Aarau til Dieni Rutetabell
Søndag 8. september 2024 kl. 07:00
Aarau Arth-Goldau Göschenen Andermatt Dieni
Aarau | 07:50 | 08:50 |
Lenzburg | 07:58 | 08:58 |
Wohlen Ag | 08:08 | 09:08 |
Muri Ag | 08:15 | 09:15 |
Rotkreuz | 08:27 | 09:27 |
Arth-Goldau | 08:41 | 09:41 |
Nummer | 6 | 6 |
RE | RE | |
Bytte | ||
Arth-Goldau | 08:54 | 09:54 |
Schwyz | 09:02 | 10:02 |
Brunnen | 09:06 | 10:06 |
Flüelen | 09:15 | 10:15 |
Altdorf Ur | 09:18 | 10:18 |
Erstfeld | 09:25 | 10:25 |
Göschenen | 09:50 | 10:50 |
Linje | IR46 | IR26 |
Bytte | ||
Göschenen | 09:54 | 10:54 |
Andermatt | 10:06 | 11:06 |
Nummer | 44 | 44 |
R | R | |
Bytte | ||
Andermatt | 10:28 | 11:28 |
Oberalppass | 10:50 | 11:50 |
Dieni | 11:10 | 12:10 |
Nummer | 45 | 45 |
R | R | |
Reisetid | 3 t 20 | 3 t 20 |
Aarau Zürich Hb Chur Disentis/Mustér Dieni
Aarau | 07:54 |
Lenzburg | 08:02 |
Zürich Hb | 08:22 |
Nummer | 37 |
RE | |
Bytte | |
Zürich Hb | 08:38 |
Sargans | 09:33 |
Landquart | 09:42 |
Chur | 09:52 |
Nummer | 901 |
IC | |
Bytte | |
Chur | 09:55 |
Domat/Ems | 10:02 |
Reichenau-Tamins | 10:06 |
Trin | 10:12 |
Castrisch | 10:28 |
Ilanz | 10:33 |
Trun | 10:54 |
Disentis/Mustér | 11:11 |
Nummer | 7 |
RE | |
Bytte | |
Disentis/Mustér | 11:14 |
Dieni | 11:36 |
Nummer | 45 |
R | |
Reisetid | 3 t 42 |
Mandag 9. september 2024 kl. 07:00
Aarau Zürich Hb Göschenen Andermatt Dieni
Aarau | 07:31 |
Zürich Hb | 07:56 |
Linje | IC5 |
Bytte | |
Zürich Hb | 08:05 |
Zug | 08:30 |
Arth-Goldau | 08:54 |
Schwyz | 09:02 |
Brunnen | 09:06 |
Flüelen | 09:15 |
Altdorf Ur | 09:18 |
Erstfeld | 09:25 |
Göschenen | 09:50 |
Linje | IR46 |
Bytte | |
Göschenen | 09:54 |
Andermatt | 10:06 |
Nummer | 44 |
R | |
Bytte | |
Andermatt | 10:28 |
Oberalppass | 10:50 |
Dieni | 11:10 |
Nummer | 45 |
R | |
Reisetid | 3 t 39 |
Aarau Zürich Hb Arth-Goldau Göschenen Andermatt Dieni
Aarau | 07:54 |
Lenzburg | 08:02 |
Zürich Hb | 08:22 |
Nummer | 37 |
RE | |
Bytte | |
Zürich Hb | 08:33 |
Zug | 09:00 |
Arth-Goldau | 09:16 |
Nummer | 311 |
EC | |
Bytte | |
Arth-Goldau | 09:54 |
Schwyz | 10:02 |
Brunnen | 10:06 |
Flüelen | 10:15 |
Altdorf Ur | 10:18 |
Erstfeld | 10:25 |
Göschenen | 10:50 |
Linje | IR26 |
Bytte | |
Göschenen | 10:54 |
Andermatt | 11:06 |
Nummer | 44 |
R | |
Bytte | |
Andermatt | 11:28 |
Oberalppass | 11:50 |
Dieni | 12:10 |
Nummer | 45 |
R | |
Reisetid | 4 t 16 |
Tirsdag 10. september 2024 kl. 07:00
Aarau Zürich Hb Göschenen Andermatt Dieni
Aarau | 07:31 |
Zürich Hb | 07:56 |
Linje | IC5 |
Bytte | |
Zürich Hb | 08:05 |
Zug | 08:30 |
Arth-Goldau | 08:54 |
Schwyz | 09:02 |
