Dieni til Thalwil Rutetabell
Søndag 8. september 2024 kl. 07:00
Dieni Disentis/Mustér Chur Thalwil
Dieni | 07:10 | 08:10 | 09:10 |
Disentis/Mustér | 07:39 | 08:39 | 09:39 |
Nummer | 45 | 45 | 45 |
R | R | R | |
Bytte | |||
Disentis/Mustér | 07:44 | 08:44 | 09:44 |
Rabius-Surrein | 07:57 | 08:57 | 09:57 |
Trun | 08:02 | 09:02 | 10:02 |
Tavanasa-Breil/Brigels | 08:09 | 09:09 | 10:09 |
Ilanz | 08:24 | 09:24 | 10:24 |
Versam-Safien | 08:38 | 09:38 | 10:38 |
Domat/Ems | 08:54 | 09:54 | 10:54 |
Chur | 09:02 | 10:02 | 11:02 |
Nummer | 7 | 7 | 7 |
RE | RE | RE | |
Bytte | |||
Chur | 09:16 | 10:16 | 11:16 |
Landquart | 09:25 | 10:25 | 11:25 |
Walenstadt | 09:44 | 10:44 | 11:44 |
Ziegelbrücke | 10:00 | 11:00 | 12:00 |
Siebnen-Wangen | 10:10 | 11:10 | 12:10 |
Pfäffikon Sz | 10:19 | 11:19 | 12:19 |
Wädenswil | 10:29 | 11:29 | 12:29 |
Thalwil | 10:38 | 11:38 | 12:38 |
Linje | IR35 | IR35 | IR35 |
Reisetid | 3 t 28 | 3 t 28 | 3 t 28 |
Dieni Andermatt Göschenen Zug Thalwil
Dieni | 08:36 |
Oberalppass | 08:53 |
Andermatt | 09:22 |
Nummer | 45 |
R | |
Bytte | |
Andermatt | 09:29 |
Göschenen | 09:44 |
Nummer | 44 |
R | |
Bytte | |
Göschenen | 10:09 |
Erstfeld | 10:34 |
Flüelen | 10:44 |
Brunnen | 10:55 |
Schwyz | 10:59 |
Arth-Goldau | 11:15 |
Zug | 11:30 |
Linje | IR46 |
Bytte | |
Zug | 11:34 |
Thalwil | 11:51 |
Nummer | 102778 |
Linje | S24 |
Reisetid | 3 t 15 |
Dieni Andermatt Göschenen Arth-Goldau Zug Thalwil
Dieni | 07:36 |
Oberalppass | 07:53 |
Andermatt | 08:22 |
Nummer | 45 |
R | |
Bytte | |
Andermatt | 08:29 |
Göschenen | 08:44 |
Nummer | 44 |
R | |
Bytte | |
Göschenen | 09:09 |
Erstfeld | 09:34 |
Flüelen | 09:44 |
Brunnen | 09:55 |
Schwyz | 09:59 |
Arth-Goldau | 10:07 |
Linje | IR26 |
Bytte | |
Arth-Goldau | 10:15 |
Zug | 10:30 |
Linje | IC2 |
Bytte | |
Zug | 10:34 |
Thalwil | 10:51 |
Nummer | 102778 |
Linje | S24 |
Reisetid | 3 t 15 |
Mandag 9. september 2024 kl. 07:00
Dieni Disentis/Mustér Chur Thalwil
Dieni | 07:10 | 08:10 | 09:10 |
Disentis/Mustér | 07:39 | 08:39 | 09:39 |
Nummer | 45 | 45 | 45 |
R | R | R | |
Bytte | |||
Disentis/Mustér | 07:44 | 08:44 | 09:44 |
Rabius-Surrein | 07:57 | 08:57 | 09:57 |
Trun | 08:02 | 09:02 | 10:02 |
Tavanasa-Breil/Brigels | 08:09 | 09:09 | 10:09 |
Ilanz | 08:24 | 09:24 | 10:24 |
Versam-Safien | 08:38 | 09:38 | 10:38 |
Domat/Ems | 08:54 | 09:54 | 10:54 |
Chur | 09:02 | 10:02 | 11:02 |
Nummer | 7 | 7 | 7 |
RE | RE | RE | |
Bytte | |||
Chur | 09:16 | 10:16 | 11:16 |
Landquart | 09:25 | 10:25 | 11:25 |
Walenstadt | 09:44 | 10:44 | 11:44 |
Ziegelbrücke | 10:00 | 11:00 | 12:00 |
Siebnen-Wangen | 10:10 | 11:10 | 12:10 |
