | 20:47 |
Saronno | 20:52 |
Treinnummer | 901280 |
Lijn | R27 |
Overstappen | |
Saronno | 20:59 |
Gerenzano - turate | 21:04 |
Cislago | 21:08 |
Mozzate | 21:11 |
Locate varesino - carbonate | 21:14 |
Abbiate Guazzone | 21:16 |
Tradate | 21:19 |
Venegono Inferiore | 21:23 |
Venegono superiore - castiglione olona | 21:26 |
Vedano Olona | 21:30 |
Malnate | 21:33 |
Varese Nord | 21:47 |
Varese Casbeno | 21:51 |
Morosolo Casciago | 21:55 |
Treinnummer | 900083 |
Lijn | R22 |
Reistijd | 3:01 |
Valmadonna Alessandria Milano Rogoredo Milano Bovisa Politecnico Morosolo Casciago
Valmadonna | 14:03 |
Alessandria | 14:11 |
Treinnummer | 10043 |
Lijn | R31 |
Overstappen | |
Alessandria | 15:11 |
Tortona | 15:29 |
Voghera | 15:40 |
Pizzale-Lungavilla | 15:47 |
Pavia | 16:01 |
Milano Rogoredo | 16:20 |
Treinnummer | 2373 |
Lijn | RE13 |
Overstappen | |
Milano Rogoredo | 16:27 |
Milano Porta Vittoria | 16:34 |
Milano Dateo | 16:37 |
Milano Porta Venezia | 16:40 |
Milano Repubblica | 16:42 |
Milano Porta Garibaldi Sotterranea | 16:45 |
Milano Lancetti | 16:48 |
Milano Bovisa Politecnico | 16:54 |
Treinnummer | 24154 |
Lijn | S1 |
Overstappen | |
Milano Bovisa Politecnico | 16:59 |
Saronno | 17:13 |
Tradate | 17:28 |
Malnate | 17:40 |
Varese Nord | 17:47 |
Varese Casbeno | 17:51 |
Morosolo Casciago | 17:55 |
Treinnummer | 900061 |
Lijn | RE1 |
Reistijd | 3:52 |
Valmadonna Alessandria Milano Rogoredo Saronno Morosolo Casciago
Valmadonna | 16:05 |
Alessandria | 16:14 |
Treinnummer | 11269 |
Lijn | R25 |
Overstappen | |
Alessandria | 17:11 |
Tortona | 17:29 |
Voghera | 17:40 |
Pizzale-Lungavilla | 17:47 |
Pavia | 18:01 |
Milano Rogoredo | 18:20 |
Treinnummer | 2377 |
Lijn | RE13 |
Overstappen | |
Milano Rogoredo | 18:27 |
Milano Porta Vittoria | 18:34 |
Milano Dateo | 18:37 |
Milano Porta Venezia | 18:40 |
Milano Repubblica | 18:42 |
Milano Porta Garibaldi Sotterranea | 18:45 |
Milano Lancetti | 18:48 |
Milano Bovisa Politecnico | 18:55 |
Milano Quarto Oggiaro | 18:58 |
Novate Milanese | 19:00 |
Bollate Centro | 19:02 |
Bollate Nord | 19:04 |
Garbagnate Parco Delle Groane | 19:07 |
Garbagnate Milanese | 19:10 |
Cesate | 19:12 |
Caronno Pertusella | 19:15 |
Saronno Sud | 19:18 |
Saronno | 19:22 |
Treinnummer | 24162 |
Lijn | S1 |
Overstappen | |
Saronno | 19:59 |
Gerenzano - turate | 20:04 |
Cislago | 20:08 |
Mozzate | 20:11 |
Locate varesino - carbonate | 20:14 |
Abbiate Guazzone | 20:16 |
Tradate | 20:19 |
Venegono Inferiore | 20:23 |
Venegono superiore - castiglione olona | 20:26 |