Brunnen | 09:06 |
Flüelen | 09:15 |
Altdorf Ur | 09:18 |
Erstfeld | 09:25 |
Göschenen | 09:50 |
Linje | IR46 |
Bytte | |
Göschenen | 09:54 |
Andermatt | 10:06 |
Nummer | 44 |
R | |
Bytte | |
Andermatt | 10:28 |
Oberalppass | 10:50 |
Dieni | 11:10 |
Nummer | 45 |
R | |
Reisetid | 3 t 39 |
Onsdag 11. september 2024 kl. 07:00
Aarau Zürich Hb Göschenen Andermatt Dieni
Aarau | 07:31 |
Zürich Hb | 07:56 |
Linje | IC5 |
Bytte | |
Zürich Hb | 08:05 |
Zug | 08:30 |
Arth-Goldau | 08:54 |
Schwyz | 09:02 |
Brunnen | 09:06 |
Flüelen | 09:15 |
Altdorf Ur | 09:18 |
Erstfeld | 09:25 |
Göschenen | 09:50 |
Linje | IR46 |
Bytte | |
Göschenen | 09:54 |
Andermatt | 10:06 |
Nummer | 44 |
R | |
Bytte | |
Andermatt | 10:28 |
Oberalppass | 10:50 |
Dieni | 11:10 |
Nummer | 45 |
R | |
Reisetid | 3 t 39 |
Torsdag 12. september 2024 kl. 07:00
Aarau Zürich Hb Göschenen Andermatt Dieni
Aarau | 07:31 |
Zürich Hb | 07:56 |
Linje | IC5 |
Bytte | |
Zürich Hb | 08:05 |
Zug | 08:30 |
Arth-Goldau | 08:54 |
Schwyz | 09:02 |
Brunnen | 09:06 |
Flüelen | 09:15 |
Altdorf Ur | 09:18 |
Erstfeld | 09:25 |
Göschenen | 09:50 |
Linje | IR46 |
Bytte | |
Göschenen | 09:54 |
Andermatt | 10:06 |
Nummer | 44 |
R | |
Bytte | |
Andermatt | 10:28 |
Oberalppass | 10:50 |
Dieni | 11:10 |
Nummer | 45 |
R | |
Reisetid | 3 t 39 |
Fredag 13. september 2024 kl. 07:00
Aarau Zürich Hb Göschenen Andermatt Dieni
Aarau | 07:31 |
Zürich Hb | 07:56 |
Linje | IC5 |
Bytte | |
Zürich Hb | 08:05 |
Zug | 08:30 |
Arth-Goldau | 08:54 |
Schwyz | 09:02 |
Brunnen | 09:06 |
Flüelen | 09:15 |
Altdorf Ur | 09:18 |
Erstfeld | 09:25 |
Göschenen | 09:50 |
Linje | IR46 |
Bytte | |
Göschenen | 09:54 |
Andermatt | 10:06 |
Nummer | 44 |
R | |
Bytte | |
Andermatt | 10:28 |
Oberalppass | 10:50 |
Dieni | 11:10 |
Nummer | 45 |
R | |
Reisetid | 3 t 39 |
Lørdag 14. september 2024 kl. 07:00
Aarau Arth-Goldau Göschenen Andermatt Dieni
Aarau | 07:50 | 08:50 |
Lenzburg | 07:58 | 08:58 |
Wohlen Ag | 08:08 | 09:08 |
Muri Ag | 08:15 | 09:15 |
Rotkreuz | 08:27 | 09:27 |
Arth-Goldau | 08:41 | 09:41 |
Nummer | 6 | 6 |
RE | RE | |
Bytte | ||
Arth-Goldau | 08:54 | 09:54 |
Schwyz | 09:02 | 10:02 |
Brunnen | 09:06 | 10:06 |
Flüelen | 09:15 | 10:15 |
Altdorf Ur | 09:18 | 10:18 |
Erstfeld | 09:25 | 10:25 |
Göschenen | 09:50 | 10:50 |
Linje | IR46 | IR26 |
Bytte | ||
Göschenen | 09:54 | 10:54 |
Andermatt | 10:06 | 11:06 |
Nummer | 44 | 44 |
R | R | |
Bytte | ||
Andermatt | 10:28 | 11:28 |
Oberalppass | 10:50 | 11:50 |
Dieni | 11:10 | 12:10 |
Nummer | 45 | 45 |
R | R | |
Reisetid | 3 t 20 | 3 t 20 |