Togtider
Audenarde til Aubange-frontiere-luxembourg Togtider 9. september 2024 kl. 14:10
14:32 | Audenarde | 4 t 25 2 bytter 18 stopp IC2312 IC2115 L5990 Spor 2 | 4 t 25 | 2 bytter 18 stopp | IC2312 IC2115 L5990 Spor 2 | IC2312 Spor 2 | |
14:45 | Zottegem | ||||||
15:01 | Denderleeuw | ||||||
15:14 | Anderlecht | ||||||
15:23 | Bruxelles-Midi | ||||||
15:27 | Bruxelles-Central | ||||||
15:37 | Bruxelles-Central | IC2115 Spor 3 | |||||
15:43 | Bruxelles-Nord | ||||||
15:51 | Bruxelles-Schuman | ||||||
15:55 | Bruxelles-Luxembourg | ||||||
16:17 | Ottignies | ||||||
16:30 | Gembloux | ||||||
16:46 | Namur | ||||||
17:04 | Ciney | ||||||
17:23 | Marloie | ||||||
17:29 | Rochefort-Jemelle | ||||||
17:56 | Libramont | ||||||
18:10 | Marbehan | ||||||
18:22 | Arlon | ||||||
18:40 | Arlon | L5990 Spor 4 | |||||
18:52 | Messancy | ||||||
18:57 | Athus |
15:32 | Audenarde | 5 t 25 2 bytter 18 stopp IC2313 IC2117 L5992 Spor 2 | 5 t 25 | 2 bytter 18 stopp | IC2313 IC2117 L5992 Spor 2 | IC2313 Spor 2 | |
15:45 | Zottegem | ||||||
16:01 | Denderleeuw | ||||||
16:14 | Anderlecht | ||||||
16:23 | Bruxelles-Midi | ||||||
16:27 | Bruxelles-Central | ||||||
17:38 | Bruxelles-Central | IC2117 Spor 3 | |||||
17:44 | Bruxelles-Nord | ||||||
17:52 | Bruxelles-Schuman | ||||||
17:56 | Bruxelles-Luxembourg | ||||||
18:17 | Ottignies | ||||||
18:31 | Gembloux | ||||||
18:47 | Namur | ||||||
19:04 | Ciney | ||||||
19:23 | Marloie | ||||||
19:29 | Rochefort-Jemelle | ||||||
19:56 | Libramont | ||||||
20:10 | Marbehan | ||||||
20:22 | Arlon | ||||||
20:40 | Arlon | L5992 Spor 4 | |||||
20:52 | Messancy | ||||||
20:57 | Athus |
16:02 | Audenarde | 7 t 47 3 bytter 27 stopp IC5115 S42188 IC2119 L4723 Spor 2 | 7 t 47 | 3 bytter 27 stopp | IC5115 S42188 IC2119 L4723 Spor 2 | IC5115 Spor 2 | |
16:18 | Zottegem | ||||||
16:26 | Burst | ||||||
16:35 | Denderleeuw | ||||||
16:45 | Denderleeuw | S42188 Spor 1 | |||||
16:49 | Liedekerke | ||||||
16:55 | Ternat | ||||||
17:02 | Dilbeek | ||||||
17:11 | Jette | ||||||
17:16 | Bockstael | ||||||
17:24 | Bruxelles-Schuman | ||||||
19:52 | Bruxelles-Schuman | IC2119 Spor 2 | |||||
19:56 | Bruxelles-Luxembourg | ||||||
20:17 | Ottignies | ||||||
20:31 | Gembloux | ||||||
20:47 | Namur | ||||||
21:04 | Ciney | ||||||
21:23 | Marloie | ||||||
21:29 | Rochefort-Jemelle | ||||||
21:56 | Libramont | ||||||
22:10 | Marbehan | ||||||
22:29 | Arlon | ||||||
22:49 | Luxembourg (Lu) | ||||||
23:20 | Luxembourg (Lu) | L4723 | |||||
23:23 | Hollerich (Lu) | ||||||
23:27 | Leudelange (Lu) | ||||||
23:32 | Dippach-Reckange (lu) | ||||||
23:35 | Schouweiler (Lu) | ||||||
