Landquart til Court Rutetabell
Mandag 9. september 2024 kl. 07:00
Landquart Olten Biel/Bienne Sonceboz-Sombeval Court
Landquart | 07:25 |
Walenstadt | 07:44 |
Ziegelbrücke | 08:00 |
Siebnen-Wangen | 08:10 |
Pfäffikon Sz | 08:19 |
Wädenswil | 08:29 |
Thalwil | 08:39 |
Zürich Hb | 08:53 |
Zürich Altstetten | 08:59 |
Olten | 09:28 |
Linje | IR35 |
Bytte | |
Olten | 09:40 |
Solothurn | 09:58 |
Biel/Bienne | 10:13 |
Linje | IC5 |
Bytte | |
Biel/Bienne | 10:20 |
Frinvillier-Taubenloch | 10:27 |
Reuchenette-Péry | 10:31 |
Sonceboz-Sombeval | 10:37 |
Nummer | 41 |
R | |
Bytte | |
Sonceboz-Sombeval | 10:39 |
Tavannes | 10:46 |
Malleray-Bévilard | 10:57 |
Court | 11:03 |
Nummer | 41 |
R | |
Reisetid | 3 t 38 |
Landquart Zürich Hb Biel/Bienne Moutier Court
Landquart | 07:18 | 08:18 |
Sargans | 07:27 | 08:27 |
Zürich Hb | 08:22 | 09:22 |
Linje | IC3 | IC3 |
Bytte | ||
Zürich Hb | 08:29 | 09:29 |
Olten | 09:02 | 10:02 |
Oensingen | 09:14 | 10:14 |
Solothurn | 09:26 | 10:26 |
Grenchen Süd | 09:34 | 10:34 |
Biel/Bienne | 09:43 | 10:43 |
Linje | IC5 | IC5 |
Bytte | ||
Biel/Bienne | 09:49 | 10:49 |
Grenchen Nord | 10:00 | 11:00 |
Moutier | 10:07 | 11:07 |
Linje | IC51 | IC51 |
Bytte | ||
Moutier | 10:45 | 11:45 |
Court | 10:51 | 11:51 |
Nummer | 41 | 41 |
R | R | |
Reisetid | 3 t 33 | 3 t 33 |
Landquart Zürich Hb Biel/Bienne Sonceboz-Sombeval Court
Landquart | 08:48 |
Sargans | 08:57 |
Zürich Hb | 09:53 |
Linje | IC3 |
Bytte | |
Zürich Hb | 10:04 |
Aarau | 10:30 |
Olten | 10:40 |
Solothurn | 10:58 |
Biel/Bienne | 11:13 |
Linje | IC5 |
Bytte | |
Biel/Bienne | 11:20 |
Frinvillier-Taubenloch | 11:27 |
Reuchenette-Péry | 11:31 |
Sonceboz-Sombeval | 11:37 |
Nummer | 41 |
R | |
Bytte | |
Sonceboz-Sombeval | 11:39 |
Tavannes | 11:46 |
Malleray-Bévilard | 11:57 |
Court | 12:03 |
Nummer | 41 |
R | |
Reisetid | 3 t 15 |
Tirsdag 10. september 2024 kl. 07:00
Landquart Olten Biel/Bienne Sonceboz-Sombeval Court
Landquart | 07:25 |
Walenstadt | 07:44 |
Ziegelbrücke | 08:00 |
Siebnen-Wangen | 08:10 |
Pfäffikon Sz | 08:19 |
Wädenswil | 08:29 |
Thalwil | 08:39 |
Zürich Hb | 08:53 |
Zürich Altstetten | 08:59 |
Olten | 09:28 |
Linje | IR35 |
Bytte | |
Olten | 09:40 |
Solothurn | 09:58 |
Biel/Bienne | 10:13 |
Linje | IC5 |
Bytte | |
Biel/Bienne | 10:20 |
Frinvillier-Taubenloch | 10:27 |
Reuchenette-Péry | 10:31 |
Sonceboz-Sombeval | 10:37 |
Nummer | 41 |
R | |
Bytte | |
Sonceboz-Sombeval | 10:39 |
