Andermatt til Landquart Rutetabell
Søndag 8. september 2024 kl. 07:00
Andermatt Disentis/Mustér Chur Landquart
Andermatt | 07:28 | 08:28 | 09:28 |
Oberalppass | 07:50 | 08:50 | 09:50 |
Disentis/Mustér | 08:39 | 09:39 | 10:39 |
Nummer | 45 | 45 | 45 |
R | R | R | |
Bytte | |||
Disentis/Mustér | 08:44 | 09:44 | 10:44 |
Rabius-Surrein | 08:57 | 09:57 | 10:57 |
Trun | 09:02 | 10:02 | 11:02 |
Tavanasa-Breil/Brigels | 09:09 | 10:09 | 11:09 |
Ilanz | 09:24 | 10:24 | 11:24 |
Versam-Safien | 09:38 | 10:38 | 11:38 |
Domat/Ems | 09:54 | 10:54 | 11:54 |
Chur | 10:02 | 11:02 | 12:02 |
Nummer | 7 | 7 | 7 |
RE | RE | RE | |
Bytte | |||
Chur | 10:08 | 11:08 | 12:08 |
Landquart | 10:17 | 11:17 | 12:17 |
Nummer | 900 | ||
Linje | IC3 | IC3 | |
IC | |||
Reisetid | 2 t 49 | 2 t 49 | 2 t 49 |
Andermatt Göschenen Zürich Hb Landquart
Andermatt | 07:29 |
Göschenen | 07:44 |
Nummer | 44 |
R | |
Bytte | |
Göschenen | 08:09 |
Erstfeld | 08:34 |
Flüelen | 08:44 |
Brunnen | 08:55 |
Schwyz | 08:59 |
Arth-Goldau | 09:15 |
Zug | 09:31 |
Zürich Hb | 09:55 |
Linje | IR46 |
Bytte | |
Zürich Hb | 10:07 |
Sargans | 11:03 |
Landquart | 11:11 |
Nummer | 30271 |
ICE | |
Reisetid | 3 t 42 |
Andermatt Göschenen Arth-Goldau Zürich Hb Landquart
Andermatt | 08:50 |
Göschenen | 09:06 |
Nummer | 44 |
R | |
Bytte | |
Göschenen | 09:09 |
Erstfeld | 09:34 |
Flüelen | 09:44 |
Brunnen | 09:55 |
Schwyz | 09:59 |
Arth-Goldau | 10:07 |
Linje | IR26 |
Bytte | |
Arth-Goldau | 10:15 |
Zug | 10:31 |
Zürich Hb | 10:55 |
Linje | IC2 |
Bytte | |
Zürich Hb | 11:07 |
Sargans | 12:03 |
Landquart | 12:11 |
Linje | IC3 |
Reisetid | 3 t 21 |
Mandag 9. september 2024 kl. 07:00
Andermatt Disentis/Mustér Chur Landquart
Andermatt | 07:28 | 08:28 | 09:28 | 10:28 |
Oberalppass | 07:50 | 08:50 | 09:50 | 10:50 |
Disentis/Mustér | 08:39 | 09:39 | 10:39 | 11:39 |
Nummer | 45 | 45 | 45 | 45 |
R | R | R | R | |
Bytte | ||||
Disentis/Mustér | 08:44 | 09:44 | 10:44 | 11:44 |
Rabius-Surrein | 08:57 | 09:57 | 10:57 | 11:57 |
Trun | 09:02 | 10:02 | 11:02 | 12:02 |
Tavanasa-Breil/Brigels | 09:09 | 10:09 | 11:09 | 12:09 |
Ilanz | 09:24 | 10:24 | 11:24 | 12:24 |
Versam-Safien | 09:38 | 10:38 | 11:38 | 12:38 |
Domat/Ems | 09:54 | 10:54 | 11:54 | 12:54 |
Chur | 10:02 | 11:02 | 12:02 | 13:02 |
Nummer | 7 | 7 | 7 | 7 |
RE | RE | RE | RE | |
Bytte | ||||
Chur | 10:08 | 11:08 | 12:08 | 13:08 |
Landquart | 10:17 | 11:17 | 12:17 | 13:17 |
Linje | IC3 | IC3 | IC3 | IC3 |
Reisetid | 2 t 49 | 2 t 49 | 2 t 49 | 2 t 49 |
