Simonis til Sterpenich-frontiere Rutetabell
Mandag 9. september 2024 kl. 07:00
Simonis Bruxelles-Midi Arlon Kleinbettingen (Lu)
Simonis | 07:47 | 08:47 |
Bruxelles-Ouest | 07:50 | 08:50 |
Bruxelles-Midi | 07:55 | 08:55 |
Nummer | 3857 | 3858 |
Linje | S10 | S10 |
S | S | |
Bytte | ||
Bruxelles-Midi | 09:33 | 09:33 |
Bruxelles-Central | 09:38 | 09:38 |
Bruxelles-Nord | 09:44 | 09:44 |
Bruxelles-Schuman | 09:52 | 09:52 |
Bruxelles-Luxembourg | 09:56 | 09:56 |
Ottignies | 10:17 | 10:17 |
Gembloux | 10:31 | 10:31 |
Namur | 10:47 | 10:47 |
Ciney | 11:04 | 11:04 |
Marloie | 11:23 | 11:23 |
Rochefort-Jemelle | 11:29 | 11:29 |
Libramont | 11:56 | 11:56 |
Marbehan | 12:10 | 12:10 |
Arlon | 12:22 | 12:22 |
Nummer | 2109 | 2109 |
Linje | IC | IC |
Bytte | ||
Arlon | 12:36 | 12:36 |
Kleinbettingen (Lu) | 12:45 | 12:45 |
Nummer | 5912 | 5912 |
Linje | L | L |
Reisetid | 4 t 58 | 3 t 58 |
Simonis Jette Bruxelles-Schuman Luxembourg (Lu) Kleinbettingen (Lu)
Simonis | 08:14 |
Jette | 08:20 |
Nummer | 3878 |
Linje | S10 |
S | |
Bytte | |
Jette | 08:28 |
Bockstael | 08:33 |
Bruxelles-Schuman | 08:39 |
Nummer | 7076 |
Linje | S4 |
S | |
Bytte | |
Bruxelles-Schuman | 12:52 |
Bruxelles-Luxembourg | 12:56 |
Ottignies | 13:17 |
Gembloux | 13:31 |
Namur | 13:47 |
Ciney | 14:04 |
Marloie | 14:23 |
Rochefort-Jemelle | 14:29 |
Libramont | 14:56 |
Marbehan | 15:10 |
Arlon | 15:29 |
Luxembourg (Lu) | 15:49 |
Nummer | 2112 |
Linje | IC |
Bytte | |
Luxembourg (Lu) | 16:23 |
Bertrange Strassen (Lu) | 16:29 |
Mamer-Lycée (lu) | 16:33 |
Mamer (Lu) | 16:36 |
Capellen (Lu) | 16:40 |
Kleinbettingen (Lu) | 16:44 |
Nummer | 5836 |
Linje | L |
Reisetid | 8 t 30 |
Jette Etterbeek Yvoir Bertrix Arlon Kleinbettingen (Lu)
Jette | 08:11 |
Bockstael | 08:16 |
Bruxelles-Schuman | 08:25 |
Bruxelles-Luxembourg | 08:28 |
Etterbeek | 08:31 |
Nummer | 2179 |
Linje | S4 |
S | |
Bytte | |
Etterbeek | 08:42 |
Ottignies | 09:02 |
Gembloux | 09:15 |
Namur | 09:31 |
Jambes | 09:36 |
Lustin | 09:45 |
Godinne | 09:50 |
Yvoir | 09:55 |
Nummer | 2508 |
Linje | IC |
Bytte | |
Yvoir | 10:15 |
Dinant | 10:23 |
Anseremme | 10:28 |
Gendron-Celles | 10:36 |
Houyet | 10:42 |
Beauraing | 10:51 |
Bertrix | 11:28 |
Nummer | 6059 |
Linje | L |
Bytte | |
Bertrix | 12:06 |
Virton | 12:36 |
Athus | 13:02 |
Messancy | 13:07 |
Arlon | 13:18 |
Nummer | 5961 |
Linje | L |
Bytte | |
Arlon | 14:05 |
Kleinbettingen (Lu) | 14:14 |
Nummer | 5814 |
Linje | L |
Reisetid | 6 t 03 |