Vedano Olona | 20:30 |
Malnate | 20:33 |
Varese Nord | 20:47 |
Varese Casbeno | 20:51 |
Morosolo Casciago | 20:55 |
Treinnummer | 904079 |
Lijn | R22 |
Reistijd | 4:50 |
Zondag 8 september 2024 om 07:00
Valmadonna Alessandria Milano Rogoredo Milano Bovisa Politecnico Morosolo Casciago
Valmadonna | 08:05 |
Alessandria | 08:14 |
Treinnummer | 11283 |
Lijn | R25 |
Overstappen | |
Alessandria | 13:11 |
Tortona | 13:29 |
Voghera | 13:40 |
Pizzale-Lungavilla | 13:47 |
Pavia | 14:01 |
Milano Rogoredo | 14:20 |
Treinnummer | 2369 |
Lijn | RE13 |
Overstappen | |
Milano Rogoredo | 14:27 |
Milano Porta Vittoria | 14:34 |
Milano Dateo | 14:37 |
Milano Porta Venezia | 14:40 |
Milano Repubblica | 14:42 |
Milano Porta Garibaldi Sotterranea | 14:45 |
Milano Lancetti | 14:48 |
Milano Bovisa Politecnico | 14:54 |
Treinnummer | 24146 |
Lijn | S1 |
Overstappen | |
Milano Bovisa Politecnico | 14:59 |
Saronno | 15:13 |
Tradate | 15:28 |
Malnate | 15:40 |
Varese Nord | 15:47 |
Varese Casbeno | 15:51 |
Morosolo Casciago | 15:55 |
Treinnummer | 900051 |
Lijn | RE1 |
Reistijd | 7:50 |
Valmadonna Alessandria Milano Rogoredo Saronno Morosolo Casciago
Valmadonna | 18:05 |
Alessandria | 18:14 |
Treinnummer | 11293 |
Lijn | R25 |
Overstappen | |
Alessandria | 19:11 |
Tortona | 19:29 |
Voghera | 19:40 |
Pizzale-Lungavilla | 19:47 |
Pavia | 20:01 |
Milano Rogoredo | 20:20 |
Treinnummer | 2381 |
Lijn | RE13 |
Overstappen | |
Milano Rogoredo | 20:27 |
Milano Porta Vittoria | 20:34 |
Milano Dateo | 20:37 |
Milano Porta Venezia | 20:40 |
Milano Repubblica | 20:42 |
Milano Porta Garibaldi Sotterranea | 20:45 |
Milano Lancetti | 20:48 |
Milano Bovisa Politecnico | 20:55 |
Milano Quarto Oggiaro | 20:58 |
Novate Milanese | 21:00 |
Bollate Centro | 21:02 |
Bollate Nord | 21:04 |
Garbagnate Parco Delle Groane | 21:07 |
Garbagnate Milanese | 21:10 |
Cesate | 21:12 |
Caronno Pertusella | 21:15 |
Saronno Sud | 21:18 |
Saronno | 21:22 |
Treinnummer | 24170 |
Lijn | S1 |
Overstappen | |
Saronno | 06:29 |
Gerenzano - turate | 06:34 |
Cislago | 06:38 |
Mozzate | 06:41 |
Locate varesino - carbonate | 06:44 |
Abbiate Guazzone | 06:46 |
Tradate | 06:49 |
Venegono Inferiore | 06:53 |
Venegono superiore - castiglione olona | 06:56 |
Vedano Olona | 07:00 |
Malnate | 07:03 |
Varese Nord | 07:17 |
Varese Casbeno | 07:21 |
Morosolo Casciago | 07:25 |
Treinnummer | 901011 |
Lijn | R22 |
Reistijd | 13:20 |
Maandag 9 september 2024 om 07:00
Valmadonna Milano S.cristoforo Saronno Morosolo Casciago
Valmadonna | 07:00 |
