Dieni til Baden Rutetabell
Tirsdag 10. september 2024 kl. 07:00
Dieni Andermatt Göschenen Zürich Hb Baden
Dieni | 08:36 |
Oberalppass | 08:53 |
Andermatt | 09:22 |
Nummer | 45 |
R | |
Bytte | |
Andermatt | 09:29 |
Göschenen | 09:44 |
Nummer | 44 |
R | |
Bytte | |
Göschenen | 10:09 |
Erstfeld | 10:34 |
Flüelen | 10:44 |
Brunnen | 10:55 |
Schwyz | 10:59 |
Arth-Goldau | 11:15 |
Zug | 11:31 |
Zürich Hb | 11:55 |
Linje | IR46 |
Bytte | |
Zürich Hb | 12:06 |
Baden | 12:21 |
Linje | IR16 |
Reisetid | 3 t 45 |
Dieni Disentis/Mustér Chur Zürich Hb Baden
Dieni | 07:10 | 08:10 | 09:10 |
Disentis/Mustér | 07:39 | 08:39 | 09:39 |
Nummer | 45 | 45 | 45 |
R | R | R | |
Bytte | |||
Disentis/Mustér | 07:44 | 08:44 | 09:44 |
Rabius-Surrein | 07:57 | 08:57 | 09:57 |
Trun | 08:02 | 09:02 | 10:02 |
Tavanasa-Breil/Brigels | 08:09 | 09:09 | 10:09 |
Ilanz | 08:24 | 09:24 | 10:24 |
Versam-Safien | 08:38 | 09:38 | 10:38 |
Domat/Ems | 08:54 | 09:54 | 10:54 |
Chur | 09:02 | 10:02 | 11:02 |
Nummer | 7 | 7 | 7 |
RE | RE | RE | |
Bytte | |||
Chur | 09:08 | 10:08 | 11:08 |
Landquart | 09:18 | 10:18 | 11:18 |
Sargans | 09:27 | 10:27 | 11:27 |
Zürich Hb | 10:22 | 11:22 | 12:22 |
Linje | IC3 | IC3 | IC3 |
Bytte | |||
Zürich Hb | 10:36 | 11:36 | 12:36 |
Baden | 10:51 | 11:51 | 12:51 |
Linje | IR36 | IR36 | IR36 |
Reisetid | 3 t 41 | 3 t 41 | 3 t 41 |
Dieni Andermatt Göschenen Arth-Goldau Zürich Hb Baden
Dieni | 07:36 |
Oberalppass | 07:53 |
Andermatt | 08:22 |
Nummer | 45 |
R | |
Bytte | |
Andermatt | 08:29 |
Göschenen | 08:44 |
Nummer | 44 |
R | |
Bytte | |
Göschenen | 09:09 |
Erstfeld | 09:34 |
Flüelen | 09:44 |
Brunnen | 09:55 |
Schwyz | 09:59 |
Arth-Goldau | 10:07 |
Linje | IR26 |
Bytte | |
Arth-Goldau | 10:15 |
Zug | 10:31 |
Zürich Hb | 10:55 |
Linje | IC2 |
Bytte | |
Zürich Hb | 11:06 |
Baden | 11:21 |
Linje | IR16 |
Reisetid | 3 t 45 |
Onsdag 11. september 2024 kl. 07:00
Dieni Andermatt Göschenen Zürich Hb Baden
Dieni | 08:36 |
Oberalppass | 08:53 |
Andermatt | 09:22 |
Nummer | 45 |
R | |
Bytte | |
Andermatt | 09:29 |
Göschenen | 09:44 |
Nummer | 44 |
R | |
Bytte | |
Göschenen | 10:09 |
Erstfeld | 10:34 |
Flüelen | 10:44 |
Brunnen | 10:55 |
Schwyz | 10:59 |
Arth-Goldau | 11:15 |
Zug | 11:31 |
Zürich Hb | 11:55 |
Linje | IR46 |
Bytte | |
Zürich Hb | 12:06 |
Baden | 12:21 |
Linje | IR16 |
Reisetid | 3 t 45 |
Dieni Disentis/Mustér Chur Zürich Hb Baden
Dieni | 07:10 | 08:10 | 09:10 |
Disentis/Mustér | 07:39 | 08:39 | 09:39 |
Nummer | 45 | 45 | 45 |
R | R | R | |
Bytte | |||
Disentis/Mustér | 07:44 | 08:44 | 09:44 |
Rabius-Surrein | 07:57 | 08:57 | 09:57 |
Trun | 08:02 | 09:02 | 10:02 |
