Andermatt til Dallenwil Rutetabell
Søndag 8. september 2024 kl. 07:00
Andermatt Göschenen Luzern Dallenwil
Andermatt | 08:50 | 12:50 |
Göschenen | 09:06 | 13:06 |
Nummer | 44 | 44 |
R | R | |
Bytte | ||
Göschenen | 09:09 | 13:09 |
Erstfeld | 09:34 | 13:34 |
Flüelen | 09:44 | 13:44 |
Brunnen | 09:55 | 13:55 |
Schwyz | 09:59 | 13:59 |
Arth-Goldau | 10:15 | 14:15 |
Luzern | 10:41 | 14:41 |
Linje | IR26 | IR26 |
Bytte | ||
Luzern | 11:10 | 15:10 |
Dallenwil | 11:29 | 15:29 |
Nummer | Luzern-Engelberg Express | Luzern-Engelberg Express |
IR | IR | |
Reisetid | 2 t 39 | 2 t 39 |
Andermatt Göschenen Altdorf Ur Luzern Dallenwil
Andermatt | 07:29 | 09:50 | 13:29 |
Göschenen | 07:44 | 10:06 | 13:44 |
Nummer | 44 | 44 | 44 |
R | R | R | |
Bytte | |||
Göschenen | 08:09 | 10:09 | 14:09 |
Erstfeld | 08:34 | 10:34 | 14:34 |
Altdorf Ur | 08:39 | 10:39 | 14:39 |
Linje | IR46 | IR46 | IR46 |
Bytte | |||
Altdorf Ur | 08:50 | 10:50 | 14:50 |
Arth-Goldau | 09:15 | 11:15 | 15:15 |
Luzern | 09:41 | 11:41 | 15:41 |
Linje | IC21 | IC21 | IC21 |
Bytte | |||
Luzern | 10:10 | 12:10 | 16:10 |
Dallenwil | 10:29 | 12:29 | 16:29 |
Nummer | Luzern-Engelberg Express | Luzern-Engelberg Express | Luzern-Engelberg Express |
IR | IR | IR | |
Reisetid | 3 t 00 | 2 t 39 | 3 t 00 |
Mandag 9. september 2024 kl. 07:00
Andermatt Göschenen Luzern Dallenwil
Andermatt | 08:50 |
Göschenen | 09:06 |
Nummer | 44 |
R | |
Bytte | |
Göschenen | 09:09 |
Erstfeld | 09:34 |
Flüelen | 09:44 |
Brunnen | 09:55 |
Schwyz | 09:59 |
Arth-Goldau | 10:15 |
Luzern | 10:41 |
Linje | IR26 |
Bytte | |
Luzern | 11:10 |
Dallenwil | 11:29 |
Nummer | Luzern-Engelberg Express |
IR | |
Reisetid | 2 t 39 |
Andermatt Göschenen Altdorf Ur Luzern Dallenwil
Andermatt | 07:29 | 09:50 |
Göschenen | 07:44 | 10:06 |
Nummer | 44 | 44 |
R | R | |
Bytte | ||
Göschenen | 08:09 | 10:09 |
Erstfeld | 08:34 | 10:34 |
Altdorf Ur | 08:39 | 10:39 |
Linje | IR46 | IR46 |
Bytte | ||
Altdorf Ur | 08:50 | 10:50 |
Arth-Goldau | 09:15 | 11:15 |
Luzern | 09:41 | 11:41 |
Linje | IC21 | IC21 |
Bytte | ||
Luzern | 10:10 | 12:10 |
Dallenwil | 10:29 | 12:29 |
Nummer | Luzern-Engelberg Express | Luzern-Engelberg Express |
IR | IR | |
Reisetid | 3 t 00 | 2 t 39 |
Tirsdag 10. september 2024 kl. 07:00
Andermatt Göschenen Luzern Dallenwil
Andermatt | 08:50 |
Göschenen | 09:06 |
Nummer | 44 |
R | |
Bytte | |
Göschenen | 09:09 |
Erstfeld | 09:34 |
Flüelen | 09:44 |
Brunnen | 09:55 |
Schwyz | 09:59 |