Pfäffikon Sz | 10:19 | 11:19 | 12:19 |
Wädenswil | 10:29 | 11:29 | 12:29 |
Thalwil | 10:38 | 11:38 | 12:38 |
Linje | IR35 | IR35 | IR35 |
Reisetid | 3 t 28 | 3 t 28 | 3 t 28 |
Dieni Andermatt Göschenen Zug Thalwil
Dieni | 08:36 |
Oberalppass | 08:53 |
Andermatt | 09:22 |
Nummer | 45 |
R | |
Bytte | |
Andermatt | 09:29 |
Göschenen | 09:44 |
Nummer | 44 |
R | |
Bytte | |
Göschenen | 10:09 |
Erstfeld | 10:34 |
Flüelen | 10:44 |
Brunnen | 10:55 |
Schwyz | 10:59 |
Arth-Goldau | 11:15 |
Zug | 11:30 |
Linje | IR46 |
Bytte | |
Zug | 11:34 |
Thalwil | 11:51 |
Nummer | 102778 |
Linje | S24 |
Reisetid | 3 t 15 |
Dieni Andermatt Göschenen Arth-Goldau Zug Thalwil
Dieni | 07:36 |
Oberalppass | 07:53 |
Andermatt | 08:22 |
Nummer | 45 |
R | |
Bytte | |
Andermatt | 08:29 |
Göschenen | 08:44 |
Nummer | 44 |
R | |
Bytte | |
Göschenen | 09:09 |
Erstfeld | 09:34 |
Flüelen | 09:44 |
Brunnen | 09:55 |
Schwyz | 09:59 |
Arth-Goldau | 10:07 |
Linje | IR26 |
Bytte | |
Arth-Goldau | 10:15 |
Zug | 10:30 |
Linje | IC2 |
Bytte | |
Zug | 10:34 |
Thalwil | 10:51 |
Nummer | 102778 |
Linje | S24 |
Reisetid | 3 t 15 |
Tirsdag 10. september 2024 kl. 07:00
Dieni Disentis/Mustér Chur Thalwil
Dieni | 07:10 | 08:10 | 09:10 |
Disentis/Mustér | 07:39 | 08:39 | 09:39 |
Nummer | 45 | 45 | 45 |
R | R | R | |
Bytte | |||
Disentis/Mustér | 07:44 | 08:44 | 09:44 |
Rabius-Surrein | 07:57 | 08:57 | 09:57 |
Trun | 08:02 | 09:02 | 10:02 |
Tavanasa-Breil/Brigels | 08:09 | 09:09 | 10:09 |
Ilanz | 08:24 | 09:24 | 10:24 |
Versam-Safien | 08:38 | 09:38 | 10:38 |
Domat/Ems | 08:54 | 09:54 | 10:54 |
Chur | 09:02 | 10:02 | 11:02 |
Nummer | 7 | 7 | 7 |
RE | RE | RE | |
Bytte | |||
Chur | 09:16 | 10:16 | 11:16 |
Landquart | 09:25 | 10:25 | 11:25 |
Walenstadt | 09:44 | 10:44 | 11:44 |
Ziegelbrücke | 10:00 | 11:00 | 12:00 |
Siebnen-Wangen | 10:10 | 11:10 | 12:10 |
Pfäffikon Sz | 10:19 | 11:19 | 12:19 |
Wädenswil | 10:29 | 11:29 | 12:29 |
Thalwil | 10:38 | 11:38 | 12:38 |
Linje | IR35 | IR35 | IR35 |
Reisetid | 3 t 28 | 3 t 28 | 3 t 28 |
Dieni Andermatt Göschenen Zug Thalwil
Dieni | 08:36 |
Oberalppass | 08:53 |
Andermatt | 09:22 |
Nummer | 45 |
R | |
Bytte | |
Andermatt | 09:29 |
Göschenen | 09:44 |
Nummer | 44 |
R | |
Bytte | |
Göschenen | 10:09 |
Erstfeld | 10:34 |
Flüelen | 10:44 |
Brunnen | 10:55 |
Schwyz | 10:59 |
Arth-Goldau | 11:15 |
Zug | 11:30 |
Linje | IR46 |
Bytte | |
Zug | 11:34 |
Thalwil | 11:51 |
Nummer | 102778 |
Linje | S24 |
Reisetid | 3 t 15 |
Dieni Andermatt Göschenen Arth-Goldau Zug Thalwil
Dieni | 07:36 |
Oberalppass | 07:53 |
Andermatt | 08:22 |
Nummer | 45 |
R | |
Bytte | |
Andermatt | 08:29 |