Jette Etterbeek Yvoir Libramont Arlon Kleinbettingen (Lu)
Jette | 07:11 |
Bockstael | 07:16 |
Bruxelles-Schuman | 07:25 |
Bruxelles-Luxembourg | 07:28 |
Etterbeek | 07:31 |
Nummer | 2178 |
Linje | S4 |
S | |
Bytte | |
Etterbeek | 07:42 |
Ottignies | 08:02 |
Gembloux | 08:15 |
Namur | 08:31 |
Jambes | 08:36 |
Lustin | 08:45 |
Godinne | 08:50 |
Yvoir | 08:55 |
Nummer | 2507 |
Linje | IC |
Bytte | |
Yvoir | 09:15 |
Dinant | 09:23 |
Anseremme | 09:28 |
Gendron-Celles | 09:36 |
Houyet | 09:42 |
Beauraing | 09:51 |
Bertrix | 10:36 |
Libramont | 10:46 |
Nummer | 6058 |
Linje | L |
Bytte | |
Libramont | 11:21 |
Marbehan | 11:38 |
Arlon | 11:55 |
Nummer | 5861 |
Linje | L |
Bytte | |
Arlon | 12:05 |
Kleinbettingen (Lu) | 12:14 |
Nummer | 5812 |
Linje | L |
Reisetid | 5 t 03 |
Tirsdag 10. september 2024 kl. 07:00
Simonis Bruxelles-Midi Arlon Kleinbettingen (Lu)
Simonis | 07:47 | 08:47 | 09:47 |
Bruxelles-Ouest | 07:50 | 08:50 | 09:50 |
Bruxelles-Midi | 07:55 | 08:55 | 09:55 |
Nummer | 3857 | 3858 | 3859 |
Linje | S10 | S10 | S10 |
S | S | S | |
Bytte | |||
Bruxelles-Midi | 09:33 | 09:33 | 10:33 |
Bruxelles-Central | 09:38 | 09:38 | 10:38 |
Bruxelles-Nord | 09:44 | 09:44 | 10:44 |
Bruxelles-Schuman | 09:52 | 09:52 | 10:52 |
Bruxelles-Luxembourg | 09:56 | 09:56 | 10:56 |
Ottignies | 10:17 | 10:17 | 11:17 |
Gembloux | 10:31 | 10:31 | 11:31 |
Namur | 10:47 | 10:47 | 11:47 |
Ciney | 11:04 | 11:04 | 12:04 |
Marloie | 11:23 | 11:23 | 12:23 |
Rochefort-Jemelle | 11:29 | 11:29 | 12:29 |
Libramont | 11:56 | 11:56 | 12:56 |
Marbehan | 12:10 | 12:10 | 13:10 |
Arlon | 12:22 | 12:22 | 13:22 |
Nummer | 2109 | 2109 | 2110 |
Linje | IC | IC | IC |
Bytte | |||
Arlon | 12:36 | 12:36 | 13:36 |
Kleinbettingen (Lu) | 12:45 | 12:45 | 13:45 |
Nummer | 5912 | 5912 | 5913 |
Linje | L | L | L |
Reisetid | 4 t 58 | 3 t 58 | 3 t 58 |
Simonis Jette Bruxelles-Schuman Luxembourg (Lu) Kleinbettingen (Lu)
Simonis | 08:14 |
Jette | 08:20 |
Nummer | 3878 |
Linje | S10 |
S | |
Bytte | |
Jette | 08:28 |
Bockstael | 08:33 |
Bruxelles-Schuman | 08:39 |
Nummer | 7076 |
Linje | S4 |
S | |
Bytte | |
Bruxelles-Schuman | 12:52 |
Bruxelles-Luxembourg | 12:56 |
Ottignies | 13:17 |
Gembloux | 13:31 |
Namur | 13:47 |
Ciney | 14:04 |
Marloie | 14:23 |
Rochefort-Jemelle | 14:29 |
Libramont | 14:56 |
Marbehan | 15:10 |
Arlon | 15:29 |
Luxembourg (Lu) | 15:49 |
Nummer | 2112 |
Linje | IC |
Bytte | |
Luxembourg (Lu) | 16:23 |
Bertrange Strassen (Lu) | 16:29 |
