Arcades til Dixmude Rutetabell
Mandag 9. september 2024 kl. 07:00
Arcades Bruxelles-Luxembourg Bruxelles-Central Deinze Dixmude
Arcades | 08:42 |
Etterbeek | 08:47 |
Bruxelles-Luxembourg | 08:50 |
Nummer | 4007 |
Linje | S19 |
S | |
Bytte | |
Bruxelles-Central | 09:27 |
Bruxelles-Midi | 09:36 |
Gand-Saint-Pierre | 10:09 |
De Pinte | 10:16 |
Deinze | 10:21 |
Nummer | 430 |
Linje | IC |
Bytte | |
Deinze | 16:09 |
Tielt | 16:19 |
Lichtervelde | 16:32 |
Kortemark | 16:38 |
Dixmude | 16:47 |
Nummer | 3014 |
Linje | IC |
Reisetid | 8 t 05 |
Delta Malines Saint-Nicolas Dixmude
Delta | 10:44 |
Mérode | 10:48 |
Meiser | 10:52 |
Bordet | 10:58 |
Vilvorde | 11:10 |
Eppegem | 11:15 |
Weerde | 11:19 |
Malines | 11:25 |
Nummer | 3460 |
Linje | S7 |
S | |
Bytte | |
Malines | 11:41 |
Willebroek | 11:54 |
Puurs | 12:01 |
Bornem | 12:06 |
Tamise | 12:11 |
Saint-Nicolas | 12:18 |
Nummer | 2761 |
Linje | L |
Bytte | |
Saint-Nicolas | 13:17 |
Lokeren | 13:28 |
Gand-Dampoort | 13:41 |
Gand-Saint-Pierre | 13:53 |
De Pinte | 14:01 |
Deinze | 14:09 |
Tielt | 14:19 |
Lichtervelde | 14:32 |
Kortemark | 14:38 |
Dixmude | 14:47 |
Nummer | 3012 |
Linje | IC |
Reisetid | 4 t 03 |
Watermael Bruxelles-Central Lichtervelde Dixmude
Watermael | 08:45 | 09:45 |
Etterbeek | 08:48 | 09:48 |
Bruxelles-Luxembourg | 08:52 | 09:52 |
Bruxelles-Schuman | 08:55 | 09:55 |
Bruxelles-Nord | 09:05 | 10:05 |
Bruxelles-Central | 09:08 | 10:08 |
Nummer | 6579 | 6580 |
Linje | S8 | S8 |
S | S | |
Bytte | ||
Bruxelles-Central | 09:32 | 10:32 |
Bruxelles-Midi | 09:39 | 10:39 |
Anderlecht | 09:46 | 10:46 |
Denderleeuw | 10:00 | 11:00 |
Zottegem | 10:18 | 11:18 |
Audenarde | 10:32 | 11:32 |
Courtrai | 10:55 | 11:55 |
Ingelmunster | 11:06 | 12:06 |
Izegem | 11:10 | 12:10 |
Roulers | 11:17 | 12:17 |
Lichtervelde | 11:23 | 12:23 |
Nummer | 2332 | 2333 |
Linje | IC | IC |
Bytte | ||
Lichtervelde | 11:32 | 12:32 |
Kortemark | 11:38 | 12:38 |
Dixmude | 11:47 | 12:47 |
Nummer | 3009 | 3010 |
Linje | IC | IC |
Reisetid | 3 t 02 | 3 t 02 |
Watermael Bruxelles-Nord De Pinte Dixmude
Watermael | 07:45 |
Etterbeek | 07:48 |
Bruxelles-Luxembourg | 07:53 |
Bruxelles-Schuman | 07:56 |
Bruxelles-Nord | 08:03 |
Nummer | 6578 |
Linje | S8 |
S | |
Bytte | |
Bruxelles-Nord | 08:23 |
