Andermatt til Baldegg Rutetabell
Mandag 9. september 2024 kl. 07:00
Andermatt Göschenen Luzern Baldegg
Andermatt | 08:29 |
Göschenen | 08:44 |
Nummer | 44 |
R | |
Bytte | |
Göschenen | 09:09 |
Erstfeld | 09:34 |
Flüelen | 09:44 |
Brunnen | 09:55 |
Schwyz | 09:59 |
Arth-Goldau | 10:15 |
Luzern | 10:41 |
Linje | IR26 |
Bytte | |
Luzern | 11:32 |
Emmenbrücke Gersag | 11:40 |
Waldibrücke | 11:45 |
Hochdorf | 11:59 |
Baldegg | 12:03 |
Nummer | 102778 |
Linje | S9 |
Reisetid | 3 t 34 |
Andermatt Göschenen Altdorf Ur Luzern Baldegg
Andermatt | 07:29 | 09:50 |
Göschenen | 07:44 | 10:06 |
Nummer | 44 | 44 |
R | R | |
Bytte | ||
Göschenen | 08:09 | 10:09 |
Erstfeld | 08:34 | 10:34 |
Altdorf Ur | 08:39 | 10:39 |
Linje | IR46 | IR46 |
Bytte | ||
Altdorf Ur | 08:50 | 10:50 |
Arth-Goldau | 09:15 | 11:15 |
Luzern | 09:41 | 11:41 |
Linje | IC21 | IC21 |
Bytte | ||
Luzern | 10:02 | 12:32 |
Emmenbrücke Gersag | 10:10 | 12:40 |
Waldibrücke | - | 12:45 |
Hochdorf | 10:29 | 12:59 |
Baldegg | 10:33 | 13:03 |
Nummer | 102778 | 102778 |
Linje | S9 | S9 |
Reisetid | 3 t 04 | 3 t 13 |
Tirsdag 10. september 2024 kl. 07:00
Andermatt Göschenen Luzern Baldegg
Andermatt | 08:50 |
Göschenen | 09:06 |
Nummer | 44 |
R | |
Bytte | |
Göschenen | 09:09 |
Erstfeld | 09:34 |
Flüelen | 09:44 |
Brunnen | 09:55 |
Schwyz | 09:59 |
Arth-Goldau | 10:15 |
Luzern | 10:41 |
Linje | IR26 |
Bytte | |
Luzern | 11:02 |
Emmenbrücke Gersag | 11:10 |
Hochdorf | 11:29 |
Baldegg | 11:33 |
Nummer | 102778 |
Linje | S9 |
Reisetid | 2 t 43 |
Andermatt Göschenen Altdorf Ur Luzern Baldegg
Andermatt | 07:29 | 09:50 |
Göschenen | 07:44 | 10:06 |
Nummer | 44 | 44 |
R | R | |
Bytte | ||
Göschenen | 08:09 | 10:09 |
Erstfeld | 08:34 | 10:34 |
Altdorf Ur | 08:39 | 10:39 |
Linje | IR46 | IR46 |
Bytte | ||
Altdorf Ur | 08:50 | 10:50 |
Arth-Goldau | 09:15 | 11:15 |
Luzern | 09:41 | 11:41 |
Linje | IC21 | IC21 |
Bytte | ||
Luzern | 10:02 | 12:02 |
Emmenbrücke Gersag | 10:10 | 12:10 |
Hochdorf | 10:29 | 12:29 |
Baldegg | 10:33 | 12:33 |
Nummer | 102778 | 102778 |
Linje | S9 | S9 |
Reisetid | 3 t 04 | 2 t 43 |
Andermatt Göschenen Arth-Goldau Zürich Hb Lenzburg Baldegg
Andermatt | 10:29 |
Göschenen | 10:44 |
Nummer | 44 |
R | |
Bytte | |
Göschenen | 11:05 |
Flüelen | 11:41 |
Arth-Goldau | 12:00 |