Mamer-Lycée (lu) | 16:33 |
Mamer (Lu) | 16:36 |
Capellen (Lu) | 16:40 |
Kleinbettingen (Lu) | 16:44 |
Nummer | 5836 |
Linje | L |
Reisetid | 8 t 30 |
Jette Etterbeek Yvoir Libramont Arlon Kleinbettingen (Lu)
Jette | 07:11 |
Bockstael | 07:16 |
Bruxelles-Schuman | 07:25 |
Bruxelles-Luxembourg | 07:28 |
Etterbeek | 07:31 |
Nummer | 2178 |
Linje | S4 |
S | |
Bytte | |
Etterbeek | 07:42 |
Ottignies | 08:02 |
Gembloux | 08:15 |
Namur | 08:31 |
Jambes | 08:36 |
Lustin | 08:45 |
Godinne | 08:50 |
Yvoir | 08:55 |
Nummer | 2507 |
Linje | IC |
Bytte | |
Yvoir | 09:15 |
Dinant | 09:23 |
Anseremme | 09:28 |
Gendron-Celles | 09:36 |
Houyet | 09:42 |
Beauraing | 09:51 |
Bertrix | 10:36 |
Libramont | 10:46 |
Nummer | 6058 |
Linje | L |
Bytte | |
Libramont | 11:21 |
Marbehan | 11:38 |
Arlon | 11:55 |
Nummer | 5861 |
Linje | L |
Bytte | |
Arlon | 12:05 |
Kleinbettingen (Lu) | 12:14 |
Nummer | 5812 |
Linje | L |
Reisetid | 5 t 03 |
Onsdag 11. september 2024 kl. 07:00
Simonis Bruxelles-Midi Arlon Kleinbettingen (Lu)
Simonis | 07:47 | 08:47 |
Bruxelles-Ouest | 07:50 | 08:50 |
Bruxelles-Midi | 07:55 | 08:55 |
Nummer | 3857 | 3858 |
Linje | S10 | S10 |
S | S | |
Bytte | ||
Bruxelles-Midi | 08:33 | 09:33 |
Bruxelles-Central | 08:38 | 09:38 |
Bruxelles-Nord | 08:44 | 09:44 |
Bruxelles-Schuman | 08:52 | 09:52 |
Bruxelles-Luxembourg | 08:56 | 09:56 |
Ottignies | 09:17 | 10:17 |
Gembloux | 09:31 | 10:31 |
Namur | 09:47 | 10:47 |
Ciney | 10:04 | 11:04 |
Marloie | 10:23 | 11:23 |
Rochefort-Jemelle | 10:29 | 11:29 |
Libramont | 10:56 | 11:56 |
Marbehan | 11:10 | 12:10 |
Arlon | 11:22 | 12:22 |
Nummer | 2108 | 2109 |
Linje | IC | IC |
Bytte | ||
Arlon | 11:36 | 12:36 |
Kleinbettingen (Lu) | 11:45 | 12:45 |
Nummer | 5911 | 5912 |
Linje | L | L |
Reisetid | 3 t 58 | 3 t 58 |
Jette Etterbeek Gembloux Arlon Kleinbettingen (Lu)
Jette | 11:11 |
Bockstael | 11:16 |
Bruxelles-Schuman | 11:25 |
Bruxelles-Luxembourg | 11:28 |
Etterbeek | 11:31 |
Nummer | 2182 |
Linje | S4 |
S | |
Bytte | |
Etterbeek | 11:42 |
Ottignies | 12:02 |
Gembloux | 12:13 |
Nummer | 2511 |
Linje | IC |
Bytte | |
Gembloux | 13:31 |
Namur | 13:47 |
Ciney | 14:04 |
Marloie | 14:23 |
Rochefort-Jemelle | 14:29 |
Libramont | 14:56 |
Marbehan | 15:10 |
Arlon | 15:22 |
Nummer | 2112 |
Linje | IC |
Bytte | |
Arlon | 16:05 |
Kleinbettingen (Lu) | 16:14 |
Nummer | 5816 |
Linje | L |
Reisetid | 5 t 03 |
Simonis Jette Bruxelles-Nord Arlon Kleinbettingen (Lu)