Bruxelles-Central | 08:28 |
Bruxelles-Midi | 08:37 |
Gand-Saint-Pierre | 09:09 |
De Pinte | 09:15 |
Nummer | 429 |
Linje | IC |
Bytte | |
De Pinte | 11:01 |
Deinze | 11:09 |
Tielt | 11:19 |
Lichtervelde | 11:32 |
Kortemark | 11:38 |
Dixmude | 11:47 |
Nummer | 3009 |
Linje | IC |
Reisetid | 4 t 02 |
Tirsdag 10. september 2024 kl. 07:00
Delta Malines Saint-Nicolas Dixmude
Delta | 09:44 | 10:44 |
Mérode | 09:48 | 10:48 |
Meiser | 09:52 | 10:52 |
Bordet | 09:58 | 10:58 |
Vilvorde | 10:10 | 11:10 |
Eppegem | 10:15 | 11:15 |
Weerde | 10:19 | 11:19 |
Malines | 10:25 | 11:25 |
Nummer | 3459 | 3460 |
Linje | S7 | S7 |
S | S | |
Bytte | ||
Malines | 10:41 | 11:41 |
Willebroek | 10:54 | 11:54 |
Puurs | 11:01 | 12:01 |
Bornem | 11:06 | 12:06 |
Tamise | 11:11 | 12:11 |
Saint-Nicolas | 11:18 | 12:18 |
Nummer | 2760 | 2761 |
Linje | L | L |
Bytte | ||
Saint-Nicolas | 12:16 | 13:17 |
Lokeren | 12:26 | 13:28 |
Gand-Dampoort | 12:41 | 13:41 |
Gand-Saint-Pierre | 12:53 | 13:53 |
De Pinte | 13:01 | 14:01 |
Deinze | 13:09 | 14:09 |
Tielt | 13:19 | 14:19 |
Lichtervelde | 13:32 | 14:32 |
Kortemark | 13:38 | 14:38 |
Dixmude | 13:47 | 14:47 |
Nummer | 3011 | 3012 |
Linje | IC | IC |
Reisetid | 4 t 03 | 4 t 03 |
Watermael Bruxelles-Central Lichtervelde Dixmude
Watermael | 08:45 |
Etterbeek | 08:48 |
Bruxelles-Luxembourg | 08:52 |
Bruxelles-Schuman | 08:55 |
Bruxelles-Nord | 09:05 |
Bruxelles-Central | 09:08 |
Nummer | 6579 |
Linje | S8 |
S | |
Bytte | |
Bruxelles-Central | 09:32 |
Bruxelles-Midi | 09:39 |
Anderlecht | 09:46 |
Denderleeuw | 10:00 |
Zottegem | 10:18 |
Audenarde | 10:32 |
Courtrai | 10:55 |
Ingelmunster | 11:06 |
Izegem | 11:10 |
Roulers | 11:17 |
Lichtervelde | 11:23 |
Nummer | 2332 |
Linje | IC |
Bytte | |
Lichtervelde | 11:32 |
Kortemark | 11:38 |
Dixmude | 11:47 |
Nummer | 3009 |
Linje | IC |
Reisetid | 3 t 02 |
Watermael Bruxelles-Nord De Pinte Dixmude
Watermael | 07:45 |
Etterbeek | 07:48 |
Bruxelles-Luxembourg | 07:53 |
Bruxelles-Schuman | 07:56 |
Bruxelles-Nord | 08:03 |
Nummer | 6578 |
Linje | S8 |
S | |
Bytte | |
Bruxelles-Nord | 08:23 |
Bruxelles-Central | 08:28 |
Bruxelles-Midi | 08:37 |
Gand-Saint-Pierre | 09:09 |
De Pinte | 09:15 |
Nummer | 429 |
Linje | IC |
Bytte | |
De Pinte | 11:01 |
Deinze | 11:09 |
Tielt | 11:19 |