Tavanasa-Breil/Brigels | 08:09 | 09:09 | 10:09 |
Ilanz | 08:24 | 09:24 | 10:24 |
Versam-Safien | 08:38 | 09:38 | 10:38 |
Domat/Ems | 08:54 | 09:54 | 10:54 |
Chur | 09:02 | 10:02 | 11:02 |
Nummer | 7 | 7 | 7 |
RE | RE | RE | |
Bytte | |||
Chur | 09:08 | 10:08 | 11:08 |
Landquart | 09:18 | 10:18 | 11:18 |
Sargans | 09:27 | 10:27 | 11:27 |
Zürich Hb | 10:22 | 11:22 | 12:22 |
Linje | IC3 | IC3 | IC3 |
Bytte | |||
Zürich Hb | 10:36 | 11:36 | 12:36 |
Baden | 10:51 | 11:51 | 12:51 |
Linje | IR36 | IR36 | IR36 |
Reisetid | 3 t 41 | 3 t 41 | 3 t 41 |
Dieni Andermatt Göschenen Arth-Goldau Zürich Hb Baden
Dieni | 07:36 |
Oberalppass | 07:53 |
Andermatt | 08:22 |
Nummer | 45 |
R | |
Bytte | |
Andermatt | 08:29 |
Göschenen | 08:44 |
Nummer | 44 |
R | |
Bytte | |
Göschenen | 09:09 |
Erstfeld | 09:34 |
Flüelen | 09:44 |
Brunnen | 09:55 |
Schwyz | 09:59 |
Arth-Goldau | 10:07 |
Linje | IR26 |
Bytte | |
Arth-Goldau | 10:15 |
Zug | 10:31 |
Zürich Hb | 10:55 |
Linje | IC2 |
Bytte | |
Zürich Hb | 11:06 |
Baden | 11:21 |
Linje | IR16 |
Reisetid | 3 t 45 |
Torsdag 12. september 2024 kl. 07:00
Dieni Andermatt Göschenen Zürich Hb Baden
Dieni | 08:36 |
Oberalppass | 08:53 |
Andermatt | 09:22 |
Nummer | 45 |
R | |
Bytte | |
Andermatt | 09:29 |
Göschenen | 09:44 |
Nummer | 44 |
R | |
Bytte | |
Göschenen | 10:09 |
Erstfeld | 10:34 |
Flüelen | 10:44 |
Brunnen | 10:55 |
Schwyz | 10:59 |
Arth-Goldau | 11:15 |
Zug | 11:31 |
Zürich Hb | 11:55 |
Linje | IR46 |
Bytte | |
Zürich Hb | 12:06 |
Baden | 12:21 |
Linje | IR16 |
Reisetid | 3 t 45 |
Dieni Disentis/Mustér Chur Zürich Hb Baden
Dieni | 07:10 | 08:10 | 09:10 |
Disentis/Mustér | 07:39 | 08:39 | 09:39 |
Nummer | 45 | 45 | 45 |
R | R | R | |
Bytte | |||
Disentis/Mustér | 07:44 | 08:44 | 09:44 |
Rabius-Surrein | 07:57 | 08:57 | 09:57 |
Trun | 08:02 | 09:02 | 10:02 |
Tavanasa-Breil/Brigels | 08:09 | 09:09 | 10:09 |
Ilanz | 08:24 | 09:24 | 10:24 |
Versam-Safien | 08:38 | 09:38 | 10:38 |
Domat/Ems | 08:54 | 09:54 | 10:54 |
Chur | 09:02 | 10:02 | 11:02 |
Nummer | 7 | 7 | 7 |
RE | RE | RE | |
Bytte | |||
Chur | 09:08 | 10:08 | 11:08 |
Landquart | 09:18 | 10:18 | 11:18 |
Sargans | 09:27 | 10:27 | 11:27 |
Zürich Hb | 10:22 | 11:22 | 12:22 |
Linje | IC3 | IC3 | IC3 |
Bytte | |||
Zürich Hb | 10:36 | 11:36 | 12:36 |
Baden | 10:51 | 11:51 | 12:51 |
Linje | IR36 | IR36 | IR36 |
Reisetid | 3 t 41 | 3 t 41 | 3 t 41 |
Dieni Andermatt Göschenen Arth-Goldau Zürich Hb Baden
Dieni | 07:36 |
Oberalppass | 07:53 |
Andermatt | 08:22 |
Nummer | 45 |
R | |
Bytte | |
Andermatt | 08:29 |
Göschenen | 08:44 |
Nummer | 44 |
R | |
Bytte | |
Göschenen | 09:09 |
Erstfeld | 09:34 |
