Treintijden
Torino Lingotto naar Caslino d'Erba Treintijden 2 juli 2024 om 04:20
05:39 | Torino Lingotto | 4:42 3 overstappen 34 stops 2113 2357 S224222 R16900625 | 4:42 | 3 overstappen 34 stops | 2113 2357 S224222 R16900625 | 2113 | |
06:07 | Asti | ||||||
06:29 | Alessandria | ||||||
07:08 | Alessandria | 2357 | |||||
07:27 | Tortona | ||||||
07:34 | Pontecurone | ||||||
07:40 | Voghera | ||||||
07:51 | Bressana Bott. | ||||||
08:01 | Pavia | ||||||
08:18 | Milano Rogoredo | ||||||
08:23 | Milano Rogoredo | S224222 | |||||
08:30 | Milano Porta Vittoria | ||||||
08:33 | Milano Dateo | ||||||
08:36 | Milano Porta Venezia | ||||||
08:38 | Milano Repubblica | ||||||
08:41 | Milano Porta Garibaldi Sotterranea | ||||||
08:44 | Milano Lancetti | ||||||
08:51 | Milano Bovisa Politecnico | ||||||
08:54 | Milano Affori | ||||||
08:57 | Milano Bruzzano Parco Nord | ||||||
08:59 | Cormano-Cusano milanino | ||||||
09:02 | Paderno Dugnano | ||||||
09:05 | Palazzolo Milanese | ||||||
09:08 | Varedo | ||||||
09:11 | Bovisio Masciago | ||||||
09:14 | Cesano Maderno | ||||||
09:18 | Seveso | ||||||
09:35 | Seveso | R16900625 | |||||
09:39 | Meda | ||||||
09:42 | Cabiate | ||||||
09:47 | Mariano Comense | ||||||
09:50 | Carugo - giussano | ||||||
09:54 | Arosio | ||||||
10:01 | Inverigo | ||||||
10:05 | Lambrugo - lurago d'erba | ||||||
10:09 | Merone | ||||||
10:15 | Erba | ||||||
10:19 | Pontelambro - castelmarte | ||||||
10:21 | Caslino d'Erba |
06:39 | Torino Lingotto | 4:42 3 overstappen 39 stops 2115 R3510566 S1324328 R16900631 | 4:42 | 3 overstappen 39 stops | 2115 R3510566 S1324328 R16900631 | 2115 | |
07:07 | Asti | ||||||
07:29 | Alessandria | ||||||
07:35 | Alessandria | R3510566 | |||||
07:43 | Valmadonna | ||||||
07:51 | Valenza | ||||||
08:02 | Torreberetti | ||||||
08:09 | Mede | ||||||
08:15 | Lomello | ||||||
08:20 | Ferrera Lomellina | ||||||
08:29 | Sannazzaro | ||||||
08:34 | Pieve Albignola | ||||||
08:38 | Zinasco Nuovo | ||||||
08:42 | Sairano Zinasco | ||||||
08:45 | Sairano | ||||||
08:55 | Pavia | ||||||
09:09 | Pavia | S1324328 | |||||
09:17 | Certosa di Pavia | ||||||
09:23 | Villamaggiore | ||||||
09:26 | Pieve Emanuele | ||||||
09:29 | Locate Triulzi | ||||||
09:38 | Milano Rogoredo | ||||||
09:45 | Milano Porta Vittoria | ||||||
09:48 | Milano Dateo | ||||||
09:51 | Milano Porta Venezia | ||||||
09:53 | Milano Repubblica | ||||||
09:56 | Milano Porta Garibaldi Sotterranea | ||||||
09:59 | Milano Lancetti | ||||||
10:05 | Milano Bovisa Politecnico | ||||||
10:17 | Milano Bovisa Politecnico | R16900631 | |||||
10:20 | Milano Affori | ||||||
10:32 | Cesano Maderno | ||||||
10:35 | Seveso | ||||||
10:39 | Meda | ||||||
10:42 | Cabiate | ||||||
10:47 | Mariano Comense | ||||||
10:50 | Carugo - giussano | ||||||
10:54 | Arosio | ||||||
11:01 | Inverigo | ||||||
11:05 | Lambrugo - lurago d'erba | ||||||
11:09 | Merone | ||||||
11:15 | Erba | ||||||
11:19 | Pontelambro - castelmarte | ||||||
11:21 | Caslino d'Erba |
07:39 | Torino Lingotto | 4:42 4 overstappen 41 stops 2117 R3510568 RE132362 S224230 R16900635 | 4:42 | 4 overstappen 41 stops | 2117 R3510568 RE132362 S224230 R16900635 | 2117 | |
08:07 | Asti | ||||||
08:29 | Alessandria | ||||||
08:40 | Alessandria | R3510568 | |||||
