Beignee til Arcades Rutetabell
Mandag 9. september 2024 kl. 07:00
Beignée Charleroi-Central Arcades
Beignée | 07:53 | 16:57 | 17:45 |
Jamioulx | - | - | 17:50 |
Charleroi-Central | 08:10 | 17:13 | 18:05 |
Nummer | 7765 | 3937 | 8761 |
Linje | P | S64 | P |
S | |||
Bytte | |||
Charleroi-Central | 08:38 | 17:38 | 18:38 |
Marchienne-Au-Pont | 08:43 | 17:43 | 18:43 |
Roux | 08:47 | 17:47 | 18:47 |
Luttre | 08:56 | 17:56 | 18:56 |
Nivelles | 09:07 | 18:07 | 19:07 |
Braine-L'alleud | 09:18 | 18:18 | 19:18 |
Waterloo | 09:22 | 18:22 | 19:22 |
Linkebeek | 09:32 | 18:32 | 19:32 |
Saint-Job | 09:36 | 18:36 | 19:36 |
Boondael | 09:41 | 18:41 | 19:41 |
Arcades | 09:43 | 18:43 | 19:43 |
Nummer | 4008 | 4017 | 4018 |
Linje | S19 | S19 | S19 |
S | S | S | |
Reisetid | 1 t 50 | 1 t 46 | 1 t 58 |
Beignée Yves-Gomezée Charleroi-Central Arcades
Beignée | 17:59 |
Cour-Sur-Heure | 18:06 |
Walcourt | 18:15 |
Yves-Gomezée | 18:22 |
Nummer | 8764 |
Linje | L |
Bytte | |
Yves-Gomezée | 20:34 |
Walcourt | 20:42 |
Charleroi-Central | 21:08 |
Nummer | 3941 |
Linje | S64 |
S | |
Bytte | |
Charleroi-Central | 21:38 |
Marchienne-Au-Pont | 21:43 |
Roux | 21:47 |
Luttre | 21:56 |
Nivelles | 22:07 |
Braine-L'alleud | 22:18 |
Waterloo | 22:22 |
Linkebeek | 22:32 |
Saint-Job | 22:36 |
Boondael | 22:41 |
Arcades | 22:43 |
Nummer | 4021 |
Linje | S19 |
S | |
Reisetid | 4 t 44 |
Beignée Charleroi-Central Ottignies Bruxelles-Luxembourg Arcades
Beignée | 07:27 |
Charleroi-Central | 07:43 |
Nummer | 7764 |
Linje | P |
Bytte | |
Charleroi-Central | 07:50 |
Charleroi-Ouest | 07:54 |
Fleurus | 08:05 |
Court-Saint-Etienne | 08:31 |
Ottignies | 08:38 |
Nummer | 4578 |
Linje | S61 |
S | |
Bytte | |
Ottignies | 08:43 |
Bruxelles-Luxembourg | 09:03 |
Nummer | 2129 |
Linje | IC |
Bytte | |
Bruxelles-Luxembourg | 09:08 |
Etterbeek | 09:13 |
Arcades | 09:16 |
Nummer | 4030 |
Linje | S19 |
S | |
Reisetid | 1 t 49 |
Tirsdag 10. september 2024 kl. 07:00
Beignée Charleroi-Central Arcades
Beignée | 07:53 | 16:57 | 17:45 |
Jamioulx | - | - | 17:50 |
Charleroi-Central | 08:10 | 17:13 | 18:05 |
Nummer | 7765 | 3937 | 8761 |
Linje | P | S64 | P |
S | |||
Bytte | |||
Charleroi-Central | 08:38 | 17:38 | 18:38 |
Marchienne-Au-Pont | 08:43 | 17:43 | 18:43 |
Roux | 08:47 | 17:47 | 18:47 |
Luttre | 08:56 | 17:56 | 18:56 |
Nivelles | 09:07 | 18:07 | 19:07 |