Andermatt Göschenen Zürich Hb Landquart
Andermatt | 07:29 |
Göschenen | 07:44 |
Nummer | 44 |
R | |
Bytte | |
Göschenen | 08:09 |
Erstfeld | 08:34 |
Flüelen | 08:44 |
Brunnen | 08:55 |
Schwyz | 08:59 |
Arth-Goldau | 09:15 |
Zug | 09:31 |
Zürich Hb | 09:55 |
Linje | IR46 |
Bytte | |
Zürich Hb | 10:07 |
Sargans | 11:03 |
Landquart | 11:11 |
Nummer | 271 |
ICE | |
Reisetid | 3 t 42 |
Tirsdag 10. september 2024 kl. 07:00
Andermatt Disentis/Mustér Chur Landquart
Andermatt | 07:28 | 08:28 | 09:28 | 10:28 |
Oberalppass | 07:50 | 08:50 | 09:50 | 10:50 |
Disentis/Mustér | 08:39 | 09:39 | 10:39 | 11:39 |
Nummer | 45 | 45 | 45 | 45 |
R | R | R | R | |
Bytte | ||||
Disentis/Mustér | 08:44 | 09:44 | 10:44 | 11:44 |
Rabius-Surrein | 08:57 | 09:57 | 10:57 | 11:57 |
Trun | 09:02 | 10:02 | 11:02 | 12:02 |
Tavanasa-Breil/Brigels | 09:09 | 10:09 | 11:09 | 12:09 |
Ilanz | 09:24 | 10:24 | 11:24 | 12:24 |
Versam-Safien | 09:38 | 10:38 | 11:38 | 12:38 |
Domat/Ems | 09:54 | 10:54 | 11:54 | 12:54 |
Chur | 10:02 | 11:02 | 12:02 | 13:02 |
Nummer | 7 | 7 | 7 | 7 |
RE | RE | RE | RE | |
Bytte | ||||
Chur | 10:08 | 11:08 | 12:08 | 13:08 |
Landquart | 10:17 | 11:17 | 12:17 | 13:17 |
Linje | IC3 | IC3 | IC3 | IC3 |
Reisetid | 2 t 49 | 2 t 49 | 2 t 49 | 2 t 49 |
Andermatt Göschenen Zürich Hb Landquart
Andermatt | 07:29 |
Göschenen | 07:44 |
Nummer | 44 |
R | |
Bytte | |
Göschenen | 08:09 |
Erstfeld | 08:34 |
Flüelen | 08:44 |
Brunnen | 08:55 |
Schwyz | 08:59 |
Arth-Goldau | 09:15 |
Zug | 09:31 |
Zürich Hb | 09:55 |
Linje | IR46 |
Bytte | |
Zürich Hb | 10:07 |
Sargans | 11:03 |
Landquart | 11:11 |
Nummer | 271 |
ICE | |
Reisetid | 3 t 42 |
Onsdag 11. september 2024 kl. 07:00
Andermatt Disentis/Mustér Chur Landquart
Andermatt | 07:28 | 08:28 | 09:28 | 10:28 |
Oberalppass | 07:50 | 08:50 | 09:50 | 10:50 |
Disentis/Mustér | 08:39 | 09:39 | 10:39 | 11:39 |
Nummer | 45 | 45 | 45 | 45 |
R | R | R | R | |
Bytte | ||||
Disentis/Mustér | 08:44 | 09:44 | 10:44 | 11:44 |
Rabius-Surrein | 08:57 | 09:57 | 10:57 | 11:57 |
Trun | 09:02 | 10:02 | 11:02 | 12:02 |
Tavanasa-Breil/Brigels | 09:09 | 10:09 | 11:09 | 12:09 |
Ilanz | 09:24 | 10:24 | 11:24 | 12:24 |
Versam-Safien | 09:38 | 10:38 | 11:38 | 12:38 |
Domat/Ems | 09:54 | 10:54 | 11:54 | 12:54 |
Chur | 10:02 | 11:02 | 12:02 | 13:02 |
Nummer | 7 | 7 | 7 | 7 |
RE | RE | RE | RE | |
Bytte | ||||
Chur | 10:08 | 11:08 | 12:08 | 13:08 |
Landquart | 10:17 | 11:17 | 12:17 | 13:17 |
