Biberegg til Schwerzenbach ZH Rutetabell
Mandag 9. september 2024 kl. 07:00
Biberegg Arth-Goldau Zürich Hb Schwerzenbach Zh
Biberegg | 07:14 | 07:46 |
Arth-Goldau | 07:35 | 08:04 |
Nummer | 102778 | 102778 |
Linje | S31 | S31 |
Bytte | ||
Arth-Goldau | 07:45 | 08:15 |
Zug | 08:01 | 08:31 |
Zürich Hb | 08:27 | 08:55 |
Linje | IC2 | IC2 |
Bytte | ||
Zürich Hb | 08:42 | 08:58 |
Zürich Stadelhofen | - | 09:01 |
Zürich Oerlikon | 08:48 | - |
Dübendorf | 08:55 | 09:10 |
Schwerzenbach Zh | 08:58 | 09:13 |
Nummer | 102778 | 102778 |
Linje | S14 | S9 |
Reisetid | 1 t 44 | 1 t 27 |
Biberegg Biberbrugg Rapperswil Sg Uster Schwerzenbach Zh
Biberegg | 07:10 | 08:08 |
Rothenthurm | 07:13 | - |
Biberbrugg | 07:23 | 08:20 |
Nummer | 102778 | 102778 |
Linje | S31 | S31 |
Bytte | ||
Biberbrugg | 07:25 | 08:25 |
Rapperswil Sg | 07:53 | 08:53 |
Nummer | 102778 | 102778 |
Linje | S40 | S40 |
Bytte | ||
Rapperswil Sg | 07:59 | 08:59 |
Wetzikon Zh | 08:15 | 09:15 |
Uster | 08:20 | 09:20 |
Nummer | 102778 | 102778 |
Linje | S5 | S5 |
Bytte | ||
Uster | 08:25 | 09:25 |
Schwerzenbach Zh | 08:31 | 09:31 |
Nummer | 102778 | 102778 |
Linje | S14 | S14 |
Reisetid | 1 t 21 | 1 t 23 |
Rothenthurm Biberbrugg Rapperswil Sg Uster Schwerzenbach Zh
Rothenthurm | 07:29 |
Biberbrugg | 07:37 |
Nummer | VAE |
IR | |
Bytte | |
Biberbrugg | 07:51 |
Wollerau | 08:07 |
Freienbach SOB | 08:13 |
Rapperswil Sg | 08:23 |
Nummer | 102778 |
Linje | S40 |
Bytte | |
Rapperswil Sg | 08:29 |
Wetzikon Zh | 08:45 |
Uster | 08:50 |
Nummer | 102778 |
Linje | S5 |
Bytte | |
Uster | 08:55 |
Schwerzenbach Zh | 09:01 |
Nummer | 102778 |
Linje | S14 |
Reisetid | 1 t 32 |
Tirsdag 10. september 2024 kl. 07:00
Biberegg Arth-Goldau Zürich Hb Schwerzenbach Zh
Biberegg | 07:14 | 07:46 |
Arth-Goldau | 07:35 | 08:04 |
Nummer | 102778 | 102778 |
Linje | S31 | S31 |
Bytte | ||
Arth-Goldau | 07:45 | 08:15 |
Zug | 08:01 | 08:31 |
Zürich Hb | 08:27 | 08:55 |
Linje | IC2 | IC2 |
Bytte | ||
Zürich Hb | 08:42 | 08:58 |
Zürich Stadelhofen | - | 09:01 |
Zürich Oerlikon | 08:48 | - |
Dübendorf | 08:55 | 09:10 |
Schwerzenbach Zh | 08:58 | 09:13 |
Nummer | 102778 | 102778 |
Linje | S14 | S9 |
Reisetid | 1 t 44 | 1 t 27 |
Biberegg Biberbrugg Rapperswil Sg Uster Schwerzenbach Zh
Biberegg | 07:10 | 08:08 |
Rothenthurm | 07:13 | - |
Biberbrugg | 07:23 | 08:20 |
