Valmadonna naar Somma Lombardo Dienstregeling
Donderdag 5 september 2024 om 07:00
Valmadonna Novara Rho Fiera Somma Lombardo
Valmadonna | 18:54 |
Valenza | 19:02 |
Torreberetti | 19:07 |
Sartirana | 19:13 |
Valle Lomellina | 19:17 |
Olevano | 19:23 |
Mortara | 19:28 |
Albonese | 19:33 |
Borgo Lavezzaro | 19:37 |
Vespolate | 19:41 |
Garbagna | 19:45 |
Novara | 19:52 |
Treinnummer | 11278 |
Lijn | R25 |
Overstappen | |
Novara | 20:18 |
Trecate | 20:26 |
Magenta | 20:34 |
Corbetta-S.stefano ticino | 20:38 |
Vittuone Arluno | 20:42 |
Pregnana Milanese | 20:46 |
Rho | 20:52 |
Rho Fiera | 20:55 |
Treinnummer | 24673 |
Lijn | S6 |
Overstappen | |
Rho Fiera | 20:57 |
Busto Arsizio | 21:18 |
Gallarate | 21:24 |
Casorate Sempione | 21:29 |
Somma Lombardo | 21:32 |
Treinnummer | 10242 |
Lijn | R23 |
Reistijd | 2:38 |
Valmadonna Alessandria Milano Lambrate Milano Porta Garibaldi Somma Lombardo
Valmadonna | 20:35 |
Alessandria | 20:43 |
Treinnummer | 10071 |
Lijn | R31 |
Overstappen | |
Alessandria | 21:11 |
Tortona | 21:29 |
Voghera | 21:40 |
Pizzale-Lungavilla | 21:47 |
Pavia | 22:01 |
Milano Rogoredo | 22:22 |
Milano Lambrate | 22:27 |
Treinnummer | 2385 |
Lijn | RE13 |
Overstappen | |
Milano Lambrate | 22:35 |
Milano Porta Garibaldi | 22:52 |
Treinnummer | 33307 |
Lijn | RE13 |
Overstappen | |
Milano Porta Garibaldi | 06:46 |
Rho Fiera | 06:57 |
Busto Arsizio | 07:18 |
Gallarate | 07:24 |
Casorate Sempione | 07:29 |
Somma Lombardo | 07:32 |
Treinnummer | 10214 |
Lijn | R23 |
Reistijd | 10:57 |
Valmadonna Alessandria Milano Rogoredo Milano Porta Garibaldi Sotterranea Milano Porta Garibaldi Somma Lombardo
Valmadonna | 14:03 |
Alessandria | 14:11 |
Treinnummer | 10043 |
Lijn | R31 |
Overstappen | |
Alessandria | 15:11 |
Tortona | 15:29 |
Voghera | 15:40 |
Pizzale-Lungavilla | 15:47 |
Pavia | 16:01 |
Milano Rogoredo | 16:20 |
Treinnummer | 2373 |
Lijn | RE13 |
Overstappen | |
Milano Rogoredo | 16:23 |
Milano Porta Vittoria | 16:30 |
Milano Dateo | 16:33 |
Milano Porta Venezia | 16:36 |
Milano Repubblica | 16:38 |
Milano Porta Garibaldi Sotterranea | 16:40 |
Treinnummer | 24254 |
Lijn | S2 |
Overstappen | |
Milano Porta Garibaldi | 16:46 |
Rho Fiera | 16:57 |
Busto Arsizio | 17:18 |
Gallarate | 17:24 |
Casorate Sempione | 17:29 |
Somma Lombardo | 17:32 |
Treinnummer | 10234 |
Lijn | R23 |
Reistijd | 3:29 |
Valmadonna Milano S.cristoforo Milano Forlanini Rho Fiera Somma Lombardo
Valmadonna | 07:00 | 15:55 |
Valenza | 07:08 | 16:03 |
Torreberetti | 07:13 | 16:09 |
Sartirana | 07:19 | 16:14 |
Valle Lomellina | 07:24 | 16:19 |
Olevano | 07:30 | 16:26 |
Mortara | 07:36 | 16:33 |
Parona Lomellina | 07:42 | 16:39 |
Vigevano | 07:48 | 16:45 |