23:39 | Bascharage-Sanem (lu) | ||||||
23:44 | Pétange (Lu) | ||||||
23:47 | Lamadeleine (Lu) | ||||||
23:49 | Rodange (Lu) |
16:32 | Audenarde | 14 t 25 4 bytter 18 stopp IC2314 P8628 L971 L5855 L5978 Spor 2 | 14 t 25 | 4 bytter 18 stopp | IC2314 P8628 L971 L5855 L5978 Spor 2 | IC2314 Spor 2 | |
16:45 | Zottegem | ||||||
17:01 | Denderleeuw | ||||||
17:14 | Anderlecht | ||||||
17:23 | Bruxelles-Midi | ||||||
17:28 | Bruxelles-Central | ||||||
17:32 | Bruxelles-Nord | ||||||
18:21 | Bruxelles-Nord | P8628 Spor 6 | |||||
18:29 | Bruxelles-Schuman | ||||||
18:33 | Bruxelles-Luxembourg | ||||||
18:54 | Ottignies | ||||||
19:07 | Gembloux | ||||||
19:22 | Namur | ||||||
19:38 | Ciney | ||||||
20:00 | Marloie | ||||||
20:06 | Rochefort-Jemelle | ||||||
21:35 | Rochefort-Jemelle | L971 Spor 5 | |||||
22:02 | Libramont | ||||||
05:21 | Libramont | L5855 Spor 1 | |||||
05:38 | Marbehan | ||||||
05:55 | Arlon | ||||||
06:40 | Arlon | L5978 Spor 1 | |||||
06:52 | Messancy | ||||||
06:57 | Athus |
17:02 | Audenarde | 14 t 57 4 bytter 25 stopp IC5116 S42189 IC2518 L6069 L5956 Spor 2 | 14 t 57 | 4 bytter 25 stopp | IC5116 S42189 IC2518 L6069 L5956 Spor 2 | IC5116 Spor 2 | |
17:17 | Zottegem | ||||||
17:25 | Burst | ||||||
17:36 | Denderleeuw | ||||||
17:40 | Liedekerke | ||||||
17:49 | Liedekerke | S42189 Spor 1 | |||||
17:55 | Ternat | ||||||
18:02 | Dilbeek | ||||||
18:11 | Jette | ||||||
18:16 | Bockstael | ||||||
18:25 | Bruxelles-Schuman | ||||||
18:28 | Bruxelles-Luxembourg | ||||||
18:31 | Etterbeek | ||||||
18:42 | Etterbeek | IC2518 Spor 4 | |||||
19:02 | Ottignies | ||||||
19:15 | Gembloux | ||||||
19:31 | Namur | ||||||
19:36 | Jambes | ||||||
19:45 | Lustin | ||||||
19:50 | Godinne | ||||||
19:55 | Yvoir | ||||||
20:15 | Yvoir | L6069 Spor 2 | |||||
20:23 | Dinant | ||||||
20:28 | Anseremme | ||||||
20:36 | Gendron-Celles | ||||||
20:42 | Houyet | ||||||
20:51 | Beauraing | ||||||
21:28 | Bertrix | ||||||
07:06 | Bertrix | L5956 Spor 3 | |||||
07:36 | Virton | ||||||
07:59 | Athus |
17:32 | Audenarde | 4 t 25 2 bytter 18 stopp IC2315 IC2118 L5993 Spor 2 | 4 t 25 | 2 bytter 18 stopp | IC2315 IC2118 L5993 Spor 2 | IC2315 Spor 2 | |
17:45 | Zottegem | ||||||
18:01 | Denderleeuw | ||||||
18:14 | Anderlecht | ||||||
18:23 | Bruxelles-Midi | ||||||
18:27 | Bruxelles-Central | ||||||
18:38 | Bruxelles-Central | IC2118 Spor 3 | |||||
18:44 | Bruxelles-Nord | ||||||
18:52 | Bruxelles-Schuman | ||||||
18:56 | Bruxelles-Luxembourg | ||||||
19:17 | Ottignies | ||||||
19:31 | Gembloux | ||||||
19:47 | Namur | ||||||
20:04 | Ciney | ||||||
20:23 | Marloie | ||||||