Valenza | 07:08 |
Torreberetti | 07:13 |
Sartirana | 07:19 |
Valle Lomellina | 07:24 |
Olevano | 07:30 |
Mortara | 07:36 |
Parona Lomellina | 07:42 |
Vigevano | 07:48 |
Abbiategrasso | 07:57 |
Albairate-Vermezzo | 08:02 |
Milano S.cristoforo | 08:13 |
Treinnummer | 10026 |
Lijn | R31 |
Overstappen | |
Milano S.cristoforo | 08:29 |
Milano Romolo | 08:34 |
Milano tibaldi universita' bocconi | 08:38 |
Milano Porta Romana | 08:42 |
Milano Forlanini | 08:51 |
Milano Lambrate | 08:56 |
Milano Greco Pirelli | 09:03 |
Sesto S.giovanni | 09:07 |
Monza | 09:12 |
Lissone-Muggio' | 09:17 |
Desio | 09:21 |
Seregno | 09:31 |
Seveso Baruccana | 09:36 |
Cesano Maderno | 09:38 |
Ceriano laghetto - solaro | 09:47 |
Saronno Sud | 09:51 |
Saronno | 09:54 |
Treinnummer | 24928 |
Lijn | S9 |
Overstappen | |
Saronno | 10:13 |
Tradate | 10:28 |
Malnate | 10:40 |
Varese Nord | 10:47 |
Varese Casbeno | 10:51 |
Morosolo Casciago | 10:55 |
Treinnummer | 900029 |
Lijn | RE1 |
Reistijd | 3:55 |
Valmadonna Pavia Milano Bovisa Politecnico Morosolo Casciago
Valmadonna | 07:43 |
Valenza | 07:51 |
Torreberetti | 08:02 |
Mede | 08:09 |
Lomello | 08:15 |
Ferrera Lomellina | 08:20 |
Sannazzaro | 08:29 |
Pieve Albignola | 08:34 |
Zinasco Nuovo | 08:38 |
Sairano Zinasco | 08:42 |
Sairano | 08:45 |
Pavia | 08:55 |
Treinnummer | 10566 |
Lijn | R35 |
Overstappen | |
Pavia | 09:09 |
Certosa di Pavia | 09:17 |
Villamaggiore | 09:23 |
Pieve Emanuele | 09:26 |
Locate Triulzi | 09:29 |
Milano Rogoredo | 09:38 |
Milano Porta Vittoria | 09:45 |
Milano Dateo | 09:48 |
Milano Porta Venezia | 09:51 |
Milano Repubblica | 09:53 |
Milano Porta Garibaldi Sotterranea | 09:56 |
Milano Lancetti | 09:59 |
Milano Bovisa Politecnico | 10:05 |
Treinnummer | 24328 |
Lijn | S13 |
Overstappen | |
Milano Bovisa Politecnico | 10:46 |
Saronno | 10:59 |
Gerenzano - turate | 11:04 |
Cislago | 11:08 |
Mozzate | 11:11 |
Locate varesino - carbonate | 11:14 |
Abbiate Guazzone | 11:16 |
Tradate | 11:19 |
Venegono Inferiore | 11:23 |
Venegono superiore - castiglione olona | 11:26 |
Vedano Olona | 11:30 |
Malnate | 11:33 |
Varese Nord | 11:47 |
Varese Casbeno | 11:51 |
Morosolo Casciago | 11:55 |
Treinnummer | 900031 |
Lijn | R22 |
Reistijd | 4:12 |
Valmadonna Pavia Milano Rogoredo Milano Bovisa Politecnico Morosolo Casciago
Valmadonna | 08:48 | 11:48 | 12:48 |
Valenza | 08:56 | 11:56 | 12:56 |
Torreberetti | 09:02 | 12:02 | 13:02 |
Mede | 09:09 | 12:09 | 13:09 |
Lomello | 09:15 | 12:15 | 13:15 |
Ferrera Lomellina | 09:20 | 12:20 | 13:20 |