Abbiategrasso | 07:57 | 16:54 |
Albairate-Vermezzo | 08:02 | 16:59 |
Milano S.cristoforo | 08:13 | 17:09 |
Treinnummer | 10026 | 10062 |
Lijn | R31 | R31 |
Overstappen | ||
Milano S.cristoforo | 08:29 | 17:29 |
Milano Romolo | 08:34 | 17:34 |
Milano tibaldi universita' bocconi | 08:38 | 17:38 |
Milano Porta Romana | 08:42 | 17:42 |
Milano Forlanini | 08:50 | 17:50 |
Treinnummer | 24928 | 24964 |
Lijn | S9 | S9 |
Overstappen | ||
Milano Forlanini | 09:03 | 18:03 |
Milano Porta Vittoria | 09:08 | 18:08 |
Milano Dateo | 09:11 | 18:11 |
Milano Porta Venezia | 09:14 | 18:14 |
Milano Repubblica | 09:16 | 18:16 |
Milano Porta Garibaldi Sotterranea | 09:19 | 18:19 |
Milano Lancetti | 09:22 | 18:22 |
Milano Villapizzone | 09:25 | 18:25 |
Milano Certosa | 09:28 | 18:28 |
Rho Fiera | 09:31 | 18:31 |
Treinnummer | 24606 | 24662 |
Lijn | S6 | S6 |
Overstappen | ||
Rho Fiera | 12:57 | 18:57 |
Busto Arsizio | 13:18 | 19:18 |
Gallarate | 13:24 | 19:24 |
Casorate Sempione | 13:29 | 19:29 |
Somma Lombardo | 13:32 | 19:32 |
Treinnummer | 10226 | 10238 |
Lijn | R23 | R23 |
Reistijd | 6:32 | 3:37 |
Vrijdag 6 september 2024 om 07:00
Valmadonna Novara Rho Fiera Somma Lombardo
Valmadonna | 18:54 |
Valenza | 19:02 |
Torreberetti | 19:07 |
Sartirana | 19:13 |
Valle Lomellina | 19:17 |
Olevano | 19:23 |
Mortara | 19:28 |
Albonese | 19:33 |
Borgo Lavezzaro | 19:37 |
Vespolate | 19:41 |
Garbagna | 19:45 |
Novara | 19:52 |
Treinnummer | 11278 |
Lijn | R25 |
Overstappen | |
Novara | 20:18 |
Trecate | 20:26 |
Magenta | 20:34 |
Corbetta-S.stefano ticino | 20:38 |
Vittuone Arluno | 20:42 |
Pregnana Milanese | 20:46 |
Rho | 20:52 |
Rho Fiera | 20:55 |
Treinnummer | 24673 |
Lijn | S6 |
Overstappen | |
Rho Fiera | 20:57 |
Busto Arsizio | 21:18 |
Gallarate | 21:24 |
Casorate Sempione | 21:29 |
Somma Lombardo | 21:32 |
Treinnummer | 10242 |
Lijn | R23 |
Reistijd | 2:38 |
Valmadonna Alessandria Milano Lambrate Milano Porta Garibaldi Somma Lombardo
Valmadonna | 20:35 |
Alessandria | 20:43 |
Treinnummer | 10071 |
Lijn | R31 |
Overstappen | |
Alessandria | 21:11 |
Tortona | 21:29 |
Voghera | 21:40 |
Pizzale-Lungavilla | 21:47 |
Pavia | 22:01 |
Milano Rogoredo | 22:22 |
Milano Lambrate | 22:27 |
Treinnummer | 2385 |
Lijn | RE13 |
Overstappen | |
Milano Lambrate | 22:35 |
Milano Porta Garibaldi | 22:52 |
Treinnummer | 33307 |
Lijn | RE13 |
Overstappen | |
Milano Porta Garibaldi | 06:46 |
Rho Fiera | 06:57 |
Busto Arsizio | 07:18 |
Gallarate | 07:24 |
Casorate Sempione | 07:29 |
Somma Lombardo | 07:32 |
Treinnummer | 10214 |
Lijn | R23 |
Reistijd | 10:57 |
Valmadonna Alessandria Milano Rogoredo Milano Porta Garibaldi Sotterranea Milano Porta Garibaldi Somma Lombardo
Valmadonna | 14:03 |