Simonis | 07:14 |
Jette | 07:20 |
Nummer | 3877 |
Linje | S10 |
S | |
Bytte | |
Jette | 07:25 |
Bruxelles-Nord | 07:31 |
Nummer | 3229 |
Linje | IC |
Bytte | |
Bruxelles-Nord | 07:44 |
Bruxelles-Schuman | 07:52 |
Bruxelles-Luxembourg | 07:56 |
Ottignies | 08:17 |
Gembloux | 08:31 |
Namur | 08:47 |
Ciney | 09:04 |
Marloie | 09:23 |
Rochefort-Jemelle | 09:29 |
Libramont | 09:56 |
Marbehan | 10:10 |
Arlon | 10:22 |
Nummer | 2107 |
Linje | IC |
Bytte | |
Arlon | 10:36 |
Kleinbettingen (Lu) | 10:45 |
Nummer | 5910 |
Linje | L |
Reisetid | 3 t 31 |
Simonis Bruxelles-Midi Namur Libramont Arlon Kleinbettingen (Lu)
Simonis | 09:47 |
Bruxelles-Ouest | 09:50 |
Bruxelles-Midi | 09:55 |
Nummer | 3859 |
Linje | S10 |
S | |
Bytte | |
Bruxelles-Midi | 10:02 |
Bruxelles-Central | 10:07 |
Bruxelles-Nord | 10:12 |
Bruxelles-Schuman | 10:20 |
Bruxelles-Luxembourg | 10:25 |
Ottignies | 10:47 |
Gembloux | 11:03 |
Namur | 11:17 |
Nummer | 2410 |
Linje | IC |
Bytte | |
Namur | 11:52 |
Jambes | 11:57 |
Lustin | 12:06 |
Dinant | 12:23 |
Anseremme | 12:28 |
Gendron-Celles | 12:36 |
Houyet | 12:42 |
Beauraing | 12:51 |
Bertrix | 13:36 |
Libramont | 13:46 |
Nummer | 6061 |
Linje | L |
Bytte | |
Libramont | 14:21 |
Marbehan | 14:39 |
Arlon | 14:56 |
Nummer | 5864 |
Linje | L |
Bytte | |
Arlon | 15:36 |
Kleinbettingen (Lu) | 15:45 |
Nummer | 5915 |
Linje | L |
Reisetid | 5 t 58 |
Torsdag 12. september 2024 kl. 07:00
Simonis Bruxelles-Midi Arlon Kleinbettingen (Lu)
Simonis | 07:47 | 08:47 |
Bruxelles-Ouest | 07:50 | 08:50 |
Bruxelles-Midi | 07:55 | 08:55 |
Nummer | 3857 | 3858 |
Linje | S10 | S10 |
S | S | |
Bytte | ||
Bruxelles-Midi | 08:33 | 09:33 |
Bruxelles-Central | 08:38 | 09:38 |
Bruxelles-Nord | 08:44 | 09:44 |
Bruxelles-Schuman | 08:52 | 09:52 |
Bruxelles-Luxembourg | 08:56 | 09:56 |
Ottignies | 09:17 | 10:17 |
Gembloux | 09:31 | 10:31 |
Namur | 09:47 | 10:47 |
Ciney | 10:04 | 11:04 |
Marloie | 10:23 | 11:23 |
Rochefort-Jemelle | 10:29 | 11:29 |
Libramont | 10:56 | 11:56 |
Marbehan | 11:10 | 12:10 |
Arlon | 11:22 | 12:22 |
Nummer | 2108 | 2109 |
Linje | IC | IC |
Bytte | ||
Arlon | 11:36 | 12:36 |
Kleinbettingen (Lu) | 11:45 | 12:45 |
Nummer | 5911 | 5912 |
Linje | L | L |
Reisetid | 3 t 58 | 3 t 58 |
Jette Etterbeek Gembloux Arlon Kleinbettingen (Lu)
Jette | 11:11 |
Bockstael | 11:16 |
Bruxelles-Schuman | 11:25 |
Bruxelles-Luxembourg | 11:28 |
Etterbeek | 11:31 |
Nummer | 2182 |
Linje | S4 |
S | |
Bytte | |