08:48 | Valmadonna | ||||||
08:56 | Valenza | ||||||
09:02 | Torreberetti | ||||||
09:09 | Mede | ||||||
09:15 | Lomello | ||||||
09:20 | Ferrera Lomellina | ||||||
09:29 | Sannazzaro | ||||||
09:34 | Pieve Albignola | ||||||
09:38 | Zinasco Nuovo | ||||||
09:42 | Sairano Zinasco | ||||||
09:45 | Sairano | ||||||
09:55 | Pavia | ||||||
10:01 | Pavia | RE132362 | |||||
10:20 | Milano Rogoredo | ||||||
10:23 | Milano Rogoredo | S224230 | |||||
10:30 | Milano Porta Vittoria | ||||||
10:33 | Milano Dateo | ||||||
10:36 | Milano Porta Venezia | ||||||
10:38 | Milano Repubblica | ||||||
10:41 | Milano Porta Garibaldi Sotterranea | ||||||
10:44 | Milano Lancetti | ||||||
10:51 | Milano Bovisa Politecnico | ||||||
10:54 | Milano Affori | ||||||
10:57 | Milano Bruzzano Parco Nord | ||||||
10:59 | Cormano-Cusano milanino | ||||||
11:02 | Paderno Dugnano | ||||||
11:05 | Palazzolo Milanese | ||||||
11:08 | Varedo | ||||||
11:11 | Bovisio Masciago | ||||||
11:14 | Cesano Maderno | ||||||
11:18 | Seveso | ||||||
11:35 | Seveso | R16900635 | |||||
11:39 | Meda | ||||||
11:42 | Cabiate | ||||||
11:47 | Mariano Comense | ||||||
11:50 | Carugo - giussano | ||||||
11:54 | Arosio | ||||||
12:01 | Inverigo | ||||||
12:05 | Lambrugo - lurago d'erba | ||||||
12:09 | Merone | ||||||
12:15 | Erba | ||||||
12:19 | Pontelambro - castelmarte | ||||||
12:21 | Caslino d'Erba |
09:39 | Torino Lingotto | 5:42 3 overstappen 33 stops 2121 RE132367 S224242 R16900647 | 5:42 | 3 overstappen 33 stops | 2121 RE132367 S224242 R16900647 | 2121 | |
10:07 | Asti | ||||||
10:29 | Alessandria | ||||||
12:11 | Alessandria | RE132367 | |||||
12:29 | Tortona | ||||||
12:40 | Voghera | ||||||
12:47 | Pizzale-Lungavilla | ||||||
13:01 | Pavia | ||||||
13:20 | Milano Rogoredo | ||||||
13:23 | Milano Rogoredo | S224242 | |||||
13:30 | Milano Porta Vittoria | ||||||
13:33 | Milano Dateo | ||||||
13:36 | Milano Porta Venezia | ||||||
13:38 | Milano Repubblica | ||||||
13:41 | Milano Porta Garibaldi Sotterranea | ||||||
13:44 | Milano Lancetti | ||||||
13:51 | Milano Bovisa Politecnico | ||||||
13:54 | Milano Affori | ||||||
13:57 | Milano Bruzzano Parco Nord | ||||||
13:59 | Cormano-Cusano milanino | ||||||
14:02 | Paderno Dugnano | ||||||
14:05 | Palazzolo Milanese | ||||||
14:08 | Varedo | ||||||
14:11 | Bovisio Masciago | ||||||
14:14 | Cesano Maderno | ||||||
14:18 | Seveso | ||||||
14:35 | Seveso | R16900647 | |||||
14:39 | Meda | ||||||
14:42 | Cabiate | ||||||
14:47 | Mariano Comense | ||||||
14:50 | Carugo - giussano | ||||||
14:54 | Arosio | ||||||
15:01 | Inverigo | ||||||
15:05 | Lambrugo - lurago d'erba | ||||||
15:09 | Merone | ||||||
15:15 | Erba | ||||||
15:19 | Pontelambro - castelmarte | ||||||
15:21 | Caslino d'Erba |
11:39 | Torino Lingotto | 4:43 3 overstappen 33 stops 2125 RE132369 S224246 R16900651 | 4:43 | 3 overstappen 33 stops | 2125 RE132369 S224246 R16900651 | 2125 | |
12:07 | Asti | ||||||
12:29 | Alessandria | ||||||
13:11 | Alessandria | RE132369 | |||||
13:29 | Tortona | ||||||
13:40 | Voghera | ||||||
13:47 | Pizzale-Lungavilla | ||||||
14:01 | Pavia | ||||||
14:20 | Milano Rogoredo | ||||||
14:23 | Milano Rogoredo | S224246 | |||||
14:30 | Milano Porta Vittoria | ||||||
14:33 | Milano Dateo | ||||||
14:36 | Milano Porta Venezia | ||||||