Lichtervelde | 11:32 |
Kortemark | 11:38 |
Dixmude | 11:47 |
Nummer | 3009 |
Linje | IC |
Reisetid | 4 t 02 |
Arcades Linkebeek Bruxelles-Midi Gand-Saint-Pierre Dixmude
Arcades | 08:16 |
Boondael | 08:19 |
Saint-Job | 08:25 |
Linkebeek | 08:28 |
Nummer | 4029 |
Linje | S19 |
S | |
Bytte | |
Linkebeek | 08:50 |
Uccle-Calevoet | 08:54 |
Bruxelles-Midi | 09:01 |
Nummer | 1758 |
Linje | S1 |
S | |
Bytte | |
Bruxelles-Midi | 09:08 |
Gand-Saint-Pierre | 09:36 |
Nummer | 530 |
Linje | IC |
Bytte | |
Gand-Saint-Pierre | 09:53 |
De Pinte | 10:01 |
Deinze | 10:09 |
Tielt | 10:19 |
Lichtervelde | 10:32 |
Kortemark | 10:38 |
Dixmude | 10:47 |
Nummer | 3008 |
Linje | IC |
Reisetid | 2 t 31 |
Onsdag 11. september 2024 kl. 07:00
Delta Malines Saint-Nicolas Dixmude
Delta | 10:44 |
Mérode | 10:48 |
Meiser | 10:52 |
Bordet | 10:58 |
Vilvorde | 11:10 |
Eppegem | 11:15 |
Weerde | 11:19 |
Malines | 11:25 |
Nummer | 3460 |
Linje | S7 |
S | |
Bytte | |
Malines | 11:41 |
Willebroek | 11:54 |
Puurs | 12:01 |
Bornem | 12:06 |
Tamise | 12:11 |
Saint-Nicolas | 12:18 |
Nummer | 2761 |
Linje | L |
Bytte | |
Saint-Nicolas | 16:17 |
Lokeren | 16:28 |
Gand-Dampoort | 16:41 |
Gand-Saint-Pierre | 16:53 |
De Pinte | 17:01 |
Deinze | 17:09 |
Tielt | 17:19 |
Lichtervelde | 17:32 |
Kortemark | 17:38 |
Dixmude | 17:47 |
Nummer | 3015 |
Linje | IC |
Reisetid | 7 t 03 |
Watermael Bruxelles-Central Lichtervelde Dixmude
Watermael | 07:45 | 08:45 |
Etterbeek | 07:48 | 08:48 |
Bruxelles-Luxembourg | 07:53 | 08:52 |
Bruxelles-Schuman | 07:56 | 08:55 |
Bruxelles-Nord | 08:05 | 09:05 |
Bruxelles-Central | 08:08 | 09:08 |
Nummer | 6578 | 6579 |
Linje | S8 | S8 |
S | S | |
Bytte | ||
Bruxelles-Central | 08:32 | 09:32 |
Bruxelles-Midi | 08:39 | 09:39 |
Anderlecht | 08:46 | 09:46 |
Denderleeuw | 09:00 | 10:00 |
Zottegem | 09:18 | 10:18 |
Audenarde | 09:32 | 10:32 |
Courtrai | 09:55 | 10:55 |
Ingelmunster | 10:06 | 11:06 |
Izegem | 10:10 | 11:10 |
Roulers | 10:17 | 11:17 |
Lichtervelde | 10:23 | 11:23 |
Nummer | 2331 | 2332 |
Linje | IC | IC |
Bytte | ||
Lichtervelde | 10:32 | 15:32 |
Kortemark | 10:38 | 15:38 |
Dixmude | 10:47 | 15:47 |
Nummer | 3008 | 3013 |
Linje | IC | IC |
Reisetid | 3 t 02 | 7 t 02 |
Arcades Linkebeek Bruxelles-Midi Gand-Saint-Pierre Dixmude