Nummer | 102778 | 102778 |
Linje | S31 | S31 |
Bytte | ||
Biberbrugg | 07:25 | 08:25 |
Rapperswil Sg | 07:53 | 08:53 |
Nummer | 102778 | 102778 |
Linje | S40 | S40 |
Bytte | ||
Rapperswil Sg | 07:59 | 08:59 |
Wetzikon Zh | 08:15 | 09:15 |
Uster | 08:20 | 09:20 |
Nummer | 102778 | 102778 |
Linje | S5 | S5 |
Bytte | ||
Uster | 08:25 | 09:25 |
Schwerzenbach Zh | 08:31 | 09:31 |
Nummer | 102778 | 102778 |
Linje | S14 | S14 |
Reisetid | 1 t 21 | 1 t 23 |
Rothenthurm Biberbrugg Rapperswil Sg Uster Schwerzenbach Zh
Rothenthurm | 07:29 |
Biberbrugg | 07:37 |
Nummer | VAE |
IR | |
Bytte | |
Biberbrugg | 07:51 |
Wollerau | 08:07 |
Freienbach SOB | 08:13 |
Rapperswil Sg | 08:23 |
Nummer | 102778 |
Linje | S40 |
Bytte | |
Rapperswil Sg | 08:29 |
Wetzikon Zh | 08:45 |
Uster | 08:50 |
Nummer | 102778 |
Linje | S5 |
Bytte | |
Uster | 08:55 |
Schwerzenbach Zh | 09:01 |
Nummer | 102778 |
Linje | S14 |
Reisetid | 1 t 32 |
Onsdag 11. september 2024 kl. 07:00
Biberegg Arth-Goldau Zürich Hb Schwerzenbach Zh
Biberegg | 07:14 | 07:46 |
Arth-Goldau | 07:35 | 08:04 |
Nummer | 102778 | 102778 |
Linje | S31 | S31 |
Bytte | ||
Arth-Goldau | 07:45 | 08:15 |
Zug | 08:01 | 08:31 |
Zürich Hb | 08:27 | 08:55 |
Linje | IC2 | IC2 |
Bytte | ||
Zürich Hb | 08:42 | 08:58 |
Zürich Stadelhofen | - | 09:01 |
Zürich Oerlikon | 08:48 | - |
Dübendorf | 08:55 | 09:10 |
Schwerzenbach Zh | 08:58 | 09:13 |
Nummer | 102778 | 102778 |
Linje | S14 | S9 |
Reisetid | 1 t 44 | 1 t 27 |
Biberegg Biberbrugg Rapperswil Sg Uster Schwerzenbach Zh
Biberegg | 07:10 | 08:08 |
Rothenthurm | 07:13 | - |
Biberbrugg | 07:23 | 08:20 |
Nummer | 102778 | 102778 |
Linje | S31 | S31 |
Bytte | ||
Biberbrugg | 07:25 | 08:25 |
Rapperswil Sg | 07:53 | 08:53 |
Nummer | 102778 | 102778 |
Linje | S40 | S40 |
Bytte | ||
Rapperswil Sg | 07:59 | 08:59 |
Wetzikon Zh | 08:15 | 09:15 |
Uster | 08:20 | 09:20 |
Nummer | 102778 | 102778 |
Linje | S5 | S5 |
Bytte | ||
Uster | 08:25 | 09:25 |
Schwerzenbach Zh | 08:31 | 09:31 |
Nummer | 102778 | 102778 |
Linje | S14 | S14 |
Reisetid | 1 t 21 | 1 t 23 |
Rothenthurm Biberbrugg Rapperswil Sg Uster Schwerzenbach Zh
Rothenthurm | 07:29 |
Biberbrugg | 07:37 |
Nummer | VAE |
IR | |
Bytte | |
Biberbrugg | 07:51 |
Wollerau | 08:07 |
Freienbach SOB | 08:13 |
Rapperswil Sg | 08:23 |
Nummer | 102778 |
Linje | S40 |
Bytte | |