Linje | IC3 | IC3 | IC3 | IC3 |
Reisetid | 2 t 49 | 2 t 49 | 2 t 49 | 2 t 49 |
Andermatt Göschenen Zürich Hb Landquart
Andermatt | 07:29 |
Göschenen | 07:44 |
Nummer | 44 |
R | |
Bytte | |
Göschenen | 08:09 |
Erstfeld | 08:34 |
Flüelen | 08:44 |
Brunnen | 08:55 |
Schwyz | 08:59 |
Arth-Goldau | 09:15 |
Zug | 09:31 |
Zürich Hb | 09:55 |
Linje | IR46 |
Bytte | |
Zürich Hb | 10:07 |
Sargans | 11:03 |
Landquart | 11:11 |
Nummer | 271 |
ICE | |
Reisetid | 3 t 42 |
Torsdag 12. september 2024 kl. 07:00
Andermatt Disentis/Mustér Chur Landquart
Andermatt | 07:28 | 08:28 | 09:28 | 10:28 |
Oberalppass | 07:50 | 08:50 | 09:50 | 10:50 |
Disentis/Mustér | 08:39 | 09:39 | 10:39 | 11:39 |
Nummer | 45 | 45 | 45 | 45 |
R | R | R | R | |
Bytte | ||||
Disentis/Mustér | 08:44 | 09:44 | 10:44 | 11:44 |
Rabius-Surrein | 08:57 | 09:57 | 10:57 | 11:57 |
Trun | 09:02 | 10:02 | 11:02 | 12:02 |
Tavanasa-Breil/Brigels | 09:09 | 10:09 | 11:09 | 12:09 |
Ilanz | 09:24 | 10:24 | 11:24 | 12:24 |
Versam-Safien | 09:38 | 10:38 | 11:38 | 12:38 |
Domat/Ems | 09:54 | 10:54 | 11:54 | 12:54 |
Chur | 10:02 | 11:02 | 12:02 | 13:02 |
Nummer | 7 | 7 | 7 | 7 |
RE | RE | RE | RE | |
Bytte | ||||
Chur | 10:08 | 11:08 | 12:08 | 13:08 |
Landquart | 10:17 | 11:17 | 12:17 | 13:17 |
Linje | IC3 | IC3 | IC3 | IC3 |
Reisetid | 2 t 49 | 2 t 49 | 2 t 49 | 2 t 49 |
Andermatt Göschenen Zürich Hb Landquart
Andermatt | 07:29 |
Göschenen | 07:44 |
Nummer | 44 |
R | |
Bytte | |
Göschenen | 08:09 |
Erstfeld | 08:34 |
Flüelen | 08:44 |
Brunnen | 08:55 |
Schwyz | 08:59 |
Arth-Goldau | 09:15 |
Zug | 09:31 |
Zürich Hb | 09:55 |
Linje | IR46 |
Bytte | |
Zürich Hb | 10:07 |
Sargans | 11:03 |
Landquart | 11:11 |
Nummer | 271 |
ICE | |
Reisetid | 3 t 42 |
Fredag 13. september 2024 kl. 07:00
Andermatt Disentis/Mustér Chur Landquart
Andermatt | 07:28 | 08:28 | 09:28 | 10:28 |
Oberalppass | 07:50 | 08:50 | 09:50 | 10:50 |
Disentis/Mustér | 08:39 | 09:39 | 10:39 | 11:39 |
Nummer | 45 | 45 | 45 | 45 |
R | R | R | R | |
Bytte | ||||
Disentis/Mustér | 08:44 | 09:44 | 10:44 | 11:44 |
Rabius-Surrein | 08:57 | 09:57 | 10:57 | 11:57 |
Trun | 09:02 | 10:02 | 11:02 | 12:02 |
Tavanasa-Breil/Brigels | 09:09 | 10:09 | 11:09 | 12:09 |
Ilanz | 09:24 | 10:24 | 11:24 | 12:24 |
Versam-Safien | 09:38 | 10:38 | 11:38 | 12:38 |
Domat/Ems | 09:54 | 10:54 | 11:54 | 12:54 |
Chur | 10:02 | 11:02 | 12:02 | 13:02 |
Nummer | 7 | 7 | 7 | 7 |
RE | RE | RE | RE | |
Bytte | ||||
Chur | 10:08 | 11:08 | 12:08 | 13:08 |