Tavannes | 10:46 |
Malleray-Bévilard | 10:57 |
Court | 11:03 |
Nummer | 41 |
R | |
Reisetid | 3 t 38 |
Landquart Zürich Hb Biel/Bienne Moutier Court
Landquart | 07:18 | 08:18 |
Sargans | 07:27 | 08:27 |
Zürich Hb | 08:22 | 09:22 |
Linje | IC3 | IC3 |
Bytte | ||
Zürich Hb | 08:30 | 09:30 |
Olten | 09:02 | 10:02 |
Oensingen | 09:14 | 10:14 |
Solothurn | 09:26 | 10:26 |
Grenchen Süd | 09:34 | 10:34 |
Biel/Bienne | 09:43 | 10:43 |
Linje | IC5 | IC5 |
Bytte | ||
Biel/Bienne | 09:49 | 10:49 |
Grenchen Nord | 10:00 | 11:00 |
Moutier | 10:07 | 11:07 |
Linje | IC51 | IC51 |
Bytte | ||
Moutier | 10:45 | 11:45 |
Court | 10:51 | 11:51 |
Nummer | 41 | 41 |
R | R | |
Reisetid | 3 t 33 | 3 t 33 |
Landquart Zürich Hb Biel/Bienne Sonceboz-Sombeval Court
Landquart | 08:48 |
Sargans | 08:57 |
Zürich Hb | 09:53 |
Linje | IC3 |
Bytte | |
Zürich Hb | 10:04 |
Aarau | 10:30 |
Olten | 10:40 |
Solothurn | 10:58 |
Biel/Bienne | 11:13 |
Linje | IC5 |
Bytte | |
Biel/Bienne | 11:20 |
Frinvillier-Taubenloch | 11:27 |
Reuchenette-Péry | 11:31 |
Sonceboz-Sombeval | 11:37 |
Nummer | 41 |
R | |
Bytte | |
Sonceboz-Sombeval | 11:39 |
Tavannes | 11:46 |
Malleray-Bévilard | 11:57 |
Court | 12:03 |
Nummer | 41 |
R | |
Reisetid | 3 t 15 |
Onsdag 11. september 2024 kl. 07:00
Landquart Olten Biel/Bienne Sonceboz-Sombeval Court
Landquart | 07:25 |
Walenstadt | 07:44 |
Ziegelbrücke | 08:00 |
Siebnen-Wangen | 08:10 |
Pfäffikon Sz | 08:19 |
Wädenswil | 08:29 |
Thalwil | 08:39 |
Zürich Hb | 08:53 |
Zürich Altstetten | 08:59 |
Olten | 09:28 |
Linje | IR35 |
Bytte | |
Olten | 09:40 |
Solothurn | 09:58 |
Biel/Bienne | 10:13 |
Linje | IC5 |
Bytte | |
Biel/Bienne | 10:20 |
Frinvillier-Taubenloch | 10:27 |
Reuchenette-Péry | 10:31 |
Sonceboz-Sombeval | 10:37 |
Nummer | 41 |
R | |
Bytte | |
Sonceboz-Sombeval | 10:39 |
Tavannes | 10:46 |
Malleray-Bévilard | 10:57 |
Court | 11:03 |
Nummer | 41 |
R | |
Reisetid | 3 t 38 |
Landquart Zürich Hb Biel/Bienne Moutier Court
Landquart | 07:18 | 08:18 |
Sargans | 07:27 | 08:27 |
Zürich Hb | 08:22 | 09:22 |
Linje | IC3 | IC3 |
Bytte | ||
Zürich Hb | 08:30 | 09:30 |
Olten | 09:02 | 10:02 |
Oensingen | 09:14 | 10:14 |
Solothurn | 09:26 | 10:26 |
Grenchen Süd | 09:34 | 10:34 |
Biel/Bienne | 09:43 | 10:43 |
Linje | IC5 | IC5 |
Bytte | ||
Biel/Bienne | 09:49 | 10:49 |
Grenchen Nord | 10:00 | 11:00 |
Moutier | 10:07 | 11:07 |
Linje | IC51 | IC51 |
Bytte | ||
Moutier | 10:45 | 11:45 |
Court | 10:51 | 11:51 |