Flüelen | 09:44 |
Brunnen | 09:55 |
Schwyz | 09:59 |
Arth-Goldau | 10:07 |
Linje | IR26 |
Bytte | |
Arth-Goldau | 10:15 |
Zug | 10:31 |
Zürich Hb | 10:55 |
Linje | IC2 |
Bytte | |
Zürich Hb | 11:06 |
Baden | 11:21 |
Linje | IR16 |
Reisetid | 3 t 45 |
Fredag 13. september 2024 kl. 07:00
Dieni Andermatt Göschenen Zürich Hb Baden
Dieni | 08:36 |
Oberalppass | 08:53 |
Andermatt | 09:22 |
Nummer | 45 |
R | |
Bytte | |
Andermatt | 09:29 |
Göschenen | 09:44 |
Nummer | 44 |
R | |
Bytte | |
Göschenen | 10:09 |
Erstfeld | 10:34 |
Flüelen | 10:44 |
Brunnen | 10:55 |
Schwyz | 10:59 |
Arth-Goldau | 11:15 |
Zug | 11:31 |
Zürich Hb | 11:55 |
Linje | IR46 |
Bytte | |
Zürich Hb | 12:06 |
Baden | 12:21 |
Linje | IR16 |
Reisetid | 3 t 45 |
Dieni Disentis/Mustér Chur Zürich Hb Baden
Dieni | 07:10 | 08:10 | 09:10 |
Disentis/Mustér | 07:39 | 08:39 | 09:39 |
Nummer | 45 | 45 | 45 |
R | R | R | |
Bytte | |||
Disentis/Mustér | 07:44 | 08:44 | 09:44 |
Rabius-Surrein | 07:57 | 08:57 | 09:57 |
Trun | 08:02 | 09:02 | 10:02 |
Tavanasa-Breil/Brigels | 08:09 | 09:09 | 10:09 |
Ilanz | 08:24 | 09:24 | 10:24 |
Versam-Safien | 08:38 | 09:38 | 10:38 |
Domat/Ems | 08:54 | 09:54 | 10:54 |
Chur | 09:02 | 10:02 | 11:02 |
Nummer | 7 | 7 | 7 |
RE | RE | RE | |
Bytte | |||
Chur | 09:08 | 10:08 | 11:08 |
Landquart | 09:18 | 10:18 | 11:18 |
Sargans | 09:27 | 10:27 | 11:27 |
Zürich Hb | 10:22 | 11:22 | 12:22 |
Linje | IC3 | IC3 | IC3 |
Bytte | |||
Zürich Hb | 10:36 | 11:36 | 12:36 |
Baden | 10:51 | 11:51 | 12:51 |
Linje | IR36 | IR36 | IR36 |
Reisetid | 3 t 41 | 3 t 41 | 3 t 41 |
Dieni Andermatt Göschenen Arth-Goldau Zürich Hb Baden
Dieni | 07:36 |
Oberalppass | 07:53 |
Andermatt | 08:22 |
Nummer | 45 |
R | |
Bytte | |
Andermatt | 08:29 |
Göschenen | 08:44 |
Nummer | 44 |
R | |
Bytte | |
Göschenen | 09:09 |
Erstfeld | 09:34 |
Flüelen | 09:44 |
Brunnen | 09:55 |
Schwyz | 09:59 |
Arth-Goldau | 10:07 |
Linje | IR26 |
Bytte | |
Arth-Goldau | 10:15 |
Zug | 10:31 |
Zürich Hb | 10:55 |
Linje | IC2 |
Bytte | |
Zürich Hb | 11:06 |
Baden | 11:21 |
Linje | IR16 |
Reisetid | 3 t 45 |
Lørdag 14. september 2024 kl. 07:00
Dieni Andermatt Göschenen Zürich Hb Baden
Dieni | 08:36 |
Oberalppass | 08:53 |
Andermatt | 09:22 |
Nummer | 45 |
R | |
Bytte | |
Andermatt | 09:29 |
Göschenen | 09:44 |
Nummer | 44 |
R | |
Bytte | |
Göschenen | 10:09 |
Erstfeld | 10:34 |
Flüelen | 10:44 |
Brunnen | 10:55 |
Schwyz | 10:59 |
Arth-Goldau | 11:15 |
Zug | 11:31 |
Zürich Hb | 11:55 |
Linje | IR46 |
Bytte | |
Zürich Hb | 12:06 |
Baden | 12:21 |
Linje | IR16 |
Reisetid | 3 t 45 |
Dieni Andermatt Göschenen Arth-Goldau Zürich Hb Baden
Dieni | 07:36 |