Sannazzaro | 09:29 | 12:29 | 13:29 |
Pieve Albignola | 09:34 | 12:34 | 13:34 |
Zinasco Nuovo | 09:38 | 12:38 | 13:38 |
Sairano Zinasco | 09:42 | 12:42 | 13:42 |
Sairano | 09:45 | 12:45 | 13:45 |
Pavia | 09:55 | 12:55 | 13:55 |
Treinnummer | 10568 | 10574 | 10576 |
Lijn | R35 | R35 | R35 |
Overstappen | |||
Pavia | 10:01 | 13:01 | 14:01 |
Milano Rogoredo | 10:20 | 13:20 | 14:20 |
Treinnummer | 2362 | 2367 | 2369 |
Lijn | RE13 | RE13 | RE13 |
Overstappen | |||
Milano Rogoredo | 10:23 | 13:23 | 14:23 |
Milano Porta Vittoria | 10:30 | 13:30 | 14:30 |
Milano Dateo | 10:33 | 13:33 | 14:33 |
Milano Porta Venezia | 10:36 | 13:36 | 14:36 |
Milano Repubblica | 10:38 | 13:38 | 14:38 |
Milano Porta Garibaldi Sotterranea | 10:41 | 13:41 | 14:41 |
Milano Lancetti | 10:44 | 13:44 | 14:44 |
Milano Bovisa Politecnico | 10:50 | 13:50 | 14:50 |
Treinnummer | 24230 | 24242 | 24246 |
Lijn | S2 | S2 | S2 |
Overstappen | |||
Milano Bovisa Politecnico | 11:46 | 13:59 | 14:59 |
Saronno | 11:59 | 14:13 | 15:13 |
Gerenzano - turate | 12:04 | - | - |
Cislago | 12:08 | - | - |
Mozzate | 12:11 | - | - |
Locate varesino - carbonate | 12:14 | - | - |
Abbiate Guazzone | 12:16 | - | - |
Tradate | 12:19 | 14:28 | 15:28 |
Venegono Inferiore | 12:23 | - | - |
Venegono superiore - castiglione olona | 12:26 | - | - |
Vedano Olona | 12:30 | - | - |
Malnate | 12:33 | 14:40 | 15:40 |
Varese Nord | 12:47 | 14:47 | 15:47 |
Varese Casbeno | 12:51 | 14:51 | 15:51 |
Morosolo Casciago | 12:55 | 14:55 | 15:55 |
Treinnummer | 900035 | 900047 | 900051 |
Lijn | R22 | RE1 | RE1 |
Reistijd | 4:07 | 3:07 | 3:07 |
Dinsdag 10 september 2024 om 07:00
Valmadonna Milano S.cristoforo Saronno Morosolo Casciago
Valmadonna | 07:00 |
Valenza | 07:08 |
Torreberetti | 07:13 |
Sartirana | 07:19 |
Valle Lomellina | 07:24 |
Olevano | 07:30 |
Mortara | 07:36 |
Parona Lomellina | 07:42 |
Vigevano | 07:48 |
Abbiategrasso | 07:57 |
Albairate-Vermezzo | 08:02 |
Milano S.cristoforo | 08:13 |
Treinnummer | 10026 |
Lijn | R31 |
Overstappen | |
Milano S.cristoforo | 08:29 |
Milano Romolo | 08:34 |
Milano tibaldi universita' bocconi | 08:38 |
Milano Porta Romana | 08:42 |
Milano Forlanini | 08:51 |
Milano Lambrate | 08:56 |
Milano Greco Pirelli | 09:03 |
Sesto S.giovanni | 09:07 |
Monza | 09:12 |
Lissone-Muggio' | 09:17 |
Desio | 09:21 |
Seregno | 09:31 |
Seveso Baruccana | 09:36 |
Cesano Maderno | 09:38 |
Ceriano laghetto - solaro | 09:47 |
Saronno Sud | 09:51 |
Saronno | 09:54 |
Treinnummer | 24928 |
Lijn | S9 |
Overstappen | |