Göschenen | 08:44 |
Nummer | 44 |
R | |
Bytte | |
Göschenen | 09:09 |
Erstfeld | 09:34 |
Flüelen | 09:44 |
Brunnen | 09:55 |
Schwyz | 09:59 |
Arth-Goldau | 10:07 |
Linje | IR26 |
Bytte | |
Arth-Goldau | 10:15 |
Zug | 10:30 |
Linje | IC2 |
Bytte | |
Zug | 10:34 |
Thalwil | 10:51 |
Nummer | 102778 |
Linje | S24 |
Reisetid | 3 t 15 |
Onsdag 11. september 2024 kl. 07:00
Dieni Disentis/Mustér Chur Thalwil
Dieni | 07:10 | 08:10 | 09:10 |
Disentis/Mustér | 07:39 | 08:39 | 09:39 |
Nummer | 45 | 45 | 45 |
R | R | R | |
Bytte | |||
Disentis/Mustér | 07:44 | 08:44 | 09:44 |
Rabius-Surrein | 07:57 | 08:57 | 09:57 |
Trun | 08:02 | 09:02 | 10:02 |
Tavanasa-Breil/Brigels | 08:09 | 09:09 | 10:09 |
Ilanz | 08:24 | 09:24 | 10:24 |
Versam-Safien | 08:38 | 09:38 | 10:38 |
Domat/Ems | 08:54 | 09:54 | 10:54 |
Chur | 09:02 | 10:02 | 11:02 |
Nummer | 7 | 7 | 7 |
RE | RE | RE | |
Bytte | |||
Chur | 09:16 | 10:16 | 11:16 |
Landquart | 09:25 | 10:25 | 11:25 |
Walenstadt | 09:44 | 10:44 | 11:44 |
Ziegelbrücke | 10:00 | 11:00 | 12:00 |
Siebnen-Wangen | 10:10 | 11:10 | 12:10 |
Pfäffikon Sz | 10:19 | 11:19 | 12:19 |
Wädenswil | 10:29 | 11:29 | 12:29 |
Thalwil | 10:38 | 11:38 | 12:38 |
Linje | IR35 | IR35 | IR35 |
Reisetid | 3 t 28 | 3 t 28 | 3 t 28 |
Dieni Andermatt Göschenen Zug Thalwil
Dieni | 08:36 |
Oberalppass | 08:53 |
Andermatt | 09:22 |
Nummer | 45 |
R | |
Bytte | |
Andermatt | 09:29 |
Göschenen | 09:44 |
Nummer | 44 |
R | |
Bytte | |
Göschenen | 10:09 |
Erstfeld | 10:34 |
Flüelen | 10:44 |
Brunnen | 10:55 |
Schwyz | 10:59 |
Arth-Goldau | 11:15 |
Zug | 11:30 |
Linje | IR46 |
Bytte | |
Zug | 11:34 |
Thalwil | 11:51 |
Nummer | 102778 |
Linje | S24 |
Reisetid | 3 t 15 |
Dieni Andermatt Göschenen Arth-Goldau Zug Thalwil
Dieni | 07:36 |
Oberalppass | 07:53 |
Andermatt | 08:22 |
Nummer | 45 |
R | |
Bytte | |
Andermatt | 08:29 |
Göschenen | 08:44 |
Nummer | 44 |
R | |
Bytte | |
Göschenen | 09:09 |
Erstfeld | 09:34 |
Flüelen | 09:44 |
Brunnen | 09:55 |
Schwyz | 09:59 |
Arth-Goldau | 10:07 |
Linje | IR26 |
Bytte | |
Arth-Goldau | 10:15 |
Zug | 10:30 |
Linje | IC2 |
Bytte | |
Zug | 10:34 |
Thalwil | 10:51 |
Nummer | 102778 |
Linje | S24 |
Reisetid | 3 t 15 |
Torsdag 12. september 2024 kl. 07:00
Dieni Disentis/Mustér Chur Thalwil
Dieni | 07:10 | 08:10 | 09:10 |
Disentis/Mustér | 07:39 | 08:39 | 09:39 |
Nummer | 45 | 45 | 45 |
R | R | R | |
Bytte | |||
Disentis/Mustér | 07:44 | 08:44 | 09:44 |
Rabius-Surrein | 07:57 | 08:57 | 09:57 |
Trun | 08:02 | 09:02 | 10:02 |
Tavanasa-Breil/Brigels | 08:09 | 09:09 | 10:09 |
Ilanz | 08:24 | 09:24 | 10:24 |
Versam-Safien | 08:38 | 09:38 | 10:38 |