Alessandria | 14:11 |
Treinnummer | 10043 |
Lijn | R31 |
Overstappen | |
Alessandria | 15:11 |
Tortona | 15:29 |
Voghera | 15:40 |
Pizzale-Lungavilla | 15:47 |
Pavia | 16:01 |
Milano Rogoredo | 16:20 |
Treinnummer | 2373 |
Lijn | RE13 |
Overstappen | |
Milano Rogoredo | 16:23 |
Milano Porta Vittoria | 16:30 |
Milano Dateo | 16:33 |
Milano Porta Venezia | 16:36 |
Milano Repubblica | 16:38 |
Milano Porta Garibaldi Sotterranea | 16:40 |
Treinnummer | 24254 |
Lijn | S2 |
Overstappen | |
Milano Porta Garibaldi | 16:46 |
Rho Fiera | 16:57 |
Busto Arsizio | 17:18 |
Gallarate | 17:24 |
Casorate Sempione | 17:29 |
Somma Lombardo | 17:32 |
Treinnummer | 10234 |
Lijn | R23 |
Reistijd | 3:29 |
Valmadonna Milano S.cristoforo Milano Forlanini Rho Fiera Somma Lombardo
Valmadonna | 07:00 | 15:55 |
Valenza | 07:08 | 16:03 |
Torreberetti | 07:13 | 16:09 |
Sartirana | 07:19 | 16:14 |
Valle Lomellina | 07:24 | 16:19 |
Olevano | 07:30 | 16:26 |
Mortara | 07:36 | 16:33 |
Parona Lomellina | 07:42 | 16:39 |
Vigevano | 07:48 | 16:45 |
Abbiategrasso | 07:57 | 16:54 |
Albairate-Vermezzo | 08:02 | 16:59 |
Milano S.cristoforo | 08:13 | 17:09 |
Treinnummer | 10026 | 10062 |
Lijn | R31 | R31 |
Overstappen | ||
Milano S.cristoforo | 08:29 | 17:29 |
Milano Romolo | 08:34 | 17:34 |
Milano tibaldi universita' bocconi | 08:38 | 17:38 |
Milano Porta Romana | 08:42 | 17:42 |
Milano Forlanini | 08:50 | 17:50 |
Treinnummer | 24928 | 24964 |
Lijn | S9 | S9 |
Overstappen | ||
Milano Forlanini | 09:03 | 18:03 |
Milano Porta Vittoria | 09:08 | 18:08 |
Milano Dateo | 09:11 | 18:11 |
Milano Porta Venezia | 09:14 | 18:14 |
Milano Repubblica | 09:16 | 18:16 |
Milano Porta Garibaldi Sotterranea | 09:19 | 18:19 |
Milano Lancetti | 09:22 | 18:22 |
Milano Villapizzone | 09:25 | 18:25 |
Milano Certosa | 09:28 | 18:28 |
Rho Fiera | 09:31 | 18:31 |
Treinnummer | 24606 | 24662 |
Lijn | S6 | S6 |
Overstappen | ||
Rho Fiera | 12:57 | 18:57 |
Busto Arsizio | 13:18 | 19:18 |
Gallarate | 13:24 | 19:24 |
Casorate Sempione | 13:29 | 19:29 |
Somma Lombardo | 13:32 | 19:32 |
Treinnummer | 10226 | 10238 |
Lijn | R23 | R23 |
Reistijd | 6:32 | 3:37 |
Zaterdag 7 september 2024 om 07:00
Valmadonna Novara Rho Fiera Somma Lombardo
Valmadonna | 18:54 |
Valenza | 19:02 |
Torreberetti | 19:07 |
Sartirana | 19:13 |
Valle Lomellina | 19:17 |
Olevano | 19:23 |
Mortara | 19:28 |
Albonese | 19:33 |
Borgo Lavezzaro | 19:37 |
Vespolate | 19:41 |
Garbagna | 19:45 |
Novara | 19:52 |
Treinnummer | 11278 |
Lijn | R25 |
Overstappen | |
Novara | 20:18 |
Trecate | 20:26 |
Magenta | 20:34 |
Corbetta-S.stefano ticino | 20:38 |
Vittuone Arluno | 20:42 |
Pregnana Milanese | 20:46 |
Rho | 20:52 |
Rho Fiera | 20:55 |