Arth-Goldau | 10:15 |
Luzern | 10:41 |
Linje | IR26 |
Bytte | |
Luzern | 11:10 |
Dallenwil | 11:29 |
Nummer | Luzern-Engelberg Express |
IR | |
Reisetid | 2 t 39 |
Andermatt Göschenen Altdorf Ur Luzern Dallenwil
Andermatt | 07:29 | 09:50 |
Göschenen | 07:44 | 10:06 |
Nummer | 44 | 44 |
R | R | |
Bytte | ||
Göschenen | 08:09 | 10:09 |
Erstfeld | 08:34 | 10:34 |
Altdorf Ur | 08:39 | 10:39 |
Linje | IR46 | IR46 |
Bytte | ||
Altdorf Ur | 08:50 | 10:50 |
Arth-Goldau | 09:15 | 11:15 |
Luzern | 09:41 | 11:41 |
Linje | IC21 | IC21 |
Bytte | ||
Luzern | 10:10 | 12:10 |
Dallenwil | 10:29 | 12:29 |
Nummer | Luzern-Engelberg Express | Luzern-Engelberg Express |
IR | IR | |
Reisetid | 3 t 00 | 2 t 39 |
Onsdag 11. september 2024 kl. 07:00
Andermatt Göschenen Luzern Dallenwil
Andermatt | 08:50 |
Göschenen | 09:06 |
Nummer | 44 |
R | |
Bytte | |
Göschenen | 09:09 |
Erstfeld | 09:34 |
Flüelen | 09:44 |
Brunnen | 09:55 |
Schwyz | 09:59 |
Arth-Goldau | 10:15 |
Luzern | 10:41 |
Linje | IR26 |
Bytte | |
Luzern | 11:10 |
Dallenwil | 11:29 |
Nummer | Luzern-Engelberg Express |
IR | |
Reisetid | 2 t 39 |
Andermatt Göschenen Altdorf Ur Luzern Dallenwil
Andermatt | 07:29 | 09:50 |
Göschenen | 07:44 | 10:06 |
Nummer | 44 | 44 |
R | R | |
Bytte | ||
Göschenen | 08:09 | 10:09 |
Erstfeld | 08:34 | 10:34 |
Altdorf Ur | 08:39 | 10:39 |
Linje | IR46 | IR46 |
Bytte | ||
Altdorf Ur | 08:50 | 10:50 |
Arth-Goldau | 09:15 | 11:15 |
Luzern | 09:41 | 11:41 |
Linje | IC21 | IC21 |
Bytte | ||
Luzern | 10:10 | 12:10 |
Dallenwil | 10:29 | 12:29 |
Nummer | Luzern-Engelberg Express | Luzern-Engelberg Express |
IR | IR | |
Reisetid | 3 t 00 | 2 t 39 |
Torsdag 12. september 2024 kl. 07:00
Andermatt Göschenen Luzern Dallenwil
Andermatt | 08:50 |
Göschenen | 09:06 |
Nummer | 44 |
R | |
Bytte | |
Göschenen | 09:09 |
Erstfeld | 09:34 |
Flüelen | 09:44 |
Brunnen | 09:55 |
Schwyz | 09:59 |
Arth-Goldau | 10:15 |
Luzern | 10:41 |
Linje | IR26 |
Bytte | |
Luzern | 11:10 |
Dallenwil | 11:29 |
Nummer | Luzern-Engelberg Express |
IR | |
Reisetid | 2 t 39 |
Andermatt Göschenen Altdorf Ur Luzern Dallenwil
Andermatt | 07:29 | 09:50 |
Göschenen | 07:44 | 10:06 |
Nummer | 44 | 44 |
R | R | |
Bytte | ||
Göschenen | 08:09 | 10:09 |
Erstfeld | 08:34 | 10:34 |
Altdorf Ur | 08:39 | 10:39 |
Linje | IR46 | IR46 |
Bytte | ||
Altdorf Ur | 08:50 | 10:50 |
Arth-Goldau | 09:15 | 11:15 |
Luzern | 09:41 | 11:41 |
Linje | IC21 | IC21 |
Bytte | ||