Rapperswil Sg | 08:29 |
Wetzikon Zh | 08:45 |
Uster | 08:50 |
Nummer | 102778 |
Linje | S5 |
Bytte | |
Uster | 08:55 |
Schwerzenbach Zh | 09:01 |
Nummer | 102778 |
Linje | S14 |
Reisetid | 1 t 32 |
Torsdag 12. september 2024 kl. 07:00
Biberegg Arth-Goldau Zürich Hb Schwerzenbach Zh
Biberegg | 07:14 | 07:46 |
Arth-Goldau | 07:35 | 08:04 |
Nummer | 102778 | 102778 |
Linje | S31 | S31 |
Bytte | ||
Arth-Goldau | 07:45 | 08:15 |
Zug | 08:01 | 08:31 |
Zürich Hb | 08:27 | 08:55 |
Linje | IC2 | IC2 |
Bytte | ||
Zürich Hb | 08:42 | 08:58 |
Zürich Stadelhofen | - | 09:01 |
Zürich Oerlikon | 08:48 | - |
Dübendorf | 08:55 | 09:10 |
Schwerzenbach Zh | 08:58 | 09:13 |
Nummer | 102778 | 102778 |
Linje | S14 | S9 |
Reisetid | 1 t 44 | 1 t 27 |
Biberegg Biberbrugg Rapperswil Sg Uster Schwerzenbach Zh
Biberegg | 07:10 | 08:08 |
Rothenthurm | 07:13 | - |
Biberbrugg | 07:23 | 08:20 |
Nummer | 102778 | 102778 |
Linje | S31 | S31 |
Bytte | ||
Biberbrugg | 07:25 | 08:25 |
Rapperswil Sg | 07:53 | 08:53 |
Nummer | 102778 | 102778 |
Linje | S40 | S40 |
Bytte | ||
Rapperswil Sg | 07:59 | 08:59 |
Wetzikon Zh | 08:15 | 09:15 |
Uster | 08:20 | 09:20 |
Nummer | 102778 | 102778 |
Linje | S5 | S5 |
Bytte | ||
Uster | 08:25 | 09:25 |
Schwerzenbach Zh | 08:31 | 09:31 |
Nummer | 102778 | 102778 |
Linje | S14 | S14 |
Reisetid | 1 t 21 | 1 t 23 |
Rothenthurm Biberbrugg Rapperswil Sg Uster Schwerzenbach Zh
Rothenthurm | 07:29 |
Biberbrugg | 07:37 |
Nummer | VAE |
IR | |
Bytte | |
Biberbrugg | 07:51 |
Wollerau | 08:07 |
Freienbach SOB | 08:13 |
Rapperswil Sg | 08:23 |
Nummer | 102778 |
Linje | S40 |
Bytte | |
Rapperswil Sg | 08:29 |
Wetzikon Zh | 08:45 |
Uster | 08:50 |
Nummer | 102778 |
Linje | S5 |
Bytte | |
Uster | 08:55 |
Schwerzenbach Zh | 09:01 |
Nummer | 102778 |
Linje | S14 |
Reisetid | 1 t 32 |
Fredag 13. september 2024 kl. 07:00
Biberegg Arth-Goldau Zürich Hb Schwerzenbach Zh
Biberegg | 07:14 | 07:46 |
Arth-Goldau | 07:35 | 08:04 |
Nummer | 102778 | 102778 |
Linje | S31 | S31 |
Bytte | ||
Arth-Goldau | 07:45 | 08:15 |
Zug | 08:01 | 08:31 |
Zürich Hb | 08:27 | 08:55 |
Linje | IC2 | IC2 |
Bytte | ||
Zürich Hb | 08:42 | 08:58 |
Zürich Stadelhofen | - | 09:01 |
Zürich Oerlikon | 08:48 | - |
Dübendorf | 08:55 | 09:10 |
Schwerzenbach Zh | 08:58 | 09:13 |
Nummer | 102778 | 102778 |
Linje | S14 | S9 |
