Dieni til Hägendorf Rutetabell
Søndag 8. september 2024 kl. 07:00
Dieni Andermatt Göschenen Olten Hägendorf
Dieni | 07:36 |
Oberalppass | 07:53 |
Andermatt | 08:22 |
Nummer | 45 |
R | |
Bytte | |
Andermatt | 08:29 |
Göschenen | 08:44 |
Nummer | 44 |
R | |
Bytte | |
Göschenen | 09:09 |
Erstfeld | 09:34 |
Flüelen | 09:44 |
Brunnen | 09:55 |
Schwyz | 09:59 |
Arth-Goldau | 10:15 |
Luzern | 10:54 |
Olten | 11:28 |
Linje | IR26 |
Bytte | |
Olten | 11:35 |
Hägendorf | 11:42 |
Nummer | 102778 |
Linje | S20 |
Reisetid | 4 t 06 |
Dieni Andermatt Göschenen Altdorf Ur Olten Hägendorf
Dieni | 08:36 |
Oberalppass | 08:53 |
Andermatt | 09:22 |
Nummer | 45 |
R | |
Bytte | |
Andermatt | 09:29 |
Göschenen | 09:44 |
Nummer | 44 |
R | |
Bytte | |
Göschenen | 10:09 |
Erstfeld | 10:34 |
Altdorf Ur | 10:39 |
Linje | IR46 |
Bytte | |
Altdorf Ur | 10:50 |
Arth-Goldau | 11:15 |
Luzern | 11:54 |
Olten | 12:28 |
Linje | IC21 |
Bytte | |
Olten | 12:35 |
Hägendorf | 12:42 |
Nummer | 102778 |
Linje | S20 |
Reisetid | 4 t 06 |
Dieni Disentis/Mustér Chur Zürich Hb Olten Hägendorf
Dieni | 07:10 | 08:10 | 09:10 |
Disentis/Mustér | 07:39 | 08:39 | 09:39 |
Nummer | 45 | 45 | 45 |
R | R | R | |
Bytte | |||
Disentis/Mustér | 07:44 | 08:44 | 09:44 |
Rabius-Surrein | 07:57 | 08:57 | 09:57 |
Trun | 08:02 | 09:02 | 10:02 |
Tavanasa-Breil/Brigels | 08:09 | 09:09 | 10:09 |
Ilanz | 08:24 | 09:24 | 10:24 |
Versam-Safien | 08:38 | 09:38 | 10:38 |
Domat/Ems | 08:54 | 09:54 | 10:54 |
Chur | 09:02 | 10:02 | 11:02 |
Nummer | 7 | 7 | 7 |
RE | RE | RE | |
Bytte | |||
Chur | 09:08 | 10:08 | 11:08 |
Landquart | 09:18 | 10:18 | 11:18 |
Sargans | 09:27 | 10:27 | 11:27 |
Zürich Hb | 10:22 | 11:22 | 12:22 |
Nummer | 900 | ||
Linje | IC3 | IC3 | |
IC | |||
Bytte | |||
Zürich Hb | 10:29 | 11:29 | 12:29 |
Olten | 11:00 | 12:00 | 13:00 |
Linje | IC5 | IC5 | IC5 |
Bytte | |||
Olten | 11:11 | 12:11 | 13:11 |
Hägendorf | 11:17 | 12:17 | 13:17 |
Nummer | 102778 | 102778 | 102778 |
Linje | S20 | S20 | S20 |
Reisetid | 4 t 07 | 4 t 07 | 4 t 07 |
Mandag 9. september 2024 kl. 07:00
Dieni Andermatt Göschenen Olten Hägendorf
Dieni | 07:36 |
Oberalppass | 07:53 |
Andermatt | 08:22 |
Nummer | 45 |
R | |
Bytte | |
Andermatt | 08:29 |
Göschenen | 08:44 |
Nummer | 44 |
R | |
Bytte | |
Göschenen | 09:09 |
Erstfeld | 09:34 |
Flüelen | 09:44 |
Brunnen | 09:55 |
Schwyz | 09:59 |
Arth-Goldau | 10:15 |
Luzern | 10:54 |
Olten | 11:28 |
Linje | IR26 |
Bytte | |
Olten | 11:35 |
Hägendorf | 11:42 |
Nummer | 102778 |
Linje | S20 |
Reisetid | 4 t 06 |
Dieni Andermatt Göschenen Altdorf Ur Olten Hägendorf
Dieni | 08:36 |
Oberalppass | 08:53 |
Andermatt | 09:22 |
Nummer | 45 |