Nummer | Gotthard Panorama Express |
PE | |
Bytte | |
Arth-Goldau | 12:15 |
Zug | 12:31 |
Zürich Hb | 12:55 |
Linje | IC2 |
Bytte | |
Zürich Hb | 13:08 |
Lenzburg | 13:27 |
Linje | IR37 |
Bytte | |
Lenzburg | 13:38 |
Beinwil am See | 14:02 |
Hitzkirch | 14:13 |
Baldegg | 14:19 |
Nummer | 102778 |
Linje | S9 |
Reisetid | 3 t 50 |
Onsdag 11. september 2024 kl. 07:00
Andermatt Göschenen Luzern Baldegg
Andermatt | 08:50 |
Göschenen | 09:06 |
Nummer | 44 |
R | |
Bytte | |
Göschenen | 09:09 |
Erstfeld | 09:34 |
Flüelen | 09:44 |
Brunnen | 09:55 |
Schwyz | 09:59 |
Arth-Goldau | 10:15 |
Luzern | 10:41 |
Linje | IR26 |
Bytte | |
Luzern | 11:02 |
Emmenbrücke Gersag | 11:10 |
Hochdorf | 11:29 |
Baldegg | 11:33 |
Nummer | 102778 |
Linje | S9 |
Reisetid | 2 t 43 |
Andermatt Göschenen Altdorf Ur Luzern Baldegg
Andermatt | 07:29 | 09:50 |
Göschenen | 07:44 | 10:06 |
Nummer | 44 | 44 |
R | R | |
Bytte | ||
Göschenen | 08:09 | 10:09 |
Erstfeld | 08:34 | 10:34 |
Altdorf Ur | 08:39 | 10:39 |
Linje | IR46 | IR46 |
Bytte | ||
Altdorf Ur | 08:50 | 10:50 |
Arth-Goldau | 09:15 | 11:15 |
Luzern | 09:41 | 11:41 |
Linje | IC21 | IC21 |
Bytte | ||
Luzern | 10:02 | 12:02 |
Emmenbrücke Gersag | 10:10 | 12:10 |
Hochdorf | 10:29 | 12:29 |
Baldegg | 10:33 | 12:33 |
Nummer | 102778 | 102778 |
Linje | S9 | S9 |
Reisetid | 3 t 04 | 2 t 43 |
Andermatt Göschenen Arth-Goldau Zürich Hb Lenzburg Baldegg
Andermatt | 10:29 |
Göschenen | 10:44 |
Nummer | 44 |
R | |
Bytte | |
Göschenen | 11:05 |
Flüelen | 11:41 |
Arth-Goldau | 12:00 |
Nummer | Gotthard Panorama Express |
PE | |
Bytte | |
Arth-Goldau | 12:15 |
Zug | 12:31 |
Zürich Hb | 12:55 |
Linje | IC2 |
Bytte | |
Zürich Hb | 13:08 |
Lenzburg | 13:27 |
Linje | IR37 |
Bytte | |
Lenzburg | 13:38 |
Beinwil am See | 14:02 |
Hitzkirch | 14:13 |
Baldegg | 14:19 |
Nummer | 102778 |
Linje | S9 |
Reisetid | 3 t 50 |
Torsdag 12. september 2024 kl. 07:00
Andermatt Göschenen Luzern Baldegg
Andermatt | 08:50 |
Göschenen | 09:06 |
Nummer | 44 |
R | |
Bytte | |
Göschenen | 09:09 |
Erstfeld | 09:34 |
Flüelen | 09:44 |
Brunnen | 09:55 |
Schwyz | 09:59 |
Arth-Goldau | 10:15 |
Luzern | 10:41 |
Linje | IR26 |
Bytte | |
Luzern | 11:02 |
Emmenbrücke Gersag | 11:10 |
Hochdorf | 11:29 |
Baldegg | 11:33 |
Nummer | 102778 |
Linje | S9 |