Treinnummer | 24673 |
Lijn | S6 |
Overstappen | |
Rho Fiera | 20:57 |
Busto Arsizio | 21:18 |
Gallarate | 21:24 |
Casorate Sempione | 21:29 |
Somma Lombardo | 21:32 |
Treinnummer | 10242 |
Lijn | R23 |
Reistijd | 2:38 |
Valmadonna Alessandria Milano Centrale Gallarate Somma Lombardo
Valmadonna | 14:03 |
Alessandria | 14:11 |
Treinnummer | 10043 |
Lijn | R31 |
Overstappen | |
Alessandria | 15:11 |
Tortona | 15:29 |
Voghera | 15:40 |
Pizzale-Lungavilla | 15:47 |
Pavia | 16:01 |
Milano Rogoredo | 16:22 |
Milano Lambrate | 16:28 |
Milano Centrale | 16:40 |
Treinnummer | 2373 |
Lijn | RE13 |
Overstappen | |
Milano Centrale | 17:25 |
Rho Fiera | 17:36 |
Busto Arsizio | 17:53 |
Gallarate | 17:58 |
Treinnummer | 3334 |
Lijn | RE4 |
Overstappen | |
Gallarate | 19:24 |
Casorate Sempione | 19:29 |
Somma Lombardo | 19:32 |
Treinnummer | 10238 |
Lijn | R23 |
Reistijd | 5:29 |
Valmadonna Alessandria Milano Centrale Sesto Calende Somma Lombardo
Valmadonna | 20:35 |
Alessandria | 20:43 |
Treinnummer | 10071 |
Lijn | R31 |
Overstappen | |
Alessandria | 21:11 |
Tortona | 21:29 |
Voghera | 21:40 |
Pizzale-Lungavilla | 21:47 |
Pavia | 22:01 |
Milano Rogoredo | 22:22 |
Milano Lambrate | 22:28 |
Milano Centrale | 22:40 |
Treinnummer | 2385 |
Lijn | RE13 |
Overstappen | |
Milano Centrale | 07:25 |
Rho Fiera | 07:36 |
Busto Arsizio | 07:53 |
Gallarate | 07:59 |
Sesto Calende | 08:18 |
Treinnummer | 3314 |
Lijn | RE4 |
Overstappen | |
Sesto Calende | 12:16 |
Vergiate | 12:22 |
Somma Lombardo | 12:25 |
Treinnummer | 10225 |
Lijn | R23 |
Reistijd | 15:50 |
Valmadonna Milano S.cristoforo Milano Forlanini Rho Fiera Somma Lombardo
Valmadonna | 07:00 |
Valenza | 07:08 |
Torreberetti | 07:13 |
Sartirana | 07:19 |
Valle Lomellina | 07:24 |
Olevano | 07:30 |
Mortara | 07:36 |
Parona Lomellina | 07:42 |
Vigevano | 07:48 |
Abbiategrasso | 07:57 |
Albairate-Vermezzo | 08:02 |
Milano S.cristoforo | 08:13 |
Treinnummer | 10026 |
Lijn | R31 |
Overstappen | |
Milano S.cristoforo | 08:29 |
Milano Romolo | 08:34 |
Milano tibaldi universita' bocconi | 08:38 |
Milano Porta Romana | 08:42 |
Milano Forlanini | 08:50 |
Treinnummer | 24928 |
Lijn | S9 |
Overstappen | |
Milano Forlanini | 09:18 |
Milano Porta Vittoria | 09:23 |
Milano Dateo | 09:26 |
Milano Porta Venezia | 09:29 |
Milano Repubblica | 09:31 |
Milano Porta Garibaldi Sotterranea | 09:34 |
Milano Lancetti | 09:37 |
Milano Villapizzone | 09:40 |
Milano Certosa | 09:43 |
Rho Fiera | 09:46 |
Treinnummer | 24526 |
Lijn | S5 |
Overstappen | |
Rho Fiera | 09:57 |
Busto Arsizio | 10:18 |
Gallarate | 10:24 |
Casorate Sempione | 10:29 |
Somma Lombardo | 10:32 |
Treinnummer | 10220 |
Lijn | R23 |
Reistijd | 3:32 |