R | |
Bytte | |
Andermatt | 09:29 |
Göschenen | 09:44 |
Nummer | 44 |
R | |
Bytte | |
Göschenen | 10:09 |
Erstfeld | 10:34 |
Altdorf Ur | 10:39 |
Linje | IR46 |
Bytte | |
Altdorf Ur | 10:50 |
Arth-Goldau | 11:15 |
Luzern | 11:54 |
Olten | 12:28 |
Linje | IC21 |
Bytte | |
Olten | 12:35 |
Hägendorf | 12:42 |
Nummer | 102778 |
Linje | S20 |
Reisetid | 4 t 06 |
Dieni Disentis/Mustér Chur Zürich Hb Olten Hägendorf
Dieni | 07:10 | 08:10 | 09:10 |
Disentis/Mustér | 07:39 | 08:39 | 09:39 |
Nummer | 45 | 45 | 45 |
R | R | R | |
Bytte | |||
Disentis/Mustér | 07:44 | 08:44 | 09:44 |
Rabius-Surrein | 07:57 | 08:57 | 09:57 |
Trun | 08:02 | 09:02 | 10:02 |
Tavanasa-Breil/Brigels | 08:09 | 09:09 | 10:09 |
Ilanz | 08:24 | 09:24 | 10:24 |
Versam-Safien | 08:38 | 09:38 | 10:38 |
Domat/Ems | 08:54 | 09:54 | 10:54 |
Chur | 09:02 | 10:02 | 11:02 |
Nummer | 7 | 7 | 7 |
RE | RE | RE | |
Bytte | |||
Chur | 09:08 | 10:08 | 11:08 |
Landquart | 09:18 | 10:18 | 11:18 |
Sargans | 09:27 | 10:27 | 11:27 |
Zürich Hb | 10:22 | 11:22 | 12:22 |
Linje | IC3 | IC3 | IC3 |
Bytte | |||
Zürich Hb | 10:29 | 11:29 | 12:29 |
Olten | 11:00 | 12:00 | 13:00 |
Linje | IC5 | IC5 | IC5 |
Bytte | |||
Olten | 11:11 | 12:11 | 13:11 |
Hägendorf | 11:17 | 12:17 | 13:17 |
Nummer | 102778 | 102778 | 102778 |
Linje | S20 | S20 | S20 |
Reisetid | 4 t 07 | 4 t 07 | 4 t 07 |
Tirsdag 10. september 2024 kl. 07:00
Dieni Andermatt Göschenen Olten Hägendorf
Dieni | 07:36 |
Oberalppass | 07:53 |
Andermatt | 08:22 |
Nummer | 45 |
R | |
Bytte | |
Andermatt | 08:29 |
Göschenen | 08:44 |
Nummer | 44 |
R | |
Bytte | |
Göschenen | 09:09 |
Erstfeld | 09:34 |
Flüelen | 09:44 |
Brunnen | 09:55 |
Schwyz | 09:59 |
Arth-Goldau | 10:15 |
Luzern | 10:54 |
Olten | 11:28 |
Linje | IR26 |
Bytte | |
Olten | 11:35 |
Hägendorf | 11:42 |
Nummer | 102778 |
Linje | S20 |
Reisetid | 4 t 06 |
Dieni Andermatt Göschenen Altdorf Ur Olten Hägendorf
Dieni | 08:36 |
Oberalppass | 08:53 |
Andermatt | 09:22 |
Nummer | 45 |
R | |
Bytte | |
Andermatt | 09:29 |
Göschenen | 09:44 |
Nummer | 44 |
R | |
Bytte | |
Göschenen | 10:09 |
Erstfeld | 10:34 |
Altdorf Ur | 10:39 |
Linje | IR46 |
Bytte | |
Altdorf Ur | 10:50 |
Arth-Goldau | 11:15 |
Luzern | 11:54 |
Olten | 12:28 |
Linje | IC21 |
Bytte | |
Olten | 12:35 |
Hägendorf | 12:42 |
Nummer | 102778 |
Linje | S20 |
Reisetid | 4 t 06 |
Dieni Disentis/Mustér Chur Zürich Hb Olten Hägendorf
Dieni | 07:10 | 08:10 | 09:10 |
Disentis/Mustér | 07:39 | 08:39 | 09:39 |
Nummer | 45 | 45 | 45 |
R | R | R | |
Bytte | |||
Disentis/Mustér | 07:44 | 08:44 | 09:44 |
Rabius-Surrein | 07:57 | 08:57 | 09:57 |
Trun | 08:02 | 09:02 | 10:02 |