Braine-L'alleud | 09:18 | 18:18 | 19:18 |
Waterloo | 09:22 | 18:22 | 19:22 |
Linkebeek | 09:32 | 18:32 | 19:32 |
Saint-Job | 09:36 | 18:36 | 19:36 |
Boondael | 09:41 | 18:41 | 19:41 |
Arcades | 09:43 | 18:43 | 19:43 |
Nummer | 4008 | 4017 | 4018 |
Linje | S19 | S19 | S19 |
S | S | S | |
Reisetid | 1 t 50 | 1 t 46 | 1 t 58 |
Beignée Yves-Gomezée Charleroi-Central Arcades
Beignée | 17:59 |
Cour-Sur-Heure | 18:06 |
Walcourt | 18:15 |
Yves-Gomezée | 18:22 |
Nummer | 8764 |
Linje | L |
Bytte | |
Yves-Gomezée | 20:34 |
Walcourt | 20:42 |
Charleroi-Central | 21:08 |
Nummer | 3941 |
Linje | S64 |
S | |
Bytte | |
Charleroi-Central | 21:38 |
Marchienne-Au-Pont | 21:43 |
Roux | 21:47 |
Luttre | 21:56 |
Nivelles | 22:07 |
Braine-L'alleud | 22:18 |
Waterloo | 22:22 |
Linkebeek | 22:32 |
Saint-Job | 22:36 |
Boondael | 22:41 |
Arcades | 22:43 |
Nummer | 4021 |
Linje | S19 |
S | |
Reisetid | 4 t 44 |
Beignée Charleroi-Central Ottignies Bruxelles-Luxembourg Arcades
Beignée | 07:27 |
Charleroi-Central | 07:43 |
Nummer | 7764 |
Linje | P |
Bytte | |
Charleroi-Central | 07:50 |
Charleroi-Ouest | 07:54 |
Fleurus | 08:05 |
Court-Saint-Etienne | 08:31 |
Ottignies | 08:38 |
Nummer | 4578 |
Linje | S61 |
S | |
Bytte | |
Ottignies | 08:43 |
Bruxelles-Luxembourg | 09:03 |
Nummer | 2129 |
Linje | IC |
Bytte | |
Bruxelles-Luxembourg | 09:08 |
Etterbeek | 09:13 |
Arcades | 09:16 |
Nummer | 4030 |
Linje | S19 |
S | |
Reisetid | 1 t 49 |
Onsdag 11. september 2024 kl. 07:00
Beignée Charleroi-Central Arcades
Beignée | 07:53 | 13:08 | 16:57 |
Charleroi-Central | 08:10 | 13:25 | 17:13 |
Nummer | 7765 | 7769 | 3937 |
Linje | P | P | S64 |
S | |||
Bytte | |||
Charleroi-Central | 08:38 | 13:38 | 17:38 |
Marchienne-Au-Pont | 08:43 | 13:43 | 17:43 |
Roux | 08:47 | 13:47 | 17:47 |
Luttre | 08:56 | 13:56 | 17:56 |
Nivelles | 09:07 | 14:07 | 18:07 |
Braine-L'alleud | 09:18 | 14:18 | 18:18 |
Waterloo | 09:22 | 14:22 | 18:22 |
Linkebeek | 09:32 | 14:32 | 18:32 |
Saint-Job | 09:36 | 14:36 | 18:36 |
Boondael | 09:41 | 14:41 | 18:41 |
Arcades | 09:43 | 14:43 | 18:43 |
Nummer | 4008 | 4013 | 4017 |
Linje | S19 | S19 | S19 |
S | S | S | |
Reisetid | 1 t 50 | 1 t 35 | 1 t 46 |
Beignée Ham-Sur-Heure Charleroi-Central Arcades
Beignée | 13:20 |
Ham-Sur-Heure | 13:23 |
Nummer | 7768 |
Linje | P |
Bytte | |