Arcades | 07:16 |
Boondael | 07:19 |
Saint-Job | 07:25 |
Linkebeek | 07:28 |
Nummer | 4028 |
Linje | S19 |
S | |
Bytte | |
Linkebeek | 07:50 |
Bruxelles-Midi | 08:00 |
Nummer | 1757 |
Linje | S1 |
S | |
Bytte | |
Bruxelles-Midi | 08:08 |
Gand-Saint-Pierre | 08:36 |
Nummer | 529 |
Linje | IC |
Bytte | |
Gand-Saint-Pierre | 08:53 |
De Pinte | 09:01 |
Deinze | 09:09 |
Tielt | 09:19 |
Lichtervelde | 09:32 |
Kortemark | 09:38 |
Dixmude | 09:47 |
Nummer | 3007 |
Linje | IC |
Reisetid | 2 t 31 |
Torsdag 12. september 2024 kl. 07:00
Delta Malines Saint-Nicolas Dixmude
Delta | 10:44 |
Mérode | 10:48 |
Meiser | 10:52 |
Bordet | 10:58 |
Vilvorde | 11:10 |
Eppegem | 11:15 |
Weerde | 11:19 |
Malines | 11:25 |
Nummer | 3460 |
Linje | S7 |
S | |
Bytte | |
Malines | 11:41 |
Willebroek | 11:54 |
Puurs | 12:01 |
Bornem | 12:06 |
Tamise | 12:11 |
Saint-Nicolas | 12:18 |
Nummer | 2761 |
Linje | L |
Bytte | |
Saint-Nicolas | 16:17 |
Lokeren | 16:28 |
Gand-Dampoort | 16:41 |
Gand-Saint-Pierre | 16:53 |
De Pinte | 17:01 |
Deinze | 17:09 |
Tielt | 17:19 |
Lichtervelde | 17:32 |
Kortemark | 17:38 |
Dixmude | 17:47 |
Nummer | 3015 |
Linje | IC |
Reisetid | 7 t 03 |
Watermael Bruxelles-Central Lichtervelde Dixmude
Watermael | 07:45 | 08:45 |
Etterbeek | 07:48 | 08:48 |
Bruxelles-Luxembourg | 07:53 | 08:52 |
Bruxelles-Schuman | 07:56 | 08:55 |
Bruxelles-Nord | 08:05 | 09:05 |
Bruxelles-Central | 08:08 | 09:08 |
Nummer | 6578 | 6579 |
Linje | S8 | S8 |
S | S | |
Bytte | ||
Bruxelles-Central | 08:32 | 09:32 |
Bruxelles-Midi | 08:39 | 09:39 |
Anderlecht | 08:46 | 09:46 |
Denderleeuw | 09:00 | 10:00 |
Zottegem | 09:18 | 10:18 |
Audenarde | 09:32 | 10:32 |
Courtrai | 09:55 | 10:55 |
Ingelmunster | 10:06 | 11:06 |
Izegem | 10:10 | 11:10 |
Roulers | 10:17 | 11:17 |
Lichtervelde | 10:23 | 11:23 |
Nummer | 2331 | 2332 |
Linje | IC | IC |
Bytte | ||
Lichtervelde | 10:32 | 15:32 |
Kortemark | 10:38 | 15:38 |
Dixmude | 10:47 | 15:47 |
Nummer | 3008 | 3013 |
Linje | IC | IC |
Reisetid | 3 t 02 | 7 t 02 |
Arcades Linkebeek Bruxelles-Midi Gand-Saint-Pierre Dixmude
Arcades | 07:16 |
Boondael | 07:19 |
Saint-Job | 07:25 |
Linkebeek | 07:28 |
Nummer | 4028 |
Linje | S19 |
S | |
Bytte | |
Linkebeek | 07:50 |
Bruxelles-Midi | 08:00 |
Nummer | 1757 |
Linje | S1 |