Saronno | 10:13 |
Tradate | 10:28 |
Malnate | 10:40 |
Varese Nord | 10:47 |
Varese Casbeno | 10:51 |
Morosolo Casciago | 10:55 |
Treinnummer | 900029 |
Lijn | RE1 |
Reistijd | 3:55 |
Valmadonna Pavia Milano Bovisa Politecnico Morosolo Casciago
Valmadonna | 07:43 |
Valenza | 07:51 |
Torreberetti | 08:02 |
Mede | 08:09 |
Lomello | 08:15 |
Ferrera Lomellina | 08:20 |
Sannazzaro | 08:29 |
Pieve Albignola | 08:34 |
Zinasco Nuovo | 08:38 |
Sairano Zinasco | 08:42 |
Sairano | 08:45 |
Pavia | 08:55 |
Treinnummer | 10566 |
Lijn | R35 |
Overstappen | |
Pavia | 09:09 |
Certosa di Pavia | 09:17 |
Villamaggiore | 09:23 |
Pieve Emanuele | 09:26 |
Locate Triulzi | 09:29 |
Milano Rogoredo | 09:38 |
Milano Porta Vittoria | 09:45 |
Milano Dateo | 09:48 |
Milano Porta Venezia | 09:51 |
Milano Repubblica | 09:53 |
Milano Porta Garibaldi Sotterranea | 09:56 |
Milano Lancetti | 09:59 |
Milano Bovisa Politecnico | 10:05 |
Treinnummer | 24328 |
Lijn | S13 |
Overstappen | |
Milano Bovisa Politecnico | 10:46 |
Saronno | 10:59 |
Gerenzano - turate | 11:04 |
Cislago | 11:08 |
Mozzate | 11:11 |
Locate varesino - carbonate | 11:14 |
Abbiate Guazzone | 11:16 |
Tradate | 11:19 |
Venegono Inferiore | 11:23 |
Venegono superiore - castiglione olona | 11:26 |
Vedano Olona | 11:30 |
Malnate | 11:33 |
Varese Nord | 11:47 |
Varese Casbeno | 11:51 |
Morosolo Casciago | 11:55 |
Treinnummer | 900031 |
Lijn | R22 |
Reistijd | 4:12 |
Valmadonna Pavia Milano Rogoredo Milano Bovisa Politecnico Morosolo Casciago
Valmadonna | 08:48 | 11:48 | 12:48 |
Valenza | 08:56 | 11:56 | 12:56 |
Torreberetti | 09:02 | 12:02 | 13:02 |
Mede | 09:09 | 12:09 | 13:09 |
Lomello | 09:15 | 12:15 | 13:15 |
Ferrera Lomellina | 09:20 | 12:20 | 13:20 |
Sannazzaro | 09:29 | 12:29 | 13:29 |
Pieve Albignola | 09:34 | 12:34 | 13:34 |
Zinasco Nuovo | 09:38 | 12:38 | 13:38 |
Sairano Zinasco | 09:42 | 12:42 | 13:42 |
Sairano | 09:45 | 12:45 | 13:45 |
Pavia | 09:55 | 12:55 | 13:55 |
Treinnummer | 10568 | 10574 | 10576 |
Lijn | R35 | R35 | R35 |
Overstappen | |||
Pavia | 10:01 | 13:01 | 14:01 |
Milano Rogoredo | 10:20 | 13:20 | 14:20 |
Treinnummer | 2362 | 2367 | 2369 |
Lijn | RE13 | RE13 | RE13 |
Overstappen | |||
Milano Rogoredo | 10:23 | 13:23 | 14:23 |
Milano Porta Vittoria | 10:30 | 13:30 | 14:30 |
Milano Dateo | 10:33 | 13:33 | 14:33 |
Milano Porta Venezia | 10:36 | 13:36 | 14:36 |
Milano Repubblica | 10:38 | 13:38 | 14:38 |
Milano Porta Garibaldi Sotterranea | 10:41 | 13:41 | 14:41 |
Milano Lancetti | 10:44 | 13:44 | 14:44 |