Ham-Sur-Heure | 13:52 |
Charleroi-Central | 14:08 |
Nummer | 3934 |
Linje | S64 |
S | |
Bytte | |
Charleroi-Central | 14:38 |
Marchienne-Au-Pont | 14:43 |
Roux | 14:47 |
Luttre | 14:56 |
Nivelles | 15:07 |
Braine-L'alleud | 15:18 |
Waterloo | 15:22 |
Linkebeek | 15:32 |
Saint-Job | 15:36 |
Boondael | 15:41 |
Arcades | 15:43 |
Nummer | 4014 |
Linje | S19 |
S | |
Reisetid | 2 t 23 |
Beignée Charleroi-Central Ottignies Bruxelles-Luxembourg Arcades
Beignée | 07:27 |
Charleroi-Central | 07:43 |
Nummer | 7764 |
Linje | P |
Bytte | |
Charleroi-Central | 07:50 |
Charleroi-Ouest | 07:54 |
Fleurus | 08:05 |
Court-Saint-Etienne | 08:31 |
Ottignies | 08:38 |
Nummer | 4578 |
Linje | S61 |
S | |
Bytte | |
Ottignies | 08:43 |
Bruxelles-Luxembourg | 09:03 |
Nummer | 2129 |
Linje | IC |
Bytte | |
Bruxelles-Luxembourg | 09:08 |
Etterbeek | 09:13 |
Arcades | 09:16 |
Nummer | 4030 |
Linje | S19 |
S | |
Reisetid | 1 t 49 |
Torsdag 12. september 2024 kl. 07:00
Beignée Charleroi-Central Arcades
Beignée | 07:53 | 16:57 | 17:45 |
Jamioulx | - | - | 17:50 |
Charleroi-Central | 08:10 | 17:13 | 18:05 |
Nummer | 7765 | 3937 | 8761 |
Linje | P | S64 | P |
S | |||
Bytte | |||
Charleroi-Central | 08:38 | 17:38 | 18:38 |
Marchienne-Au-Pont | 08:43 | 17:43 | 18:43 |
Roux | 08:47 | 17:47 | 18:47 |
Luttre | 08:56 | 17:56 | 18:56 |
Nivelles | 09:07 | 18:07 | 19:07 |
Braine-L'alleud | 09:18 | 18:18 | 19:18 |
Waterloo | 09:22 | 18:22 | 19:22 |
Linkebeek | 09:32 | 18:32 | 19:32 |
Saint-Job | 09:36 | 18:36 | 19:36 |
Boondael | 09:41 | 18:41 | 19:41 |
Arcades | 09:43 | 18:43 | 19:43 |
Nummer | 4008 | 4017 | 4018 |
Linje | S19 | S19 | S19 |
S | S | S | |
Reisetid | 1 t 50 | 1 t 46 | 1 t 58 |
Beignée Yves-Gomezée Charleroi-Central Arcades
Beignée | 17:59 |
Cour-Sur-Heure | 18:06 |
Walcourt | 18:15 |
Yves-Gomezée | 18:22 |
Nummer | 8764 |
Linje | L |
Bytte | |
Yves-Gomezée | 20:34 |
Walcourt | 20:42 |
Charleroi-Central | 21:08 |
Nummer | 3941 |
Linje | S64 |
S | |
Bytte | |
Charleroi-Central | 21:38 |
Marchienne-Au-Pont | 21:43 |
Roux | 21:47 |
Luttre | 21:56 |
Nivelles | 22:07 |
Braine-L'alleud | 22:18 |
Waterloo | 22:22 |
Linkebeek | 22:32 |
Saint-Job | 22:36 |
Boondael | 22:41 |
Arcades | 22:43 |
Nummer | 4021 |
Linje | S19 |
S | |
Reisetid | 4 t 44 |
Beignée Charleroi-Central Ottignies Bruxelles-Luxembourg Arcades
Beignée | 07:27 |