S | |
Bytte | |
Bruxelles-Midi | 08:08 |
Gand-Saint-Pierre | 08:36 |
Nummer | 529 |
Linje | IC |
Bytte | |
Gand-Saint-Pierre | 08:53 |
De Pinte | 09:01 |
Deinze | 09:09 |
Tielt | 09:19 |
Lichtervelde | 09:32 |
Kortemark | 09:38 |
Dixmude | 09:47 |
Nummer | 3007 |
Linje | IC |
Reisetid | 2 t 31 |
Fredag 13. september 2024 kl. 07:00
Delta Malines Saint-Nicolas Dixmude
Delta | 10:44 |
Mérode | 10:48 |
Meiser | 10:52 |
Bordet | 10:58 |
Vilvorde | 11:10 |
Eppegem | 11:15 |
Weerde | 11:19 |
Malines | 11:25 |
Nummer | 3460 |
Linje | S7 |
S | |
Bytte | |
Malines | 11:41 |
Willebroek | 11:54 |
Puurs | 12:01 |
Bornem | 12:06 |
Tamise | 12:11 |
Saint-Nicolas | 12:18 |
Nummer | 2761 |
Linje | L |
Bytte | |
Saint-Nicolas | 16:17 |
Lokeren | 16:28 |
Gand-Dampoort | 16:41 |
Gand-Saint-Pierre | 16:53 |
De Pinte | 17:01 |
Deinze | 17:09 |
Tielt | 17:19 |
Lichtervelde | 17:32 |
Kortemark | 17:38 |
Dixmude | 17:47 |
Nummer | 3015 |
Linje | IC |
Reisetid | 7 t 03 |
Watermael Bruxelles-Central Lichtervelde Dixmude
Watermael | 07:45 | 08:45 |
Etterbeek | 07:48 | 08:48 |
Bruxelles-Luxembourg | 07:53 | 08:52 |
Bruxelles-Schuman | 07:56 | 08:55 |
Bruxelles-Nord | 08:05 | 09:05 |
Bruxelles-Central | 08:08 | 09:08 |
Nummer | 6578 | 6579 |
Linje | S8 | S8 |
S | S | |
Bytte | ||
Bruxelles-Central | 08:32 | 09:32 |
Bruxelles-Midi | 08:39 | 09:39 |
Anderlecht | 08:46 | 09:46 |
Denderleeuw | 09:00 | 10:00 |
Zottegem | 09:18 | 10:18 |
Audenarde | 09:32 | 10:32 |
Courtrai | 09:55 | 10:55 |
Ingelmunster | 10:06 | 11:06 |
Izegem | 10:10 | 11:10 |
Roulers | 10:17 | 11:17 |
Lichtervelde | 10:23 | 11:23 |
Nummer | 2331 | 2332 |
Linje | IC | IC |
Bytte | ||
Lichtervelde | 10:32 | 15:32 |
Kortemark | 10:38 | 15:38 |
Dixmude | 10:47 | 15:47 |
Nummer | 3008 | 3013 |
Linje | IC | IC |
Reisetid | 3 t 02 | 7 t 02 |
Arcades Linkebeek Bruxelles-Midi Gand-Saint-Pierre Dixmude
Arcades | 07:16 |
Boondael | 07:19 |
Saint-Job | 07:25 |
Linkebeek | 07:28 |
Nummer | 4028 |
Linje | S19 |
S | |
Bytte | |
Linkebeek | 07:50 |
Bruxelles-Midi | 08:00 |
Nummer | 1757 |
Linje | S1 |
S | |
Bytte | |
Bruxelles-Midi | 08:08 |
Gand-Saint-Pierre | 08:36 |
Nummer | 529 |
Linje | IC |
Bytte | |
Gand-Saint-Pierre | 08:53 |
De Pinte | 09:01 |
Deinze | 09:09 |
Tielt | 09:19 |
Lichtervelde | 09:32 |