Tavanasa-Breil/Brigels | 08:09 | 09:09 | 10:09 |
Ilanz | 08:24 | 09:24 | 10:24 |
Versam-Safien | 08:38 | 09:38 | 10:38 |
Domat/Ems | 08:54 | 09:54 | 10:54 |
Chur | 09:02 | 10:02 | 11:02 |
Nummer | 7 | 7 | 7 |
RE | RE | RE | |
Bytte | |||
Chur | 09:08 | 10:08 | 11:08 |
Landquart | 09:18 | 10:18 | 11:18 |
Sargans | 09:27 | 10:27 | 11:27 |
Zürich Hb | 10:22 | 11:22 | 12:22 |
Linje | IC3 | IC3 | IC3 |
Bytte | |||
Zürich Hb | 10:30 | 11:30 | 12:30 |
Olten | 11:00 | 12:00 | 13:00 |
Linje | IC5 | IC5 | IC5 |
Bytte | |||
Olten | 11:11 | 12:11 | 13:11 |
Hägendorf | 11:17 | 12:17 | 13:17 |
Nummer | 102778 | 102778 | 102778 |
Linje | S20 | S20 | S20 |
Reisetid | 4 t 07 | 4 t 07 | 4 t 07 |
Onsdag 11. september 2024 kl. 07:00
Dieni Andermatt Göschenen Olten Hägendorf
Dieni | 07:36 |
Oberalppass | 07:53 |
Andermatt | 08:22 |
Nummer | 45 |
R | |
Bytte | |
Andermatt | 08:29 |
Göschenen | 08:44 |
Nummer | 44 |
R | |
Bytte | |
Göschenen | 09:09 |
Erstfeld | 09:34 |
Flüelen | 09:44 |
Brunnen | 09:55 |
Schwyz | 09:59 |
Arth-Goldau | 10:15 |
Luzern | 10:54 |
Olten | 11:28 |
Linje | IR26 |
Bytte | |
Olten | 11:35 |
Hägendorf | 11:42 |
Nummer | 102778 |
Linje | S20 |
Reisetid | 4 t 06 |
Dieni Andermatt Göschenen Altdorf Ur Olten Hägendorf
Dieni | 08:36 |
Oberalppass | 08:53 |
Andermatt | 09:22 |
Nummer | 45 |
R | |
Bytte | |
Andermatt | 09:29 |
Göschenen | 09:44 |
Nummer | 44 |
R | |
Bytte | |
Göschenen | 10:09 |
Erstfeld | 10:34 |
Altdorf Ur | 10:39 |
Linje | IR46 |
Bytte | |
Altdorf Ur | 10:50 |
Arth-Goldau | 11:15 |
Luzern | 11:54 |
Olten | 12:28 |
Linje | IC21 |
Bytte | |
Olten | 12:35 |
Hägendorf | 12:42 |
Nummer | 102778 |
Linje | S20 |
Reisetid | 4 t 06 |
Dieni Disentis/Mustér Chur Zürich Hb Olten Hägendorf
Dieni | 07:10 | 08:10 | 09:10 |
Disentis/Mustér | 07:39 | 08:39 | 09:39 |
Nummer | 45 | 45 | 45 |
R | R | R | |
Bytte | |||
Disentis/Mustér | 07:44 | 08:44 | 09:44 |
Rabius-Surrein | 07:57 | 08:57 | 09:57 |
Trun | 08:02 | 09:02 | 10:02 |
Tavanasa-Breil/Brigels | 08:09 | 09:09 | 10:09 |
Ilanz | 08:24 | 09:24 | 10:24 |
Versam-Safien | 08:38 | 09:38 | 10:38 |
Domat/Ems | 08:54 | 09:54 | 10:54 |
Chur | 09:02 | 10:02 | 11:02 |
Nummer | 7 | 7 | 7 |
RE | RE | RE | |
Bytte | |||
Chur | 09:08 | 10:08 | 11:08 |
Landquart | 09:18 | 10:18 | 11:18 |
Sargans | 09:27 | 10:27 | 11:27 |
Zürich Hb | 10:22 | 11:22 | 12:22 |
Linje | IC3 | IC3 | IC3 |
Bytte | |||
Zürich Hb | 10:30 | 11:30 | 12:30 |
Olten | 11:00 | 12:00 | 13:00 |
Linje | IC5 | IC5 | IC5 |
Bytte | |||
Olten | 11:11 | 12:11 | 13:11 |
Hägendorf | 11:17 | 12:17 | 13:17 |
Nummer | 102778 | 102778 | 102778 |
Linje | S20 | S20 | S20 |
Reisetid | 4 t 07 | 4 t 07 | 4 t 07 |