Domat/Ems | 08:54 | 09:54 | 10:54 |
Chur | 09:02 | 10:02 | 11:02 |
Nummer | 7 | 7 | 7 |
RE | RE | RE | |
Bytte | |||
Chur | 09:16 | 10:16 | 11:16 |
Landquart | 09:25 | 10:25 | 11:25 |
Walenstadt | 09:44 | 10:44 | 11:44 |
Ziegelbrücke | 10:00 | 11:00 | 12:00 |
Siebnen-Wangen | 10:10 | 11:10 | 12:10 |
Pfäffikon Sz | 10:19 | 11:19 | 12:19 |
Wädenswil | 10:29 | 11:29 | 12:29 |
Thalwil | 10:38 | 11:38 | 12:38 |
Linje | IR35 | IR35 | IR35 |
Reisetid | 3 t 28 | 3 t 28 | 3 t 28 |
Dieni Andermatt Göschenen Zug Thalwil
Dieni | 08:36 |
Oberalppass | 08:53 |
Andermatt | 09:22 |
Nummer | 45 |
R | |
Bytte | |
Andermatt | 09:29 |
Göschenen | 09:44 |
Nummer | 44 |
R | |
Bytte | |
Göschenen | 10:09 |
Erstfeld | 10:34 |
Flüelen | 10:44 |
Brunnen | 10:55 |
Schwyz | 10:59 |
Arth-Goldau | 11:15 |
Zug | 11:30 |
Linje | IR46 |
Bytte | |
Zug | 11:34 |
Thalwil | 11:51 |
Nummer | 102778 |
Linje | S24 |
Reisetid | 3 t 15 |
Dieni Andermatt Göschenen Arth-Goldau Zug Thalwil
Dieni | 07:36 |
Oberalppass | 07:53 |
Andermatt | 08:22 |
Nummer | 45 |
R | |
Bytte | |
Andermatt | 08:29 |
Göschenen | 08:44 |
Nummer | 44 |
R | |
Bytte | |
Göschenen | 09:09 |
Erstfeld | 09:34 |
Flüelen | 09:44 |
Brunnen | 09:55 |
Schwyz | 09:59 |
Arth-Goldau | 10:07 |
Linje | IR26 |
Bytte | |
Arth-Goldau | 10:15 |
Zug | 10:30 |
Linje | IC2 |
Bytte | |
Zug | 10:34 |
Thalwil | 10:51 |
Nummer | 102778 |
Linje | S24 |
Reisetid | 3 t 15 |
Fredag 13. september 2024 kl. 07:00
Dieni Disentis/Mustér Chur Thalwil
Dieni | 07:10 | 08:10 | 09:10 |
Disentis/Mustér | 07:39 | 08:39 | 09:39 |
Nummer | 45 | 45 | 45 |
R | R | R | |
Bytte | |||
Disentis/Mustér | 07:44 | 08:44 | 09:44 |
Rabius-Surrein | 07:57 | 08:57 | 09:57 |
Trun | 08:02 | 09:02 | 10:02 |
Tavanasa-Breil/Brigels | 08:09 | 09:09 | 10:09 |
Ilanz | 08:24 | 09:24 | 10:24 |
Versam-Safien | 08:38 | 09:38 | 10:38 |
Domat/Ems | 08:54 | 09:54 | 10:54 |
Chur | 09:02 | 10:02 | 11:02 |
Nummer | 7 | 7 | 7 |
RE | RE | RE | |
Bytte | |||
Chur | 09:16 | 10:16 | 11:16 |
Landquart | 09:25 | 10:25 | 11:25 |
Walenstadt | 09:44 | 10:44 | 11:44 |
Ziegelbrücke | 10:00 | 11:00 | 12:00 |
Siebnen-Wangen | 10:10 | 11:10 | 12:10 |
Pfäffikon Sz | 10:19 | 11:19 | 12:19 |
Wädenswil | 10:29 | 11:29 | 12:29 |
Thalwil | 10:38 | 11:38 | 12:38 |
Linje | IR35 | IR35 | IR35 |
Reisetid | 3 t 28 | 3 t 28 | 3 t 28 |
Dieni Andermatt Göschenen Zug Thalwil
Dieni | 08:36 |
Oberalppass | 08:53 |
Andermatt | 09:22 |
Nummer | 45 |
R | |
Bytte | |
Andermatt | 09:29 |
Göschenen | 09:44 |
Nummer | 44 |
R | |
Bytte | |
Göschenen | 10:09 |
Erstfeld | 10:34 |
Flüelen | 10:44 |
Brunnen | 10:55 |
Schwyz | 10:59 |
Arth-Goldau | 11:15 |