Kortemark | 09:38 |
Dixmude | 09:47 |
Nummer | 3007 |
Linje | IC |
Reisetid | 2 t 31 |
Lørdag 14. september 2024 kl. 07:00
Watermael Boitsfort Boondael Brussels airport-Zaventem Dixmude
Watermael | 12:40 | 13:40 |
Boitsfort | 12:47 | 13:47 |
Nummer | 11765 | 11766 |
Linje | BUS | BUS |
Bytte | ||
Boondael | 13:28 | 14:28 |
Etterbeek | 13:34 | 14:34 |
Bruxelles-Luxembourg | 13:42 | 14:42 |
Bruxelles-Schuman | 13:45 | 14:45 |
Bordet | 13:51 | 14:51 |
Brussels airport-Zaventem | 14:00 | 15:00 |
Nummer | 4012 | 4013 |
Linje | S19 | S19 |
S | S | |
Bytte | ||
Brussels airport-Zaventem | 14:25 | 15:25 |
Bruxelles-Nord | 14:37 | 15:37 |
Bruxelles-Central | 14:41 | 15:41 |
Bruxelles-Midi | 14:48 | 15:48 |
Liedekerke | 15:03 | 16:03 |
Denderleeuw | 15:09 | 16:09 |
Erembodegem | 15:14 | 16:14 |
Alost | 15:19 | 16:19 |
Lede | 15:24 | 16:24 |
Schellebelle | 15:32 | 16:32 |
Wetteren | 15:36 | 16:36 |
Gand-Saint-Pierre | 15:53 | 16:53 |
De Pinte | 16:01 | 17:01 |
Deinze | 16:09 | 17:09 |
Tielt | 16:19 | 17:19 |
Lichtervelde | 16:32 | 17:32 |
Kortemark | 16:38 | 17:38 |
Dixmude | 16:47 | 17:47 |
Nummer | 3637 | 3638 |
Linje | IC | IC |
Reisetid | 4 t 07 | 4 t 07 |
Watermael Bruxelles-Luxembourg Liedekerke Dixmude
Watermael | 07:28 | 08:28 | 10:28 |
Bruxelles-Luxembourg | 07:48 | 08:48 | 10:48 |
Nummer | 11778 | 11779 | 11781 |
Linje | BUS | BUS | BUS |
Bytte | |||
Bruxelles-Luxembourg | 07:54 | 08:54 | 10:54 |
Bruxelles-Nord | 08:04 | 09:04 | 11:04 |
Bruxelles-Central | 08:09 | 09:09 | 11:09 |
Bruxelles-Midi | 08:15 | 09:15 | 11:15 |
Anderlecht | 08:21 | 09:21 | 11:21 |
Liedekerke | 08:30 | 09:30 | 11:30 |
Nummer | 6579 | 6580 | 6582 |
Linje | S8 | S8 | S8 |
S | S | S | |
Bytte | |||
Liedekerke | 09:03 | 10:03 | 12:03 |
Denderleeuw | 09:09 | 10:09 | 12:09 |
Erembodegem | 09:14 | 10:14 | 12:14 |
Alost | 09:19 | 10:19 | 12:19 |
Lede | 09:24 | 10:24 | 12:24 |
Schellebelle | 09:32 | 10:32 | 12:32 |
Wetteren | 09:36 | 10:36 | 12:36 |
Gand-Saint-Pierre | 09:53 | 10:53 | 12:53 |
De Pinte | 10:01 | 11:01 | 13:01 |
Deinze | 10:09 | 11:09 | 13:09 |
Tielt | 10:19 | 11:19 | 13:19 |
Lichtervelde | 10:32 | 11:32 | 13:32 |
Kortemark | 10:38 | 11:38 | 13:38 |
Dixmude | 10:47 | 11:47 | 13:47 |
Nummer | 3631 | 3632 | 3634 |