Nummer | 41 | 41 |
R | R | |
Reisetid | 3 t 33 | 3 t 33 |
Landquart Zürich Hb Biel/Bienne Sonceboz-Sombeval Court
Landquart | 08:48 |
Sargans | 08:57 |
Zürich Hb | 09:53 |
Linje | IC3 |
Bytte | |
Zürich Hb | 10:04 |
Aarau | 10:30 |
Olten | 10:40 |
Solothurn | 10:58 |
Biel/Bienne | 11:13 |
Linje | IC5 |
Bytte | |
Biel/Bienne | 11:20 |
Frinvillier-Taubenloch | 11:27 |
Reuchenette-Péry | 11:31 |
Sonceboz-Sombeval | 11:37 |
Nummer | 41 |
R | |
Bytte | |
Sonceboz-Sombeval | 11:39 |
Tavannes | 11:46 |
Malleray-Bévilard | 11:57 |
Court | 12:03 |
Nummer | 41 |
R | |
Reisetid | 3 t 15 |
Torsdag 12. september 2024 kl. 07:00
Landquart Olten Biel/Bienne Sonceboz-Sombeval Court
Landquart | 07:25 |
Walenstadt | 07:44 |
Ziegelbrücke | 08:00 |
Siebnen-Wangen | 08:10 |
Pfäffikon Sz | 08:19 |
Wädenswil | 08:29 |
Thalwil | 08:39 |
Zürich Hb | 08:53 |
Zürich Altstetten | 08:59 |
Olten | 09:28 |
Linje | IR35 |
Bytte | |
Olten | 09:40 |
Solothurn | 09:58 |
Biel/Bienne | 10:13 |
Linje | IC5 |
Bytte | |
Biel/Bienne | 10:20 |
Frinvillier-Taubenloch | 10:27 |
Reuchenette-Péry | 10:31 |
Sonceboz-Sombeval | 10:37 |
Nummer | 41 |
R | |
Bytte | |
Sonceboz-Sombeval | 10:39 |
Tavannes | 10:46 |
Malleray-Bévilard | 10:57 |
Court | 11:03 |
Nummer | 41 |
R | |
Reisetid | 3 t 38 |
Landquart Zürich Hb Biel/Bienne Moutier Court
Landquart | 07:18 | 08:18 |
Sargans | 07:27 | 08:27 |
Zürich Hb | 08:22 | 09:22 |
Linje | IC3 | IC3 |
Bytte | ||
Zürich Hb | 08:30 | 09:30 |
Olten | 09:02 | 10:02 |
Oensingen | 09:14 | 10:14 |
Solothurn | 09:26 | 10:26 |
Grenchen Süd | 09:34 | 10:34 |
Biel/Bienne | 09:43 | 10:43 |
Linje | IC5 | IC5 |
Bytte | ||
Biel/Bienne | 09:49 | 10:49 |
Grenchen Nord | 10:00 | 11:00 |
Moutier | 10:07 | 11:07 |
Linje | IC51 | IC51 |
Bytte | ||
Moutier | 10:45 | 11:45 |
Court | 10:51 | 11:51 |
Nummer | 41 | 41 |
R | R | |
Reisetid | 3 t 33 | 3 t 33 |
Landquart Zürich Hb Biel/Bienne Sonceboz-Sombeval Court
Landquart | 08:48 |
Sargans | 08:57 |
Zürich Hb | 09:53 |
Linje | IC3 |
Bytte | |
Zürich Hb | 10:04 |
Aarau | 10:30 |
Olten | 10:40 |
Solothurn | 10:58 |
Biel/Bienne | 11:13 |
Linje | IC5 |
Bytte | |
Biel/Bienne | 11:20 |
Frinvillier-Taubenloch | 11:27 |
Reuchenette-Péry | 11:31 |
Sonceboz-Sombeval | 11:37 |
Nummer | 41 |
R | |
Bytte | |
Sonceboz-Sombeval | 11:39 |
Tavannes | 11:46 |
Malleray-Bévilard | 11:57 |
Court | 12:03 |
Nummer | 41 |
R | |
Reisetid | 3 t 15 |
Fredag 13. september 2024 kl. 07:00