Torsdag 12. september 2024 kl. 07:00
Dieni Andermatt Göschenen Olten Hägendorf
Dieni | 07:36 |
Oberalppass | 07:53 |
Andermatt | 08:22 |
Nummer | 45 |
R | |
Bytte | |
Andermatt | 08:29 |
Göschenen | 08:44 |
Nummer | 44 |
R | |
Bytte | |
Göschenen | 09:09 |
Erstfeld | 09:34 |
Flüelen | 09:44 |
Brunnen | 09:55 |
Schwyz | 09:59 |
Arth-Goldau | 10:15 |
Luzern | 10:54 |
Olten | 11:28 |
Linje | IR26 |
Bytte | |
Olten | 11:35 |
Hägendorf | 11:42 |
Nummer | 102778 |
Linje | S20 |
Reisetid | 4 t 06 |
Dieni Andermatt Göschenen Altdorf Ur Olten Hägendorf
Dieni | 08:36 |
Oberalppass | 08:53 |
Andermatt | 09:22 |
Nummer | 45 |
R | |
Bytte | |
Andermatt | 09:29 |
Göschenen | 09:44 |
Nummer | 44 |
R | |
Bytte | |
Göschenen | 10:09 |
Erstfeld | 10:34 |
Altdorf Ur | 10:39 |
Linje | IR46 |
Bytte | |
Altdorf Ur | 10:50 |
Arth-Goldau | 11:15 |
Luzern | 11:54 |
Olten | 12:28 |
Linje | IC21 |
Bytte | |
Olten | 12:35 |
Hägendorf | 12:42 |
Nummer | 102778 |
Linje | S20 |
Reisetid | 4 t 06 |
Dieni Disentis/Mustér Chur Zürich Hb Olten Hägendorf
Dieni | 07:10 | 08:10 | 09:10 |
Disentis/Mustér | 07:39 | 08:39 | 09:39 |
Nummer | 45 | 45 | 45 |
R | R | R | |
Bytte | |||
Disentis/Mustér | 07:44 | 08:44 | 09:44 |
Rabius-Surrein | 07:57 | 08:57 | 09:57 |
Trun | 08:02 | 09:02 | 10:02 |
Tavanasa-Breil/Brigels | 08:09 | 09:09 | 10:09 |
Ilanz | 08:24 | 09:24 | 10:24 |
Versam-Safien | 08:38 | 09:38 | 10:38 |
Domat/Ems | 08:54 | 09:54 | 10:54 |
Chur | 09:02 | 10:02 | 11:02 |
Nummer | 7 | 7 | 7 |
RE | RE | RE | |
Bytte | |||
Chur | 09:08 | 10:08 | 11:08 |
Landquart | 09:18 | 10:18 | 11:18 |
Sargans | 09:27 | 10:27 | 11:27 |
Zürich Hb | 10:22 | 11:22 | 12:22 |
Linje | IC3 | IC3 | IC3 |
Bytte | |||
Zürich Hb | 10:30 | 11:30 | 12:30 |
Olten | 11:00 | 12:00 | 13:00 |
Linje | IC5 | IC5 | IC5 |
Bytte | |||
Olten | 11:11 | 12:11 | 13:11 |
Hägendorf | 11:17 | 12:17 | 13:17 |
Nummer | 102778 | 102778 | 102778 |
Linje | S20 | S20 | S20 |
Reisetid | 4 t 07 | 4 t 07 | 4 t 07 |
Fredag 13. september 2024 kl. 07:00
Dieni Andermatt Göschenen Olten Hägendorf
Dieni | 07:36 |
Oberalppass | 07:53 |
Andermatt | 08:22 |
Nummer | 45 |
R | |
Bytte | |
Andermatt | 08:29 |
Göschenen | 08:44 |
Nummer | 44 |
R | |
Bytte | |
Göschenen | 09:09 |
Erstfeld | 09:34 |
Flüelen | 09:44 |
Brunnen | 09:55 |
Schwyz | 09:59 |
Arth-Goldau | 10:15 |
Luzern | 10:54 |
Olten | 11:28 |
Linje | IR26 |
Bytte | |
Olten | 11:35 |
Hägendorf | 11:42 |
Nummer | 102778 |
Linje | S20 |
Reisetid | 4 t 06 |
Dieni Andermatt Göschenen Altdorf Ur Olten Hägendorf
Dieni | 08:36 |
Oberalppass | 08:53 |
Andermatt | 09:22 |
Nummer | 45 |
R | |
Bytte | |
Andermatt | 09:29 |
Göschenen | 09:44 |