14:38 | Milano Repubblica | ||||||
14:41 | Milano Porta Garibaldi Sotterranea | ||||||
14:44 | Milano Lancetti | ||||||
14:51 | Milano Bovisa Politecnico | ||||||
14:54 | Milano Affori | ||||||
14:57 | Milano Bruzzano Parco Nord | ||||||
14:59 | Cormano-Cusano milanino | ||||||
15:02 | Paderno Dugnano | ||||||
15:05 | Palazzolo Milanese | ||||||
15:08 | Varedo | ||||||
15:11 | Bovisio Masciago | ||||||
15:14 | Cesano Maderno | ||||||
15:18 | Seveso | ||||||
15:35 | Seveso | R16900651 | |||||
15:39 | Meda | ||||||
15:42 | Cabiate | ||||||
15:47 | Mariano Comense | ||||||
15:50 | Carugo - giussano | ||||||
15:54 | Arosio | ||||||
16:01 | Inverigo | ||||||
16:05 | Lambrugo - lurago d'erba | ||||||
16:09 | Merone | ||||||
16:16 | Erba | ||||||
16:20 | Pontelambro - castelmarte | ||||||
16:22 | Caslino d'Erba |
13:39 | Torino Lingotto | 4:44 3 overstappen 33 stops 2129 RE132373 S224254 R16900663 | 4:44 | 3 overstappen 33 stops | 2129 RE132373 S224254 R16900663 | 2129 | |
14:07 | Asti | ||||||
14:29 | Alessandria | ||||||
15:11 | Alessandria | RE132373 | |||||
15:29 | Tortona | ||||||
15:40 | Voghera | ||||||
15:47 | Pizzale-Lungavilla | ||||||
16:01 | Pavia | ||||||
16:20 | Milano Rogoredo | ||||||
16:23 | Milano Rogoredo | S224254 | |||||
16:30 | Milano Porta Vittoria | ||||||
16:33 | Milano Dateo | ||||||
16:36 | Milano Porta Venezia | ||||||
16:38 | Milano Repubblica | ||||||
16:41 | Milano Porta Garibaldi Sotterranea | ||||||
16:44 | Milano Lancetti | ||||||
16:51 | Milano Bovisa Politecnico | ||||||
16:54 | Milano Affori | ||||||
16:57 | Milano Bruzzano Parco Nord | ||||||
16:59 | Cormano-Cusano milanino | ||||||
17:02 | Paderno Dugnano | ||||||
17:05 | Palazzolo Milanese | ||||||
17:08 | Varedo | ||||||
17:11 | Bovisio Masciago | ||||||
17:14 | Cesano Maderno | ||||||
17:18 | Seveso | ||||||
17:35 | Seveso | R16900663 | |||||
17:39 | Meda | ||||||
17:42 | Cabiate | ||||||
17:47 | Mariano Comense | ||||||
17:50 | Carugo - giussano | ||||||
17:54 | Arosio | ||||||
18:01 | Inverigo | ||||||
18:05 | Lambrugo - lurago d'erba | ||||||
18:09 | Merone | ||||||
18:16 | Erba | ||||||
18:21 | Pontelambro - castelmarte | ||||||
18:23 | Caslino d'Erba |
15:39 | Torino Lingotto | 4:42 3 overstappen 33 stops 2133 RE132377 S224262 R16900677 | 4:42 | 3 overstappen 33 stops | 2133 RE132377 S224262 R16900677 | 2133 | |
16:07 | Asti | ||||||
16:29 | Alessandria | ||||||
17:11 | Alessandria | RE132377 | |||||
17:29 | Tortona | ||||||
17:40 | Voghera | ||||||
17:47 | Pizzale-Lungavilla | ||||||
18:01 | Pavia | ||||||
18:20 | Milano Rogoredo | ||||||
18:23 | Milano Rogoredo | S224262 | |||||
18:30 | Milano Porta Vittoria | ||||||
18:33 | Milano Dateo | ||||||
18:36 | Milano Porta Venezia | ||||||
18:38 | Milano Repubblica | ||||||
18:41 | Milano Porta Garibaldi Sotterranea | ||||||
18:44 | Milano Lancetti | ||||||
18:51 | Milano Bovisa Politecnico | ||||||
18:54 | Milano Affori | ||||||
18:57 | Milano Bruzzano Parco Nord | ||||||
18:59 | Cormano-Cusano milanino | ||||||
19:02 | Paderno Dugnano | ||||||
19:05 | Palazzolo Milanese | ||||||
19:08 | Varedo | ||||||
19:11 | Bovisio Masciago | ||||||
19:14 | Cesano Maderno | ||||||
19:18 | Seveso | ||||||
19:35 | Seveso | R16900677 | |||||
19:39 | Meda | ||||||