Reisetid | 2 t 43 |
Andermatt Göschenen Altdorf Ur Luzern Baldegg
Andermatt | 07:29 | 09:50 |
Göschenen | 07:44 | 10:06 |
Nummer | 44 | 44 |
R | R | |
Bytte | ||
Göschenen | 08:09 | 10:09 |
Erstfeld | 08:34 | 10:34 |
Altdorf Ur | 08:39 | 10:39 |
Linje | IR46 | IR46 |
Bytte | ||
Altdorf Ur | 08:50 | 10:50 |
Arth-Goldau | 09:15 | 11:15 |
Luzern | 09:41 | 11:41 |
Linje | IC21 | IC21 |
Bytte | ||
Luzern | 10:02 | 12:02 |
Emmenbrücke Gersag | 10:10 | 12:10 |
Hochdorf | 10:29 | 12:29 |
Baldegg | 10:33 | 12:33 |
Nummer | 102778 | 102778 |
Linje | S9 | S9 |
Reisetid | 3 t 04 | 2 t 43 |
Andermatt Göschenen Arth-Goldau Zürich Hb Lenzburg Baldegg
Andermatt | 10:29 |
Göschenen | 10:44 |
Nummer | 44 |
R | |
Bytte | |
Göschenen | 11:05 |
Flüelen | 11:41 |
Arth-Goldau | 12:00 |
Nummer | Gotthard Panorama Express |
PE | |
Bytte | |
Arth-Goldau | 12:15 |
Zug | 12:31 |
Zürich Hb | 12:55 |
Linje | IC2 |
Bytte | |
Zürich Hb | 13:08 |
Lenzburg | 13:27 |
Linje | IR37 |
Bytte | |
Lenzburg | 13:38 |
Beinwil am See | 14:02 |
Hitzkirch | 14:13 |
Baldegg | 14:19 |
Nummer | 102778 |
Linje | S9 |
Reisetid | 3 t 50 |
Fredag 13. september 2024 kl. 07:00
Andermatt Göschenen Luzern Baldegg
Andermatt | 08:50 |
Göschenen | 09:06 |
Nummer | 44 |
R | |
Bytte | |
Göschenen | 09:09 |
Erstfeld | 09:34 |
Flüelen | 09:44 |
Brunnen | 09:55 |
Schwyz | 09:59 |
Arth-Goldau | 10:15 |
Luzern | 10:41 |
Linje | IR26 |
Bytte | |
Luzern | 11:02 |
Emmenbrücke Gersag | 11:10 |
Hochdorf | 11:29 |
Baldegg | 11:33 |
Nummer | 102778 |
Linje | S9 |
Reisetid | 2 t 43 |
Andermatt Göschenen Altdorf Ur Luzern Baldegg
Andermatt | 07:29 | 09:50 |
Göschenen | 07:44 | 10:06 |
Nummer | 44 | 44 |
R | R | |
Bytte | ||
Göschenen | 08:09 | 10:09 |
Erstfeld | 08:34 | 10:34 |
Altdorf Ur | 08:39 | 10:39 |
Linje | IR46 | IR46 |
Bytte | ||
Altdorf Ur | 08:50 | 10:50 |
Arth-Goldau | 09:15 | 11:15 |
Luzern | 09:41 | 11:41 |
Linje | IC21 | IC21 |
Bytte | ||
Luzern | 10:02 | 12:02 |
Emmenbrücke Gersag | 10:10 | 12:10 |
Hochdorf | 10:29 | 12:29 |
Baldegg | 10:33 | 12:33 |
Nummer | 102778 | 102778 |
Linje | S9 | S9 |
Reisetid | 3 t 04 | 2 t 43 |
Lørdag 14. september 2024 kl. 07:00
Andermatt Göschenen Luzern Baldegg
Andermatt | 08:50 |
Göschenen | 09:06 |
Nummer | 44 |
R | |
Bytte | |
Göschenen | 09:09 |
Erstfeld | 09:34 |