Valmadonna Milano S.cristoforo Milano Forlanini Rho Fiera Sesto Calende Somma Lombardo
Valmadonna | 15:55 |
Valenza | 16:03 |
Torreberetti | 16:09 |
Sartirana | 16:14 |
Valle Lomellina | 16:19 |
Olevano | 16:26 |
Mortara | 16:33 |
Parona Lomellina | 16:39 |
Vigevano | 16:45 |
Abbiategrasso | 16:54 |
Albairate-Vermezzo | 16:59 |
Milano S.cristoforo | 17:09 |
Treinnummer | 10062 |
Lijn | R31 |
Overstappen | |
Milano S.cristoforo | 17:29 |
Milano Romolo | 17:34 |
Milano tibaldi universita' bocconi | 17:38 |
Milano Porta Romana | 17:42 |
Milano Forlanini | 17:50 |
Treinnummer | 24964 |
Lijn | S9 |
Overstappen | |
Milano Forlanini | 18:03 |
Milano Porta Vittoria | 18:08 |
Milano Dateo | 18:11 |
Milano Porta Venezia | 18:14 |
Milano Repubblica | 18:16 |
Milano Porta Garibaldi Sotterranea | 18:19 |
Milano Lancetti | 18:22 |
Milano Villapizzone | 18:25 |
Milano Certosa | 18:28 |
Rho Fiera | 18:31 |
Treinnummer | 24662 |
Lijn | S6 |
Overstappen | |
Rho Fiera | 18:36 |
Busto Arsizio | 18:53 |
Gallarate | 18:59 |
Sesto Calende | 19:18 |
Treinnummer | 3336 |
Lijn | RE4 |
Overstappen | |
Sesto Calende | 20:16 |
Vergiate | 20:22 |
Somma Lombardo | 20:25 |
Treinnummer | 10241 |
Lijn | R23 |
Reistijd | 4:30 |
Zondag 8 september 2024 om 07:00
Valmadonna Alessandria Milano Centrale Gallarate Somma Lombardo
Valmadonna | 18:05 |
Alessandria | 18:14 |
Treinnummer | 11293 |
Lijn | R25 |
Overstappen | |
Alessandria | 19:11 |
Tortona | 19:29 |
Voghera | 19:40 |
Pizzale-Lungavilla | 19:47 |
Pavia | 20:01 |
Milano Rogoredo | 20:22 |
Milano Lambrate | 20:28 |
Milano Centrale | 20:35 |
Treinnummer | 2381 |
Lijn | RE13 |
Overstappen | |
Milano Centrale | 21:25 |
Rho Fiera | 21:36 |
Busto Arsizio | 21:53 |
Gallarate | 21:58 |
Treinnummer | 3342 |
Lijn | RE4 |
Overstappen | |
Gallarate | 23:24 |
Casorate Sempione | 23:29 |
Somma Lombardo | 23:32 |
Treinnummer | 10246 |
Lijn | R23 |
Reistijd | 5:27 |
Maandag 9 september 2024 om 07:00
Valmadonna Pavia Milano Porta Garibaldi Sotterranea Milano Porta Garibaldi Somma Lombardo
Valmadonna | 11:48 | 13:48 | 15:48 | 16:48 |
Valenza | 11:56 | 13:56 | 15:56 | 16:56 |
Torreberetti | 12:02 | 14:02 | 16:02 | 17:02 |
Mede | 12:09 | 14:09 | 16:09 | 17:09 |
Lomello | 12:15 | 14:15 | 16:15 | 17:15 |
Ferrera Lomellina | 12:20 | 14:20 | 16:20 | 17:20 |
Sannazzaro | 12:29 | 14:29 | 16:29 | 17:29 |
Pieve Albignola | 12:34 | 14:34 | 16:34 | 17:34 |
Zinasco Nuovo | 12:38 | 14:38 | 16:38 | 17:38 |
Sairano Zinasco | 12:42 | 14:42 | 16:42 | 17:42 |
Sairano | 12:45 | 14:45 | 16:45 | 17:45 |
Pavia | 12:55 | 14:55 | 16:55 | 17:55 |
Treinnummer | 10574 | 10578 | 10582 | 10584 |
Lijn | R35 | R35 | R35 | R35 |
Overstappen | ||||
Pavia | 13:09 | 15:09 | 17:09 | 18:09 |