20:29 | Rochefort-Jemelle | ||||||
20:56 | Libramont | ||||||
21:10 | Marbehan | ||||||
21:22 | Arlon | ||||||
21:40 | Arlon | L5993 Spor 3 | |||||
21:52 | Messancy | ||||||
21:57 | Athus |
18:04 | Audenarde | 11 t 45 2 bytter 25 stopp IC5117 IC2120 L4705 Spor 2 | 11 t 45 | 2 bytter 25 stopp | IC5117 IC2120 L4705 Spor 2 | IC5117 Spor 2 | |
18:18 | Zottegem | ||||||
18:26 | Burst | ||||||
18:37 | Denderleeuw | ||||||
18:57 | Bruxelles-Midi | ||||||
19:01 | Bruxelles-Central | ||||||
20:38 | Bruxelles-Central | IC2120 Spor 3 | |||||
20:44 | Bruxelles-Nord | ||||||
20:52 | Bruxelles-Schuman | ||||||
20:56 | Bruxelles-Luxembourg | ||||||
21:17 | Ottignies | ||||||
21:31 | Gembloux | ||||||
21:47 | Namur | ||||||
22:04 | Ciney | ||||||
22:23 | Marloie | ||||||
22:29 | Rochefort-Jemelle | ||||||
22:56 | Libramont | ||||||
23:11 | Marbehan | ||||||
23:29 | Arlon | ||||||
23:49 | Luxembourg (Lu) | ||||||
05:20 | Luxembourg (Lu) | L4705 | |||||
05:23 | Hollerich (Lu) | ||||||
05:27 | Leudelange (Lu) | ||||||
05:32 | Dippach-Reckange (lu) | ||||||
05:35 | Schouweiler (Lu) | ||||||
05:39 | Bascharage-Sanem (lu) | ||||||
05:44 | Pétange (Lu) | ||||||
05:47 | Lamadeleine (Lu) | ||||||
05:49 | Rodange (Lu) |
18:32 | Audenarde | 14 t 17 3 bytter 25 stopp IC2316 IC2420 IC2104 L4708 Spor 2 | 14 t 17 | 3 bytter 25 stopp | IC2316 IC2420 IC2104 L4708 Spor 2 | IC2316 Spor 2 | |
18:45 | Zottegem | ||||||
19:01 | Denderleeuw | ||||||
19:14 | Anderlecht | ||||||
19:23 | Bruxelles-Midi | ||||||
19:27 | Bruxelles-Central | ||||||
20:07 | Bruxelles-Central | IC2420 Spor 3 | |||||
20:12 | Bruxelles-Nord | ||||||
20:20 | Bruxelles-Schuman | ||||||
20:25 | Bruxelles-Luxembourg | ||||||
20:49 | Ottignies | ||||||
21:04 | Gembloux | ||||||
21:17 | Namur | ||||||
05:36 | Namur | IC2104 Spor 7 | |||||
05:58 | Ciney | ||||||
06:17 | Marloie | ||||||
06:23 | Rochefort-Jemelle | ||||||
06:56 | Libramont | ||||||
07:10 | Marbehan | ||||||
07:29 | Arlon | ||||||
07:49 | Luxembourg (Lu) | ||||||
08:20 | Luxembourg (Lu) | L4708 | |||||
08:23 | Hollerich (Lu) | ||||||
08:27 | Leudelange (Lu) | ||||||
08:32 | Dippach-Reckange (lu) | ||||||
08:35 | Schouweiler (Lu) | ||||||
08:39 | Bascharage-Sanem (lu) | ||||||
08:44 | Pétange (Lu) | ||||||
08:47 | Lamadeleine (Lu) | ||||||
08:49 | Rodange (Lu) |
19:04 | Audenarde | 13 t 55 4 bytter 22 stopp IC5118 IC518 L5570 P7672 L5957 Spor 2 | 13 t 55 | 4 bytter 22 stopp | IC5118 IC518 L5570 P7672 L5957 Spor 2 | IC5118 Spor 2 | |
19:18 | Zottegem | ||||||
19:26 | Burst | ||||||
19:37 | Denderleeuw | ||||||
19:53 | Bruxelles-Midi | ||||||
19:55 | Bruxelles-Midi | IC518 Spor 10 | |||||