Nummer | 44 |
R | |
Bytte | |
Göschenen | 10:09 |
Erstfeld | 10:34 |
Altdorf Ur | 10:39 |
Linje | IR46 |
Bytte | |
Altdorf Ur | 10:50 |
Arth-Goldau | 11:15 |
Luzern | 11:54 |
Olten | 12:28 |
Linje | IC21 |
Bytte | |
Olten | 12:35 |
Hägendorf | 12:42 |
Nummer | 102778 |
Linje | S20 |
Reisetid | 4 t 06 |
Dieni Disentis/Mustér Chur Zürich Hb Olten Hägendorf
Dieni | 07:10 | 08:10 | 09:10 |
Disentis/Mustér | 07:39 | 08:39 | 09:39 |
Nummer | 45 | 45 | 45 |
R | R | R | |
Bytte | |||
Disentis/Mustér | 07:44 | 08:44 | 09:44 |
Rabius-Surrein | 07:57 | 08:57 | 09:57 |
Trun | 08:02 | 09:02 | 10:02 |
Tavanasa-Breil/Brigels | 08:09 | 09:09 | 10:09 |
Ilanz | 08:24 | 09:24 | 10:24 |
Versam-Safien | 08:38 | 09:38 | 10:38 |
Domat/Ems | 08:54 | 09:54 | 10:54 |
Chur | 09:02 | 10:02 | 11:02 |
Nummer | 7 | 7 | 7 |
RE | RE | RE | |
Bytte | |||
Chur | 09:08 | 10:08 | 11:08 |
Landquart | 09:18 | 10:18 | 11:18 |
Sargans | 09:27 | 10:27 | 11:27 |
Zürich Hb | 10:22 | 11:22 | 12:22 |
Linje | IC3 | IC3 | IC3 |
Bytte | |||
Zürich Hb | 10:30 | 11:30 | 12:30 |
Olten | 11:00 | 12:00 | 13:00 |
Linje | IC5 | IC5 | IC5 |
Bytte | |||
Olten | 11:11 | 12:11 | 13:11 |
Hägendorf | 11:17 | 12:17 | 13:17 |
Nummer | 102778 | 102778 | 102778 |
Linje | S20 | S20 | S20 |
Reisetid | 4 t 07 | 4 t 07 | 4 t 07 |
Lørdag 14. september 2024 kl. 07:00
Dieni Andermatt Göschenen Olten Hägendorf
Dieni | 07:36 |
Oberalppass | 07:53 |
Andermatt | 08:22 |
Nummer | 45 |
R | |
Bytte | |
Andermatt | 08:29 |
Göschenen | 08:44 |
Nummer | 44 |
R | |
Bytte | |
Göschenen | 09:09 |
Erstfeld | 09:34 |
Flüelen | 09:44 |
Brunnen | 09:55 |
Schwyz | 09:59 |
Arth-Goldau | 10:15 |
Luzern | 10:54 |
Olten | 11:28 |
Linje | IR26 |
Bytte | |
Olten | 11:35 |
Hägendorf | 11:42 |
Nummer | 102778 |
Linje | S20 |
Reisetid | 4 t 06 |
Dieni Andermatt Visp Lausanne Oensingen Hägendorf
Dieni | 08:36 |
Oberalppass | 08:53 |
Andermatt | 09:22 |
Nummer | 45 |
R | |
Bytte | |
Andermatt | 09:37 |
Realp | 09:50 |
Oberwald | 10:12 |
Münster Vs | 10:25 |
Biel (Goms) | 10:34 |
Fiesch | 10:55 |
Grengiols | 11:10 |
Betten Talstation | 11:15 |
Mörel | 11:22 |
Bitsch | 11:28 |
Brig Bahnhofplatz | 11:38 |
Visp | 11:50 |
Nummer | 43 |
R | |
Bytte | |
Visp | 12:06 |
Leuk | 12:16 |
Sierre/Siders | 12:24 |
Sion | 12:34 |
Martigny | 12:48 |
Aigle | 13:06 |
Montreux | 13:17 |
Vevey | 13:24 |
Lausanne | 13:39 |
Linje | IR90 |
Bytte | |
Lausanne | 14:15 |
Yverdon-les-Bains | 14:37 |
Neuchâtel | 14:58 |
Biel/Bienne | 15:17 |
Grenchen Süd | 15:26 |
Solothurn | 15:34 |
Oensingen | 15:45 |
Linje | IC5 |
Bytte | |
Oensingen | 16:06 |
Hägendorf | 16:15 |
Nummer | 102778 |
Linje | S20 |
Reisetid | 7 t 39 |