Certosa di Pavia | 13:17 | 15:17 | 17:17 | 18:17 |
Villamaggiore | 13:23 | 15:23 | 17:23 | 18:23 |
Pieve Emanuele | 13:26 | 15:26 | 17:26 | 18:26 |
Locate Triulzi | 13:29 | 15:29 | 17:29 | 18:29 |
Milano Rogoredo | 13:38 | 15:38 | 17:38 | 18:38 |
Milano Porta Vittoria | 13:45 | 15:45 | 17:45 | 18:45 |
Milano Dateo | 13:48 | 15:48 | 17:48 | 18:48 |
Milano Porta Venezia | 13:51 | 15:51 | 17:51 | 18:51 |
Milano Repubblica | 13:53 | 15:53 | 17:53 | 18:53 |
Milano Porta Garibaldi Sotterranea | 13:55 | 15:55 | 17:55 | 18:55 |
Treinnummer | 24344 | 24352 | 24360 | 24364 |
Lijn | S13 | S13 | S13 | S13 |
Overstappen | ||||
Milano Porta Garibaldi | 14:46 | 16:46 | 18:46 | 20:46 |
Rho Fiera | 14:57 | 16:57 | 18:57 | 20:57 |
Busto Arsizio | 15:18 | 17:18 | 19:18 | 21:18 |
Gallarate | 15:24 | 17:24 | 19:24 | 21:24 |
Casorate Sempione | 15:29 | 17:29 | 19:29 | 21:29 |
Somma Lombardo | 15:32 | 17:32 | 19:32 | 21:32 |
Treinnummer | 10230 | 10234 | 10238 | 10242 |
Lijn | R23 | R23 | R23 | R23 |
Reistijd | 3:44 | 3:44 | 3:44 | 4:44 |
Valmadonna Milano S.cristoforo Milano Forlanini Rho Fiera Somma Lombardo
Valmadonna | 07:00 |
Valenza | 07:08 |
Torreberetti | 07:13 |
Sartirana | 07:19 |
Valle Lomellina | 07:24 |
Olevano | 07:30 |
Mortara | 07:36 |
Parona Lomellina | 07:42 |
Vigevano | 07:48 |
Abbiategrasso | 07:57 |
Albairate-Vermezzo | 08:02 |
Milano S.cristoforo | 08:13 |
Treinnummer | 10026 |
Lijn | R31 |
Overstappen | |
Milano S.cristoforo | 08:29 |
Milano Romolo | 08:34 |
Milano tibaldi universita' bocconi | 08:38 |
Milano Porta Romana | 08:42 |
Milano Forlanini | 08:50 |
Treinnummer | 24928 |
Lijn | S9 |
Overstappen | |
Milano Forlanini | 09:03 |
Milano Porta Vittoria | 09:08 |
Milano Dateo | 09:11 |
Milano Porta Venezia | 09:14 |
Milano Repubblica | 09:16 |
Milano Porta Garibaldi Sotterranea | 09:19 |
Milano Lancetti | 09:22 |
Milano Villapizzone | 09:25 |
Milano Certosa | 09:28 |
Rho Fiera | 09:31 |
Treinnummer | 24606 |
Lijn | S6 |
Overstappen | |
Rho Fiera | 12:57 |
Busto Arsizio | 13:18 |
Gallarate | 13:24 |
Casorate Sempione | 13:29 |
Somma Lombardo | 13:32 |
Treinnummer | 10226 |
Lijn | R23 |
Reistijd | 6:32 |
Dinsdag 10 september 2024 om 07:00
Valmadonna Pavia Milano Porta Garibaldi Sotterranea Milano Porta Garibaldi Somma Lombardo
Valmadonna | 11:48 | 13:48 | 15:48 | 16:48 |
Valenza | 11:56 | 13:56 | 15:56 | 16:56 |
Torreberetti | 12:02 | 14:02 | 16:02 | 17:02 |
Mede | 12:09 | 14:09 | 16:09 | 17:09 |
Lomello | 12:15 | 14:15 | 16:15 | 17:15 |
Ferrera Lomellina | 12:20 | 14:20 | 16:20 | 17:20 |
Sannazzaro | 12:29 | 14:29 | 16:29 | 17:29 |
Pieve Albignola | 12:34 | 14:34 | 16:34 | 17:34 |
Zinasco Nuovo | 12:38 | 14:38 | 16:38 | 17:38 |