Milano Bovisa Politecnico | 10:50 | 13:50 | 14:50 |
Treinnummer | 24230 | 24242 | 24246 |
Lijn | S2 | S2 | S2 |
Overstappen | |||
Milano Bovisa Politecnico | 11:46 | 13:59 | 14:59 |
Saronno | 11:59 | 14:13 | 15:13 |
Gerenzano - turate | 12:04 | - | - |
Cislago | 12:08 | - | - |
Mozzate | 12:11 | - | - |
Locate varesino - carbonate | 12:14 | - | - |
Abbiate Guazzone | 12:16 | - | - |
Tradate | 12:19 | 14:28 | 15:28 |
Venegono Inferiore | 12:23 | - | - |
Venegono superiore - castiglione olona | 12:26 | - | - |
Vedano Olona | 12:30 | - | - |
Malnate | 12:33 | 14:40 | 15:40 |
Varese Nord | 12:47 | 14:47 | 15:47 |
Varese Casbeno | 12:51 | 14:51 | 15:51 |
Morosolo Casciago | 12:55 | 14:55 | 15:55 |
Treinnummer | 900035 | 900047 | 900051 |
Lijn | R22 | RE1 | RE1 |
Reistijd | 4:07 | 3:07 | 3:07 |
Woensdag 11 september 2024 om 07:00
Valmadonna Milano S.cristoforo Saronno Morosolo Casciago
Valmadonna | 07:00 |
Valenza | 07:08 |
Torreberetti | 07:13 |
Sartirana | 07:19 |
Valle Lomellina | 07:24 |
Olevano | 07:30 |
Mortara | 07:36 |
Parona Lomellina | 07:42 |
Vigevano | 07:48 |
Abbiategrasso | 07:57 |
Albairate-Vermezzo | 08:02 |
Milano S.cristoforo | 08:13 |
Treinnummer | 10026 |
Lijn | R31 |
Overstappen | |
Milano S.cristoforo | 08:29 |
Milano Romolo | 08:34 |
Milano tibaldi universita' bocconi | 08:38 |
Milano Porta Romana | 08:42 |
Milano Forlanini | 08:51 |
Milano Lambrate | 08:56 |
Milano Greco Pirelli | 09:03 |
Sesto S.giovanni | 09:07 |
Monza | 09:12 |
Lissone-Muggio' | 09:17 |
Desio | 09:21 |
Seregno | 09:31 |
Seveso Baruccana | 09:36 |
Cesano Maderno | 09:38 |
Ceriano laghetto - solaro | 09:47 |
Saronno Sud | 09:51 |
Saronno | 09:54 |
Treinnummer | 24928 |
Lijn | S9 |
Overstappen | |
Saronno | 10:13 |
Tradate | 10:28 |
Malnate | 10:40 |
Varese Nord | 10:47 |
Varese Casbeno | 10:51 |
Morosolo Casciago | 10:55 |
Treinnummer | 900029 |
Lijn | RE1 |
Reistijd | 3:55 |
Valmadonna Pavia Milano Bovisa Politecnico Morosolo Casciago
Valmadonna | 07:43 |
Valenza | 07:51 |
Torreberetti | 08:02 |
Mede | 08:09 |
Lomello | 08:15 |
Ferrera Lomellina | 08:20 |
Sannazzaro | 08:29 |
Pieve Albignola | 08:34 |
Zinasco Nuovo | 08:38 |
Sairano Zinasco | 08:42 |
Sairano | 08:45 |
Pavia | 08:55 |
Treinnummer | 10566 |
Lijn | R35 |
Overstappen | |
Pavia | 09:09 |
Certosa di Pavia | 09:17 |
Villamaggiore | 09:23 |
Pieve Emanuele | 09:26 |
Locate Triulzi | 09:29 |
Milano Rogoredo | 09:38 |
Milano Porta Vittoria | 09:45 |
Milano Dateo | 09:48 |
Milano Porta Venezia | 09:51 |
Milano Repubblica | 09:53 |