Reisetid | 1 t 44 | 1 t 27 |
Biberegg Biberbrugg Rapperswil Sg Uster Schwerzenbach Zh
Biberegg | 07:10 | 08:08 |
Rothenthurm | 07:13 | - |
Biberbrugg | 07:23 | 08:20 |
Nummer | 102778 | 102778 |
Linje | S31 | S31 |
Bytte | ||
Biberbrugg | 07:25 | 08:25 |
Rapperswil Sg | 07:53 | 08:53 |
Nummer | 102778 | 102778 |
Linje | S40 | S40 |
Bytte | ||
Rapperswil Sg | 07:59 | 08:59 |
Wetzikon Zh | 08:15 | 09:15 |
Uster | 08:20 | 09:20 |
Nummer | 102778 | 102778 |
Linje | S5 | S5 |
Bytte | ||
Uster | 08:25 | 09:25 |
Schwerzenbach Zh | 08:31 | 09:31 |
Nummer | 102778 | 102778 |
Linje | S14 | S14 |
Reisetid | 1 t 21 | 1 t 23 |
Rothenthurm Biberbrugg Rapperswil Sg Uster Schwerzenbach Zh
Rothenthurm | 07:29 |
Biberbrugg | 07:37 |
Nummer | VAE |
IR | |
Bytte | |
Biberbrugg | 07:51 |
Wollerau | 08:07 |
Freienbach SOB | 08:13 |
Rapperswil Sg | 08:23 |
Nummer | 102778 |
Linje | S40 |
Bytte | |
Rapperswil Sg | 08:29 |
Wetzikon Zh | 08:45 |
Uster | 08:50 |
Nummer | 102778 |
Linje | S5 |
Bytte | |
Uster | 08:55 |
Schwerzenbach Zh | 09:01 |
Nummer | 102778 |
Linje | S14 |
Reisetid | 1 t 32 |
Lørdag 14. september 2024 kl. 07:00
Biberegg Arth-Goldau Zürich Hb Schwerzenbach Zh
Biberegg | 08:46 |
Arth-Goldau | 09:04 |
Nummer | 102778 |
Linje | S31 |
Bytte | |
Arth-Goldau | 09:15 |
Zug | 09:31 |
Zürich Hb | 09:55 |
Linje | IR46 |
Bytte | |
Zürich Hb | 09:58 |
Zürich Stadelhofen | 10:01 |
Dübendorf | 10:10 |
Schwerzenbach Zh | 10:13 |
Nummer | 102778 |
Linje | S9 |
Reisetid | 1 t 27 |
Rothenthurm Rapperswil Sg Uster Schwerzenbach Zh
Rothenthurm | 08:29 |
Rapperswil Sg | 09:02 |
Nummer | VAE |
IR | |
Bytte | |
Rapperswil Sg | 09:14 |
Wetzikon Zh | 09:30 |
Uster | 09:35 |
Nummer | 102778 |
Linje | S15 |
Bytte | |
Uster | 09:40 |
Schwerzenbach Zh | 09:46 |
Nummer | 102778 |
Linje | S9 |
Reisetid | 1 t 17 |
Biberegg Biberbrugg Rapperswil Sg Uster Schwerzenbach Zh
Biberegg | 07:10 | 08:08 |
Rothenthurm | 07:13 | - |
Biberbrugg | 07:23 | 08:20 |
Nummer | 102778 | 102778 |
Linje | S31 | S31 |
Bytte | ||
Biberbrugg | 07:25 | 08:25 |
Rapperswil Sg | 07:53 | 08:53 |
Nummer | 102778 | 102778 |
Linje | S40 | S40 |
Bytte | ||
Rapperswil Sg | 07:59 | 08:59 |
Wetzikon Zh | 08:15 | 09:15 |
Uster | 08:20 | 09:20 |
Nummer | 102778 | 102778 |
Linje | S5 | S5 |
Bytte | ||
Uster | 08:25 | 09:25 |
Schwerzenbach Zh | 08:31 | 09:31 |