Sairano Zinasco | 12:42 | 14:42 | 16:42 | 17:42 |
Sairano | 12:45 | 14:45 | 16:45 | 17:45 |
Pavia | 12:55 | 14:55 | 16:55 | 17:55 |
Treinnummer | 10574 | 10578 | 10582 | 10584 |
Lijn | R35 | R35 | R35 | R35 |
Overstappen | ||||
Pavia | 13:09 | 15:09 | 17:09 | 18:09 |
Certosa di Pavia | 13:17 | 15:17 | 17:17 | 18:17 |
Villamaggiore | 13:23 | 15:23 | 17:23 | 18:23 |
Pieve Emanuele | 13:26 | 15:26 | 17:26 | 18:26 |
Locate Triulzi | 13:29 | 15:29 | 17:29 | 18:29 |
Milano Rogoredo | 13:38 | 15:38 | 17:38 | 18:38 |
Milano Porta Vittoria | 13:45 | 15:45 | 17:45 | 18:45 |
Milano Dateo | 13:48 | 15:48 | 17:48 | 18:48 |
Milano Porta Venezia | 13:51 | 15:51 | 17:51 | 18:51 |
Milano Repubblica | 13:53 | 15:53 | 17:53 | 18:53 |
Milano Porta Garibaldi Sotterranea | 13:55 | 15:55 | 17:55 | 18:55 |
Treinnummer | 24344 | 24352 | 24360 | 24364 |
Lijn | S13 | S13 | S13 | S13 |
Overstappen | ||||
Milano Porta Garibaldi | 14:46 | 16:46 | 18:46 | 20:46 |
Rho Fiera | 14:57 | 16:57 | 18:57 | 20:57 |
Busto Arsizio | 15:18 | 17:18 | 19:18 | 21:18 |
Gallarate | 15:24 | 17:24 | 19:24 | 21:24 |
Casorate Sempione | 15:29 | 17:29 | 19:29 | 21:29 |
Somma Lombardo | 15:32 | 17:32 | 19:32 | 21:32 |
Treinnummer | 10230 | 10234 | 10238 | 10242 |
Lijn | R23 | R23 | R23 | R23 |
Reistijd | 3:44 | 3:44 | 3:44 | 4:44 |
Valmadonna Milano S.cristoforo Milano Forlanini Rho Fiera Somma Lombardo
Valmadonna | 07:00 |
Valenza | 07:08 |
Torreberetti | 07:13 |
Sartirana | 07:19 |
Valle Lomellina | 07:24 |
Olevano | 07:30 |
Mortara | 07:36 |
Parona Lomellina | 07:42 |
Vigevano | 07:48 |
Abbiategrasso | 07:57 |
Albairate-Vermezzo | 08:02 |
Milano S.cristoforo | 08:13 |
Treinnummer | 10026 |
Lijn | R31 |
Overstappen | |
Milano S.cristoforo | 08:29 |
Milano Romolo | 08:34 |
Milano tibaldi universita' bocconi | 08:38 |
Milano Porta Romana | 08:42 |
Milano Forlanini | 08:50 |
Treinnummer | 24928 |
Lijn | S9 |
Overstappen | |
Milano Forlanini | 09:03 |
Milano Porta Vittoria | 09:08 |
Milano Dateo | 09:11 |
Milano Porta Venezia | 09:14 |
Milano Repubblica | 09:16 |
Milano Porta Garibaldi Sotterranea | 09:19 |
Milano Lancetti | 09:22 |
Milano Villapizzone | 09:25 |
Milano Certosa | 09:28 |
Rho Fiera | 09:31 |
Treinnummer | 24606 |
Lijn | S6 |
Overstappen | |
Rho Fiera | 12:57 |
Busto Arsizio | 13:18 |
Gallarate | 13:24 |
Casorate Sempione | 13:29 |
Somma Lombardo | 13:32 |
Treinnummer | 10226 |
Lijn | R23 |
Reistijd | 6:32 |
Woensdag 11 september 2024 om 07:00
Valmadonna Pavia Milano Porta Garibaldi Sotterranea Milano Porta Garibaldi Somma Lombardo
Valmadonna | 11:48 | 13:48 | 15:48 | 16:48 |
Valenza | 11:56 | 13:56 | 15:56 | 16:56 |
Torreberetti | 12:02 | 14:02 | 16:02 | 17:02 |