Milano Porta Garibaldi Sotterranea | 09:56 |
Milano Lancetti | 09:59 |
Milano Bovisa Politecnico | 10:05 |
Treinnummer | 24328 |
Lijn | S13 |
Overstappen | |
Milano Bovisa Politecnico | 10:46 |
Saronno | 10:59 |
Gerenzano - turate | 11:04 |
Cislago | 11:08 |
Mozzate | 11:11 |
Locate varesino - carbonate | 11:14 |
Abbiate Guazzone | 11:16 |
Tradate | 11:19 |
Venegono Inferiore | 11:23 |
Venegono superiore - castiglione olona | 11:26 |
Vedano Olona | 11:30 |
Malnate | 11:33 |
Varese Nord | 11:47 |
Varese Casbeno | 11:51 |
Morosolo Casciago | 11:55 |
Treinnummer | 900031 |
Lijn | R22 |
Reistijd | 4:12 |
Valmadonna Pavia Milano Rogoredo Milano Bovisa Politecnico Morosolo Casciago
Valmadonna | 08:48 | 11:48 | 12:48 |
Valenza | 08:56 | 11:56 | 12:56 |
Torreberetti | 09:02 | 12:02 | 13:02 |
Mede | 09:09 | 12:09 | 13:09 |
Lomello | 09:15 | 12:15 | 13:15 |
Ferrera Lomellina | 09:20 | 12:20 | 13:20 |
Sannazzaro | 09:29 | 12:29 | 13:29 |
Pieve Albignola | 09:34 | 12:34 | 13:34 |
Zinasco Nuovo | 09:38 | 12:38 | 13:38 |
Sairano Zinasco | 09:42 | 12:42 | 13:42 |
Sairano | 09:45 | 12:45 | 13:45 |
Pavia | 09:55 | 12:55 | 13:55 |
Treinnummer | 10568 | 10574 | 10576 |
Lijn | R35 | R35 | R35 |
Overstappen | |||
Pavia | 10:01 | 13:01 | 14:01 |
Milano Rogoredo | 10:20 | 13:20 | 14:20 |
Treinnummer | 2362 | 2367 | 2369 |
Lijn | RE13 | RE13 | RE13 |
Overstappen | |||
Milano Rogoredo | 10:23 | 13:23 | 14:23 |
Milano Porta Vittoria | 10:30 | 13:30 | 14:30 |
Milano Dateo | 10:33 | 13:33 | 14:33 |
Milano Porta Venezia | 10:36 | 13:36 | 14:36 |
Milano Repubblica | 10:38 | 13:38 | 14:38 |
Milano Porta Garibaldi Sotterranea | 10:41 | 13:41 | 14:41 |
Milano Lancetti | 10:44 | 13:44 | 14:44 |
Milano Bovisa Politecnico | 10:50 | 13:50 | 14:50 |
Treinnummer | 24230 | 24242 | 24246 |
Lijn | S2 | S2 | S2 |
Overstappen | |||
Milano Bovisa Politecnico | 11:46 | 13:59 | 14:59 |
Saronno | 11:59 | 14:13 | 15:13 |
Gerenzano - turate | 12:04 | - | - |
Cislago | 12:08 | - | - |
Mozzate | 12:11 | - | - |
Locate varesino - carbonate | 12:14 | - | - |
Abbiate Guazzone | 12:16 | - | - |
Tradate | 12:19 | 14:28 | 15:28 |
Venegono Inferiore | 12:23 | - | - |
Venegono superiore - castiglione olona | 12:26 | - | - |
Vedano Olona | 12:30 | - | - |
Malnate | 12:33 | 14:40 | 15:40 |
Varese Nord | 12:47 | 14:47 | 15:47 |
Varese Casbeno | 12:51 | 14:51 | 15:51 |
Morosolo Casciago | 12:55 | 14:55 | 15:55 |
Treinnummer | 900035 | 900047 | 900051 |
Lijn | R22 | RE1 | RE1 |
Reistijd | 4:07 | 3:07 | 3:07 |