Landquart Olten Biel/Bienne Sonceboz-Sombeval Court
Landquart | 07:25 |
Walenstadt | 07:44 |
Ziegelbrücke | 08:00 |
Siebnen-Wangen | 08:10 |
Pfäffikon Sz | 08:19 |
Wädenswil | 08:29 |
Thalwil | 08:39 |
Zürich Hb | 08:53 |
Zürich Altstetten | 08:59 |
Olten | 09:28 |
Linje | IR35 |
Bytte | |
Olten | 09:40 |
Solothurn | 09:58 |
Biel/Bienne | 10:13 |
Linje | IC5 |
Bytte | |
Biel/Bienne | 10:20 |
Frinvillier-Taubenloch | 10:27 |
Reuchenette-Péry | 10:31 |
Sonceboz-Sombeval | 10:37 |
Nummer | 41 |
R | |
Bytte | |
Sonceboz-Sombeval | 10:39 |
Tavannes | 10:46 |
Malleray-Bévilard | 10:57 |
Court | 11:03 |
Nummer | 41 |
R | |
Reisetid | 3 t 38 |
Landquart Zürich Hb Biel/Bienne Moutier Court
Landquart | 07:18 | 08:18 |
Sargans | 07:27 | 08:27 |
Zürich Hb | 08:22 | 09:22 |
Linje | IC3 | IC3 |
Bytte | ||
Zürich Hb | 08:30 | 09:30 |
Olten | 09:02 | 10:02 |
Oensingen | 09:14 | 10:14 |
Solothurn | 09:26 | 10:26 |
Grenchen Süd | 09:34 | 10:34 |
Biel/Bienne | 09:43 | 10:43 |
Linje | IC5 | IC5 |
Bytte | ||
Biel/Bienne | 09:49 | 10:49 |
Grenchen Nord | 10:00 | 11:00 |
Moutier | 10:07 | 11:07 |
Linje | IC51 | IC51 |
Bytte | ||
Moutier | 10:45 | 11:45 |
Court | 10:51 | 11:51 |
Nummer | 41 | 41 |
R | R | |
Reisetid | 3 t 33 | 3 t 33 |
Landquart Zürich Hb Biel/Bienne Sonceboz-Sombeval Court
Landquart | 08:48 |
Sargans | 08:57 |
Zürich Hb | 09:53 |
Linje | IC3 |
Bytte | |
Zürich Hb | 10:04 |
Aarau | 10:30 |
Olten | 10:40 |
Solothurn | 10:58 |
Biel/Bienne | 11:13 |
Linje | IC5 |
Bytte | |
Biel/Bienne | 11:20 |
Frinvillier-Taubenloch | 11:27 |
Reuchenette-Péry | 11:31 |
Sonceboz-Sombeval | 11:37 |
Nummer | 41 |
R | |
Bytte | |
Sonceboz-Sombeval | 11:39 |
Tavannes | 11:46 |
Malleray-Bévilard | 11:57 |
Court | 12:03 |
Nummer | 41 |
R | |
Reisetid | 3 t 15 |
Lørdag 14. september 2024 kl. 07:00
Landquart Olten Biel/Bienne Sonceboz-Sombeval Court
Landquart | 07:25 |
Walenstadt | 07:44 |
Ziegelbrücke | 08:00 |
Siebnen-Wangen | 08:10 |
Pfäffikon Sz | 08:19 |
Wädenswil | 08:29 |
Thalwil | 08:39 |
Zürich Hb | 08:53 |
Zürich Altstetten | 08:59 |
Olten | 09:28 |
Linje | IR35 |
Bytte | |
Olten | 09:35 |
Solothurn | 09:58 |
Biel/Bienne | 10:13 |
Linje | IC5 |
Bytte | |
Biel/Bienne | 10:20 |
Frinvillier-Taubenloch | 10:27 |
Reuchenette-Péry | 10:31 |
Sonceboz-Sombeval | 10:37 |
Nummer | 41 |
R | |
Bytte | |
Sonceboz-Sombeval | 10:39 |
Tavannes | 10:46 |
Malleray-Bévilard | 10:57 |
Court | 11:03 |