Zug | 11:30 |
Linje | IR46 |
Bytte | |
Zug | 11:34 |
Thalwil | 11:51 |
Nummer | 102778 |
Linje | S24 |
Reisetid | 3 t 15 |
Dieni Andermatt Göschenen Arth-Goldau Zug Thalwil
Dieni | 07:36 |
Oberalppass | 07:53 |
Andermatt | 08:22 |
Nummer | 45 |
R | |
Bytte | |
Andermatt | 08:29 |
Göschenen | 08:44 |
Nummer | 44 |
R | |
Bytte | |
Göschenen | 09:09 |
Erstfeld | 09:34 |
Flüelen | 09:44 |
Brunnen | 09:55 |
Schwyz | 09:59 |
Arth-Goldau | 10:07 |
Linje | IR26 |
Bytte | |
Arth-Goldau | 10:15 |
Zug | 10:30 |
Linje | IC2 |
Bytte | |
Zug | 10:34 |
Thalwil | 10:51 |
Nummer | 102778 |
Linje | S24 |
Reisetid | 3 t 15 |
Lørdag 14. september 2024 kl. 07:00
Dieni Andermatt Göschenen Zug Thalwil
Dieni | 08:36 |
Oberalppass | 08:53 |
Andermatt | 09:22 |
Nummer | 45 |
R | |
Bytte | |
Andermatt | 09:29 |
Göschenen | 09:44 |
Nummer | 44 |
R | |
Bytte | |
Göschenen | 10:09 |
Erstfeld | 10:34 |
Flüelen | 10:44 |
Brunnen | 10:55 |
Schwyz | 10:59 |
Arth-Goldau | 11:15 |
Zug | 11:30 |
Linje | IR46 |
Bytte | |
Zug | 11:34 |
Thalwil | 11:51 |
Nummer | 102778 |
Linje | S24 |
Reisetid | 3 t 15 |
Dieni Disentis/Mustér Reichenau-Tamins Chur Thalwil
Dieni | 07:10 | 08:10 | 09:10 |
Disentis/Mustér | 07:39 | 08:39 | 09:39 |
Nummer | 45 | 45 | 45 |
R | R | R | |
Bytte | |||
Disentis/Mustér | 07:44 | 08:44 | 09:44 |
Rabius-Surrein | 07:57 | 08:57 | 09:57 |
Trun | 08:02 | 09:02 | 10:02 |
Tavanasa-Breil/Brigels | 08:09 | 09:09 | 10:09 |
Ilanz | 08:24 | 09:24 | 10:24 |
Versam-Safien | 08:38 | 09:38 | 10:38 |
Reichenau-Tamins | 08:49 | 09:49 | 10:49 |
Nummer | 7 | 7 | 7 |
RE | RE | RE | |
Bytte | |||
Reichenau-Tamins | 08:53 | 09:53 | 10:53 |
Domat/Ems | 08:58 | 09:58 | 10:58 |
Chur | 09:04 | 10:04 | 11:04 |
Linje | IR38 | IR38 | IR38 |
Bytte | |||
Chur | 09:16 | 10:16 | 11:16 |
Landquart | 09:25 | 10:25 | 11:25 |
Walenstadt | 09:44 | 10:44 | 11:44 |
Ziegelbrücke | 10:00 | 11:00 | 12:00 |
Siebnen-Wangen | 10:10 | 11:10 | 12:10 |
Pfäffikon Sz | 10:19 | 11:19 | 12:19 |
Wädenswil | 10:29 | 11:29 | 12:29 |
Thalwil | 10:38 | 11:38 | 12:38 |
Linje | IR35 | IR35 | IR35 |
Reisetid | 3 t 28 | 3 t 28 | 3 t 28 |
Dieni Andermatt Göschenen Arth-Goldau Zug Thalwil
Dieni | 07:36 |
Oberalppass | 07:53 |
Andermatt | 08:22 |
Nummer | 45 |
R | |
Bytte | |
Andermatt | 08:29 |
Göschenen | 08:44 |
Nummer | 44 |
R | |
Bytte | |
Göschenen | 09:09 |
Erstfeld | 09:34 |
Flüelen | 09:44 |
Brunnen | 09:55 |
Schwyz | 09:59 |
Arth-Goldau | 10:07 |
Linje | IR26 |
Bytte | |
Arth-Goldau | 10:15 |
Zug | 10:30 |
Linje | IC2 |
Bytte | |
Zug | 10:34 |
Thalwil | 10:51 |
Nummer | 102778 |
Linje | S24 |
Reisetid | 3 t 15 |