Oberalppass | 07:53 |
Andermatt | 08:22 |
Nummer | 45 |
R | |
Bytte | |
Andermatt | 08:29 |
Göschenen | 08:44 |
Nummer | 44 |
R | |
Bytte | |
Göschenen | 09:09 |
Erstfeld | 09:34 |
Flüelen | 09:44 |
Brunnen | 09:55 |
Schwyz | 09:59 |
Arth-Goldau | 10:07 |
Linje | IR26 |
Bytte | |
Arth-Goldau | 10:15 |
Zug | 10:31 |
Zürich Hb | 10:55 |
Linje | IC2 |
Bytte | |
Zürich Hb | 11:06 |
Baden | 11:21 |
Linje | IR16 |
Reisetid | 3 t 45 |
Dieni Disentis/Mustér Reichenau-Tamins Chur Zürich Hb Baden
Dieni | 07:10 | 08:10 | 09:10 |
Disentis/Mustér | 07:39 | 08:39 | 09:39 |
Nummer | 45 | 45 | 45 |
R | R | R | |
Bytte | |||
Disentis/Mustér | 07:44 | 08:44 | 09:44 |
Rabius-Surrein | 07:57 | 08:57 | 09:57 |
Trun | 08:02 | 09:02 | 10:02 |
Tavanasa-Breil/Brigels | 08:09 | 09:09 | 10:09 |
Ilanz | 08:24 | 09:24 | 10:24 |
Versam-Safien | 08:38 | 09:38 | 10:38 |
Reichenau-Tamins | 08:49 | 09:49 | 10:49 |
Nummer | 7 | 7 | 7 |
RE | RE | RE | |
Bytte | |||
Reichenau-Tamins | 08:53 | 09:53 | 10:53 |
Domat/Ems | 08:58 | 09:58 | 10:58 |
Chur | 09:04 | 10:04 | 11:04 |
Linje | IR38 | IR38 | IR38 |
Bytte | |||
Chur | 09:08 | 10:08 | 11:08 |
Landquart | 09:18 | 10:18 | 11:18 |
Sargans | 09:27 | 10:27 | 11:27 |
Zürich Hb | 10:22 | 11:22 | 12:22 |
Nummer | 900 | ||
Linje | IC3 | IC3 | |
IC | |||
Bytte | |||
Zürich Hb | 10:36 | 11:36 | 12:36 |
Baden | 10:51 | 11:51 | 12:51 |
Linje | IR36 | IR36 | IR36 |
Reisetid | 3 t 41 | 3 t 41 | 3 t 41 |
Søndag 15. september 2024 kl. 07:00
Dieni Andermatt Göschenen Zürich Hb Baden
Dieni | 08:36 |
Oberalppass | 08:53 |
Andermatt | 09:22 |
Nummer | 45 |
R | |
Bytte | |
Andermatt | 09:29 |
Göschenen | 09:44 |
Nummer | 44 |
R | |
Bytte | |
Göschenen | 10:09 |
Erstfeld | 10:34 |
Flüelen | 10:44 |
Brunnen | 10:55 |
Schwyz | 10:59 |
Arth-Goldau | 11:15 |
Zug | 11:31 |
Zürich Hb | 11:55 |
Linje | IR46 |
Bytte | |
Zürich Hb | 12:06 |
Baden | 12:21 |
Linje | IR16 |
Reisetid | 3 t 45 |
Dieni Andermatt Göschenen Arth-Goldau Zürich Hb Baden
Dieni | 07:36 |
Oberalppass | 07:53 |
Andermatt | 08:22 |
Nummer | 45 |
R | |
Bytte | |
Andermatt | 08:29 |
Göschenen | 08:44 |
Nummer | 44 |
R | |
Bytte | |
Göschenen | 09:09 |
Erstfeld | 09:34 |
Flüelen | 09:44 |
Brunnen | 09:55 |
Schwyz | 09:59 |
Arth-Goldau | 10:07 |
Linje | IR26 |
Bytte | |
Arth-Goldau | 10:15 |
Zug | 10:31 |
Zürich Hb | 10:55 |
Linje | IC2 |
Bytte | |
Zürich Hb | 11:06 |
Baden | 11:21 |
Linje | IR16 |
Reisetid | 3 t 45 |
Dieni Disentis/Mustér Reichenau-Tamins Chur Zürich Hb Baden
Dieni | 07:10 | 08:10 | 09:10 |
Disentis/Mustér | 07:39 | 08:39 | 09:39 |
Nummer | 45 | 45 | 45 |
R | R | R | |
Bytte | |||