Luzern | 10:10 | 12:10 |
Dallenwil | 10:29 | 12:29 |
Nummer | Luzern-Engelberg Express | Luzern-Engelberg Express |
IR | IR | |
Reisetid | 3 t 00 | 2 t 39 |
Andermatt Göschenen Arth-Goldau Luzern Dallenwil
Andermatt | 10:29 |
Göschenen | 10:44 |
Nummer | 44 |
R | |
Bytte | |
Göschenen | 11:05 |
Flüelen | 11:41 |
Arth-Goldau | 12:00 |
Nummer | Gotthard Panorama Express |
PE | |
Bytte | |
Arth-Goldau | 12:20 |
Luzern | 12:53 |
Nummer | 102778 |
Linje | S3 |
Bytte | |
Luzern | 14:10 |
Dallenwil | 14:29 |
Nummer | Luzern-Engelberg Express |
IR | |
Reisetid | 4 t 00 |
Fredag 13. september 2024 kl. 07:00
Andermatt Göschenen Luzern Dallenwil
Andermatt | 08:50 |
Göschenen | 09:06 |
Nummer | 44 |
R | |
Bytte | |
Göschenen | 09:09 |
Erstfeld | 09:34 |
Flüelen | 09:44 |
Brunnen | 09:55 |
Schwyz | 09:59 |
Arth-Goldau | 10:15 |
Luzern | 10:41 |
Linje | IR26 |
Bytte | |
Luzern | 11:10 |
Dallenwil | 11:29 |
Nummer | Luzern-Engelberg Express |
IR | |
Reisetid | 2 t 39 |
Andermatt Göschenen Altdorf Ur Luzern Dallenwil
Andermatt | 07:29 | 09:50 |
Göschenen | 07:44 | 10:06 |
Nummer | 44 | 44 |
R | R | |
Bytte | ||
Göschenen | 08:09 | 10:09 |
Erstfeld | 08:34 | 10:34 |
Altdorf Ur | 08:39 | 10:39 |
Linje | IR46 | IR46 |
Bytte | ||
Altdorf Ur | 08:50 | 10:50 |
Arth-Goldau | 09:15 | 11:15 |
Luzern | 09:41 | 11:41 |
Linje | IC21 | IC21 |
Bytte | ||
Luzern | 10:10 | 12:10 |
Dallenwil | 10:29 | 12:29 |
Nummer | Luzern-Engelberg Express | Luzern-Engelberg Express |
IR | IR | |
Reisetid | 3 t 00 | 2 t 39 |
Lørdag 14. september 2024 kl. 07:00
Andermatt Göschenen Luzern Dallenwil
Andermatt | 08:50 |
Göschenen | 09:06 |
Nummer | 44 |
R | |
Bytte | |
Göschenen | 09:09 |
Erstfeld | 09:34 |
Flüelen | 09:44 |
Brunnen | 09:55 |
Schwyz | 09:59 |
Arth-Goldau | 10:15 |
Luzern | 10:41 |
Linje | IR26 |
Bytte | |
Luzern | 11:10 |
Dallenwil | 11:29 |
Nummer | Luzern-Engelberg Express |
IR | |
Reisetid | 2 t 39 |
Andermatt Göschenen Altdorf Ur Luzern Dallenwil
Andermatt | 07:29 | 09:50 |
Göschenen | 07:44 | 10:06 |
Nummer | 44 | 44 |
R | R | |
Bytte | ||
Göschenen | 08:09 | 10:09 |
Erstfeld | 08:34 | 10:34 |
Altdorf Ur | 08:39 | 10:39 |
Linje | IR46 | IR46 |
Bytte | ||
Altdorf Ur | 08:50 | 10:50 |
Arth-Goldau | 09:15 | 11:15 |
Luzern | 09:41 | 11:41 |
Linje | IC21 | IC21 |
Bytte | ||
Luzern | 10:10 | 12:10 |
Dallenwil | 10:29 | 12:29 |
Nummer | Luzern-Engelberg Express | Luzern-Engelberg Express |
IR | IR | |
Reisetid | 3 t 00 | 2 t 39 |