20:00 | Bruxelles-Central | ||||||
20:07 | Bruxelles-Nord | ||||||
20:26 | Louvain | ||||||
20:59 | Liège-Guillemins | ||||||
21:12 | Liège-Guillemins | L5570 Spor 4 | |||||
21:17 | Angleur | ||||||
21:30 | Hony | ||||||
21:33 | Esneux | ||||||
21:42 | Rivage | ||||||
21:47 | Comblain-La-Tour | ||||||
21:57 | Sy | ||||||
22:02 | Bomal | ||||||
22:06 | Barvaux | ||||||
22:20 | Marche-En-Famenne | ||||||
22:26 | Marloie | ||||||
22:32 | Rochefort-Jemelle | ||||||
04:49 | Rochefort-Jemelle | P7672 Spor 7 | |||||
05:16 | Libramont | ||||||
07:56 | Libramont | L5957 Spor 5 | |||||
08:06 | Bertrix | ||||||
08:36 | Virton | ||||||
08:59 | Athus |
19:32 | Audenarde | 14 t 17 2 bytter 24 stopp IC2317 IC2105 L4709 Spor 2 | 14 t 17 | 2 bytter 24 stopp | IC2317 IC2105 L4709 Spor 2 | IC2317 Spor 2 | |
19:45 | Zottegem | ||||||
20:01 | Denderleeuw | ||||||
20:23 | Bruxelles-Midi | ||||||
20:27 | Bruxelles-Central | ||||||
05:38 | Bruxelles-Central | IC2105 Spor 3 | |||||
05:44 | Bruxelles-Nord | ||||||
05:52 | Bruxelles-Schuman | ||||||
05:56 | Bruxelles-Luxembourg | ||||||
06:17 | Ottignies | ||||||
06:31 | Gembloux | ||||||
06:47 | Namur | ||||||
07:04 | Ciney | ||||||
07:23 | Marloie | ||||||
07:29 | Rochefort-Jemelle | ||||||
07:56 | Libramont | ||||||
08:10 | Marbehan | ||||||
08:29 | Arlon | ||||||
08:49 | Luxembourg (Lu) | ||||||
09:20 | Luxembourg (Lu) | L4709 | |||||
09:23 | Hollerich (Lu) | ||||||
09:27 | Leudelange (Lu) | ||||||
09:32 | Dippach-Reckange (lu) | ||||||
09:35 | Schouweiler (Lu) | ||||||
09:39 | Bascharage-Sanem (lu) | ||||||
09:44 | Pétange (Lu) | ||||||
09:47 | Lamadeleine (Lu) | ||||||
09:49 | Rodange (Lu) |
20:04 | Audenarde | 10 t 53 4 bytter 18 stopp IC5119 IC2121 P7672 L5855 L5978 Spor 2 | 10 t 53 | 4 bytter 18 stopp | IC5119 IC2121 P7672 L5855 L5978 Spor 2 | IC5119 Spor 2 | |
20:18 | Zottegem | ||||||
20:26 | Burst | ||||||
20:37 | Denderleeuw | ||||||
20:57 | Bruxelles-Midi | ||||||
21:01 | Bruxelles-Central | ||||||
21:38 | Bruxelles-Central | IC2121 Spor 3 | |||||
21:44 | Bruxelles-Nord | ||||||
21:52 | Bruxelles-Schuman | ||||||
21:56 | Bruxelles-Luxembourg | ||||||
22:17 | Ottignies | ||||||
22:31 | Gembloux | ||||||
22:47 | Namur | ||||||
23:04 | Ciney | ||||||
23:23 | Marloie | ||||||
23:28 | Rochefort-Jemelle | ||||||
04:49 | Rochefort-Jemelle | P7672 Spor 7 | |||||
05:16 | Libramont | ||||||
05:21 | Libramont | L5855 Spor 1 | |||||
05:38 | Marbehan | ||||||
05:55 | Arlon | ||||||
06:40 | Arlon | L5978 Spor 1 | |||||
06:52 | Messancy | ||||||
06:57 | Athus |
Reisetid
Reisetiden mellom Audenarde og Aubange-frontiere-luxembourg er 4h23