Disentis/Mustér | 07:44 | 08:44 | 09:44 |
Rabius-Surrein | 07:57 | 08:57 | 09:57 |
Trun | 08:02 | 09:02 | 10:02 |
Tavanasa-Breil/Brigels | 08:09 | 09:09 | 10:09 |
Ilanz | 08:24 | 09:24 | 10:24 |
Versam-Safien | 08:38 | 09:38 | 10:38 |
Reichenau-Tamins | 08:49 | 09:49 | 10:49 |
Nummer | 7 | 7 | 7 |
RE | RE | RE | |
Bytte | |||
Reichenau-Tamins | 08:53 | 09:53 | 10:53 |
Domat/Ems | 08:58 | 09:58 | 10:58 |
Chur | 09:04 | 10:04 | 11:04 |
Linje | IR38 | IR38 | IR38 |
Bytte | |||
Chur | 09:08 | 10:08 | 11:08 |
Landquart | 09:18 | 10:18 | 11:18 |
Sargans | 09:27 | 10:27 | 11:27 |
Zürich Hb | 10:22 | 11:22 | 12:22 |
Nummer | 900 | ||
Linje | IC3 | IC3 | |
IC | |||
Bytte | |||
Zürich Hb | 10:36 | 11:36 | 12:36 |
Baden | 10:51 | 11:51 | 12:51 |
Linje | IR36 | IR36 | IR36 |
Reisetid | 3 t 41 | 3 t 41 | 3 t 41 |
Mandag 16. september 2024 kl. 07:00
Dieni Andermatt Göschenen Zürich Hb Baden
Dieni | 08:36 |
Oberalppass | 08:53 |
Andermatt | 09:22 |
Nummer | 45 |
R | |
Bytte | |
Andermatt | 09:29 |
Göschenen | 09:44 |
Nummer | 44 |
R | |
Bytte | |
Göschenen | 10:09 |
Erstfeld | 10:34 |
Flüelen | 10:44 |
Brunnen | 10:55 |
Schwyz | 10:59 |
Arth-Goldau | 11:15 |
Zug | 11:31 |
Zürich Hb | 11:55 |
Linje | IR46 |
Bytte | |
Zürich Hb | 12:06 |
Baden | 12:21 |
Linje | IR16 |
Reisetid | 3 t 45 |
Dieni Disentis/Mustér Chur Zürich Hb Baden
Dieni | 07:10 | 08:10 | 09:10 |
Disentis/Mustér | 07:39 | 08:39 | 09:39 |
Nummer | 45 | 45 | 45 |
R | R | R | |
Bytte | |||
Disentis/Mustér | 07:44 | 08:44 | 09:44 |
Rabius-Surrein | 07:57 | 08:57 | 09:57 |
Trun | 08:02 | 09:02 | 10:02 |
Tavanasa-Breil/Brigels | 08:09 | 09:09 | 10:09 |
Ilanz | 08:24 | 09:24 | 10:24 |
Versam-Safien | 08:38 | 09:38 | 10:38 |
Domat/Ems | 08:54 | 09:54 | 10:54 |
Chur | 09:02 | 10:02 | 11:02 |
Nummer | 7 | 7 | 7 |
RE | RE | RE | |
Bytte | |||
Chur | 09:08 | 10:08 | 11:08 |
Landquart | 09:18 | 10:18 | 11:18 |
Sargans | 09:27 | 10:27 | 11:27 |
Zürich Hb | 10:22 | 11:22 | 12:22 |
Linje | IC3 | IC3 | IC3 |
Bytte | |||
Zürich Hb | 10:36 | 11:36 | 12:36 |
Baden | 10:51 | 11:51 | 12:51 |
Linje | IR36 | IR36 | IR36 |
Reisetid | 3 t 41 | 3 t 41 | 3 t 41 |
Dieni Andermatt Göschenen Arth-Goldau Zürich Hb Baden
Dieni | 07:36 |
Oberalppass | 07:53 |
Andermatt | 08:22 |
Nummer | 45 |
R | |
Bytte | |
Andermatt | 08:29 |
Göschenen | 08:44 |
Nummer | 44 |
R | |
Bytte | |
Göschenen | 09:09 |
Erstfeld | 09:34 |
Flüelen | 09:44 |
Brunnen | 09:55 |
Schwyz | 09:59 |
Arth-Goldau | 10:07 |
Linje | IR26 |
Bytte | |
Arth-Goldau | 10:15 |
Zug | 10:31 |
Zürich Hb | 10:55 |
Linje | IC2 |
Bytte | |
Zürich Hb | 11:06 |
Baden | 11:21 |
Linje | IR16 |
Reisetid | 3 t 45 |