Flüelen | 09:44 |
Brunnen | 09:55 |
Schwyz | 09:59 |
Arth-Goldau | 10:15 |
Luzern | 10:41 |
Linje | IR26 |
Bytte | |
Luzern | 11:02 |
Emmenbrücke Gersag | 11:10 |
Hochdorf | 11:29 |
Baldegg | 11:33 |
Nummer | 102778 |
Linje | S9 |
Reisetid | 2 t 43 |
Andermatt Göschenen Altdorf Ur Luzern Baldegg
Andermatt | 07:29 | 09:50 |
Göschenen | 07:44 | 10:06 |
Nummer | 44 | 44 |
R | R | |
Bytte | ||
Göschenen | 08:09 | 10:09 |
Erstfeld | 08:34 | 10:34 |
Altdorf Ur | 08:39 | 10:39 |
Linje | IR46 | IR46 |
Bytte | ||
Altdorf Ur | 08:50 | 10:50 |
Arth-Goldau | 09:15 | 11:15 |
Luzern | 09:41 | 11:41 |
Linje | IC21 | IC21 |
Bytte | ||
Luzern | 10:02 | 12:02 |
Emmenbrücke Gersag | 10:10 | 12:10 |
Hochdorf | 10:29 | 12:29 |
Baldegg | 10:33 | 12:33 |
Nummer | 102778 | 102778 |
Linje | S9 | S9 |
Reisetid | 3 t 04 | 2 t 43 |
Søndag 15. september 2024 kl. 07:00
Andermatt Göschenen Luzern Baldegg
Andermatt | 08:50 |
Göschenen | 09:06 |
Nummer | 44 |
R | |
Bytte | |
Göschenen | 09:09 |
Erstfeld | 09:34 |
Flüelen | 09:44 |
Brunnen | 09:55 |
Schwyz | 09:59 |
Arth-Goldau | 10:15 |
Luzern | 10:41 |
Linje | IR26 |
Bytte | |
Luzern | 11:02 |
Emmenbrücke Gersag | 11:10 |
Hochdorf | 11:29 |
Baldegg | 11:33 |
Nummer | 102778 |
Linje | S9 |
Reisetid | 2 t 43 |
Andermatt Göschenen Altdorf Ur Luzern Baldegg
Andermatt | 07:29 | 09:50 |
Göschenen | 07:44 | 10:06 |
Nummer | 44 | 44 |
R | R | |
Bytte | ||
Göschenen | 08:09 | 10:09 |
Erstfeld | 08:34 | 10:34 |
Altdorf Ur | 08:39 | 10:39 |
Linje | IR46 | IR46 |
Bytte | ||
Altdorf Ur | 08:50 | 10:50 |
Arth-Goldau | 09:15 | 11:15 |
Luzern | 09:41 | 11:41 |
Linje | IC21 | IC21 |
Bytte | ||
Luzern | 10:02 | 12:02 |
Emmenbrücke Gersag | 10:10 | 12:10 |
Hochdorf | 10:29 | 12:29 |
Baldegg | 10:33 | 12:33 |
Nummer | 102778 | 102778 |
Linje | S9 | S9 |
Reisetid | 3 t 04 | 2 t 43 |
Andermatt Göschenen Arth-Goldau Luzern Baldegg
Andermatt | 10:29 |
Göschenen | 10:44 |
Nummer | 44 |
R | |
Bytte | |
Göschenen | 11:05 |
Flüelen | 11:41 |
Arth-Goldau | 12:00 |
Nummer | Gotthard Panorama Express |
PE | |
Bytte | |
Arth-Goldau | 12:20 |
Luzern | 12:53 |
Nummer | 102778 |
Linje | S3 |
Bytte | |
Luzern | 14:02 |
Emmenbrücke Gersag | 14:10 |
Hochdorf | 14:29 |
Baldegg | 14:33 |
Nummer | 102778 |
Linje | S9 |
Reisetid | 4 t 04 |