Nummer | 102778 | 102778 |
Linje | S14 | S14 |
Reisetid | 1 t 21 | 1 t 23 |
Rothenthurm Biberbrugg Rapperswil Sg Uster Schwerzenbach Zh
Rothenthurm | 07:29 |
Biberbrugg | 07:37 |
Nummer | VAE |
IR | |
Bytte | |
Biberbrugg | 07:51 |
Wollerau | 08:07 |
Freienbach SOB | 08:13 |
Rapperswil Sg | 08:23 |
Nummer | 102778 |
Linje | S40 |
Bytte | |
Rapperswil Sg | 08:29 |
Wetzikon Zh | 08:45 |
Uster | 08:50 |
Nummer | 102778 |
Linje | S5 |
Bytte | |
Uster | 08:55 |
Schwerzenbach Zh | 09:01 |
Nummer | 102778 |
Linje | S14 |
Reisetid | 1 t 32 |
Søndag 15. september 2024 kl. 07:00
Biberegg Arth-Goldau Zürich Hb Schwerzenbach Zh
Biberegg | 08:46 |
Arth-Goldau | 09:04 |
Nummer | 102778 |
Linje | S31 |
Bytte | |
Arth-Goldau | 09:15 |
Zug | 09:31 |
Zürich Hb | 09:55 |
Linje | IR46 |
Bytte | |
Zürich Hb | 09:58 |
Zürich Stadelhofen | 10:01 |
Dübendorf | 10:10 |
Schwerzenbach Zh | 10:13 |
Nummer | 102778 |
Linje | S9 |
Reisetid | 1 t 27 |
Rothenthurm Rapperswil Sg Uster Schwerzenbach Zh
Rothenthurm | 08:29 |
Rapperswil Sg | 09:02 |
Nummer | VAE |
IR | |
Bytte | |
Rapperswil Sg | 09:14 |
Wetzikon Zh | 09:30 |
Uster | 09:35 |
Nummer | 102778 |
Linje | S15 |
Bytte | |
Uster | 09:40 |
Schwerzenbach Zh | 09:46 |
Nummer | 102778 |
Linje | S9 |
Reisetid | 1 t 17 |
Biberegg Biberbrugg Rapperswil Sg Uster Schwerzenbach Zh
Biberegg | 07:10 | 08:08 |
Rothenthurm | 07:13 | - |
Biberbrugg | 07:23 | 08:20 |
Nummer | 102778 | 102778 |
Linje | S31 | S31 |
Bytte | ||
Biberbrugg | 07:25 | 08:25 |
Rapperswil Sg | 07:53 | 08:53 |
Nummer | 102778 | 102778 |
Linje | S40 | S40 |
Bytte | ||
Rapperswil Sg | 07:59 | 08:59 |
Wetzikon Zh | 08:15 | 09:15 |
Uster | 08:20 | 09:20 |
Nummer | 102778 | 102778 |
Linje | S5 | S5 |
Bytte | ||
Uster | 08:25 | 09:25 |
Schwerzenbach Zh | 08:31 | 09:31 |
Nummer | 102778 | 102778 |
Linje | S14 | S14 |
Reisetid | 1 t 21 | 1 t 23 |
Rothenthurm Biberbrugg Rapperswil Sg Uster Schwerzenbach Zh
Rothenthurm | 07:29 |
Biberbrugg | 07:37 |
Nummer | VAE |
IR | |
Bytte | |
Biberbrugg | 07:51 |
Wollerau | 08:07 |
Freienbach SOB | 08:13 |
Rapperswil Sg | 08:23 |
Nummer | 102778 |
Linje | S40 |
Bytte | |
Rapperswil Sg | 08:29 |
Wetzikon Zh | 08:45 |
Uster | 08:50 |
Nummer | 102778 |
Linje | S5 |
Bytte | |
Uster | 08:55 |
Schwerzenbach Zh | 09:01 |
Nummer | 102778 |
Linje | S14 |
Reisetid | 1 t 32 |