Landquart | 10:17 | 11:17 | 12:17 | 13:17 |
Linje | IC3 | IC3 | IC3 | IC3 |
Reisetid | 2 t 49 | 2 t 49 | 2 t 49 | 2 t 49 |
Andermatt Göschenen Zürich Hb Landquart
Andermatt | 07:29 |
Göschenen | 07:44 |
Nummer | 44 |
R | |
Bytte | |
Göschenen | 08:09 |
Erstfeld | 08:34 |
Flüelen | 08:44 |
Brunnen | 08:55 |
Schwyz | 08:59 |
Arth-Goldau | 09:15 |
Zug | 09:31 |
Zürich Hb | 09:55 |
Linje | IR46 |
Bytte | |
Zürich Hb | 10:07 |
Sargans | 11:03 |
Landquart | 11:11 |
Nummer | 271 |
ICE | |
Reisetid | 3 t 42 |
Lørdag 14. september 2024 kl. 07:00
Andermatt Disentis/Mustér Chur Landquart
Andermatt | 09:28 |
Oberalppass | 09:50 |
Disentis/Mustér | 10:39 |
Nummer | 45 |
R | |
Bytte | |
Disentis/Mustér | 10:44 |
Rabius-Surrein | 10:57 |
Trun | 11:02 |
Tavanasa-Breil/Brigels | 11:09 |
Ilanz | 11:24 |
Versam-Safien | 11:38 |
Domat/Ems | 11:54 |
Chur | 12:02 |
Nummer | 7 |
RE | |
Bytte | |
Chur | 12:08 |
Landquart | 12:17 |
Linje | IC3 |
Reisetid | 2 t 49 |
Andermatt Göschenen Zürich Hb Landquart
Andermatt | 07:29 |
Göschenen | 07:44 |
Nummer | 44 |
R | |
Bytte | |
Göschenen | 08:09 |
Erstfeld | 08:34 |
Flüelen | 08:44 |
Brunnen | 08:55 |
Schwyz | 08:59 |
Arth-Goldau | 09:15 |
Zug | 09:31 |
Zürich Hb | 09:55 |
Linje | IR46 |
Bytte | |
Zürich Hb | 10:07 |
Sargans | 11:03 |
Landquart | 11:11 |
Nummer | 271 |
ICE | |
Reisetid | 3 t 42 |
Andermatt Disentis/Mustér Reichenau-Tamins Chur Landquart
Andermatt | 07:28 | 08:28 |
Oberalppass | 07:50 | 08:50 |
Disentis/Mustér | 08:39 | 09:39 |
Nummer | 45 | 45 |
R | R | |
Bytte | ||
Disentis/Mustér | 08:44 | 09:44 |
Rabius-Surrein | 08:57 | 09:57 |
Trun | 09:02 | 10:02 |
Tavanasa-Breil/Brigels | 09:09 | 10:09 |
Ilanz | 09:24 | 10:24 |
Versam-Safien | 09:38 | 10:38 |
Reichenau-Tamins | 09:49 | 10:49 |
Nummer | 7 | 7 |
RE | RE | |
Bytte | ||
Reichenau-Tamins | 09:53 | 10:53 |
Domat/Ems | 09:58 | 10:58 |
Chur | 10:04 | 11:04 |
Linje | IR38 | IR38 |
Bytte | ||
Chur | 10:08 | 11:08 |
Landquart | 10:17 | 11:17 |
Nummer | 900 | |
Linje | IC3 | |
IC | ||
Reisetid | 2 t 49 | 2 t 49 |
Andermatt Göschenen Arth-Goldau Zürich Hb Landquart
Andermatt | 08:50 |
Göschenen | 09:06 |
Nummer | 44 |
R | |
Bytte | |
Göschenen | 09:09 |
Erstfeld | 09:34 |
Flüelen | 09:44 |
Brunnen | 09:55 |
Schwyz | 09:59 |
Arth-Goldau | 10:07 |
Linje | IR26 |
Bytte | |
Arth-Goldau | 10:15 |
Zug | 10:31 |
Zürich Hb | 10:55 |
Linje | IC2 |
Bytte | |
Zürich Hb | 11:07 |
Sargans | 12:03 |
Landquart | 12:11 |
Linje | IC3 |
Reisetid | 3 t 21 |