Etterbeek | 11:42 |
Ottignies | 12:02 |
Gembloux | 12:13 |
Nummer | 2511 |
Linje | IC |
Bytte | |
Gembloux | 13:31 |
Namur | 13:47 |
Ciney | 14:04 |
Marloie | 14:23 |
Rochefort-Jemelle | 14:29 |
Libramont | 14:56 |
Marbehan | 15:10 |
Arlon | 15:22 |
Nummer | 2112 |
Linje | IC |
Bytte | |
Arlon | 16:05 |
Kleinbettingen (Lu) | 16:14 |
Nummer | 5816 |
Linje | L |
Reisetid | 5 t 03 |
Simonis Jette Bruxelles-Nord Arlon Kleinbettingen (Lu)
Simonis | 07:14 |
Jette | 07:20 |
Nummer | 3877 |
Linje | S10 |
S | |
Bytte | |
Jette | 07:25 |
Bruxelles-Nord | 07:31 |
Nummer | 3229 |
Linje | IC |
Bytte | |
Bruxelles-Nord | 07:44 |
Bruxelles-Schuman | 07:52 |
Bruxelles-Luxembourg | 07:56 |
Ottignies | 08:17 |
Gembloux | 08:31 |
Namur | 08:47 |
Ciney | 09:04 |
Marloie | 09:23 |
Rochefort-Jemelle | 09:29 |
Libramont | 09:56 |
Marbehan | 10:10 |
Arlon | 10:22 |
Nummer | 2107 |
Linje | IC |
Bytte | |
Arlon | 10:36 |
Kleinbettingen (Lu) | 10:45 |
Nummer | 5910 |
Linje | L |
Reisetid | 3 t 31 |
Simonis Bruxelles-Midi Namur Libramont Arlon Kleinbettingen (Lu)
Simonis | 09:47 |
Bruxelles-Ouest | 09:50 |
Bruxelles-Midi | 09:55 |
Nummer | 3859 |
Linje | S10 |
S | |
Bytte | |
Bruxelles-Midi | 10:02 |
Bruxelles-Central | 10:07 |
Bruxelles-Nord | 10:12 |
Bruxelles-Schuman | 10:20 |
Bruxelles-Luxembourg | 10:25 |
Ottignies | 10:47 |
Gembloux | 11:03 |
Namur | 11:17 |
Nummer | 2410 |
Linje | IC |
Bytte | |
Namur | 11:52 |
Jambes | 11:57 |
Lustin | 12:06 |
Dinant | 12:23 |
Anseremme | 12:28 |
Gendron-Celles | 12:36 |
Houyet | 12:42 |
Beauraing | 12:51 |
Bertrix | 13:36 |
Libramont | 13:46 |
Nummer | 6061 |
Linje | L |
Bytte | |
Libramont | 14:21 |
Marbehan | 14:39 |
Arlon | 14:56 |
Nummer | 5864 |
Linje | L |
Bytte | |
Arlon | 15:36 |
Kleinbettingen (Lu) | 15:45 |
Nummer | 5915 |
Linje | L |
Reisetid | 5 t 58 |
Fredag 13. september 2024 kl. 07:00
Simonis Bruxelles-Midi Arlon Kleinbettingen (Lu)
Simonis | 07:47 | 08:47 |
Bruxelles-Ouest | 07:50 | 08:50 |
Bruxelles-Midi | 07:55 | 08:55 |
Nummer | 3857 | 3858 |
Linje | S10 | S10 |
S | S | |
Bytte | ||
Bruxelles-Midi | 08:33 | 09:33 |
Bruxelles-Central | 08:38 | 09:38 |
Bruxelles-Nord | 08:44 | 09:44 |
Bruxelles-Schuman | 08:52 | 09:52 |
Bruxelles-Luxembourg | 08:56 | 09:56 |
Ottignies | 09:17 | 10:17 |
Gembloux | 09:31 | 10:31 |
Namur | 09:47 | 10:47 |
Ciney | 10:04 | 11:04 |
Marloie | 10:23 | 11:23 |
Rochefort-Jemelle | 10:29 | 11:29 |
Libramont | 10:56 | 11:56 |
Marbehan | 11:10 | 12:10 |