Mede | 12:09 | 14:09 | 16:09 | 17:09 |
Lomello | 12:15 | 14:15 | 16:15 | 17:15 |
Ferrera Lomellina | 12:20 | 14:20 | 16:20 | 17:20 |
Sannazzaro | 12:29 | 14:29 | 16:29 | 17:29 |
Pieve Albignola | 12:34 | 14:34 | 16:34 | 17:34 |
Zinasco Nuovo | 12:38 | 14:38 | 16:38 | 17:38 |
Sairano Zinasco | 12:42 | 14:42 | 16:42 | 17:42 |
Sairano | 12:45 | 14:45 | 16:45 | 17:45 |
Pavia | 12:55 | 14:55 | 16:55 | 17:55 |
Treinnummer | 10574 | 10578 | 10582 | 10584 |
Lijn | R35 | R35 | R35 | R35 |
Overstappen | ||||
Pavia | 13:09 | 15:09 | 17:09 | 18:09 |
Certosa di Pavia | 13:17 | 15:17 | 17:17 | 18:17 |
Villamaggiore | 13:23 | 15:23 | 17:23 | 18:23 |
Pieve Emanuele | 13:26 | 15:26 | 17:26 | 18:26 |
Locate Triulzi | 13:29 | 15:29 | 17:29 | 18:29 |
Milano Rogoredo | 13:38 | 15:38 | 17:38 | 18:38 |
Milano Porta Vittoria | 13:45 | 15:45 | 17:45 | 18:45 |
Milano Dateo | 13:48 | 15:48 | 17:48 | 18:48 |
Milano Porta Venezia | 13:51 | 15:51 | 17:51 | 18:51 |
Milano Repubblica | 13:53 | 15:53 | 17:53 | 18:53 |
Milano Porta Garibaldi Sotterranea | 13:55 | 15:55 | 17:55 | 18:55 |
Treinnummer | 24344 | 24352 | 24360 | 24364 |
Lijn | S13 | S13 | S13 | S13 |
Overstappen | ||||
Milano Porta Garibaldi | 14:46 | 16:46 | 18:46 | 20:46 |
Rho Fiera | 14:57 | 16:57 | 18:57 | 20:57 |
Busto Arsizio | 15:18 | 17:18 | 19:18 | 21:18 |
Gallarate | 15:24 | 17:24 | 19:24 | 21:24 |
Casorate Sempione | 15:29 | 17:29 | 19:29 | 21:29 |
Somma Lombardo | 15:32 | 17:32 | 19:32 | 21:32 |
Treinnummer | 10230 | 10234 | 10238 | 10242 |
Lijn | R23 | R23 | R23 | R23 |
Reistijd | 3:44 | 3:44 | 3:44 | 4:44 |
Valmadonna Milano S.cristoforo Milano Forlanini Rho Fiera Somma Lombardo
Valmadonna | 07:00 |
Valenza | 07:08 |
Torreberetti | 07:13 |
Sartirana | 07:19 |
Valle Lomellina | 07:24 |
Olevano | 07:30 |
Mortara | 07:36 |
Parona Lomellina | 07:42 |
Vigevano | 07:48 |
Abbiategrasso | 07:57 |
Albairate-Vermezzo | 08:02 |
Milano S.cristoforo | 08:13 |
Treinnummer | 10026 |
Lijn | R31 |
Overstappen | |
Milano S.cristoforo | 08:29 |
Milano Romolo | 08:34 |
Milano tibaldi universita' bocconi | 08:38 |
Milano Porta Romana | 08:42 |
Milano Forlanini | 08:50 |
Treinnummer | 24928 |
Lijn | S9 |
Overstappen | |
Milano Forlanini | 09:03 |
Milano Porta Vittoria | 09:08 |
Milano Dateo | 09:11 |
Milano Porta Venezia | 09:14 |
Milano Repubblica | 09:16 |
Milano Porta Garibaldi Sotterranea | 09:19 |
Milano Lancetti | 09:22 |
Milano Villapizzone | 09:25 |
Milano Certosa | 09:28 |
Rho Fiera | 09:31 |
Treinnummer | 24606 |
Lijn | S6 |
Overstappen | |
Rho Fiera | 12:57 |
Busto Arsizio | 13:18 |
Gallarate | 13:24 |
Casorate Sempione | 13:29 |
Somma Lombardo | 13:32 |
Treinnummer | 10226 |
Lijn | R23 |
Reistijd | 6:32 |