Linje | IC | IC | IC |
Reisetid | 3 t 19 | 3 t 19 | 3 t 19 |
Søndag 15. september 2024 kl. 07:00
Watermael Boitsfort Boondael Brussels airport-Zaventem Dixmude
Watermael | 12:40 | 13:40 |
Boitsfort | 12:47 | 13:47 |
Nummer | 11765 | 11766 |
Linje | BUS | BUS |
Bytte | ||
Boondael | 13:28 | 14:28 |
Etterbeek | 13:34 | 14:34 |
Bruxelles-Luxembourg | 13:42 | 14:42 |
Bruxelles-Schuman | 13:45 | 14:45 |
Bordet | 13:51 | 14:51 |
Brussels airport-Zaventem | 14:00 | 15:00 |
Nummer | 4012 | 4013 |
Linje | S19 | S19 |
S | S | |
Bytte | ||
Brussels airport-Zaventem | 14:25 | 15:25 |
Bruxelles-Nord | 14:37 | 15:37 |
Bruxelles-Central | 14:41 | 15:41 |
Bruxelles-Midi | 14:48 | 15:48 |
Liedekerke | 15:03 | 16:03 |
Denderleeuw | 15:09 | 16:09 |
Erembodegem | 15:14 | 16:14 |
Alost | 15:19 | 16:19 |
Lede | 15:24 | 16:24 |
Schellebelle | 15:32 | 16:32 |
Wetteren | 15:36 | 16:36 |
Gand-Saint-Pierre | 15:53 | 16:53 |
De Pinte | 16:01 | 17:01 |
Deinze | 16:09 | 17:09 |
Tielt | 16:19 | 17:19 |
Lichtervelde | 16:32 | 17:32 |
Kortemark | 16:38 | 17:38 |
Dixmude | 16:47 | 17:47 |
Nummer | 3637 | 3638 |
Linje | IC | IC |
Reisetid | 4 t 07 | 4 t 07 |
Watermael Bruxelles-Luxembourg Liedekerke Dixmude
Watermael | 07:28 | 08:28 | 10:28 |
Bruxelles-Luxembourg | 07:48 | 08:48 | 10:48 |
Nummer | 11778 | 11779 | 11781 |
Linje | BUS | BUS | BUS |
Bytte | |||
Bruxelles-Luxembourg | 07:54 | 08:54 | 10:54 |
Bruxelles-Nord | 08:04 | 09:04 | 11:04 |
Bruxelles-Central | 08:09 | 09:09 | 11:09 |
Bruxelles-Midi | 08:15 | 09:15 | 11:15 |
Anderlecht | 08:21 | 09:21 | 11:21 |
Liedekerke | 08:30 | 09:30 | 11:30 |
Nummer | 6579 | 6580 | 6582 |
Linje | S8 | S8 | S8 |
S | S | S | |
Bytte | |||
Liedekerke | 09:03 | 10:03 | 12:03 |
Denderleeuw | 09:09 | 10:09 | 12:09 |
Erembodegem | 09:14 | 10:14 | 12:14 |
Alost | 09:19 | 10:19 | 12:19 |
Lede | 09:24 | 10:24 | 12:24 |
Schellebelle | 09:32 | 10:32 | 12:32 |
Wetteren | 09:36 | 10:36 | 12:36 |
Gand-Saint-Pierre | 09:53 | 10:53 | 12:53 |
De Pinte | 10:01 | 11:01 | 13:01 |
Deinze | 10:09 | 11:09 | 13:09 |
Tielt | 10:19 | 11:19 | 13:19 |
Lichtervelde | 10:32 | 11:32 | 13:32 |
Kortemark | 10:38 | 11:38 | 13:38 |
Dixmude | 10:47 | 11:47 | 13:47 |
Nummer | 3631 | 3632 | 3634 |
Linje | IC | IC | IC |
Reisetid | 3 t 19 | 3 t 19 | 3 t 19 |