Arlon | 11:22 | 12:22 |
Nummer | 2108 | 2109 |
Linje | IC | IC |
Bytte | ||
Arlon | 11:36 | 12:36 |
Kleinbettingen (Lu) | 11:45 | 12:45 |
Nummer | 5911 | 5912 |
Linje | L | L |
Reisetid | 3 t 58 | 3 t 58 |
Jette Etterbeek Gembloux Arlon Kleinbettingen (Lu)
Jette | 11:11 |
Bockstael | 11:16 |
Bruxelles-Schuman | 11:25 |
Bruxelles-Luxembourg | 11:28 |
Etterbeek | 11:31 |
Nummer | 2182 |
Linje | S4 |
S | |
Bytte | |
Etterbeek | 11:42 |
Ottignies | 12:02 |
Gembloux | 12:13 |
Nummer | 2511 |
Linje | IC |
Bytte | |
Gembloux | 13:31 |
Namur | 13:47 |
Ciney | 14:04 |
Marloie | 14:23 |
Rochefort-Jemelle | 14:29 |
Libramont | 14:56 |
Marbehan | 15:10 |
Arlon | 15:22 |
Nummer | 2112 |
Linje | IC |
Bytte | |
Arlon | 16:05 |
Kleinbettingen (Lu) | 16:14 |
Nummer | 5816 |
Linje | L |
Reisetid | 5 t 03 |
Simonis Jette Bruxelles-Nord Arlon Kleinbettingen (Lu)
Simonis | 07:14 |
Jette | 07:20 |
Nummer | 3877 |
Linje | S10 |
S | |
Bytte | |
Jette | 07:25 |
Bruxelles-Nord | 07:31 |
Nummer | 3229 |
Linje | IC |
Bytte | |
Bruxelles-Nord | 07:44 |
Bruxelles-Schuman | 07:52 |
Bruxelles-Luxembourg | 07:56 |
Ottignies | 08:17 |
Gembloux | 08:31 |
Namur | 08:47 |
Ciney | 09:04 |
Marloie | 09:23 |
Rochefort-Jemelle | 09:29 |
Libramont | 09:56 |
Marbehan | 10:10 |
Arlon | 10:22 |
Nummer | 2107 |
Linje | IC |
Bytte | |
Arlon | 10:36 |
Kleinbettingen (Lu) | 10:45 |
Nummer | 5910 |
Linje | L |
Reisetid | 3 t 31 |
Simonis Bruxelles-Midi Namur Libramont Arlon Kleinbettingen (Lu)
Simonis | 09:47 |
Bruxelles-Ouest | 09:50 |
Bruxelles-Midi | 09:55 |
Nummer | 3859 |
Linje | S10 |
S | |
Bytte | |
Bruxelles-Midi | 10:02 |
Bruxelles-Central | 10:07 |
Bruxelles-Nord | 10:12 |
Bruxelles-Schuman | 10:20 |
Bruxelles-Luxembourg | 10:25 |
Ottignies | 10:47 |
Gembloux | 11:03 |
Namur | 11:17 |
Nummer | 2410 |
Linje | IC |
Bytte | |
Namur | 11:52 |
Jambes | 11:57 |
Lustin | 12:06 |
Dinant | 12:23 |
Anseremme | 12:28 |
Gendron-Celles | 12:36 |
Houyet | 12:42 |
Beauraing | 12:51 |
Bertrix | 13:36 |
Libramont | 13:46 |
Nummer | 6061 |
Linje | L |
Bytte | |
Libramont | 14:21 |
Marbehan | 14:39 |
Arlon | 14:56 |
Nummer | 5864 |
Linje | L |
Bytte | |
Arlon | 15:36 |
Kleinbettingen (Lu) | 15:45 |
Nummer | 5915 |
Linje | L |
Reisetid | 5 t 58 |
Lørdag 14. september 2024 kl. 07:00
Simonis Bruxelles-Midi Luxembourg (Lu) Kleinbettingen (Lu)
Simonis | 07:46 |
Bruxelles-Ouest | 07:49 |
Bruxelles-Midi | 07:54 |
Nummer | 3857 |
Linje | S10 |