19:42 | Cabiate | ||||||
19:47 | Mariano Comense | ||||||
19:50 | Carugo - giussano | ||||||
19:54 | Arosio | ||||||
20:01 | Inverigo | ||||||
20:05 | Lambrugo - lurago d'erba | ||||||
20:09 | Merone | ||||||
20:15 | Erba | ||||||
20:19 | Pontelambro - castelmarte | ||||||
20:21 | Caslino d'Erba |
16:39 | Torino Lingotto | 4:42 3 overstappen 39 stops 2135 R3510586 S1324368 R16900681 | 4:42 | 3 overstappen 39 stops | 2135 R3510586 S1324368 R16900681 | 2135 | |
17:07 | Asti | ||||||
17:29 | Alessandria | ||||||
17:40 | Alessandria | R3510586 | |||||
17:48 | Valmadonna | ||||||
17:56 | Valenza | ||||||
18:02 | Torreberetti | ||||||
18:09 | Mede | ||||||
18:15 | Lomello | ||||||
18:20 | Ferrera Lomellina | ||||||
18:29 | Sannazzaro | ||||||
18:34 | Pieve Albignola | ||||||
18:38 | Zinasco Nuovo | ||||||
18:42 | Sairano Zinasco | ||||||
18:45 | Sairano | ||||||
18:55 | Pavia | ||||||
19:09 | Pavia | S1324368 | |||||
19:17 | Certosa di Pavia | ||||||
19:23 | Villamaggiore | ||||||
19:26 | Pieve Emanuele | ||||||
19:29 | Locate Triulzi | ||||||
19:38 | Milano Rogoredo | ||||||
19:45 | Milano Porta Vittoria | ||||||
19:48 | Milano Dateo | ||||||
19:51 | Milano Porta Venezia | ||||||
19:53 | Milano Repubblica | ||||||
19:56 | Milano Porta Garibaldi Sotterranea | ||||||
19:59 | Milano Lancetti | ||||||
20:05 | Milano Bovisa Politecnico | ||||||
20:17 | Milano Bovisa Politecnico | R16900681 | |||||
20:20 | Milano Affori | ||||||
20:32 | Cesano Maderno | ||||||
20:35 | Seveso | ||||||
20:39 | Meda | ||||||
20:42 | Cabiate | ||||||
20:47 | Mariano Comense | ||||||
20:50 | Carugo - giussano | ||||||
20:54 | Arosio | ||||||
21:01 | Inverigo | ||||||
21:05 | Lambrugo - lurago d'erba | ||||||
21:09 | Merone | ||||||
21:15 | Erba | ||||||
21:19 | Pontelambro - castelmarte | ||||||
21:21 | Caslino d'Erba |
17:39 | Torino Lingotto | 4:42 3 overstappen 33 stops 2137 RE132381 S224270 R16900685 | 4:42 | 3 overstappen 33 stops | 2137 RE132381 S224270 R16900685 | 2137 | |
18:07 | Asti | ||||||
18:29 | Alessandria | ||||||
19:11 | Alessandria | RE132381 | |||||
19:29 | Tortona | ||||||
19:40 | Voghera | ||||||
19:47 | Pizzale-Lungavilla | ||||||
20:01 | Pavia | ||||||
20:20 | Milano Rogoredo | ||||||
20:23 | Milano Rogoredo | S224270 | |||||
20:30 | Milano Porta Vittoria | ||||||
20:33 | Milano Dateo | ||||||
20:36 | Milano Porta Venezia | ||||||
20:38 | Milano Repubblica | ||||||
20:41 | Milano Porta Garibaldi Sotterranea | ||||||
20:44 | Milano Lancetti | ||||||
20:51 | Milano Bovisa Politecnico | ||||||
20:54 | Milano Affori | ||||||
20:57 | Milano Bruzzano Parco Nord | ||||||
20:59 | Cormano-Cusano milanino | ||||||
21:02 | Paderno Dugnano | ||||||
21:05 | Palazzolo Milanese | ||||||
21:08 | Varedo | ||||||
21:11 | Bovisio Masciago | ||||||
21:14 | Cesano Maderno | ||||||
21:18 | Seveso | ||||||
21:35 | Seveso | R16900685 | |||||
21:39 | Meda | ||||||
21:42 | Cabiate | ||||||
21:47 | Mariano Comense | ||||||
21:50 | Carugo - giussano | ||||||
21:54 | Arosio | ||||||
22:01 | Inverigo | ||||||
22:05 | Lambrugo - lurago d'erba | ||||||
22:09 | Merone | ||||||
22:15 | Erba | ||||||
22:19 | Pontelambro - castelmarte | ||||||
22:21 | Caslino d'Erba |
Duur van de reis
De reistijd tussen Torino Lingotto en Caslino d'Erba is 3:28