Nummer | 41 |
R | |
Reisetid | 3 t 38 |
Landquart Zürich Hb Biel/Bienne Moutier Court
Landquart | 07:18 | 08:18 |
Sargans | 07:27 | 08:27 |
Zürich Hb | 08:22 | 09:22 |
Linje | IC3 | IC3 |
Bytte | ||
Zürich Hb | 08:30 | 09:30 |
Olten | 09:02 | 10:02 |
Oensingen | 09:14 | 10:14 |
Solothurn | 09:26 | 10:26 |
Grenchen Süd | 09:34 | 10:34 |
Biel/Bienne | 09:43 | 10:43 |
Linje | IC5 | IC5 |
Bytte | ||
Biel/Bienne | 09:49 | 10:49 |
Grenchen Nord | 10:00 | 11:00 |
Moutier | 10:07 | 11:07 |
Linje | IC51 | IC51 |
Bytte | ||
Moutier | 10:45 | 11:45 |
Court | 10:51 | 11:51 |
Nummer | 41 | 41 |
R | R | |
Reisetid | 3 t 33 | 3 t 33 |
Landquart Zürich Hb Biel/Bienne Sonceboz-Sombeval Court
Landquart | 08:48 |
Sargans | 08:57 |
Zürich Hb | 09:53 |
Linje | IC3 |
Bytte | |
Zürich Hb | 10:02 |
Olten | 10:35 |
Solothurn | 10:58 |
Biel/Bienne | 11:13 |
Linje | IC5 |
Bytte | |
Biel/Bienne | 11:20 |
Frinvillier-Taubenloch | 11:27 |
Reuchenette-Péry | 11:31 |
Sonceboz-Sombeval | 11:37 |
Nummer | 41 |
R | |
Bytte | |
Sonceboz-Sombeval | 11:39 |
Tavannes | 11:46 |
Malleray-Bévilard | 11:57 |
Court | 12:03 |
Nummer | 41 |
R | |
Reisetid | 3 t 15 |
Søndag 15. september 2024 kl. 07:00
Landquart Olten Biel/Bienne Sonceboz-Sombeval Court
Landquart | 07:25 |
Walenstadt | 07:44 |
Ziegelbrücke | 08:00 |
Siebnen-Wangen | 08:10 |
Pfäffikon Sz | 08:19 |
Wädenswil | 08:29 |
Thalwil | 08:39 |
Zürich Hb | 08:53 |
Zürich Altstetten | 08:59 |
Olten | 09:28 |
Linje | IR35 |
Bytte | |
Olten | 09:35 |
Solothurn | 09:58 |
Biel/Bienne | 10:13 |
Linje | IC5 |
Bytte | |
Biel/Bienne | 10:20 |
Frinvillier-Taubenloch | 10:27 |
Reuchenette-Péry | 10:31 |
Sonceboz-Sombeval | 10:37 |
Nummer | 41 |
R | |
Bytte | |
Sonceboz-Sombeval | 10:39 |
Tavannes | 10:46 |
Malleray-Bévilard | 10:57 |
Court | 11:03 |
Nummer | 41 |
R | |
Reisetid | 3 t 38 |
Landquart Zürich Hb Biel/Bienne Moutier Court
Landquart | 07:18 | 08:18 |
Sargans | 07:27 | 08:27 |
Zürich Hb | 08:22 | 09:22 |
Linje | IC3 | IC3 |
Bytte | ||
Zürich Hb | 08:30 | 09:30 |
Olten | 09:02 | 10:02 |
Oensingen | 09:14 | 10:14 |
Solothurn | 09:26 | 10:26 |
Grenchen Süd | 09:34 | 10:34 |
Biel/Bienne | 09:43 | 10:43 |
Linje | IC5 | IC5 |
Bytte | ||
Biel/Bienne | 09:49 | 10:49 |
Grenchen Nord | 10:00 | 11:00 |
Moutier | 10:07 | 11:07 |
Linje | IC51 | IC51 |
Bytte | ||
Moutier | 10:45 | 11:45 |
Court | 10:51 | 11:51 |
Nummer | 41 | 41 |
R | R | |
Reisetid | 3 t 33 | 3 t 33 |