S | |
Bytte | |
Bruxelles-Midi | 08:18 |
Bruxelles-Central | 08:23 |
Bruxelles-Nord | 08:28 |
Ottignies | 09:17 |
Gembloux | 09:31 |
Namur | 09:47 |
Ciney | 10:03 |
Marloie | 10:22 |
Rochefort-Jemelle | 10:29 |
Libramont | 10:56 |
Marbehan | 11:10 |
Arlon | 11:29 |
Luxembourg (Lu) | 11:49 |
Nummer | 2108 |
Linje | IC |
Bytte | |
Luxembourg (Lu) | 00:00 |
Bertrange Strassen (Lu) | 00:06 |
Mamer (Lu) | 00:11 |
Capellen (Lu) | 00:15 |
Kleinbettingen (Lu) | 00:19 |
Nummer | 5943 |
Linje | L |
Reisetid | 16 t 33 |
Søndag 15. september 2024 kl. 07:00
Simonis Bruxelles-Midi Arlon Kleinbettingen (Lu)
Simonis | 08:46 | 09:46 |
Bruxelles-Ouest | 08:49 | 09:49 |
Bruxelles-Midi | 08:54 | 09:54 |
Nummer | 3858 | 3859 |
Linje | S10 | S10 |
S | S | |
Bytte | ||
Bruxelles-Midi | 09:16 | 10:16 |
Bruxelles-Central | 09:21 | 10:21 |
Bruxelles-Nord | 09:27 | 10:27 |
Ottignies | 10:17 | 11:17 |
Gembloux | 10:31 | 11:31 |
Namur | 10:47 | 11:47 |
Ciney | 11:03 | 12:04 |
Marloie | 11:22 | 12:23 |
Rochefort-Jemelle | 11:29 | 12:29 |
Libramont | 11:56 | 12:56 |
Marbehan | 12:10 | 13:10 |
Arlon | 12:22 | 13:22 |
Nummer | 2109 | 2110 |
Linje | IC | IC |
Bytte | ||
Arlon | 04:30 | 05:36 |
Kleinbettingen (Lu) | 04:39 | 05:45 |
Nummer | 5904 | 5905 |
Linje | L | L |
Reisetid | 19 t 53 | 19 t 59 |
Simonis Bruxelles-Midi Luxembourg (Lu) Kleinbettingen (Lu)
Simonis | 07:46 | 14:46 | 16:46 |
Bruxelles-Ouest | 07:49 | 14:49 | 16:49 |
Bruxelles-Midi | 07:54 | 14:54 | 16:54 |
Nummer | 3857 | 3864 | 3866 |
Linje | S10 | S10 | S10 |
S | S | S | |
Bytte | |||
Bruxelles-Midi | 08:16 | 15:16 | 17:16 |
Bruxelles-Central | 08:21 | 15:21 | 17:21 |
Bruxelles-Nord | 08:27 | 15:27 | 17:27 |
Ottignies | 09:17 | 16:17 | 18:17 |
Gembloux | 09:31 | 16:31 | 18:31 |
Namur | 09:47 | 16:47 | 18:47 |
Ciney | 10:03 | 17:03 | 19:03 |
Marloie | 10:22 | 17:22 | 19:22 |
Rochefort-Jemelle | 10:29 | 17:29 | 19:29 |
Libramont | 10:56 | 17:56 | 19:56 |
Marbehan | 11:10 | 18:10 | 20:10 |
Arlon | 11:29 | 18:29 | 20:29 |
Luxembourg (Lu) | 11:49 | 18:49 | 20:49 |
Nummer | 2108 | 2115 | 2117 |
Linje | IC | IC | IC |
Bytte | |||
Luxembourg (Lu) | 00:00 | 06:25 | 06:51 |
Bertrange Strassen (Lu) | 00:06 | 06:31 | 06:57 |
Mamer-Lycée (lu) | - | - | 07:01 |
Mamer (Lu) | 00:11 | 06:36 | 07:04 |
Capellen (Lu) | 00:15 | 06:40 | 07:08 |
Kleinbettingen (Lu) | 00:19 | 06:44 | 07:12 |
Nummer | 5943 | 5826 | 5926 |
Linje | L | L | L |
Reisetid | 16 t 33 | 15 t 58 | 14 t 26 |