Charleroi-Central | 07:43 |
Nummer | 7764 |
Linje | P |
Bytte | |
Charleroi-Central | 07:50 |
Charleroi-Ouest | 07:54 |
Fleurus | 08:05 |
Court-Saint-Etienne | 08:31 |
Ottignies | 08:38 |
Nummer | 4578 |
Linje | S61 |
S | |
Bytte | |
Ottignies | 08:43 |
Bruxelles-Luxembourg | 09:03 |
Nummer | 2129 |
Linje | IC |
Bytte | |
Bruxelles-Luxembourg | 09:08 |
Etterbeek | 09:13 |
Arcades | 09:16 |
Nummer | 4030 |
Linje | S19 |
S | |
Reisetid | 1 t 49 |
Fredag 13. september 2024 kl. 07:00
Beignée Charleroi-Central Arcades
Beignée | 07:53 | 16:57 | 17:45 |
Jamioulx | - | - | 17:50 |
Charleroi-Central | 08:10 | 17:13 | 18:05 |
Nummer | 7765 | 3937 | 8761 |
Linje | P | S64 | P |
S | |||
Bytte | |||
Charleroi-Central | 08:38 | 17:38 | 18:38 |
Marchienne-Au-Pont | 08:43 | 17:43 | 18:43 |
Roux | 08:47 | 17:47 | 18:47 |
Luttre | 08:56 | 17:56 | 18:56 |
Nivelles | 09:07 | 18:07 | 19:07 |
Braine-L'alleud | 09:18 | 18:18 | 19:18 |
Waterloo | 09:22 | 18:22 | 19:22 |
Linkebeek | 09:32 | 18:32 | 19:32 |
Saint-Job | 09:36 | 18:36 | 19:36 |
Boondael | 09:41 | 18:41 | 19:41 |
Arcades | 09:43 | 18:43 | 19:43 |
Nummer | 4008 | 4017 | 4018 |
Linje | S19 | S19 | S19 |
S | S | S | |
Reisetid | 1 t 50 | 1 t 46 | 1 t 58 |
Beignée Yves-Gomezée Charleroi-Central Arcades
Beignée | 17:59 |
Cour-Sur-Heure | 18:06 |
Walcourt | 18:15 |
Yves-Gomezée | 18:22 |
Nummer | 8764 |
Linje | L |
Bytte | |
Yves-Gomezée | 20:34 |
Walcourt | 20:42 |
Charleroi-Central | 21:08 |
Nummer | 3941 |
Linje | S64 |
S | |
Bytte | |
Charleroi-Central | 21:38 |
Marchienne-Au-Pont | 21:43 |
Roux | 21:47 |
Luttre | 21:56 |
Nivelles | 22:07 |
Braine-L'alleud | 22:18 |
Waterloo | 22:22 |
Linkebeek | 22:32 |
Saint-Job | 22:36 |
Boondael | 22:41 |
Arcades | 22:43 |
Nummer | 4021 |
Linje | S19 |
S | |
Reisetid | 4 t 44 |
Beignée Charleroi-Central Ottignies Bruxelles-Luxembourg Arcades
Beignée | 07:27 |
Charleroi-Central | 07:43 |
Nummer | 7764 |
Linje | P |
Bytte | |
Charleroi-Central | 07:50 |
Charleroi-Ouest | 07:54 |
Fleurus | 08:05 |
Court-Saint-Etienne | 08:31 |
Ottignies | 08:38 |
Nummer | 4578 |
Linje | S61 |
S | |
Bytte | |
Ottignies | 08:43 |
Bruxelles-Luxembourg | 09:03 |
Nummer | 2129 |
Linje | IC |
Bytte | |
Bruxelles-Luxembourg | 09:08 |
Etterbeek | 09:13 |
Arcades | 09:16 |
Nummer | 4030 |
Linje | S19 |
S | |
Reisetid | 1 t 49 |